Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.19. 16:52:15

Bob_Marley írta:de Roberto pl sokkal kiegyensúlyozottabb nála, s ez nagy előny.

ez igaz,kiegyensúlyozottan hozza a gyenge teljesítményeket.
Nulla az ember Bob,hiába saját nevelés, ide nem szint. Nem várom tőle,hogy fején pörgesse meg a labdát,aztán rabonázza be a labdát a védők mögé Messinek,vagy Neymarnak.
De azért jelentsen már bármiféle veszélyt az ellenfélre nézve. Ha nála van a labda,tudni lehet,hogy semmi nem fog történni,és ez nagyon rossz. Bármelyik másik kp-ban van veszély, kivéve Busit,de ez más téma, SR-ben semmi veszély nincs.
Ne legyen már elég,hogy leteszegeti oldalra a labdákat, persze aranyos dolog,de erre sokan képesek a b-csapatból is, vagy akárhol.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.19. 16:42:36

ez, amit ez a gyerek csinál nulla. ne kenjük már rá LE-re h ezzel küldi ki. alibi, semmi más, felesleges boncolgatni. megkapja, lepasszolja a mellette lévőnek 1 méterre és ennyi. védekezésben, támadásban nulla, kb azért van a pályán h meglegyen a 11 ember. unalmas, egysíkú, szürke, cselezni nem tud, hosszú indítás, kapura lövés nulla (tegnap 16-ról olyan lövést eresztett el, hogy fél perc volt mire a kapusig elvánszorgott a labda). tegnap azt akartam írni h busi butított verziója, de ez sértés lenne sergiora nézve.
persze fel lehet tenni a jaj de csak hát 20 perceket játszik lemezt, de ez akkor is marha kevés. kb egy rayo, levante az ő szintje, nem ez. és ezt nem azért írom mert divat fikázni, hanem mert tény. és nem csak itt az EB-n hanem máshol is sokan látják ezt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.19. 16:29:21

Én nem azért szidom,mert az a divat,hanem mert semmit nem tesz hozzá a játékunkhoz. Bár az eddigiekhez képest tényleg jobban játszott tegnap,de nehogy már meg kelljen dicsérni,mikor még így is messze a csapat alatt teljesített(Alvessal és Pedroval egyetemben).
Nem számolom,hogy mennyit passzol előre,meg mennyit hátra,de egy középpályásnak nem az a dolga,hogy csak megtartsa a labdát. Ennyi játékperc alatt (nem csak idén játszott a képességeihez képest sokat) egyszer azért lecsúszhatott volna a lábáról,hogy gólpasszt érő labdát adjon.
Mikor megtörtént a csere.szemmel láthatóan javult a játékunk,pedig Ini sem csinált úgymond semmit sem,ő sincs még középszerü formában sem,csak épp mozgatja a csapatot. Mascheranonak több jó passza volt(olyan passzokra gondolok,amiből helyzet lett,vagy térfélváltás,stb.). Sajnos azt látom,hogy itt páran abban az álomban élnek,hogy mivel Barca játékos,ezért védeni kell,mert biztos vannak olyan nem látott képességei(mint pl. Özil a legjobb labda nélküli irányító),amik miatt a csapatban a helye. Pedig egyszerüen csak azért lehet a csapatban,mert Barca nevelés,ha mondjuk dél-amerikában játszott volna eddig,a kutya se venné észre. Engem nem zavar,hogy játszik,csak azt ne a csapatunkban tegye, legyen a Herkules meghatározó játékosa,és még büszke is leszek rá,hogy ő is a mi akadémiánkból került ki,és karriert tudott magának csinálni.

Palesszal pedig egyetértek. Talán,ha idén került volna fel,akkor kicsit több időt adnék neki, de ő már több,mint 1 éve a csapatnál van. Rafával való összehasonlítás meg tényleg nevetséges,mert bár én sem szeretem a brazilt/spanyolt a nagy hype miatt, mégis ezerszer többre tartom őt,mint Robit. Ha mondjuk Robi valami irdatlan nagy munkát tenne ott a középpályán,védekezésben,labdaszerzésben,letámadásban... Talán elfogadnám,mert szeretem a hajtós játékosokat. De ő benne semmi ilyen nincs. Tartom magam az előző kijelentésemhez: Ő azért lehet a csapatban,mert Barca nevelés,és mert azt kell mutatni a külvilágnak,hogy bízunk az akadémiánkban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.19. 16:19:08

Bob_Marley írta:...
Hát végülis ha azt várjuk el az irányítóinktól, hogy 95% fölötti passzpontossággal tegyék ki oldalra a labdát a szélső hátvédnek, akkor Robinál keresve se találnánk jobbat.

A "nagy Rafinha" meg igaz, hogy csak 90%-os passzpontosságra képes, de ez alatt a pár meccse alatt is több veszélyes kiugratása volt, mint SR-nek egész felnőtt pályafutása alatt.. Lehet bennem van a hiba, hogy a középpályásainktól néha elvárnék egy jó kiugratást is, nem csak a biztosat. :-k És nem azt mondom, hogy a BrazilSpanyol akkora császár lenne, de hogy még vele is veszélyesebbek vagyunk, mint Robival, az szerintem egyértelmű.
Initom írta:Igazságtalan a sors,ott van pl egy Montoya akit mindenki követel a kezdőbe(tudom alves helyett) d Robinak nincs megadva a bizalom. Pl mivel érdemelte ki Ő jobban a perceket?:) :oops:
Robinak is meg volt adva tavaly a bizalom, csak konkrétan akár hányszor a pályára lépett, mindig ugyanazt a semmi játékot nyújtotta. Eleinte ez még belefér, de így több mint 1 év után - fejlődés hiányában - szerintem érthető a kritika az irányába. Montoya meg amúgy az eddigi egy szem meccsén idén - és a tavalyi pár tavaszin -, hasznosabb volt hátul, mint Alves bármikor az utóbbi 1,5 évben, úgyhogy én speciel ezért követelem őt a kezdőbe, és Robit meg nem..

De amúgy én nem csak őt szidom, ha rosszul játszik, Init is folyton szapulom, amikor egy értelmes kiugratás nélkül lehoz egy meccset.. Lehet én értelmezem félre a középpályásaink feladatát, de azért szerintem egy Barca irányítójától elvárható lenne, hogy néha napján adjon egy jó mélységi indítást is a mezőnyben elvégzett melón kívül. És lehet jönni azzal, hogy Ini és Xavi se voltak császárok anno, de őszintén kétlem, hogy ilyen sótlan volt a játékuk, és aztán egyszer csak a semmiből megtanultak indítani..

De hogy ne az legyen, hogy csak szidom, védekezésben nem lehet rá panasz. Ő a középpálya Pedroja.. :mrgreen:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.19. 16:12:17

StickyFingaz írta:
Bob_Marley írta:Elég érthetetlen számomra a gúnyolódás, ráadásul saját játékossal szemben. 1; nem volt több hátra passza 2; hátra fele nem lehet passzolni? Ki találta ki ezt a hülyeséget, meg lovagolni rajta, hogy merre fele passzol. Pontosan játszik, nem adja el a labdát, belső középpályás ez a dolga, hogy megtartsa. 3; Szerintem nagyon jól mozgott, rendre megjátszható volt és jól elosztogatta a labdákat.

Nagy Rafinhával szemben, sokkal biztosabb pont. Nekem ne jöjjön senki, hogy nem a posztján játszik stb. Nem balhátvédben tolja a kis Alcantara. A sérülések nyilván nem tettek jót neki, s hasznunkra lesz még, de Roberto pl sokkal kiegyensúlyozottabb nála, s ez nagy előny.
Így van!A Clasicón már Rakitic helyén szeretném látni a kezdőben! =D>
Senki sem mondta , hogy a kezdőbe kell rakni . De abban bobnak igaza van , hogy néhányan már nem is nézik a játékát csak szidják orba-szájba . A tegnapi teljesítményével se volt semmi baj tisztességesen lehozta a meccset , voltak szerelései , a passzai pontosak voltak és a volt több lövése ( igaz az összeset leblokkolták ) . Ilyen durván még szerintem senkit sem szidtak divatból itta fórumon.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.19. 16:06:38

Bob_Marley írta:...
Nagy részével egyetértek, de a hátrapasszossal nem. Látványosan kerüli a támadásokba való belépést (kontránál is volt, hogy hátrafelé passzolt...), biztonsági játékot játszik, nem meri bevállalni a rizikósabb indításokat. A kulcspasszainak számában ez jól tükröződik.

Talán valóban túlzásba megy a kritizálása, de bőven adott rá okot.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.10.19. 16:03:19

Szerintem is túl van savazva a srác. Valószínűnek tartom,hogy nem nagyon engedik neki,hogy ő legyen a fő karmester,elég ha járatja a labdát és nem hibáz bele. Ennyi idősen nem kell várni tőle a csodát Ini és Xavi se volt klasszis ennyi idősen. Magabiztos és mindig lehoz egy átlagot.

Nem mondom,hogy nem lehet kritikákat megfogalmazni csak arra figyeljünk ,hogy ne divatból menjen a savazása...

Igazságtalan a sors,ott van pl egy Montoya akit mindenki követel a kezdőbe(tudom alves helyett) d Robinak nincs megadva a bizalom. Pl mivel érdemelte ki Ő jobban a perceket?:) :oops:
Abi & Tito
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.10.19. 15:59:49

Bob_Marley írta:Elég érthetetlen számomra a gúnyolódás, ráadásul saját játékossal szemben. 1; nem volt több hátra passza 2; hátra fele nem lehet passzolni? Ki találta ki ezt a hülyeséget, meg lovagolni rajta, hogy merre fele passzol. Pontosan játszik, nem adja el a labdát, belső középpályás ez a dolga, hogy megtartsa. 3; Szerintem nagyon jól mozgott, rendre megjátszható volt és jól elosztogatta a labdákat.

Nagy Rafinhával szemben, sokkal biztosabb pont. Nekem ne jöjjön senki, hogy nem a posztján játszik stb. Nem balhátvédben tolja a kis Alcantara. A sérülések nyilván nem tettek jót neki, s hasznunkra lesz még, de Roberto pl sokkal kiegyensúlyozottabb nála, s ez nagy előny.
Így van!A Clasicón már Rakitic helyén szeretném látni a kezdőben! =D>
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.19. 15:50:10

Elég érthetetlen számomra a gúnyolódás, ráadásul saját játékossal szemben. 1; nem volt több hátra passza 2; hátra fele nem lehet passzolni? Ki találta ki ezt a hülyeséget, meg lovagolni rajta, hogy merre fele passzol. Pontosan játszik, nem adja el a labdát, belső középpályás ez a dolga, hogy megtartsa. 3; Szerintem nagyon jól mozgott, rendre megjátszható volt és jól elosztogatta a labdákat.

Nagy Rafinhával szemben, sokkal biztosabb pont. Nekem ne jöjjön senki, hogy nem a posztján játszik stb. Nem balhátvédben tolja a kis Alcantara. A sérülések nyilván nem tettek jót neki, s hasznunkra lesz még, de Roberto pl sokkal kiegyensúlyozottabb nála, s ez nagy előny.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.19. 13:30:30

palesz77 írta:
visca el barca írta:több a hátra passz mint az előre. csak így tovább majsztró =D>
Volt egy 'Key Pass' is! :shock: El se hiszem.. FourFourTwo szerint is volt egy helyzetet teremtő átadása, akkor csak nem kamu. Hát ezt is megéltük! =D>
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, de akkor sokat nem újított. :lol:
Mondjuk az az egy key pass nem semmi, így halad tovább jövőre már egy gólpasszt is jegyezni fog! :)
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.10.19. 13:03:56

Ne trollkodjuk szét szegény srácot, tegnap nem lógott ki annyira feltűnően, volt egy szép sarkazása is Messihez, aki majdnem gólpasszt adott. Ráadásul akart is.
Ettől függetlenül még mindig úgy gondolom, hogy hasztalan a srác itt, csak Rafinha játékperceit lopja.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.19. 12:42:44

visca el barca írta:több a hátra passz mint az előre. csak így tovább majsztró =D>
Volt egy 'Key Pass' is! :shock: El se hiszem.. FourFourTwo szerint is volt egy helyzetet teremtő átadása, akkor csak nem kamu. Hát ezt is megéltük! =D>

Amúgy tudja valaki mi lett vele végül? Bár gondolom semmi komoly, ha nem írtak róla a lapok..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.19. 12:04:54

Kép

több a hátra passz mint az előre. csak így tovább majsztró =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.10.18. 19:20:56

palesz77 írta:
visca el barca írta:a haverunk ma tuti megint kezdő lesz a kp-n. eibar ellen usem kell vkp, majd tolja inivel meg xavival.
Szerintem a Masc-Xavi-SR trió fog kezdeni, de ne legyen igazam! [-o<

Amúgy nem tudom volt-e már ilyen középpályásunk, aki ennyi meccs után ilyen mutatókkal rendelkezett.. Mondjuk a legutóbbi meccsén egy fél fokkal már jobb volt, de az a szomorú, hogy azt a teljesítményt már értékelni kell egy Barca középpályásnál több mint 1 év felnőttkerettagság után.. :?

A Tippmixszed vagy a lottód lenne ilyen. Eltaláltad a középpályánkat. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.18. 18:45:02

visca el barca írta:a haverunk ma tuti megint kezdő lesz a kp-n. eibar ellen usem kell vkp, majd tolja inivel meg xavival.
Szerintem a Masc-Xavi-SR trió fog kezdeni, de ne legyen igazam! [-o<

Amúgy nem tudom volt-e már ilyen középpályásunk, aki ennyi meccs után ilyen mutatókkal rendelkezett.. Mondjuk a legutóbbi meccsén egy fél fokkal már jobb volt, de az a szomorú, hogy azt a teljesítményt már értékelni kell egy Barca középpályásnál több mint 1 év felnőttkerettagság után.. :?
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.10.18. 18:30:58

visca el barca írta:végre megszerzi első gólpasszát és több mint 3 előre passza is lesz!
Azért ennyire ne szaladjunk előre, először tartsunk ott, hogy ne számítson -1 embernek a pályán és az oldalpasszok menjenek 100%-os pontossággal. Utána jöhet az előre tartó passz és a gólpassz. A fokozatosság elve fontos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.18. 18:23:53

a haverunk ma tuti megint kezdő lesz a kp-n. eibar ellen usem kell vkp, majd tolja inivel meg xavival.

reméljük hogy a 563782. meccsén végre megszerzi első gólpasszát és több mint 3 előre passza is lesz!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.26. 15:42:41

Ha esetleg valaki nem olvasta volna az örömhírt a főoldalon,íme:Roberto de Side hosszabbított 2019ig,30M eu a kivásárlási ára.Na alakul a jövő Barcája!Pedro is 2019ig marad,jó lesz ez a csapat,érzem! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.18. 15:35:51

Munir kb 5 ember között kellett volna nagyot alkosson. Sergi úgy nem mert előre passzolni, hogy a hozzá legközelebb álló zavaró ember a bíró és a partjelző voltak.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.18. 15:18:54

visca el barca írta: ......
Ez tudod hogy nem így van, de jól hangzik. Én azt látom Roberto csinálja a dolgát, pontosan játszik, mutatja magát. Igen lehet nem ad hosszú labdát meg lehetni sorolni (és rúgózni rajta), ilyen ember egy csapatjátékba kell. Én úgy látom nem elveszett a gyerek mint sokan gondolják. Munir pl sokkal gyengébb volt, de róla nem beszél senki, mert Munirt szeretjük Robertot meg nem. Igen Munir most került fel Roberto tavaly, lehet mondani nem ildomos az összehasonlítás de mindkettő fiatal, na mindegy ez más rész. (mármint Munir).

@Leon
Neymart visszanézheted, hogy dicsértem ha jól játszott. Igen én nem fogok attól hasra esni hogy ide-oda lépeget a labda felett, mert az nálam nem futball. De mikor hasznosan sokat dolgozva játszik megszoktam jegyezni ahogy másnál is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.18. 14:56:39

visca el barca írta: Bob, Te amióta a fórumon vagy, sztem soha egy rossz szót nem szoltál egy játékosunkra sem, szóval ez így eléggé sántít amit írtál. ha betennénk ebbe a csapatban két földigilisztát, Te abban is meglátnád a pozitivumot :D .
Nem igaz!Ugyanis amióta itt van Neymar egy JÓ szót sem szólt róla csak osztotta! :)
Hát igen azért nem egy kategória a kettő,hol van az a falábú Neymar a mi szuperklasszis Robertonkhoz képest? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.18. 14:52:09

Bob_Marley írta:Szerintem olyan baromi rossz mint itt sokan írják nem volt. Szokásosan megvannak a fórum "kiskedvencei" (mikor nyerünk, jól működik a gépezet, de valaki ennek "nem tud örülni" hanem az a baj xy miért nem játszott) és bűnbakjai, ő utóbbi. Hozott egy biztos szintet, nem látványos, de kevés hibalehetőséggel hozta. Én egyáltalán nem temetném a srácot, játékintelligenciája véleményem szerint bőven megvan neki.
Bob, Te amióta a fórumon vagy, sztem soha egy rossz szót nem szoltál egy játékosunkra sem, szóval ez így eléggé sántít amit írtál. ha betennénk ebbe a csapatban két földigilisztát, Te abban is meglátnád a pozitivumot :D

palesz, kössz. főleg a hosszú passzai voltak látványosak :D amugy ha jol értelmezem, kb megkapja a labdát, és lepasszolja az éppen mellette álló szélsőnek. lehet csak ennyit kértek tőle, de én ezt kétlem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.18. 14:38:30

visca el barca a Barca fiatalok topicban írta:palesz, nagyon belejöttél, megnézhetnéd oldalrobinak mennyi passza volt előre és mennyi oldalra/hátulra :lol:
Kérésed számomra parancs.. :mrgreen:

Robi hátrafele, Robi oldlalra, Robi előre, és végül Robi hosszú indításai. :D

Bob, veled meg most nem értek egyet, azért ő nem véletlenül van savazva ennyire. 1 éve van a felnőtteknél, és őszintén megmondom 1 védelem mögé belőtt labdájára nem emlékszem, pedig rendre figyelni szoktam a srácot.. Nekem is leginkább Victor Sanchez jut róla az eszembe, ki nem lóg a csapatból lefelé annyira, de igazából csak Rafinha és Samper - és akár Halilovic - elől veszi el a perceket..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.18. 14:26:47

Szerintem olyan baromi rossz mint itt sokan írják nem volt. Szokásosan megvannak a fórum "kiskedvencei" (mikor nyerünk, jól működik a gépezet, de valaki ennek "nem tud örülni" hanem az a baj xy miért nem játszott) és bűnbakjai, ő utóbbi. Hozott egy biztos szintet, nem látványos, de kevés hibalehetőséggel hozta. Én egyáltalán nem temetném a srácot, játékintelligenciája véleményem szerint bőven megvan neki.
Kép
Kép
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.09.18. 10:31:24

sneco7 írta:Szóval csak annyit szeretnék mondani,hogy kicsit árnyaltabban kell nézni az ő teljesítményét...szerintem ma nem volt vele sem nagyobb gond,mint bárki mással a csapatból.
Amennyiben egy kicsit árnyaltabban nézem Alibi Robi teljesítményét, akkor azt tudom mondani, hogy ez a gyerek akkor járna el korrektül, ha a 20-as mezét lecserélné egy 0-ásra, mert ebben az esetben a mezszáma összhangban lenne a pályán nyújtott teljesítményével.
De, ha nem árnyalom, akkor azt kell, hogy mondjam, még a kispad is erős neki.
Egy kicsit feljebb valahol a tribünön, na az az ő igazi helye.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése