Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.22. 23:06:01

bunga írta:
2021.10.22. 22:33:35
Pillanatnyilag Gavi és Araujo szerződése van napirenden - joggal. Dest a jobbszélen bizonyítja, hogy most oda lendületes, erőszakos játékos kell, nem egy pehelysúlyú.
Volt oda egy potenciálisan jó, erőszakos játékosunk pár napig... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.10.22. 22:33:35

Pillanatnyilag Gavi és Araujo szerződése van napirenden - joggal. Dest a jobbszélen bizonyítja, hogy most oda lendületes, erőszakos játékos kell, nem egy pehelysúlyú.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.22. 18:20:16

Troym írta:
2021.10.21. 08:51:00

Szerintem a jelenlegi LaLigára elég lenne, acélosabb célok meg nem nagyon lehetnek. Én szerződtetném 6 hónapra és egy esetleges későbbi utánpótlás edzői posztra. Olvastam, hogy nagyon jó mentor, az olimpiai válogatottnál is fontos volt a szerepe.
Elmleti síkon, ha tényleg igaz lenne, akkor lehetne nevezni? Mivel EU-n kívüli bajnokságból jött.( Ráadásul szerintem neki is megvan még a spanyol állampolgársága.)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.21. 08:51:00

davi10 írta:
2021.10.21. 08:47:13
Jobb híján ide írom:

Tegnap a Camp Nou-ban nézte a meccset Dani Alves. Azért meglepődnék, ha tényleg eljönne ingyen a végén. Egyelőre nincs klubja.
Szerintem a jelenlegi LaLigára elég lenne, acélosabb célok meg nem nagyon lehetnek. Én szerződtetném 6 hónapra és egy esetleges későbbi utánpótlás edzői posztra. Olvastam, hogy nagyon jó mentor, az olimpiai válogatottnál is fontos volt a szerepe.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.21. 08:47:13

Jobb híján ide írom:

Tegnap a Camp Nou-ban nézte a meccset Dani Alves. Azért meglepődnék, ha tényleg eljönne ingyen a végén. Egyelőre nincs klubja.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.20. 17:31:14

Dembelét ingyen vinné a Newcastle évi 15 milliós bérrel. Szerintemmajdnem biztosan eldőlt, hogy ő nem marad.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.19. 22:24:49

davi10 írta:
2021.10.19. 21:52:01
Nekem is úgy rémlik, hogy Koeman leült Trincao-val beszélgetni, utána ég és föld amit hozott kb. 3 meccsig, aztán nem játszott többet...

Demir-től én egyelőre nem ájultam el, de nagyon eltűnt Ő is, pedig simán elférne a csapatban. Messi, Griez off, Dembele sérült, Dest meg szét van járatva. Simán játszhatna az osztrák, főleg hogy ha jól tudom véglegesítettük is a dealt.
Na, azt nem is figyeltem, köszi az infót. A TM még loan-t ír, de mondjuk ők mindig le vannak maradva.
Erre akartam amúgy én is kilyukadni. Hogy konkrétan mindenki kiesett előtte, még Collado sem játszhat, és akkor is inkább pl. Dest kerül oda. Azért furcsállom, mert emlékeim szerint magának Koemannak is kifejezetten tetszett a játéka, ő is akarta felhozni rögtön a B-ből, szóval itt nem lehet ilyen unszimpátia-történet sem túlzottan... Jelen helyzetben szerintem még így kicsit elveszve is elférne szerintem is, ahogy írtad is. Mondjuk lassan Dembélé is visszatér, szóval lehet, hogy ez elúszott. Nem gáz, szerintem is kell még meccsrutint gyűjtenie bőven.

Azt várom már nagyon, mikor mondjuk jó 1-1,5 év múlva két Demir varázsol majd az A csapatban. Ott azért lesz majd mit nézni, afelől nem sok kétségem van...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.19. 21:52:01

Nekem is úgy rémlik, hogy Koeman leült Trincao-val beszélgetni, utána ég és föld amit hozott kb. 3 meccsig, aztán nem játszott többet...

Demir-től én egyelőre nem ájultam el, de nagyon eltűnt Ő is, pedig simán elférne a csapatban. Messi, Griez off, Dembele sérült, Dest meg szét van járatva. Simán játszhatna az osztrák, főleg hogy ha jól tudom véglegesítettük is a dealt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.19. 21:27:05

Barcaforever írta:
2021.10.19. 21:01:52
Ok elfogadom, hogy Trincaot másképp látjuk, sztem annyival volt annyija azzal a 2 meccsel.

Én spec Demirről semmit nem tudok, csak azt a pár percet láttam tőle, amit a pályán töltött, számomra lutri vagy akkora nagy tehetség?
Persze az sem kizárt, de akkor is fura volt, hogy két ilyen brutális meccs után többet nem láttuk, sőt elpasszoltuk. Lehet, hogy visszaesett volna, de én úgy éreztem, átszakadt a gát. Persze az elpasszolásakor még nem tudtuk, hogy az a poszt, ahol a legnagyobb túltengés volt, és vagy 3-400 millió euró értékű 3 játékos plusz ő taposták egymás lábát, hirtelen teljesen megüresedik Messi, Griezmann távozásával és Dembélé kiesésével...
Demir szerintem az álomkategória lesz, amikor meglesz az önbizalma. Mindenképp ő lesz szerintem a hosszútávú megoldás a jobbszélső posztra, de szeret 10-est is játszani. Kb mint Messi. A felkészülési meccseken amikor nála volt a labda, én nem tudtam megmondani, hogy nem egy kicsit még önbizalomhiányos Messi az. Pont ugyanolyan finom lábbal cselezett, ugyanúgy húzott befelé és durrantotta rá kapura a lasztikat, az a jellegzetes Messi-s szlalommozgása is megvolt, talán ez volt a legfeltűnőbb. 3-4-5 embereket gond nélkül hagyott ott. Persze, az 1-2 gyengébb csapat ellen volt, de látszott a mozgásán, hogy nem akárki a srác. Legalábbis nekem így jött le, de úgy rémlik, többen is eléggé oda voltunk érte abban az időben. Élesben nem mutatott sokat, de azért lefelé sem lógott szerintem abban a fél-1 órában, vagy mennyiben, amit kapott. De nem volt benne mersz, az látszott, nem mert mocorogni. Szerintem less meg valami összefoglalót ezekről a meccsekről. Nástic, de akár még a Salzburg ellen is, ahol eléggé elkupáltak minket, de még így is akadt olyan Messis szólója, ahol 3-4 emberen ment át, mint kés a vajon (https://www.youtube.com/watch?v=zNo1ZpGwsqA, 33. mp-től a szóló).

https://www.youtube.com/watch?v=N--BRUGaY_g
Ez a Juve elleni, ahol már a 3. percben gyönyörű gólpasszt adott. De ne is azt nézd, hanem ahogy érinti a lasztit, ahogy bokából, magától értetődően passzol tökéletes ütemekben, cselez, tapad hozzá a labda, stb. Kaptunk róla több szabadot is 20-25-ről. És azért ez nem a Nástic volt, ahol azért nyilván többször vert meg 2-3 embereket a gyengébb védelem miatt.
Odáig megyek, hogy az 1-2 Masiás fiatalon kívül ő volt az, aki miatt a szezonkezdet előtt jól nézett ki a Barca, és reménykedve vártuk a szezont.
Ha már igazolások topik, akkor beírom, hogy szerintem ő, ha véglegesítjük, végre egy olyan igazolás, ami előremutató. Olcsó, nagy benne a potenciál (persze, elképzelhető, hogy benne is marad, de akkor sem volt benne rizikó), fiatal. Totál ellentéte az előtte lévő 3-4 évnek, amikor nagy nevű, nem túl fiatal, és árukhoz képest még csak nem is olyan zseniális, ide nem illő játékosok jöttek halomban.
Szerintem hatalmas örömöt fog okozni nekünk. De majd elválik. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.19. 21:01:52

bence0330 írta:
2021.10.19. 20:55:56
Barcaforever írta:
2021.10.19. 19:45:43
Trincao beérett? Sztem vki másra gondolsz, mert az a Trincao aki itt volt, nem érett be és imádkoztunk, hogy ne játszon.
Bár nem ez volt feltétlen a mondandóm lényege, de szerintem igenis beérett. A szezon első felében pont ilyen gyámoltalanul rohangált, mint Demir ezen az 1-2 tétmeccsen, és közben látszott, hogy van benne kraft, csak nagyon félt. A Betis ellen bombagóllal szerezte meg a meccs végén a győzelelmet, az utána következő Alaves elleni meccsen duplázott + gólpassz asszem (utóbbiban nem vagyok biztos). Közben meg elkezdte 1v1-ben megverni az embereket, Messin kívül egyedüliként. Nálam ez bőven beérés, de kinek mi. Más kérdés, hogy eme remek teljesítmény jutalma az lett, hogy ez a két csodálatos meccs után azonnal jött a kasza, többet nem játszhatott, mert akkor jött el a 3-5-2 ideje, és Grieznek kötelező volt játszania.
De mindegy is ez, szerintem Demir is szép lassan beérne, mert döbbenetes potenciál van benne, szerintem közel Fati szintű (gólvágásban kisebb, a többiben meg akár nagyobb is), csak kellene neki 1-2-3-4 hónapnyi önbizalomszerzés (amire Fatinak szerencsére nincs szüksége, mert hihetetlenül vagány srác). És mivel most tényleg nincs más helyette, szerintem kaphatna szerepet a Dest féle kényszermegoldások helyett, nem sok vesztenivalóval járna a dolog. De persze ha jövőre jön fel, több rutinnal, azt se bánom, csak szerintem amikor tényleg nincs alternatíva, akkor meg lehetne próbálni.
Egy Fati-Depay-belerázódott Demir trió szerintem elképesztő közönségcsalogató játékot tudna adni, és ami nem utolsó, hogy ahogy Chino is írta, nem valami jobblábasnak kell jobboldali támadót játszani kényszerből, meg ilyen hülyeségek.
Ok elfogadom, hogy Trincaot másképp látjuk, sztem annyival volt annyija azzal a 2 meccsel.

Én spec Demirről semmit nem tudok, csak azt a pár percet láttam tőle, amit a pályán töltött, számomra lutri vagy akkora nagy tehetség?
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.19. 20:55:56

Barcaforever írta:
2021.10.19. 19:45:43
Trincao beérett? Sztem vki másra gondolsz, mert az a Trincao aki itt volt, nem érett be és imádkoztunk, hogy ne játszon.
Bár nem ez volt feltétlen a mondandóm lényege, de szerintem igenis beérett. A szezon első felében pont ilyen gyámoltalanul rohangált, mint Demir ezen az 1-2 tétmeccsen, és közben látszott, hogy van benne kraft, csak nagyon félt. A Betis ellen bombagóllal szerezte meg a meccs végén a győzelelmet, az utána következő Alaves elleni meccsen duplázott + gólpassz asszem (utóbbiban nem vagyok biztos). Közben meg elkezdte 1v1-ben megverni az embereket, Messin kívül egyedüliként. Nálam ez bőven beérés, de kinek mi. Más kérdés, hogy eme remek teljesítmény jutalma az lett, hogy ez a két csodálatos meccs után azonnal jött a kasza, többet nem játszhatott, mert akkor jött el a 3-5-2 ideje, és Grieznek kötelező volt játszania.
De mindegy is ez, szerintem Demir is szép lassan beérne, mert döbbenetes potenciál van benne, szerintem közel Fati szintű (gólvágásban kisebb, a többiben meg akár nagyobb is), csak kellene neki 1-2-3-4 hónapnyi önbizalomszerzés (amire Fatinak szerencsére nincs szüksége, mert hihetetlenül vagány srác). És mivel most tényleg nincs más helyette, szerintem kaphatna szerepet a Dest féle kényszermegoldások helyett, nem sok vesztenivalóval járna a dolog. De persze ha jövőre jön fel, több rutinnal, azt se bánom, csak szerintem amikor tényleg nincs alternatíva, akkor meg lehetne próbálni.
Egy Fati-Depay-belerázódott Demir trió szerintem elképesztő közönségcsalogató játékot tudna adni, és ami nem utolsó, hogy ahogy Chino is írta, nem valami jobblábasnak kell jobboldali támadót játszani kényszerből, meg ilyen hülyeségek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.19. 19:45:43

bence0330 írta:
2021.10.19. 18:03:32
Chino írta:
2021.10.19. 17:02:20
...Dembélét sajnálnám, ha elmenne, egyszerűen nincs olyan ember, akinek az a poszt igazán feküdne, megint teljesen féloldalasak lennénk vagy odarakunk valakit akinek nem komfortos ott, pl. Sterling vagy Depay átkerül 4-3-3-ban.
Inkább nyomjuk fel Destet jobbszélsőnek, mint lássak szenvedni ott valakit.
Demirt szerintem érdemes lenne nyomni. Ugyanúgy beérhetne, mint Trincao, mielőtt jegelve lett. Ugyanazt éreztem a pár tétmeccsén most nála, brutális képességek, tényleg lehet a mozgását Messiéhez hasnlítani, de nagy volt még rá a mez, és ijedt kisfiúként rohangált, amint tét lett. De még így is sokkal jobb ott szerintem, mint Dest. Colladot is lehetne valahogy regisztrálni, ilyen irányú hír nincs?
Trincao beérett? Sztem vki másra gondolsz, mert az a Trincao aki itt volt, nem érett be és imádkoztunk, hogy ne játszon.

Dembele esetében pedig vmit gyökeresen változtatni kéne, életmód, étkezés, pihenés, edzés vagy vmi, mert most is az a kérdés, hogy mikor sérül meg legközelebb… :?
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.19. 18:03:32

Chino írta:
2021.10.19. 17:02:20
...Dembélét sajnálnám, ha elmenne, egyszerűen nincs olyan ember, akinek az a poszt igazán feküdne, megint teljesen féloldalasak lennénk vagy odarakunk valakit akinek nem komfortos ott, pl. Sterling vagy Depay átkerül 4-3-3-ban.
Inkább nyomjuk fel Destet jobbszélsőnek, mint lássak szenvedni ott valakit.
Demirt szerintem érdemes lenne nyomni. Ugyanúgy beérhetne, mint Trincao, mielőtt jegelve lett. Ugyanazt éreztem a pár tétmeccsén most nála, brutális képességek, tényleg lehet a mozgását Messiéhez hasnlítani, de nagy volt még rá a mez, és ijedt kisfiúként rohangált, amint tét lett. De még így is sokkal jobb ott szerintem, mint Dest. Colladot is lehetne valahogy regisztrálni, ilyen irányú hír nincs?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.19. 17:02:20

Fatival elvileg jól mennek a tárgyalások, Alemany Portóban volt, ahol Mendessel szóban már megegyeztek azokkal a feltételekkel, amiket az ügynök a szülőkkel egyeztetett.

Dembélével már bonyolultabb a helyzet mert Sissoko köti az ebet a karóhoz, ami távol áll attól attól az összegtől amit ő szeretne. A klubnak nem tetszik, hogy nincsenek érdemi tárgyalások, habár a játékos korábban Laportának azt mondta, hogy maradni szeretne. Úgyhogy könnyen lehet, hogy télen távozik. Helyette nézegetik Sterlinget, aki nem akar már hosszabbítani a Cityvel. Kölcsön + nyári kötelező vételi opció néz ki most, de a klub egyelőre elzárkózik ettől.

Neto távozására szintén jó esély van. A West Ham lenne az úticél. Laportáék végleg el akarják adni, de lehet hogy egyelőre csak kölcsön lesz. Mindenesetre egy újabb bértömegtől szabadulna a klub, mert még a cserekapus is jobban keresett mint sok helyen egy kezdő mezőnyjátékos.

Dembélét sajnálnám, ha elmenne, egyszerűen nincs olyan ember, akinek az a poszt igazán feküdne, megint teljesen féloldalasak lennénk vagy odarakunk valakit akinek nem komfortos ott, pl. Sterling vagy Depay átkerül 4-3-3-ban.
Inkább nyomjuk fel Destet jobbszélsőnek, mint lássak szenvedni ott valakit.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.16. 21:09:51

Sinya22 írta:
2021.10.16. 19:43:17
messideco írta:
2021.10.16. 15:18:48
Olmo gyakorlatilag jöhetne Brait, Luuk de Jong, Agüero helyére (sejtem, hogy bukás lesz az argentin...). Mindenképp erősítés lenne a kreativitás hiányától szenvedő támadószekcióba.
Én ahányszor láttam játszani Olmo-t, mindig bal szélen játszott, oda meg van egy Fati és Depay kettős, de Dembelé is játszott ott nem egyszer. Semmi értelme sincs idehozni, kb ugyanazt csinálnánk mint mikor Coutinho és Messi mellé idehoztuk Griezmann-t.
Annyi, hogy sokszor játszik középen támadóközéppályást, amolyan... nem tudom, lendületes, agresszív, vállalkozószellemű tizest. Oda hozni lenne azért szerintem értelme, de csak és kizárólag ha Cou tényleg megy.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.10.16. 19:43:17

messideco írta:
2021.10.16. 15:18:48
Olmo gyakorlatilag jöhetne Brait, Luuk de Jong, Agüero helyére (sejtem, hogy bukás lesz az argentin...). Mindenképp erősítés lenne a kreativitás hiányától szenvedő támadószekcióba.
Én ahányszor láttam játszani Olmo-t, mindig bal szélen játszott, oda meg van egy Fati és Depay kettős, de Dembelé is játszott ott nem egyszer. Semmi értelme sincs idehozni, kb ugyanazt csinálnánk mint mikor Coutinho és Messi mellé idehoztuk Griezmann-t.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.10.16. 17:51:08

Olmot nem tudom milyen posztra tervezzük, én most nem tartanám annyira fontosnak. Mondjuk ha jobbszelso támadót tud játszani akkor Dembele váltójanak jó lennne.
Akinek örülök hogy egyre többet írnak velük kapcsolatban, az Zakaria. Erős, jól védekező, de labdával se ügyetlen játékos. És ingyen jöhetne nyáron. Neki örülnék.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.10.16. 15:18:48

Olmo gyakorlatilag jöhetne Brait, Luuk de Jong, Agüero helyére (sejtem, hogy bukás lesz az argentin...). Mindenképp erősítés lenne a kreativitás hiányától szenvedő támadószekcióba.
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.16. 13:57:55

Kisebb pletykaáradat:

- Pogba elvileg felajánlotta magát nekünk, máshol meg a Real-nak. Szerintem amúgy ott fog kikötni.

- Mourinho kölcsönvenné Puig-ot a télen.

- Olmo-val elvileg megvan a szóbeli egyezség, kb. mint tavaly Garcia-val. Itt kérném a fórumtársak véleményét. Kell Ő nekünk, vagy csak azért vagyunk ennyire rákattanva, mert #LaMasia?
Kinek a helyére jönne? Én azt a keveset, amit láttam belőle, azt szélen tolta, de a transfermarkt szerint támadó kp az elsődleges posztja. Coutinho helyett tervezik vagy miért?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.10.16. 12:11:31

Barcaforever írta:
2021.10.16. 11:36:55
SR-nél biztosan többet hozzátenne a csapat játékához.
az biztos, mondjuk nála én is :lol:
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.16. 11:36:55

Cseri írta:
2021.10.16. 11:06:43
soadroli írta:
2021.10.16. 10:43:13
Dani Alves: "If Barça need me, they just have to call me."
"I still think I can contribute anywhere, but especially at Barça because of the number of young players they have now."
felőlem jöhetne :D
Edzőnek? :) Emlékeim szerint a végefelé akkor volt egy jó fél szezonja amikor a szerződés hosszabbításért harcolt:)
SR-nél biztosan többet hozzátenne a csapat játékához.

Érdekes, hogy a Guardiola csapatból mindenki mekkora odaadással van a klubért és azon vannak, hogy vagy így vagy úgy de segítsenek. Puyol, Valdes, Abidal, Xavi, Iniesta, Touré, Dinho meg talán Deco lett vagy csak akárják a brazil/portugál tehetségek figyelőjének, vhol láttam róla cikket, bár az utóbbi 2 pont el lett küldve 2009ben.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.16. 11:06:43

soadroli írta:
2021.10.16. 10:43:13
Dani Alves: "If Barça need me, they just have to call me."
"I still think I can contribute anywhere, but especially at Barça because of the number of young players they have now."
felőlem jöhetne :D
Edzőnek? :) Emlékeim szerint a végefelé akkor volt egy jó fél szezonja amikor a szerződés hosszabbításért harcolt:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.10.16. 10:43:13

Dani Alves: "If Barça need me, they just have to call me."
"I still think I can contribute anywhere, but especially at Barça because of the number of young players they have now."
felőlem jöhetne :D
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.10.14. 22:19:27

nagyatyesz írta:
2021.10.14. 13:51:13
Busit én sem adnám el! Ő képviseli a középpályán a rutint, ráadásul soha nem a gyorsaságárol volt híres.

Ti nekivágnátok jelen pénügyi helyzetünkben a következő szezonnak, egy hozzáértő edzővel az alábbi nevekkel:
Busi, deJong, Pedri, Puig, Gavi, Kessié
Ha utóbbi nem itt köt ki, akkor valami hasonló profilu játékossal?
Ha meghalna a pályán Bu akkor jó lenne ő ide. De nem látni érezni rajta a küzdést vagyis én nem igazán érzem. Saját nevelésű fiatal játékosokkal, pedig nem fogunk sokra menni kellenek az okos igazolások. Az ilyen Umtiti (régi sérülés előtti), Rakitic féle játékosok szóval a nem túl olcsó, de nem is száz millió feletti igazolások. De amíg nem tudunk okosan venni és eladni, jobb a saját nevelések beépítése.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.10.14. 14:10:47

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... 6-12246934 Most már hivatalos. Pedri 2026-ig hosszabbított.
Válasz küldése