Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.10.21. 10:33:41

Chino írta:Egyszerűen hihetetlen, hogy már a harmadik középpályásunk esik ki. Nemhogy pihentetni nem tudunk, már a kezdőbe sincs posztra való játékos.
Sajnos benne van, hogy huzamosabb időre kiesik, mert eddig minden BL meccsünkön komolyan lesérült egy középpályás, amilyen szerencsések vagyunk ez a tendencia fennmarad.

Elvileg nem komoly. Azt irkák elővigyázatossági csere. Gondolom úgy volt vele két vkpval is legyűrjük a batét.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.21. 03:29:46

Egyszerűen hihetetlen, hogy már a harmadik középpályásunk esik ki. Nemhogy pihentetni nem tudunk, már a kezdőbe sincs posztra való játékos.
Sajnos benne van, hogy huzamosabb időre kiesik, mert eddig minden BL meccsünkön komolyan lesérült egy középpályás, amilyen szerencsések vagyunk ez a tendencia fennmarad.
Forca Barca!!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.20. 23:40:32

Sergi Roberto has minor groin muscle discomfort, more test tomorrow.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.20. 21:58:00

Bob_Marley írta:
Alfa írta:Remélem csak elővigyázatossagból cserélték le és nem komoly a sérülése. Gyógyulj meg Sergi
Sima húzódásnak tűnt. Élőben Vakmacska említette és bizony nem elhanyagolható, hogy hideg van és könnyebben beeshet egy ilyen, mert nehéz bemelegednie az izomnak. Plusz sok meccset is tolt mostanában, ilyesfajta sorozatterhelésre eddig nem volt nála példa, egyszerű fáradságból adódó húzódás is lehet. Nem kell aggódni szerintem, de 1-2-3 hét kihagyás benne lehet.

twitteren ágyékot írnak.
Remélük nem ágyék, mert az az egyik legrosszabb, és leghosszabb. Gyorsan gyere vissza Sergi, kellesz. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.20. 21:26:00

Alfa írta:Remélem csak elővigyázatossagból cserélték le és nem komoly a sérülése. Gyógyulj meg Sergi
Sima húzódásnak tűnt. Élőben Vakmacska említette és bizony nem elhanyagolható, hogy hideg van és könnyebben beeshet egy ilyen, mert nehéz bemelegednie az izomnak. Plusz sok meccset is tolt mostanában, ilyesfajta sorozatterhelésre eddig nem volt nála példa, egyszerű fáradságból adódó húzódás is lehet. Nem kell aggódni szerintem, de 1-2-3 hét kihagyás benne lehet.

twitteren ágyékot írnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.20. 21:06:02

Remélem csak elővigyázatossagból cserélték le és nem komoly a sérülése. Gyógyulj meg Sergi
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.10.19. 06:57:00

Tökéletes 12. ember lesz belőle. Lassan ott tartunk, hogy akár a kapuban is ki lehet próbálni.
Engem az előző szezon vége felé már meggyőzött hogy vkp poszton lesz helye nálunk, de amit mostanában csinál az zseniális. Abszolút nyugodt vagyok, ha pályán van. AKÁRHOL....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.19. 01:41:44

Sergi Roberto vs Rayo

Visszanézve is pazar meccset hozott le, az a 2 labda az elején, meg a 2 megindulás a végén.. Nem hittem, hogy bajnokikon ilyet fogok tőle látni, csak így tovább Robika. De azért jobbhátvédként jobban komállak még mindig..:D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.18. 22:42:41

Idén eddig több sikeres csele van mint Ronaldonak. 14-13ra veri a portugált. Természetesen Messi és Neymar állnak toronymagasan az élen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.18. 13:03:57

Robi nagy labdája
(Bocsi a minőségért :oops:) .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.18. 12:56:20

Messias2 írta:Pont az ilyeneket hiányolom Rakétától
Stílusából adódóan tőle ilyeneket nem lehet várni, ezek a megindulások Ini sajátosságai inkább. De hogy Robira visszatérjünk, valóban volt több ilyenje is, nagyon érzi ezeket, most meg még területe is volt, hogy begyorsuljon..

Ha tartani tudja ezt az önbizalomszintet, és 1-2 rosszabb meccs sem kell majd után újra összerakni fejben, akkor még meg is ragadhat a csapatnál komolyabb szereppel szerintem. Amit nem hittem volna, anno komáltam, aztán amint elkezdte az önbizalom hiányos játékát tolni, a világ végére kívántam - magyarul az első szezonja felkészülése alatt kedveltem csak kb :D -, de az idei év legnagyobb kellemes meglepetése lett. Ő a legnagyobb nyertese a FIFA bannak, és a sérüléshullámunknak, az egyszer biztos.. :D
mvik írta:ja és tegnap mekkora labdát adott Rakiticnek a meccs elején csak a horvát elbaszarintotta a ziccert :D.
Utána még Suáreznek is adott egy nagy labdát, csak az épphogy les volt. De ahhoz is kellett a meglátás, és a bátorság a kivitelezéshez, úgyhogy nálam azért is járt a piros pont neki. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.10.18. 12:29:49

Tavaly szívem szerint elcseréltem volna 3 zsák krumplira, de valami történt nála [pozitív értelemben] és amit Rafinhától vártuk volna sokan, azt úgy látszik, hogy ő viszi végbe, mélyebbről indul, jó a védőmunkája, de nagyon veszélyes szituációkat kezd kialakítani a kapu előtt, ez nagyon tetszik. :)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.18. 12:17:08

Pont az ilyeneket hiányolom Rakétától, és nem ez volt az egyetlen ilyen megmozdulása tegnap. Legalább volt 3-4 ilyen megindulása. =D>
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.18. 12:12:45

Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.10.18. 03:38:37

Jót tett neki egyértelműen a rendszeres játéklehetőség, sokat javult tavalyhoz, sőt még az idény elejéhez képest is.

Az nekem tűnt csak fel hogy mennyit gyorsult? Volt a Rayo ellen is vagy 2-3 olyan kihozatala, amikor csak úgy nyargalt, azt sem tudtam hirtelen ki az, Alba szokott hasonlókat.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2015.10.18. 01:10:43

Nero. írta:Csere embernek tökéletes lesz, ha majd az előny megtartása a cél. Ha Iniesta és Arda már lesznek, akkor szerintem a kezdőben sok helye nincs, de egy hasonló szerepkört eltudok képzelni mint ami Xavinak volt tavaly.
Még jó, hogy nem is a mostani posztján játszott, csak kényszerből volt újra a régin. Mert az idei évtől már jobbhátvéd. :lol: Az gyakran alibiző Alves-t meg nem nehéz kiszorítani.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.18. 00:08:37

Csere embernek tökéletes lesz, ha majd az előny megtartása a cél. Ha Iniesta és Arda már lesznek, akkor szerintem a kezdőben sok helye nincs, de egy hasonló szerepkört eltudok képzelni mint ami Xavinak volt tavaly.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.17. 23:47:52

Én még mindig jobbhátvédként számítanék rá azért elsősorban, de most is jól játszott - nálam "társMoM" Bravoval és Neymarral -, pár nagy lasztit is adott, és szép megindulásai is voltak a védőmunka mellé. Nem is hittem a szememnek, hogy őt látom egy Bajnokin így játszani.. Mondjuk Messi hiányában mindig jól szokott játszani, de általában akkor Suárezék sem tolják, szóval bizakodásra ad okot tényleg az idei teljesítménye.
noname írta: egyértelműen látszik a minőségi romlás a jobbhátvéd poszton h Alves játszik és nem ő, mind futómennyiségben, mind védelemben.
Ez meg nagyon igaz. Hihetetlen mennyit tud változni a világ pár hónap alatt.. Most ott tartunk, hogy vele erősebb a kezdő, pár hónapja meg a fejem fogtam, hogy nem küldjük el.. Neki nagyon bejöttek ezek a sérülések, az egyszer biztos. :D
Alfa írta:Lehet , hogy ezért a mondatért páran majd megköveznek , de én Ini felépülése után egy-két meccs erejéig az Ini-Robi-Busi középpályát játszatnám. Idén Rakitic nem nagyon tudta segíteni a támadásokat. A védekező feladatait teljesen jól ellátta , de ha támadtunk teljesen eltűnt .
Ha nem jobbhátvédnek akarja Lucho, akkor én is így játszatnám most a középpályát, megnézni mit tudnak, mert Rakéta egyelőre kritikán aluli.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.17. 22:44:54

Alfa írta: Lehet , hogy ezért a mondatért páran majd megköveznek , de én Ini felépülése után egy-két meccs erejéig az Ini-Robi-Busi középpályát játszatnám. Idén Rakitic nem nagyon tudta segíteni a támadásokat. A védekező feladatait teljesen jól ellátta , de ha támadtunk teljesen eltűnt .
Nagyon adom. Rakétának nem nagyon megy idén, pici alibizést érzek nála, mivel szinte biztos a helye a kezdőben. Lehat, ha kiraknánk a kezdőből összekapná magát. Illetve SR pedig élete formájában van. Ha ezt meglépné LE, nagyot nőne a szemembe, valamint beárazná Rakitic teljesítményét.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.17. 22:39:58

Ma végelegesen bebizonyította , hogy nemcsak a védelemben , hanem a középpályán is képes jó teljesítményre. Ami nekem nagyon tetszik az az , hogy mindig annyit vállal amennyit megtud csinálni , semmivel se többet. Ha látja a területet nem fél megindulni akár több embert is kitud cselezni , de ha látja , hogy ott van mellette Neymar akkor szépen kipasszolja neki. És pontosan ebből a "szemléletből" következik , hogy nagyon keveset hibázik egy meccsen. Plusz védekezésben is hasznos .

Lehet , hogy ezért a mondatért páran majd megköveznek , de én Ini felépülése után egy-két meccs erejéig az Ini-Robi-Busi középpályát játszatnám. Idén Rakitic nem nagyon tudta segíteni a támadásokat. A védekező feladatait teljesen jól ellátta , de ha támadtunk teljesen eltűnt .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.17. 22:02:48

Mennyit számított az a pár meccs jobbhátvéd poszton. Ez a gyerek tavaly félt előre passzolni, most meg...Már jó ideje az egyik legjobb játékosunk és ma is remekül megy neki, sőt, egyértelműen látszik a minőségi romlás a jobbhátvéd poszton h Alves játszik és nem ő, mind futómennyiségben, mind védelemben.
A Fifa egy szégyen
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.14. 18:09:54

Sergi Roberto: "What do I like most about playing as full back? That I can run a lot. I like running, with or without the ball." [md]

Akkor:
https://www.youtube.com/watch?v=pyCGEHYvgsU" target="_blank :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.02. 16:58:01

Chino írta:
Alfa írta:Óriási amit lehozott az előszezontól egészen idáig =D> . Mindig is bizakodó voltam , de ahogy teltek-múltak az évek egyre jobban kételkedtem benne.
Én azért nem akarom elkiabálni ezt, mert középpályásként még nem igazán volt "próbára téve". Jobbhátvédként tényleg perfekt meccseket hozott le, de az "eredeti" posztjáról még nem tudunk szerintem érdemben beszélni. Tavaly is inkább Busi helyén sikerült valamit mutatnia.
Én is nagyon bizakodó vagyok és boldog lennék, ha ott is sikerülne hasonló teljesítményre de ezzel még várnék egy kicsit. Nem tudunk honnan jött Luchonak ez az ötlete, hogy Alves helyére tegye, de nagyon bejött ez a húzása is.
Én sem akarom elkiabálni ezért is írtam oda , hogy "idáig nagyon meggyőző" .
Plusz a végére oda írtam ezt is:
Alfa írta: Jobbhátvédként engem már teljesen meggyőzött de most a Sevilla ellen nagyon kiváncsi leszek rá hiszen biztos , hogy a középpályán fog játszani és ott ( a Leverkusen elleni meccset kivéve ) még adós a jó játékkal.
A középpályán nyújtott teljesítményével kapcsolatban én sem vagyok biztos ( pedig még egy "picikét" elfogult vagyok vele kapcsolatban :oops: :D )

Viszont az biztató , hogy az előszezonban amikor a középpályán szerepelt akkor nagyon jól játszott. Persze egy-két sörmeccs alapján nem állítom biztosan , hogy holnap is jól fog játszani de mivel a Leverkusen ellen is jól tolta , így én bizakodó vagyok :) .

Nagyon remélem , hogy ha esetleg lehoz egy vagy két rossz meccset ez a nagy imádat nem fog átcsapni a szokásos szidásba....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.02. 15:53:06

Alfa írta:Óriási amit lehozott az előszezontól egészen idáig =D> . Mindig is bizakodó voltam , de ahogy teltek-múltak az évek egyre jobban kételkedtem benne.
Én azért nem akarom elkiabálni ezt, mert középpályásként még nem igazán volt "próbára téve". Jobbhátvédként tényleg perfekt meccseket hozott le, de az "eredeti" posztjáról még nem tudunk szerintem érdemben beszélni. Tavaly is inkább Busi helyén sikerült valamit mutatnia.
Én is nagyon bizakodó vagyok és boldog lennék, ha ott is sikerülne hasonló teljesítményre de ezzel még várnék egy kicsit. Nem tudunk honnan jött Luchonak ez az ötlete, hogy Alves helyére tegye, de nagyon bejött ez a húzása is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.02. 14:57:16

Óriási amit lehozott az előszezontól egészen idáig =D> . Mindig is bizakodó voltam , de ahogy teltek-múltak az évek egyre jobban kételkedtem benne. Aztán az amerikai túrán ismét felerősödött bennem a remény. Bob Marley-val nem győztük dicsérni és le is írtuk párszor , hogy ebből még jó is kisülhet ( le is lettünk hurrogva :cry: :D ) . Az persze elég valószínű ,hogy soha sem lesz meghatározó tagja a Barcának , viszont egy nagyon sokoldalú 12. ember lehet belőle(feltéve ha tartani tudja ezt a szintet). Nagyon remélem , hogy majd januártól is megfogja kapni a lehetőséget a bizonyításra és , hogy Arda vagy Vidal nem lesz előtte a rangsorban csak azért mert felkapottabb játékosok.

Jobbhátvédként engem már teljesen meggyőzött de most a Sevilla ellen nagyon kiváncsi leszek rá hiszen biztos , hogy a középpályán fog játszani és ott ( a Leverkusen elleni meccset kivéve ) még adós a jó játékkal.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése