Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.18. 00:42:56

Sinya22 írta:
2020.08.17. 22:48:29
Nem értek hozzá,de ez amúgy se hiszem,hogy így működik,hogy valaki azt mondja hétfőn hogy akkor szombaton választás. A legkorábbi dátum amit olvastam,az október lett volna. Örültem volna neki ha feláll,és elmegy,mert ez a szezon semmilyen szempontból nem arról fog szólni,hogy hány kupát nyerünk meg mennyire fogunk szépen játszani. Így majd márciusban választás,mire az új elnökség átveszi a klubbot,vége is a szezonnak.
Pontosan.

Hasznàljuk már ki, hogy ez itt egy fórum és van időnk átgondolni amit írunk. Ez nem úgy megy, hogy ma lemond valaki es holnap màr a helyén ülnek. Új elnöksèget a sociók vàlasztanak, aminek pedig meghatározott folyamata és ideje van a klubb saját szabályzata alapján.

Ha lemondana Barto egymaga, ki maradna ott vezetni az egyesületet? Azok az emberek akiket Ő vitt oda, ő választott maga mellé. Akik eddig is minden rossz döntését támogatták és mostàk kezeiket. (Hiszen akikben maradt még bármi önbecsülés az év eleji botránynál felàlltak.)
Konkrétan az Ő bàbjai irányítottak volna mindent tovàbbra is, semmi sem változott volna. Sok szurkoló lelkének jobb lenne, de a klubbnak semmivel sem.

Mondjon akkor le mindenki? Egy hatalmas, több száz, vagy ezer embert foglalkoztató egyesületről, cégről beszélünk. Nem tud vezetőség nélkül működni, döntèst hozni, szerződéseket aláírni. Azonnal szétesne. Amiről itt a többség beszél, az egy álomvilágban működhetne, de nem abban élünk.

Sokkal régebben kellett volna felàllnia. A szégyen az, hogy a legutolsó Barcagate botránynál sem a szurkolók és sem játekosok nem álltak ki egységesen, hogy ne tovább. A sociók sara is benne van abban, hogy eddig hagyták randalírozni, mert ennyi botrányt és szörnyű döntést egy vezetőségnek sem lett volna szabad hagyni. Lentebb valaki már szépen felsorolta a listát.

Most már csak abban reménykedjünk hogy tavasszal végre egy jó döntést hoznak, ami tényleg a klubbnak a legjobb.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.17. 22:48:29

Nem értek hozzá,de ez amúgy se hiszem,hogy így működik,hogy valaki azt mondja hétfőn hogy akkor szombaton választás. A legkorábbi dátum amit olvastam,az október lett volna. Örültem volna neki ha feláll,és elmegy,mert ez a szezon semmilyen szempontból nem arról fog szólni,hogy hány kupát nyerünk meg mennyire fogunk szépen játszani. Így majd márciusban választás,mire az új elnökség átveszi a klubbot,vége is a szezonnak.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.08.17. 22:45:54

visca el barca írta:
2020.08.17. 20:20:05
Csaba,

azert a realitasok talajan maradva Te kicsit tul sokat vartal. Holnap legyen uj elnok, hozzuk el kloppot es csereljuk le a pique, busi, sr, alba, rakitic, vidal, suarez 7est, 7 top 20on evesre.

Azert ne vicceljink mar. Ez nem FM.
Vajon tényleg irreális elvárás, hogy egy olyan elnökség,
- amit megbüntettek a Neymar-üzlet miatt,
- ami transferbant kapott,
- ahol kirobbant az Abidal-féle szervkereskedelmi balhé,
- ahol fizetett bértollnokokkal akarták lejáratni a riválisokat/a vezetőséget nem támogató játékosokat, ű- ahol folyamatos belharcok dúlnak még a belső bizalmasok közt is,
- ahol olyan 100M-s játékosokat igazolnak, akik mind besülnek,
- ahol olyan Griezmannt igazolunk, aki egy évvel előtte egy látványos pojáca-show keretében mondott nemet a klubnak, és utána le is úgy igazoljuk, hogy abból feljelent az ATMA,
- akiknek a tevékenységének a hála folyamatosan erodálódik a csapat renoméja,
- ahol a futballtörténelem egyik legnagyobb játékosainak a legjobb éveit pazaroljuk el
- ahol az elmúlt években következmények nélkül lehetett szégyenteljes körülmények közt kiesni a BL-ből
- és akiknek az áldásos tevékenységének hála nemcsak a klubtörténet, de a BL történetének egyik legsúlyosabb zakóját is köszönhetjük

túl nagy elvárás, hogy egy ilyen elnökség lemondjon???

Az a baj azzal, hogy Barto marad, hogy 2 út áll előtte. 1) kvázi ügyvezető elnökként olyan döntéseket hoz, ami rövid távú, és nem béklyózza meg (még jobban) a következő elnök ciklusát hosszútávú játékos/edzői szerződésekkel (különösen úgy, hogy az összes nagy húzása Bartoéknak brutál bukás lett). 2) csinálja úgy, mintha a klub hosszútávú jövőjéért is ő lenne a felelős. Ez az elnökségének egészét nézve katasztrofális következményekkel járhat. Agyonfizetett, alulteljesítő, értékesíthetetlen, öregedő futballistákkal már így is tele a ház.

Ha az 1-es opciót választja, akkor lényegében egy év megy a kukába, érdemi építkezésre nem kerülhet sor, és Messit se ez fogja meggyőzni, hogy érdemes 0-ról elindulni a 21/22-es szezonban. Ha a 2-es opciót választja akkor folytatódik az ámokfutás, és csak reménykedhetünk benne, hogy a Barto által eddig okozott károkhoz nem jönnek újabb kapitális hibák.

Az egy év, ami így megy a levesbe aranyat érne egy új projektnek, sajnos ebből nem látunk semmit, és egy új korszak alapjait a régi korszak tönkretevői raknak le. Nyami...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.17. 22:42:46

Nero. írta:
2020.08.17. 22:11:39

Nem érdekel Laporta programja
Ertem en h anarchia van, de egy szintet tartsunk mar meg 😂
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.08.17. 22:38:22

Az elmúlt évek tapasztalatai alapján én kevés esélyt látok a "forradalomra". Minden megvan magyarázva, Setien a fő hibás és egyébként is koronavírus miatt nem lehet biztonságosan választásokat tartani korábban, meg majd most elkezdik a csapat újraépítését és minden rendben lesz, bedobnak pár nevet, új edző nagy ígéretek és megy minden tovább...
(bár tévednék)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.17. 22:30:12

Az új választásokkal neki már nem kellett volna bajlódnia, ahogy más döntésekkel sem. A meccs után már csak döntést kellett volna meghoznia és közölnie: a lemondását.

Szakmailag és erkölcsileg is olyan szinten bukott meg, hogy neki már itt semmi joga nem szabadna, hogy legyen döntéseket meghozni.

Itt forradalombak kellett volna történnie, ehelyett meg nagyon úgy tűnik, hogy néhány nevetséges sablonintézkedéssel letudjuk ezt is.

Bár még azért bízok benne, hogy valaki mégis elindítja a forradalmat, vagy a játékosok, vagy szurkolók. Valakiben legyen már gerinc, basszus.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.08.17. 22:14:16

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.17. 21:42:38
Cruyff sem volt kutyaütő :D
Ettől függetlenül jogos amit Samper feltételez: Attól még hogy valaki Barca játékos volt, nem garantált hogy jó edző is lesz, főleg ha tovább viszi a "szigorú Barca DNS-t"
Természetesen az, hogy valaki Barca játékos volt nem garancia arra, hogy jó edző lesz, viszont én a fő problémát nem a "Barca DNS" -ben, vagy a Cruyff féle játékfilozófiában látom, hanem abban, hogy nincs olyan szakvezetés aki képes úgy megreformálni, hogy az a jelenlegi mezőnyben versenyképes lenne. Pep, Tito párosnak sikerült igazán utoljára, kell valaki aki képes erre, de úgy hiszem, ezt az új szakvezetést nem a Barto féle vezetőség fogja kinevezni. Ez a vezetőség mindenben messze áll a Barca filozófiájától (hiába mondanak mást), ezekkel a sztárigazolásokra kidobott százmilliókkal, a La Masia lezüllesztésével, a vállalhatatlan megnyilvánulásaikkal, felelősség elhárításával és hosszan sorolhatnám, egyszerűen nem fér össze.
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.17. 21:42:38
Semmiségnek tűnik hogy márciusban lesznek a választások, de fontos lehet!
Mivel így ha neadjisten jól teljesítene a csapat és sikeres lenne a szezon végére(amire nem sok esély van a jelenlegiek alapján) akkor addigra már eldőlt a választás és nem húzzák ki megint a csokiból a sportteljesítménnyel Bartomeu brigádját.
Márciusig mehet jól a csapat, ha nem is lehengerlő játékkal de azért az eredmények az elmúlt szezonokban is jöttek a szezon kétharmadáig. Sajnos tartok tőle, hogy akár tetemes adósságok árán is, de újra sztárigazolásokban látják majd a megoldást és amíg komoly erőpróba nem lesz addig újra feléled a remény a sociókban, ami lehetőséget adhat a folytatásra ennek a vezetőségnek.
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.17. 21:42:38
Amúgy Fontéknak most kellene nyomatni ezerrel a bizalmatlansági indítványt, akkor lehetne novemberben is választás.
Bizony, addig amíg erősen él még a 8-2 szégyene a fejekben (és újra felevenedik a korábbi évek kudarcai), ha valamikor akkor most sikeres lehet, van azért muníció bőven Bartoék ellen és nem csak a botrányos BL kiesések.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.17. 22:11:39

Három ekkora megalázó pofon után az a minimum hogy a vezetőség elviszi a balhét. Teljesen mindegy hogy sport vagy üzleti életről beszélünk. Például egy kórház igazgató is lemond ha egy páciens úgy hal meg, hogy ha az egyik orvos hibázik. Na most itt ezekben az esetekben (Roma, Liverpool, Bayern) nem “egy páciens halt meg” hanem az egész kórházat felgyújtották és a vezetőség is vastagon vastagon benne van.

Nem érdekel Laporta programja, annyit tudok róla hogy az ő regnálása alatt volt 2 sikeres csapatunk különböző edzővel és játékosokkal, és azért mert azokat a játékosokat hozta ide akiket az edző kért, és olyan edzők jöttek ide akiket a “tanácsadói” jónak találtak.

Szereti a klubot, azt akarja hogy sikeres legyen a Barca, nem akar bele ugatni az edzők munkájába, nekem ennyi pont elég.

Jön Koeman és meg lesz neki mondva hogy kiket kell játszatnia, kik lehetnek az edzői stábba, kik azok akiket nem lehet eladni (pedig lehet hogy kéne), akkor ennek mi értelme?

Anno Rijkaard és Guardiola is úgy kezdtek hogy vettek 10-10 játékost, és egy csomó régit elküldtek. Pont ugyanezt kellene csinálni most is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.17. 22:04:16

Nero. írta:
2020.08.17. 21:50:30
Már tegnap távoznia kellett volna, új választásokat kiírni erre a hétre, hogy az új döntéseket már Laporta hozza meg.
Persze 😂 Te hol élsz?

Amúgy írjál már nekem laporta programjarol egy-két gondolatot. Ja, hogy az nincs neki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.17. 21:50:30

Az a baj hogy ő fog meghozni egy csomó jelentős döntést. Már tegnap távoznia kellett volna, új választásokat kiírni erre a hétre, hogy az új döntéseket már Laporta hozza meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 21:42:38

NovaProspekt írta:
2020.08.17. 21:37:40
Samper írta:
2020.08.17. 20:58:52
Tisztelettel kérek mindenkit, nevezzen meg olyan volt neves Barca játékost Guardiolán kívül, akinek edzői pályafutása felülmúlja Koemanét.

Lucho triplája azért nem volt sztem mindennapi
Cruyff sem volt kutyaütő :D
Ettől függetlenül jogos amit Samper feltételez: Attól még hogy valaki Barca játékos volt, nem garantált hogy jó edző is lesz, főleg ha tovább viszi a "szigorú Barca DNS-t"



Semmiségnek tűnik hogy márciusban lesznek a választások, de fontos lehet!
Mivel így ha neadjisten jól teljesítene a csapat és sikeres lenne a szezon végére(amire nem sok esély van a jelenlegiek alapján) akkor addigra már eldőlt a választás és nem húzzák ki megint a csokiból a sportteljesítménnyel Bartomeu brigádját.

Amúgy Fontéknak most kellene nyomatni ezerrel a bizalmatlansági indítványt, akkor lehetne novemberben is választás.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.17. 21:37:40

Samper írta:
2020.08.17. 20:58:52
Tisztelettel kérek mindenkit, nevezzen meg olyan volt neves Barca játékost Guardiolán kívül, akinek edzői pályafutása felülmúlja Koemanét.

Lucho triplája azért nem volt sztem mindennapi
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.08.17. 21:27:13

visca el barca írta:
2020.08.17. 19:44:51
Aztan marciusban viszlat es johet font. Laportatol az isten ovjon minket.
Laporta már egyszer hasonlóan rossz helyzetből sikerekre vezette a klubbot, az ő negatív színben feltüntetésében éppen a jelenlegi vezetésnek meg Rossellnek volt kulcs szerepe. Azt meg tudjuk, hogy ennek a brancsnak egy szavát nem lehet elhinni. Font elképzelései is szimpatikusak (már amennyire át lehet látni sajtón keresztül), ha Font és Laporta közül kell választani akkor én egyelőre nem tudnám egyértelműen eldönteni, hogy melyikük, annál is inkább mert utóbbi hivatalosan nem jelentette be az indulását és így nincs is még "programja", viszont az lenne a legnagyobb öngól, ha mindkettő elindul és nevető harmadikként Barto leendő embere behúz egy újabb ciklust.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Guardiola 2020.08.17. 22:17:29-kor.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 21:00:22

A BL történelem legnagyobb égése után, 3 nap buzizás után (bocsánat, nem tudom jobban kifejezni magam most) csak edző csere :mrgreen:

Ezért megérte várni. Mindegy, még egy évet ki kell húzni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.17. 20:58:52

Tisztelettel kérek mindenkit, nevezzen meg olyan volt neves Barca játékost Guardiolán kívül, akinek edzői pályafutása felülmúlja Koemanét.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.17. 20:26:24

visca el barca írta:
2020.08.17. 20:20:05
Csaba,

azert a realitasok talajan maradva Te kicsit tul sokat vartal. Holnap legyen uj elnok, hozzuk el kloppot es csereljuk le a pique, busi, sr, rakitic, vidal, suarez 7est, 7 top 20on evesre.

Azert ne vicceljink mar. En nem FM.
Soha nem beszéltem arról, hogy hozzunk 7 top 20on évest.
Soha nem beszéltem Kloppról, de nagyon más edzőről sem péntek óta.
Azt se mondtam, hogy holnap legyen új elnök, hanem azt, hogy a jelenlegi mondjon le, és írjanak ki választásokat amint lehet. (nem márciusban)

Azt írtam, hogy legalább a Busi, SR kettőst zavarjuk el, Rakitic meg úgyis elmegy, ennyi hirtelen elég is lenne.

Ha visszakeresed azt írtam pl, hogy egy Dejong-Puig-Pjanic kp-val simán belemennék az új szezonban, nem hiszem, hogy ez irreális elvárás.
Játékosokat meg nem is írtam, hogy kiket kéne hozni, tehát milyen FMről beszélünk?

Az én véleményem az (már péntek előtt is), hogy el kell felejteni ezt a totyorgó, lassú kpt, mert halálos a nem éppen stabil védelmünkre nézve. Ezért írtam a meccs előtt, hogy ebből hatalmas baj lesz, hogy ez a kp van fent. Ordít, hogy ez így nem jó, legalábbis aki kicsit konyít a focihoz, az tudta, hogy a BM gyors, erőszakos, támadószellemű kp-ja röhögve szedi majd szép, még ha 8 kapott gólra én sem számítottam.

De hogy a realitások talaján maradjak, akkor annyit elvártam volna Bartotól, hogy elmondja azt, hogy ő is hibás.
Ehelyett mi történik? Kivágják Setient, ergó az a következtetés, hogy itt csak ő volt felelős.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.17. 20:20:05

Csaba,

azert a realitasok talajan maradva Te kicsit tul sokat vartal. Holnap legyen uj elnok, hozzuk el kloppot es csereljuk le a pique, busi, sr, alba, rakitic, vidal, suarez 7est, 7 top 20on evesre.

Azert ne vicceljink mar. Ez nem FM.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.17. 20:11:48

Ideális esetben nem kellene szembe mennie sem az amigokkal, mert nem lennének itt, mire elkezdené a munkáját. Persze nincsenek illúzióim. :D

Abidal is marad amúgy. Na nem mintha érdekelne vagy számítana, hogy kirúgnak-e egy bábot, de már ennyire tesznek a külcsínre, hogy végül elegendőnek vélik, ha elküldik az edzőt, akiről már a kinevezésekor lehetett tudni, hogy báb lesz. :D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.17. 20:02:00

visca el barca írta:
2020.08.17. 19:44:51
Nem ma kezdtem focit nezni, de sztem koeman csapatainak 2 meccset se lattam, ergo fingom sincs milyen edzo. Tul sokaig nem volt sehol, ez viszont nem tul biztato...

Ami viszont tuti. Azert neki eleg nagy respektje van, biztos nem fognak neki visszapofazni a nyuggerek mint a senkihazi sarabianak meg setiennek.

Uj edzo, uj stab, uj szakmai vezetes, nagy oregek kozul 3-4 kiselejtezese. Realisan nezve jelenleg ennyit varok a patkanykeputol. Aztan marciusban viszlat es johet font. Laportatol az isten ovjon minket.
Én pedig biztos vagyok benne, hogy talán 2005, 2006 körül láttál PSV meccset a BL-ben, Koemannal a kispadon, vagy 5-6 éve ha nézted a Premier Liguet akkor emlékszel egy harcos kis Southamtonra akik az EL-be mentek a szezon végén a 6. helyen. Mindenhol fiatalítást adott a csapatnak és ahogy mondtad elég nagy riszpektje van, mert simán szembe megy az öltöző "nagyhalaival". Ő az a típusú edző aki saját maga nyilatkozta hogy ha egy poszton van egy 30 éves és egy 22 éves játékos hasonló teljesítménnyel akkor ő utóbbit fogja mindig választani. Látjuk azért a válogatottat is hogy megfialatította...

Az utolsó bejegyzéseddel pedig szóról szóra egyetértek, Laportától nem kell tartani, tegnap este volt egy esti beszélgetős műsor ahová meghívták, Fontot, Rosaudot, Laportát meg még valakit de Laporta lemondta, azt mondta most a háttérben szeretne maradni. Amúgy is még nyár elején nyilatkozta hogy csak év végén fog dönteni hogy indul e jövőre, neki reális esélye úgymond nem sok van.

SZERK:

OK srácok...szerintem most már várjunk egy hivatalos infót majd vagy valamit, mert kezd elszabadulni a pokol...a legjobb most a rac1 szerint:
Abidal will continue as the club's technical secretary. [rac1]

És közben...
Official: Barça confirm the departure of Quique Setién after just seven months in charge. [fcb]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2020.08.17. 20:13:38-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.17. 19:56:16

Titinho írta:
2020.08.17. 19:34:36


5 hét van a szezon rajtjáig, lehetetlen addig lezavarni egy elnökválasztást, akármennyire is szeretné a fél világ. Ez van ezt el kell fogadnunk sajnos.

Októberben ahogy írtad is le lehetne, tudom nem sok minden változna általa, de legalább annyi üzenete lenne, hogy végre az elnök magára vállalt valamennyit az elmúlt 5 év szégyeneiből.

Ne legyen megint dogma, hogy Barto előre hozta a választásokat, március és június között kell lezavarni alapesetben, tehát a normálisan meghatározott időkeretben lesz megtartva.
Nem előrehozott választás ez, hanem választás.


Ezt is benyeletik a szurkolókkal, az egész Torinó óta tartó szégyenvasút azzal zárul, hogy Koeman jön Setien helyett. Hát ez zseniális válasz a problémákra, nagyon nem kellett megfeszülni a munkába megint, hogy ezt a döntést meghozzák.

Mondjuk sok mindent nem vártam ettől a klubtól már, morális és erkölcsi válságban vagyunk, nagyon mélyen.

irreális azt várni ezek után, hogy majd az öregek visszaszorulnak, kevesebb szerepet kapnak, ne adj isten szerződést bontunk velük. (az hogy megveszi mondjuk Busquetst valaki, azt felejtsük el)
Koemannal is mehet majd tavasszal a "stabilitást" hozó Busquets-Roberto tengely, aztán majd pislogunk a 16 között.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.17. 19:44:51

Nem ma kezdtem focit nezni, de sztem koeman csapatainak 2 meccset se lattam, ergo fingom sincs milyen edzo. Tul sokaig nem volt sehol, ez viszont nem tul biztato...

Ami viszont tuti. Azert neki eleg nagy respektje van, biztos nem fognak neki visszapofazni a nyuggerek mint a senkihazi sarabianak meg setiennek.

Uj edzo, uj stab, uj szakmai vezetes, nagy oregek kozul 3-4 kiselejtezese. Realisan nezve jelenleg ennyit varok a patkanykeputol. Aztan marciusban viszlat es johet font. Laportatol az isten ovjon minket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.17. 19:34:36

Több spanyol újságíró és a 'Cadena ser' is most erősítette meg hogy jelenleg nem mond le Barto és megvan a dátum is az előre hozott válsztásra: 2021.március 15-ére írják ki a választásokat.

Abban az esetben ha most lemondott volna Barto, akkor a megmaradt elnökségi tagokra lett volna bízva a választás megszervezése, ami októberben lett volna esedékes.

5 hét van a szezon rajtjáig, lehetetlen addig lezavarni egy elnökválasztást, akármennyire is szeretné a fél világ. Ez van ezt el kell fogadnunk sajnos.

Koeman számomra tökéletes választás lenne, de majd bővebben akkor nyilatkozok róla ha hivatalos lesz. Ami szintén több forrás szerint akár már holnap délelőtt az lehet. Tegnap személyesen találkozott Bartoval is mielőtt elhagyta volna Barcelonát.

Most nincs más hátra mint várni a tényleges bejelentésekre...

SZERK:
Egy kis forrás is hogy nem csak kitalálom ezeket... :D

Bartomeu and the board won't resign and will call elections for March 15th. [cadena ser]

Setién is sacked. Koeman could be presented on Wednesday. [cat radio]
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 19:18:58

Érdekel mi lesz a hivatalos kommunikáció. Kiderül-e vajon mi telt 3 napba? Persze ha egyáltalán lesz is még ma valami ebből.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.17. 19:16:21

drobika írta:
2020.08.17. 19:03:45

Ebből a magatartásból teljesen egyértelmű, hogy a szurkolók, csapat neki semmit sem jelent.
szurkolóknak se jelent semmi a csapat, különben már lennének kisebb mozgolódások, tüntetések.
NovaProspekt írta:
2020.08.17. 18:55:32
Az lesz a legjobb, ha Messi vhogy kibulizza, h elmenjen, az amigok meg rajtunk maradnak.
De hát az nekünk jó, ő az átkozott fékünk, a csapat rákfenéje, ha nem lenne, akkor hirtelen mindenki top szintet hozna, Griezman nem alibizne, Lajos tudna újra labdát vezetni, Dembele nem lenne sérült folyamatosan, ésatöbbi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.17. 19:03:45

Pont azért, mert mínusz egy szezon tavaszig tökölni, kellene azonnal!!!!! felállni.
Ebből a magatartásból teljesen egyértelmű, hogy a szurkolók, csapat neki semmit sem jelent.
Hiába hozza ide a világ legjobb edzőjét is, semmi értelme! Tisztességes ember, akinek nincs titkolnivalója azonnal lemondott volna. Biztosan van annyi pénze, hogy holnap nem menne mínuszba a számlája. Neki kell az idő...Arra, hogy elmosson dolgokat és a saját bábját jelölni tudja, fel tudja építeni,hogy a választásra legyen menedzselt, esélyes embere. Nem titkolta sosem, hogy lesz ilyen ember, most még égetőbb szüksége van rá, és mondom, az időre legfőképpen!
Nem tudom elhinni, hogy nincs jogi út az elküldésére alkalmatlanság, vagy bizalomvesztés ürügyén. A magyar Munka Törvénykönyvet kellene iderakni neki.
Ha máshogy nem, akkor a népharagnak kell elsöpörnie. Különben meg lesz a véleményem a pártoló tagokról is.
Válasz küldése