Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.06. 07:50:27

vg99 írta:
2023.06.05. 22:26:36
Azért Xavi sem hülye és vak.
Ha EG (Torres stb) marad, az azt jelenti, hogy senkinek sem kell.
Ha nem jön senki, akkor meg azt, h oltári nagy a baj, nincs lové.
Nekem a nyilatkozatából is az tűnik ki,hogy ha a liga rendben találja a klub által benyújtott tervet,akkor lesz mozgás bőven a keretben. Újra elmondta,hogy a bl-ben előre kell lépni,nem hárított,nem kente el,hogy idén kevés volt a produkció a nemzetközi porondon.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2023.06.05. 22:26:36

Azért Xavi sem hülye és vak.
Ha EG (Torres stb) marad, az azt jelenti, hogy senkinek sem kell.
Ha nem jön senki, akkor meg azt, h oltári nagy a baj, nincs lové.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.05. 22:02:44

baas11 írta:
2023.06.05. 20:04:02
Remelem nem az a terv, hogy Fatit eladjuk es Torres marad …
mert akkor naon pipa leszek ! :-)
Csak sejtem, hogy a pipa mit jelenthet :wink:
Ettől még sajnos ez benne lehet a pakliban, de erre rá lehet ám még licitálni, mert szerintem simán az is a pakliban lehet, hogy Eric Garcia a kiszemelt elsőszámú mélységi irányító ősztől....
Aztán majd mindenki eldöntheti, hogy ettől "naon pipa" vagy valami egészen más lesz.
csababarca írta:
2023.06.05. 21:48:33
most lehet egy olyan kp-nk végre DeJong-Gavi-Pedri, akik elbírnák akár Messi lazsálását védekezésben.
Ilyen nem volt kb az elmúlt 5-6 évben.
Ez sokat számít, sokan elfelejtik.
Annyival egészíteném ki, hogy - szerintem - a bajnokság jelentős részére ez így ráhúzható. Ettől merészebb tervekhez minden más csapatrészben is nagyon komolyan egyben kellene lennünk tartósan és folyamatosan. Sajnos ez az, amit jelenleg nem könnyű elképzelni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.06.05. 21:48:33

soadroli írta:
2023.06.05. 13:22:36
Messi fater Laportánál van, zajlanak a nagy megbeszélések [-o< :D

Jorge Messi: “Leo wants to return to FC Barcelona & I would like to come back. It is an option.”
Eladják a nagy dumákat, aztán mossák kezeiket amiért mégse jött össze.
Politika.

Nem tudom, hogy örülnék-e neki, hogy visszajön.
Mint Messi és Barca szurkoló igen, racionálisan nézve nem biztos.

Ha visszajön nem szabad mindig játszatni, PSG-ben is padozott néha, itt meg kb sok esetben kellene pihentetni.
Abban nem kételkedek, hogy tudna adni a csapatnak, most lehet egy olyan kp-nk végre DeJong-Gavi-Pedri, akik elbírnák akár Messi lazsálását védekezésben.
Ilyen nem volt kb az elmúlt 5-6 évben.
Ez sokat számít, sokan elfelejtik.

Meglátjuk mi lesz, nekem ilyen formaságnak tűnnek ezek a nyilatkozatok, Laporta renoméját emelni, majd besározni valahogy Tebast, meg a gyíkembereket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.05. 20:26:20

úgy értettem, hogy a kicsik és középcsapatok ellen ő a mérleg nyelve, a legjobbak ellen bújócska van 2020 óta. Lewa egész karrierje alatt ez a kategória volt, Leonak ez a korral jött.
Én befejeztem, szerintem több okból is visszalépés lenne visszahozni, de majd az idő eldönti.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.05. 20:08:04

Fernando írta:
2023.06.05. 19:53:35
davi10 írta:
2023.06.05. 19:48:25
Kamada és Tielemans is szabadon igazolható lett, mindkettőről volt már szó.
Simán lehet, hogy lemaradunk Gündogan-ról, akár jön a német akár nem, ingyen elférne mégegy középpályás, mert oda idén is kevesen voltunk. Legalább az egyik jöhetne, ők azért gondolom nem akkora sztárok, hogy több tízmilliós aláírási pénzt kérjenek.

Gündogan-nak 1+1 évet ajánlott a City, de az ügynöke mondta, hogy csak a BL döntő után fog döntést hozni.
Ingyen se nagyon vagyunk vonzóak vagy nem volt soha valos az erdeklodesunk maximum Gundogan irant. Kamada elvileg napokon belul hivatalos lehet a Milannal, Tielemans szerintem nem lenne akkora elorelepes, tucatjatekos nehany jo skillel, Gundogan pedig valoszinuleg hosszabbit. Nem is ertem miert nem tette eddig, kulcsjatekos es fix kezdo egy BL dontos Cityben, raadasul nagyon jol megy neki, a fizu is jobb.
Szerintem a BL döntő kimenetelén fog múlni a döntése, ha meglesz a BL trófea és vele együtt a triplázás akkor bátran kereshet magának új csapatot új kihívásokkal, mert a Cityvel mindent kipipált.

Ez pedig a malmunkra hajthatja a vizet, mert addig hivatalos is lehet hogy a liga elfogadta a tervezetünket
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.06.05. 20:04:02

Remelem nem az a terv, hogy Fatit eladjuk es Torres marad …
mert akkor naon pipa leszek ! :-)
-
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.05. 19:53:35

davi10 írta:
2023.06.05. 19:48:25
Kamada és Tielemans is szabadon igazolható lett, mindkettőről volt már szó.
Simán lehet, hogy lemaradunk Gündogan-ról, akár jön a német akár nem, ingyen elférne mégegy középpályás, mert oda idén is kevesen voltunk. Legalább az egyik jöhetne, ők azért gondolom nem akkora sztárok, hogy több tízmilliós aláírási pénzt kérjenek.

Gündogan-nak 1+1 évet ajánlott a City, de az ügynöke mondta, hogy csak a BL döntő után fog döntést hozni.
Ingyen se nagyon vagyunk vonzóak vagy nem volt soha valos az erdeklodesunk maximum Gundogan irant. Kamada elvileg napokon belul hivatalos lehet a Milannal, Tielemans szerintem nem lenne akkora elorelepes, tucatjatekos nehany jo skillel, Gundogan pedig valoszinuleg hosszabbit. Nem is ertem miert nem tette eddig, kulcsjatekos es fix kezdo egy BL dontos Cityben, raadasul nagyon jol megy neki, a fizu is jobb.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.05. 19:48:25

Kamada és Tielemans is szabadon igazolható lett, mindkettőről volt már szó.
Simán lehet, hogy lemaradunk Gündogan-ról, akár jön a német akár nem, ingyen elférne mégegy középpályás, mert oda idén is kevesen voltunk. Legalább az egyik jöhetne, ők azért gondolom nem akkora sztárok, hogy több tízmilliós aláírási pénzt kérjenek.

Gündogan-nak 1+1 évet ajánlott a City, de az ügynöke mondta, hogy csak a BL döntő után fog döntést hozni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2023.06.05. 18:14:02

Magnus írta:
2023.06.05. 15:21:10
nem értek egyet, 3-4 éve volt a világ legjobbja, ma “szimplán” világklasszis, de nem kiemelkedő. Ez teljesen természetes 36 évesen.
szerintem nem fog jönni, túl csábító az araboknál keresni száz milliókat nyomás nélkül, nálunk meg mindenki tőle várná a csodát. Nem is hibáztatom érte.
Aki világklasszis, az már eleve kiemelkedő. A világbajnok argentín válogatott meghatározó játékosa volt, nélküle még a legjobb négybe sem jutnak be, ez holtbiztos. Másrészt a pénz nem minden. Egy bizonyos anyagi szint felett már nem feltétlenül motivál a még több pénz, a szakmai kihívások, a klubszeretet sokszor többet nyomnak a latban, mint az anyagiak.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.05. 17:36:57

Magnus írta:
2023.06.05. 15:21:10
nem értek egyet, 3-4 éve volt a világ legjobbja, ma “szimplán” világklasszis, de nem kiemelkedő. Ez teljesen természetes 36 évesen.
szerintem nem fog jönni, túl csábító az araboknál keresni száz milliókat nyomás nélkül, nálunk meg mindenki tőle várná a csodát. Nem is hibáztatom érte.
Számomra a "világklasszis, de nem kiemelkedő" összeférhetetlenek.

Szükségünk van Messire? Talán nem.
Örülnék, ha jön? Igen.
Miért? Mert ő Messi.
més que un club
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.05. 15:21:10

nem értek egyet, 3-4 éve volt a világ legjobbja, ma “szimplán” világklasszis, de nem kiemelkedő. Ez teljesen természetes 36 évesen.
szerintem nem fog jönni, túl csábító az araboknál keresni száz milliókat nyomás nélkül, nálunk meg mindenki tőle várná a csodát. Nem is hibáztatom érte.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.06.05. 15:04:32

Ha elérhető a világ legjobbja, aki ráadásul Barca dns, számomra sosem volt kérdés, hogy vissza fog térni, amikor az első pletykák felröppentek, biztos voltam benne, ahogy most is. Messi pedig kell ebbe a csapatba, ahol ha nincs Pedri vagy Dembele, a támadó játékunkat konkrétan temetni lehet.

Messi nem csak a legjobb játékos a mai napig, de egy példakép, élő legenda, ami egy remek követendő út lehet a fiataloknak. Én azért nem vetnék keresztet a fiatalításra, mert ha megnézzük a keretet remek fiatalok kerültek beépítésre, de mindig kellenek rutinos rókák, extraklasszisok, akik eldöntik a mérleg nyelvét.

Engem inkább jobban érdekel, kik lesznek a távozók, Messi biztos érkezik, de mi lesz Fatival, FT-el és EG-el. Érdekes nyarunk lesz, és a lényegi részt ők fogják eldönteni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.05. 14:28:05

MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.05. 13:59:25
Közben a hírek szerint(Gerard Romero és a többiek) a La Liga elfogadta a tervünket, ezért indultak be a nyilatkozatok Messiéktől.

Én nagyon adnám Messi visszajövetelét ha:
*ésszerű fizetéssel
*jelenlegi csapatba kiegészítésként és nem kizárólag ráépítésként, raádásul megfelelő edzéssel
*Korát megfelelően kezelve és játszatva 50-60 perceket játszva történne

Ha viszont Xavi túltolja és 0-24 játszatni fogjuk és rá lesz kihegyezve minden akkor visszaesünk 2021-be ha Pedriék arra lesznek beidomítva hogy gólvonalon is Messit keressék. [-X
Ezek számomra nagyon kellemes hírek. Nem gondolom, hogy Messi érkezése a legelőremutatóbb a csapat középtávú jövője szempontjából, de ahogy korábban leírtam:
1. Laportáék már a tavalyi költekezéssel, és pl Lewával kidobták az ablakon a nyugodt, hosszútávban gondolkodó, ideális tempójú újraépítést
2. Nyilvánvaló, hogy a szurkolóknak sincs türelmük egy valódi, reális tempójű teljes újraépítésre, hiszen még az idei fejlődést (különösen eredményességben) sem fogadták jó szívvel. Pedig szerintem sokkal többet kaptunk, mint amit remélhettünk, mindent egybevéve.
Muszáj tehát sodródni az árral, és röptében, kényszerpályán a lehető legtöbbet kihozni a klubból, a csapatból. Nincs színtiszta tudatos építkezés, mert nincs rá többségi igény.. illetve türelem nincs, ami végeredményében most egy és ugyanaz.

Emellett sztem sok szurkolónak, nekem is szükségünk van a Messi-Barca történet szép lezárására, hogy kerek lehessen az egész. Ez is szempont, akárhogy is nézem.

Ami a gyakorlati dolgokat illeti:
* A fizu(plafon) adott, remélhetőleg ennél többet nem adunk, hiába Messi.. ez viszont szeritntem ésszerű, egy top sztár európai nagycsapatban kapható fizetése, teljesen korrekt mindkét fél szemszögéből (ráadásul Messi azért valszeg tényleg többet hoz, mint visz, így..)
* Szerintem a támadójátékunkat igenis lehet és kell rá alapozni, mert Dembelé kiesésével (és esetleg hullámzó teljesítményével) már nincs meg az igazi, megbízható különbségteremtő playmakerünk... de persze reméljük, hogy nem mindenki mindig Messit fogja passzokkal keresni, annál több van a középpályásainkban, lényegesen. Én Messit most hiányzó elemként látom.
* Azt elfelejtheti mindenki, hogy Messit majd lecserélgeti Xavi, meg hogy minden harmadik meccsen pihenteti. Ezek teljesen irreális elképzelések, ha mindent figyelembe vesztek. Kis pihentetés, rotáció lesz, ezt Messi is megérti nyilván, de csak olyan helyzetben, amikor tényleg kiengedhetünk. Messi kulcs ember lesz, tetszik vagy sem, annak jön, és mindenki azt is várja tőle. Játszani fog, szinte mindig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.05. 13:59:25

Közben a hírek szerint(Gerard Romero és a többiek) a La Liga elfogadta a tervünket, ezért indultak be a nyilatkozatok Messiéktől.

Én nagyon adnám Messi visszajövetelét ha:
*ésszerű fizetéssel
*jelenlegi csapatba kiegészítésként és nem kizárólag ráépítésként, raádásul megfelelő edzéssel
*Korát megfelelően kezelve és játszatva 50-60 perceket játszva történne

Ha viszont Xavi túltolja és 0-24 játszatni fogjuk és rá lesz kihegyezve minden akkor visszaesünk 2021-be ha Pedriék arra lesznek beidomítva hogy gólvonalon is Messit keressék. [-X
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.05. 13:52:03

Kezdek megbékélni a tudattal, hogy visszahozzuk. Ha így lesz nagyon remélem, hogy Xavi okosan fogja használni, és nem fog minden meccset végigtolni, mint Lewy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ukjent140
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.12.14. 09:48:43

2023.06.05. 13:43:10

| Jorge Messi: "We have confidence in Leo's return. You will soon know." |

Őszintén nem számítottam ilyesmire mikor ma felébredtem :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.06.05. 13:22:36

Messi fater Laportánál van, zajlanak a nagy megbeszélések [-o< :D

Jorge Messi: “Leo wants to return to FC Barcelona & I would like to come back. It is an option.”
Kép
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.05. 11:45:19

drobika írta:
2023.06.05. 11:22:16
bunga írta:
2023.06.05. 06:10:42
SR,EG,ALONSO,KESSIÉ,FERRAN - A RUA!
És kinek? hogyan szabaduljunk meg tőlük? Ismer valaki egy értelmes fizetőképes csapatot, aki 1Ft. 30 fillért adna EG-ért?
SR-ről épp most nyilatkozta XAVI hogy milyen értékes, alulbecsült játékos, maradni fog.
Alonsonak meg nyert ügye van, Balde súlyos sérülés, Alba búcsú, egyedül van a posztján, de amúgy is számoltak vele.
Kessie és Ferran... Torresért kifizettük a világ pénzét, ha a teljesítményéhez viszonyítjuk, óriási buktával adhatnánk tovább.
Kessie meg megint kinek?
Nincs ezek közt egy reális jó deal...
Kessiet nagyon vártam, ahogy Bence is írta, sikerült leèpíteni. Kaphatunk èrte vagy 15-20 milliót. Garciat hátha sikerül rásózni valakire vagy 10 körül, PL-ből jött, válogatott játèkos. A 2 játèkos árából elhoznám az egy èves szerződèssel rendelkező Nevest, aki elbúcsúzott a klubjától. Ha kezdő nem is lesz, jobban illik a játèkunkba, mint Kessie, ès vkp-s, kp-s is tud játszani. Roberto al nem is hosszabbítanèk, Julian Araujo maradhatna cserènek, de szerintem Desttel is előrèbb lennènk. Inigo jöhetne ingyen Garcia helyère. Alonso már marad (Roberto is, hiába is remènykedem :) ), itt lett volna az alkalom "ingyen" Grimaldora cserèlni, Gurreironak jár mèg le a szerződèse, de szóba sem kerül. Ferran akár vesztesèggel is, de távozzon, cserèbe ingyen Thuram, Auba, vagy Jackson valamennyièrt.

Raphinha, Dembele, De Jong, Christensen, Kounde, Fati akik piackèpesek, szerintem egy, vagy több távozni fog egy vkp-èrt (Xavi Zubimendit akarja) cserèbe.

Carrasco 10-15, ès Gündogan jöhet mèg ingyen.

Talán bevètelt láthatunk:

Griezmann 20+5 (júl. 1)
Trincao 7 (júl 1), illetve a következő eladás 50%-a, ha esetleg továbbadják akár már a nyáron.
Lenglet 10-15
Dest 5-10
Todibo (ha távozik, az ára 20%-a)
Nico ?
Abde ?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.05. 11:22:16

bunga írta:
2023.06.05. 06:10:42
SR,EG,ALONSO,KESSIÉ,FERRAN - A RUA!
És kinek? hogyan szabaduljunk meg tőlük? Ismer valaki egy értelmes fizetőképes csapatot, aki 1Ft. 30 fillért adna EG-ért?
SR-ről épp most nyilatkozta XAVI hogy milyen értékes, alulbecsült játékos, maradni fog.
Alonsonak meg nyert ügye van, Balde súlyos sérülés, Alba búcsú, egyedül van a posztján, de amúgy is számoltak vele.
Kessie és Ferran... Torresért kifizettük a világ pénzét, ha a teljesítményéhez viszonyítjuk, óriási buktával adhatnánk tovább.
Kessie meg megint kinek?
Nincs ezek közt egy reális jó deal...
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.05. 06:10:42

SR,EG,ALONSO,KESSIÉ,FERRAN - A RUA!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.04. 23:02:48

Nicolas Jackson megint gólt lőtt, jó lenne leigazolni. Ősszel szóltak róla a pletykák, azóta nem jönnek róla hírek. Le kéne csapni rá.

A francia bajnokságban 19 gólig jutó, 20 éves Wahi leigazolásán is erősen elgondolkodnék.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.04. 21:59:51

NovaProspekt írta:
2023.06.04. 19:23:42
Van most valami szaftos pletyó nálunk igazolás témában? Mostanság nem követtem a csapat körüli dolgokat, meg a twitterről is leszoktam. Ha valaki felhomályosítana, azt megköszönném. :D
Majd azután várható,ha a liga vezetősége méltóztatik végre elfogadni a pénzügyi tervet.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.06.04. 19:23:42

Van most valami szaftos pletyó nálunk igazolás témában? Mostanság nem követtem a csapat körüli dolgokat, meg a twitterről is leszoktam. Ha valaki felhomályosítana, azt megköszönném. :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.03. 21:03:06

Cseri írta:
2023.06.03. 20:18:10
Visszahoznám Ibrát egy évre:) Tanuljanak a fiatalok!
Ő szerintem visszavonul pár nap múlva, volt asszem 4 meccse a Milanban, nem bírja már a teste. Kimaxolta magát legalább. :) Ráadásul nem hinném, hogy pont ide húzná vissza a szíve, ha még egy évet megpróbál a pályán maradni :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése