Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.19. 08:51:24

Kalapos írta:
2022.01.19. 08:20:37
Troym írta:
2022.01.18. 13:00:00
2020 nyarán sem vettünk már pénzért játékost, csak azokat fizették ki, akikkel még a covid előtt megállapodtak (Trincao) és nem tudtak visszalépni, plusz ahol pénzt mostak (Arthur-Pjanic csere) Egyedül Dest jött úgy 21 m euróért, hogy elment Semedo 32-ért. Erre a srácra biztos nem lett volna pénz. Már akkor hatalmas gondok voltak a bérekkel is, azért küldték el gombokért Suarezt, Rakiticet, Vidalt, Rafinhat.
Én el tudom hinni. A médiában nyoma se volt, de Barto tudhatta már hogy baj van. Teljesen logikus, hogy aztán ott kezdtek leépíteni ami szakmailag is védhető, kiöregedő feláldozható zsoldosok elküldésével.
Szerintem is. Csak Barto távozása után kezdtek arról cikkezni milyen nagy is valójában a baj és az azutáni Tusquets féle vezetés kezdte el jobban publikálni a siralmas helyzetet. Suarez, Rakitic, Vidal biztosan benne volt az 5-10 legmagasabb fizetésűek között. Csak a 3-uk piaci értéke volt akkor 40-50 millió, mi kaptunk 10-et és Suarez fizujának egy részét is mi fizettük. Akkor Rakitic értéke kb 20 millió volt, kaptunk 3,5-et, Vidalé 10, ingyen ment el, Suarezé 25 és kaptunk 7-et, minusz a fizuja fele. A 2:8 utáni takarítás nem szakmai volt, simán a fizetésekkel volt már akkor is gond. Lehet FFP szempontból még nem volt gond, de cash-flow probléma lehetett. Pont 2020 március és május között állt meg a világ és utána is zártkapus meccsek voltak. Azt meg Barto gondolom nem merte vállalni, hogy pl eladja Messit, mert meghurcolták volna. De ha azt vesszük: 2021-ben a bevételek 110-115%-a ment fizetésekre, akkor 2020-ban ez még durvább lehetett.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.19. 08:20:37

Troym írta:
2022.01.18. 13:00:00
2020 nyarán sem vettünk már pénzért játékost, csak azokat fizették ki, akikkel még a covid előtt megállapodtak (Trincao) és nem tudtak visszalépni, plusz ahol pénzt mostak (Arthur-Pjanic csere) Egyedül Dest jött úgy 21 m euróért, hogy elment Semedo 32-ért. Erre a srácra biztos nem lett volna pénz. Már akkor hatalmas gondok voltak a bérekkel is, azért küldték el gombokért Suarezt, Rakiticet, Vidalt, Rafinhat.
Én el tudom hinni. A médiában nyoma se volt, de Barto tudhatta már hogy baj van. Teljesen logikus, hogy aztán ott kezdtek leépíteni ami szakmailag is védhető, kiöregedő feláldozható zsoldosok elküldésével.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.18. 20:06:23

Troym írta:
2022.01.18. 13:00:00
fanbarca írta:
2022.01.18. 12:42:48

Igen, a nyáron. 2020 nyarán (és tényleg). :roll: Akkor alig volt 6 gólja 30 meccsen.
2020 nyarán sem vettünk már pénzért játékost, csak azokat fizették ki, akikkel még a covid előtt megállapodtak (Trincao) és nem tudtak visszalépni, plusz ahol pénzt mostak (Arthur-Pjanic csere) Egyedül Dest jött úgy 21 m euróért, hogy elment Semedo 32-ért. Erre a srácra biztos nem lett volna pénz. Már akkor hatalmas gondok voltak a bérekkel is, azért küldték el gombokért Suarezt, Rakiticet, Vidalt, Rafinhat.
Na, ez számomra teljesen új!
Most hallom először, hogy Suarezt, Rakiticet, Vidalt, Rafinhat.pénzügyi gondok miatt küldték el. Suares esetében ez 1000 százalék, hogy nem igaz. Nem újságíróktól, hanem saját szájából hangzottak el ennek cáfolatai. De a többinél sem hiszem, hogy egy szó is igaz lenne. Vagyis ez egy bföf.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.18. 19:39:16

csaby23 írta:
2022.01.18. 19:16:01
Nekem valahogy meg mindig erthetetlen, miert kell feltetlenül egy jobb- illetve ballabas vedö közepre.
Nem kell feltétlenül, de nem rossz, ha van ilyen és olyan.....belső védőkről beszélve inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy kisebb lenne a kockázat...
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2022.01.18. 19:16:01

Nekem valahogy meg mindig erthetetlen, miert kell feltetlenül egy jobb- illetve ballabas vedö közepre. Valaki mar irta korabban es en is ugy gondolom hogy ez inkabb haromvedös rendszerben lenne relevans. Viszont ezen a vonalon mozogva nekem hirtelen harom jatekos jut eszembe: Laporte, Hermoso es Pau Torres. Nem mintha barmelyikükre is realis esely mutatkozna..En szemely szerint Torresnek nagyon tudnek örülni, tetszik a jateka de vele kapcsolatban mar pletykaszinten is horrorösszegek repkedtek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.18. 13:15:05

Veb-nek meghallgattak az imái. A mundo szerint Xavi balhátvédet/ballábas kh-t keres.
Gerard Romero információi szerint az előbbi célpont Tagliafico lenne, az ára 7 millió körül mozogna és télen is mozdítható, csak a Napoli és az OM is az érdeklődők között van.
Középre Lisandro Martinez, Senesi vagy Romagnoli lehet a befutó. Utóbbinak ráadásul nyáron lejár a szerződése és kétséges a hosszabbítása, plusz Raiola az ügynöke.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 13:00:00

fanbarca írta:
2022.01.18. 12:42:48

Igen, a nyáron. 2020 nyarán (és tényleg). :roll: Akkor alig volt 6 gólja 30 meccsen.
2020 nyarán sem vettünk már pénzért játékost, csak azokat fizették ki, akikkel még a covid előtt megállapodtak (Trincao) és nem tudtak visszalépni, plusz ahol pénzt mostak (Arthur-Pjanic csere) Egyedül Dest jött úgy 21 m euróért, hogy elment Semedo 32-ért. Erre a srácra biztos nem lett volna pénz. Már akkor hatalmas gondok voltak a bérekkel is, azért küldték el gombokért Suarezt, Rakiticet, Vidalt, Rafinhat.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.18. 12:42:48

Chino írta:
2022.01.18. 12:26:01
visca el barca írta:
2022.01.18. 10:29:40
Most olvasom a nson h nyaron felajanlottak nekunk vlahovicsot 18 millio euroert. Ha ez igaz, jo nagy hulyek vagyunk h nem hoztuk el barmi aron.
Hogy a Fiorentina bárkinek is felajánlotta volna eléggé kétlem, főleg 18 millióért. Már tavaly is toronymagasan a legjobb játékosuk volt, nélküle 100 %, hogy a másodosztályban tengődnének. 20 évesen szinte az összes pontszerzésüket az ő góljainak köszönhették. Szerintem még a TM is 40-50 körül saccolhatta.
Igen, a nyáron. 2020 nyarán (és tényleg). :roll: Akkor alig volt 6 gólja 30 meccsen.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.18. 12:26:01

visca el barca írta:
2022.01.18. 10:29:40
Most olvasom a nson h nyaron felajanlottak nekunk vlahovicsot 18 millio euroert. Ha ez igaz, jo nagy hulyek vagyunk h nem hoztuk el barmi aron.
Hogy a Fiorentina bárkinek is felajánlotta volna eléggé kétlem, főleg 18 millióért. Már tavaly is toronymagasan a legjobb játékosuk volt, nélküle 100 %, hogy a másodosztályban tengődnének. 20 évesen szinte az összes pontszerzésüket az ő góljainak köszönhették. Szerintem még a TM is 40-50 körül saccolhatta.
Forca Barca!!!!
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.18. 11:10:54

visca el barca írta:
2022.01.18. 10:29:40
Most olvasom a nson h nyaron felajanlottak nekunk vlahovicsot 18 millio euroert. Ha ez igaz, jo nagy hulyek vagyunk h nem hoztuk el barmi aron.
Azért az NSO-t illik fenntartásokkal kezelni, ha valahol akkor ott igazi firkászok dolgoznak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.18. 10:29:40

Most olvasom a nson h nyaron felajanlottak nekunk vlahovicsot 18 millio euroert. Ha ez igaz, jo nagy hulyek vagyunk h nem hoztuk el barmi aron.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.18. 10:26:09

bence0330 írta:
2022.01.18. 10:14:53
Szerintem ha most igazán jó középcsatárt akarunk venni nem brutális áron, akkor ilyen értelemben jelenleg számomra Haller a legjobb a piacon. Egy gyilkos állat a fickó, még eléggé jó korban van, és legalább nem egy kisgyerek, és a WH meg a Monaco érdeklődik érte kb hivatalosan. Ősz végén-tél elején pletykaszinten többször felhozták velünk kapcsolatban, főleg Agüero kiesésével, de azóta sajna nem hallottam ilyen szándékról.
Mondjuk neki a West Ham-es vergődése picit baljós. Az ára ehhez képest pedig 30 millió körül lenne.
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.18. 10:14:53

Szerintem ha most igazán jó középcsatárt akarunk venni nem brutális áron, akkor ilyen értelemben jelenleg számomra Haller a legjobb a piacon. Egy gyilkos állat a fickó, még eléggé jó korban van, és legalább nem egy kisgyerek, és a WH meg a Monaco érdeklődik érte kb hivatalosan. Ősz végén-tél elején pletykaszinten többször felhozták velünk kapcsolatban, főleg Agüero kiesésével, de azóta sajna nem hallottam ilyen szándékról.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.17. 16:50:27

Samper írta:
2022.01.17. 16:37:42
Nem értem a nagy sztárigazolás terveket. Egy sztárt meg kell fizetni, az meg bérfeszültséget teremt. Nem lenne jobb a felszabaduló keretet Gavira, Araujora és Nicora költeni? Legyenek ők a sztárok Fatival és Pedrivel együtt!
adják inkább nekem a pénzt :mrgreen:
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.17. 16:49:24

Samper írta:
2022.01.17. 16:37:42
Nem értem a nagy sztárigazolás terveket. Egy sztárt meg kell fizetni, az meg bérfeszültséget teremt. Nem lenne jobb a felszabaduló keretet Gavira, Araujora és Nicora költeni? Legyenek ők a sztárok Fatival és Pedrivel együtt!
Az oké, hogy bérfeszültséget teremthet, bár talán eltudják az említett srácok fogadni, hogy egy már világklasszis játékos többet keres mint ők akik még csak potenciálisan azok. De a lényeg, hogy egy világklasszis 9esre szűksége van a csapatnak, és ezt senki nem tudja hozni a keretből és nem is elvárható. Márpedig, ha nyerni akarunk és valószínűleg ők is akarnak akkor muszáj lesz igazolni komoly minőséget oda.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.01.17. 16:37:42

Nem értem a nagy sztárigazolás terveket. Egy sztárt meg kell fizetni, az meg bérfeszültséget teremt. Nem lenne jobb a felszabaduló keretet Gavira, Araujora és Nicora költeni? Legyenek ők a sztárok Fatival és Pedrivel együtt!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.17. 16:36:07

Romano szerint Christensenért a Barca és a Bayern a favorit, de lehet hogy marad. Gondolom Münchenbe akkor kell, ha Süle megy. Vagy egyik, vagy másik szerintem megszerezhetö. Ha sikerülne, még Lenglet is eladható lenne.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.17. 12:11:31

Haaland kapcsán tényleg sokan csak a fizikuma alapján következtetnek. Ha már Lewandowski szóba került: a norvég látványosan jobb védekező statokat mutat, mint e lengyel: nyomásgyakorlásban, letámadásban stb. Nagyon intelligens játékos, ebben a szezonban 13 bajnokin 15 gól és 6 gólpassz áll a neve mellett. Fejlődőképes is, szuper játékos. Nem kérdés, hogy jól járnánk vele.

Vlahovic sokkal inkább púr befejezőcsatár, s inkább lutri egyelőre, mint Haaland.

S amúgy ne feledjük, Xavi mit akar játszani. Nem hamis 9-es kell neki, hanem igazi befejezőcsatár kreatív, gyors szélsők mellett. Nem ugyanazt akarja alkalmazni, amit pl. Pep.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.17. 11:05:53

bence0330 írta:
2022.01.17. 09:09:59
mess2009 írta:
2022.01.17. 08:52:38
én meg azt gondolom, hogy nem kell. különösen nem horror áron. bár mindenestül utálom őket de egy Benzema típusú ember kellene esetleg Lewa... szerű, aki nem csak a kiugratásra vár és vagy be lövi vagy nem, hanem aki támadóként beépül és együtt mozog (a helyén) a támadásokkal sőt védekezik is ha a játék olyan stádiumba kerül.
láttam a Chelsea-City meccsen Lukaku konkrétan emberhátrány volt, odaért 4-5 laszti, abból kettőt kihagyott kettőt nem tudott le kezelni, vagy elszedték tőle.
lehet hogy ez álom de mielőtt ilyen emberre szánnak súlyos milliókat előbb a többit kéne csúcsra járatni, hogy látszon világosan: már csak egy olyan hiányzik.
Az ára szerintem 75 misiért kb nevetséges, inkább a fizuja lenne a gáz szerintem is. Ezen okokból kifolyólag én is egy Vlahovic-félét tartanék ideálisnak, aki nettó 10 misi fölé szerintem nem feltétlenül akarna menni fizuban jelenleg, de már kész csatár.
A Lukakus témát nem értem, nem volt ő emberhátrány, csak annyira elnyomta a City a kékeket, hogy közük nem volt a meccshez, és a társak nem tudták eljuttatni hozzá a labdát, még akkor sem, mikor visszalépkedett érte.
De igazat adok én is abban, hogy az eddigi pár hónap megfordulni látszik, az összes támadónk felépül, és még az is lehet, hogy elöl már nem lesz nagy gondunk, Fati - Torres - Depay - (Dembélé?) akár még termelhetnek is LDJ-al, Jutglával, Abdéval, Braith-tel a cserepadon. Lehet, hogy elég lenne egy nem túlzottan fiatal tehetség.
[/quote]

Lehet, hogy magas lenne a fizuja, de ahogy daffy is alább írta, ha az élcsapatok megközelítése a cél, ahhoz muszáj egy-két ilyen sztárral rendelkezni. Főleg, hogy Depay szinte biztos, hogy lépni fog, ahogy Dembélé is, FT pedig ki tudja mennyit tud letenni az asztalra, a center poszt pedig nagyon nagy hiánycikk, úgy kell, mint egy falat kenyér. Ilyen Jutglá, Abde, Brait stb. játékosokkal el lehet lenni a bajnokságban vagy BL csoportkörben, de magasabb szinten nem elég

Haalandot pedig sokan tipizálják, elsősorban a felépítése miatt. Ő nem egy robosztus, klasszikus center. Rendkívül gyors, jól helyezkedik és egyedül is képes helyzetet teremteni magának, nem csak áll és várja a labdákat.

Vlahovicra szerintem, illetve az előzetes hírek szerint is vadászidény lesz nyáron és anyagilag nem fog sokkal lemaradni Haalandtól, akit 75-ért senki nem fog elvinni. Olyan 100 körül lenne plusz az ügynöki díj. Sztem Laportáék ezen susmogtak Raiolaval és tudják ezt valahogy okosba elintézni, esetleg a fitzuját valahogy átütemezni vagy hasonló, emiatt lehet megszerezhető kategória Haaland. Persze ez csak fikció, de ilyesmit tudnék elképzelni. Pl 3+2 évre ír alá bruttó 40 millióért, amiből az első 3 évben csak 25 következő kettőben pedig megemelik. De most csak mondtam egy példát.

Sr-rel sem akarnak hosszabbítani, mert annyira nélkülözhetetlen, hanem így a fizetését el tudják nyújtani, ami így éves lebontásban alacsonyabb lesz és papíron lesz, ami az FFP szempontjából szintén kedvező.

De hogy a tárgynál maradjunk nekem Lukaku szempontjából lennének kételyeim. Ez a szezonja úgy en bloc hatalmas kudarc, plusz a balhéja sem segít rajta, jövőre pedig jó eséllyel újra az Interben lesz. Lehet, hogy csak ez a szezonja kudarc vagy alapból az angliai kaland, de ő sem lenne két fillér. Azért van egy 2026-ig tartó szerződése, akit egy éve több mint 100 millióért igazolt a Chelsae. Min. 20-30 milliót nem hiszem, hogy szeretnének bukni rajta az angolok és a fizetése is valószínűleg az egekben. Egy 115 milliós csatárnak egy gazdag csapat nem 10 milliót fog adni.

Ha ezt a három játékost vesszük alapul, még az is lehet, hogy norvég a legmegfizethetőbb. Habár a szerbet is nagyon szívesen látnám, már tavaly, 20 évesen is nagyon komoly szezont hozott le, pl. a csapat góljainak több mint harmadát ő szolgáltatta, egy viszonylag erős bajnokságban. És nem top játékosok szolgálták jobbnál-jobb labdákkal. Sajnos róla nem nagyon keringenek hírek.
Forca Barca!!!!
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.01.17. 10:49:52

barca0417 írta:
2022.01.16. 18:25:01
Szerintem is jó amit eddig csinál, főleg az előző évek munkajahoz képest.
Bár én Emerson eladását nagy hibának tartom. Nem tudom mennyire volt kényszerű.
Emerson eladását konkrétan mindenki rablásnak gondolja, a vezetőség is le volt döbbenve, hogy valaki ennyit kínál érte, kaptak is az alkalmon (ha minden igaz Edu is akarta volna vinni az Arsenalba és Arteta vétózta meg, hogy neki Tomiyasu kell). Emerson azóta sem csinált semmi értelmeset a Tottenhamben.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.17. 09:09:59

mess2009 írta:
2022.01.17. 08:52:38
vg99 írta:
2022.01.17. 08:29:52
Haaland biztos hasznos lenne, hogy sportszamailag is maximálisan ő kell-e nem tudom,
viszont a bérek miatt azért nagyon nagy kérdőjel nekem.
Végre kitakarítjuk a csapatot a nagyon drága játékosoktól:
Messi, Suarez, Dembi, Coutinho, Griezmann,
a régi Barcások kopnak, engedtek.
Ha jön egy kiugró bérrel Haaland, akkor azért az egyensúly, arány megborul egy Fati, Pedri, Araujo, Gavi felé.
én meg azt gondolom, hogy nem kell. különösen nem horror áron. bár mindenestül utálom őket de egy Benzema típusú ember kellene esetleg Lewa... szerű, aki nem csak a kiugratásra vár és vagy be lövi vagy nem, hanem aki támadóként beépül és együtt mozog (a helyén) a támadásokkal sőt védekezik is ha a játék olyan stádiumba kerül.
láttam a Chelsea-City meccsen Lukaku konkrétan emberhátrány volt, odaért 4-5 laszti, abból kettőt kihagyott kettőt nem tudott le kezelni, vagy elszedték tőle.
lehet hogy ez álom de mielőtt ilyen emberre szánnak súlyos milliókat előbb a többit kéne csúcsra járatni, hogy látszon világosan: már csak egy olyan hiányzik.
Az ára szerintem 75 misiért kb nevetséges, inkább a fizuja lenne a gáz szerintem is. Ezen okokból kifolyólag én is egy Vlahovic-félét tartanék ideálisnak, aki nettó 10 misi fölé szerintem nem feltétlenül akarna menni fizuban jelenleg, de már kész csatár.
A Lukakus témát nem értem, nem volt ő emberhátrány, csak annyira elnyomta a City a kékeket, hogy közük nem volt a meccshez, és a társak nem tudták eljuttatni hozzá a labdát, még akkor sem, mikor visszalépkedett érte. Lehetett volna ott Haaland, Messi, Dani Alves, tök lényegtelen volt. Közben Ziyech vagy kétszer-háromszor elpasszolta magát a végén, amikor már csak a belga óriás lábai elé kellett volna gurítania a lasztit. Az utolsó kb 20 percet nem láttam mondjuk, de kétlem, hogy Lukaku lett volna a probléma.
Haaland meg azért jóval több annál, mint aki csak arra vár, hogy kiugrassák. Jól mozog a 16-oson belül, az oldalról érkező labdákra jól mozdul, helyet csinál, stb. Mint ahogy Lukaku is, aki amúgy egy meglepően labdaügyes, és nagyon-nagyon intelligens játékos. Ők ketten + Vlahovic szerintem azok az új generációs csatárok, akik egyesítik a régi idők nagy tornyait a modernebb focival, mert gyorsak és ügyesek is.
De igazat adok én is abban, hogy az eddigi pár hónap megfordulni látszik, az összes támadónk felépül, és még az is lehet, hogy elöl már nem lesz nagy gondunk, Fati - Torres - Depay - (Dembélé?) akár még termelhetnek is LDJ-al, Jutglával, Abdéval, Braith-tel a cserepadon. Lehet, hogy elég lenne egy nem túlzottan fiatal tehetség.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.01.17. 08:52:38

vg99 írta:
2022.01.17. 08:29:52
Haaland biztos hasznos lenne, hogy sportszamailag is maximálisan ő kell-e nem tudom,
viszont a bérek miatt azért nagyon nagy kérdőjel nekem.
Végre kitakarítjuk a csapatot a nagyon drága játékosoktól:
Messi, Suarez, Dembi, Coutinho, Griezmann,
a régi Barcások kopnak, engedtek.
Ha jön egy kiugró bérrel Haaland, akkor azért az egyensúly, arány megborul egy Fati, Pedri, Araujo, Gavi felé.
én meg azt gondolom, hogy nem kell. különösen nem horror áron. bár mindenestül utálom őket de egy Benzema típusú ember kellene esetleg Lewa... szerű, aki nem csak a kiugratásra vár és vagy be lövi vagy nem, hanem aki támadóként beépül és együtt mozog (a helyén) a támadásokkal sőt védekezik is ha a játék olyan stádiumba kerül.
láttam a Chelsea-City meccsen Lukaku konkrétan emberhátrány volt, odaért 4-5 laszti, abból kettőt kihagyott kettőt nem tudott le kezelni, vagy elszedték tőle.
lehet hogy ez álom de mielőtt ilyen emberre szánnak súlyos milliókat előbb a többit kéne csúcsra járatni, hogy látszon világosan: már csak egy olyan hiányzik.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.17. 08:39:27

vg99 írta:
2022.01.17. 08:29:52
Haaland biztos hasznos lenne, hogy sportszamailag is maximálisan ő kell-e nem tudom,
viszont a bérek miatt azért nagyon nagy kérdőjel nekem.
Végre kitakarítjuk a csapatot a nagyon drága játékosoktól:
Messi, Suarez, Dembi, Coutinho, Griezmann,
a régi Barcások kopnak, engedtek.
Ha jön egy kiugró bérrel Haaland, akkor azért az egyensúly, arány megborul egy Fati, Pedri, Araujo, Gavi felé.
Megborul,de előbb utóbb engedni kell ennek is,mert így sosem lesz meg a csapat arca,hanem lesz a csapatból egy Ajax.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.01.17. 08:29:52

Haaland biztos hasznos lenne, hogy sportszamailag is maximálisan ő kell-e nem tudom,
viszont a bérek miatt azért nagyon nagy kérdőjel nekem.
Végre kitakarítjuk a csapatot a nagyon drága játékosoktól:
Messi, Suarez, Dembi, Coutinho, Griezmann,
a régi Barcások kopnak, engedtek.
Ha jön egy kiugró bérrel Haaland, akkor azért az egyensúly, arány megborul egy Fati, Pedri, Araujo, Gavi felé.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.17. 06:38:19

tatesz1990 írta:
2022.01.17. 00:06:26
barca0417 írta:
2022.01.16. 18:25:01
Szerintem is jó amit eddig csinál, főleg az előző évek munkajahoz képest.
Bár én Emerson eladását nagy hibának tartom. Nem tudom mennyire volt kényszerű.
Emerson eladása számomra is csalódás volt, bár valószínűleg ott és akkor csak a profit volt a lényeg, hiszen Koeman töretlenül bízott Destben, így a brazil jobbhátvéd feláldozható lett.
Emerson eladását sztem úgy lehetne objektíven megítélni, ha belelátánk, hogy akkor és azóta az a pénz mit tett lehetővé, mi következett belőle, és összevetnénk, hogy megéri vagy sem.
Válasz küldése