Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.20. 00:36:19

bence0330 írta:
2022.05.19. 22:31:14

- Nagyon szeret légüres térben előrelépni, és baromi jól csinálja, tele van velük a highlights. Simán elsprintel a labdával néha az ellen tizenhatosáig.
Nekem is ezt tűnt fel és jóban is van a labdával, illetve nagyon jó a fejjátéka. Szinte az összes légipárbaját megnyeri, Araujoval ebben is jó párost alkotnának.
Azért is kicsit nehéz megítélni, mert a Chelsea más rendszerben játszik, ők inkább a háromvédős rendszert preferálják.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.19. 23:18:03

bence0330 írta:
2022.05.19. 22:31:14

Más: a sport szerint a United sokallja a Barca által kért 100 misit DJ-ért, 80-85 körüli összeget hajlandóak megadni. A City pénzben szintén nem adná meg az összeget, csak pénz+ember opcióval lennének nyitottak a dologra..
Citynek jelezhetik: 75 + Gabriel Jesus v. Dias v Laporte :)
United: 90 + Rashford :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.19. 22:31:14

Amikor nagy ritkán CFC meccset nézek, akkor sem látom szinte soha Christensent, pedig érdekelne, mit tud a dán srác.

Megnéztem pár highlightsot, bár az a védőknál tán még megbízhatatlanabb dolog, hisz a védőnek pont hogy stabilnak kell lennie hosszú távon, és a hibái definiálják, nem a szép megmozdulásai. Viszont pár dolgot le tudtam szűrni a tulajdonságaiból:

- Szerencsére nagyon gyors, ettől féltem kicsit Mingu elvesztésével. 33-34 között sprintelget, az EB-n asszem ő volt a leggyorsabb védő. Nálam most tán ez a legfontosabb.
- Nagyon nyugodt, higgadt embernek tűnik, látszólag remekül passzol stresszhelyzetben
- Magas, erős, elég Araujos a felépítése
- Nagyon szeret légüres térben előrelépni, és baromi jól csinálja, tele van velük a highlights. Simán elsprintel a labdával néha az ellen tizenhatosáig.

De persze ez így nem jelent semmit, mindenesetre kicsit azért megnyugodtam, hogy azért nem egy Garcia 2-t hozunk. Ha valaki stabilabban követi a meccseit, kérem, szólaljon fel bátran! Azt látom, hogy amúgy annyira vészesen nem csereember, minden 3. meccsen rotálják csak ki (egészségesen 27 alkalomból 18-szor kezdett a PL-ben), a kevesebb perc a sok Covidjából ered, illetve az utolsó jópár bajnokiján nem volt keretben, állítólag ő maga vonta ki magát a keretbe nevezés alól többször (pl. most az FA-kupa döntőben is ő kezdett volna), sérülés nélkül. Vagy tényleg kicsit rosszul volt, vagy itt van már fejben, és nem akar megsérülni.

Más: a sport szerint a United sokallja a Barca által kért 100 misit DJ-ért, 80-85 körüli összeget hajlandóak megadni. A City pénzben szintén nem adná meg az összeget, csak pénz+ember opcióval lennének nyitottak a dologra..
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.19. 20:13:20

messideco írta:
2022.05.19. 08:46:48
Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
Imádom ezeknek a twitteres átigazolási híreknek a csomagolását... :D
Ennyi erővel azt is írhatnák, hogy "a hétvégén Robert Lewandowski ügynöke virslit rendelt és mellé Paulanert ivott" biztos maradni fog a Bayernben.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.19. 20:08:13

messideco írta:
2022.05.19. 08:46:48
Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
Vagyis csináltatott?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.05.19. 08:46:48

Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.19. 00:55:11

Feast4 írta:
2022.05.18. 23:13:19
Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Klopp tán a legjobb szemmel megáldott edző, de szerintem van, aki máshol is klasszis lenne. Elég egyértelműnek tűnik Salah, azért ő egy zseni, biztos vagyok benne, hogy a jelenleg létező legjobb Messi-pótlék lenne. Sajna kicsit az intenzitásában is. TAA alighanem top3 rúgótechnikával rendelkezik, a védők közül mindenképp, ha valahol nem fontos a védekezés a posztján, top szint lenne. Thiago ugye rég klasszis szint. Szerintem Mané az egyik legjobb befejező a világon, és azért még focizni is tud mellé.

Ellenpéldának nálam tökéletes Henderson. Úgy lett a PL legjobbja 1-2 éve, hogy igazából a labdával semmit nem tud az elithez képest, gólokat nem lő, gólpasszokat nem ad, viszont akkora szíve, ereje van, és annyira jól beleillik ebbe az általad említett rendszerbe, hogy a le-fel rohangálásával is klasszis szintet hoz. Nálunk halott lenne. Jota még jó példa erre, Wolvesban középszer, Poolban meg gólvágó. Firmino 1-2 évig elképesztő volt, de neki is meg kellett találni ezt a különleges, labdatartó-osztogató-9-es posztot, soha sehol ilyen szezonokat nem hozott volna. Cou ugye egy ilyen szélsőbe oltott ívelgetős-rúgós playmaker 10-est játszott, nálunk meg azt várták, hogy cselezze át magát mindenkin.

De az tény, hogy ezeket az embereket úgy építi fel fizikumban, önbizalomban, és annyira megtalálja mindenkinek a helyét, még egy Millner-apónak is, hogy emiatt tényleg tud csalóka lenni egy játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.18. 23:29:14

Feast4 írta:
2022.05.18. 23:13:19


Leehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de én Van Dijkot kivéve egy játékost se fogadnék felhőtlen örömmel.

Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Hát ezen nem kell sokat spekulálni, mert nincs elérhető játékos onnan.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.18. 23:13:19

Troym írta:
2022.05.18. 22:20:54

Gondolom sokakat nem zavarna Van Dijk, Szalah, vagy Alexander-Arnold érkezése a Coutinho blama ellenére.
Leehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de én Van Dijkot kivéve egy játékost se fogadnék felhőtlen örömmel.

Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.18. 22:20:54

mes írta:
2022.05.18. 20:03:59
AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
Mellényúlni bárhonnan lehet.
Atma- Arda Turan, Griezmann
Arsenal - Hleb, Song, Vermaelen
Lpool - Coutinho
Murillo- Valencia
Sevilla-Vidal, Lenglet
Juve-Pjanic

Emiatt csapatokat kizárni nem kéne, csak ésszel választani.
Gondolom sokakat nem zavarna Van Dijk, Szalah, vagy Alexander-Arnold érkezése a Coutinho blama ellenére.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.18. 20:16:10

mes írta:
2022.05.18. 20:03:59
AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
De a többiek nem kicsit jöttek be. :) Alba, Villa...

Én csak olyan cikket olvastam, hogy 80 millától hallgatják meg az ajánlatot DJ-ért, biztos vagyok benne, hogy alatta nem kel el, mert itt nem az van, hogy minden áron ki akarjuk paterolni, mint az elmúlt években kb mindenkit. Itt most kényszer és anyagi célok vannak, és van egy szint, ami felett megéri, alatta meg nem. Szerintem 80-tól kezdődik, és a City/PSG komolyabb szándéka alapján mehet még feljebb ideális esetben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.18. 20:08:30

Szerintem az illető ironizált Xavival és Iniestával kapcsolatban.

A Sport szerint Laportáék rárepültek Endrickre. Egyelőre csak egy megállapodás születne és jövőre 16 éves korában lenne hivatalosan a Barca játékosa és 18 éves korában csatlakozna a klubhoz addig kölcsönben maradna Brazíliában. José Manuel Barla, a Barca dél-amerikai játékosmegfigyelője hívta fel Laporta figyelmét a srácra, bár sokan felfigyeltek. Áprilisban egy U 17-es válogatott tornán az angolok, hollandok, argentínok és Mexico ellen 5 gólt szerzett és 1 assistja volt, azonkívül gólkirály, MVP, torna legszebb gólja.
Ha sikerülne megszerezni és beválna srác hosszú időre meg lenne oldva a kközépcsatár probléma.

Több médium egyöntetűen lehozta, hogy Umtiti az Arsenalban köthet ki kölcsönben. Korábban már lenyilatkozta a játékos is, hogy hajlandó elmenni kölcsönbe. Jó lenne ha sikerülne még ha kölcsön, akkor is.

Nekem igazából Solerrel nem lenne gondom, nagyon jó kis játékos,főleg ha Gayával jönne párban, de De Jongot nem szabadna elengedni. Ha mégis menne minimum 80 milliót kellene kérni. Amilyen elszállt árak vannak egy ilyen kaliberű játékos simán ér ennyit.
Forca Barca!!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.05.18. 20:03:59

AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.18. 18:31:10

éS írta:
2022.05.18. 15:38:42
....
Pont ezt akartam mondani.

Fabregasnak volt szezon elején 5-6 jó meccse, aztán jött az első rangadó és beroselt. Néhány meccsen keresztül szerencsétlenkedett (szó szerint), aztán lehozott megint 2-3 nagyon jó meccset, aztán megint pukkant az első komoly rangadón és kezdtük előröl. Sose tudott egy szezonra se meghatározó lenni. Meccsei voltak, aztán amint valami ellenfél ellen kellett volna villantani, lefőtt.

Pep, Tito és Tata (na jó, Tatát hagyjuk) se tudott vele kezdeni semmit. Aztán jött LE és ő már nem vackolt vele.

Másrészt Pep mindenhol kipróbálta, hátha valahol megy neki. Támadó kp. árnyékék, szélső stb. Csak hát irányítani hozták az meg nem ment. Egyébként azért szapulja mindenki, mert egy fejben gyenge, zavart, motiválatlan kedvetlenül játszó játékos volt. Semmi tűz, semmi akarat, semmi gyilkos ösztön.

Xavihoz meg Iniestához meg tényleg ne hasonlítsuk. :mrgreen: Nézzük már meg mi lett a karrierjével.

Mindeközben pl. Iniestat megtapsolta a Bernabéu.

De visszakanyarodva a jelenre. A pénzen kívül egyetlen egy érvet se tudok mondani ami miatt indokolt egy FDJ Soler csere. Fabregasnál volt más ok bőven.
Kép
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.05.18. 18:18:44

:D :D :D Először is sorry az emojikért, de Iniestához vagy Xavihoz hasonlítani Farbregást…hát kemény megfigyelő vagy. Statisztikàt raksz ki aminek semmi értelme! Iniesta egy best egy Istenadta tehetség akit nem, hogy Fabregashoz senki máshoz nem hasonlítanèk
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2022.05.18. 16:20:21

Alexis csatár volt, az általam említettek pedig középpályások.
Almát almával...

Azta, Sergio Roberto 12 szezonját tölti itt, és minden edző imádja, akkor tuti a Barca történetének egyik legjobb játékosa :)
Én is tudok így érvelni :)

Idézz is legalább ilyen jól kérlek.
davi10

johdepp írta:
2022.05.18. 15:39:35
dani87 írta:
2022.05.18. 14:59:42
...
Szerintem meg Alexis volt a legnagyobb király és leghasznosabb. 141 meccsen rúgott 46 gólt, sokkal hasznosabb, mint Fabregas volt. Iniesta és Xavi meg nagyon s...rok voltak mindig is, csak a sajátnevelés hájpot kapták, alig rúgtak gólt. Főleg Iniesta volt nagyon haszontalan, csak 57 gólt lőtt 674 meccsen, nagyon ratyi a csávó, nem is értem, hogyan volt helye a csapatban 15 évig, még a padra sem engedtem volna leülni. A számok magukért beszélnek. /s
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2022.05.18. 15:39:35

dani87 írta:
2022.05.18. 14:59:42
...
Szerintem meg Alexis volt a legnagyobb király és leghasznosabb. 141 meccsen rúgott 46 gólt, sokkal hasznosabb, mint Fabregas volt. Iniesta és Xavi meg nagyon s...rok voltak mindig is, csak a sajátnevelés hájpot kapták, alig rúgtak gólt. Főleg Iniesta volt nagyon haszontalan, csak 57 gólt lőtt 674 meccsen, nagyon ratyi a csávó, nem is értem, hogyan volt helye a csapatban 15 évig, még a padra sem engedtem volna leülni. A számok magukért beszélnek. /s
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.18. 15:38:42

én úgy emlékszem, hogy fabregas minden ősszel bekezdett aztán a szezon második felére mindig baromira visszaesett a teljesítménye, ezért csalókák kicsit ezek a számok.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2022.05.18. 14:59:42

Semmit? :D
Csak hasznosabb volt, mint Iniesta vagy Xavi...
Sose értetten Fabregas szapulását, teljesen jó teljesítményt tett le az asztalra.

Kigyűjtöttem a 3 év statisztikáját, amíg itt volt, 2011-től 2014-ig:

Fabrages: 10347 perc / 151 meccs / 42 gól / 50 gólpassz

Xavi: 11006 perc / 146 meccs / 25 gól / 34 gólpassz

Iniesta: 10399 perc / 146 meccs / 17 gól / 47 gólpassz

A számok magukért beszélnek.
Feast4 írta:
2022.05.18. 12:04:41
LM10 írta:
2022.05.18. 10:10:26
Nekem ez a FDJ-Soler ügy nagyon hasonlít a Fabregas-Rakitic vonathoz. Emlékszem senki sem értette miért lesz jobb a horvát, mint a saját nevelésű évekig visszavárt Cesc.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Fabragas semmit nem mutatott az itteni szezonjaiban, borzasztó rossz meccsei voltak sorozatban, már a pokolba kívánta mindenki.

Rakitic meg közbe Sevilla élén behúzta az Európa ligát és klasszis játékossá vált.Egyébként Fabragas soha nem tudta megközelíteni a későbbiekben azt amit az Arsenalban csinált, csak fel fel lángolásai voltak. Ott inább azon ment a matek, hogy miért Rakitic és nem Kroos. Mert mindkettő opció volt.

Ott egy alapvetően elvérzett játékos helyére, volt két látványos opciónk. Itt meg egy alapvetően bevált játékos helyett van egy Valenciában sem tündöklő Soler...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.18. 12:04:41

LM10 írta:
2022.05.18. 10:10:26
Nekem ez a FDJ-Soler ügy nagyon hasonlít a Fabregas-Rakitic vonathoz. Emlékszem senki sem értette miért lesz jobb a horvát, mint a saját nevelésű évekig visszavárt Cesc.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Fabragas semmit nem mutatott az itteni szezonjaiban, borzasztó rossz meccsei voltak sorozatban, már a pokolba kívánta mindenki.

Rakitic meg közbe Sevilla élén behúzta az Európa ligát és klasszis játékossá vált.Egyébként Fabragas soha nem tudta megközelíteni a későbbiekben azt amit az Arsenalban csinált, csak fel fel lángolásai voltak. Ott inább azon ment a matek, hogy miért Rakitic és nem Kroos. Mert mindkettő opció volt.

Ott egy alapvetően elvérzett játékos helyére, volt két látványos opciónk. Itt meg egy alapvetően bevált játékos helyett van egy Valenciában sem tündöklő Soler...
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.18. 10:10:26

Nekem ez a FDJ-Soler ügy nagyon hasonlít a Fabregas-Rakitic vonathoz. Emlékszem senki sem értette miért lesz jobb a horvát, mint a saját nevelésű évekig visszavárt Cesc. Akkor is ez volt a téma, hogy ha valahol jók vagyunk, akkor pont a kp van rendben, kell támadó meg védő (Suarez, Mathieu,Vermaelen). Ellenben évekig a horvát nélkülözhetetlen volt a Barca kp-ról, Lucho rendszere jobban megkövetelte, mint Fabregast.
Tudom, hogy most a pénz a legnagyobb úr, de őszintén Messi távozása óta bárkit eladhat a klub. FDJ esetében pedig végtelenül szimpatikus játékos, nagy tehetséggel de ugyan azt érzem, mint anno Cescnél, hogy ebbe a rendszerben sosem lesz kiegyensúlyozott. Szó se róla, megérdemelne egy teljes Xavi szezont, de ha így dönt a klub, akkor sem dőlök a kardomba. Biztos vagyok, hogy ten Haag alatt hasonló rendszerben mint az Ajaxnál újra régi önmaga lenne.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.05.18. 09:25:38

barca0417 írta:
2022.05.18. 06:50:54
Amúgy ha már tényleg eladjuk Frenkie t, amit sajnalnék, akkor nem lenne jobb Saúl inkább mint Soler?
Kerülgettük már egy párszor, elvelileg a Chelsea nem veszi meg. Az Atleticonak se igazán kell. Azt most nem tudom hirtelen mennyi ideig van szerződése.
Melyikőjuk a jobb játékos?
Ez szeintem nem olyan egyértelmű kérdés. Játékrendszer függő. Saúl karrierje nem véletlenül Atletico és Chelsea, sokkal fegyelmezettebb, védekezésre alkalmas játékos aki több poszton is megbízható átlagot hoz. Illetve azért érdemes szemelőtt tartani, hogy mostanra sehol nem tud megmaradni, amit sajnálok, de az utóbbi két évben nem stabil a teljesítménye.

Soler rapszódikusabb (bár ez aValencia játékára is igaz) , viszont sokkal kreatívabb játékos! Nagyon várom már hogy elmenjen a Valenciából, ha nem hozzánk akkor is, mert szerintem sokkal többet ér, mint hogy ki legyen szolgáltatva a valenciai vezetés "sportszakmai" döntéseinek.

Potenciált tekintve szerint Soler jobb, illetve a játék stílusa is jobban passzol ide, mint Saúlé.

Ha megy Frenkie, én akkor Solert választanám.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.18. 07:49:46

Őrületes hiba lenne eladni Frenkiet. Csodalatos kepessegei vannak, sokszor lattuk mire kepes. Ketsegtelenul hullamzo a teljesitmenye az utobbi 1-1,5 evben, de nagyjabol a csapattal egyutt hullamzott szerintem. Xavival, rendes nyari felkeszulessel, egy meg tovabb frissitett kerettel, tiszta lappal szerintem barmire kepes lehet.

En alapvetoen mar bevallt jatekosnak tartom, es meg joval nagyobb potencialt tulajdonitok neki. Ot eladni csak azert, hogy aztan potoljuk valakivel, akirol fogalmunk se lehet hogy bevalik-e… ennyit szerintem biztos nem er az a 20-30 millio amit nyerhetunk az egeszen. En egy percig nem gondolkodnek uj igazolasokon, amig Frenkie, Gavi, Dembele helyzete nincs tisztázva. Azert irom oket, mert mindannyiukat megtartandonak gondolom. Akar anyagi aldozat aran is, amit egyebkent igazolasra koltenenk. Ha tenyleg jon Kessie es Christensen, akkor max egy 30-50 millios csataron gondolkodnek el, de azon sem feltetlen. Inkabb rendezzuk a meglevo jatekosaink ugyeit, mint eladasok es hosszabbitasok. Aztan hozzunk par fiatalt fel es el, kesz a keret. Inkabb koncentraljunk az adossag torlesztesere, hogy ne kelljen tobbe vezeraldozatokon gondolkodni. Laportaek meg a szurkolok egy resze is megint lolepesben akar BL eselyes csapatta valni, szerintem ez teljesen irracionalis dontesekhez vezet, es nagyon rossz esellyekkel kecsegtet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.05.18. 06:50:54

Amúgy ha már tényleg eladjuk Frenkie t, amit sajnalnék, akkor nem lenne jobb Saúl inkább mint Soler?
Kerülgettük már egy párszor, elvelileg a Chelsea nem veszi meg. Az Atleticonak se igazán kell. Azt most nem tudom hirtelen mennyi ideig van szerződése.
Melyikőjuk a jobb játékos?
Szerintem Saúl, de egyik sem Frenkie szint.
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.05.17. 16:53:11

drobika írta:
2022.05.17. 11:52:40
. Elöl megvagyunk amennyire lehet, stabil hátsó sor kell, váltóemberek, mert anélkül csak kapkodjuk a gólokat minden kontrából.
A következő átigazolási idényünknek két oldala van. Az egyik, a jó, hogy most biztos be fogunk vásárolni,építeni akarnak.
Az előző nyáron szerintem Laportáék direkt festették le a rossz helyzetünket is rosszabbnak és a rombolás se véletlen volt,ahogy az utolsó utáni pillanatban pl Messit és Grizest kidobták.
Ilyen nem lesz, ha eldobják DJ-ot, akkor is vesznek a helyére és nem a Sevilla kukájából.
Szóval az akarat meglesz.

A másik oldal a rengeteg bizonytalanság. Elől megvagyunk? Van Fati,aki vagy focista lesz, vagy nem. Aubemayang, aki egy remek csatár volt, de már most meglátszik rajta a kor. Lázálom,hogy évek vannak benne. Évek, de milyenek. Komoly letámadós játékban már nem szint. Aztán Ferran, beoltottuk a szokásos lúzerséggel, a spanyol válogatottban sem egy megváltó. Fogja lövögetni a gólokat,ha jól segítik a társak, de ennyi. Dembele sem egy szupersztár és bőven lehet,hogy elmegy. Szerintem máshol jobb lenne neki, a helyében csak akkor maradnék,ha nagyon sokat kapnék. Adamát is leépítettük, szerintem kedve sem lenne maradni, nemhiszem,hogy megvesszük. Depay rettentő hangulatember, ezt tudtuk előre, szerintem sokminden nem tetszik neki, Koeman kirúgásától kezdve, ha kapna jobb lehetőséget,szerintem azonnal elmegy.
Csupa "talán", "még", és "ha" játékosok. Itt sok minden borulhat még. A másik pedig, hogy FDJ és Emerson eldobásában külön érdekes,hogy hírhedten nagy Barca fanok voltak.. . Szerintem azért kéne megbecsülni az ilyen játékosokat,mert egyre kevesebb lesz belőlük. És akkor megint ott vagyunk,hogy csak pénzzel motiválhatunk, versengve a PSG és a Cityvel. Sok sikert nekünk.
Válasz küldése