Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.25. 15:01:02

Főoldali Destes cikkből: "A védelem közepén pedig a Rayo ellen csereként beálló Lenglet, vagy a még nem hivatalos információk szerint az akár már vasárnap bevethető Umtiti és Sergi Roberto is szerepet kaphatnak a védelemben."

Már tudom, mi hiányzott. Umtitivel nincs bajom, még szükség lehetne rá, ha már itt van, melózzon, 1-2 rosszabb meccs és kezdeti nehézségek után biztos überelné Lenglet-t. De Roberto... és főleg Roberto mint védő... :(

Aztán persze lehet, hogy ő is megtáltosodik Xavi alatt, de valahogy kétlem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.17. 22:45:56

Barcaforever írta:
2022.03.15. 21:18:10
Atlantis írta:
2022.03.02. 14:44:01
Én nagyon sajnálnám ha eligazolna, és szerintem az edző számára is nagy kiesés lenne egy ilyen univerzális játékos távozása.
Most én rossz adatokat nézek vagy nem tudok számolni, de vki erősítsen már rá, hogy ez az univerzális játékos heti, mégegyszer írom heti 72.500.000 Ft-t keres? Most ez komoly? Meg az normális volt, aki ezt megadta neki?
Mivel nem írtad le milyen adatokat nézel, ezért a kérdésedet nehéz megválaszolni :D
Bár maga a kérdésed elég értelmetlen, mert ezt igazából bármelyik focistához leírhatod nyugodtan, csak más számmal.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.15. 21:18:10

Atlantis írta:
2022.03.02. 14:44:01
Én nagyon sajnálnám ha eligazolna, és szerintem az edző számára is nagy kiesés lenne egy ilyen univerzális játékos távozása.
Most én rossz adatokat nézek vagy nem tudok számolni, de vki erősítsen már rá, hogy ez az univerzális játékos heti, mégegyszer írom heti 72.500.000 Ft-t keres? Most ez komoly? Meg az normális volt, aki ezt megadta neki?
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.02. 14:44:01

Én nagyon sajnálnám ha eligazolna, és szerintem az edző számára is nagy kiesés lenne egy ilyen univerzális játékos távozása. A csapat viszont egy jól sikerült átigazolási szezon esetén lehet meg sem érezné a dolgot. Márpedig a téli átigazolások alapján úgy tűnik most egy kompetensebb csapat intézi az ügyleteket itt.

Egyértelműen nem minden áron tartanám meg én sem. Sajnos a klub számára ez nem olyan időszak amikor múltbéli teljesítmény miatt tiszteletből pénzt szórni.

Az már egy teljesen más kérdés, hogy nem tudjuk SRnek mik a céljai és elvárásai. Annyit tudunk biztosan, hogy nem sikerült megegyezni eddig. Lehet nem is a pénz a kérdéses, hanem nem érzi biztosítva a játékperceket, és szeretne olyan helyen játszani ahol kezdő. Lehet a szerződés hosszával volt baja, tudja fene.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.01. 17:25:05

Sinya22 írta:
2022.03.01. 16:24:19
Így is úgy is meg kell erősíteni a jhv posztot, ha marad ha nem. A kp-ra meg nálam még inkább nem fér be. Ott van Busi, meg a 3 fiatal, De Jong, és még hátha igazolunk is. Szép meg jó, hogy több posztra be lehet erőltetni, de ennél több pozitívumot nem nagyon tudok mondani, miért maradjon. Köszönjük meg neki az eddigieket, és további sok sikert.
Ha jön Azpilicueta, márpedig nagyon úgy tűnik, akkor a vezetőség sem hiszem hogy marasztalná, főleg magas bérért.
Szép voltjó volt, egy szimpatikus játékos, akinek semmi sem volt büdös és olykor nagyon jó időszakai is voltak. És amíg világ a világ ne fogja senki elfelejteni a PSG elleni gólját.

Bár lehet, hogy marad ha nem bánja, hogy megtizedelik a bérét, egy jó kiegészítőembert faraghat belőle Xavi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.03.01. 16:24:19

Így is úgy is meg kell erősíteni a jhv posztot, ha marad ha nem. A kp-ra meg nálam még inkább nem fér be. Ott van Busi, meg a 3 fiatal, De Jong, és még hátha igazolunk is. Szép meg jó, hogy több posztra be lehet erőltetni, de ennél több pozitívumot nem nagyon tudok mondani, miért maradjon. Köszönjük meg neki az eddigieket, és további sok sikert.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.01. 16:19:27

[Toni Juanmarti] With his contract renewal stalled, Sergi Roberto is now interested in joining La Galaxy in the MLS who have made an offer to him.

Nem tudom ki ez a csávó, de ha Robiról van hír szinte csak a távozásáról írnak.
Tekintve, hogy az utóbbi 2 szezonban kb. többet volt sérült, mint nem, és egészségesen se tudott húzóemberré válni, szemrebbenés nélkül elengedném, és ezzel gondolom nem vagyok egyedül.

Persze lehet, hogy Xavi belőle is ki tudna hozni valamit, de én nem erőltetném.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.02.12. 19:49:57

pedig visca el barcának igaza van, ez a csávó egy középcsapat szintjén volt már akkor is, amikor még mi magunk nem voltunk azok. :D

addig tudott adni valamit a csapatnak, amíg a sebessége meg volt, de az is látványosan megkopott úgy 27 éves kora környékén, azóta még lassú is. töltelékembernek jó, de ha elkezd követelőzni, el kell őt is engedni. csak itt sem értem, mire fel köti az ebet a karóhoz a delikvens. még egy Dembinél is jobban értem, mert nála a kora, meg a "benne rejlő potenciál" miatt még benne van, h egy komolyabb csapat ráfanyalodik, és ad neki vmi értelmes fizut, de egy Robertónál ez ki van csukva, örüljön, ha egy Valencia leigazolja.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.12. 17:48:27

visca el barca írta:
2022.02.12. 11:21:37
Olvasom itt a fooldali cikket es azon gondolkodom, hogy van e barki itt a forumon akinek hianyzik oldalrobi? Evek ota semmi pluszt nem ad, egy tok szintelen szagtalan toltelek ember. Nem is ertem h xavi minek ragaszkodik hozza. Kozepre megvagyunk, max dest helyen tudnam elkepzelni, de uo gyenge mint az amerikai.

Lassuk be oszinten, ha nem katalan lenne, hanem egy 5 millioert a getafebol igazolt valaki, mar reg kuvaitban rugna a labdat es azt se tudnank él-e....
Egy kicsit sem. Nálam max. kiegészítő emberkén maradhatna max. évi 1 millió euróért. Ha nem tetszik neki, mehet máshova szerencsét próbálni.
Hozzáteszem, hogy én sem szívesen dolgoznék felé annyi pénzért...
Persze. De ő sosem volt olyan szinten, mint amilyenre a klub beárazta. Összeteheti a két a kezét, hogy éveken keresztül ott lehetett a kezdőben vagy annak a közelében, és 4. számú kapitány lehetett egy Barcelonában. + voltak hírek, amely szerint közel nettó 9 millió körül keresett a legjobb időkben. Nyilván, ha már hozzászokott a jóhoz, és esetleg ő is elhitte, hogy meghatáorozó játékos a Barcelonában, akkor már nem fogja elfogadni, hogy nem ez az ő szintje.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.02.12. 15:39:49

nagyatyesz írta:
2022.02.12. 13:17:18

Hozzáteszem, hogy én sem szívesen dolgoznék felé annyi pénzért...
Hát azért belegondolva...van egy cég, aki alkalmaz téged, beiskoláz, éveket és rengeteg pénzt beleölt abba, hogy kitanítson téged, jó szakember legyél, és a konkurenciához képest is irreálisan magas bérezést ad neked, majd beüt a krach és a cégvezetés arra kér, csökkentsék a béredet olyan szintre, ami igazából a piacnak és a képességeidnek megfelelő, hogy valahogy a felszínen maradjon a vállalat. Nem olyan nagy áldozat azért ez, ha rendesen átgondolja az ember. Ez a mostani fizetése egy vicc, azzal kellene kifizettetni aki felajánlotta neki.

Nem csak SR-re vonatkozik ez, mindegyik játékosunkra, aki busásan meg volt fizetve a semmire, csak ebben a topikban merült most fel, azért "neki" szól.

Szerk.: Úgy látom amit én találtam fizetése (10 millió euro) az bruttó, tehát abból jobb esetben kap 6-ot. Így végülis nem tűnik olyan soknak, és érthető, hogy a többiekhez képest nem akar még ennél is jóval kevesebbet keresni. Tud valaki pontosat arról, mennyit keres? Mert most már kissé elbizonytalanodtam.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.12. 14:20:23

nagyatyesz írta:
2022.02.12. 13:17:18
Összességében egy kisebb fizetéssel tőlem maradhatna is kiegészítő embernek.

A részleteket ugyan nem ismerjük, de egyedüli csapatkapitányként nem csökkentett a fizetésén, holott tudta milyen helyzetben van a klub.

Hozzáteszem, hogy én sem szívesen dolgoznék felé annyi pénzért...
Meg igy is kb feleannyit keres, mint Alba meg Busi nyuggerkent fizetescsokkentes utan.
Nem veletlen nem volt ebbol problema, neki egesz maas a helyzete nagyon sok lenyeges szempontbol, mint a tobbieknek. Akit erdekel, az igazolasok topikban reszletesen megbeszeltuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.02.12. 13:17:18

Összességében egy kisebb fizetéssel tőlem maradhatna is kiegészítő embernek.

A részleteket ugyan nem ismerjük, de egyedüli csapatkapitányként nem csökkentett a fizetésén, holott tudta milyen helyzetben van a klub.

Hozzáteszem, hogy én sem szívesen dolgoznék felé annyi pénzért...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.12. 12:49:45

visca el barca írta:
2022.02.12. 11:21:37
Olvasom itt a fooldali cikket es azon gondolkodom, hogy van e barki itt a forumon akinek hianyzik oldalrobi? Evek ota semmi pluszt nem ad, egy tok szintelen szagtalan toltelek ember. Nem is ertem h xavi minek ragaszkodik hozza. Kozepre megvagyunk, max dest helyen tudnam elkepzelni, de uo gyenge mint az amerikai.

Lassuk be oszinten, ha nem katalan lenne, hanem egy 5 millioert a getafebol igazolt valaki, mar reg kuvaitban rugna a labdat es azt se tudnank él-e....
Nekem hiányzik az, amit több éven keresztül nyújtott. Most különösen jól jönne, ami akkor vészmegoldás volt, és meglepetésre kiváló teljesítmény, mostani viszonyok közt szinte húzóteljesítmény lehetne.
Amit az elmúlt 2-3 évben, az természetesen nem.

Ha valakivel, akkor Xavival még lehet esély előhozni a jó formáját. Én tökéletesen megértem Xavi ragaszkodását: egy bizonyítottan jollyjoker, rendkívüli inteligenciával, rendkívüli munkamorállal, és jó alapvető képességekkel rendelkező la masia nevelésről beszélünk.

Ugyanazt tudom mondani, amit Dembelénél, meg az öregeknél, meg Alvesnél, stbstb.... örülök hogy Xavi nem egy átlag szurkoló szemléletével (és memóriájával) rendelkezik, és ccsak és kizárólag a MOST nyújott teljesítmény számít a csapatba és keretbe kerülésnél, semmi más.

Ha a körülmények (=pénztárca, felépülés) engedik, akkor Roberto meg fogja kapni az esélyt arra, hogy bizonyítson kvázi veteránként is. Fiatalként rengeteget adott a csapatnak, azóta pedig nem ő az egyetlen, sőt nem is a kisebbséghez tartozik, akik dögrováson vannak.... úgyhogy ez mind nagyon helyesen van így.

Az utolsó mondatod nettó hülyeség, ehhez nem tudok többeet hozzáfűzni. Csak trollkodsz megint. Akinek nincs olyan aranyhal memóriája, mint egyeseknek, az más magyarázatnak is képes valószínűséget adni, nem csak annak, hogy a sorozatos sérülésektől és a huszonhét edzőváltástól függetlenül igazából csak varázsütésre elfelejtett focizni (vagy nem is tudott soha... lol) és nincs visszaút.

Egy szó mint száz: nyilván senki nem sírja vissza az elmúlt 3-4 évét, pláne hogy a felében sérült volt. És nyilván nem várja senki, hogy majd ismét 8 milliós fizuért hosszabbítunk vele. De mostmár nyárig nyugodtan el lehet húzni a dolgot, megnézni hogy képes-e felépülni, Xavi alatt képes-e legalább 12., 13. emberhez méltó teljesítményt nyújtani, és aztán ennek megfelelően cselekedni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.02.12. 11:37:48

Nálam elég ambivalens ez a Roberto téma. Én is "kicsit" berágtam rá az elmúlt években, jobb szélen alibi, jobb hátvédben egyszerűen gyenge, a KP-n azért vállalható, de nem annyira, hogy más kárára játsszon. Az idegroham szokott kerülgetni, mikor visszapasszol 10/10 és soha meg sem próbál előre játszani kis túlzással.

Ennek ellenére tényleg egy jó kiegészítő ember lehetne, annak való. Rotációban egy korrekt játékos, csak nem szabad tőle többet várni. Pár hónapja, amikor nem volt 1 épkézláb egészséges játékosunk, lett volna értelme, hogy itt van, de mondjuk most, hogy nagyjából van egy értelmes keretünk, megint nem látom a helyét.
Ettől függetlenül sajnálom is, mert egy jó arcnak tűnik, aki nem rinyál, ha keveset játszik, az meg nem az ő hibája, hogy az elmúlt pár évben mindenhol játszatták, és főleg ott, ahol nem nagyon kellett volna.
De ja, valószínűleg lejárt már az ideje itt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.02.12. 11:21:37

Olvasom itt a fooldali cikket es azon gondolkodom, hogy van e barki itt a forumon akinek hianyzik oldalrobi? Evek ota semmi pluszt nem ad, egy tok szintelen szagtalan toltelek ember. Nem is ertem h xavi minek ragaszkodik hozza. Kozepre megvagyunk, max dest helyen tudnam elkepzelni, de uo gyenge mint az amerikai.

Lassuk be oszinten, ha nem katalan lenne, hanem egy 5 millioert a getafebol igazolt valaki, mar reg kuvaitban rugna a labdat es azt se tudnank él-e....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.12.01. 18:31:29

Az okosabb emberek a múltból tanulnak, a buták csak törölni szeretnék...

Kit erdekel mi volt?
[/quote]
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.12.01. 17:54:29

Nem jon jokor senkinek sem egy serules, foleg egy elsportolonak nem, de nem fog hianyozni a csapatbol.
Ezzel szerintem befejezettnek lehet tekinteni az itteni palyafutasat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.01. 13:44:51

Egyrészt legalább nem zavar sok vizet, másrészt viszont ezzel el is szállt az a kb. 1%-nyi esély, hogy pénzt látunk belőle.
Nagyon kiváncsi leszek, hogy hosszabbítanak-e vele nyáron haveri alapon, mert a teljesítményével nem szolgált rá, és ha megint kidől hónapokra, akkor valószínűleg már nem is fog.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.01. 13:37:18

Titinho írta:
2021.12.01. 13:26:55
BREAKING: Sergi Roberto will be operated on his right thigh in the coming days. #FCB 🇪🇸🚨

Robinak nem sikerült kezelni továbbra sem a combizmát, ezért muszáj kés alá feküdnie, a következő napokban megműtik. 3-4 hónap off számára.
Utálom ezeket az ambivalens érzelmeket, amit kivált bennem egy ilyen hír... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.01. 13:26:55

BREAKING: Sergi Roberto will be operated on his right thigh in the coming days. #FCB 🇪🇸🚨

Robinak nem sikerült kezelni továbbra sem a combizmát, ezért muszáj kés alá feküdnie, a következő napokban megműtik. 3-4 hónap off számára.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.30. 19:40:59

Gaillard írta:
2021.10.30. 19:21:31
...volt...volt....volt...volt
Kit erdekel mi volt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.30. 19:39:42

Volt, volt, volt, volna, volt, volt.

Igen, volt egy jobb periódusa, mikor kb kiteljesedett és 100%ot adott ki magából, 2016-18 között valahol.
Előtte iszonyat alibit tolt, nem véletlen hívtuk itt a fórumon oldalrobinak, ezt kinőtte szerencsére, és sokat adott utána 2-3 szezonon keresztül.
De ennyi, kész.

Azóta meg árnyéka még önmagának is, ami így már arra is kevés, hogy egy ilyen ezer sebből vérző barcában szerepet szánjon neki az edző.
Nem fér bele, egyszerűen ilyen játékosra a mai fociban nincs szükség. Megeszik a kp-n (a mi mostani kp-nkon), védekezni meg sohasem tudott, legalábbis jobb hátvédként nem tudta olvasni az egyszerű sémákat sem védekezésben, pánikból általában Piquére szaladt be és őt fogta.

Szimpatikus gyerek volt, nekem emberileg semmi bajom vele, mert alázat mindig is volt benne a klub iránt, de el kell(ene) fogadni, hogy kevés már ehhez a szinthez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.10.30. 19:21:31

Nézd meg légy szíves az első hozzászólásomat a témában és akkor láthatod, pont erről szól, azaz, hogy "kiheréltünk" egy játékost kényszerből, mert sokkal többet nyertünk volna vele, ha végig a megfelelő poszton játszik és fejlődik az évek során.
A sebességről csak annyit, hogy egyáltalán nem volt lassú játékos (korábbi videókon sem az látszik, egy kicsit az átlag feletti volt a sebessége), emellett elég harcos volt és képes volt megfelelő tempóban közlekedve jó döntéseket hozni. Szerintem még Rakiticnél is többre volt hivatott a középpályán.
Természetesen egy Busquets más szintet képvisel(t), de az a szint már tényleg a világ elit.
Roberto esetében is elmondható, hogy valószínűleg jobban járt volna, ha időben - mielőtt jobbhátvéd pozícióba kerül skatulyázásra - máshol próbál szerencsét.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.10.30. 16:14:36

Gaillard írta:
2021.10.30. 10:06:21
Szerencsétlen gyerek, már olyanokat mondtok róla, ami egy újabb sci-fi műbe is beleillene.

Nyugodtan nosztalgiázz, ha csak a rosszat sikerül egymásra licitálva beégetni a másik ember agyába, ez ma nagy divat az internet korában.

https://www.youtube.com/watch?v=eF7YajcjZ4o
elnezve a videot is azt latom, hogy szanalmasan lassu

valaki tudja, mennyi a legnagyobb sebessege, amit palyan elert?

ugy szalad, mintha huzna vissza valami
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.30. 14:26:06

bence0330 írta:
2021.10.30. 10:32:39
Ez szép és jó, de pont hogy 17 előtti, jellemzően 16 előtti az összes. Senki nem azt vitatja, hogy anno egy elfogadható játékos volt, hanem azt, hogy olyan szinten lalassult és lenullázódott fejben és fizikailag is
Folytatni lehet sajnos ezt a gondolatmenetet és gyakorlatilag kiterjeszteni a klub teljes szakmai mélyrepülésére.
Éppen ezektől a dátumoktól lett elszabva minden. Az látszott az igazolásokon, tudják ezt nagyon jól a székházban is, hogy változtatni kellene. A próbálkozások intezívek voltak, de szinte minden csak rossz irányba sült el. Az igazolások még darabszámra akár rendben is lettek volna, csak éppen nem a megfelelő helyre vagy éppen nem úgy stb stb, de az edzőválasztások is beleillenek a sormintába.
Ennyi véletlen egybeesés sajnos nem lehet. A teljes szakmai irány tévútra kanyarodott.
Ennek az egész történetnek Robi ugyanolyan jelképe - még akkor is, ha időnként kicsúszik néhány értékelhető mozdulat belőlük -, mint Piké, Alba és Busi.
Válasz küldése