Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.02.11. 20:30:41

MessiNeymarSuarez írta: Puyolt lehet hogy a szíve hajtotta, de mellette még ha nem is 10/10-es klasszis volt védő szinten, ennek ellenére nagyon jó védő volt, és erre jött még rá a mentalitása pluszban, ami oda emelte a Barca történelmében ahol jogosan van.
...
(mekkora taslit kapna most Puyoltól, hogy nem 100%-ban a focival foglalkozik, hanem már az üzleti élettel, politikával, tv-s show-kkal?)
Én inkább veb-el értek egyet, Puyol nagyonis 10/10es védő volt, attól hogy ő maga lenyilatkozta hogy nem volt soha tehetséges ezért küzdenie kellett stb, ez annyit akart jelenteni, hogy nem tudta a farkán pörgetni a labdát meg nem volt Messi szinten tehetséges, de lábbal jó volt, labdakihozatalokban biztos pont volt, rendkívül kemény volt, nagyon jól helyezkedett, és amúgy a sebessége is megvolt hozzá, bőven 10/10es védő volt. A prime Puyol a manapság agyon hypeolt VVD-vel minimum egy szinten van összességében.

Ez a taslis dolog pedig a lehető legnagyobb túlzás és urban legend amit itt lehet olvasni, a taslik kiosztása. Puyol volt a csk azokban az időkben is amikor R10, Deco, Eto elkezdték az éjszakai bulikát edzés helyett, amikor Ronnie részegen járt reggelente edzésre, és én nem emlékszem hogy csattantak volna azok a pofonok. Pont az ellenkezője... Itt volt Ibra hisztijeinél is, amikor a csávó hülyére vette a klubbot.

Pique pályán kívüli életével pedig semmi gond nincs, nem véletlen mondja róla mindenki ezt, az összes játékosnak van a pályán kívüli élete, üzleti érdekeltségei, csak az egy másik dolog hogy azok nem kapnak ekkora vízhangot. Meglepődnél megtudnád Messi pl mennyit jár reklámfelvételekre, szponzori megjelenésekre a foci mellett.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.11. 19:31:08

Én is azt gondolom. Aki mindenhova jó az igazából sehova sem. Ő tényleg az epizódszerepekre lenne hivatott, mint ahogy buszkecc is, de valahogy ezt senki nem lépi meg.Nem értem....
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.11. 15:50:52

Azt tudom mondani rá, mint amit nagyapám mondott az ásólapátról, ásni nem jó, lapátolni nem jó, tehát mire jó? ****-ra. Ez a baj az "univerzális játékossal" főleg ha már elhiszi az edző is hogy mindenhova berakható. Mindenhol tud játszani, de se nem igazán jó védőnek, se nem igazán j, támadónak, se nem jó középpályásnak.

Neki az lehetne a szerepe, hogy ül a padon és ha netán van egy sérülés, akkor beccsattog és az adott poszton 20-25 percig minimálban elbohóckodik, úgy hogy ne legyen nagyobb baj. Ennél több szerintem nincs benne.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.11. 14:17:44

LG írta:Na, azért Puyol védekezésben kilométereket vert rá, igaz, az összes többi jelenlegi védőnkre is. Egy dolog, hogy nem pörgette a farkán a labdát, de erős volt, kőkemény és tudott helyezkedni. És ő nemcsak lelkes volt, mint Robi, hanem mentálisan is topon volt. Robi 1-1 rosszabb meccsén azt sem tudja, hogy hol van, Puyolnál ilyen csak az első meccsein fordult elő, később már nem lehetett zavarba hozni. A mai napig hiányzik egy ilyen ember a védelemből. Amíg Mascherano itt volt, addig kevésbé jött ki, benne valamennyi meg volt a kapitány mentalitásából, de Pique, Umtiti és Lenglet sem ilyen emberek, melléjük kéne egy vezér a védelembe.

SR jó képességű és lelkes, de fejben nem elég erős hozzá, hogy alapkezdő legyen, cserének viszont a jövőben is sokat érhet.
Ezzel totálisan egyetértek.
Puyolt lehet hogy a szíve hajtotta, de mellette még ha nem is 10/10-es klasszis volt védő szinten, ennek ellenére nagyon jó védő volt, és erre jött még rá a mentalitása pluszban, ami oda emelte a Barca történelmében ahol jogosan van.
Kicsit olyan ez, mint amikor Ronaldora rá fogják, hogy ő csak a mentalitása miatt klasszis, fenéket, tény hogy nem akkora született zseni mint Messi, de az is biztos hogy ha nem lett volna nagy tehetsége, hajára kenhette volna az akarást, mert csak küzdésből és akarásból nem lesz valaki korszakos focista, főleg nem ekkora.

Mi a közös a 4-0-s PSG zakóban, a 3-0-s Juventus zakóban, és a 2018-as Római zakóban?
Egyiken sem játszott Mascherano, és hiányzott a csapatnak a mentalitása.(6-1-es meccsen játszott, meg is őrült, Stegent halálra rémítve :lol: )
Persze brutális hibák voltak a csapatban ezen kívül, de az tény, hogy nagyon hiányzik a csapatnak a karaktere, amióta elment, kis periódusokon kívül a védelem olyan, mintha fejetlen csirkék rohangálnának, mert ha baj van, nincs ki összeszedje a fejeket.
Persze tudtuk hogy azért veszteség hogy eligazolt, meg voltak hibái, de nem gondoltuk volna hogy ekkora űrt hagy maga után, aki szintén nem echte középhátvéd volt, mégis maradandót tudott ott alkotni.
Piquében meg lett volna az esély az új kapitányra, de sajnos nem tud ő olyan lenni, mint Puyol volt, amikor kiverte Piqué kezéből a bedobott tárgyat, és elküldte hogy ne reklamáljon hanem a meccsel foglalkozzon.(mekkora taslit kapna most Puyoltól, hogy nem 100%-ban a focival foglalkozik, hanem már az üzleti élettel, politikával, tv-s show-kkal?)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.11. 13:28:55

Na, azért Puyol védekezésben kilométereket vert rá, igaz, az összes többi jelenlegi védőnkre is. Egy dolog, hogy nem pörgette a farkán a labdát, de erős volt, kőkemény és tudott helyezkedni. És ő nemcsak lelkes volt, mint Robi, hanem mentálisan is topon volt. Robi 1-1 rosszabb meccsén azt sem tudja, hogy hol van, Puyolnál ilyen csak az első meccsein fordult elő, később már nem lehetett zavarba hozni. A mai napig hiányzik egy ilyen ember a védelemből. Amíg Mascherano itt volt, addig kevésbé jött ki, benne valamennyi meg volt a kapitány mentalitásából, de Pique, Umtiti és Lenglet sem ilyen emberek, melléjük kéne egy vezér a védelembe.

SR jó képességű és lelkes, de fejben nem elég erős hozzá, hogy alapkezdő legyen, cserének viszont a jövőben is sokat érhet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.11. 13:27:37

andris ne haragudj, de ennek amit leirtal a humor topicban van a helye. abszolut nonszensz, hogy ezt a minden szinten kozepes palit a vilag egyik valaha volt legjobb vedojevel meregeted ossze es még ki is hozod h jobb nala.

tenyleg remelem, hogy ezt csak viccnek szantad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.11. 12:21:52

Bár idén több a gyenge meccse, és a hétvégi tényleg iszonyatosra sikerült, de mindenképpen megvédeném őt.
Először is: olyan mint Puyol, akit imádtunk. A Kapitánynak egyáltalán nem voltak jó képességei, de oroszlánszíve volt, és ez a játékában, különösen a nehéz meccseken és nehéz időszakokban nagyon kijött. Bár a vezéregyéniség jelleme nem biztos hogy megvan, de az a fajta mentalitás mindenképp, és a gyakorlatban nagyon hasznos is. Plusz neki azért akárhogy is, de jobb képességei vannak mint Puyolnak.
Másodszor: vannak gyenge meccsei, semelyik poszton sem lehetne talán világsztár, de iszonyú labdabiztos, viszonylag gyors, és igazi jolly joker. Bármikor be lehet tenni bárhova, láthatóan kellőképp inteligens hozzá, hogy teljesen különböző posztokon megértse az edzők elvárásait és középtávon (nem 1 meccsen!) valószínűleg jobb teljesítményt nyújt átlagosan, mint ha ugyanoda egy ifit vagy egy cserének érkező igazolást hoznánk. Sok nagy edző szerintem összetenné a két kezét, ha ilyen játékos lenne a keretben.

Ne felejtsük el azt se, hogy az egész csapaat hosszú ideje gyengélkedik, most is csak keresgélik a játékukat egyelőre.
És azt se, hogy nincs egy hete, hogy beállt csatárnak, és csodás gólpasszt osztott ki Griezmannak, csak utóbbi kétballábán múlott, hogy ennek ellenére kiestünk.

Egyértelműen a csapatban látom a jövőjét, szerintem sok értelemben kulcsjátékos, sok meccsen és szituációban az tud lenni, emellé pedig harcos, inteligens, szerény és fizikailag is felkészült. Simán indokolt jelenleg, hogy minimum minden második meccsen itt vagy ott kezdő legyen.
Alig tudok 1-1 játékost mutatni most a keretből, akivel elégedett lennék, Roberto sem ilyen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.02.11. 10:06:15

LG írta:
Tomix354 írta:A PSG elleni góljából él meg és azóta valamiért kirobbanthatatlan, most éppen szélsőként büntet.
Robi egy 75. perces csere embernek kéne lennie, semmi többnek mint ahogy volt a már említett PSG elleni meccsen.
Azért a PSG elleni gólon kívül tett le még ezt-azt asztalra, voltak neki kifejezetten jó meccsei, időszakai. Utánanéztem, 28 gólpasszt szerzett nálunk, az azért nem rossz. Alba 48-nál jár nálunk, de lényegesen több játékidő alatt érte el ezt a számot, szerintem ha játékpercekhez viszonyítanánk, kb. hasonló lenne ez az arány. Busquetsnél ez a szám 30, de ő még Albánál is többet játszott.

Abban viszont egyet értek, hogy alapesetben cserének kellene lennie, annak viszont lehetne kifejezetten hasznos is. Nem a mostani formájában, mert az utóbbi időszakban rém gyenge, de tud azért ő ennél többet.
Volt olyan Classico, még LE alatt, ahol szélsőként az egyik legjobb játékosunk volt, gólpasszt adott és nagyon jól is játszott. Akkortájt megjött az önbizalma és nagyon jól ment neki a középpályán. Aztán elment Dani Alves, a vezetőség nem tudott kellőképpen gondoskodni a pótlásáról, maradt kényszermegoldásként Robi, amivel csak az a baj, hogy túl azon, hogy többnyire meg tudja oldani a feladatot, sok minden hiányzik neki, hogy klasszis szélsőhátvéd lehessen, elsősorban a sebesség, fordulékonyság és dinamika, de alapvetően védekezésben sem túl hatékony. Emiatt nyilván nem is vállal(hat) túl sok kockázatot, mert ha túlságosan fenn veszít labdát, nem ér vissza, sebességből megverik, vagy csak nincs hely és idő, hogy a társak kisegítsék.

Vészmegoldásnak jó, kezdőnek kevés, pontosabban vészmegoldásnak túl jó volt, a vezetőség meg elhitte, hogy probléma letudva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.10. 22:15:08

Tomix354 írta:A PSG elleni góljából él meg és azóta valamiért kirobbanthatatlan, most éppen szélsőként büntet.
Robi egy 75. perces csere embernek kéne lennie, semmi többnek mint ahogy volt a már említett PSG elleni meccsen.
Azért a PSG elleni gólon kívül tett le még ezt-azt asztalra, voltak neki kifejezetten jó meccsei, időszakai. Utánanéztem, 28 gólpasszt szerzett nálunk, az azért nem rossz. Alba 48-nál jár nálunk, de lényegesen több játékidő alatt érte el ezt a számot, szerintem ha játékpercekhez viszonyítanánk, kb. hasonló lenne ez az arány. Busquetsnél ez a szám 30, de ő még Albánál is többet játszott.

Abban viszont egyet értek, hogy alapesetben cserének kellene lennie, annak viszont lehetne kifejezetten hasznos is. Nem a mostani formájában, mert az utóbbi időszakban rém gyenge, de tud azért ő ennél többet.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.02.10. 22:05:32

Tomix354 írta:A PSG elleni góljából él meg és azóta valamiért kirobbanthatatlan, most éppen szélsőként büntet.
Robi egy 75. perces csere embernek kéne lennie, semmi többnek mint ahogy volt a már említett PSG elleni meccsen.
A jelenlegi középpályások közül nem lóg ki, pedig vannak bőven akik jobbak lehetnének nála. Semmiesetre se küldeném el szükség van egy ilyen munkás játékosra a csapatban, de tény inkább 12. emberként mint kezdőként. Viszont nincs vele komolyabb bajom. A többi játékos inkább okoz csalódást, mint ő számomra.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.10. 21:43:33

A PSG elleni góljából él meg és azóta valamiért kirobbanthatatlan, most éppen szélsőként büntet.
Robi egy 75. perces csere embernek kéne lennie, semmi többnek mint ahogy volt a már említett PSG elleni meccsen.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.10. 21:05:13

Fatális melléfogás volt SR-t h.csk. - vá választani. Így alakult ki az a rögzült kép, hogy az öltözőt egy klikk irányítja, akiknek feltétlenül helyük van a kezdőben, sőt ők mondják meg, hogy még kinek. Képesség dolgában SR nem több, mint hasznos csapattag ott, ahol épp szükség van rá, de saját jogon egyik poszton se a legjobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.10.04. 18:02:45

johdepp írta:
palesz77 Rakitic topikjában írta:...SR gondolom lassan visszatér szokásos posztjára - szerencsére - mert Semedo nem robbantott...
Erre itt reagálnék.
Lehet, én nem látok jól, de SR szerintem még rosszabb volt jobbvédőben, mint Semedo. SR igazából szerintem mindenhol eléggé halovány idén (mondjuk tavaly sem volt sokkal jobb...), szóval nem igazán értem, hogy miért kéne játszania akárhol is. (Azért, mert negyedik számú CSK? Ami szintén röhej.) Még ha Semedo nem is robbantott, szerintem akkor is jobb megoldás jobbra hátra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Wagué egy percet nem játszott még, pedig tavaly nem volt rossz, amikor lehetőséget kapott.
Szerintem egyikük se túl jó, de tudva, hogy SR-nek játszania kell, szerntem EV inkább jobbhátvédbe fogja nyomatni mint középpályán, aminek én örülök. Középpályára vannak lényegesen jobb embereink.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.10.04. 13:06:12

Sanama írta:
johdepp írta: Erre itt reagálnék.
Lehet, én nem látok jól, de SR szerintem még rosszabb volt jobbvédőben, mint Semedo. SR igazából szerintem mindenhol eléggé halovány idén (mondjuk tavaly sem volt sokkal jobb...), szóval nem igazán értem, hogy miért kéne játszania akárhol is. (Azért, mert negyedik számú CSK? Ami szintén röhej.) Még ha Semedo nem is robbantott, szerintem akkor is jobb megoldás jobbra hátra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Wagué egy percet nem játszott még, pedig tavaly nem volt rossz, amikor lehetőséget kapott.
Én nem tudom, de Semedotol égnek tud állni a hajam. Roberto sem egy klasszis jobb hátvéd, de a labda jobban jár nála, és abban a pozícióban annyira kreatívnak sem kell lennie, nem ő irányít. Viszont sokkal jobban tudja tovább tenni, jobban érzi a Barca focit, mint Semedo szerintem.(Ha még beszélhetünk ilyenről egyáltalán...)

Védekezésben meg gyakran ugyanúgy egyik sem tudja, hogy milyen rendezvényen van :) De ez csak az én véleményem, és ez az egész védelemre elmondató, idén főleg.
Mondjuk védekezésben én nyugodtabb vagyok Semedoval, a gyorsasága is nagyon kell. A legnagyobb gond, hogy a portugálnak nincs játszótársa az oldalon. Amikor Dembélé játszott ott mindig jó teljesítményt hozott, de most kb annyi van, hogy elindul aztán félpályánákl meg kell állnia és hátra/oldalra passzol. Pedig technikás, cselezni is tud, lehetne zavart kelteni a jobboson is. Alves se nagyon tudott volna érdemleges csinálni ilyen helyzetben.
Plusz sokat segít be középre. Az Inter ellen is amikor szélen vezették a labdát Lenglet pozíciójából lépett ki, nem mellesleg két góltól mentett meg minket utolsó emberként.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.10.04. 12:51:25

johdepp írta:
palesz77 Rakitic topikjában írta:...SR gondolom lassan visszatér szokásos posztjára - szerencsére - mert Semedo nem robbantott...
Erre itt reagálnék.
Lehet, én nem látok jól, de SR szerintem még rosszabb volt jobbvédőben, mint Semedo. SR igazából szerintem mindenhol eléggé halovány idén (mondjuk tavaly sem volt sokkal jobb...), szóval nem igazán értem, hogy miért kéne játszania akárhol is. (Azért, mert negyedik számú CSK? Ami szintén röhej.) Még ha Semedo nem is robbantott, szerintem akkor is jobb megoldás jobbra hátra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Wagué egy percet nem játszott még, pedig tavaly nem volt rossz, amikor lehetőséget kapott.
Én nem tudom, de Semedotol égnek tud állni a hajam. Roberto sem egy klasszis jobb hátvéd, de a labda jobban jár nála, és abban a pozícióban annyira kreatívnak sem kell lennie, nem ő irányít. Viszont sokkal jobban tudja tovább tenni, jobban érzi a Barca focit, mint Semedo szerintem.(Ha még beszélhetünk ilyenről egyáltalán...)

Védekezésben meg gyakran ugyanúgy egyik sem tudja, hogy milyen rendezvényen van :) De ez csak az én véleményem, és ez az egész védelemre elmondató, idén főleg.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.10.04. 10:59:15

palesz77 Rakitic topikjában írta:...SR gondolom lassan visszatér szokásos posztjára - szerencsére - mert Semedo nem robbantott...
Erre itt reagálnék.
Lehet, én nem látok jól, de SR szerintem még rosszabb volt jobbvédőben, mint Semedo. SR igazából szerintem mindenhol eléggé halovány idén (mondjuk tavaly sem volt sokkal jobb...), szóval nem igazán értem, hogy miért kéne játszania akárhol is. (Azért, mert negyedik számú CSK? Ami szintén röhej.) Még ha Semedo nem is robbantott, szerintem akkor is jobb megoldás jobbra hátra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Wagué egy percet nem játszott még, pedig tavaly nem volt rossz, amikor lehetőséget kapott.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.07. 19:32:17

Viszont Waguét is kár lenne elpocsékolni a B-ben.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.07. 19:11:33

Samper írta:Sokakkal ellentétben még mindig a Jocker szerepkörben tartom hasznosnak. Jh.-ként Wagué már jobb nála.
Wagué ügyes, de nem látom, mit tudna hozzátenni, amit Semedo vagy Roberto nem tud. Felőlem persze feljöhet, csak akkor Robertot permanensen a középpályára át kellene tolni (amit minden szezon előtt beharangoznak :D), viszont ha mindenki marad és még jön de Jong, bőven a legzsúfoltabb csapatrészünk lesz már a kp. így is. Így nem látom, Waguének hol lenne hely a keretben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.05.07. 18:18:29

Ha focista lennék, Sergi Roberto lennék :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.05.07. 10:33:19

Samper írta:Sokakkal ellentétben még mindig a Jocker szerepkörben tartom hasznosnak. Jh.-ként Wagué már jobb nála.
Wagué nem jobb még nála, de tényleg jollyjoker az emberünk. Nagyon remélem, hogy ma kezdeni fog a középpályán, nagyon nagy szükség lesz rá ott védekezésben és kontráknál is.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.07. 09:40:34

Sokakkal ellentétben még mindig a Jocker szerepkörben tartom hasznosnak. Jh.-ként Wagué már jobb nála.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.05.02. 00:10:05

Az egyik legjobb volt. Amíg védő volt, addig sok labdát szerzett, több párharcot nyert, amikor fellépett a ko-ra, akkor meg előlre adott sokat. Pl. a 2. gólban fontos szerepe volt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.03. 14:16:42

Petr írta:
Nero. írta:A második gólt is ő készítette elő
Nem Vidal?
De, Vidal adta a gólpasszt.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.04.03. 14:09:44

Nero. írta:A második gólt is ő készítette elő
Nem Vidal?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.03. 14:06:34

A második gólt is ő készítette elő
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése