Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.08.11. 23:45:41

Nana, azért ne tessék szidni! [-X
A 70.perc környékén volt 1 jó labda levétele az ellenfél 16osánál! 8) :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.08.11. 23:32:01

csatlakoznék, csak a szokásos. amikor nem számít, akkor a csapat legjobbjai között van, amikor tétmeccs, akkor mintha ott se lenne.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.11. 23:20:19

Alfa írta:
hank1ee írta:Egy közepes képességű tucatlabdarúgó Roberto barátunk, aki be van fosva, hogy a Barca mezében kell tétmeccsen produkálni. Húzzon innen a Ferencvárosba, vagy a Kanári-szigetekre.
Ma mégis mi a baj vele ???
Ez komoly kérdés?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.11. 23:18:59

palyan volt?
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.11. 23:12:22

Alfa írta:Ma mégis mi a baj vele ???
Nem tudom, lehet rosszul láttam, de hozta a szokásos formáját, és megint semmit nem mutat az előszezonban nyújtott biztató formájából egy tétmeccsen.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.08.11. 22:59:05

hank1ee írta:Egy közepes képességű tucatlabdarúgó Roberto barátunk, aki be van fosva, hogy a Barca mezében kell tétmeccsen produkálni. Húzzon innen a Ferencvárosba, vagy a Kanári-szigetekre.
Ma mégis mi a baj vele ???
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.11. 22:39:51

Egy közepes képességű tucatlabdarúgó Roberto barátunk, aki be van fosva, hogy a Barca mezében kell tétmeccsen produkálni. Húzzon innen a Ferencvárosba, vagy a Kanári-szigetekre.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.02. 23:17:51

noname írta:Besz..rok. Megint az egyik legjobb játékosunk. Bármit is adnak neki, én is kérek. Szerintem ő lehet a legnagyobb nyertese ennek az előszezonnak. Kiválót nyújtott mind osztogató kp, mind jobbhátvéd posztban és tavaly szezon végén vkp-ban is jó volt. Adja az ég h akár fele ilyen jól játsszon hivatalos meccseken és SR fan leszek. :mrgreen: =D> =D> =D>
Tényleg biztató amit nyújt, de a 13/14-es előszezonban ennél lehet még jobb is volt, aztán láthattuk mi lett. Azóta is sok barimeccsen tolta jól.. De remélhetőleg most leomlik a fejben levő gát, meglátjuk. Én nem kiabálnék el azért semmit, általában akkor szokott berosálni, ha Messiék is a pályán vannak, velük meg még egy percet sem tolt egész előszezonban..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.02. 22:37:03

SR bandwagon? Végre megéltük. :D Sokat attól függetlenül nem kell leszűrni ezekből a meccsekből, de tény, hogy a csávó univerzális és ez is mutatja a magas játékintelligenciáját, hogy több poszton is jó teljesítményre képes. Kezd megjönni az önbizalma is (és még mindig nagyon fiatal), ez ennek az előszezonnak a legfontosabb aspektusa vele kapcsolatban. A belefektetett munkának mindig meglesz a gyümölcse, kussol és teszi a dolgát, imádom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.08.02. 22:26:05

noname írta:Besz..rok. Megint az egyik legjobb játékosunk. Bármit is adnak neki, én is kérek. Szerintem ő lehet a legnagyobb nyertese ennek az előszezonnak. Kiválót nyújtott mind osztogató kp, mind jobbhátvéd posztban és tavaly szezon végén vkp-ban is jó volt. Adja az ég h akár fele ilyen jól játsszon hivatalos meccseken és SR fan leszek. :mrgreen: =D> =D> =D>
Éppen van felvétel a fan clubba ;)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.08.02. 22:25:02

Besz..rok. Megint az egyik legjobb játékosunk. Bármit is adnak neki, én is kérek. Szerintem ő lehet a legnagyobb nyertese ennek az előszezonnak. Kiválót nyújtott mind osztogató kp, mind jobbhátvéd posztban és tavaly szezon végén vkp-ban is jó volt. Adja az ég h akár fele ilyen jól játsszon hivatalos meccseken és SR fan leszek. :mrgreen: =D> =D> =D>
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.26. 21:01:03

palesz77 írta: 95%-os passzpontossággal a csapat legjobbja volt az idei bajnokságban.
Jó, hát a Józsi Gyurinak is ilyen a passzpontossága, 95%-ban oldalra, meg hátra, a maradék 5% meg előre menne... Nyilván "kis" túlzással. Kivéve a józsis részt, a két játékos stílusa tényleg sokban egyezik.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.26. 20:47:07

Még a végén megsiratjátok, mert nem játszik eleget... :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.26. 19:53:03

palesz77 írta:itt vagyok! :mrgreen: 95%-os passzpontossággal a csapat legjobbja volt az idei bajnokságban. Rafinhának ez amúgy 92%, Xavinak 93%, Rakiticnek 90%, Ininek pedig 90%. Átlagosan amúgy 81 passza van egy meccsen. Ha meg már nézegetem, Rafinha csinálja meg a legtöbb cselt átlagban meccsenként a középpályánkról, 2,17-et, veri Init is - sikerességben is, nem csak mennyiségben.
Jó, de azért SR nem is játszott túl sok meccsen és az ellenfelek sem voltak túl acélosak, Rafi esete is hasonló, bár ő szerintem többet játszott, mint Robi.

De amúgy statisztikák alapján: SR & Rafinha > All :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.26. 19:48:28

Bob_Marley írta:Nem tudok hirtelen statisztikákat, de biztos vagyok benne, hogy az egyik legpontosabban játssza meg a labdákat.
itt vagyok! :mrgreen: 95%-os passzpontossággal a csapat legjobbja volt az idei bajnokságban. Rafinhának ez amúgy 92%, Xavinak 93%, Rakiticnek 90%, Ininek pedig 90%. Átlagosan amúgy 81 passza van egy meccsen. Ha meg már nézegetem, Rafinha csinálja meg a legtöbb cselt átlagban meccsenként a középpályánkról, 2,17-et, veri Init is - sikerességben is, nem csak mennyiségben.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.26. 19:34:33

Sanama írta:
ZBarca írta:Azért LE tavaly komoly eredménykényszerben volt, érthető, ha inkább Xavit vetette be, mint a 21 éves Rafinhát. A most következő szezonban már nem lesz Xavi és Luchoban is jobban fognak bízni a szurkolók meg a vezetőség, így lesz lehetősége többet kísérleteznie, többet játszatnia a fiatalokat.
Mert iden nem lesz eredmenykenyszer? Most foleg lesz, mert megmutattak, hogy elerheto a tripla, most mar mindenki azt fogja elvarni.
Lesz Arda januartol, aki szinten sokkal elorebb lesz, mint SR vagy Rafinha, es onnantol indul az izgalamas resz.

Eredmenykenyszer ide-oda, ha bizna benne, hogy igen tudom rola, hogy meg tudja csinalni, kepes ra, akkor palyara kuldene. Nem tette.
Akkor másként fogalmazok: idén kisebbek lesznek az elvárások. Ha pl teszem azt már a BL-ben a legjobb 8 között kiesnénk - amiben én nem hiszek - , akkor kevesebben fogják a fejét követelni, mintha ez lenne az első éve.
Arda szerintem is előrébb lesz a rangsorban januártól, mint Rafinha vagy SR. 2016 döntő év lehet ebben a szempontból. Mindezek ellenére, ha Rafinha az előszezonban képes lesz meggyőzni LE-t a játékával, akkor akár jövő évtől még több játéklehetőséghez juthat, de ez elsősorban tőle és Luchotól függ.

Az utolsó bekezdésben pedig lehet valami, de mint már írtam, szerintem azért nem játszott annyit az kisebbik Alcantara, mert LE inkább Xavit favorizálta helyette.

SR esetében pedig én sem gondolom, hogy itt sokra vinné, inkább max egy jó kiegészítőembernek lesz itt jó.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.26. 19:32:52

Chino írta:
SR-er kapcsolatban én is kicsit felemásan állok. Szerintem nem hoz olyan stabil teljesítményt, mint többen mondják. Néha jól játszik, szerez egy-két labdát, amit osztogat a társnak, de többnyire alig lehet észrevenni, rossz passzok, eladott labdák jellemzik inkább. Egy igazi kulcspasszt nem is tudom mikor láttam tőle. Én azért nem igazán tudom elképzelni hosszútávon, mert 23 évesen a második edző sem veszi komolyan számításba.
A többi olyan, hogy elfogadom ha valaki úgy látja nem válik be stb, ez majd kiderül. Mindenesetre azért csak hosszabbítottunk vele és bízunk benne. Viszont az hogy rossz passzokat adna, meg elszórná az száz százalékra mondom, hogy nem igaz. :D Mert pont ez az egyik erőssége, hogy megjátszható, labdabiztos, s kicsi hibaszázalékkal dolgozik. Nem tudok hirtelen statisztikákat, de biztos vagyok benne, hogy az egyik legpontosabban játssza meg a labdákat. Lehet gúnyosan írni, hogy oldalRobi (nem neked szól), meg úgy könnyű. Csak ne felejtsük el, hogy mozog, hogy megjátszható legyen és higgadtan el is osztogatja a labdákat.

Idén Xavi kiesésével azért megcsillan a "remény" és én nagyon bízok benne, mert szerintem egy kifejezetten ügyes játékos, aki nagyon jól passzol és a kapu előtt sem elveszett. Idén megvan a lehetőség, hogy előrébb kerüljön, meglátjuk tud-e vele élni. Remélem ige, s több lehetőséget fog kapni.
Kép
Kép
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.26. 19:07:52

Sanama írta:
A Pedro-s rész pedig úgy-ahogy van marhaság, már bocs.
Akkor nem tudom mit néztél idén. Rengeteg talán nem volt, de elég gyakran nem merte LE megbontani az MSN-t, elől és Pedro a középpályára jött fel valaki helyett, és ott futkorászott.
de ennek semmi köze ahhoz h nem bízna a fdiatalokban Lucho , csak az MSN nem merte cserélni és azért Pedronak is kellett néha játszani
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 18:54:24

A Pedro-s rész pedig úgy-ahogy van marhaság, már bocs.
Akkor nem tudom mit néztél idén. Rengeteg talán nem volt, de elég gyakran nem merte LE megbontani az MSN-t, elől és Pedro a középpályára jött fel valaki helyett, és ott futkorászott.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.26. 18:50:32

Sanama írta:
1. fél éve nem játszott, esetleg jutalomból volt szó h talán beáll ha nagyon sima a meccs (nem volt az)
2.Mottát megelőzni az akkori Ininek kb pont ugyanaz ha Rafinha mondjuk megelőzi S Roberto-t
3.ki is estünk :) mondjuk nem miatta nyilván...de pont ez a lényeg h már 1 évvel korábban is ott volt mégsem robbant akkorát...1 évvel később még mindig előtte van még Bommel a rangsorban és még Xavi is sérült volt tehát jobban volt lehetősége bizonyítani...Deco Bommel és Xavi is előtte a rangsorban...


Idén valaki meg fogja kapni Xavi perceit, lehet még többet is... janujárig mindenképpen lesz idő Rafinhának és Robertonak is...
1. Simán játszhatott volna, ha nagyon kell. Lásd Iniesta Rómában.
3. Van Bommal és Iniesta összehasonlítása kicsit olyan, mintha Rafinha-ra mondanád, hogy előtte van Busquets.


Januárig játszhatnak igen, de nem azért mert fejlődtek, vagy jók, hanem mert nincs meg a csapat, aztán jön Arda, és szevasz. :)
1. azt ne mondd h nem kellett voplna Xavi azon a meccsen:) nyilván azért nem szállt be mert nem volt játékra alkalmas állapotban, amúgy simán kezdő lett volna Deco mellett

2. ebben részben igazat adok mert taktikai megfontolása is volt annak h inkább Bommel kapta meg a bizalmat, de akkor se Iniesta kapta:)

Iniesta se aszért kapta meg a bizalmat akkor többször mert fejlődött , hanem mert egy alap kezdő sérült volt...(ettől függetlenül persze már mutogatta h akár lehet belőle valami) mégis sokan még 2 év múlva is simán "nem barca szintnek " gondolták...

Mondjuk Robertoban én se nagyon hiszek h itt ragad hosszútávon...de pl Rafinha kb olyan szituban van mint anno Iniesta és szerintem sokszor igenis biznyítja h lehet helye hosszútávon is majd a Barcában
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.26. 18:47:14

Sanama írta: Nekem egy stabil, hasznos csere az a játékos, aki mondjuk tényleg be tud jönni egy Sevilla-ATMA ellen a ligában, vagy a BL-ben is lehet rá számítani.
Na, nálam Roberto nem ilyen, de még Rafinha sem. Kb. a keretet megtöltik, de ilyen szintet bármikor lehet hozni a B-ből. LE is inkább nyúlt a 35éves Xavihoz, vagy éppen játszott 2vkp egymás mellett, minthogy Rafinha vagy Roberto jöjjön. De még Pedro is gyakrabban jött be a középpályára.
Xavi nagyon jó szezont hozott le, remekül teljesített, amellett egy ikon, aki elé tenni egy 21 éves játékost egy első éves edzőnek, aki alatt amúgy is sokat inogott a pad kb. egyenlő az öngyilkossággal. Xavi se tudott volna úgy berobbanni ha Pep nem sérül le komolyabban aztán nem hagyja ott a klubot. Pedig itt Xaviról beszélünk. Amellett, ha valaki 20 évesen egy spanyol középcsapat húzóembere (korábban a B-csapatban detto), a liga legjobb fiatal játékosa csak nem egy kutyaütő. Csak azért hozom fel, mert ez tényszerű és nem szubjektív. És a MU ellen sem egy hakni meccs volt, mint kiderült, mégis a brazil volt az aki végig pályán volt, ez jelenthet valamit ha előre tekintünk. (a teljesítményére sem lehet panasz, kiemelkedett a csapatból) Lehet itt Sevilla-ni meg Atleticozni, de a Villarreal ellen például Neymar, Messi, Iniesta között is MOM tudott lenni.

SR-er kapcsolatban én is kicsit felemásan állok. Szerintem nem hoz olyan stabil teljesítményt, mint többen mondják. Néha jól játszik, szerez egy-két labdát, amit osztogat a társnak, de többnyire alig lehet észrevenni, rossz passzok, eladott labdák jellemzik inkább. Egy igazi kulcspasszt nem is tudom mikor láttam tőle. Én azért nem igazán tudom elképzelni hosszútávon, mert 23 évesen a második edző sem veszi komolyan számításba.

Rafinha azért játszott első évében 36 meccset. Persze legtöbbször csereként vagy lecserélték a meccs utolsó harmadában, de 1700 percet csak összehozott valamiért. Amellett nem könnyű egy Rakitic-Ini-Xavi kp mellett stabillá válni.
SR mondjuk Busi szerepében már sokat javult, de oda inkább el tudnám képzelni Sampert.

Amúgy meg nem feltétlenül Iniesta-ékhoz vagy Messiékhez kellene hasonlítani őket, mert ha ők lennének az értékmérők nem sok olyan játékost lehetne sorolni aki egy élcsapat kezdőjébe beférne.

A Pedro-s rész pedig úgy-ahogy van marhaság, már bocs.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 18:41:06

1. fél éve nem játszott, esetleg jutalomból volt szó h talán beáll ha nagyon sima a meccs (nem volt az)
2.Mottát megelőzni az akkori Ininek kb pont ugyanaz ha Rafinha mondjuk megelőzi S Roberto-t
3.ki is estünk :) mondjuk nem miatta nyilván...de pont ez a lényeg h már 1 évvel korábban is ott volt mégsem robbant akkorát...1 évvel később még mindig előtte van még Bommel a rangsorban és még Xavi is sérült volt tehát jobban volt lehetősége bizonyítani...Deco Bommel és Xavi is előtte a rangsorban...


Idén valaki meg fogja kapni Xavi perceit, lehet még többet is... janujárig mindenképpen lesz idő Rafinhának és Robertonak is...
1. Simán játszhatott volna, ha nagyon kell. Lásd Iniesta Rómában.
3. Van Bommal és Iniesta összehasonlítása kicsit olyan, mintha Rafinha-ra mondanád, hogy előtte van Busquets.
Januárig játszhatnak igen, de nem azért mert fejlődtek, vagy jók, hanem mert nincs meg a csapat, aztán jön Arda, és szevasz. :)

MIndegy, igazából nem ezt volt az eredeti mondandóm lényege, csak nagyon ezen lovagolsz.
Személy szerint, meglepődnék ha 2 év múlva Rafinha és SR is itt lennének még.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.26. 18:33:26

Sanama írta:
nem te azt mondtad h meg volt felé a bizalom h betegye őt az edző...szerintem ez nem egészen így volt, hanem kényszerű csere volt...gyakorlatilag mindenki előtte volt aki szóbajöhetett...talán Mottát előzte meg a rangsorban...
pl ha már tavaly visszavonult volna Xavi , akkor valószínűleg Rafinha is megkapta volna a "bizalmat" a BL-döntőn ha még pl Iniesta sérült Rakitic meg meccsközben sérülne le...
1. Xavi is ott volt a padon.
2. De ha mgé csak Mottat is, de megelőzött egy idősebbet a rangsorban, Roberto/Rafinha nem. Tehát kora ellenére megvolt felé a bizalom, hogy inkább ő menjen, mint egy tapasztaltabb ember.
3. Egy évvel korábban már simán játszott a Chelsea ellen, szóval közel sem CSAK kényszerből játszott.
1. fél éve nem játszott, esetleg jutalomból volt szó h talán beáll ha nagyon sima a meccs (nem volt az)
2.Mottát megelőzni az akkori Ininek kb pont ugyanaz ha Rafinha mondjuk megelőzi S Roberto-t
3.ki is estünk :) mondjuk nem miatta nyilván...de pont ez a lényeg h már 1 évvel korábban is ott volt mégsem robbant akkorát...1 évvel később még mindig előtte van még Bommel a rangsorban és még Xavi is sérült volt tehát jobban volt lehetősége bizonyítani...Deco Bommel és Xavi is előtte a rangsorban...


Idén valaki meg fogja kapni Xavi perceit, lehet még többet is... janujárig mindenképpen lesz idő Rafinhának és Robertonak is...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 18:30:45

ZBarca írta:
Sanama írta:LE is inkább nyúlt a 35éves Xavihoz, vagy éppen játszott 2vkp egymás mellett, minthogy Rafinha vagy Roberto jöjjön. De még Pedro is gyakrabban jött be a középpályára.

Ez nekem azt bizonyítja, hogy amikor igazán kéne erősítés a kp.-ra ők nem jönnek számításba. Innentől kezdve nekem sosem lesznek hasznos, és stabil csereemberek. És ezért hoztam a bizalmat edző és játékos között, mert itt láthatóan nincs meg.
Azért LE tavaly komoly eredménykényszerben volt, érthető, ha inkább Xavit vetette be, mint a 21 éves Rafinhát. A most következő szezonban már nem lesz Xavi és Luchoban is jobban fognak bízni a szurkolók meg a vezetőség, így lesz lehetősége többet kísérleteznie, többet játszatnia a fiatalokat.
Mert iden nem lesz eredmenykenyszer? Most foleg lesz, mert megmutattak, hogy elerheto a tripla, most mar mindenki azt fogja elvarni.
Lesz Arda januartol, aki szinten sokkal elorebb lesz, mint SR vagy Rafinha, es onnantol indul az izgalamas resz.

Eredmenykenyszer ide-oda, ha bizna benne, hogy igen tudom rola, hogy meg tudja csinalni, kepes ra, akkor palyara kuldene. Nem tette.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.26. 18:28:07

Sanama írta:LE is inkább nyúlt a 35éves Xavihoz, vagy éppen játszott 2vkp egymás mellett, minthogy Rafinha vagy Roberto jöjjön. De még Pedro is gyakrabban jött be a középpályára.

Ez nekem azt bizonyítja, hogy amikor igazán kéne erősítés a kp.-ra ők nem jönnek számításba. Innentől kezdve nekem sosem lesznek hasznos, és stabil csereemberek. És ezért hoztam a bizalmat edző és játékos között, mert itt láthatóan nincs meg.
Azért LE tavaly komoly eredménykényszerben volt, érthető, ha inkább Xavit vetette be, mint a 21 éves Rafinhát. A most következő szezonban már nem lesz Xavi és Luchoban is jobban fognak bízni a szurkolók meg a vezetőség, így lesz lehetősége többet kísérleteznie, többet játszatnia a fiatalokat.
Kép
Válasz küldése