Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.06. 13:15:26

Chino írta:
2021.11.06. 13:10:22
Bakambunak januárban lejár a szerződése és a vezetőség őt szeretné LDJ "helyére", de még meg akarják várni Xavit, hogy szerinte rendben van-e.
A Sky Sport szerint pedig a Newcastle el akarja happolni ter Stegent, 55 milliót fizetnének érte.
TS nincs jó formában már kb a 2-8 óta, de azért megvárnám, mi történik vele is, ha jobb lesz a hangulat a klubnál. Szerintem nála valahogy különösen kijött a sok megalázó vereség miatti önbizalomhiány.
No meg azt sem tudom, mennyire lenne könnyű hipp-hopp minőségben pótolni...
Bakambura hirtelen nem is tudok mit mondani. Vészmegoldásnak biztos jobb lenne, mint LDJ, de nem tudom, kéne-e ennyire kapkodni lyukfoltozgatás címszóval. Persze valakit kell hozni, ez tény.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.06. 13:10:22

Bakambunak januárban lejár a szerződése és a vezetőség őt szeretné LDJ "helyére", de még meg akarják várni Xavit, hogy szerinte rendben van-e.
A Sky Sport szerint pedig a Newcastle el akarja happolni ter Stegent, 55 milliót fizetnének érte.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.06. 11:11:34

Laporta azt mondta 3 érkező várható a télen.
Szinte biztos vagyok, benne, hogy nem lesz 3 érkező, nem értem minek nyilatkozik ilyeneket. Még Setien-nek is lógunk, Koeman-t is ki kell fizetni, Xavi is pénzbe kerül és lehet a Liverpool-nak is lógunk egy extra 20-assal.

LDJ ugye megy vissza, Umtiti-től is jó lenne megszabadulni, de én más távozót nem látok, akiből pénzt lehetne csinálni. Maximum ha Coutinho-ért bekopogtat a Newcastle, Dembele meg nem hosszabbít és bagóért továbbadjuk.
Lenglet szerintem maradni fog.

Nyáron meg jók lesznek az ingyenjátékosok megint.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.05. 11:08:40

Xavi Simonsnak lejár a szerződése és sem ő sem a PSG nem akar hosszabbítani, így ingyen vihető lesz. Nem igazán jött be neki ez a párizsi kaland, de legalább egy kis zsebpénzt el tudott rakni.
Nem tudom, hogy tékozló fiúként elhoznánk-e. Kicsit sok tini van már azon a poszton, de kíváncsi lennék hol tart jelenleg.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.05. 10:24:02

Chino írta:
2021.11.05. 09:45:03
Hallottam jókat róla, de nem tudom mennyire van egy top-játékos szintjén. Arra a posztra én inkább Demirrel próbálkoznék. Az előszezonban nagyon jó teljesítményt nyújtott, azóta azért túl sok lehetőséget sem kapott. Nem várható el egy 18 éves játékostól, hogy egyből sztárszinten tolja.
Sanszosnak tartom, hogy a brazilnak is kellene bőven idő, hogy beilleszkedjen és hasonló teljesítményt nyújtson, mint az előző csapatában.
Szerintem a szint megvan, kérdés, ahogy írtad is, hogy mit tud egy igazi top klubban, főleg mentáisan. Van, akinek akkor jön ki a lábából csak a varázslat, amikor ő a sztár a csapatban, és amikor hasonlók közt játszik, akkor elmegy az önbizalma.
Annyira nem is akarnám kiélezni nagyon rá a dolgot, inkább csak annyi, hogy valami hasonló szintű-korú igazi jobbszélsőnek örülnék nagyon, amire ő remek példa, legalábbis nálam. Vannak azért még.
Félreértés ne essék, én nagyon Demir párti vagyok, ugyanazt gondolom róla, mint Te, gyönyörűen játszott az előszezonban, aztán nagy volt rá a kabát, és megszeppenve álldogállt a pályán a tétmeccseken. Ezt viszont meccsjátékkal remekül meg lehet gyógyítani, és már tényleg abszolút senkink nincs oda, ideje lenne bevetni végre, és dolgozni vele kicsit mentálisan is, mert nagyon sok örömet okozhatna ő még nekünk, ha belerázódik. Ha meg nem, a végén még meg sem vesszük, és 2 év múlva átkozzuk magunkat, amikor egy top-közel top klubban akár klasszissá is érik.
Csak arra írtam, hogy ha már a klub és Xavi is akar oda valakit, akkor az ne tini legyen, meg ne is balszélső. Előbbiből van elég a csapatban, utóbbi féle posztidegen játékból meg már szerintem mindenkinek elege van.

Egy Atalantának vagy Salzburgnak azért jobbak az esélyeik ami a játékosmegfigyelő rendszerüket illeti. Őket nem szorongatják annyira az eredmények. Kipróbálhatnak 10-12 játékost, akikből lesz 1-2 klasszis, egy Atalantának is a hullagyenge olasz ligában egy top 3 vagy BL indulás már nagy eredmény.
Nekünk, a Realnak, az Atmanak egy bajnoki második hely vagy Bl negyeddöntő már kudarc.
A Salzburgtól viszont nagyon jó lenne lecsapni Adeyemire, jó esély van rá, hogy a jövő legjobb középcsatárai közé fog tartozni. A következő szezonban már szinte 100 %, hogy elviszi valami nagyobb csapat. A bajnokságban 12 meccsen 10 gólja van, a Bl-ben 4 meccsen hármat pakolt el, szóval az eredményességgel sincs nagy baj. Egy 15 millió körül jelenleg hozható lehet, utána már esélytelen.
Az viszont igaz, hogy nem lehet a csapatot csupa tinivel feltölteni, kellenek idősebb, tapasztaltabb, rutinosabb játékosok, viszont talán Xavi lehet a legalkalmasabb arra, hogy, hogyan kell a fiatalokkal bánni, nemcsak fizikailag, de mentálisan is kihozni belőlük a maxot.
Jogos, de szerintem ahol jelenleg tartunk, ott szükségünk volna rá. Nem is azon a szinten, mint az említett két csapaté, ahol olyan országokból hoznak el valakit, amiről még alig hallottunk, hanem pont egy ilyen Rafinha-féle még be nem ért játékos legalább az 5 (ebből a szempontból legyen 7, mert a francia mellett főleg a portugál és a holland bajnokság ontja a sztárokat, sőt, Malenek, Bruno Fernandesek, Gravenberchek mennek ki még sztárrá érésük előtt olyan klubokba, amik azért nem a PSG meg a City...) top bajnokságból el tudjunk happolni néha, és ne a Leeds, a Nice, meg a fene tudja ki érjen oda hamarabb, mi meg ácsingózzunk utána, mikor már 100M az értéke. Lehetne sorolni a példákat, de valahogy minden ilyen játékos más klubba kerül, ide soha. Demir ilyen témában előrerlépés volt. Ha jön a másik Demir is, akkor pláne, de ahogy mondtad, kéne pár nem tini igazolás is.

Azért valahol sokkoló, hogy Haaland, Daka után még egy potenciálisan nagy középcsatár távozik egymást követő években onnan. Hihetetlen játékosnevelde lett az a csapat. Nagyon mutatja a Red Bull üzletközpontú játékosfilozófiáját.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.05. 09:45:03

bence0330 írta:
2021.11.04. 22:20:45
Coman is jobblábas balszélső ugye. Ezért furcsállom a híreket, hogy őt akarná Xavi. Sterling és ő is egész jók a másik oldalon, de azért nem ott érzik jól magukat, inkább csak a zsenialitásuk miatt éldegélnek el ott is.

Szoktam nézni PL meccseket, és aki nekem nagyon tetszik, az Rafinha a Leedsből. Ballábas is, hihetetlenül jól keveri a labdát, és kegyetlenül gólérzékeny, dinamika is van benne. És végre nem kényszermegoldás lenne. Nem néztem, mozdítható lenne-e, de ha leveszem az igazi Salah féle méregdrága és/vagy mozdíthatatlan sztárokat, akkor nekem ő tetszik most a legjobban talán egész Európában. Aki elég jó, de nem elképzelhetetlen kategória.
Hallottam jókat róla, de nem tudom mennyire van egy top-játékos szintjén. Arra a posztra én inkább Demirrel próbálkoznék. Az előszezonban nagyon jó teljesítményt nyújtott, azóta azért túl sok lehetőséget sem kapott. Nem várható el egy 18 éves játékostól, hogy egyből sztárszinten tolja.
Sanszosnak tartom, hogy a brazilnak is kellene bőven idő, hogy beilleszkedjen és hasonló teljesítményt nyújtson, mint az előző csapatában.
bence0330 írta:
2021.11.04. 22:20:45

Középcsatárnak még végre nekünk is kéne valami olyat igazolni, amit mondjuk a Dortmund szokott, egy fiatal játékost - aki azért félig-meddig már kész, és nem csak ígéret. De ehhez kellene Salzburg-Atalanta féle játékosmegfigyelő rendszer. A Salzburgban különösen érdemes lenne nézelődni, nem tudom, ott mit csinálnak, de Haalandon kívül most ment ugye tőlük a Leicesterbe Daka, aki szerintem nem sok idő, mire top5 lesz a posztján (Őt kevesen ismerik még, tavaly 28 meccsen 27 gól/7gólpassz, 72 percenként rúgott gólt. A Leicesterbe mostanában kezdték berakni, nyert már nekik meccseket ott is bőven, láttam a meccseket, ahol beállt, valami félelmetes volt az impact és a magabiztosság, gólérzékenysége. Pedig siralmasak idén a Rókák. Nem mondom, hogy ő az új Haaland, nem is olyan nagyon fiatal már, de nagyon meghatározó középcsatár lesz a következő 10 évben...)
És a rohadék Salzburg pár garasért vette meg Zambiából. Valamit nagyon tudnak, és eltanulhatnánk tőlük...
Valami ilyesmi igazolást szeretnék látni a közeljövőben. Nem 18 évest, hanem 20-25, és már tudjon focizni.
Ha idősebb, akkor viszont hozzunk valami igazi vezér típust a sok fiatal elé.
Egy Atalantának vagy Salzburgnak azért jobbak az esélyeik ami a játékosmegfigyelő rendszerüket illeti. Őket nem szorongatják annyira az eredmények. Kipróbálhatnak 10-12 játékost, akikből lesz 1-2 klasszis, egy Atalantának is a hullagyenge olasz ligában egy top 3 vagy BL indulás már nagy eredmény.
Nekünk, a Realnak, az Atmanak egy bajnoki második hely vagy Bl negyeddöntő már kudarc.
A Salzburgtól viszont nagyon jó lenne lecsapni Adeyemire, jó esély van rá, hogy a jövő legjobb középcsatárai közé fog tartozni. A következő szezonban már szinte 100 %, hogy elviszi valami nagyobb csapat. A bajnokságban 12 meccsen 10 gólja van, a Bl-ben 4 meccsen hármat pakolt el, szóval az eredményességgel sincs nagy baj. Egy 15 millió körül jelenleg hozható lehet, utána már esélytelen.
Az viszont igaz, hogy nem lehet a csapatot csupa tinivel feltölteni, kellenek idősebb, tapasztaltabb, rutinosabb játékosok, viszont talán Xavi lehet a legalkalmasabb arra, hogy, hogyan kell a fiatalokkal bánni, nemcsak fizikailag, de mentálisan is kihozni belőlük a maxot.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.11.05. 00:33:55

bence0330 írta:
2021.11.04. 23:37:32
No igen, itt köszön vissza, hogy van egyre több araburalta klub, plusz még 1-2 jó anyagi helyzetben lévő, mint a ManU, BM, és amikor befut valaki, akkor ezzel a 4-6 klubbal már nemigen lehet megküzdeni értük.
Néhány éve még mi is "a 4-6" klub között voltunk, mind anyagilag, mind a lehetőségek, trófeák miatti vonzalom tekintetében is.
Nagyot fordult a világ, pikk pakk kiscsapat lettünk.
Az meg kifejezetten szerencsénk, hogy mindezek ellenére kimászhatnánk a gödörből, de ehhez minél előbb, amíg nem teljesen késő, le kéne megfelelően zárni az edző igazolását.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.04. 23:37:32

Messithebest írta:
2021.11.04. 23:10:11
mozdíthatónak mozdítható, sőt, a Leeds valszeg jövő nyáron láthatna belőle pénzt utoljára, viszont én azt olvastam hogy a PSG őt szeretné Mbappé helyére igazolni, és Raphinha is szívesen menne oda, mert jóban van Neymarral és tetszik neki a gondolat is, hogy Neymarral és Messivel játszhatna együtt. Amennyiben ez igaz, sok esélyünk nem lesz leigazolni.
Köszi az infót. Na, az akkor pech. Mondjuk Mbappé helyére furcsállnám, Rafinha jobbszélső, meg esetleg 10-es/támadó-középpályás, a francia meg balszélső/középcsatár... de igazából ez lényegtelen is, az érdeklődés a lényeg. No igen, itt köszön vissza, hogy van egyre több araburalta klub, plusz még 1-2 jó anyagi helyzetben lévő, mint a ManU, BM, és amikor befut valaki, akkor ezzel a 4-6 klubbal már nemigen lehet megküzdeni értük. Még ha helyrebillanünk kicsit, akkor sem.
Ezeket a játékosokat időben kéne kiszúrni, még az igazi befutásuk előtti pillanatokban. Ez valahogy nekünk nem megy... Vagy 18 évesek jönnek, vagy túlértékelt sztárok.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2021.11.04. 23:10:11

bence0330 írta:
2021.11.04. 22:20:45


Szoktam nézni PL meccseket, és aki nekem nagyon tetszik, az Rafinha a Leedsből. Ballábas is, hihetetlenül jól keveri a labdát, és kegyetlenül gólérzékeny, dinamika is van benne. És végre nem kényszermegoldás lenne. Nem néztem, mozdítható lenne-e, de ha leveszem az igazi Salah féle méregdrága és/vagy mozdíthatatlan sztárokat, akkor nekem ő tetszik most a legjobban talán egész Európában. Aki elég jó, de nem elképzelhetetlen kategória.
mozdíthatónak mozdítható, sőt, a Leeds valszeg jövő nyáron láthatna belőle pénzt utoljára, viszont én azt olvastam hogy a PSG őt szeretné Mbappé helyére igazolni, és Raphinha is szívesen menne oda, mert jóban van Neymarral és tetszik neki a gondolat is, hogy Neymarral és Messivel játszhatna együtt. Amennyiben ez igaz, sok esélyünk nem lesz leigazolni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.04. 22:20:45

Coman is jobblábas balszélső ugye. Ezért furcsállom a híreket, hogy őt akarná Xavi. Sterling és ő is egész jók a másik oldalon, de azért nem ott érzik jól magukat, inkább csak a zsenialitásuk miatt éldegélnek el ott is.

Szoktam nézni PL meccseket, és aki nekem nagyon tetszik, az Rafinha a Leedsből. Ballábas is, hihetetlenül jól keveri a labdát, és kegyetlenül gólérzékeny, dinamika is van benne. És végre nem kényszermegoldás lenne. Nem néztem, mozdítható lenne-e, de ha leveszem az igazi Salah féle méregdrága és/vagy mozdíthatatlan sztárokat, akkor nekem ő tetszik most a legjobban talán egész Európában. Aki elég jó, de nem elképzelhetetlen kategória.

Középcsatárnak még végre nekünk is kéne valami olyat igazolni, amit mondjuk a Dortmund szokott, egy fiatal játékost - aki azért félig-meddig már kész, és nem csak ígéret. De ehhez kellene Salzburg-Atalanta féle játékosmegfigyelő rendszer. A Salzburgban különösen érdemes lenne nézelődni, nem tudom, ott mit csinálnak, de Haalandon kívül most ment ugye tőlük a Leicesterbe Daka, aki szerintem nem sok idő, mire top5 lesz a posztján (Őt kevesen ismerik még, tavaly 28 meccsen 27 gól/7gólpassz, 72 percenként rúgott gólt. A Leicesterbe mostanában kezdték berakni, nyert már nekik meccseket ott is bőven, láttam a meccseket, ahol beállt, valami félelmetes volt az impact és a magabiztosság, gólérzékenysége. Pedig siralmasak idén a Rókák. Nem mondom, hogy ő az új Haaland, nem is olyan nagyon fiatal már, de nagyon meghatározó középcsatár lesz a következő 10 évben...)
És a rohadék Salzburg pár garasért vette meg Zambiából. Valamit nagyon tudnak, és eltanulhatnánk tőlük...
Valami ilyesmi igazolást szeretnék látni a közeljövőben. Nem 18 évest, hanem 20-25, és már tudjon focizni.
Ha idősebb, akkor viszont hozzunk valami igazi vezér típust a sok fiatal elé.

De Light szerintem nagyon nem az a játékos, aki nekünk kell, főleg nem komoly pénzért jó hátvédben gondolkodva. Sokkal jobb volt az Ajaxban...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.04. 22:05:55

Richi13 írta:
2021.11.04. 16:39:00
Nagy pénzekről van szó de ide egy De Ligt Haaland duó kellene
szerintem nem kell ilyen De Ligtekben gondolkodni, Rüdiger nyáron ingyen hozható, tökéletes lenne. A holland amúgy sem hozza az Ajaxos formáját. Haalanddal nem hiszem hogy nagyon mellé tudnánk nyúlni. Griezmannról látatlanban tudni lehetett és Coutinhonak sem volt itt igazi posztja. Dembelét a sérülései miatt lehet mellényúlásnak nevezni, ha az nem lenne nem beszélnénk besülésről. Stratégiailag rendben lenne.

A norvégről viszont beszélni is felesleges. A PSG és a City is hajtani fog rá. Ha Mbappé megy kelleni fog nekik valaki a helyére, az angoloknak pedig úgy kell egy center mint egy falat kenyér, Kane-ért is 150 millát kínáltak nyáron. És még a Bayern-Real duo is ott van. (Newcastle?)

Egy Rüdigernek én nagyon örülnék és őt reális eséllyel meg is szerezhetnénk, mellé pedig egy Adeyemi. Sajnos utóbbi az Atmaval és a Reallal tárgyal
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.04. 16:45:32

Richi13 írta:
2021.11.04. 16:39:00
Nagy pénzekről van szó de ide egy De Ligt Haaland duó kellene
Fél Európát megvettük az elmúlt 5 évben, ég világon semmivel nem lennénk előrébb. Játékos temető vagyunk kb.
Richi13
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.08. 12:30:16

2021.11.04. 16:39:00

Nagy pénzekről van szó de ide egy De Ligt Haaland duó kellene
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.11.04. 16:02:09

Chino írta:
2021.11.04. 15:54:17


Viszont Sterling is inkább balszélső, nem tudom mennyire "élne meg" jobb oldalon, legalábbis mennyivel romlana a teljesítménye. Nem tudom ki ismeri jobban, de szerintem egy újabb kényszermegoldás lenne.
Baromi ritkán játszik a jobb oldalon, inkább néha meccs közben szoktak cserélni oldalt, válogatottban is láttam néhányszor, de ő nem jobb szélső, szóval megint egy kényszermegoldás, amiből nálunk mindig van legalább 3-4. Nem kell ő ide, szerintem a bal oldalra sem, nem hogy a másikra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.04. 15:54:17

Cseri írta:
2021.11.04. 14:52:32
Chino írta:
2021.11.04. 14:38:18

Aguero kiesése miatt felröppent néhány név.már a téli időszakra is. Cavani és Lacazette lenne az olcsóbb kategória. Sterling még mindig képben, de csak akkor jöhetne, ha valahogy pénz állna a házhoz.
Akinek felröppent a neve és baromira megnéznék itt, az Adeyemi a Salzburgból. 19 éves középcsatár a srác, de jobbszélen is bátran bevethető.
Ők legalább vérbeli csatárok, mármint Sterlinget kivéve, Ő mint szélső aktuális lehet, ha Dembi továbbra is minden másnap megsérül. Akit eltudnék még képzelni nálunk, az Isak.
Viszont Sterling is inkább balszélső, nem tudom mennyire "élne meg" jobb oldalon, legalábbis mennyivel romlana a teljesítménye. Nem tudom ki ismeri jobban, de szerintem egy újabb kényszermegoldás lenne. Abból pedig van/volt már elég.
Talán el kellene kezdeni nyomatni Demirt. Eddig nem villogott annyira, de lehetőséget sem nagyon kapott. Egyedül a Granada ellen volt érdemi játékperce. Csak nem egy ügyetlen gyerek, ha ennyi csapat szerette volna megszerezni és 17 évesen már ő is felnőtt válogatott volt.
Ezerszer őt nézném, mint Gavit vagy Destet jobbszélsőként, aztán lehet, hogy ha lehetőséget kap hosszabb távra is megoldja a posztot és nem Dembélé lábáért kell imádkozni. Komoly akadályát nem látom, hogy a francia szintjét ne érje el.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.04. 14:52:32

Chino írta:
2021.11.04. 14:38:18

Aguero kiesése miatt felröppent néhány név.már a téli időszakra is. Cavani és Lacazette lenne az olcsóbb kategória. Sterling még mindig képben, de csak akkor jöhetne, ha valahogy pénz állna a házhoz.
Akinek felröppent a neve és baromira megnéznék itt, az Adeyemi a Salzburgból. 19 éves középcsatár a srác, de jobbszélen is bátran bevethető.
Ők legalább vérbeli csatárok, mármint Sterlinget kivéve, Ő mint szélső aktuális lehet, ha Dembi továbbra is minden másnap megsérül. Akit eltudnék még képzelni nálunk, az Isak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.04. 14:38:18

Olcha írta:
2021.10.30. 18:43:11
Barcaforever írta:
2021.10.30. 08:58:03
LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
Biztos jó fej ez a pali amúgy, de a Barcába eléggé tájidegen. Szerintem vissza fogják küldeni.
Aguero kiesése miatt felröppent néhány név.már a téli időszakra is. Cavani és Lacazette lenne az olcsóbb kategória. Mindkettőnek lejár nyáron a szerződése és nem akarnak hosszabbítani. Az előbbit szívesen elnézegettem volna itt, de 35 évesen már beugrósnak sem biztos megéri. Sterling még mindig képben, de csak akkor jöhetne, ha valahogy pénz állna a házhoz. Pep se marasztalná, ő is lépni akar. Egy kölcsönt ki lehetne valahogy húzni, bár szintén nem posztra jönne.
Akinek felröppent a neve és baromira megnéznék itt, az Adeyemi a Salzburgból. 19 éves középcsatár a srác, de jobbszélen is bátran bevethető. Csak minél hamarabb le kell rá csapni, mert így is fél Európa érdeklődik utána.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.31. 02:24:48

Sterlinget a napokban újra felhozták, mint lehetsséges érkezőt Dembélé helyére. Xavi viszont Comant preferálná. Az előbbinek elege van a kevés játéklehetőségből, tiplizni szeretne, utóbbinak 2023-ban jár le a szerződése és nem akar hosszabbítani.
Ezzel megint csak az lenne a gond, hogy a balosra lenne 3 játékosunk, a jobb oldalra pedig inkább csak kényszermegoldás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.10.30. 18:43:11

Barcaforever írta:
2021.10.30. 08:58:03
LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
Biztos jó fej ez a pali amúgy, de a Barcába eléggé tájidegen. Szerintem vissza fogják küldeni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.30. 18:39:42

Barcaforever írta:
2021.10.30. 08:58:03
LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
Ő csak Agüero sérülése miatt jött. Felépült Agüero, Fati is, Demb is lassan, semmi szükség nincs rá, még vész megoldásként sem. Más téma hogy ha egy darab csatárunk se lenne, akkor sem.
Ilyen jó vétel kb. Maxi López volt... :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.30. 10:02:26

Barcaforever írta:
2021.10.30. 08:58:03
LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
De lehet ilyet, tavaly Todibo-t is visszaküldték a Benfica-ból féltávnál.

Nem tudom mennyire releváns infó, de Lautaro Martinez hosszabbított 2026-ig. Nyáron járt volna le a szerződése, ingyen elhozhattuk volna. Azért ez érdekes döntés, hogy meg se várja a telet, hogy egyáltalán jön-e valami komoly jelentkező, úgy látszik ennyire jól érzi magát Milánóban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.30. 09:49:59

Barcaforever írta:
2021.10.30. 08:58:03
LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
Én azt olvastam, hogy ezt tervezik mindenképp, Koeman kirúgásával kb bizttos, hogy lenullázódik a játékpercei száma, 1-2 vészhelzeten kívül. Fel akarják bontani a kölcsönszerződést. De gondolom várjunk, ert azért Xavi érkezése sem biztos még.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.30. 08:58:03

LDJ-t nem lehet visszaadni januárban? Ennek az embernek semmi, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha berakjuk Umtitit csatárnak is többre mennénk.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.25. 17:06:02

vinszentvega írta:
2021.10.22. 18:20:16
Troym írta:
2021.10.21. 08:51:00

Szerintem a jelenlegi LaLigára elég lenne, acélosabb célok meg nem nagyon lehetnek. Én szerződtetném 6 hónapra és egy esetleges későbbi utánpótlás edzői posztra. Olvastam, hogy nagyon jó mentor, az olimpiai válogatottnál is fontos volt a szerepe.
Elmleti síkon, ha tényleg igaz lenne, akkor lehetne nevezni? Mivel EU-n kívüli bajnokságból jött.( Ráadásul szerintem neki is megvan még a spanyol állampolgársága.)
A classico is a jobbszélen ment el. Elöl nem ment be az ajtó-ablak helyzet és a jobbhátvéd nem tudta Alabát lekövetni a gólnál. Ha Alves nem is játékban lenne a legerősebb évi 40-50 meccsen, de hátha segítene ezen a 2 srácon. Dest és Mingueza sem reménytelen szerintem. Egyik sem egy Puyol, bár ő is 21-22 évesen kezdett rendszeresen játszani. Alves szerintem nem lenne gyengébb, mint pl SR.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.22. 23:06:01

bunga írta:
2021.10.22. 22:33:35
Pillanatnyilag Gavi és Araujo szerződése van napirenden - joggal. Dest a jobbszélen bizonyítja, hogy most oda lendületes, erőszakos játékos kell, nem egy pehelysúlyú.
Volt oda egy potenciálisan jó, erőszakos játékosunk pár napig... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése