Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.16. 20:16:10

visca el barca írta:
2021.06.16. 17:42:29
Dembelet el kell a cityvel cserelni laportera, sr- t rajuk sozni ha mar pep annyira akarja es az arabol venni egy kpst es kesz is a keret. umtiti, sr, firpo, pjanic, lenglet, dembele mehet. Ezzel elegedett lennek.

Ts neto
Alba, valami b-s arc, sokat ugyse fog jatszani
Laporte, garcia
Pique, araujo
Dest emerson
Busi, de jong, pedri, moriba, puig + vmi klasszis
Messi, griez, depay, trincao, aguero, fati.
Dembélé szerintem menni fog, jelenleg a legpiacképesebb játékosunk a nem "érinthetetlenek" közül. Nem hiszem, hogy maradna, viszont a lejáró szerződése miatt kicsit lent van az ára. A Sport azt írta, hogy telefonon már elkezdődtek az egyeztetések, hogy az EB végére már közel legyenek az álláspontok. Egy Dembélé+Sr pakkal Laporte-ért én már elégedett lennék. Coutinhoval is lesz szerintem egy szappanopera. Megtartani nem hiszem, hogy szeretnék Laportáék. Magas fizu+bónusz nem kedvezne a gazdasági helyzetnek az Everton és az Arsenal érdeklődéséről pedig már többször írtak. Ha elmennek Dembouzzal már felszabadul egy komolyabb bértömeg.
Griezmannal nem tudom mi lehet a cél, remélem van valami terv vele, akkor tényleg lehetne komolyabban építkezni. Messi-Depay-Kun-Fati-Trincao előre elég kell hogy legyen. Nyilván benne van hogy valaki(k) hosszabb időre kidőlnek és visszanyal a fagyi, vagy Aguero és Depay besül, de annak sincs értelme, hogy az újakat vagy egy 25 milliós fizetést jegeljünk.

Lenglet szerintem szinte biztos, hogy maradni fog. Ő semmiképp sem akar menni, nincs nagy piaca és a klub is inkább Umtitit akarná elsózni. Viszont ha jön Laporte, nem kellene miatta aggódni.
Az összes média lehozta a Pjanic-Allegri szerelmet, ott csak az ár/csere lesz a kérdés.

Moribaval csütörtökön ülnek össze tárgyalni a hosszabbításról. Sanszos, hogy nem lesz egyszerű.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.16. 17:42:29

Dembelet el kell a cityvel cserelni laportera, sr- t rajuk sozni ha mar pep annyira akarja es az arabol venni egy kpst es kesz is a keret. umtiti, sr, firpo, pjanic, lenglet, dembele mehet. Ezzel elegedett lennek.

Ts neto
Alba, valami b-s arc, sokat ugyse fog jatszani
Laporte, garcia
Pique, araujo
Dest emerson
Busi, de jong, pedri, moriba, puig + vmi klasszis
Messi, griez, depay, trincao, aguero, fati.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.16. 16:50:16

sansz írta:
2021.06.16. 16:47:38
Kessiéről hallott valaki valami pletykát? Ha valakiért,hát érte jó volna fizetni is, a gazdagok versengjenek csak Huntelaarért.
Milanos vagyok, ott még nem szólt semmi ilyesmiről a fáma, de a Milan bármi áron meg fogja szerintem tartani, bőven a csapat legjobb játékosa. Aszem 2,5 milliót keres, szóval könnyű nekik is akár megháromszorozni is, ha nagyon muszáj. :D
De ha beütne a pénzéhség valamiért, akkor nem hinném, hogy hozzánk jönne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.06.16. 16:47:38

Kessiéről hallott valaki valami pletykát? Ha valakiért,hát érte jó volna fizetni is, a gazdagok versengjenek csak Huntelaarért.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.16. 14:14:02

visca el barca írta:
2021.06.16. 09:34:31
Ha nem adjuk el griezmannt vagy dembelet akkor tok folosleges depay. Ezerszer inkabb kellett volna wijnaldum vagy egy laporte/de ligt szintu vedo.
Mindenki a VB-n van van, az ügynökökkel vannak egyeztetések. Laporte ráadásul már komolyan tervben van, de még mindenki az EB-n, az átigazolási időszak még csak két hét múlva nyílik meg, mesélj mit vársz június 16-án. Egész Európában nem volt még egy nagyobb kaliberű igazolás, sőt kisebb is alig csak az ingyenesek.
Hogy hoztunk/adtunk volna el még bárkit is? Nagyon vicces, hogy egyesek már most jajgatnak, hogy milyen lesz a keret, kik maradnak rajtunk, kik nem jönnek, mikor globálisan sem történik semmi.
Majd ha augusztus végén így állunk, akkor lehet parázni, de várjuk már meg legalább azt, hogy elkezdődjön a szezon.

A Sport-on amúgy azt írták, hogy Depay nem fix emelést kapott, hanem teljesítmény bónuszhoz kötötték. Hogy ez a csapaté vagy az övé nem tudom. Viszont az azért elhivatottságnak tűnik, hogy a Juve magasabb bérét visszadobta a Barca miatt.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.16. 13:06:54

Titinho írta:
2021.06.16. 08:43:54
De én már azon se csodálkoznék, ha megunná Laporta is és adna neki egy ultimátumot. Ez van, kell vagy nem bro'.
Csípőből dobni kellett volna a csávót, hisz egy hete Laporta még azt gondolta, hogy " Aki kételkedik abban, hogy itt játszon-e, az nekünk már nem jó "
Most meg ennek szellemében licitálgatunk érte és keressük a kegyeit.
Következetesség jól látható
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.16. 09:57:07

Feast4 írta:
2021.06.16. 09:47:32
...Bal oldalra, ott van Fati, Dembélé, de la Fuente, Coutinho, Griezmann.

Van egy raklap játékosunk, ugyanazokra a helyekre.

Valakit nagyon el kell adni, mert ez így sok lesz.
Azon a vonalon gondolkodva, amit mondasz (hogy MD kényszer szülte 9-es), bal oldalra Coutinho, Griez mindenképp kényszer szülte játékos lenne, sőt, még inkább mint amennyire Depay 9-es. Egyik sem tud ott játszani, és ezt már ráadásul bizonyjtották is. Dembélé még oké, de ő is rendre jobb volt jobboldalon. Maradna Konrad, de ő már majdnem az OM játékosa tudtommal. Tehát igazság szerint oda csak Fati van, aki ráadásul hosszú sérülésből tér vissza. Dembélét még elfogadom, de őt szerintem mindenképp el akarjuk passzolni.
Abban persze igazad van, hogy MD nem klasszikus 9-es, de balszélre is kell ember, hogy ne járjunk úgy, mint tavaly, hogy Fati kiesése után a végére már Braith került oda, viccnek is rossz volt, főleg, hogy roppant szomorú módon tényleg ő volt ott a legjobb. :D
És azért Depay szerintem megállja ott is a helyét - elég vagány, önbizalommal teli befejező. Ez a legfontosabb, igazi klasszikus center kevés felállásnál kell nekünk szerintem, Depay gólerős, jól indul be, jó az összejátékban, és még 1 az 1-ben is, és ez szerintem elég lehetne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.06.16. 09:47:32

Titinho írta:
2021.06.16. 08:43:54

De én már azon se csodálkoznék, ha megunná Laporta is és adna neki egy ultimátumot. Ez van, kell vagy nem bro'.
Kizárt. szerintem azon megy a matek, hogyha összejön egy jó Eb akkor erősebb ajánlatot tud kicsikarni belőlünk, vagy valaki másból. Mi meg nem fogunk kihátrálni, mert mutatni kell, hogy alakítjuk a keretet.

Egyébként továbbra is az a gondom, hogy oké emberek hozzuk ide, de Ő is csak kényszer szülte csatár. Csatár mögötti támadóban vagy szélsőként a legjobb. Csatár mögé ott van Messi, Griezmann, Coutinho, Pedri.

Bal oldalra, ott van Fati, Dembélé, de la Fuente, Coutinho, Griezmann.

Van egy raklap játékosunk, ugyanazokra a helyekre.

Valakit nagyon el kell adni, mert ez így sok lesz.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.16. 09:34:31

Ha nem adjuk el griezmannt vagy dembelet akkor tok folosleges depay. Ezerszer inkabb kellett volna wijnaldum vagy egy laporte/de ligt szintu vedo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.16. 08:43:54

Na 3. hete megy a "most már ezen a héten tényleg bejelentjük Depayt" szöveg. Szerintem ha tényleg csak is ide akarna/akart volna igazolni már megtette volna ő is. De nagy dumával majd még lesz magyarázva Depay részéről is.

Egyébként tényleg emeltünk egy kicsit az ajánlaton, vagyis módosítottuk azt, eddig ugye 3 éves szerződés volt neki letéve az asztalra. Na most ez úgy néz ki, hogy 2+1 év lesz belőle, viszont emelték az alap fizuját 6 millió euróra. Koeman is telefonon győzködi a játékost, hogy minket válasszon és most tényleg úgy néz ki, hogy elfogadja.

De én már azon se csodálkoznék, ha megunná Laporta is és adna neki egy ultimátumot. Ez van, kell vagy nem bro'.

Wijnaldum ilyen fizetéssel esélytelen lett volna nálunk, 9,5 millára nem tudtunk rálicitálni. 3,5 milla alap fizut ajánlottunk neki, ha megduplázzuk 7-re akkor se fogadja el. Ha meg kifizetjük a 10 millát, akkor az lenne a baj. De ez mind szép és jó, hogy még magyarázkodott is miatta, kb mint amikor Thiago Silva ment 2012-ben asszem a PSG-be, pedig hívta a MU, Real, Barca meg fél Európa, de azzal magyarázta, hogy de hát nekem családom van, gondolnom kell rájuk is hogy jól éljenek. :lol: Kb ilyen szintű az én szememben Wijnaldum is.

Engem Depay is teljesen hidegen hagy egyébként, jön vagy nem jön, szerintem tök fölösleges és inkább egy kp-ra kellene az ő aláírási pénze meg fizuja. Nem szívlelem a srácot, már csak a személyisége miatt sem, szerintem nem illik ide, viszont ha igaz a 2+1 év akkor azt el tudom fogadni.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.16. 02:06:34

bence0330 írta:
2021.06.16. 00:30:00
Szerintem elég feleslegesnek tűnik emiatt károgni,
Nem károgok, hanem erős kétségeim vannak. Morális és szakmai vonatkozásban egyaránt.
Megy a nagy büszke Barca szöveg, legendák, klub az első, mindenek felett Barca, meg a Barcáért minden szöveg a kiraktaban, miközben remegnek a szerződésükért mindenáron (Koeman, Piqué, SR). Büszkék vagyunk és megbecsüljük a legendáinkat, de a legendáink a nagy büszkeségtől nem látják, nem mondja nekik senki, hogy álljatok félre a klub érdekében?
Maradt az edző, aki egy év alatt semmi megtaníthatót, betaníthatót, gyakorolhatót nem volt képes megtanítani a csapatnak, játékosoknak.
Reménykedünk, hogy egy Depay minket választ.....?!?!
Nálam ez gyenge kezdet ahhoz, hogy optimizmusra adjon okot
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.16. 00:30:00

Peter írta:
2021.06.15. 23:56:28
...Nem lett volna esetleg logikusabb Depay lóvéból Wijnaldumra kitenni picit többet és Depayt elengedni? Á, még véletlenül sem.
4 - 3 - 3 támadó szellemű parancs hangzott el a főnöktől....
...Fati biztosan marad, de nagyon ki fog lógni a sorból, ezt majd Koeman megoldja padoztatással, nehogy maradjon gyors játékosunk.
Nagyon kíváncsiam várom főnökünk további - előlegezzük meg - egyre zseniálisabbnak tűnő húzásait.
Egyrészt a PSG kb kétszeresét ajánlotta a miénknek GW esetében, ami pár év alatt több 10 millió eurónyi különbség is lehet. Erről a Depay ügyről meg nem tudunk semmit, lehet, hogy emeltek fél-1 millát, vagy valami bónuszt adtak hozzá - én legalábbis nem találtam konkrét hírt. Szerintem kár összehasonlítani a kettőt, mert egészen más nagyságrend anyagilag. A PSG ráadásul még röhögve emelt volna egyet, ha mégis megadjuk. Pont az ilyen hülyeségek miatt tartunk ott, ahol tartunk. Rettenetesen örülök, hogy nem mentünk bele ilyen számháborúba, egyrészt példát is kell statuálni, másrészt keménynek is kell lenni, harmadrészt csőd szélén állunk, az a pár 10 millió különbség még eléggé jól jöhet. Ráadásul ha megadtuk volna, és mondjuk a PSG nem emelt volna még rá, és a miénk lett volna, akkor azért lehetne szapulni. Szerintem elég feleslegesnek tűnik emiatt károgni, főleg, hogy az átigazolási szezon MÉG MINDIG EL SEM KEZDŐDÖTT, fogalmunk sincs, ki jöhet még, akivel akár még jobban is járhatunk.
Depay legalább kemény gyerek, gólérzékeny, és lesz nagyon potens szabadrúgáslövőnk balról is.
A 4-3-3-as utasítás egy erős sajtós félreértésnek tűnik, Laporta pozitív futballt akar látni, kb ennyiről szólt az egész. Ki nem?
Ha megszerezzük Depayt, ő amolyan közös halmaz lesz. Fatival megvan egy csúcsbaloldalunk, Agüeroval meg két komoly csatárunk. Agüero helyett szerintem többet játszhat talán 9-esként, mint Fati helyett balon, már csak az életkoruk miatt is, Agüeroban benne van, hogy több meccset is ki fog hagyni, meg többször kell lecserélni, sőt, az is, hogy Kun lesz a cserecsatár, és MD az első számú. Cserecsatárunk meg nem volt, mint ahogy balra is csak egy játékosunk. Így mindkét helyre lenne két játékosunk, nem is gyenge minőséggel, és akkor most finoman fogalmaztam. Majd megküzdenek egymással a helyekért. Fatit imádom, de ő sem tud ilyen korban végignyomni egy szezont, ne legyen ő az új kifullasztott fiatalunk. Amúgy Fatit nagyon bírja Koeman is, fog eleget játszani, nem kell félni szerintem.
Vagy te 1 9-eset és 1 balszélsőt akarsz? Vagy két gyenge cserét, hogy sérülés esetén minőségbeli esés legyen, a jobbnak meg bérelt helye? Remek példa az idei szezon, Fati lesérült, ha lett volna a h elyén egy Depay(nál akár még kicsivel gyengébb játékos is), lehet, hogy bajnoki címet ünnepelnénk, mert nem marad tök üresen a poszt. Ez persze fikció, de hogy nagyon megéreztük, az fix.
Feltéve hogy Depay tényleg jön, brutális módon erősödött és "egyensúlyozódott" eddig a keret, már a piac nyitása előtt, összesen 9 millióért, tényleg túlzó negativitásnak érzem problémázni azon, amit még meg sem lehet ítélni, vagy azon, hogy pl. túl erős lesz a balszélünk, és melyik klasszis játékos játszik ott vagy épp 9-esként. Én örülök neki, mert tavaly NEM VOLT BALSZÉLSŐNK, és NEM VOLT 9-esünk. (Bocsi, Braith, rohadt szimpi amúgy, de na...). Ehhez képest az eddig történtekre őszintén visszalépésként gondolsz? Csak egy vicces adat: Braith többe került, mint az eddig érkezett/érkező Agüero, Dapay, Emerson, Garcia.
Mindeközben elkezdtünk játékosokat értékesíteni - nem elajándékozni - logikus módon. Konrad pl túl jó a B-be, megy el, ha jól tudom, visszavásárlási opcióval. A franciák is akkor mennek, ha pénzt kapunk értük, nem egy zsák szotyiért, ahol ráadásul még mi fizetjük a zsák árát, mint pl Suareznél. Mindeközben megkezdődtek a fizucsökkentések, és alighanem aki nem fogadja el, az majd lelátózik szépen. A közhangulat jó, nem fogja mindenki felvágni az ereit, mint Bartonál, nem is sorolom tovább, mi mindenben léptünk előre pár hét alatt.
Nem vagyok Laporta fan, de őszintén nem értem, mi eddig a gond vele, főleg, hogy pár hete elnök, nem kezdődött még meg az átigazolási időszak, fogalmunk sincs, kik lesznek nálunk Augusztusban még, vagy hogy milyen lesz a csapat játéka...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.16. 00:21:22

Itt az eurobarcán, esti cikk
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.16. 00:12:31

Peter írta:
2021.06.15. 23:56:28
Olvasom, hogy Depay barátunkért kicsit mélyebben a zsebbe nyúlunk.
Valakivel nagyon virítani akar, látszik a tökös, határozott szándék.
Vajon melyik holland lett volna inkább a csapat hasznára, Wijnaldum vagy Depay?
Nem lett volna esetleg logikusabb Depay lóvéból Wijnaldumra kitenni picit többet és Depayt elengedni? Á, még véletlenül sem.
4 - 3 - 3 támadó szellemű parancs hangzott el a főnöktől.
Messi - Agüero - Depay
Kemény védelemmel és mégkeményebb középpályával alá is lehetne írni.
Ugyanis a fenti trió egyik tagja sem fog védekezni, még annyira sem, mint Gríz, Cou vagy Dembelé. Ez talán mindegy is, hiszen őket a főnök el akarja adni.
Fati biztosan marad, de nagyon ki fog lógni a sorból, ezt majd Koeman megoldja padoztatással, nehogy maradjon gyors játékosunk.
Nagyon kíváncsiam várom főnökünk további - előlegezzük meg - egyre zseniálisabbnak tűnő húzásait.
Honnan van ez a hír?

Wijnaldumra nem mellesleg nem picit többet kellett volna költeni, a PSG több mint kétszeresét ajánlotta, mint mi. Nem ugyanaz a kettő.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.15. 23:56:28

Olvasom, hogy Depay barátunkért kicsit mélyebben a zsebbe nyúlunk.
Valakivel nagyon virítani akar, látszik a tökös, határozott szándék.
Vajon melyik holland lett volna inkább a csapat hasznára, Wijnaldum vagy Depay?
Nem lett volna esetleg logikusabb Depay lóvéból Wijnaldumra kitenni picit többet és Depayt elengedni? Á, még véletlenül sem.
4 - 3 - 3 támadó szellemű parancs hangzott el a főnöktől.
Messi - Agüero - Depay
Kemény védelemmel és mégkeményebb középpályával alá is lehetne írni.
Ugyanis a fenti trió egyik tagja sem fog védekezni, még annyira sem, mint Gríz, Cou vagy Dembelé. Ez talán mindegy is, hiszen őket a főnök el akarja adni.
Fati biztosan marad, de nagyon ki fog lógni a sorból, ezt majd Koeman megoldja padoztatással, nehogy maradjon gyors játékosunk.
Nagyon kíváncsiam várom főnökünk további - előlegezzük meg - egyre zseniálisabbnak tűnő húzásait.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.15. 14:46:18

Kalapos írta:
2021.06.15. 14:16:53
Én már tényleg semmit se értek :D

Dembele és SR a Citybe? Innen a legtöbben korbáccsal vernék őket gyalog Barcelonából a következő faluba hogy a spanyol megye2-be padozzanak mert az való nekik..
Erre Pepnek meg ők kellenek? Nyílván mi szurkolók nem értünk hozzá, de azért az a vak is látja hogy SR-nél dadog a labda, és Dembelében bár van potenciál de mivel lenne jobb mint a City mostani támadói?

B Silva, Sterling meg Laporte? Nekünk óriási erősítést jelentenének, de miért engedné el őket a City? Pep agya elborult és újra akarja kezdeni az építkezést a bukott döntő miatt?

Szerintem ez egyszerűen túl fura hogy hihető legyen, de pont van elég valóság alapja hogy a hír könnyen terjedjen pl.: Sterling padozásai, túl sok top belső védő, SR-re szükség lehet mert Pep imádja az univerzális játékosokat..
Túl szép lenne számunkra.
Sterlingről csak pletykálgattak, már tavaly is bedobták a nevét, de csak néha-néha halkan, hozzátéve, hogy 120-130 között vihető. SR-t állítólag nagyon szeretné Pep, kellene neki egy ilyen univerzális ember és kedveli is a játékát. Simán el tudom képzelni róla, hogy tényleg meg akarja szerezni.
Dembélé beleillene a profilba, de oda van már neki elég hasonló embere. Foden, Sterling, tavaly megvették Torrest, ott van még Mahrez is. Ez a Silva, Cancelo duó is érthetetlen kicsit nekem, nem nagyon látom a logikát. Én továbbra is a Juvet tartom sanszosabbnak. Nekik létszükség támadó, lelép CR, Morata, Chiesa, bár nem tudom miért egy tipikus szélsőre repülnek rá, és nem mondjuk Griezmannra.
Egy Dembélé+Pjanic=De Ligt nem lenne rossz csere. :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.06.15. 14:33:10

Laporte nagyon jó lenne, Bernardo is, ha találnánk neki posztot, de szerintem ők Messivel kiccsit ütik egymást.
Cancelo és Sterling viszont felesleges. Jobbhátvédekkel jól állunk, ahogy szélsőkkel is, főleg ha jön Depay is.
Sergi Roberto plusz Dembi mehetne a baszk-francia-spannyol védő ért.
Dembi sem értékes annyira a piacon, így hogy 1 éve van a szerződéséből. Mehetne egy ilyen bizniszbe.
Pjanic, Coutinho, Alena, Todibo árából meg egy klasszis középpályás kijöhet. Mert arra viszont még szükségünk van.
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.15. 14:16:53

Én már tényleg semmit se értek :D

Dembele és SR a Citybe? Innen a legtöbben korbáccsal vernék őket gyalog Barcelonából a következő faluba hogy a spanyol megye2-be padozzanak mert az való nekik..
Erre Pepnek meg ők kellenek? Nyílván mi szurkolók nem értünk hozzá, de azért az a vak is látja hogy SR-nél dadog a labda, és Dembelében bár van potenciál de mivel lenne jobb mint a City mostani támadói?

B Silva, Sterling meg Laporte? Nekünk óriási erősítést jelentenének, de miért engedné el őket a City? Pep agya elborult és újra akarja kezdeni az építkezést a bukott döntő miatt?

Szerintem ez egyszerűen túl fura hogy hihető legyen, de pont van elég valóság alapja hogy a hír könnyen terjedjen pl.: Sterling padozásai, túl sok top belső védő, SR-re szükség lehet mert Pep imádja az univerzális játékosokat..
Túl szép lenne számunkra.
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.06.15. 13:46:20

Memphis Depay has decided to join Barcelona - no doubt. Player’s camp optimistic and lawyers now checking contracts in order to complete the deal in the next few days. #FCB

It’s considered “a matter of final details and time”, then Memphis will join Barça. #Depay

- Fabrizio Romano
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.15. 13:12:15

Reális, hogy aki kiszorul a City kezdőjéból, annak a Barca megfelelő. És akikről szó van, nálunk valóban kezdő lehet. Jöhet Bernardo, Laporte, Sterling,Cancelo, mehet SR és Dembi, sőt, akár Gríz is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.15. 12:01:00

Tomix354 írta:
2021.06.15. 10:15:22
A Mundo Bernardo Silva és Cancelo-ról azt írja távoznának a City-ből és nyitottak lennének Barcelonába jönni. Robit és Dembelet írják mint lehetséges játékosok akiket bevonnának az üzletbe. Nekem elég kacsának tűnik, miért adná el a City a játékosait? Még ha igaz is lenne bármi is ebből, Dembele lenne megint a kulcs az üzlethez, ő pedig biztos nem fog menni, max jövőre ingyen.
Erről már korábban is írtak, de akkor nagy kacsának tűnt, de azóta többször is szóba került. Csapathoz közeli forrásokról is beszélnek, ez nem tudom mit jelent, de BS szívesen lépne a Cityből. Sok minden függ attól, hogy mi lesz Dembélé szerződésével, elvileg ma ülnek össze, megvitatni. Laportáék amiatt vannak már a váltás mellett, mert kiszivárogtak olyan hírek, hogy a francia a klub háta mögött már szervezkedik más csapatokkal, ami jelenleg tilos.
A Cancelo-Silva duó mellett még mindig erősen terítéken Laporte.
Cancelot mondjuk nem is értem. Alba cseréjének túl jó és nem is az elsődleges posztja, a jobboson pedig már bőven megvagyunk. Laporte távozni is akar, a City sem ragaszkodik foggal körömmel hozzá. SR-t pedig nagyon akarja Pep. Ami biztos, hogy a Citynek kell Dembouz. Ha egy zsíros szerződést az orra alá tolnak, nem hiszem, hogy várna egy évet, hogy szabadon igazolható legyen, főleg hogy elég komoly konkurenciája van már.

Ami biztos az Todibo eladása, a Nizza veszi meg 8,5 millióért, ez szerintem elég jó üzlet. Konrad pedig 5 millióért visszavásárlási opcióval megy az OM-be.
Allegri meg közölte a vezetőséggel, hogy neki mindenképpen szüksége van Pjanicra, a bosnyák pedig mindenképp lécelni akar a játéklehetőség miatt, szóval ott is lehet valami.
Forca Barca!!!!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.06.15. 10:15:22

A Mundo Bernardo Silva és Cancelo-ról azt írja távoznának a City-ből és nyitottak lennének Barcelonába jönni. Robit és Dembelet írják mint lehetséges játékosok akiket bevonnának az üzletbe. Nekem elég kacsának tűnik, miért adná el a City a játékosait? Még ha igaz is lenne bármi is ebből, Dembele lenne megint a kulcs az üzlethez, ő pedig biztos nem fog menni, max jövőre ingyen.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.06.14. 14:10:34

Neto - SR, Lenglet, Umtiti, Firpo - Pjanic, Matheus, Alena, Coutinho - Griezmann, Braithwaite
cserék: Puig, Trincao, Dembele
anti Barca :)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.14. 13:00:09

Itt-ott cikkeznek Gravenberch-ről, kimondottan jó igazolás lenne, úgy 40 millióba fájna. Szerintem vele és Depay-jal meglennénk (utóbbiról azt gondolom, hogy bár picit nyers, bőven hasznos lehet; most tegnap volt egy rosszabb meccse, ennyi alapján ne ítélkezzünk). S ha netán Lenglet és Umtiti is megy, még egy védő becsúszhatna.
més que un club
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.13. 16:36:45

bunga írta:
2021.06.13. 11:20:11
Aki egy kicsit is nyitott szemmel olvassa a híreket, teljesen nevetségessé teszi magát, ha most Koemanon lovagol. A napnál világosabb, hogy neki semmi szerepe nincs abban, hogy ki megy, ki jön. Minden szál Laporta és bizalmasai kezében fut össze. Majd ha elkezdődik az előszezon, akkor fog Koeman rácsodálkozni, hogy kiket talál az öltözőben és kezdheti törni a fejét, hogy hogyan csinál ezekből csapatot. De azt még akkor se fogja tudni, hogy melyik játékosának mit igértek előre.
Nem hinném, hogy nevetséges aki Koemanon " lovagol". Én speciel nem is szidnám a keret miatt, mert nálunk lassan hagyomány, hogy az edzőt meg sem kérdezik kit akar. De Koeman tavaly bebizonyította, nem képes stabil kezdőt összehozni, a fékeket játszatta, a jobb csapatok ellen becsődöltünk stb.
Mégis miben változna ( mit vársz tőle) a következő szezonban?
Hirtelen jó pedagógia érzékre tesz szert (egy nyári okj-s tanfolyamon), vagy rájön, hogy a " legendákat" nem kéne betenni a kezdőbe, esetleg hirtelen olyan taktikai tudásra tesz szert, hogy ezzel végig verjük Európát?...

Én már annak is örülnék, ha egy komolyabb erőnléti felkészülést le tudna nyomni a torkán a " legendának" ( és így az egész csapatnak is), amivel végig tudnánk hajtani a 90 perceket.
Válasz küldése