Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.12.01. 07:57:04

Feast4 írta:
2021.11.30. 22:55:45
davi10 írta:
2021.11.30. 20:12:12

Coutinho még a legpiacképesebb azok közül, akiknek a hiányát egyáltalán nem éreznénk meg.
Már bocs nem rád akarom kihegyezni de ezt a piacképes Coutinhot honnan szeditek? 20 millió euró a piaci értéke! 23 millió euró a fizetése.
Szerintem úgy értette, hogy ha vesszük az Umtiti, Roberto, Lenglet(?), Coutinho, Neto sort, akkor a neve miatt talán Coutinho ér valamit. Egyébként szerintem se nagyon nyúlnának érte zsebbe, meg kb senkiért a fenti sorból. A fizetése viszont felszabadulhatna, mert amit eddig hozott az kevés, nem csak ebben a szezonban hanem összesen. Persze még feltámadhat nyárig, télen én nem számítok semmilyen mozgásra, max hozunk egy szélsőt Xavinak és kifújt.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.30. 22:55:45

davi10 írta:
2021.11.30. 20:12:12

Coutinho még a legpiacképesebb azok közül, akiknek a hiányát egyáltalán nem éreznénk meg.
Már bocs nem rád akarom kihegyezni de ezt a piacképes Coutinhot honnan szeditek? 20 millió euró a piaci értéke! 23 millió euró a fizetése.

Ő és Umtiti eladhatatlan. Több a fizetésük mint amennyit érnek. Ráadásul azok a csapatok amik ezt a lóvét megadnák neki illetve pont meg tudnák adni oda pont nem hiányzik egyik se, mert van 10 jobb a posztjára.

Nála is és Umtitinél is az lesz a vége, hogy kitöltik a szerződésük és ennyi volt...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 20:12:12

grgly50 írta:
2021.11.30. 20:03:51
Képzeld! Van egy szomszédom. Lomtalanításkor a kukába akarom kidobni a feleslegessé váló, semmit nem érő cuccot, de előtte megkérdem a szomszédot, nem érdekli-e? S megveszi!! :D Igaz, pár hónap múlva megszabadulna tőle, de senkinek nem kell. Ő dobja a kukába.
Nem számít, csak a pénz forogjon!
Szerintem is a nyakunkon marad a 2 francia védő, ha most nyáron, amikor bagóért szórtunk el játékosokat se tudtunk megszabadulni tőlük, ezután se fogunk.
Coutinho még a legpiacképesebb azok közül, akiknek a hiányát egyáltalán nem éreznénk meg.

Közben Xavi elvileg szemet vetett Grimaldo-ra. Nekik talán pont oda lehetne adni Umtiti-t, ha jól tudom nyáron is érdeklődtek iránta, csak hát töredék fizut tudnának adni neki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.30. 20:03:51

davi10 írta:
2021.11.30. 18:49:03
soadroli írta:
2021.11.30. 18:00:51
Total agreement between Ferran Torres & FC Barcelona over a long-term-contract - confirmed! The attacker, who has been named @marca‘s Best Player 2021 in Spanish National Team, wants to leave ManCity in winter. Pep agreed. Clubs still negotiating. @ManCity price tag €70. @SPORT1
Umtiti + Lenglet pakk nem érdekli őket? :D

Fizetni tuti nem fogunk, szerintem Coutinho lesz belevonva valahogy.

Hogy pont Ő kell-e ide, arról lövésem nincs, több City meccset kéne néznem.
De egész szimpatikus ez a City, kiváncsi leszek, hogy akkor is ennyire baráti lesz-e a viszony, ha már Pep nem lesz ott.

Szerk.: Tényleg, én 75-ért is vinném! :D
Képzeld! Van egy szomszédom. Lomtalanításkor a kukába akarom kidobni a feleslegessé váló, semmit nem érő cuccot, de előtte megkérdem a szomszédot, nem érdekli-e? S megveszi!! :D Igaz, pár hónap múlva megszabadulna tőle, de senkinek nem kell. Ő dobja a kukába.
Nem számít, csak a pénz forogjon!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.11.30. 19:39:12

Szerintem télen, ennyi pénzzel ha megveszik Cabralt és kölcsönben megszereznek egy nem teljesen szerencsétlen szélsöt, kb. kimaxolják.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 18:49:03

soadroli írta:
2021.11.30. 18:00:51
Total agreement between Ferran Torres & FC Barcelona over a long-term-contract - confirmed! The attacker, who has been named @marca‘s Best Player 2021 in Spanish National Team, wants to leave ManCity in winter. Pep agreed. Clubs still negotiating. @ManCity price tag €70. @SPORT1
Umtiti + Lenglet pakk nem érdekli őket? :D

Fizetni tuti nem fogunk, szerintem Coutinho lesz belevonva valahogy.

Hogy pont Ő kell-e ide, arról lövésem nincs, több City meccset kéne néznem.
De egész szimpatikus ez a City, kiváncsi leszek, hogy akkor is ennyire baráti lesz-e a viszony, ha már Pep nem lesz ott.

Szerk.: Tényleg, én 75-ért is vinném! :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.30. 18:45:23

Annyit én is adok érte. :mrgreen:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.30. 18:00:51

Total agreement between Ferran Torres & FC Barcelona over a long-term-contract - confirmed! The attacker, who has been named @marca‘s Best Player 2021 in Spanish National Team, wants to leave ManCity in winter. Pep agreed. Clubs still negotiating. @ManCity price tag €70. @SPORT1
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.11.30. 15:56:11

Azért ugye nem vagyok egyedül aki szemrebbenés nélkül adna túl Dembelén? Négy éve van itt, és azót még a padot sem tudta koptatni annyit volt sérült, utána ha mégis játszik folyamatosan azzal van mosdatva, hogy hát nemrég sérült volt, ezért nem játszik jól. Ennyi idő, azért elég jó szórás ahhoz, hogy megnézd hogy mi lesz valakiből. Én nem látom Xaviban a garnaciát arra, hogy ez változhat.

Az én fejembe csak szivességet tenne az MU. "Sportszakmai" szemmel meg ha egészséges is tud maradni 2 meccsnél tovább, akkor szrrintem jobban állna neki a dinamikus PL, mint a laliga. Nem érzem benne a higgadt labdatartó Barca DNS-t...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.11.30. 09:32:54

sansz írta:
2021.11.29. 22:56:40
Chino írta:
2021.11.29. 17:14:50


Xavi kifejezetten kedveli, próbálja rávenni a maradásra, a jövő aranylabdásaként írta le.
A sportszammai szempontról pedig annyi, hogy a MU sem valami vonzó. 8. a bajnokságban, de csak gólkülönbséggel. Ha Cr nem lenne ott kullognának a középmezőnyben. és az a hullagyenge BL-csoport is bizonytalan lenne. Mellesleg olyan konkurenciája lenne, mint Sancho, Greenwood, Rashford.
Ez annyira vonzó? Max. anyagilag, ráadásul a PL. még veszélyesebb az ilyen sérülékeny játékos személyében.
Arról pedig még nem is beszéltünk, hogy ki tudja számol-e vele az új edző.

Hogy Xavi mit mondott hangosan,az teljesen irreleváns. Ha valakit meg akarsz tartani, vagy még el akarsz adni, azt agyba-főbe kell dicsérni hangosan ígyis-úgyis.

Én továbbra is azt gondolom,hogy a Barca stílus egyszerűen nem Dembelének való és amit Xavi akar, az pláne nem.
Azt nem mondom,hogy pont a MU lenne a legjobb neki, de francia,német,angol bajnokság élcsapatai jobbak lennének az anyagiakon túl is.
Nyilván a Barca érdeke ezzel szemben az,hogy maradjon kevesebb pénzért és logikusan kockáztatni sem akar,ha sérült,nem akar sokat fizetni.
Ha nem tudják megtartani,akkor viszont erősen reklámozni kell,hogy micsoda aranylabdaesélyes anyag, hogy ne akarjanak a klubbok várni nyárig, mert azért az a végén rizikós. Lásd a Real is nagyon sokat fizetett volna Mbappeért, hiába mehet ingyen nyáron.
Valójában a nyár messze van,egyáltalán nem biztos az az igazolás.

Legyen igazad,maradjon Dembelé, ne sérüljön meg,nyerjen csilivili kamu vackokat. Én igazából arra reflektáltam,hogy megint az ügynököt szidjuk, miközben simán lehet,hogy igaza van a játékos oldaláról.
És ha Dembele katasztrófa volt a Barcának, ez valamelyest fordítva is igaz. Ki tudja hova fejlődött volna, nekivaló helyen, ki tudja,máshol is megsérült volna-e..
Ez vicces. CR miatt tart ott a MU ahol tart. Az a csávó teljesen tönkreteszi a közösséget. A Juventust is sikerült taccsra vágnia. Amúgy Dembele egesz biztosan sportszakmai kérdések alapján fog dönteni, hiszen ő egy rendkívül tudatos játékos. Xavi gondolom felmérte, hogy inkább hosszabbítsunk vele, és utána adjuk el, mint ingyen elengedjük. A legjobban akkorjárna, hamár most a téli átigazolási ablakban lecserélhetné, egy valamicskét intelligensebb játékosra. Dembit meg faragjág a PL szobrászai, de csak óvatosan, mert könnyen sérül az anyag.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.29. 22:56:40

Chino írta:
2021.11.29. 17:14:50


Xavi kifejezetten kedveli, próbálja rávenni a maradásra, a jövő aranylabdásaként írta le.
A sportszammai szempontról pedig annyi, hogy a MU sem valami vonzó. 8. a bajnokságban, de csak gólkülönbséggel. Ha Cr nem lenne ott kullognának a középmezőnyben. és az a hullagyenge BL-csoport is bizonytalan lenne. Mellesleg olyan konkurenciája lenne, mint Sancho, Greenwood, Rashford.
Ez annyira vonzó? Max. anyagilag, ráadásul a PL. még veszélyesebb az ilyen sérülékeny játékos személyében.
Arról pedig még nem is beszéltünk, hogy ki tudja számol-e vele az új edző.

Hogy Xavi mit mondott hangosan,az teljesen irreleváns. Ha valakit meg akarsz tartani, vagy még el akarsz adni, azt agyba-főbe kell dicsérni hangosan ígyis-úgyis.

Én továbbra is azt gondolom,hogy a Barca stílus egyszerűen nem Dembelének való és amit Xavi akar, az pláne nem.
Azt nem mondom,hogy pont a MU lenne a legjobb neki, de francia,német,angol bajnokság élcsapatai jobbak lennének az anyagiakon túl is.
Nyilván a Barca érdeke ezzel szemben az,hogy maradjon kevesebb pénzért és logikusan kockáztatni sem akar,ha sérült,nem akar sokat fizetni.
Ha nem tudják megtartani,akkor viszont erősen reklámozni kell,hogy micsoda aranylabdaesélyes anyag, hogy ne akarjanak a klubbok várni nyárig, mert azért az a végén rizikós. Lásd a Real is nagyon sokat fizetett volna Mbappeért, hiába mehet ingyen nyáron.
Valójában a nyár messze van,egyáltalán nem biztos az az igazolás.

Legyen igazad,maradjon Dembelé, ne sérüljön meg,nyerjen csilivili kamu vackokat. Én igazából arra reflektáltam,hogy megint az ügynököt szidjuk, miközben simán lehet,hogy igaza van a játékos oldaláról.
És ha Dembele katasztrófa volt a Barcának, ez valamelyest fordítva is igaz. Ki tudja hova fejlődött volna, nekivaló helyen, ki tudja,máshol is megsérült volna-e..
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.11.29. 22:08:21

grgly50 írta:
2021.11.29. 21:43:10
Több név felmerül itt a fórumozók részéről, akiket piacra dobnának, hogy az árból vásárolnának jobbat. Jobbat?
Szerintem a mai Barcából a kiárúsított játékosért nekünk kellene fizetni, hogy elvigyék. Az utóbbi időben volt rá példa. Nem is egy.
Azért merül fel, mert mindenki tudja, hogy az átadólistás emberekért nem fogunk se olyan csatárt/jhv-t/szélsőt venni akire lehet építeni a következő években. Nem véletlen merült fel a sajtóban is De Jong neve, vagy itt Pedrié ,mert ők az értékelhetők, fiatalok, Pedri ráadásul már marketingban is nyomva van, most kapott 2 díjat, válogatott alapembere lett egy Las Palmasból stb.

Depressziós Coutinhóért meg fél éve padozó Umtitiért nem fog senki fizetni megint, persze a fizetésük ha felszabadul az se rossz, de önmagában még kevés.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.29. 22:05:27

Lehet álmodozni, de jelenleg az a szitu, hogy Dembelé ingyen elmegy, Coutinhoért kaphatunk egy 20-ast, Lenglet talán 5, Umtiti.meg senkimek nem kell, felbontjuk a szerződését és kifizetünk kb egy 10-est. Marad cirka 15 misi. Vásárlásra.... De ennyiért mégis kit?
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.29. 21:43:10

Több név felmerül itt a fórumozók részéről, akiket piacra dobnának, hogy az árból vásárolnának jobbat. Jobbat?
Szerintem a mai Barcából a kiárúsított játékosért nekünk kellene fizetni, hogy elvigyék. Az utóbbi időben volt rá példa. Nem is egy.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2021.11.29. 21:25:16

Én Adeyemi mellett Jeremy Dokut látnám még nagyon szívesen a Barcában, főleg ha Dembi lelépne. Hihetetlen jól mozog a gyerek, iszonyú gyors és erős, és nagyon jól cselez. Először az olaszok ellen láttam a Belga válogatottba játszani és feltűnt hogy mennyire firkálja az olasz védőket, utána kezdtem el kicsit jobban követni, és videókat meg meccs összefoglalókat nézni, nagyon ügyes srác és ráadásul visszazárt felállt védelmek ellen is nagyon jó volt, nem csak az az agyatlan húzzuk meg a labdát és majd sebességből megoldjuk (mint pl. Dembelé jónéhányszor), hanem ténylegesen átcselezte magát akár 3 védő között is és amilyen erős fizikumú képtelenek voltak szabályosan megtartani. Egy szó mint száz ilyen jellegű szélső kéne most pont nekünk, és a Rennesel szerintem esetleg játékoscserével is lehetne üzletelni, pl. megvenni Demirt 10 milliáért és beszámítani Doku árába, de akár a Lengle, Umtiti, Garcia, Mingueza, Sergi Roberto pakkból is még mellé lehetne dobni, mert ez még talán ezeknek a selejteknek is vonzóbb csapat lehet mert a Rennes azért elég jó kis csapat akik az BL-EL helyekért simán versenybe vannak.
https://www.youtube.com/watch?v=deL6EtL-9bo
mvik
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.29. 19:00:01

Gaillard írta:
2021.11.29. 18:00:33
Dembélében ott van az a plussz, ami a nagyon jó felett, extra dolgot jelenthet.
Igazából az Ő esetében a sérülések és az ezáltal megtört pályafutás (rengeteg elszalasztott mérkőzés, rutin) a probléma és mivel fejben sem a legerősebb, így tényleg lutri a jövőben is, viszont megvan benne az a potenciál - főként fizikai oldalát tekintve -, ami nagyon kevés játékosnál adatik meg.
Szalah is csak kb. 25 éves korára robbant be a foci világába, addig csak egy nagyon gyors játékosként volt "nyilvántartva", utána viszont jó kezekben igazi fegyver lett.
Mondjuk az Ő esetében a sérülések nem álltak ilyen mértékben utat, illetve fejben is érettebb lehetett jóval.
Mondjuk Salah nagyon más. Maga a tény igaz, jó kezekben lett klasszis, és nem is korán, de a labdakezelése és az ügyessége, koordinációja, kompaktsága sok polccal Dembélé felett van szerintem eleve. A lövőtechnikája is. A játékintelligenciája is, de azt te is említetted. Dembélé erényeit valami egész más rendszerben lehetne csillogtatni...
Szerintem is tud extrát hozni, de nem feltétlen nálunk van erre a legjobb lehetősége, ahogy korábban is írták róla többen. Menjen szépen valami kontracsapathoz, nálunk néha extra, sokszor meg idegen test. Abdénál tűnt szembe nagyon, aki mindig együtt ment a csapattal, még ha rutintalanság okán nem is volt annyira jó hátrafelé. De az egész ember stabilabb és kontrolláltabb volt, jobban éreztem magam, mikor ő volt bent... pedig egy most feljött kölyök.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.11.29. 18:00:33

Dembélében ott van az a plussz, ami a nagyon jó felett, extra dolgot jelenthet.
Igazából az Ő esetében a sérülések és az ezáltal megtört pályafutás (rengeteg elszalasztott mérkőzés, rutin) a probléma és mivel fejben sem a legerősebb, így tényleg lutri a jövőben is, viszont megvan benne az a potenciál - főként fizikai oldalát tekintve -, ami nagyon kevés játékosnál adatik meg.
Szalah is csak kb. 25 éves korára robbant be a foci világába, addig csak egy nagyon gyors játékosként volt "nyilvántartva", utána viszont jó kezekben igazi fegyver lett.
Mondjuk az Ő esetében a sérülések nem álltak ilyen mértékben utat, illetve fejben is érettebb lehetett jóval.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.29. 17:14:50

sansz írta:
2021.11.29. 14:16:45
Ronaldinho&Barca írta:
2021.11.29. 11:52:16
Azért félelmetes, hogy ezek a játékosügynökök de böszme nagy kretének tudnak lenni.. semmi sportszakmai szempont, csak a pénz és a pénz.
Nagyon sokat szidjátok az ügynököket, de azért elég sok minden lehet, amiről meg mi nem tudunk. Az ügynök dolga, hogy kikaparja a legjobb szerződést, a legjobb ajánlattal. Ne legyen már azért vérszívó valaki, mert angol klubba vinné a játékosát... A játékos is mondhat nemet.

Dembelé kellene nekünk, ha egészséges lenne,de szerintem a saját izomzata nem bírja el, ha lesz is egy jó idénye, ő sokat lesz még sérült. És nem olyan sokoldalú technikás játékos, hogy akkor úgyis megélne, ha elhatározná, hogy óvatosabb lesz és nem ugrik ki olyan lendülettel...
Más részről, Dembelének szerintem mi nem vagyunk jók sportszakmai szempontból se. Egyik edző sem volt igazából jó neki és szerintem Xavi sem az. Persze, majd fegyelmezetten védekezzen Garcia helyett... Meg 85 percet tököljön egy busz előtt... Kiugratásokat alig kap, kb Pedri az egyetlen aki lát így a pályán, vagy néha Busi...

Ráadásul ő is nyilván tisztában van vele, hogy sérülékeny. Most a Barca azt várja el, hogy hosszabbítson, de ha megsérül, vagy ha az edző csak simán nem kedveli, akkor majd kevesebb lesz a fizetése. Ebbe ki menne bele?
Xavi kifejezetten kedveli, próbálja rávenni a maradásra, a jövő aranylabdásaként írta le.
A sportszammai szempontról pedig annyi, hogy a MU sem valami vonzó. 8. a bajnokságban, de csak gólkülönbséggel. Ha Cr nem lenne ott kullognának a középmezőnyben. és az a hullagyenge BL-csoport is bizonytalan lenne. Mellesleg olyan konkurenciája lenne, mint Sancho, Greenwood, Rashford.
Ez annyira vonzó? Max. anyagilag, ráadásul a PL. még veszélyesebb az ilyen sérülékeny játékos személyében.
Arról pedig még nem is beszéltünk, hogy ki tudja számol-e vele az új edző.

Torres nem tudom mennyire lenne jó ötlet. A City 80-90 alatt nem hiszem hogy adná. Négy év van még a szerződéséből, ilyen fiatalon már nagyon fontos játékosuk, a pénzre pedig tudjuk mennyi szükségük van.
Nagyon kellene oda valaki, főleg ha a francia megy. Nekem álmom, ami még nem rugaszkodik el a valóságtól, az Dembélé hosszabbítása és Adeyemi érkezése. Ha sikerülné néhány peremembertől megszabadulni, főleg Coutinhotól akár meg is lehetne oldani. Fati-Adeyemi-Dembélé trió Depay-al a padon elég ütös lenne. Ráadásul több poszton is bevethetőek.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.29. 14:16:45

Ronaldinho&Barca írta:
2021.11.29. 11:52:16
Azért félelmetes, hogy ezek a játékosügynökök de böszme nagy kretének tudnak lenni.. semmi sportszakmai szempont, csak a pénz és a pénz.
Nagyon sokat szidjátok az ügynököket, de azért elég sok minden lehet, amiről meg mi nem tudunk. Az ügynök dolga, hogy kikaparja a legjobb szerződést, a legjobb ajánlattal. Ne legyen már azért vérszívó valaki, mert angol klubba vinné a játékosát... A játékos is mondhat nemet.

Dembelé kellene nekünk, ha egészséges lenne,de szerintem a saját izomzata nem bírja el, ha lesz is egy jó idénye, ő sokat lesz még sérült. És nem olyan sokoldalú technikás játékos, hogy akkor úgyis megélne, ha elhatározná, hogy óvatosabb lesz és nem ugrik ki olyan lendülettel...
Más részről, Dembelének szerintem mi nem vagyunk jók sportszakmai szempontból se. Egyik edző sem volt igazából jó neki és szerintem Xavi sem az. Persze, majd fegyelmezetten védekezzen Garcia helyett... Meg 85 percet tököljön egy busz előtt... Kiugratásokat alig kap, kb Pedri az egyetlen aki lát így a pályán, vagy néha Busi...

Ráadásul ő is nyilván tisztában van vele, hogy sérülékeny. Most a Barca azt várja el, hogy hosszabbítson, de ha megsérül, vagy ha az edző csak simán nem kedveli, akkor majd kevesebb lesz a fizetése. Ebbe ki menne bele?
Az a helyzet, hogy se anyagilag, se sportszakmailag nem való ennek a srácnak a Barcelona.

Ha Destet és Robit eladnák jobbosra ki menne amúgy? Visszaveszik Emersont? :)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.11.29. 12:46:17

Troym és Camp Nou99!
A "piramisépítés" már divatjamúlt dolog és nem is engedélyezett....itt sem. Kicsit figyeljünk már oda, mert törlés esetén meg jöttök duzzogni.Most utoljára kivételesen nem törlöm.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.11.29. 12:24:04

Azért remélem a nagy csatár keresgélés közt akad idő valami védőt is kukázni. Lenglet, Piqué, Garcia, Umtiti pakkal nehéz lesz bármit is elérni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.11.29. 11:52:16

Azért félelmetes, hogy ezek a játékosügynökök de böszme nagy kretének tudnak lenni.. semmi sportszakmai szempont, csak a pénz és a pénz. Én megnézném ezt az egészséges Dembelét Xavi kezei alatt, a srác egészségesen elképesztő potencia, egy normális rendszerben pedig rengeteg lehetőséget biztosítana. Nyilván kerüljék el a sérülések, ezek tekintetében a Barca ajánlata abszolút reális, az más kérdés ezt az ügynök a büdös életben nem fogja elfogadni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.11.29. 11:45:41

Destben szerintem lenne kraft, csak kicsit össze kéne rakni mentálisan, de a tehetsége megvan. Persze a stáb tudja ezt nyilván, de innen így látom. Meg hát ugye ki lesz akkor jobb oldalon?
Lenglet/Mingu közül az egyik azért cserének maradhatna, hátha beüt a sérülés vkinél. Bár gondolom ez az optimista forgatókönyv, hogy mindenkit sikerül elpasszolni.
Ha Cou nem tud végre vmit villantani decemberben, menjen végre amerre lát. Dembi kb. ugyanez, én azt remélem továbbra is, a helyére jönne F. Torres, ha jön.

Hát igen, lesz meló, de végre tényleg ki kell pucolni a keretet, nincs mese. És közben árgus szemekkel keresgélni a piacon az olcsóbb/lejárú szerződésű kevésbé ismert tehetségeket a hiányposzokra
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.29. 11:07:41

Az szép lesz, ha Emerson után elpasszoljuk Dest-et, Mingueza-t és Roberto-t is.
Majd a 40 éves Alves meg a vakon lévő Garcia megoldja.

Neto, Lenglet, Umtiti mehet amerre lát, Coutinho meg ha bevállalja a fizucsökkentést, felőlem maradhat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.29. 10:40:56

Dest, Sergi Roberto, Lenglet, Mingueza, Coutinho, Neto and Umtiti are all transferable.

— @mundodeportivo


A Mundo szerint ők az eladó játékosok.

- Dest esetében kiemelik, hogy bár meccsen még nem mutathatta meg magát, a szakmai stáb "gyengének" tartja a védőmunkáját és nem tekintik jelenleg kezdő játékosnak. Ha érkezik érte ajánlat, átgondolják az eladását.

- Sergi Roberto állítólag Xavitól megkapta az "Igent", hogy hosszabbítsanak vele, de erre jelenleg nagyon kicsi esélyt látnak. Másfél hónapja nem volt érdemi tárgyalás a felek között, amikor is Robi ügynöke visszautasította a klub ajánlatát. Vagy télen pénzért, vagy nyáron ingyen távozhat.

- Mingueza pedig a szakmai stáb szerint nem üti meg az első csapat szintjét jelenleg, ő egyelőre valószínűleg kölcsönben távozhat, de nem zárnak ki semmit vele kapcsolatban.

- Ide tartozik még Dembelé ügye is, az ügynökének nem tetszik az "Alemany terv", ami alapján hosszabbítanánk vele. Ez ugye úgy néz ki, hogy teljesítmény és megfelelő meccsszám alapján kapná a fizetését, ha elkerülik a sérülések. Kevesebb lenne így is a fizetése még a bónuszokkal együtt is a mostaninál. Dembelé ügynöke pedig állítólag azon dolgozik, hogy a PL-be vigye a játékost, ahol a MU, Chelsea, Newcastle érdeklődik nagyon, utóbbi nyáron vinné ingyen, 15 millás fizuval és 20 milliós aláírási pénzzel. Dembelének egyelőre fontosabb a sportszakmai projekt, mint ami a Newcastle-nél van. A hozzá közel állók szerint - most figyelj - a jövő aranylabdás játékosa Dembelé, ezért úgy kéne alakítani a fizetését és státuszát a klubnál!!! Wow...

A többiek Lenglet, Umtiti, Neto, Coutinho pedig sportszakmai okokból távozhatnak, Coutinho ugye a keret jelenlegi legjobban kereső játékosa a maga 22 millájával, ettől szeretne a klub is megszabadulni. Umtiti után ő a második játékosunk aki többet keres mint amennyi az értéke, jelenleg már csak 20 millió euró. Umtiti értéke is lement 5 millióra.

Lesz meló januárban is. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése