Neymar

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
szbsz
Jugador del Barça

2019.06.20. 21:47:59

AdamSweden írta:
mess2009 írta:nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni , és tényleg ne hasonlitgassuk Griezmannal...... egyértelmü a klasszis különbség.
Ha az elmúlt 3 évet nézzük akkor azért nem annyira látom én azt a klasszis különbséget, legalábbis Neymar javára... Szerintem Griez szépen lassan lelépte Dzsunit, nyert 1 vb-t , el-t, játszott egy bl. egy eb- döntőt, úgy, hogy mind az Atletinek, mind a válogatottnak amolyna "vezérecskéje" volt. Neymar ezzel szemben nem tudom mit tud felmutatni.. pár francia kupát, birósági idézést stb.. =D>

Ja és ő is (Griezmann) lenyilatkozta már, hogy simán egy szinten van Messivel meg CR-vel. Igazából én hiszek neki :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Sinya22
Entrenador del Barça

2019.06.20. 21:42:13

Jó hogy nem már odaadjuk még a fél keretet érte. Elment,elvileg megbánta. Tegyük le érte a 100-at,a többit meg oldja meg. Jó amúgy,hogy megint szappanoperásat játszunk az átigazolási időszakban,remélem augusztus végén jut eszünkbe hogy balhátvéd és csatár még mindig nincs,de azért kergessük még pár hónapig De Ligtet is,végül is január óta le akarjuk igazolni,de nekünk általában 6-12 hónap kell mire megszerzünk valakit.
AdamSweden
Barça C

2019.06.20. 21:26:11

mess2009 írta:nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni , és tényleg ne hasonlitgassuk Griezmannal...... egyértelmü a klasszis különbség.
MatyiG
Adminisztrátor

2019.06.20. 21:14:07

Leon írta: Kit érdekel hogy lelépett, attól még mindig a világ egyik legjobbja,még jó korban van.
Rajta kívül csak Salah,Kane,Lewandowsky akit teljes nyugalommal el tudnék viselni de ők az életben nem járnak a Barca környékén... :?
Mondjuk közülük egyikük sem Neymar posztja. :)
Leon
Entrenador del Barça

2019.06.20. 21:12:23

Elment mert úgy látta akkor jónak. Kaptunk érte egy vagon zsozsettát. Akikre költöttük sajnos eddig nem igazán váltak be.Ha visszajönne áldásom rá. "Csak" egy Messivel nem fogunk Blt nyerni... :roll:
Kit érdekel hogy lelépett, attól még mindig a világ egyik legjobbja,még jó korban van.
Rajta kívül csak Salah,Kane,Lewandowsky akit teljes nyugalommal el tudnék viselni de ők az életben nem járnak a Barca környékén... :?
Ter Stegen-Alba-Sergi Roberto-Busi-Rakitic-Messi-Suarez-Griezmann
Tito per sempre etern.

Infinite Iniesta

Messi -Liga- 400
- BL - 106
Grácies Xavi!
davi10
Director del Fútbol

2019.06.20. 21:08:02

Tivornya írta:Egyébként nem úgy volt, hogy Neymar saját magát vásárolta ki a Barcás szerződéséből, ergo csak vele kell megegyezni? Az évtized kabaréja volna, ha egy pacsiért cserébe visszakerülne :mrgreen:
De, kivásárolta magát, de ugyanúgy aláírt a PSG-hez, mintha ők vásárolták volna ki, ugyanúgy övék a játékjoga.

Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy kell egy Neymar-Griezmann típusú támadó a csapatba, nagyobb szükség lenne valakire Suarez mögé. De ha választanom kellene, akkor inkább a brazil.
De gyanítom, hogy a második MSN-éra meg sem fogja közelíteni az elsőt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
zola8787
Director del Fútbol

2019.06.20. 21:06:46

Nem hiszem, hogy a vezetőség küldte volna el, illetve ha igazak a hírek, Neymar fel is jelentette a klubot. Most meg állítólag azzal jön, hogy haza akar jönni. Akármekkora játékos, én egy forintot nem adnék érte, vagy tényleg valamilyen röhejes összeget. Dembele szinten sérülékeny a srác.
Persze ez mind csak szurkolói meglátás, lehet, hogy a vezetőség rúgta ki, ő pedig telesírja azóta minden éjszaka párizsi "börtönében" a párnáját.

Nagyon rossz helyzetben a vezetőség: ha Neymar visszajön segget csinálnak a szájukból, ha Griezman akkor méginkább.

Hozni kellett volna bármiáron De Ligt-et meg Rabiot-t, gondolva a jövőre, a következő évet meg hagyni az építkezésre. Csatár minek, úgyis Suárez meg Coutinho fog játszani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2019.06.20. 21:08:38-kor.
mess2009
Director del Fútbol

2019.06.20. 20:46:11

nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
Tivornya
Capitá del Barça

2019.06.20. 20:31:08

Egyébként nem úgy volt, hogy Neymar saját magát vásárolta ki a Barcás szerződéséből, ergo csak vele kell megegyezni? Az évtized kabaréja volna, ha egy pacsiért cserébe visszakerülne :mrgreen:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
messideco
Presidente del Barça

2019.06.20. 19:57:42

Ahol egyszer sas voltál,oda ne menj vissza verébnek.
Kép
AdamSweden
Barça C

2019.06.20. 17:12:14

P.U.Y.O.L. írta:
AdamSweden írta:Gyere haza Neymar❤️
Rakitic + Umtiti+ egy kis apro és jöhet haza a tékozló fiu = Neymar
Igy jöhet De Ligt is.
És mit csinálunk a Cou - Demb kettőssel? Coutinhonak nincs hely a kp-n, Dembélé meg túl sokat keres és sokkal jobb játékos annál, hogy a padot melegítse.

TS-Alba-Piqué-De Ligt- SR- FDJ-Vidal/Busi-Cou-Messi-Hannibal/Demb-Neymar
Ez az álmom és tudom , hogy a Mester ezt sajnos nem fogja bevállalni . Két vkp elött Cou tudna végre érvényesulni és a harapòs meg felváltva játszana az ifju titannal 9 est.
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol

2019.06.20. 06:36:15

AdamSweden írta:Gyere haza Neymar❤️
Igy jöhet De Ligt is.
És mit csinálunk a Cou - Demb kettőssel? Coutinhonak nincs hely a kp-n, Dembélé meg túl sokat keres és sokkal jobb játékos annál, hogy a padot melegítse.
AdamSweden
Barça C

2019.06.19. 22:05:48

Gyere haza Neymar❤️
Igy jöhet De Ligt is.
hady
Director del Fútbol

2019.06.08. 17:26:39

P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol

2019.06.07. 19:06:09

Ronal.10 írta:Kitudja milyen ott a szakmai stáb a PSG-nél, nem megfelelő edzések is okozhatnak minden belépő után sérülést. Volt nálunk is sérülés hullám, elővették a barca stábot hogy ez mi, vagy hülyeséget írok?
Alapjában véve egyáltalán nem hülyeség. Nálunk is megszaladtak szerintem az izomsérülések, amióta EV és a stábja ténykedik. (bár nem néztem utána, de nekem soknak tűnik az utóbbi 2 évben)

Viszont, ha valakinek keresztbe áll a bokája egy belépő után (legutóbbi Neymar sérülés) ott teljesen mindegy, hogy mennyire végeznek jó munkát az edzéseken és hogy milyen az orvosi stáb.
Ronal.10
Entrenador del Barça

2019.06.07. 10:44:41

Kitudja milyen ott a szakmai stáb a PSG-nél, nem megfelelő edzések is okozhatnak minden belépő után sérülést. Volt nálunk is sérülés hullám, elővették a barca stábot hogy ez mi, vagy hülyeséget írok?
Rabiot
Barça C

2019.06.06. 20:47:39

MesQueUnClub írta:Abból ítélve hogy hogy nézett ki a lába meg hogyan ment le sírva a pályáról a sérülése nem "elterelés" egyébként ez a Ney psg féle transzfer ez az eddigiek alapján a háromból egyik félnek sem érte meg... mindenki bukott rajta
Legtöbbet Neymar bukhatja, mert egyre többször megsérül. Lassan már rokkant nyugdíjas is lehet.
Elgondolkoztató a vissza vásárlása a sérülékenysége miatt. Közel állt hozzám, mezem is van Neymáros, de tönkre tette a lelkem.
MesQueUnClub
Capitá del Barça

2019.06.06. 11:54:35

Abból ítélve hogy hogy nézett ki a lába meg hogyan ment le sírva a pályáról a sérülése nem "elterelés" egyébként ez a Ney psg féle transzfer ez az eddigiek alapján a háromból egyik félnek sem érte meg... mindenki bukott rajta
vinszentvega
Jugador d'estrella

2019.06.06. 08:55:47

Neymar saga.... Figyelem! kockázatok és mellékhatások tekintetében, ne olvassa el!
A következő conspiracy-t futtatam le:
  • 1, A PSG 'kilép' mögüle és eladja a nyáron(sokba került neki idén) ráadásul ha jól tudom 3 UEFA és 3 Ligue 1 mérközésen sem léphet az új évadban pályára.
    2, Megint megsérült Katarban. Kihagyja a Copa-t állítólag. (mondjuk ez csak lehet egy kis mézes mázos elterelés a hétfőn sorra kerülő bírósági tárgyalás miatt).
    3, Tite elvette a CSK szallagot tőle
    4, Szóval, ha úgy gondolják Barto-ék, hogy nagyon kell, akkor most van rá lehetőség, hogy alkudozzanak érte, a Messi majd 'megneveli' vonalon elindulván...
    5, Mondjuk enegem érdekelne az a srác( Weverton Guilherme), akit azért zavartak el a Selecao edzéséről haza, mert igen csúnyán bebőrözte a csodagyereket :D :D (jobb szélső)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
barca0417
Entrenador del Barça

2019.05.13. 08:59:58

A képességei vitathatatlanok, de amit leművelt a távozása előtt, az nagyon ocsmány volt. Beleértve hogy nekiment Semedonak az egyik utolsó edzésen. Albàval is volt előtte osszetűzese. Azonkívül mióta elment minden tavasza egy nagy nulla kb. Nekem nem hiányzik, pedig nagy kedvencem volt.
Kép
MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2019.05.13. 08:52:02

Én a vezetőség helyében megpróbálnék tárgyalni a PSG-vel, a jelenlegi állapotok alapján talán lehetne rá reális esély.

Van egy Coutinhonk, aki esetleg érdekelhetné a PSG-t.
Alapból szó sem kéne hogy essen Neymar visszahozatalának, de sokkal inkább adjunk ki érte 180-at, mint Griezmannért 120-at, aki ugyanúgy szembeköpte a klubot tavaly.

De erre aligha látok esélyt, a vezetőség nagyon büszkén veri a mellét, hogy szó sem lehet a visszahozataláról, mert elárulta a klubot, de Griezmannt meg milyen büszkén fogják bemutatni, miután halálra szivatta őket a tavaly, már előre látom. #-o
senkialfonz40
Capitá del Barça

2019.05.13. 07:08:55

Perga! Csak egy rossz döntést! De az épp elég volt neki is, nekünk is! :-)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Ronaldinho0408
Jugador del Barça

2019.05.12. 23:32:04

https://m.youtube.com/watch?v=UP7YY81hC9w" target="_blank

Sose voltam hatalmas Neymar fan, de belefutottam ebbe a videoba a minap, fajt vegig nezni. Egyreszt arra a Neymarra aki nalunk jatszott, nehez barmi rosszat mondani. Kellokeppen alazatos volt a jatek es a csapat fele es olyan dolgokat csinalt amikre oszinten szolva szerintem csak o kepes a mai mezonybol. Mas mint Messi, egy fokkal kevesbe hatekony, de azert hatekony volt o is. Az oncelusagarol meg annyit, mar ha kicsit is az volt, hogy barcsak lenne egy ennyire oncelu jatekos a mostani csapatban is, aki mer egyedul megcsinalni dolgokat Messin kivul.
Kepessegei alapjan szorosan Messi mogott/mellett van szerintem, annyival komplexebb, jobb jatekos, mint egy Mbappe peldaul, hogy el sem tudom mondani.
Sajnalom, hogy ilyen iranyt vett a karrierje, a leheto legrosszabb helyre igazolt a fejlodese szempontjabol es a serulesekkel sincs szerencseje. Nagyon nagy kar erte, nincs a láthatáron szerintem hasonlo kaliber jelenleg.
perga
Jugador del Barça

2019.04.29. 16:53:07

Cestus írta:Ő sajnálja szerintem a legjobban, hogy lelépett innen.
Neymar egy hatalmas futballista, talán Messi után a legnagyobb, de ott a Messi után!

Teljesen megértem hogy lépett, viszont a lehető legrosszabbat lépte.
Aszem 27 éves, a szerződése ha jól tudom még két év... Kivásárolják kb esélytelen, tehát lesz min...29 éves amikor lépni tud. marad 2-3 jó éve talán kicsivel több és megint elszaladt egy őstehetség mert rosszkor volt rossz helyen!

Vagyis, inkább azt mondanám: rossz döntéseket hozott, így helyesebb!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Cestus
Director del Fútbol

2019.04.29. 16:31:50

Ő sajnálja szerintem a legjobban, hogy lelépett innen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése