Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
29%
4
29
40%
3
14
19%
2
3
4%
1
5
7%
 
Szavazatok száma: 72
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.19. 13:08:50

Kb 30 eve szurkolok a barcanak, de ez lesz az elso olyan nyar, amikor jobban varom a tavozokat mint az erkezoket :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.19. 10:53:18

Nagyon tetszenek Laporta szavai. Amit várok tőle:
- elküldi a ballasztot: Neto, Umtiti, Firpo, Pjanic, Coutinho, Brait, Griezmann, Lenglet, Trincao.
- jelentősen csökkenti a fizetéseket és kiegészítő szerepkört ajánl fel (tuti nem fogja elzavarni az ős katalánokat, de ha mégis Piqué és Roberto menjen, Busival nem vagyok kibékülve, de cserének maradhatna még): Piqué, Roberto, Busquets, ill. Dembelé.
- akik maradnak, meghatározó vagy fiatal játékosok: TS, Araujo, Alba, Puig, Pedri, De Jong, Messi, Fati, Mingueza, Moriba.
- okosan és olcsón igazol posztra: Agüero, Depay, Garcia és persze még 1-2 hiányposz.
- és ezt nem várom el, de tuti lesz egy nagy durranás is nyáron, aki nem tudom, hogy csatár (Haaland), védő (De Ligt), vagy középpályás (?), de valaki fog jönni sztem.
Tudom ez nem a FIFA, de kb. ez lenne az elvárható.
Kb. 9-10 játékos ezzel elmenne, de igazából ebből 5 nem is játszott idén (Neto, Umtit, Firpo, Pjanic, Coutinho), plusz ha azt vesszük, hogy egész szezonra kidőlt Fati és Puig sem játszott, nem kell 10 embert pótolni...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.19. 10:10:14

hau30 írta:
2021.05.19. 08:02:20
visca el barca írta:
2021.05.19. 06:53:04
Semmitmondo pofazas helyett, jo lenne ha kivagna innen a lenglet, umtiti, sr, pique, firpo braith hatost meg a kozepes szintet karcolo focistak beret megfelezne. Akinek nem tetszik, annak viszlat.
Jól csinálta. Végig azt mondta, hogy majd a végén kell számot vetni. Ezt is teszi. Évközben nem durvulhat! Szerintem kb sejtette, hogy ez lesz a vége. Ha behúzzuk a bajnokságot, akkor nehezen lehetne magyarázni a következő hét döntéseit! Aztán majd meglátjuk mik is lesznek azok! Bízzunk benne, hogy látja Ő is amit mi legtöbbünk és lesz is szíve, töke meghúzni ezeket a lépéseket. Busival én nem trollkodnék. Bár sohasem volt a szívem csücske Ő egy Xavi féle utolsó éves szerepet betölthetne. Idén nagyot ment!

Biztos, hogy ugyanígy látja, nem véletlen az általunk is támadott 4 játékos célpontba rakasá. Jobb egy fizetés csökkentéssel válaszút elé helyezni őket, mint, hogy nyíltan ki legyen mondva, hogy el akarjuk adni őket és ismét vesztes pozícióból alkudozzunk.

Piqué meg szervezhetne az andorai csapatából egy ilyen katalán levezető old boys teamet. :lol: Magával az élen, lehetne csk is ott.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.19. 09:31:24

recrea írta:
2021.05.19. 08:50:01
Mondjuk Busi - 2-3 szezon kivételével - klasszis szinten játszik 12 éve, sérülés, piros lapok nélkül és általában 90 percet, nem ugat, nem panaszkodik, nem lógja a meccset. Szóval, ha valaki, akkor ő megérdemli a fizut, nem úgy, aki 2-3 éve van itt, teljesítmény nélkül.
Igen tudom, én is írtam, hogy egy rotációs rendszerben ő is maradhatna, bár tényleg csak amiatt mert idén tavasszal összakapta magát elég rendesen. A tavalyi idénye és ha az őszi időszakát nézzük, akkor gondolkodás nélkül mehetne ő is. Mindenki már a pokolba kívánta, de az utóbbi hónapokban alázatos melóval szerintem kiérdemelte, hogy legalább szerződése lejártáig 2023-ig maradhasson. Sokunkat meglepett, velem az élen, hogy képes még ilyen teljesítményre. A bajnokságban, kupában még lehet szerepe, de komolyabb meccseken, értem ezalatt a BL meccseket, már nem hiszem, hogy számítani kéne rá.

De van egy olyan érzésem, hogy ő pl. el fogja fogadni a fizucsökkentést is, a többi jómadárral ellentétben.

Bízom benne, hogy nagyon régen nem látott, izgalmas nyár elé nézünk. Viszont szerintem nem lesz "balhé" mentes, kemény nyár lesz, de a lényeg, hogy augusztusra legyen kész a csapat.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.19. 08:50:01

Titinho írta:
2021.05.18. 15:26:04
Na ja, többet keres, mint Jordi Alba pl. Ő "csak" 8,5 milla. 4. Csk ugye a csapatban, közelebb kellett SR fizuját hozni annó a többi csk-hoz.

De ha már itt tartunk akkor említsük meg a többi jómadár fizuját is:
Busi: 15 milla
Piqué: 15 milla (ebben nincs benne a fizucsökkentés, idén valami 12 körül kap)
Umtiti: 12 milla
Dembelé: 12 milla
Mondjuk Busi - 2-3 szezon kivételével - klasszis szinten játszik 12 éve, sérülés, piros lapok nélkül és általában 90 percet, nem ugat, nem panaszkodik, nem lógja a meccset. Szóval, ha valaki, akkor ő megérdemli a fizut, nem úgy, aki 2-3 éve van itt, teljesítmény nélkül.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.19. 08:02:20

visca el barca írta:
2021.05.19. 06:53:04
Semmitmondo pofazas helyett, jo lenne ha kivagna innen a lenglet, umtiti, sr, pique, firpo braith hatost meg a kozepes szintet karcolo focistak beret megfelezne. Akinek nem tetszik, annak viszlat.
Jól csinálta. Végig azt mondta, hogy majd a végén kell számot vetni. Ezt is teszi. Évközben nem durvulhat! Szerintem kb sejtette, hogy ez lesz a vége. Ha behúzzuk a bajnokságot, akkor nehezen lehetne magyarázni a következő hét döntéseit! Aztán majd meglátjuk mik is lesznek azok! Bízzunk benne, hogy látja Ő is amit mi legtöbbünk és lesz is szíve, töke meghúzni ezeket a lépéseket. Busival én nem trollkodnék. Bár sohasem volt a szívem csücske Ő egy Xavi féle utolsó éves szerepet betölthetne. Idén nagyot ment!
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.05.19. 07:36:25

visca el barca írta:
2021.05.19. 06:53:04
Semmitmondo pofazas helyett, jo lenne ha kivagna innen a lenglet, umtiti, sr, pique, firpo braith hatost meg a kozepes szintet karcolo focistak beret megfelezne. Akinek nem tetszik, annak viszlat.
Igen ezt úgy szokás hogy az utolsó forduló előtt elkuldenek mindenkit akire nincs szükség. Szerintem pont ő az aki eddig egyáltalán nem a levegőbe beszélt, ez a "semmitmondo pofazas" amit írtál meg kb nevetséges. Türelem
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.19. 06:53:04

Semmitmondo pofazas helyett, jo lenne ha kivagna innen a lenglet, umtiti, sr, pique, firpo braith hatost meg a kozepes szintet karcolo focistak beret megfelezne. Akinek nem tetszik, annak viszlat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.19. 05:24:45

Ezért vűlasztották meg Laportat. Már az fontos tett, hogy kimondta: egy korszak végetért. Most már lehetnek az egyes lépései ilyenek, vagy olyanok, de nem folytatja a nem egészen tiszta sárban topogást-
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.05.18. 22:55:46

Laporta első éve végén, a teljesség igénye nélkül lapátra lett téve:
Kluivert, Cocu, Saviola(kölcsönbe), Quaresma, Overmars, Rüstü, Reiziger, Luis Garcia,
Plusz Luis Enrique vissza vonult, Davids meg nem lett véglegesítve. (Mondjuk ez hiba volt)
De a lényeg hogy Laporta már bizonyította, hogy kirakja akit ki kell, vagy akit úgy érez.
Remélem, ha nem is ész nélkül, de most is lesz bátorsága meglépni amit kell. Fájó távozás is lesz, de szükséges. Nekem anno Kluivert volt a nagy kedvencem gyerekként és ha nehezen is, de elfogadtam a távozását, mert kellett a megújuláshoz.
Laporta egyszer már megcsinálta... Szurkolunk hogy megint építsen egy szerethető, jó csapatot.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.18. 21:59:00

Joan Laporta: "Next week will start taking decisions. We need to build a competitive team that can win the Champions League and La Liga. When I talk about the end of cycles and revolutions, it’s because I really mean it."

Ez a beszéd. =D> Reméljük tettekre is váltja és sikerül végre egy sikeres átigazolási időszakot lehozni az elmúlt évek kabaréja után.

Sajnos kevesebb a pénz mint előzetesen gondolták, a fizuk viszont egekben, így különösen nagy jelentőssége lenne egy igazi selejtezésnek, nem olyannak mint ami az elmúlt években volt.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.18. 15:26:04

LG írta:
2021.05.18. 14:54:02
SR 9 milliós éves fizu? :shock: És nem akarja elfogadni a csökkentést? :lol: Mehet, amerre lát. Majd pár év múlva, mikor a helyére kerül egy spanyol kiscsapatban, akkor majd elgondolkodhat rajta, hogy kicsit többnek gondolta magát, mint ami.

Nagyon elgurult a gyógyszer az előző vezetésnél, amikor a fizukról döntöttek. :x
Na ja, többet keres mint Jordi Alba pl. Ő "csak" 8,5 milla. 4. Csk ugye a csapatban, közelebb kellett SR fizuját hozni annó a többi csk-hoz.

De ha már itt tartunk akkor említsük meg a többi jómadár fizuját is:
Busi: 15 milla
Piqué: 15 milla (ebben nincs benne a fizucsökkentés, idén valami 12 körül kap)
Umtiti: 12 milla
Dembelé: 12 milla

Dembelének sem tetszik hogy meg akarják vágni a fizuját, ezért sem indultak még el a tárgyalások, majd "csak év végén".

Laportának és csapatának fel adva a lecke az egyszer biztos, viszont tényleg rendet kell rakni ezeknek a számoknak a terén is.

Azt még hozzá teszem, hogy Laportának sikerült egy amerikai befektetési bankkal összespanolni (hetek óta mennek erről a hírek), ami 500 milliót biztosít a klub számára, amiből Laporta 100 millát egyből a játékosok, edzők fizujára fordít, amit január óta nem kaptak meg.

Sokkal nagyobb mínuszt hozott ki az audit, mint amire számítottak egyébként.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.18. 14:54:02

SR 9 milliós éves fizu? :shock: És nem akarja elfogadni a csökkentést? :lol: Mehet, amerre lát. Majd pár év múlva, mikor a helyére kerül egy spanyol kiscsapatban, akkor majd elgondolkodhat rajta, hogy kicsit többnek gondolta magát, mint ami.

Nagyon elgurult a gyógyszer az előző vezetésnél, amikor a fizukról döntöttek. :x
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.18. 14:32:02

érdemes belegondolni, vajon mi átlagemberek is ennyire fillérb...k lennénk a helyükben. A következő 10 generációja a családjuknak úgy fog élni ahogy az átlag kb soha. Roberto-Piké meg inkább fogja be és örüljön hogy egyáltalán leülnek velük tárgyalni, normális helyeken az ilyen teljesítmények után szerződésbontás lenne a minimum.
Ha a hírek igazak az bizonyítja hogy vannak golyói Laportának, respect.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.18. 14:05:57

LG írta:
2021.05.18. 12:55:16


Szerk: Busi esetleg maradhatna, rotációban nem lenne ő rossz szerintem. Idén is elfogadta a kevesebb játékpercet, több alázat van benne, mint pl. Pique-ben. Csak fogadja el a fizucsökkentést.
persze hogy elfogadta a kevesebb percet, mert idén többet játszott mint tavaly :D így én is elfogadnám a kevesebb játékpercet.

tény, hogy ő legalább tavasszal jó teljesítményt nyújtott, pláne a Piqué-Roberto féle vonalhoz képest.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.18. 13:33:37

Jack Napier írta:
2021.05.18. 11:42:32
A 4 Barca játékos mostmár nem érinthetetlen.

Laporta lefog ülni Piquevel, Busquetsel és Sergi Robival, hogy csökkentsék a béreiket vagy pedig "tisztes" búcsút vegyenek tőlük.

Griezmann bérét is csökkenteni szeretnék elvégre a teljesitménye nem volt egyensúlyban a fizetéssel.

[Mundo Deportivo]
Laporta még azt szeretné inkább elérni, hogy amiben az ősszel még Bartoval egyeztek meg legyen újra tárgyalva, hogy ugye szerződés hosszabbítás, 30%-os fizucsökkenéssel, de a későbbi években ezeket a pénzeket visszakapja. Na ezt konkrétan eltörölné Laporta, és egy teljesítmény arányosabb fizut kapnának.

Sergi Robertonak is 1 éves szerződést és a 9 millás fizuját megvágnák rendesen, Robertonak nem is tetszik, meg legalább 2 évet akar. 22-ben jár le egyébként.

Az utóbbi 2 év alapján, azt mondanám, hogy mehet mindegyik amerre lát, Businál ez redukálódik 1,5 rossz, az utóbbi fél év jó mutatóra, ő csere szerepben maradhatna szerintem is.

Griezmann nem fog belemenni szerintem, ő menni fog a nyáron.

Ha valamikor akkor ezeket tényleg most kell meglépni.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.18. 13:29:28

Jack Napier írta:
2021.05.18. 11:42:32
A 4 Barca játékos mostmár nem érinthetetlen.

Laporta lefog ülni Piquevel, Busquetsel és Sergi Robival, hogy csökkentsék a béreiket vagy pedig "tisztes" búcsút vegyenek tőlük.
[Mundo Deportivo]
Ez nem tavalyi "hír"? :D

Pique lett a legégetőbb probléma szerintem. Ha egészséges, akkor mindenképp játszik, és láthattuk a különbséget a csapaton vele/nélküle. Amióta visszatért 1 meccset hoztunk le kapott gól nélkül, ha jól tudom. Év elején azért hoztunk 0-ra meccseket bőven.
Roberto azt a keveske teljesítményét is valahogy alulmúlta idén. Ha az "Alba-Emerson-Dest-Bs gyerek, akinek mindig elfelejtem a nevét" sorral megoldjuk a két szélt, semmi értelmét nem látom a maradásának.
Busi szerintem évek óta a legjobb szezonját hozta most, és le is lehetett cserélni, ha nincs nagy fizuja én már nem rúgdosnám ki páros lábbal.

Remélem Laporta odaver az asztalra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.18. 12:55:16

Jack Napier írta:
2021.05.18. 11:42:32
A 4 Barca játékos mostmár nem érinthetetlen.

Laporta lefog ülni Piquevel, Busquetsel és Sergi Robival, hogy csökkentsék a béreiket vagy pedig "tisztes" búcsút vegyenek tőlük.

Griezmann bérét is csökkenteni szeretnék elvégre a teljesitménye nem volt egyensúlyban a fizetéssel.

[Mundo Deportivo]
Remélem igaz ez a hír, szerintem nagyon sokan erre vártunk! Nagyot nőne Laporta a szememben.

Az igazi az lenne, ha mind távozna. Griezmann valamit javult már erre a szezonra, de még mindig kevés, és szerintem többre megyünk a pénzzel, amit kapnánk érte, és a felszabadult fizetésével, mint a játékával.

Én félek attól, hogy Laporta is szentimentális lett, de ezzel most azért rámcáfol(na). :)

Szerk: Busi esetleg maradhatna, rotációban nem lenne ő rossz szerintem. Idén is elfogadta a kevesebb játékpercet, több alázat van benne, mint pl. Pique-ben. Csak fogadja el a fizucsökkentést.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.05.18. 11:42:32

A 4 Barca játékos mostmár nem érinthetetlen.

Laporta lefog ülni Piquevel, Busquetsel és Sergi Robival, hogy csökkentsék a béreiket vagy pedig "tisztes" búcsút vegyenek tőlük.

Griezmann bérét is csökkenteni szeretnék elvégre a teljesitménye nem volt egyensúlyban a fizetéssel.

[Mundo Deportivo]
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2021.05.14. 19:18:26

Nero. írta:
2021.03.31. 18:48:07
💰 Barça financial numbers are worse than expected.

💰 Barça will end 2021 with €350m losses and no profit will be made until the 3rd year.

💰 The projections were made contemplating that Messi will stay and Barça will sign a top player.

[TV3]

Lesz melója
Ez azért kemény, a Szuperliga utáni káosz után mondta Perec (Real), hogy nem tartható fent a mostani rendszer és a top klubok tönkre fognak menni 10? éven belül ha minden úgy marad ahogy most megy.
Ha igaz, akkor Laporta elnökségének a végér az lesz a legkisebb bajunk, nem hogy nyertünk-e akár egyszer is a bajnokságot vagy sem, annak is örülhetünk ha nem megy tönkre a klub.
Több mint 1 milliárdos adósság után jön még a 350 milliós vesztesség 3 évre számolva 0!! haszon mellett.
Úgy rá kell támaszkodnunk a La Massiára meg az ingyen igazolható játékosokra mint még sosem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.14. 09:27:36

Pénz nélkül nem tud hozni valamirevaló edzőt. Igazolni is csak lejárt szerződésű játékosokat tud, hacsak az eladásban nem lesz sikeres.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.13. 18:22:36

Félek, hogy az újabb regnálásával ő is csak a saját szobrát fogja ledönteni. Illetve attól is, hogy az a kevés jót, amit Koeman felépített a szezon alatt, még az is le lesz rombolva. Ha idehoz valami még valami Arteta-szintű rettenetet edzőnek... #-o
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.18. 18:58:04

Tomix354 írta:
2021.04.18. 11:08:05
https://twitter.com/FCBarcelona_es/stat ... 0119801873

Jó ezt látni az elmúlt évek után. Lehet nem lesz olyan sikeres mint korábban, de az kétségtelen, hogy minden amit csinálni fog az a klub érdekében lesz.
Fati, De Jong, Moriba, Dest, Pedri annyira nem rossz az alap, h ne lehessen elvárni a sikereket.

Laporta meg egy vérbeli szurkoló, jó látni a tüzet.
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.18. 11:08:05

https://twitter.com/FCBarcelona_es/stat ... 0119801873

Jó ezt látni az elmúlt évek után. Lehet nem lesz olyan sikeres mint korábban, de az kétségtelen, hogy minden amit csinálni fog az a klub érdekében lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.31. 20:36:39

Nero. írta:
2021.03.31. 18:48:07
💰 Barça financial numbers are worse than expected.

💰 Barça will end 2021 with €350m losses and no profit will be made until the 3rd year.

💰 The projections were made contemplating that Messi will stay and Barça will sign a top player.

[TV3]

Lesz melója
Nem ironikus egy kicsit?
Pont azoktól veszi át ilyen gazdasági helyzetben a klubot, akik évekig azzal vádolták hogy csődközelbe vitte Laporta a Barcát.

Vírus ide vagy oda, úgy sikerült ezt összehozni hogy a csapat sikert sikerre halmozott, mi lett volna itt pénzügyileg ha a sikerek se jönnek?

Messi hosszabbítását ebbe beleszámolták, vajon mennyivel lenne rosszabb a helyzet ha elmenne? Feltehetően még gyérebb lenne, a csökkenő szponzori pénzek miatt főleg.
Válasz küldése