Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Elküldenéd a vezetőséget?

Igen, mindegy kit igazolnak
115
86%
Nem, ha elhozzák Coutinhot is Dembélé mellé
9
7%
Semmiképp sem
9
7%

Szavazatok száma: 133
davi10
Director del Fútbol

2019.09.23. 15:38:06

Egyáltalán nem újkeletű ez a hitelezés a City-PSG vonalon kívül senki nem tud ekkora összeget egyben kifizetni. Az Atleti is pl. azért fizetett többet Joao Felix-ért, mint a tényleges kivásárlási ára, hogy ne kelljen egy összegbe kifizetni.
Szóval nem ördögtől való dolog ez, csak kérdés, hogy pont ebben az esetben volt-e értelme.

Amúgy ha jól tudom az összes klub közül mi kapjuk a legtöbb lóvét a sportszergyártónktól (a Nike-tól, de talán jövőre ugyanannyit fog kapni a Real az Adidas-tól, de erre nem esküdnék meg).

Összbevétel tekintetében is az élmezőnybe vagyunk, talán elsők is, mindezt úgy, hogy 2 éve nézhetetlen focit produkálunk, és még több ideje csak magunkat járatjuk a nemzetközi kupasorozatokban.

Szóval szerintem az anyagi dolgokat jól csinálják (a fizukon azért lehetne korrigálni), de abban egyetértek, hogy jóval több "etikátlan" átigazolási ügyletről hallani, mint kéne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Atlantis
Jugador del Barça

2019.09.23. 14:50:27

davi10 írta:
1. A már említett tripla
2. Anyagilag nem engedhettünk volna meg 4 éve ilyen abszurd és horror fizetéseket, mint amiket most szórunk el.

Sok hibája van, de talán a legnagyobb és a legszembetűnőbb, hogy nem tud és/vagy nem is akar új edzőt találni.
A keretünk a világ egyik legerősebbje, ennek az összehozatalához Ő biztosította a lehetőségeket.
Már csak egy olyan sofőrt kéne szereznie, aki tud Ferrari-t vezetni.
Ezzel azért vitatkoznék, mert egész egyszerűen az összes nagyobb klub bevétele folyamatosan nő, ez nem annyira az Ő érdemük, sőt:
- Szerintem az, hogy Griezmann-t (hivatalosan elismerve) hitelből kellett megvenni, pontosan megmutatja azt, hogy anyagilag egyáltalán nem állunk olyan jól mint be van mutatva
- 2007 óta stabilan benne vagyunk az 5 legnagyobb bevétellel rendelkező klub listájában (2015-öt leszámítva stabil top3)
- Alapvetően a fociban évről évre több pénz van, és a bérek mindenhol kúsznak felfele évről évre.

Szóval én személy szerint nem látok túlságosan nagy mágiát az anyagi oldalon, cserébe rengeteg kétes ügylet (Neymar, Griezmann, Malcom). Az egyetlen amit üzleti oldalon el kell ismerni, hogy Laporta érához képest hatékonyabban tudjuk értékesíteni a játékosainkat a piacon, ez viszont az előző vezetés kritikája, mintsem a mostani elismerése, hogy végre nem csak piaci ár alatt tudunk eladni. :D
davi10
Director del Fútbol

2019.09.22. 22:07:56

andreas írta:Tényleg és komolyan kérdezem, mi jó történt velünk amióta az ember betette a lábát Barcelonába?
Csak hanyatlást látok, mind anyagilag mind a filozófiánk, hol léptünk előre bármiben amióta itt van...
1. A már említett tripla
2. Anyagilag nem engedhettünk volna meg 4 éve ilyen abszurd és horror fizetéseket, mint amiket most szórunk el.

Sok hibája van, de talán a legnagyobb és a legszembetűnőbb, hogy nem tud és/vagy nem is akar új edzőt találni.
A keretünk a világ egyik legerősebbje, ennek az összehozatalához Ő biztosította a lehetőségeket.
Már csak egy olyan sofőrt kéne szereznie, aki tud Ferrari-t vezetni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
MatyiG
Adminisztrátor

2019.09.22. 20:43:31

andreas írta:
MatyiG írta: Triplaztunk négy éve, mondjuk nem az ő erdemuk volt.
Az 4 éve volt és azóta???

Azt kérdeztem: előrelépés!
Nem azt kérdezted, hanem azt, hogy mi jó történt velünk azóta, mióta ők vannak a klub élén, erre írtam, hogy a triplázás.
andreas
Jugador del Barça

2019.09.22. 20:37:19

MatyiG írta: Triplaztunk négy éve, mondjuk nem az ő erdemuk volt.
Az 4 éve volt és azóta???

Azt kérdeztem: előrelépés!
MatyiG
Adminisztrátor

2019.09.22. 20:31:10

andreas írta:Tényleg és komolyan kérdezem, mi jó történt velünk amióta az ember betette a lábát Barcelonába?
Csak hanyatlást látok, mind anyagilag mind a filozófiánk, hol léptünk előre bármiben amióta itt van...
Triplaztunk négy éve, mondjuk nem az ő erdemuk volt.
andreas
Jugador del Barça

2019.09.22. 20:19:09

Tényleg és komolyan kérdezem, mi jó történt velünk amióta az ember betette a lábát Barcelonába?
csababarca
Presidente del Barça

2019.09.22. 20:00:20

Kovbal88 írta:Szerencsére nem annyira rossz vezető, mint amilyennek most tűnik, azért csak leigazoltak pár jó játékost is.
és mit értünk vele? fele itt sincs, azoknak akiket hozott.
másik fele eleve nevetséges igazolás volt.

vasvillával kellene elkergetni a klub éléről, mielőtt teljesen szétzülleszti a klubot.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
Kovbal88
Entrenador del Barça

2019.09.22. 19:36:14

Nervo írta:Remélem az elnöválasztáson értékelni fogják a valverdével közös munkájukat. Én csak Abidalt sajnálom meg Kluivertet, akik csatlakoztak ehhez a projetkhez. Akkor lenne ez a bűnöző is gondban (aki rosell bábja volt mindig is), hogyha a klub szimólumai, mint Abi is felállnának hogy ők már nem hajlandóak asszisztálni ahhoz amit ez a gazember és társai művelnek.
A hatalmat szereti a focit nem hiszem. Sose volt szimpatikus, de nem tudom, hogy lehetne elzavarni. Fura mód a szurkolók nagyon megértőek, a mostani vezetéssel szemben. Szerencsére nem annyira rossz vezető, mint amilyennek most tűnik, azért csak leigazoltak pár jó játékost is.
Elől a Barca mögötte a Real Madrid!
Nervo
Jugador d'estrella

2019.09.22. 16:51:02

Remélem az elnöválasztáson értékelni fogják a valverdével közös munkájukat. Én csak Abidalt sajnálom meg Kluivertet, akik csatlakoztak ehhez a projetkhez. Akkor lenne ez a bűnöző is gondban (aki rosell bábja volt mindig is), hogyha a klub szimólumai, mint Abi is felállnának hogy ők már nem hajlandóak asszisztálni ahhoz amit ez a gazember és társai művelnek.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, De Ligt, Firpo, Riqui Puig, De Jong, Arthur, Neymar, Messi, Griezmann.
Oranje: Cillessen, Tete, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Stengs.
Kép
Samper
Director del Fútbol

2019.08.18. 11:22:41

Dembélé jobb, mint Neymar – Bartomeu. Legalább ehhez tartsa magát és ne csináljon magából közröhejt.
MQuCsabi
Llegenda del Barça

2019.08.16. 05:58:46

Persze, ha nem jon Neymar, akkor majd leigazolja Dybalat... Vagy elhozza Lukakut Suarez cserejenek. Jó reggelt
Kép
Samper
Director del Fútbol

2019.08.15. 22:22:31

Barto annyira belekompromittálta magát a Neymar ügybe, hogy ha nem sikerül, nem ő lenne,ha nem húzna elő valami magas kártyát meglepetésként a kabátujjából. Hogy aztán az kinek és mire lesz jó, az kérdés.
LG
Az Év fórumozója 2016

2019.07.12. 21:59:26

Szóljatok, ha ez az ember elkotródott a klub éléről, mert én addig, amíg itt van, bojkottálni fogom a csapatot. Egyszerűen nem veszi be a gyomrom, amit művel. Akkor is szóljatok, ha Neymart visszahozzák, mert azzal a beütnék az utolsó szöget a szurkolásom koporsójába.
MatyiG
Adminisztrátor

2019.07.11. 20:56:59

Azért ne állítsuk már be Messit fekete bárányként. :D
Barca_10
Entrenador del Barça

2019.07.11. 19:59:47

Az jutott eszembe hogyha ez a bűnöző beszélne magyarul 100% hogy NER-tag lenne, kevesen tudják ilyen jól megmagyarázni a semmit mint Barto.

Egyébként gratulálok nekik hogy egy laza 5 milliárdos üzletet hazavágtak, én dicsértem az egész bagázst a Nike és Rakuten szerződések után, de ez már sok.

Akárki is lesz az utód sok dolga lesz, azt halkan jegyzem meg hogy remélem azzal kezdi, hogy Messinek adnak egy szép búcsút, menjen ki az utcára egész Barcelona ünnepelni a történelem legnagyobb zsenijét, aztán menjen haza a Newells-be levezetni. Jobb lenne neki is, de főleg a klubnak.
Kép

"Amikor elbúcsúzok a futballtól, sirni fogok mert véget ér az életem. Ha meghalok, ne egy temetőben vagy akárhol máshol temessetek el,csak
vigyetek egy stadion mellé egy labdával a kezemben mert nekem a labda az életem"
-Ronaldinho
Legendario
Feast4
Director del Fútbol

2019.07.11. 19:26:40

Amúgy nagyon kíváncsi leszek.Ha tényleg hitelből lesz megfinanszírozva a francia leigazolása ezzel a fizuval akkor nagyon hamar el kéne gondolkodni azon hogy a hihetetlenül stabil anyagi helyzetű klub éléről nem kéne elzavarni ezt a majmot mielőtt csődbe visznek minket?
Kép
mess2009
Director del Fútbol

2019.07.05. 21:20:41

olvasva Barto nyilatkozatát, miszerint Dembélé jobb játékos mint Neymar és ezt (a gyengébbek kedvéért) meg is ismétli!? hát rá döbbentett, hogy új alapokra kellene helyeznem azt a kevéske értékítéletet amit eddig a fociról begyűjtöttem.
szánalmas. :mrgreen:
pr13
Jugador del Barça

2019.07.05. 15:24:20

MessiNeymarSuarez írta: Van egy olyan érzésem, hogy ez a Neymarozgatós story is elsősorban azért megy, mert ezzel akarják lekötni a jónépet, hogy ne lázadjanak, hanem legyenek azzal elfoglalva hogy Neymar visszajön-e vagy sem. :roll:
Igen, ez már nekem is eszembe jutott :D Megy a téma, hogy Neymar vagy Griezmann "szúrta hátba" jobban a klubbot, meg ki a jobb, rosszabb, szebb.
De közben még mindig EV ül a padon. #-o Én a kupadöntő után nagy összeget mertem volna tenni arra, hogy feláll, mert ilyen bukták után még egy top klubnál biztosan nem maradhat edző.. Szerencsére nem fogadtam és megmaradt a zseton. És a mai napig nem tudjuk, hogy a tisztelt testület mit értékelt fel annyira, hogy az Anfielden meg Sevillában történtek eltörpül mellette.
MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2019.07.05. 15:03:05

Chino írta:...

Ez igaz, ezért is vagyok mocskosul mérges Valverdére.
Guardiola, Lucho, de akár Cruyff is önként felállt volna teljes szégyenérzettel a padról 1 vagy 2 ilyen istentelen nagy történelmi zakó után, pedig az említett emberek(főleg Guardiola és Cruyff) mennyivel többet tettek a Barcáért mint Valverde.
Erre ennek meg nem volt más dolga, mint utána széles vállal kiállni flegmázni, hogy köszöni szépen nagyon jól van, miután 2 olyan soha nem látott zakót sikerült véghez vinnie a csapatával(ráadásul zsinórban), ami jó ha ezen kívül összesen 2-szer előfordult a BL/BEK történelmében :roll:

Viszont ilyenkor az elnök dolga lenne kiállni, és szépen elbocsátani.
Kivéve ha az elnöknek olyan edző kell, aki egy báb, és nem meri kirakni padra akik nem a kellőképp teljesítenek, és garantáltan kezdők maradnak.
Guardiola, Lucho ezeket mind meglépte, tényleg meg is lett az eredménye. Hol lett volna 2009-ben triplázás, vagy 2015-ben triplázás, ha Guardiola nem küldi el a kiégett Ronaldinhot, Decoval akik részegen jártak edzésre, vagy Lucho aki többek között Xavit rakta ki a kezdőből, és mellette megtalálta a fontos feladatát is?!..

2018: https://www.youtube.com/watch?v=B4OivXujbGM" target="_blank Roma-Barca 3-0
2019: https://www.youtube.com/watch?v=16y8CZ3oEDs" target="_blank Liverpool- Barca 4-0

Micsoda szenzációs, dicső, Barcelonához méltó Bl szereplés...
Igazán rászolgált a hosszabbításra, és a vállveregetésre, bizalomra..
Hátha jövőre sikerül már végre 4 gólos előnyről is kiesnünk vele :roll:
A gyönyörű játékkép csak slusszpoén.
Alig várom, hogy a harmadik szezon(ami Luchonál is rosszul sikerült már, akkor Valverdével mi lesz?) is lepörögjön vele, micsoda kilátások... #-o

Egyszerűen el nem tudom képzelni, felfoghatatlan hogy ezek után(+kupadöntő) nem képes Bartomeu kirúgni páros lábbal Valverdét egy Barcelona padjáról.
Mélységesen szomorú, hogy ide jutott szeretett klubom.

Van egy olyan érzésem, hogy ez a Neymarozgatós story is elsősorban azért megy, mert ezzel akarják lekötni a jónépet, hogy ne lázadjanak, hanem legyenek azzal elfoglalva hogy Neymar visszajön-e vagy sem. :roll:
Chino
Director del Fútbol

2019.07.05. 14:44:54

mess2009 írta:én nem voltam Barto ellenes, de mostanra kénytelen vagyok beismerni, hogy két óriási hibát elkövetett:
-Valverde meghagyása. ellenére annak, hogy két konkrét oka is megvolt.
Nagyon távol álljon tőlem, hogy Baret-t védjem, de egy normális edző két ilyen példa nélküli, megalázó bukta után (plusz még a kupával sem tudott kozmetikaázni, ott is helyretettek minket) magától fel szokott állni a padról, ha nem is szezon közben, de a végén mindenképpen.
Ezt nem tartom gerinces dolognak, persze lehet hogy úgy gondolja elvegetál majd jó pénzért a padon, az eredmények pedig nem igazán izgatják, mert úgy tűnik bármi történhet marad a posztján. Max. akkor tudom elképzelni, hogy felállítják, ha a szent teheneket padra vágja. Pedig ennek kellene az alapnak lenni. Mind Pep, mind Lucho meglépte ezeket, meg is lett a (pozitív) eredménye.
mess2009 írta:-az egész un. sportigazgatóság lecserélésének az elmaradása mert itt is volt (van) legalább két ok de inkább több.
ez a mostani balhé ? ki tudja mi a valódi ok?! hazudnak mint állandóan. mellesleg ez a fazon belekiabálta az "éterbe", hogy Neymar marad, aztán mégsem maradt ....már akkor lemondhatott volna :mrgreen:
az un. Neymar ügy meg lehet hogy nincs is(a mostani) itt meg megy az adok kapok rendesen... ki kéne várni.
Itt nem tudni mi megy a háttérben, most talán elkezdődik valami takarítás, aztán meglátjuk, hogy bábok kerülnek-e a megüresedett székekbe, akik majd bólogatnak Barto minden elképzelésére.
A jövő csapatának építéséről meg annyit, hogy ez sem Valverdenél, sem Bartonal sem prioritás. Nagyon jól tudják, hogy legfeljebb 2-3 évük van hátra, megoldják Messivel meg a "kész" játékosokkal.
Hogy utána mi lesz, az már nem az ő gondjuk.
Forca Barca!!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça

2019.07.04. 14:58:42

Mestre lemondott és a helyét nem más veszi át mint... Barto #-o elnök és helyettes egy személyben, miközben a mundo szerint Segura lehet a következő, hullanak a fejek de a legjelentősebbek sajnos nem.
mess2009
Director del Fútbol

2019.07.04. 12:12:40

én nem voltam Barto ellenes, de mostanra kénytelen vagyok beismerni, hogy két óriási hibát elkövetett:
-Valverde meghagyása. ellenére annak, hogy két konkrét oka is megvolt.
-az egész un. sportigazgatóság lecserélésének az elmaradása mert itt is volt (van) legalább két ok de inkább több.
ez a mostani balhé ? ki tudja mi a valódi ok?! hazudnak mint állandóan. mellesleg ez a fazon belekiabálta az "éterbe", hogy Neymar marad, aztán mégsem maradt ....már akkor lemondhatott volna :mrgreen:
az un. Neymar ügy meg lehet hogy nincs is(a mostani) itt meg megy az adok kapok rendesen... ki kéne várni.
Tomix354
Capitá del Barça

2019.07.03. 21:08:06

Jordi Mestre lemondott, pedig Bartonak és EV-nek kéne.
Léfe
Entrenador del Barça

2019.05.29. 15:11:05

Az kicsit zavar, hogy Cou-ról nagy melléfogásként irtok. Végül is az lett. Na de amikor jött más volt a kép. Nagyon örültem neki, mások is. Többször láttam a Pool-ban és extra volt. Nem is értem mi lehet a háttérben.
Válasz küldése