Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.19. 13:46:21

fanbarca írta:
2020.08.19. 13:29:06
Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem....
Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
Megtáltosodni csak és kizárólag azok lehetnek képesek, akik mellől a jelenlegi "túlsúlyt, nehezéket" kidobják a hajóból.....Piqué. Lenglet, Umtiti, Alba, Busi, Raki, Vidal, SR.....nélkülük talán lehetne táltosodásban reménykedni..... :roll:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.19. 13:29:06

Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem. Tudom és értem, hogy miért ilyen, de most nagyon arrogánsnak tűnt, amit nem kéne megengednie magának. Laporta lesz itt az elnök, szeretik a személyisége miatt, a program nem érdekli az embereket.

Font: A 2030-ig tervezett sikeres időszaknak nem Koeman az edzője nálam. Ő a Barcelona legendája és mindent köszönünk neki. Ha részese szeretne lenni a projektnek, akkor valamilyen módon megadjuk neki esélyt, de nem a vezetőedzői poszton.

Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
més que un club
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.19. 12:50:01

Nekem is nagyon fura ez a 0 nyomás az elnök irányába, pedig nem csak mi és nem csak ezen a fórumon gondoljuk ezt. Ha pl az FC Barcelona hivatalos fb oldalát megnézitek ott is minden post alatt a legtöbbet lájkolt hozzászólás a "BartoOut" vagy "barto is the biggest problem" és hasonlók. És egyébként ez nem is feltétlenül új, mert ezt már rég megfigyeltem.

Viszont őrült nagy mákja is van szerintem, hogy pont most volt kovid... szerintem a bajnokságban is nagyon durván tüntettek volna már a nézők, és az utcákon is, ha épp Spanyolországban épp nem rosszabbodna a helyzet. Amikor ott voltam, és láttam mekkora utcabál volt pl úgy 6 éve a Bayern elleni bl-párharc után a továbbjutás ünneplésénél. Nekik kb ez a klub a mindenük. Csak most gyakorlatilag semmilyen fórum sincs, ahol látható nyomást lehessen gyakorolni rá. Szerintem ezért nem lehet bizalmatlansági indítványt sem beküldeni, mert szavazni is élőben lehet csak, de ilyen helyzetben ez eléggé kivitelezhetetlen lenne.

+ Valahol olvastam Az esti interjúját. Azt mondta, Messi marad, és köré építené Koeman a csapatot. "Ígéretesen" hangzik....

Bárki lesz bármikor az új elnök, azért tehetnének valami olyan záradékot a működésükbe, hogy ilyen esetekben ne legyen már egyáltalán kérdés sem, hogy ő és a bagázs repül. Sőt volt már neki jó pár kellemetlen botránya, az elnökségi tagok és igazgatósági tagok közt meg olyan fluktuáció van, mint egy kis balatoni gyorsbüfében.

SZERK: Ja, és pénzünk sem lesz a következő években az tuti. Amennyiben nincs a covid, akkor is az lenne szerintem hogy a - remélhetőleg - új elnökség az első két évben arról panaszkodna, hogy ki van ürítve a kassza, és veszteséges a klub. Ők is ugye pont ezt csinálták, viszont valahogy én ezt nekik nem annyira hittem el, ellenben az új elnöknek elhinném.

Na és ehhez a helyzethez jön az, hogy nyilatkozta hogy kb. 300 millió bevétel hiányzik a kovid miatt. Ezek lehetnek:
- BL és bajnoki szereplés alapján sem kapunk annyit, amennyit kaphattunk volna
- egy ilyen bl zakó után azért a mezeladások meg az új fanok száma nem hiszem, hogy gyarapodni fog
Viszont ha ez tényleg így van, akkor gyakorlatilag megyünk is csődbe, vagy veszünk fel irgalmatlan hitelt. Jó ezt nyilván tompítja a pár hónapra megkapott enyhébb bértömeg, de ez a kb 500 millás éves kiadás kb negyedére vonatkozhat csak, és az is -70%, szóval gyors fejszámolással kb 80-90 milla megtakarítás.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.08.19. 10:34:44

Akik esetleg Barto lemondását várnák, azoknak rossz hír. Mint nemrég megtudtam - nektek lehet nem új infó -, ha idő előtt elhagyja a mandátumát, a felgyülemlett adósságot ami összejött a regnálasa alatt, zsebből kéne kifizetnie a csapatának és neki. Tekintve hogy Covid év van, nem hiszem, hogy ilyenbe belemenne, úgyhogy ezért maradt minden a régi, csak pár fejet hullajtott.

De már csak 1 év.. Kíváncsi leszek ki lesz az utód, remélem az ellenzék Font és Laporta személyében nem osztja meg annyira a szurkolókat, hogy az ő jelöltjük/Rosell jelöltje nyer majd..
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.19. 07:17:44

Egyszerűen nem értem a szurkolókat odakint, a pártoló tagokat. Nekik ez elegendő? ( A főoldalon az egyik új cikkben említik hogy még van egy lehetőség októberben a közgyűlésen vagy mi feltenni kínos kérdéseket Bartonak) Mindenesetre nagyon szomorú, hogy ennyi a felelősségvállalása az elnöknek, és fel is vetődik a kérdés, hogy mások kirúgása az ő felelősségvállalása? Egyéni felelősségvállalás konkrétumokban hol marad? Az sem lehet indok, hogy technikailag ki vezeti akkor a klubot, meg ki intézi a felmerülő, folyamatban lévő dolgokat. Basszus vannak ott emberek, válságmenedzselés, ideiglenes ügyintézés, és mimél gyorsabb demokratikusm szakszerű választás. Ha egy ország kormánya ma lemond, arra is van protokoll,és az azért mégiscsak más, nagyságrendekkel súlyosabb kérdés. Mégis megoldják,
Csak ugye itt egy aljas gazember a fő bűnös úgy intézi a dolgokat, hogy másokat lapátol ki,hoz edzőt, és azt hiszi és szerintem el is hiszi komolyan, hogy ezzel jót tesz és a változások is jó irányba indulnak el. De egész biztosan téved. Az ő lemondása és a közvetlen bűnbandája eltűnése nélkül valymi kevés esély van arra, hogy megújulás és megtisztulás legyen. Hiszen most is ő irányít!!! Ő rúg ki embereket, hoz edzőt, dönt létkérdésekben! Akkor? mi az ami változott? Egy csődért felelős ember nem vállalhat úgy felelősséget, hogy továbbra is ő dönti el a stratégiai dolgokat! A világon nincs ilyen és természetesen köze nincs a felelősségvállaláshoz!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.18. 22:08:27

Nos, az én véleményem: Bármilyen munkahelyen, ha eltűrik a lazaságot, a lógást, az ember hajlamos azt kihasználni
Ez igaz. Viszont ha évekig megy ez, és teljesen hozzászoknak, természetesnek veszik, akkor abból már nagyon nehéz, szinte lehetetlen visszajönni. Főleg, ha az öreg munkásokból már kialakult egy klikk, akivel már a felettesük sem bír. Ilyen esetben nem állsz le egyezkedni a klikkel, hanem eltakarítod őket, hiába tettek régen sokat a cégért. Az régen volt, abból most már nem lehet megélni.

Hogy ne csak off legyen: Barto egy féreg, ezt nem győzöm hangsúlyozni. Abidalért nem sem ejtek könnyeket, de hogy még előbb kirúgatta vele Setiént, igazi patkányság volt, mondjuk ennek a vérében van. A legtöbb csapatnál már az ultrák meglátogatták volna a házát. :roll:
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.08.18. 21:54:12

csababarca írta:
2020.08.18. 18:58:46
Rivaldo11 írta:
2020.08.18. 18:47:27
ha átalakítják a keretet és kiteszik a bénákat, én már elégedett leszek.
többet ettől a bohóctól várni nem lehetett.
Olvasva a kommenteket, olyan hangzatos, "én tudom a tutit" véleményeket találok a bénákról, bohócokról, vénekről.
Nos, az én véleményem: Bármilyen munkahelyen, ha eltűrik a lazaságot, a lógást, az ember hajlamos azt kihasználni. Itt évek óta megtűrt stílus volt a sétálgatás, az alibi passzolgatás. Hogy mondta Valverde? Lehet, hogy nem szép focit játszik a csapat, de jönnek az eredmények. Na, ez a hozzáállás érett most be, de rendesen. Mindenki elmondta már, hogy nincs követelmény. Nincs, de nem csak az öregeknél, a fiataloknál sem. Talán, ha egy erőskezű, szabad kezet kapó edző megérteti az állománnyal - persze innen nagyon nehéz lesz - hogy vagy dolgozik, vagy mehet, akkor ezzel a kerettel is lehet még komoly eredményt elérni. Azért még ez az állomány még nem selejt. Csak el van tunyúlva. Számtalan példa van rá, hogy 30 feletti játékosok meghatározói egy-egy top csapatnak. Csak kell valaki aki kihozza belőlük
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.18. 21:31:43

Alcantara írta:
2020.08.18. 19:03:38

Nem kellene az elnökön ennyit rugózni, majd elmegy jövőre, itt a cél, hogy kivágni a totyi-focit művelőket.
Ugye csak viccelsz? :shock: Ez az elnökség virágzó klubot vett át, és amit csak lehetett, elherdált, meggyalázott minden értéket, amit a klub korábban képviselt. Ezt az embert már a stadionból is rég ki kellett volna tiltani, és még mindig ő az elnök, még mindig döntéseket hoz. De mivel semmilyen megmozdulás nem történt még ellene, úgy látszik, ez megfelel mindenkinek, a játékosoknak, a csapat legendáinak és a pártolóknak is. A szurkolók ugyan elzavarnák, de úgy látszik, ők nem számítanak már.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.18. 21:10:22

Nagyszerű,újabb csodaedző,ha jövőre előbbre végzünk,mint a harmadik hely, jövök bocsánatot kérni. Győzelmi statisztikája kb. 50%.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.08.18. 21:08:21

Semmi jóra nem számítok.
Ez a barom marad, így marad ez a szellemiség is ami ide juttatta a klubot.
Csapat újjáépítés? Mégis miből?? Játékos eladások után a harmada sem lesz meg annak a pénznek ami kellene, amire számítanak.
Maradnak a fél szezonos túlárazott "tehetségek" (Dembi félék) meg a kiöregedő szerződésük utolsó évét töltő kiöregedő "sztárok". Nagyszerű lesz.
Normális csapatépítésre tök felesleges számítanunk, ahhoz több idő kell, több év. Ezt egy elnöksége utolsó évében járó Barto nem fogja meglépni.
Évek óta a könyveléssel takarózik, milyen nagyok a bevételek, közben egy épkézláb játékosra nincsen elég pénz, 2-3 másikat kell eladni, hogy a fizetését állni tudják.
Marad a hitel, amit egy nyár alatt gyorsan, meggondolatlanul, kapkodva elfognak tapsolni.
Én erre számítok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.08.18. 20:58:37

Bartomeu: "Koeman will be the manager of Barcelona."
Sok sikert öreg :!: :!: :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.18. 20:38:45

Bartomeu bejelentette, hogy Koeman az új edző: jöhet a topic. :mrgreen:
més que un club
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.18. 20:18:10

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.18. 19:45:06
https://pbs.twimg.com/media/EftgO_hWoAA ... name=large


Egy kép ami többet mond minden szónál
Nekem nem, mert túl nagy. :mrgreen:

https://pbs.twimg.com/media/EftgO_hWoAA ... name=small

Legyen így inkább.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.18. 19:45:06

https://pbs.twimg.com/media/EftgO_hWoAA ... name=large


Egy kép ami többet mond minden szónál
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.18. 19:20:22

csababarca írta:
2020.08.18. 18:58:46
ha átalakítják a keretet és kiteszik a bénákat, én már elégedett leszek.
Én is így állok hozzá.
Semmi értelme a következő szezonban kupákat várni, az a lényeg, hogy elkezdjék átalakítani a keretet öregfiúkból egy top csapattá. Koeman a nyilatkozatai alapján nyomatni fogja a kicsiket, erre lesz használva ez az 1 év, hogy kiderüljön kire lehet építeni.
Nem tudom meddig marad, ha az eredménytelenség miatt kivágják őt is, akkor legalább rendes keretet hagy az utódnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.08.18. 19:03:38

Rivaldo11 írta:
2020.08.18. 18:47:27
Mélységesen csalódott vagyok, hogy csak ennyire volt elég a nyóckettő...
Jön egy közepes Kúman, aki itt egy senki lesz, Abidal meg Setién viszi a balhét, a bűnöző meg kitölti a mandátumát.
Lehet, hogy közepes, de csak van kicsivel több tapasztalata már, mint pár éve, amikor szóba került.
Legenda is nálunk, ezért én inkább elfogadom, mint a legutóbbi két bohócot.
Amennyiben igazak a hírek és szabad kezet kap a keret teljes átalakítására és a kerékkötők elzavarására, már megérte eredménytől függetlenül.
Nem kellene az elnökön ennyit rugózni, majd elmegy jövőre, itt a cél, hogy kivágni a totyi-focit művelőket.
Laporta programmal sem rendelkezik, Font meg a Barca stílus szöveget nyomatja kampányként. Napnál is világosabb, hogy megbukott, leáldozott ennek a tiki-taka stílusnak.Elszaladt mellettünk a topfoci, abba kell hagyni ezt a stílust, mert sehová nem vezet. Az öregeket meg szépen eltakarítani.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.18. 18:58:46

Rivaldo11 írta:
2020.08.18. 18:47:27
Mélységesen csalódott vagyok, hogy csak ennyire volt elég a nyóckettő...
Jön egy közepes Kúman, aki itt egy senki lesz, Abidal meg Setién viszi a balhét, a bűnöző meg kitölti a mandátumát.
ha átalakítják a keretet és kiteszik a bénákat, én már elégedett leszek.
többet ettől a bohóctól várni nem lehetett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.18. 18:47:27

Mélységesen csalódott vagyok, hogy csak ennyire volt elég a nyóckettő...
Jön egy közepes Kúman, aki itt egy senki lesz, Abidal meg Setién viszi a balhét, a bűnöző meg kitölti a mandátumát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.18. 18:45:06

Bocsi a dupláért srácok, de ezt meg kell osztanom. [-o<

Bartomeu will talk about the club's situation tonight on Barça TV. He will be interviewed by journalists from TV3, Mundo Deportivo, SPORT and l'Esportiu. [cadena ser]

Na erre azért kíváncsi leszek...tegnap tényleg volt erről szó az ülés után, hogy nem lesz sajtótájékoztató hanem egy interjú formájában fog válaszolni kérdésekre.

Ha ezt megtartják, valószínű hogy előtte bejelentik Koemant.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.18. 18:12:00

csababarca írta:
2020.08.18. 16:32:07
Abidalt is kitette, helyes.
Most jöhet saját maga.
Erre az egyre szerintem hiába várunk, nem hiszem hogy kirúg mindenkit aztán ő is lelép, az azért elég abszurd szitu lenne. :D

Két nap alatt azért hullot két fej, ami teljes mértékben érthető is. Csak késtek vele egy évet na, most mi van... :D =D>

Koeman megérkezett Barcelonába kb egy órája, állítólag ma este meglesz a hivatalos bejelentés. Sikerült vele is és a szövetséggel is megállapodni, pár milla lesz a kivásárlási ára. Állítólag teljes hatalmat kap a keret kialakításában, ezért is vállalta el a posztot, amolyan angol minta szerű menedzser lesz. (Pl. Mourinho vagy ami Pochettino volt).

Mi lesz még itt ezen a héten...mondjuk gyorsan is kell cselekedni az igaz, nincs egy hónap a szezon rajtig.

SZERK:
Képpel együtt is megerősítve.
🛬 Ronald Koeman is already in Barcelona to sign for Barça. The club wants to present him tomorrow #fcblive (via @esport3) https://t.co/lJr1Krdi5b
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.18. 16:32:07

Abidalt is kitette, helyes.
Most jöhet saját maga.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.18. 10:14:42

Fájdalmas belegondolni hogy hol tarthatnánk ha 2017 őszén sikeres lett volna a bizalmatlansági indítvány...

De nem kértek belőle a sociók, maradt ez a patkány banda, meg is lett az eredménye sorozatosan. #-o
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.08.18. 08:46:43

Azt senki sem várja, hogy holnaptól működésképtelen legyen a klub, mert lemondott az elnöksége.

Teljesen egyértelmű viszont, hogy a lemondásnak meg kellett volna történnie, mert ennél több - lent felsorolt - ok aligha lehet/kell hozzá. Becsületből, tisztességből kellett volna lemondaniuk, a klub múltja és jövője okán is.

Az azonnali lemondás történhetett volna pont olyan átadás-átvételi időbeli hatállyal, mint ahogy akár a mostani döntés szerint lesz. Azt ugyanis mindenki megérti, hogy akár még a minden szempontból megbukott elnökségnek (vagy a kijelölt ügyvezető testületnek) is van feladata a választásokig, majd az átadás átvételhez is kell idő. Az is belátható, hogy a szavazás "békeidőben", a járvány nélkül értelemszerűen sokkal jobban lebonyolítható. A gazdasági év teljesítése is lehet elfogadható érv (bár erre a klubvezetésre egy petákot nem bíznék).

A gesztus, a felelősség vállalás, a legalább most, utoljára valamilyen tartást mutató viselkedés hiányzik belőlük. Nem ismernek be semmit abból, amit tettek, és ami nyilvánvaló.
Ezzel még most is presztízs veszteséget okoznak a klubnak.

Ezt az utolsó lehetőséget is elmulasztották.
Gyalázatos banda, hitvány emberek gyülekezete.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.18. 04:07:50

Samper írta:
2020.08.17. 20:58:52
Tisztelettel kérek mindenkit, nevezzen meg olyan volt neves Barca játékost Guardiolán kívül, akinek edzői pályafutása felülmúlja Koemanét.
Luis Enrique, Laurent Blanc, Frank de Boer, csak akik így nagy hirtelen eszembe jutottak, de bernd schusteri magasságokban sem volt még edzőként Koeman soha. Akinek a kinevezését nagyon is jó ötletnek tartom, számomra a lényeg, hogy egykori hátvéd legyen az illető, aki végre rendbe rakja a romokban heverő védelmünket. Emellett legyen határozott, tegyen rendet, és egy világos koncepcióra építse a csapatot.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.18. 03:08:51

Samper írta:
2020.08.17. 20:58:52
Tisztelettel kérek mindenkit, nevezzen meg olyan volt neves Barca játékost Guardiolán kívül, akinek edzői pályafutása felülmúlja Koemanét.
Szerintem másképpen is lehet gondolkodni....Pep kinevezésekor tegye fel a kezét aki látta a sikeres jövőt....én bevallom féltettem, hogy ne bukjon bele....és akkoriban fiatalnak tartottam a feladathoz.....ma azt gondolom erről, hogy tökös dolog volt kinevezni.....ahogyan például a Juve Pirlot.....vagy korábban a Chelsea Lampardot.....garancia semmire sincs....Pep a Barcával nyert utoljára BL-t.....pedig a BL-ért vitték a németek és angolok is....szóval az edzői pályafutás önmagában nem garancia....legyen tökös, aki megszabadítja a csapatot a visszahúzó súlyoktól....Piqué, Lenglet, Alba, Busi, Raki, Vidal, SR....mindegy, hogyan és bármi áron....eladás, befejezés, szabadlistára helyezés, felmondás.....ha nem megy kulturáltan, akkor csúnyán.....lett volna alkalmuk a fiúknak önmaguktól szépen és dicsőn búcsúzni.....sajnos nem éltek ezzel 8)
Válasz küldése