Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.09.01. 15:25:14

vinszentvega írta:Nem tudom, hogy ki milyen idős itt, de talán egy néhányan még ismerhetik is Hofi mondásai közül a következőt:
Jézus fent van a keresztfán, és a sebéből folyik a vér, a seben különböző bogarak meg legyek ott... A katona, aki ott áll őrséget, megsajnálja Jézust, és a dárdájával elhessegeti a legyeket meg a bogarakat. Azt mondja neki Jézus: "Hagyjad, fiam. Csak éhesebbek jönnek."

Szóval nem akarok varjúmódjára károgni és tényleg csak remélni merem, hogy nem egy éhesebb vezető jön majd...
Nagy igazság! Ezért is bírom Hofit! Mindig olyat szól a maga egyedi stílusában,ami 100 év múlva is érvényes. No de vissza térve a vezetőségre, nem baj ha "éhes" lesz,ha az ügyben kapar józanul és nem utolsó sorban eredményesen,hogy a szeretett klubbunk új irányt vegyen. Ne legyen mindenféle botrány (adó,igazolás,stb), helyes útra kell terelni az utánpótlást, igazolásokat is józanul inkább. Nem szabad bele menni abba amibe a PSG. Nekik a pénzcsap örökké nyitva lesz. A tradíciókkal rendelkező klubbok nem erre vannak berendezkedve. BOB említi sokszor a pénz jelentőségét és abban nagyon igaza van,hogy józannak kell maradni főleg a mai időkben, mert mégiscsak egy klub hátterét a pénz alapozza meg. Mondjuk itt sokszor,hogy nem az én pénzem,mit érdekel mennyibe került, de ha kicsit a lapok mögé nézünk és gondolkodunk,akkor láthatja az ember, hogy szórom a zs-t hozzáálással szépen lassan lehúzzuk magunkat a wc-n, lásd Milan. Ha csőd közeli helyzet merül fel, mert csak röpködnek a több száz millió ajrók igazolásra, fizetésekre, akkor abba megreccsenhet a költségvetés és jöhet sötét középkor. Ezt kell most egyenesbe rakni,mert ezen az úton vagyunk rajta jelenleg.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 15:14:35

Nekem szimpatikus ez a Benedito.
Megragadta a lehetőséget, és intézkedett, nem rest a saját idejét és pénzét, hírnevét sem az ügybe ölni, pedig messze nem garantált hogy ha sikerül akkor ő lesz megválasztva.
Simán benne van hogy másnak kaparja ki a krumplit, ennek ellenére sem rest intézkedni, és nem is ezt hajtja hogy szavazzunk majd rá, hanem hogy tűrhetetlen a helyzet és mihamarabb le kell mondatni Bartoékat.


Az lenne a legjobb ha Laportával összeállnának, lehet jobb kezekben lenne a klub.


SZERK:
itt a lap a vizuálisoknak:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A22524B
Mathieu18
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015.01.10. 20:34:23

2017.09.01. 15:04:43

vinszentvega írta:Nem tudom, hogy ki milyen idős itt, de talán egy néhányan még ismerhetik is Hofi mondásai közül a következőt:
Jézus fent van a keresztfán, és a sebéből folyik a vér, a seben különböző bogarak meg legyek ott... A katona, aki ott áll őrséget, megsajnálja Jézust, és a dárdájával elhessegeti a legyeket meg a bogarakat. Azt mondja neki Jézus: "Hagyjad, fiam. Csak éhesebbek jönnek."

Szóval nem akarok varjúmódjára károgni és tényleg csak remélni merem, hogy nem egy éhesebb vezető jön majd...
Ha és amennyiben a procedúra sikeres lesz, és Bartomeuéknak mennie kell, akkor az utód személye nem igényel komolyabb fejtörést. Úgy hívják, hogy Joan Laporta. :roll:
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.09.01. 14:55:59

Nem tudom, hogy ki milyen idős itt, de talán egy néhányan még ismerhetik is Hofi mondásai közül a következőt:
Jézus fent van a keresztfán, és a sebéből folyik a vér, a seben különböző bogarak meg legyek ott... A katona, aki ott áll őrséget, megsajnálja Jézust, és a dárdájával elhessegeti a legyeket meg a bogarakat. Azt mondja neki Jézus: "Hagyjad, fiam. Csak éhesebbek jönnek."

Szóval nem akarok varjúmódjára károgni és tényleg csak remélni merem, hogy nem egy éhesebb vezető jön majd...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.09.01. 14:55:05

visca el barca írta:
Gaboo írta:Csak nagy kár, hogy jövő nyárig nem jön új elnökség. :(
bőven jönnek.

Javíts ki, ha tévedek, de én úgy tudom, hogy a bizalmatlansági szavazás lesz most nem elnökválasztás. Először meg kell ugrani a 16.570 aláírási küszöböt, majd ha ez megvan, akkor ki lehet írni azt a szavazást, ami arról dönt, hogy marad-e Barto. A jelen lévők 2/3-dának kell arra szavazni, hogy Barto menjen. Ebben az esetben a szezon végéig egy ideiglenes elnökség veszi át az irányítást, majd a következő nyáron jön az elnökválasztás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.01. 14:41:07

Gaboo írta:
Cestus írta:Az nem lenne rossz.
Csak nagy kár, hogy jövő nyárig nem jön új elnökség. :(
bőven jönnek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.09.01. 14:25:31

Cestus írta:Kb. mikorra lesz kigyomlálva a jelenlegi vezetőség, ha sikerrel jár a bizalmatlansági indítvány? Év végére?
Elvileg 3 hónapja van akkor Bartonak kiírni az új választást. (lehet nem jól emlékszem) Optimális esetben minél hamarabb megteszi, majd új a választási procedúra, (az se egy hét). Átadás átvétel, új stáb felállítása. Mire mindennek a végére érnek leghamarabb jövő év eleje.
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.09.01. 14:17:53

Valaki leírná, hogyan zajlik le egy ilyen bizalmatlansági történet?
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.09.01. 14:16:04

Cestus írta:Az nem lenne rossz.
Csak nagy kár, hogy jövő nyárig nem jön új elnökség. :(
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 14:08:17

Az nem lenne rossz.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.09.01. 14:03:03

Cestus írta:Kb. mikorra lesz kigyomlálva a jelenlegi vezetőség, ha sikerrel jár a bizalmatlansági indítvány? Év végére?
Szerintem október vége-november eleje legkésőbb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 14:01:01

Kb. mikorra lesz kigyomlálva a jelenlegi vezetőség, ha sikerrel jár a bizalmatlansági indítvány? Év végére?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2017.09.01. 13:26:43

Sziasztok!

Ezen a weboldalon olvasható minden információ a bizalmatlansági indítvánnyal kapcsolatban:
http://votdecensura2017.cat/news-01-vot ... sura-2017/" target="_blank

Nem tudom, rajtam kívül vannak-e még közületek pártoló tagok itt a forumon, azt sem tudom, hogy mi lesz a szavazás pontos menete, de aki klubtag az szeptember 5-ig küldheti el a tagsági kártya és a SZIG másolatát (mindkét oldal - info@votdecensura2017.cat), lehetővé téve ezzel a szavazás lehetőségét!
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.09.01. 12:59:28

Feast4 írta: - Ne olyan játékosmegfigyelőink legyenek már akik kiszúrják, hogy Couthino egy jó játékos miután befutott, mert ehhez nem kell ész, hanem egy olyan aki kiszúr egy fiatal Verrattit. A Francia, német olasz liga tele 15-30 millió közötti játékosokkal akit posztjukon top 5-ösök lehetnek ha valami hozzáértő kéz alá kerülnek, Dahoud, Weigl pl.
Egy külföldi fórumon linkeltek valami kiírást, miszerint egy (vagy a) játékosmegfigyelőnk szabadságon van a héten, és erre írta valaki, hogy valószínűleg már 2015 óta. Totál igaza van. :lol:
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.09.01. 12:48:54

Feast4 írta: - Ne olyan játékosmegfigyelőink legyenek már akik kiszúrják, hogy Couthino egy jó játékos miután befutott, mert ehhez nem kell ész, hanem egy olyan aki kiszúr egy fiatal Verrattit.
Van nekünk olyan hogy játékosmegfigyelő? :)

Ha lenne akkor az elmúlt években letett volna az asztalra 5-10 opciót ami megoldást jelenthet jó pár évre.
Ahhoz tényleg nem kellett ész hogy Cout vagy más befutott karaktert észrevegyen, ezt a Camp Nou előtti virágárus is megtehette.

Néhány semmirekellő, haszonleső , 1-2 év alatt leamortizált mindent.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.01. 12:41:05

Feast4 írta:Nem, most már tüzet kell oltani.
tüzet oltani azt most kellene, de már nem tudsz. pénzügyileg rendeben vagyunk, játékost meg már nem tudsz hozni.

a következő elnöknek annyi csak dolga van, hogy jövő nyáron ki kell szórni végleg a szemetet (arda, gomes, munir, douglas, rafinha, pákó) és venni 2-3 normális embert nem horribilis áron. meg vmit kezdeni a masiaval h ne menjen el mindenki és ne igazoljunk a B-be mindenhonnan jött-ment embereket.

a pénzzel nem lesz gond, a nike, meg a rakuten fog tejelni szépen.

lehet h hülyén gondolkodom, de a következő elnök a körülmények ellenére bele fog ülni a tutiba, pénz az lesz rogyásig, a játékos mozgást meg egy minimális kompetenciával rendelkező ember is meg tudja oldani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.09.01. 12:25:37

zknym írta:Es kerdezem, ha Barto "eltakarodik", akkor mi fog valtozni? A Pool hajlando lesz eladni Coutinhot? Vagy tobb fiatal fog bekerulni a keretbe, Messi es tarsai pedig mennek a padra? Mi lesz mas? Magas aron tudjak majd eladni a "tolteleket"?
Nem, most már tüzet kell oltani. De pár dolog ami szúrta a szemem és nagyban hozzá járult a történtekhez:
- Elküldünk egy fiatal védőt és veszünk a helyére 20+ ért egy 31 évest aki semmivel se jobb.
- Elküldjük a saját nevelésű szélső védőt és veszünk a helyére padozni egy másikat (Semmi bajom Digne-vel de semmi értelme nem volt a srác idehozatalának.)
- Megveszünk egy csatárt úgy hogy van a keretbe sorban álló másik két fiatal akikből egy padozni fog, egyet elengedtünk ingyen úgy hogy pontosan ugyanannyit tud hozzá tenni mint a másik kettő de legalább került vagy 40 millióba.
- Ne engedjük, már hogy a szó szerint kincset érő fiatal játékosunk egy ostoba baki miatt egy zacskó szotyiért elmehessen a Bayernbe és ne ragaszkodjunk már évekik a testvéréhez, hogy megmutassuk ez csak véletlen volt, annak ellenére, hogy jobb években padra se fért volna
- Ne olyan játékosmegfigyelőink legyenek már akik kiszúrják, hogy Couthino egy jó játékos miután befutott, mert ehhez nem kell ész, hanem egy olyan aki kiszúr egy fiatal Verrattit. A Francia, német olasz liga tele 15-30 millió közötti játékosokkal akit posztjukon top 5-ösök lehetnek ha valami hozzáértő kéz alá kerülnek, Dahoud, Weigl pl.
- És tényleg ne vegyünk már 30-40 milliókért harminchoz közeli csereket amikor az utánpótlásban vannak hasonló képességű fiatalok. Ha valakinek van türelme keresse vissza én egyszer beírtam tavaly nyárig mennyi pénzt költöttünk el olyan játékosokra akiknek 10 meccse sem volt. Brutális...
-Aztán ne csináljunk már ilyen Neymar szintű igazolásokat amikbe belebukik egy vezetőség és sose fog kiderülni mennyi pénzt vertünk el rá.
- Ne hazudozzunk már a szerződéshosszabításokról.
- Ne vegyünk meg egy Paulhinot Kínából! (Főleg, hogy egy újabb saját nevelés elől veszi el a helyet.)
- Ne büntessenek meg minket ifi szabályszegések miatt több szezonnyi transferbannra.
- Az edző kérésére igazoljunk már ne Barto hülyeségére!
- És végül, de nem utolsósorban ne legyenek már botrányok a vezetőség körül.

Kb. ennyi ami szúrja a szemem és amit elvárnék és szerintem mindenki el is várhat egy normálisan működő klubnál.
Kép
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.09.01. 12:08:00

dentomi írta:Azért az elnök urnak sem egyszerű az élete, a 3-4 bohóc elment igazolni, már az első körben kiröhögték őket a nevetséges ajánlataikkal együtt, erre "majd jól megmondjuk apunak" és már kagylózták is Bartót, gyere papa mert minket nem vesznek komolyan.

Vicc az egész.
Szegény elnök úr! :cry:
már akkor menniük kellett volna, amikor eladták a mezt és elzavarták Cruyff-ot a Barca környékéről! Nálam most sem az a legnagyobb baj, hogy nem hozták kutinnyót, hanem hogy engedték elmenni Neymart és a legnagyobb baj, hogy Messi nem ír alá!!!
Amúgy szerintem, ahogy letette a kagylót rögtön hívta az Ő főnökét, bizonyos Rosellt! Ha a sitten engedik telefonálni néha...
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.09.01. 12:00:16

Azért az elnök urnak sem egyszerű az élete, a 3-4 bohóc elment igazolni, már az első körben kiröhögték őket a nevetséges ajánlataikkal együtt, erre "majd jól megmondjuk apunak" és már kagylózták is Bartót, gyere papa mert minket nem vesznek komolyan.

Vicc az egész.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.01. 11:30:13

Sanama írta: Szerinted mit szól majd Messi, ha holnap megmondják neki, hogy Leo, tudjuk mennyit tettél a csapatért, nélküled az EL-ben küzdenénk, de figyi, szeptembertől realizálnunk kell a költségeket, és hát 5 millióval kevesebbet fogsz keresni, oké?

Leírva nagyon szépen hangzik ez a költség realizálás, de azért ez nem ilyen egyszerű szerintem. És ez csak egy része a költségeknek.

Illetve gondolom a bevételek további növelésének is van egy költség vonzata(kínai hódításokat finanszírozni kell), szóval nem tudom hogy gondolod, hogy a bevételt növelni kéne emellett a kiadást csökkenteni egyszerre.
Nyilván egy Messi kalibereel ezt nem teheted meg, de mondjuk egy Gomessel, Ardával stb igen. Valszeg lehetne olyan új szerződést eléjük tenni, amire menekülnének tőlünk. Persze, ahhoz le kellene járnia a szerződésüknek.
Egy sportközgazdás mondta nem is olyan régen, hogy a nyereséget azonnal visszakell forgatni a pályába és nem a létesítményre gondolt csak. Az nem annyira jó, ha ülnek rajta. Folyamatosan fejleszteni kell a csapatot, az utánpótlást, a stábot, a létesítményeket, az arculatot stb, mert csak ekkor lesz versenyképes egy klub és vonzó fiataloknak, játékosoknak, szakembereknek, szponzoroknak, befektetőknek stb.
Ezt teszi a tevehajcsár is folyamatosan Párizsban. Szisztematikusan építette fel a klubot és tette most már tényezővé Európában. Szídhatjuk mi, de a fentiek nem vitathatók el tőle. Persze, az egy másik klubmodel, de az alapok ugyan azok.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.09.01. 11:14:07

Sanama írta: Szerinted mit szól majd Messi, ha holnap megmondják neki, hogy Leo, tudjuk mennyit tettél a csapatért, nélküled az EL-ben küzdenénk, de figyi, szeptembertől realizálnunk kell a költségeket, és hát 5 millióval kevesebbet fogsz keresni, oké?

Leírva nagyon szépen hangzik ez a költség realizálás, de azért ez nem ilyen egyszerű szerintem. És ez csak egy része a költségeknek.

Illetve gondolom a bevételek további növelésének is van egy költség vonzata(kínai hódításokat finanszírozni kell), szóval nem tudom hogy gondolod, hogy a bevételt növelni kéne emellett a kiadást csökkenteni egyszerre.
Tudom nem nekem szólt, de én úgy gondolom ezt a kiadás optamalizálást, hogy nem adunk 10milliókat új szerzeménynek, hanem mondjuk 5 körül, és ha arra érdemes, akkor évenként növeljük a fizuját. Messit "sajnos" mostmár meg kell türni ekkora fizuval, szerintem ezen már senki sem változtathat. A változást az újonnan szerződtetett játékosok hozhatják, ha nem kapnak sztárfizetést, már előrébb tartunk (Úgyis mindig a potenciált keressük a játékosokban, hát adjunk nekik 2-3millát, ami potenciál függvényében felmehet 7re mondjuk :mrgreen: )
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.09.01. 11:07:09

Jogos, mert nem egyértelmű. Bevétel részre gondoltam a pénzügy rész alatt.
Kiadás már nem követendő.
Szerinted mit szól majd Messi, ha holnap megmondják neki, hogy Leo, tudjuk mennyit tettél a csapatért, nélküled az EL-ben küzdenénk, de figyi, szeptembertől realizálnunk kell a költségeket, és hát 5 millióval kevesebbet fogsz keresni, oké?

Leírva nagyon szépen hangzik ez a költség realizálás, de azért ez nem ilyen egyszerű szerintem. És ez csak egy része a költségeknek.

Illetve gondolom a bevételek további növelésének is van egy költség vonzata(kínai hódításokat finanszírozni kell), szóval nem tudom hogy gondolod, hogy a bevételt növelni kéne emellett a kiadást csökkenteni egyszerre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.01. 10:45:51

csababarca írta:
Bob_Marley írta:Pénzügyileg ezt vigyék tovább, de a kiadásokat bőven lehetne realizálni, amiket felsorolt palesz77, azok között is volt ilyen. Marketing költségeket be kéne szedni a játékosoktól, fizetéseket csökkenteni. Még inkább nyitni az USA felé, reális cél lehet az 1 milliárd EUR bevétel is.
Egy elnöknek leginkább a pénzügyi rész a feladata, természetesen hozzátartozik a jó szakemberek kiválasztása is, edzőkben szerintem jól is választottak, de tárgyaló embereket kevésbé. Ebben is fejlődést várok!
Csak nekem tűnik ellentmondásnak amit írsz?
Pénzügyileg vigyék tovább, majd leírod a legfontosabb dolgokat pénzügyben, hogy miken kéne változtatni.
Akkor pont nem kéne továbbvinni az eddigi pénzügyi dolgaikat, nem?
Jogos, mert nem egyértelmű. Bevétel részre gondoltam a pénzügy rész alatt.
Kiadás már nem követendő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.01. 09:45:35

Fecooo írta: nem értek egyet...
Egy elnöknek nem a pénzügyi rész a feladata, hanem minden pozícióra kiválasztani a megfelelő embereket... ha ezt az egyetlen feladatot nem tudja megoldani, onnantól csinálhat bármit, bukás lesz a vége... hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Barca sportklub elsősorban!

"reális cél lehet az 1 milliárd EUR bevétel is. "
Már bocs, de hova sz.rjak?

Neked ettől jobb lesz? jobban fogod érezni magad, hogy a Barca nyereséges csak nyerni képtelen? ott az Arsenal példája...
Egy klub stabil működéséhez pénz kell, ezt nem lehet vitatni, ez az egyik alap. Téged, mint szúrkoló nem érdekel ez is tiszta sor, ami meg érdekelne valszeg nem fog létrejönni, ezért flusztrált vagy (nem vagy egyedül).:-D
Minden eredője Ney lelépése, mert addig csak az olasz igazolási hírei borzolták a kedélyeket. Ney lépése tette a Barto adminisztrációt kényszerpályára, amibe valszeg belebuknak. Igazán minden lehetőségre rámozdultak, ami akár az itteni közösségnek is vágyálma lehetett. Nagy áldozatok árán hozták Dembelét, valamelyest enyhítve a Ney utáni űrt, de ugye Ini pótlására, vagy mellé már nem sikerült. Én igazán azért haragszom rájuk, mert elbaszarintották az időt olyan játékosokra, akik leigazolása finoman szólva is kétséges volt. Az olaszra kaptak egy kategórikus nemet, Coutra szintén, mégis hajszolták értelmetlenül és horrorsztikus áron. Akik meg szívesen jöttek volna, de nem akkora nevek, azoktól meg visszaléptünk. A tárgyalók szerepe azért fontos, mert valszeg előadták magukat, hogy mi vagyunk a Barca, csak ettől most nem estek hasra azok a klubok, akik szintén televannak lével. Nem beszélve arról, hogy mind két besült játékos csapata meghatározó játékosai és mivel ott nincsen kivásárlási ár, ezért teljesen a birtokló klub hozzáállásán múlt, vagy múlik a transzfer. Itt nem adhatod elő a "felsőbbrendű" katalánt, mert kiröhögnek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.09.01. 09:00:40

Bob_Marley írta:Pénzügyileg ezt vigyék tovább, de a kiadásokat bőven lehetne realizálni, amiket felsorolt palesz77, azok között is volt ilyen. Marketing költségeket be kéne szedni a játékosoktól, fizetéseket csökkenteni. Még inkább nyitni az USA felé, reális cél lehet az 1 milliárd EUR bevétel is.
Egy elnöknek leginkább a pénzügyi rész a feladata, természetesen hozzátartozik a jó szakemberek kiválasztása is, edzőkben szerintem jól is választottak, de tárgyaló embereket kevésbé. Ebben is fejlődést várok!
nem értek egyet...
Egy elnöknek nem a pénzügyi rész a feladata, hanem minden pozícióra kiválasztani a megfelelő embereket... ha ezt az egyetlen feladatot nem tudja megoldani, onnantól csinálhat bármit, bukás lesz a vége... hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Barca sportklub elsősorban!

"reális cél lehet az 1 milliárd EUR bevétel is. "
Már bocs, de hova sz.rjak?

Neked ettől jobb lesz? jobban fogod érezni magad, hogy a Barca nyereséges csak nyerni képtelen? ott az Arsenal példája...
Válasz küldése