Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.16. 11:44:14

LG írta:
2020.09.15. 17:03:10
Én is úgy gondolom, hogy most már csak jelképes értéke lenen Barto elzavarásának, de ezért is meg kellene tenni.

Szomorú, hogy ez megint nem fog összejönni, és ez most már egyértelműen a sociók gyalázata. Ki kellene venni a kezükből a döntési jogot, mert nem szolgálják a klub érdekeit!
Én viszont egyáltalán nem gondolom így. Szerintem nem véletlen nem mond le, annak ellenére hogy nyilvánvalóan semmi esélye nem lesz újrázni ennek a vezetőségnek.

Szerintem továbbra is rengeteg lyuk van a költségvetésen, rengeteg eltakarítani való. És nagyon is reálisnak gondolom, hogy a klub jövőjének maradékát is beáldozva próbálják majd menteni a saját seggüket. Minden perc számít.

Ami a sociokat illeti, valóban gyalázatos a dolog. Bár szerintem még meg is lehet, elvileg 1400 aláírást hoztak egy nap alatt most, és még 2400 kell az utsó 24 órában. Szerintem ez nem lehetetlen a hajrában, sokan lehet elhúzták eddig, de most már rá kell venniük magukat.

Egyébként valakinek van valami információja a sociová válásról?
Mert legutóbbi emlékeim szerint bárki lehet pártoló tag, éves tagdíj megfizetésével. És akkor van szavazati jog is. Ergo mutogathatunk a százezer katalánra, de valójában rajtunk is ugyanúgy múlhat, múlik. De lehet, hogy teljesen tévesek az infoim.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.15. 17:37:30

sansz írta:
2020.09.15. 15:05:49
,

De ép ésszel felfogni lehetetlen, hogy mi külföldi Barca szurkolók, de még a semleges szurkolók is egyértelműen látjuk, hogy vezetőségi szinten a sz.rba, a mocsokba viszik a klubot, lehet ismét csak az az elmélet nyer tanúbizonyságot, hogy lépj egyet hátra és kívülről meglátod a valóságot.
Elég sokat szidtam Bartot, de szerintem semmivel nem lennénk előrébb, ha 2-3 hónappal előbb lenne a választás. Ezt nem most kellett volna meglépni és szerintem az ellenzék, bár nem ezt mondja, baromira örül, hogy nyernek még egy kis időt.
Amúgymeg kicsit azért azt is érzem, hogy bár Barto nem ártatlan, de azért nem mindenről ő tehet. Hiába mondják sokan, nem igaz, hogy minden igazolás rossz volt, sőt, én szinte csak Grizest emelném ki, akiről első pillanatban tudni lehetett, hogy semmi keresnivalója itt. De európai viszonylatban nem mondanám, hogy olyan katasztrófa volt. Coutinho, Dembelé (bár én sosem láttam annyira tehetségesnek, de sok szurkoló örült neki), Fati, Puig beépülgetve, most pedig Pedri, Trincao elég jó lehet. Arthur pedig jó vétel volt és a körülmények ellenére nem is buktunk rajta, Umtiti sem lett volna önmagában rossz igazolás, Paulinho nagyon jó volt, De Jong jó lehet stb.
Ne értsetek félre, nem akarom, hogy Barto maradjon, volt jó pár gusztustalan húzása, amik nem is sültek el jól, de átigazolások terén sokszor pechünk is volt és emberanyagból most sem állunk olyan tragikusan.
Minden csapatot kettébe roppantana, ha Mascherano, Iniesta, Xavi, Messi kaliberű egyének szép sorban kiöregednének. És látjuk az se jó, ha marad miközben a jó statokhoz már mindenkinek őt kell megjátszatni és az se jó, mikor gyakorlatilag a csúcson megy el.

Szerintem tök mindegy, hogy decemberben megy, vagy márciusban, az visziont biztos, hogy nem jó, ha valós problémák helyett egy emberre mutatunk rá és csinálunk belőle valami ördögi figurát, mert akkor az egyéb problémák biztosan maradni fognak. Amióta Xavi elment, ez egy lefelé zuhanó kő volt, most elértük a földszintet és mondom, azért emberanyagra szerintem jobban állunk, mint pl a Real, el lehet indulni felfele. Lehet még innen a pincébe is zuhanni, de ez a mocsokba viszik a klubot azért túlzás.
[/quote]



azért írok pár szót, mert eleddig egyedül voltam aki próbáltam némi tárgyilagosságot megpendíteni Barto-val kapcsolatban, nem sok eredménnyel. alapvetően egyetértek veled.
látható, hogy az itteni társaság fejében meg sem fordul, hogy az a vad gyűlölködés esetleg nem egészen ül és a spanyolok jobban ismerhetik a körülményeket mint mi .... sőt!! a kívülállók bölcsessége is velünk(velük) van!
és igen az már vele jár, hogy jön a csoda-várás... majd a (szent) Font elhozza a Kánaánt és azt a Xavit akit (mint játékost) nagyra becsülök de bizony még rajta lesz a "T" betű mint edző. azt meg végképp nem tudom, hogy Pulyol IQ-ja magasabb e mint a balhátvédünké volt...(Abi..) Barto persze menni fog ezt ő tudja a legjobban, a bajok viszont maradnak és remélem nem lesz szükség arra hogy még sokáig őt keljen átkozni...(és nem miatta!)

bocsi, nem tudom ezt a kiemelést jól kezelni....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.15. 17:03:10

Én is úgy gondolom, hogy most már csak jelképes értéke lenen Barto elzavarásának, de ezért is meg kellene tenni.

Szomorú, hogy ez megint nem fog összejönni, és ez most már egyértelműen a sociók gyalázata. Ki kellene venni a kezükből a döntési jogot, mert nem szolgálják a klub érdekeit!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.15. 16:36:11

sansz írta:
2020.09.15. 15:05:49
barca_bome írta:
2020.09.12. 15:24:58
Ha ez a bizalmatlansági is sikertelen lesz, akkor Bartoéknak vagy sikerült a sociók körében a véleményvezéreket megvenni kilóra, vagy ennyire tojnak a csapatra a sociók. Nem tudom melyik változat a rosszabb...

De ép ésszel felfogni lehetetlen, hogy mi külföldi Barca szurkolók, de még a semleges szurkolók is egyértelműen látjuk, hogy vezetőségi szinten a sz.rba, a mocsokba viszik a klubot, lehet ismét csak az az elmélet nyer tanúbizonyságot, hogy lépj egyet hátra és kívülről meglátod a valóságot.
Elég sokat szidtam Bartot, de szerintem semmivel nem lennénk előrébb, ha 2-3 hónappal előbb lenne a választás. Ezt nem most kellett volna meglépni és szerintem az ellenzék, bár nem ezt mondja, baromira örül, hogy nyernek még egy kis időt.
Amúgymeg kicsit azért azt is érzem, hogy bár Barto nem ártatlan, de azért nem mindenről ő tehet. Hiába mondják sokan, nem igaz, hogy minden igazolás rossz volt, sőt, én szinte csak Grizest emelném ki, akiről első pillanatban tudni lehetett, hogy semmi keresnivalója itt. De európai viszonylatban nem mondanám, hogy olyan katasztrófa volt. Coutinho, Dembelé (bár én sosem láttam annyira tehetségesnek, de sok szurkoló örült neki), Fati, Puig beépülgetve, most pedig Pedri, Trincao elég jó lehet. Arthur pedig jó vétel volt és a körülmények ellenére nem is buktunk rajta, Umtiti sem lett volna önmagában rossz igazolás, Paulinho nagyon jó volt, De Jong jó lehet stb.
Ne értsetek félre, nem akarom, hogy Barto maradjon, volt jó pár gusztustalan húzása, amik nem is sültek el jól, de átigazolások terén sokszor pechünk is volt és emberanyagból most sem állunk olyan tragikusan.
Minden csapatot kettébe roppantana, ha Mascherano, Iniesta, Xavi, Messi kaliberű egyének szép sorban kiöregednének. És látjuk az se jó, ha marad miközben a jó statokhoz már mindenkinek őt kell megjátszatni és az se jó, mikor gyakorlatilag a csúcson megy el.

Szerintem tök mindegy, hogy decemberben megy, vagy márciusban, az visziont biztos, hogy nem jó, ha valós problémák helyett egy emberre mutatunk rá és csinálunk belőle valami ördögi figurát, mert akkor az egyéb problémák biztosan maradni fognak. Amióta Xavi elment, ez egy lefelé zuhanó kő volt, most elértük a földszintet és mondom, azért emberanyagra szerintem jobban állunk, mint pl a Real, el lehet indulni felfele. Lehet még innen a pincébe is zuhanni, de ez a mocsokba viszik a klubot azért túlzás.
Abban egyet értek, hogy a csapat szempontjából mindegy, hogy most megy Barto, vagy majd csak márciusban. Viszont az nagyon nem mindegy, hogy kitölti-e a ciklusát és úgy megy, vagy pedig idő előtt elküldik. Hosszú távon fontos lenne példát statuálni, hogy igaz jóval később, mint kellett volna, de elzavarták a sociók a maffiózókat. Ellenkező esetben a következő garnitúra is hasonlóan a klub nyakára nőhet.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.15. 15:05:49

barca_bome írta:
2020.09.12. 15:24:58
Ha ez a bizalmatlansági is sikertelen lesz, akkor Bartoéknak vagy sikerült a sociók körében a véleményvezéreket megvenni kilóra, vagy ennyire tojnak a csapatra a sociók. Nem tudom melyik változat a rosszabb...

De ép ésszel felfogni lehetetlen, hogy mi külföldi Barca szurkolók, de még a semleges szurkolók is egyértelműen látjuk, hogy vezetőségi szinten a sz.rba, a mocsokba viszik a klubot, lehet ismét csak az az elmélet nyer tanúbizonyságot, hogy lépj egyet hátra és kívülről meglátod a valóságot.
Elég sokat szidtam Bartot, de szerintem semmivel nem lennénk előrébb, ha 2-3 hónappal előbb lenne a választás. Ezt nem most kellett volna meglépni és szerintem az ellenzék, bár nem ezt mondja, baromira örül, hogy nyernek még egy kis időt.
Amúgymeg kicsit azért azt is érzem, hogy bár Barto nem ártatlan, de azért nem mindenről ő tehet. Hiába mondják sokan, nem igaz, hogy minden igazolás rossz volt, sőt, én szinte csak Grizest emelném ki, akiről első pillanatban tudni lehetett, hogy semmi keresnivalója itt. De európai viszonylatban nem mondanám, hogy olyan katasztrófa volt. Coutinho, Dembelé (bár én sosem láttam annyira tehetségesnek, de sok szurkoló örült neki), Fati, Puig beépülgetve, most pedig Pedri, Trincao elég jó lehet. Arthur pedig jó vétel volt és a körülmények ellenére nem is buktunk rajta, Umtiti sem lett volna önmagában rossz igazolás, Paulinho nagyon jó volt, De Jong jó lehet stb.
Ne értsetek félre, nem akarom, hogy Barto maradjon, volt jó pár gusztustalan húzása, amik nem is sültek el jól, de átigazolások terén sokszor pechünk is volt és emberanyagból most sem állunk olyan tragikusan.
Minden csapatot kettébe roppantana, ha Mascherano, Iniesta, Xavi, Messi kaliberű egyének szép sorban kiöregednének. És látjuk az se jó, ha marad miközben a jó statokhoz már mindenkinek őt kell megjátszatni és az se jó, mikor gyakorlatilag a csúcson megy el.

Szerintem tök mindegy, hogy decemberben megy, vagy márciusban, az visziont biztos, hogy nem jó, ha valós problémák helyett egy emberre mutatunk rá és csinálunk belőle valami ördögi figurát, mert akkor az egyéb problémák biztosan maradni fognak. Amióta Xavi elment, ez egy lefelé zuhanó kő volt, most elértük a földszintet és mondom, azért emberanyagra szerintem jobban állunk, mint pl a Real, el lehet indulni felfele. Lehet még innen a pincébe is zuhanni, de ez a mocsokba viszik a klubot azért túlzás.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.15. 13:39:26

Még egy kis adalék. Akik néha rápillantottak az elmúlt években (különösen a 8-2 óta) az official fb oldalára, annak nem újdonság, hogy minden poszt alatt a legnépszerűbb komment valami "#bartoout", vagy hasonló volt. És ezen kb több száz, vagy több ezer lájkot kaptak. Na most megnéztem kíváncsiságból az oldalt. Visszamenőleg sehol, semmilyen posztnál nem találtam ilyet. Kb 10 percig kellett keresnem egy ilyen hozzászólást, ahol ott van barto neve... Az azért mennyire kemény, hogy ezt is elkezdték elég durván cenzúrázni?????

És gyakorlatilag tényleg kihúzza még jópár meccsig, amíg azok zárt kapusak lesznek...

Áh, kész ez a pali, tényleg akkor is maradna márciusig, ha a nou campot téglánként odaajándékozná a Realnak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.15. 12:58:08

Deus írta:
2020.09.15. 11:59:09
Mi van ezzel a Bartoval??? :lol:

Egy jó ideje kussol... Nem jelenik meg sajtó előtt, se a játékos bemutatón, stb...
Márciusig nem elbújócskázik? :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.15. 12:05:33

davi10 írta:
2020.09.15. 08:38:01
Amúgy ha össze is gyűjtik, akkor mi lenne? Már ki van írva márciusra az időpont, de akkor előbbre hoznák?
Vagy mi az ilyen egyéb "előnye" ennek így, hogy fél év maradt a ciklusból?

Amikor Benedito gyűjtögetett, akkor még értettem a pattogást, mert akkor még több év volt hátra.
Ha össze gyűlik akkor megindul a tényleges indítvány, amin a Sociók X százalékának(ha jól tudom 10, de ez nem biztos) szavaznia kell, és ha eléri a 2/3-mados többséget a leváltást követelő voks akkor Bartoékat azonnali hatállyal kirakják és ideiglenes elnökség lesz, előrehozott szavazással.

Deus: Jól csinálja, az újabb történelemkönyvbe való égés után mindent összeígért, hatalmas változásokat, aztán azóta sem történt semmi, védőt sem igazoltunk, és kezdi a nép elfelejteni a 2-8-at és az új idényre hárul a figyelem, nem arra hogy ez a szemétláda társaság megint nem csinál semmi előremutatót.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2020.09.15. 11:59:09

Mi van ezzel a Bartoval??? :lol:

Egy jó ideje kussol... Nem jelenik meg sajtó előtt, se a játékos bemutatón, stb...
KépKép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.15. 10:55:12

davi10 írta:
2020.09.15. 08:38:01
Amúgy ha össze is gyűjtik, akkor mi lenne? Már ki van írva márciusra az időpont, de akkor előbbre hoznák?
Vagy mi az ilyen egyéb "előnye" ennek így, hogy fél év maradt a ciklusból?

Amikor Benedito gyűjtögetett, akkor még értettem a pattogást, mert akkor még több év volt hátra.
Pár hónappal előrébb lenne hozva, novemberre vagy decemberre talán. Igazából az egyetlen jelentősége szerintem az, hogy jól megmutatja a sociók mennyire is foglalkoznak azzal a klub merre tart. Ez igazából már inkább vélemény nyilvánítási lehetőség volt csak, nem érdemi változtatásra lehetőség. Ez pedig jól érezhető és egyértelmű közömbösség. Sokat ér így a klub jelenlegi modellje... :?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.15. 08:38:01

Amúgy ha össze is gyűjtik, akkor mi lenne? Már ki van írva márciusra az időpont, de akkor előbbre hoznák?
Vagy mi az ilyen egyéb "előnye" ennek így, hogy fél év maradt a ciklusból?

Amikor Benedito gyűjtögetett, akkor még értettem a pattogást, mert akkor még több év volt hátra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.15. 08:28:42

MesQueUnaMocio announce they've currently collected 12.700 votes for the motion of no confidence against Bartomeu and his board. 16,500 votes are needed with two days remaining.

Ma reggeli hivatalos adatok szerint 12.700 aláírást sikerült összegyűjteni. Már csak ma és holnap lehet szavazni, csütörtök reggel összesítik a végeredményt.

Ahogy saccoltam kb annyi jön össze. Itt volt a lehetőség, nem éltek vele, már másodjára. Erre nincs mit nagyon mondani... =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.13. 15:42:40

Andris írta:
2020.09.08. 13:20:23
Teljesen hihetetlen számomra, hogy ennyire passzívak és/vagy vakok a sociok... igazából nem is érdemelnek jobb csapatot. Kár, hogy mi is megszívjuk.
Sajnos így van....nagyon így.... #-o
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.12. 15:24:58

Ha ez a bizalmatlansági is sikertelen lesz, akkor Bartoéknak vagy sikerült a sociók körében a véleményvezéreket megvenni kilóra, vagy ennyire tojnak a csapatra a sociók. Nem tudom melyik változat a rosszabb...

De ép ésszel felfogni lehetetlen, hogy mi külföldi Barca szurkolók, de még a semleges szurkolók is egyértelműen látjuk, hogy vezetőségi szinten a sz.rba, a mocsokba viszik a klubot, lehet ismét csak az az elmélet nyer tanúbizonyságot, hogy lépj egyet hátra és kívülről meglátod a valóságot.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.08. 13:20:23

Teljesen hihetetlen számomra, hogy ennyire passzívak és/vagy vakok a sociok... igazából nem is érdemelnek jobb csapatot. Kár, hogy mi is megszívjuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.08. 09:30:14

❗The organisers of the motion of no confidence against Bartomeu's board have announced they have 7,500 signatures already. They have nine more days to reach the required 16,500 signatures. [@MesQueUnaMocio]

Ma reggeli adatok szerint 6 nap alatt 7500 aláírás sikerült, még 9 nap van, hogy elérje a 16.500-at.

Nem hiszem hogy meglesz, valahol megint 12-13 ezer környékén lesz szerintem a vége. Farré, Fernandez és Font is nagyon kampányol pedig.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.06. 11:38:07

culinho írta:
2020.09.06. 11:22:12
Ha jól értem a spanyol cikket a Sporton, akkor Laporta tegnapi adat szerint összegyűjtött 13.862 szavazatot. 16.500 kell a kötelező referendumhoz Bartomeu ellen és 22.-ig van idő. Külön gyűjt Victor Font, ő még nem hozta nyilvánosságra a számokat, de támogatják egymást, a szavazatok meg biztosan összeadódnak. Így szinte biztosra vehető a bizalmatlansági indítvány. Szerintem - remélem - legkésőbb mire összegyűlik a kellő aláírás lemond az elnök.

Hatalmas respect a socioknak ebben a helyzetben ennyi aláírás nem kis teljesítmény. Vehetjük kompenzációnak azért, mert eddig hatalmon hagyták..
Dehogyis, csak Laporta, a 13862-es számú socio is aláírta a kezdeményezést, mely kapcsán eddig nem nyilvánult meg. Arról, hogy eddig mennyien írták alá nincs hír.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2020.09.06. 11:22:12

Ha jól értem a spanyol cikket a Sporton, akkor Laporta tegnapi adat szerint összegyűjtött 13.862 szavazatot. 16.500 kell a kötelező referendumhoz Bartomeu ellen és 22.-ig van idő. Külön gyűjt Victor Font, ő még nem hozta nyilvánosságra a számokat, de támogatják egymást, a szavazatok meg biztosan összeadódnak. Így szinte biztosra vehető a bizalmatlansági indítvány. Szerintem - remélem - legkésőbb mire összegyűlik a kellő aláírás lemond az elnök.

Hatalmas respect a socioknak ebben a helyzetben ennyi aláírás nem kis teljesítmény. Vehetjük kompenzációnak azért, mert eddig hatalmon hagyták..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.05. 13:33:55

Úgy látom, ha Messi nem élne, már elindítottátok volna a szenttéavatási perét.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.05. 13:07:49

Andris írta:
2020.09.04. 19:04:21
Szóval most az történt, hogy:

1. Messi kiállt nyilvánosan, személyesen
2. megmondta, hogy marad Barcelonában
3. elmondta, hogy szerinte a menedzsment tönkretette a klubot, és ezért keresett volna olyan helyet, ahol versenyképes csapatban játszhat
4. Bartomeu ígérete ellenére nem engedte el

Nekem úgy tűnik, hogy minden Barto által szabott feltétel teljesült ahhoz, hogy azonnal lemondjon. Nem ez volt a két feltétel? Messi maradjon és nyilvánosan mondja ki hogy ő a probléma.
mit ne mondjak, érdekes......
3.-pont....ilyet nem mondott. kritizálta a vezetést az kétségtelen.
4. Barto sohasem akarta elengedni, csak kitért a válasz elől azzal, hogy majd a szezon végén tárgyaljanak.... Messi sehol nem mondta ki, hogy Baromeu elnök személye miatt akar távozni.... azt viszont mondta, hogy az elnök nem engedte el ezért marad!
amúgy ez még így is tárgyi tévedés.
Bartomeu nem engedhette el csak egy hatályos szerződés megszegése árán! ésebben még a Liga meg is erősítette.
a vak (Bartomeu) gyűlölködést félretéve abba nem gondoltok bele, hogy ha elengedi később perelhető lehetett volna 700 M-ra a jogos követelés elengedése okán?!
már leírtam máshol, Bartomeu megérett a távozásra, menni is fog de Messi egyértelműen csak a saját presztízsét próbálja menteni nem az elnököt megbuktatni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.05. 08:48:22

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.04. 20:12:36

Holnap is azzal lesznek tele az újságok hogy Messi marad, és hogy sírt a családja, nem azzal hogy egyenesen kimondta, hogy sporszakmailag katasztrófa a vezetés évek óta.
Ki gondolta volna.... :roll: :

https://twitter.com/LaSenyera/status/13 ... 98/photo/1
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.09.04. 22:37:26

Lemond vagy nem mond le, nagyobb segget már úgy sem tud csinálni a szájából, gerince meg sose volt. Inkább azt kell mérlegelnie, hogy ha marad, akkor a saját emberét üti ki a következő választáson, kár is elindítaniuk bárkit is.
Bár lehet arra kell még neki(k) ez a fél év, hogy eltüntessék a nyomokat/bizonyítékokat, túl lassú az iratmegsemmisítő.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.04. 20:26:10

Ha tartaná szavát, szerintem is le kellene mondania. De nagyon meglepődnék. Bizonyította már, hogy benne gerincnek, becsületnek a legapróbb nyoma sincs.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 20:12:36

Andris írta:
2020.09.04. 19:04:21
Szóval most az történt, hogy:

1. Messi kiállt nyilvánosan, személyesen
2. megmondta, hogy marad Barcelonában
3. elmondta, hogy szerinte a menedzsment tönkretette a klubot, és ezért keresett volna olyan helyet, ahol versenyképes csapatban játszhat
4. Bartomeu ígérete ellenére nem engedte el

Nekem úgy tűnik, hogy minden Barto által szabott feltétel teljesült ahhoz, hogy azonnal lemondjon. Nem ez volt a két feltétel? Messi maradjon és nyilvánosan mondja ki hogy ő a probléma.
5. Bartomeu azt ígérte ha Messi szerint vele van baj akkor önként lemond


Kétlem hogy lemondana, mindent túlélt már, nagyon ért a dolgához.(már ami a túlélést illeti, nem a klubb irányítását :roll: )

Holnap is azzal lesznek tele az újságok hogy Messi marad, és hogy sírt a családja, nem azzal hogy egyenesen kimondta, hogy sporszakmailag katasztrófa a vezetés évek óta.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.04. 19:50:53

Andris írta:
2020.09.04. 19:04:21
Szóval most az történt, hogy:

1. Messi kiállt nyilvánosan, személyesen
2. megmondta, hogy marad Barcelonában
3. elmondta, hogy szerinte a menedzsment tönkretette a klubot, és ezért keresett volna olyan helyet, ahol versenyképes csapatban játszhat
4. Bartomeu ígérete ellenére nem engedte el

Nekem úgy tűnik, hogy minden Barto által szabott feltétel teljesült ahhoz, hogy azonnal lemondjon. Nem ez volt a két feltétel? Messi maradjon és nyilvánosan mondja ki hogy ő a probléma.
Jah hát ez nem fog megtörténni...de szerintem mostmár mindegy is, vicces szezon elé nézünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése