Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.13. 16:36:45

bunga írta:
2021.06.13. 11:20:11
Aki egy kicsit is nyitott szemmel olvassa a híreket, teljesen nevetségessé teszi magát, ha most Koemanon lovagol. A napnál világosabb, hogy neki semmi szerepe nincs abban, hogy ki megy, ki jön. Minden szál Laporta és bizalmasai kezében fut össze. Majd ha elkezdődik az előszezon, akkor fog Koeman rácsodálkozni, hogy kiket talál az öltözőben és kezdheti törni a fejét, hogy hogyan csinál ezekből csapatot. De azt még akkor se fogja tudni, hogy melyik játékosának mit igértek előre.
Nem hinném, hogy nevetséges aki Koemanon " lovagol". Én speciel nem is szidnám a keret miatt, mert nálunk lassan hagyomány, hogy az edzőt meg sem kérdezik kit akar. De Koeman tavaly bebizonyította, nem képes stabil kezdőt összehozni, a fékeket játszatta, a jobb csapatok ellen becsődöltünk stb.
Mégis miben változna ( mit vársz tőle) a következő szezonban?
Hirtelen jó pedagógia érzékre tesz szert (egy nyári okj-s tanfolyamon), vagy rájön, hogy a " legendákat" nem kéne betenni a kezdőbe, esetleg hirtelen olyan taktikai tudásra tesz szert, hogy ezzel végig verjük Európát?...

Én már annak is örülnék, ha egy komolyabb erőnléti felkészülést le tudna nyomni a torkán a " legendának" ( és így az egész csapatnak is), amivel végig tudnánk hajtani a 90 perceket.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.13. 15:56:47

Chino írta:
2021.06.13. 14:19:38
Ez miből ennyire nyilvánvaló?
Ha ez azt jelenti, hogy Laporta diktál, akkor ámen, de nem látom miből lenne egyértelmű .
A tapasztaltabbaknak már Laporta indulásakor, nyilván a múltja miatt :lol:
Nekem aki talán a naívabbak közül való - mert Laporta első ciklusában érzelmi alapon szurkoltam, nem érdekeltek a háttérben lévő dolgok - az események sorozata, egymást követő logikai sorrendje teszi nyilvánvalóvá, illetve Laporta döntései, választásai, nyilatkozatai, megnyilvánulásai, viselkedése stb.
Meglátjuk, hogy mire jutunk ezzel az "érdekes" klubmodellel, ahol a főnök egyben a mindenes is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.13. 14:19:38

visca el barca írta:
2021.06.13. 14:00:59
Peter írta:
2021.06.13. 13:43:05
Haveri kör fc van alakulóbanl bábú edzővel .... nekem a kettő együtt kicsit soknak tűnik.
Ez már akkor nyilvánvaló volt hogy ez lesz mikor kiderult h Laporta indul. :? Szeret o dirigalni, lehet ezert nem is hozott ide komoly edzot. Ha siker lesz majd veri a mellet, ha nem akkor rakeni az edzore.
Ez miből ennyire nyilvánvaló? Depay, EG, Wijnaldum (akik Koeman kifejezett kérései voltak) már jóval korábbi tervek voltak. Emersonnál dönteni kellett, hogy hozzuk olcsón vagy marad a Betisben. Dembélével mindenképp tárgyalni kell, mert jövőre ingyen mehetne, konkrét tárgyalás a jövő hétre can kiírva.
Emellett olyan játékosokat próbálunk elsózni / megszerezni amilyen posztokra kellenek vagy már rég lapátra kellett volna tenni.
Ha ez azt jelenti, hogy Laporta diktál, akkor ámen, de nem látom miből lenne egyértelmű .
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.13. 14:00:59

Peter írta:
2021.06.13. 13:43:05
Haveri kör fc van alakulóbanl bábú edzővel .... nekem a kettő együtt kicsit soknak tűnik.
Ez már akkor nyilvánvaló volt hogy ez lesz mikor kiderult h Laporta indul. :? Szeret o dirigalni, lehet ezert nem is hozott ide komoly edzot. Ha siker lesz majd veri a mellet, ha nem akkor rakeni az edzore.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.13. 13:43:05

A napnál is világosabb, hogy Laporta FC alakul, aminek jelenleg a szakmai szála Koeman néven fut.
Akit valamennyire érdekel a foci világa, képben van ezzel.
Ha van lové, néhány sztár egyéni képessége is képes egy bizonyos szinten tartani egy csapatot átlagos vagy bábú edzővel.
Ha viszont nincs lové és nincsenek kiugró képességű játékosok sem, akkor mindennél fontosabb lenne egy nagy teherbírású, melós, tudatos szakmai stáb, amelyik képes kompenzálni.

Haveri kör fc van alakulóbanl bábú edzővel .... nekem a kettő együtt kicsit soknak tűnik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.13. 12:37:27

bunga írta:
2021.06.13. 11:20:11
Aki egy kicsit is nyitott szemmel olvassa a híreket, teljesen nevetségessé teszi magát, ha most Koemanon lovagol. A napnál világosabb, hogy neki semmi szerepe nincs abban, hogy ki megy, ki jön. Minden szál Laporta és bizalmasai kezében fut össze. Majd ha elkezdődik az előszezon, akkor fog Koeman rácsodálkozni, hogy kiket talál az öltözőben és kezdheti törni a fejét, hogy hogyan csinál ezekből csapatot. De azt még akkor se fogja tudni, hogy melyik játékosának mit igértek előre.
Szerintem egy ilyen ló nincs szamár is jó alapú maradásnál ezt nem is gondolták máshogy túl sokan. Nehéz szabad kezet adni egy edzőnek, akiben nincs bizalma igazán az elnöknek, és szerintem nagyon nincs kizárva, hogy Koemannak a valóságban inkább csak fél éve van bizonyítani. Egyébként is jelen gazdasági helyzetben a piac diktálja inkább az érkezők neveit, Koeman neve 1-2 hollandnak vonzó volt, aztán azért sokkal jobb ajánlatnál mégsem jött(ek), ami érthető - Depayról még nem tudni, mi lesz. De ezen kívül leginkább csak lecsapni lehet ingyen érkező opciókra, vagy tárt karokkal fogadni, ha valaki valamiért pont ide akar jönni, meg esetleg egy komolyabb igazolást eszközölni a távozókból befolyt pénzből. Ehhez képest szerintem kifejezetten jó posztokra érkeznek okés, vagy akár kifejezetten jó játékosok, illetve a célpontok is (nekem legalábbis) jellemzően szimpatikusak, hiánypótlóak. A nagy igazolás nem egy új Griezmann lesz, ha lesz, hanem egy komoly védő, vagy egy komoly középpályás. A jobb oldali védelem már most meg van erősítve, csatárposzt szintén, baloldali támadónk is lesz, lett egy az eddigieknél jobb középhátvédünk is - és még el sem kezdődött az átigazolási szezon...
Szerintem Koeman az öltözőben sokkal logikusabban összetett csapatot "fog találni", ahol nemigen lesz igazi hiányposzt. Elég komoly lesz a csapatunk ahhoz, hogy egyértelműen meg lehessen róla ítélni fél-1 év múlva, hogy milyen edző is valójában, annak ellenére is, hogy szabad kezet nem kap. Most nem lesznek hátráltató és peches tényezők, mint tavaly ősszel.

Más: Milánói sajtó szerint elvileg közel van az egyezség a Milan és Firpo között, Firpo oda menne, kölcsön lenne elvileg, vásárlási opcióval. Majd meglátjuk, mi lesz belőle, mert azért asszem még a West Ham is nagyon akarja, de ők meg is vennék, ami nekünk nyilván jobb is lenne.
De az nagyjából biztosnak tűnik, hogy akárhogy is, de távozni fog, valami csere Alba mögé mindenképp kell, nem tudom, van-e valaki a B-ben, aki elég ahhoz, hogy felhozzák, ha jól tudom, Balde csak most jött fel az ifiktől.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.06.13. 12:19:41

vg99 írta:
2021.06.13. 11:55:44
Hát igen,
Laporta igazol,
Laporta küld el,
Laporta határozza meg a felállást, az elvárt játékot,
Még jó, hogy Koeman szabad kézzel indult..
Kicsit már kezdem sajnálni is..
Sokan nem vállalnák ezt.
Így van, de én erre írtam korábban, hogy nem tett le annyit ebben a szezonban, hogy teljes mértékben rá lehessen bírni ezeket a dolgokat. Lényegében azért maradhat, mert nem tudtunk jobbat hozni helyette. Ha ő mindezek ellenére marad, akkor ne sajnáljuk érte.
LG írta:
2021.06.13. 12:22:46
nagyatyesz írta:
2021.06.13. 00:01:06
Látva azt, hogy Laporta azért nem vacakol, szinte biztos vagyok benne, hogy idén túl fog adni a Barto korszak 3 nagy igazolásán is. Szerintem Cou mellett Dembi és Griezman is menni fog. Előre akkor Depay és Aguero nem lesz elég...
Nézzük meg a két franciát azért az EB-n. Szerintem benne van, hogy nagyon jól fognak teljesíteni, és akkor jó pénzért el lehet adni őket. Az érem másik oldala viszont az, hogy ez (is) megmutatná, hogy nem ők rossz focisták, hanem valami itt nem stimmel.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.06.13. 11:55:44

Hát igen,
Laporta igazol,
Laporta küld el,
Laporta határozza meg a felállást, az elvárt játékot,
Még jó, hogy Koeman szabad kézzel indult..
Kicsit már kezdem sajnálni is..
Sokan nem vállalnák ezt.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.13. 11:20:11

Aki egy kicsit is nyitott szemmel olvassa a híreket, teljesen nevetségessé teszi magát, ha most Koemanon lovagol. A napnál világosabb, hogy neki semmi szerepe nincs abban, hogy ki megy, ki jön. Minden szál Laporta és bizalmasai kezében fut össze. Majd ha elkezdődik az előszezon, akkor fog Koeman rácsodálkozni, hogy kiket talál az öltözőben és kezdheti törni a fejét, hogy hogyan csinál ezekből csapatot. De azt még akkor se fogja tudni, hogy melyik játékosának mit igértek előre.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.13. 10:19:40

davi10 írta:
2021.06.13. 10:12:09

Értem én, hogy utálod a hollandot, de kicsit túlzásba viszed szerintem a szőrszálhasogatást.
Köszönöm a választ, és az észrevételeidet! Nem utálom, játékosként legenda! Az edzői munkásságát messze nem tartom annak, és azt gondolom nem Ő a megfelelő ember a Barca padjára, ezért fogalmazok meg kritikákat.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.13. 10:12:09

Cseri írta:
2021.06.12. 20:30:51
davi10 írta:
2021.06.12. 17:46:37

(Érdekességképpen utánanéztem, Koeman a Valencia-n kívül mindegyik csapatánál jobb számokat hozott, mint Lucho a Roma-nál és a Celta-nál. Beleértve az angol középcsapatait is.)

Koeman neve el tudom képzelni, hogy a hollandokon kívül mondjuk a fiatalabbaknak vonzóbban hangzik, mint Valverde.
Én értem, hogy szeretnéd igazolni, hogy Koeman jó edző, de ez az összehasonlítás mit támaszt alá? Jelenleg a Barca padján ül az utóbbi 10 év leggyengébb statisztikájával. Lucho a Barca padján alkotott. Bajnokságokat összehasonlítani, alma-körte problematika. Lucho nem dolgozott Angliában, mintahogy a holland sem Olaszországban.
Koemant Valverde kárára fényezni, hát nem tudom. 🤔
Mit támaszt alá az, hogy ki milyen számokat hozott az előző csapataival? Most tényleg ez a kérdés? :D

Arról is vitatkozhatnánk, hogy miért alma-körte összehasonlítani a bajnokságokat, amikor minden bajnokságot a legtöbb pontot szerző csapat nyer meg, ugyanazok a szabályok mindenhol :D

Az meg, hogy a millió szempont közül egyben mertem feltételezni, hogy Koeman esetleg vonzóbb név lehet, mint Valverde az már fényezés?

Értem én, hogy utálod a hollandot, de kicsit túlzásba viszed szerintem a szőrszálhasogatást.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.13. 01:13:20

nagyatyesz írta:
2021.06.13. 00:01:06
Látva azt, hogy Laporta azért nem vacakol, szinte biztos vagyok benne, hogy idén túl fog adni a Barto korszak 3 nagy igazolásán is. Szerintem Cou mellett Dembi és Griezman is menni fog. Előre akkor Depay és Aguero nem lesz elég...
Ha minden jól alakul, Fati lesz.
Depay Aguero ..... ki ki ízlése szerint ízlelgetheti
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.06.13. 00:01:06

Látva azt, hogy Laporta azért nem vacakol, szinte biztos vagyok benne, hogy idén túl fog adni a Barto korszak 3 nagy igazolásán is. Szerintem Cou mellett Dembi és Griezman is menni fog. Előre akkor Depay és Aguero nem lesz elég...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.12. 22:39:12

Chino írta:
2021.06.12. 21:20:29
Azért nézzük már meg Lucho milyen csapatot kapott a kezei közé és mit Koeman.

Ezzel nem Koemant akarom védeni, de nem lehet az eredmények alapján összehasonlítani Luchoval vagy Valverdevel, Pep-pel pláne nem.
A Koeman kritikusok többsége, ha emleget is ma - esetleg - statisztikát vagy eredményességet, egyáltalán nem ezeket kéri elsősorban számon Koemantól. Ma már beszélhetünk egy befejezett szezonról, de az igazán éles, markáns kritikák szezon közben voltak és döntően a játék minőségére illetve milyenségére vonatkoztak.
A játékrendszer, a taktika, a mérkőzés közbeni változtatás képessége, a fizikális és mentális állapot számonkérése volt jellemző. A lassú és koncepció nélküli körbe-, oda-, visszapassz, de lapozzunk ezen, mindenki tudja, hogy már csak előre van.
Ki optimista, ki kevésbé, majd meglátjuk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.12. 22:16:21

Alcantara írta:
2021.06.12. 20:25:29
Peter!

Szerkesztés módot használd! Jó úton haladsz a pihenés felé ezzel a tempóval.
Fogtam, köszönöm ...!
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.12. 21:56:08

Chino: ..."Ahogy Valverde kerete is bőven erősebb volt, a játék is minimum egy szinten volt a mostanival, ha nem gyengébb egy még top Messivel. Nem mellesleg sikerült egy olyan égést összehozni amelyik a 8:2-őt is übereli. Mégis a helyén hagyták, hogy aztán belefussunk még egy akkora, ha nem nagyobb lebőgésbe.
Ezzel nem Koemant akarom védeni, de nem lehet az eredmények alapján összehasonlítani Luchoval vagy Valverdevel, Pep-pel pláne nem..."

Lehet csak engem zavar, de pont Koemannál veszítettük el a 7 éves veretlenségünket otthon a BL- ben még a Juve ellen ősszel, majd jött a PSG és kaptunk tőlük egy négyest, szintén otthon. Ez nem égés?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.12. 21:20:29

Cseri írta:
2021.06.12. 20:30:51
davi10 írta:
2021.06.12. 17:46:37



(Érdekességképpen utánanéztem, Koeman a Valencia-n kívül mindegyik csapatánál jobb számokat hozott, mint Lucho a Roma-nál és a Celta-nál. Beleértve az angol középcsapatait is.)

Koeman neve el tudom képzelni, hogy a hollandokon kívül mondjuk a fiatalabbaknak vonzóbban hangzik, mint Valverde.
Én értem, hogy szeretnéd igazolni, hogy Koeman jó edző, de ez az összehasonlítás mit támaszt alá? Jelenleg a Barca padján ül az utóbbi 10 év leggyengébb statisztikájával. Lucho a Barca padján alkotott. Bajnokságokat összehasonlítani, alma-körte problematika. Lucho nem dolgozott Angliában, mintahogy a holland sem Olaszországban.
Koemant Valverde kárára fényezni, hát nem tudom. 🤔
Azért nézzük már meg Lucho milyen csapatot kapott a kezei közé és mit Koeman. Volt egy top Suarez-Neymar-Messi trió, mögötte Iniesta, huszonéves Busquets, Rakitic, Alba, Piqué a jobboson Alves stb. Azért nem ugyanaz a kettő. Koeman kezdett egy motiválatlan, frusztrált Messivel, aki 10 meccs alatt lő egy akciógólt, a korábbi kulcsemberek, pedig már idősebbek és mentálisan a béka segge alatt, leginkább a tavalyi szezonzárás miatt, új emberek nélkül.
Ahogy Valverde kerete is bőven erősebb volt, a játék is minimum egy szinten volt a mostanival, ha nem gyengébb egy még top Messivel. Nem mellesleg sikerült egy olyan égést összehozni amelyik a 8:2-őt is übereli. Mégis a helyén hagyták, hogy aztán belefussunk még egy akkora, ha nem nagyobb lebőgésbe.

Ezzel nem Koemant akarom védeni, de nem lehet az eredmények alapján összehasonlítani Luchoval vagy Valverdevel, Pep-pel pláne nem.

Nem tudni milyen keret lesz a szezon elejére, ráérnek egy-két hónap múlva komoly esélylatolgatásba kezdeni , akik már most megmondják mi lesz a szezon végén.
Hogy milyen változások lesznek nem hiszem, hogy bárki is tudná, de legalább azokat a posztokat próbálják erősíteni, amire tényleg ráfér és azoktól az emberektől megszabadulni, akiktől tényleg kell és nem inkább újabb szerződést kínálni nekik.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.12. 20:30:51

davi10 írta:
2021.06.12. 17:46:37



(Érdekességképpen utánanéztem, Koeman a Valencia-n kívül mindegyik csapatánál jobb számokat hozott, mint Lucho a Roma-nál és a Celta-nál. Beleértve az angol középcsapatait is.)

Koeman neve el tudom képzelni, hogy a hollandokon kívül mondjuk a fiatalabbaknak vonzóbban hangzik, mint Valverde.
Én értem, hogy szeretnéd igazolni, hogy Koeman jó edző, de ez az összehasonlítás mit támaszt alá? Jelenleg a Barca padján ül az utóbbi 10 év leggyengébb statisztikájával. Lucho a Barca padján alkotott. Bajnokságokat összehasonlítani, alma-körte problematika. Lucho nem dolgozott Angliában, mintahogy a holland sem Olaszországban.
Koemant Valverde kárára fényezni, hát nem tudom. 🤔
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.06.12. 20:25:29

Peter!

Szerkesztés módot használd! Jó úton haladsz a pihenés felé ezzel a tempóval.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.12. 19:16:37

bence0330 írta:
2021.06.12. 17:17:09
Nem ez volt a mondandóm lényege.
és a játékosállomány javul, illetve a vezetőség miatt a közhangulat is jobb lesz, mint tavaly volt.
Másképp fogtam egy kicsit, amit a jelekről írtál.... :roll:
Nekem azért ez így továbbra is állóvíz jellegű.....folytatása a tavalyinak, ami a tavalyelőttinek, ami meg az az előttinek.....jól fel kellene ezt rázni szerintem, csak óvatoskodás és finomkodás zajlik.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.12. 19:00:50

barca0417 írta:
2021.06.11. 18:14:56
Én is nagyon bírnám ha Coutinho még itt lenne hasznos. Mert amúgy emberileg és minőségileg is rendben van. Eléggé méltatlan ha azért nem játszhat mert ilyen hülye szerződést kötöttek Bartomeuek, hogy meccsszam után még emelkedik az összeg, meg ilyesmi.
Idén megkapta a bizalmat, ment is neki, sérülés miatt esett ki.
Meghallgatnám amúgy ő mit gondol, mit szeretne.
Én inkább adnám el Griezmannt mint őt, de sajnos úgy is fordítva lesz.
Coutinhot jelenleg két csapat is vinné és ez már nem pletyka szint. Pjanic maradására sincs sok esély, de lehetne még sorolni.

Komolyan nem értem az embereket. Mondjatokat Európa-szinten komolyabb játékosmozgást. Talán Alaba és Wijnaldum az eddigi legnagyobb, de mindkettő ingyen volt, semmi licit nem volt értük. Most megy az EB, az összes játékos azzal van elfoglalva. Plusz a torna is baromira felboríthatja a piacot. Egy jó EB-vel Griezmann ázsiója is komolyan felmehet, ahogy több játékosé is.
Koemanról is annyi, hogy áprilisban még a többség a maradása mellett volt. És azt se felejtsük el, hogy behúztunk egy kupát és a bajnokság hajrájában minket tartottak legesélyesebbnek, most is mindenki 0 kupás szezonról beszél, de a keret még azt se tudjuk hogy fog kinézni.
Ha majd szeptemberben is ez lesz, akkor lehet rimánkodni, mert jelenleg ami itt folyik az inkább műbalhé.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.12. 18:35:01

davi10 írta:
2021.06.12. 17:46:37
Depay ugye ha lehet hinni a híreknek Koeman maradásához kötötte a tárgyalás lehetőségét is.

Tudom, nem világklasszis, meg egyetlen játékos, de mondj már olyan edzőt az utóbbi 10 évből, akivel be lehetett vonzani játékosokat.
Ha én lennék az elnök, biztosan kerítenék a holdról is ha kell, valaik olyat, aki csapatépítésre alkalmas.... :roll:
Fotelből egy gyors példa : Erik ten Hag....
Szerintem csak az előremenekülés a járható út, felesleges visszanézni, hacsak nem egy sör melletti nosztalgia az ok....
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.06.12. 18:02:36

fanbarca írta:
2021.06.12. 17:57:05
Depaynak amúgy nagy arca van, ami lehet jól fog: a Barca-s játékosok jellemzően önbizalom hiányban szenvednek. Ebben pl. lehet reménykedni.
Ez a nagy arc altalaban addig jo es megy,amig van mogotte teljesitmeny.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.12. 17:57:05

Depaynak amúgy nagy arca van, ami lehet jól fog: a Barca-s játékosok jellemzően önbizalom hiányban szenvednek. Ebben pl. lehet reménykedni.
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.12. 17:46:37

Peter írta:
2021.06.12. 16:22:54
Szakmailag Koeman nem perspektíva, nem hiszem, hogy létezik olyan játékos a világon, akit Koeman jövőképpel be lehetne vonzani.
:arrow:
fanbarca írta:
2021.06.12. 17:00:46
Állítólag véletlenül megjelent Memphis neve a Barca áruházában. Aztán ezt mindenki értelmezze, ahogy akarja.
:D

Depay ugye ha lehet hinni a híreknek Koeman maradásához kötötte a tárgyalás lehetőségét is.

Tudom, nem világklasszis, meg egyetlen játékos, de mondj már olyan edzőt az utóbbi 10 évből, akivel be lehetett vonzani játékosokat.
Egyedül a 0km-es Pep meg a Roma-nál, Celta-nál kb. Koeman-hoz hasonló eredményeket elérő Lucho jut eszembe, de az is csak nagy jóindulattal.
(Érdekességképpen utánanéztem, Koeman a Valencia-n kívül mindegyik csapatánál jobb számokat hozott, mint Lucho a Roma-nál és a Celta-nál. Beleértve az angol középcsapatait is.)

Koeman neve el tudom képzelni, hogy a hollandokon kívül mondjuk a fiatalabbaknak vonzóbban hangzik, mint Valverde.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése