Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.09. 15:01:58

soadroli írta:
2022.08.09. 13:24:32
📌 Agreement reached between Barcelona and Manchester City by Bernardo #Silva. ⏳🇵🇹 (Pedro Almeida)
A hírek szerint 50-60 millió körüli árban egyeztek meg, ha Alemanyék ennyiért elhozzák akkor az már tényleg fekete mágia lenne :lol:
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.09. 14:32:00

Chino írta:
2022.08.09. 13:45:20
Ráadásul én egy rendkívül '"intelligens" játékosnak tartom, aki mind egyenként, mind összességében rendben tudja tartani az öltözőt.
Ez egy másik téma, és majd kiderül, idén más lesz a csapat körül az elvárás és a hangulat. BL győzelem és bajnoki cím az elvárás egyik oldalon és lesz egy nyavalygó Pique, Auba, Dembele v Raphinha és bárki aki kimarad a 10 db középpályás közül, főleg ha jön még BS is a másik oldalon. Gondolom Alonso se a lelátóra szerződik. Tavaly egyben tartani az öltözőt 5 nagyöreg, 3-4 topjátékos és a fiatalok közt, meg idén egy allstar csapatban nem ugyanaz. Nem kivitelezhetetlen, de pl olyan nem megengedhető, hogy FT 10 meccset játszik zsinórban.
Hiszem, hogy megoldhatja, de jóval több munkát igényel tőle is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.09. 13:45:20

bence0330 írta:
2022.08.09. 10:13:48
Troym írta:
2022.08.09. 10:06:19
Ezzel a gond maga Xavi. Hatalmas játékos volt, és látszik, hogy egy napon legendás edző lehet, de még nem az. A koncepció megkívánná akkor egy Klopp megszerzését, aki tudja, hogy kell BL-t nyerni. (Xavi is nyert többet is, de más játékosként és edzőként)
Félreértés ne essék szerintem ő az ideális edző, de Európai topfutball szintjén kezdő vezetőedző.
Amúgy nem ártana visszaállítani a csapat reklám, marketing értékét sem. Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb, abban sem hiszek, hogy Nico gyengébb minőséget képvisel Pjanicnál, onnan gondolom, hogy egyszerűen nem kell senkinek a bosnyák srác, még Törökországból is elzavarták. Ezt a szintet azért megugorja Nico. Plusz igenis kellenek helyi "hősök",, attól válik egy csapat szerethetővé. Hát a Real Madrid nevelésű Alonso nem egészen ez a kategória.
Az elejével egyetértek. Ezzel nyírták ki Lampardot is. Xavit remélem nem fogják.
Pjnaic viszont szerintem más szint, mint Nico. És kétlem, hogy azért akarnák hazazavarni, mert nem jó, hanem mert orbitális fizetése van, amiből biztos sokat kellene átvállalni is.
Azért nézzük meg kik voltak azok az edzők, akikkel sikerült BL-t bajnokságokat nyerni. Rijkaard, Pep, Lucho, mindegyikük játékosként volt nagy, edzőként még talán Xavinak van a legtöbb rutinja ezekből. Valverde, Setien, Tata, Koeman stb. látjuk mit ért. Vagy odaát Zidane.
Xavinak legalább van egy konkrét elképzelése és ahhoz keresett játékosokat és nem csak sztárokat igazoltunk össze-vissza indokolatlanul. És ezzel a projekttel sikerült meggyőzni elég nagy kaliberű játékosokat. Ráadásul én egy rendkívül '"intelligens" játékosnak tartom, aki mind egyenként, mind összességében rendben tudja tartani az öltözőt.

Nico tavaly beugrónak jó volt, tudott segíteni, de jelenleg inkább időhúzó cserének érzem. Az előszezont nézve Pjanic például, ha nem is klasszisokkal volt jobb, de elég komoly különbség volt köztük. A szerb pedig elfogadja a padot, csökkentette a fizetését, majd abból is leadott 60 %-ot, ezzel sincs baj. Niconak pedig játékpercekre van szüksége, amit itt nem kap meg. Csak azért mert saját nevelés nem kellene itt tartani, bár már a tendenciából és a képességeiből adódóan nem hiszem hogy újra itt lesz valamikor. Abdetól pedig szintén meg kell szabadulni, bár ő még hivatalosan nem is a felnőtt keret tagja.

Igazából a következő részt nem is kellene eladni, mert megvan az a 150 millió csak kiderült, hogy a liga szabályai szerint az nem könyvelhető el bevételként.

A Silva-De Jong dologról pedig az utóbbi két napban csak olyan hírek szóltak, hogy kizárólag "csereként" lehet megoldani, lehet, hogy most megint előjött a másik variáció, de a kettő közül utóbbi nem tűnik túl valószínűnek. Egyelőre a regisztrációkat és eladásokat sem tudjuk intézni, amit a héten pedig muszáj lesz, ehhez még egy 80 milliós kiadás plusz további bér nem hiszem, hogy beleférne.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.09. 13:35:17

soadroli írta:
2022.08.09. 13:24:32
📌 Agreement reached between Barcelona and Manchester City by Bernardo #Silva. ⏳🇵🇹 (Pedro Almeida)
Szerintem továbbra is teljesen felesleges elhozni. Nincs normális jobbhátvéd, nincs épkézláb csere (vagy kezdő) balhátvéd, csak SR v2.0 Marcos Alonso személyében, erre hozunk még egy középpályást. Plus ha miatta nemcsak Nico, de Gavi is megy, akkor meg konkrétan káros is.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5164
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.09. 13:24:32

📌 Agreement reached between Barcelona and Manchester City by Bernardo #Silva. ⏳🇵🇹 (Pedro Almeida)
Kép
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.08.09. 13:18:09

visca el barca írta:
2022.08.09. 13:11:41
messideco írta:
2022.08.09. 13:03:41
Nico közel a Valenciához, egy évig, köcsönbe. Helyes döntésnek tartom, főleg Pjanic - valószínű - maradása miatt.
Azon kivul h a csekelyke fizetesebol vmennyit atvallal a valencia, sok ertelme nincs ennek a kolcsonadasnak. Ezeknek a fiatal jatekosoknak a 99%-a par ev alatt vmi girona szintu csapatban ragad meg. Nem is emlekszem az elmult jo par evbol olyanra, hogy vki kolcsonbol visszaterve maradandot alkotott volna.
Inkább a Valenciában fix kezdő, mint nálunk néha 5-10 perceket játszon.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.09. 13:11:41

messideco írta:
2022.08.09. 13:03:41
Nico közel a Valenciához, egy évig, köcsönbe. Helyes döntésnek tartom, főleg Pjanic - valószínű - maradása miatt.
Azon kivul h a csekelyke fizetesebol vmennyit atvallal a valencia, sok ertelme nincs ennek a kolcsonadasnak. Ezeknek a fiatal jatekosoknak a 99%-a par ev alatt vmi girona szintu csapatban ragad meg. Nem is emlekszem az elmult jo par evbol olyanra, hogy vki kolcsonbol visszaterve maradandot alkotott volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.09. 13:03:41

Nico közel a Valenciához, egy évig, köcsönbe. Helyes döntésnek tartom, főleg Pjanic - valószínű - maradása miatt.
"And my heart will leave you never."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.09. 12:30:23

Troym írta:
2022.08.09. 10:06:19

Amúgy nem ártana visszaállítani a csapat reklám, marketing értékét sem. Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb, abban sem hiszek, hogy Nico gyengébb minőséget képvisel Pjanicnál, onnan gondolom, hogy egyszerűen nem kell senkinek a bosnyák srác, még Törökországból is elzavarták. Ezt a szintet azért megugorja Nico. Plusz igenis kellenek helyi "hősök",, attól válik egy csapat szerethetővé. Hát a Real Madrid nevelésű Alonso nem egészen ez a kategória.
Szerintem Nico semmilyen szintet nem ugrik meg, de teljesen mindegy, Pjanic és Nico nélkül is teljes a csapat, egyikre se lenne szükség. Beugrónak persze jók.

Helyi hőseink voltak elegen, levakarni se tudjuk őket... Viszont a csapat marketingértékét majd az eredmények visszarántják mindegy, hogy Pjanic játszik-e vagy sem.
A mezeladásból pedig pont a klubnak nem sok pénze van, persze, ha sok kelendő-mez van a pályán, a következő mez-szponzortól jobb szerződést kaphatunk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.09. 12:28:02

fanbarca írta:
2022.08.09. 10:56:05
Ronaldinho&Barca írta:
2022.08.09. 10:53:49
Utóbbi hetek kimaradtak, hogy állunk a regisztrációkkal, mindenki ott lehet a hétvégi rajton?
Egyelőre senki. További 150 millió eurónyi bevétel hiányzik.
Troym írta:
2022.08.09. 10:06:19
Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb...
Nem kell minden játékos lázba hozza a fiatalokat. Minden csapatban vannak brusztolós rendszeremberek. A mezeladás bőven meglesz az Araujo, Gavi, Pedri, Raphinha, Lewandowski, Fati vonalból. Ettől függetlenül én sem mondom, hogy szeretném, hogy Alonso és Pjanic itt játsszon, csupán ez az érv ide szerintem nem talál.
A hírek szerint pont most aktiválta a csapat a negyedik gazdasági "löveget", kb 100millió euro értékben, plusz Piqué-Busi fizetéscsökkentése a terítéken van.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.08.09. 10:56:05

Ronaldinho&Barca írta:
2022.08.09. 10:53:49
Utóbbi hetek kimaradtak, hogy állunk a regisztrációkkal, mindenki ott lehet a hétvégi rajton?
Egyelőre senki. További 150 millió eurónyi bevétel hiányzik.
Troym írta:
2022.08.09. 10:06:19
Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb...
Nem kell minden játékos lázba hozza a fiatalokat. Minden csapatban vannak brusztolós rendszeremberek. A mezeladás bőven meglesz az Araujo, Gavi, Pedri, Raphinha, Lewandowski, Fati vonalból. Ettől függetlenül én sem mondom, hogy szeretném, hogy Alonso és Pjanic itt játsszon, csupán ez az érv ide szerintem nem talál.
més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.08.09. 10:53:49

Utóbbi hetek kimaradtak, hogy állunk a regisztrációkkal, mindenki ott lehet a hétvégi rajton?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.09. 10:13:48

Troym írta:
2022.08.09. 10:06:19
Ezzel a gond maga Xavi. Hatalmas játékos volt, és látszik, hogy egy napon legendás edző lehet, de még nem az. A koncepció megkívánná akkor egy Klopp megszerzését, aki tudja, hogy kell BL-t nyerni. (Xavi is nyert többet is, de más játékosként és edzőként)
Félreértés ne essék szerintem ő az ideális edző, de Európai topfutball szintjén kezdő vezetőedző.
Amúgy nem ártana visszaállítani a csapat reklám, marketing értékét sem. Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb, abban sem hiszek, hogy Nico gyengébb minőséget képvisel Pjanicnál, onnan gondolom, hogy egyszerűen nem kell senkinek a bosnyák srác, még Törökországból is elzavarták. Ezt a szintet azért megugorja Nico. Plusz igenis kellenek helyi "hősök",, attól válik egy csapat szerethetővé. Hát a Real Madrid nevelésű Alonso nem egészen ez a kategória.
Az elejével egyetértek. Ezzel nyírták ki Lampardot is. Xavit remélem nem fogják.
Pjnaic viszont szerintem más szint, mint Nico. És kétlem, hogy azért akarnák hazazavarni, mert nem jó, hanem mert orbitális fizetése van, amiből biztos sokat kellene átvállalni is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.09. 10:06:19

jclayton írta:
2022.08.09. 09:43:49

Én ezzel úgy vagyok, hogy pont nem zavar. A klub a nyáron egyértelműen ráment a win-now módra, a játékosfejlesztés helyett deklaráltan a drága, (talán) minőségi igazolásokra, akkor már legyenek következetesek és a második sorban is üljenek drága veteránok a betanuló fiatalok helyett. Ne azon múljon egy esetleges serleg, hogy Nico az elődöntőben próbálja megszerezni a BL-rutint három sérülés miatt.
Az már egy másik kérdés, hogy szerintem ez egy rossz koncepció és a csapat középtávú csődjéhez vezet, de ha már van nekik egy víziójuk, ne végezzenek félmunkát.
Ezzel a gond maga Xavi. Hatalmas játékos volt, és látszik, hogy egy napon legendás edző lehet, de még nem az. A koncepció megkívánná akkor egy Klopp megszerzését, aki tudja, hogy kell BL-t nyerni. (Xavi is nyert többet is, de más játékosként és edzőként)
Félreértés ne essék szerintem ő az ideális edző, de Európai topfutball szintjén kezdő vezetőedző.
Amúgy nem ártana visszaállítani a csapat reklám, marketing értékét sem. Szerintem egy kiskölyök sem vesz Alonso, Pjanic mezt, annál még Nico, Balde is népszerűbb, abban sem hiszek, hogy Nico gyengébb minőséget képvisel Pjanicnál, onnan gondolom, hogy egyszerűen nem kell senkinek a bosnyák srác, még Törökországból is elzavarták. Ezt a szintet azért megugorja Nico. Plusz igenis kellenek helyi "hősök",, attól válik egy csapat szerethetővé. Hát a Real Madrid nevelésű Alonso nem egészen ez a kategória.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.08.09. 09:43:49

Troym írta:
2022.08.09. 08:55:55
Ez a hír hangzik eddig a legnagyobb pofonnak, ha megvalósul. 2 (illetve Baldeval 3) tehetséges srác keresi a kiutat egy Pjanic-Alonso duó miatt. Egy lyukas garast nem kéne adni Alonsoért, Pjanic meg nálam nem maradhatna Nico maradna mindenképp. És akkor még a Gavi hosszabbítása körüli egyre több hír is minimum elgondolkodtató, hogy nem ír alá, ha BS érkezik. Lehet kacsa, de van abban is logika.
Xavi is rengeteg támogatót fog veszíteni, ha 3-4 saját nevelés elmegy futottakmég kategóriás, senkinek nem kellő koloncok miatt.
Én ezzel úgy vagyok, hogy pont nem zavar. A klub a nyáron egyértelműen ráment a win-now módra, a játékosfejlesztés helyett deklaráltan a drága, (talán) minőségi igazolásokra, akkor már legyenek következetesek és a második sorban is üljenek drága veteránok a betanuló fiatalok helyett. Ne azon múljon egy esetleges serleg, hogy Nico az elődöntőben próbálja megszerezni a BL-rutint három sérülés miatt.
Az már egy másik kérdés, hogy szerintem ez egy rossz koncepció és a csapat középtávú csődjéhez vezet, de ha már van nekik egy víziójuk, ne végezzenek félmunkát.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2022.08.09. 09:37:49

Chino írta:
2022.08.08. 23:13:37
Ez a Silva + FDJ inkább ilyen fellángolás volt, nem hiszem hogy sok alapja lett volna, amúgy is csak 1-2 napig volt terítéken, jelenleg az a helyzet, hogy nem fog jönni, ő sem akar már túl sokat várni, ami egybevág a holland szituációjával.
Nem csak fellángolás volt az, 3 napja is írtak róla, illetve itt egy ma reggeli cikk a sport-on, ami arról szól, hogy biztosítják Silvát az érkezéséről és nem hagyják cserben mivel sokat tett az átigazolásáért már... Az a feltételezés, hogy ettől majd de Jong is meggondolja magát és eligazol. Ezért nem tudunk senkit eladni soha valós áron, mert előbb hozunk valakit a helyére egy vagyonért, aztán mindenki tudja, hogy szabadulnunk kell a játékosainktól... :roll:
https://www.sport.es/es/noticias/opinio ... a-14247757
Chino írta:
2022.08.08. 23:13:37
Egy 3-4-3-ban tökéletes lenne, de akkor Albát kellene kivenni a csapatból, ami úgy sem lesz.
Ezt a 343-at szélsővédők nélkül még mindig nem értem. :D Az még egy félig magyarázható út, hogy Alba az, aki feltolódik, de semmi realitása szerintem, hogy Pedri/Gavi/Busquets/Kessié/Pjanic vagy hasonló középső középpályásokat tegyünk be arra a 4 helyre, ez nem az a felállás.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.09. 09:30:04

Deluigi írta:
2022.08.09. 09:01:17
Nico es Abde siman elmehetnek, az utobbi idoben abszolut nem mutattak semmit

az jo, ha par ev tapasztalatszerzes utan visszaternek

de addigis fontos szamukra, hogy kezdokent jatsszanak
Így van! Gyakran megy a sírás a feltűnő fiatalok miatt, aztán eligazolnak, és a többségük messze nem futja be azt a karriert, amire a fórum predesztinálja őket. Így nem lehet eredményt elérni, hogy jöjjenek a fiatalok, közben nyerjünk ligát, meg bl-t. Most úgy látszik azonnali eredmény kell! Xavi az eltelt időben felmérte, hogy kire lehet számolni hosszú távon, és kik mehetnek. Nico-t próbálgatta több helyen, valószínűleg egyik pozícióban sem nyújtott olyat, ami nélkülözhetetlenné tette. Elmegy(valamilyen opcióval) játszik, fejlődik, visszajön, ha nem, akkor az is kiderül. Abde meg kinek a helyén játszana?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.08.09. 09:01:17

Nico es Abde siman elmehetnek, az utobbi idoben abszolut nem mutattak semmit

az jo, ha par ev tapasztalatszerzes utan visszaternek

de addigis fontos szamukra, hogy kezdokent jatsszanak
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.09. 09:00:05

Troym írta:
2022.08.09. 08:55:55
Chino írta:
2022.08.08. 23:13:37

Nico közben kérte Xavit, hogy engedje el, mert játszani akar, úgy néz ki a Valenciába kerül kölcsönbe Abdeval együtt, viszont akkor 2025-ig meg akarják hosszabbítani a szerződését.
Ez a hír hangzik eddig a legnagyobb pofonnak, ha megvalósul. 2 (illetve Baldeval 3) tehetséges srác keresi a kiutat egy Pjanic-Alonso duó miatt. Egy lyukas garast nem kéne adni Alonsoért, Pjanic meg nálam nem maradhatna Nico maradna mindenképp. És akkor még a Gavi hosszabbítása körüli egyre több hír is minimum elgondolkodtató, hogy nem ír alá, ha BS érkezik. Lehet kacsa, de van abban is logika.
Xavi is rengeteg támogatót fog veszíteni, ha 3-4 saját nevelés elmegy futottakmég kategóriás, senkinek nem kellő koloncok miatt.
Így van! Eddig is necces dolgok történtek igazolások körül, elég csak a jobb bekk megoldatlan kérdésre gondolni, vagy a FDJ körüli botrányra.
De az, hogy Nico és Abde menjen el a két említett tag miatt, ez annyira abszurd, hogy jelen pillanatban még kétkedem kicsit, mert ennyire hülyék nem lehetnek!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.09. 08:55:55

Chino írta:
2022.08.08. 23:13:37

Nico közben kérte Xavit, hogy engedje el, mert játszani akar, úgy néz ki a Valenciába kerül kölcsönbe Abdeval együtt, viszont akkor 2025-ig meg akarják hosszabbítani a szerződését.
Ez a hír hangzik eddig a legnagyobb pofonnak, ha megvalósul. 2 (illetve Baldeval 3) tehetséges srác keresi a kiutat egy Pjanic-Alonso duó miatt. Egy lyukas garast nem kéne adni Alonsoért, Pjanic meg nálam nem maradhatna Nico maradna mindenképp. És akkor még a Gavi hosszabbítása körüli egyre több hír is minimum elgondolkodtató, hogy nem ír alá, ha BS érkezik. Lehet kacsa, de van abban is logika.
Xavi is rengeteg támogatót fog veszíteni, ha 3-4 saját nevelés elmegy futottakmég kategóriás, senkinek nem kellő koloncok miatt.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.08.09. 00:03:44

bence0330 írta:
2022.08.08. 21:26:48
Asensi írta:
2022.08.08. 21:21:09
Mennyibe került tavaly? Azt hiszem pontosan annyiba, mint amennyit a Juve fizet. Akkor Memphis tett egy gesztust. Megmutatta, hogy elkötelezett abba az irányba, hogy itt játsszon. Sajnos a kapcsolat nem úgy alakult ahogy a két fél szerette volna... Most a Barca tesz egy gesztust Mempis és azok felé akik eddig és ezután hajlandóak ingyen ide igazolni. Ősszel VB lesz. szivatás lenne padoztatni.
Azt mondjuk kétlem, hogy a Barca gesztusból akarná elpasszolni, főleg jelen helyzetben. :) Egyszerűen vannak előtte emberek minden poszton Xavi szemszögéből, 3.-4. a sorban a baloson, és kb 3. középen.
Ferránnak (vagy valakinek) télen jönnie kellett, ha nem jön, ki tudja, megvan-e a BL, nem is volt támadónk. De jelen helyzetben kicsit szomorkás, mert Depay baromi jó játékos.
Pontosan az a lényeg, hogy Memphis ahhoz túl jó és az egója is nagyobb, hogy 3. választás legyen balszélre, vagy középre.
Amúgy szerintem a Barca tarotzik is neki annyival, hogy ha ingyen jött és kb. ősszel egyedül tartotta életben a csapatot, akkor ingyen mehessen.
Ha kapunk valamit, akkor még inkább hálásak lehetünk neki.
A Juventus tökéletes lehet neki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.08. 23:13:37

bence0330 írta:
2022.08.08. 21:26:48
Asensi írta:
2022.08.08. 21:21:09
Mennyibe került tavaly? Azt hiszem pontosan annyiba, mint amennyit a Juve fizet. Akkor Memphis tett egy gesztust. Megmutatta, hogy elkötelezett abba az irányba, hogy itt játsszon. Sajnos a kapcsolat nem úgy alakult ahogy a két fél szerette volna... Most a Barca tesz egy gesztust Mempis és azok felé akik eddig és ezután hajlandóak ingyen ide igazolni. Ősszel VB lesz. szivatás lenne padoztatni.
Azt mondjuk kétlem, hogy a Barca gesztusból akarná elpasszolni, főleg jelen helyzetben. :) Egyszerűen vannak előtte emberek minden poszton Xavi szemszögéből, 3.-4. a sorban a baloson, és kb 3. középen.
Ferránnak (vagy valakinek) télen jönnie kellett, ha nem jön, ki tudja, megvan-e a BL, nem is volt támadónk. De jelen helyzetben kicsit szomorkás, mert Depay baromi jó játékos.
A Juve jelenleg nem tudja megvenni, mert nem férnek bele az FFP-be, ezért akarják kölcsönvenni kötelező vételi opcióval úgy, hogy mi egy évet hosszabbítunk vele, Depay viszont szabadügynökként akar menni, gondolom egy zsíros aláírási pénz miatt, ráadásul én nem félteném. Többet keresne, folyamatos játéklehetőség egy nagy csapatban, nem igazán értem mi az oka a habozásának, bár a legújabb hírek szerint beadta a derekát.

A spanyol és angol média arról számolt be, hogy Boehly beszélt De Jonggal, hogy meggyőzze a váltásra, de ő nem akar váltani. Ez nagyon érdekes így, mert a bére még magasabb lenne, mint itt, fix. kezdő a mindkét csapatban, a MU-ban ráadásul elsőszámú sztár lenne dupla fizetéssel, szóval nem nagyon tudni mi tartja ennyire itt. Plusz a helye a kezdőben sem biztos.
Ha ennyire a pénzre menne nem hiszem, hogy sokat gondolkozna a váltáson, de lejjebb sem nagyon akar adni, ahogy ezt a csapat nagy része megtette. Ráadásul neki még akkor is top1 fizetése lenne.
Ez a Silva + FDJ inkább ilyen fellángolás volt, nem hiszem hogy sok alapja lett volna, amúgy is csak 1-2 napig volt terítéken, jelenleg az a helyzet, hogy nem fog jönni, ő sem akar már túl sokat várni, ami egybevág a holland szituációjával.
Egy 3-4-3-ban tökéletes lenne, de akkor Albát kellene kivenni a csapatból, ami úgy sem lesz.
Elvileg Xavi akarja nagyon telefononon is beszéltek és ő is jönni akar, a bére is kb. harmada lenne De Jongénak.

Nico közben kérte Xavit, hogy engedje el, mert játszani akar, úgy néz ki a Valenciába kerül kölcsönbe Abdeval együtt, viszont akkor 2025-ig meg akarják hosszabbítani a szerződését.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.08.08. 21:38:11

ocsike83 írta:
2022.08.08. 19:01:50
Magnus írta:
2022.08.08. 18:23:44
Memphisről az a hír járja, mehet ingyen, a Juve érdeklődik....
Ennek mi értelme lenne? Egy 20-30 milliós játékost ingyen elengedni?
Ennyire nem állunk jól.
Vagy fiatal vagy, vagy nem tudom hol jártál az elmúlt 10 évben?! :mrgreen:

Depayt én kifejezetten kedvelem (a játékát és emberileg is), de szerintem tavaly kiderült, hogy a legfelső szinthez kevés. Ezzel nincs is gond, de kispadozni sincs túl sok értelme szerencsétlennek, mert máshol lehet húzójátékos.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.08. 21:26:48

Asensi írta:
2022.08.08. 21:21:09
Mennyibe került tavaly? Azt hiszem pontosan annyiba, mint amennyit a Juve fizet. Akkor Memphis tett egy gesztust. Megmutatta, hogy elkötelezett abba az irányba, hogy itt játsszon. Sajnos a kapcsolat nem úgy alakult ahogy a két fél szerette volna... Most a Barca tesz egy gesztust Mempis és azok felé akik eddig és ezután hajlandóak ingyen ide igazolni. Ősszel VB lesz. szivatás lenne padoztatni.
Azt mondjuk kétlem, hogy a Barca gesztusból akarná elpasszolni, főleg jelen helyzetben. :) Egyszerűen vannak előtte emberek minden poszton Xavi szemszögéből, 3.-4. a sorban a baloson, és kb 3. középen.
Ferránnak (vagy valakinek) télen jönnie kellett, ha nem jön, ki tudja, megvan-e a BL, nem is volt támadónk. De jelen helyzetben kicsit szomorkás, mert Depay baromi jó játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.08.08. 21:21:09

ocsike83 írta:
2022.08.08. 19:01:50
Magnus írta:
2022.08.08. 18:23:44
Memphisről az a hír járja, mehet ingyen, a Juve érdeklődik....
Ennek mi értelme lenne? Egy 20-30 milliós játékost ingyen elengedni?
Ennyire nem állunk jól.
Mennyibe került tavaly? Azt hiszem pontosan annyiba, mint amennyit a Juve fizet. Akkor Memphis tett egy gesztust. Megmutatta, hogy elkötelezett abba az irányba, hogy itt játsszon. Sajnos a kapcsolat nem úgy alakult ahogy a két fél szerette volna... Most a Barca tesz egy gesztust Mempis és azok felé akik eddig és ezután hajlandóak ingyen ide igazolni. Ősszel VB lesz. szivatás lenne padoztatni.
Válasz küldése