Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.06. 21:44:05

Gali máshol írta:így Laporta - amennyiben nyer - sem passzolja vissza.
Ettől nem kell tartani, Lucho és Alves hosszabbításával, plusz ezzel a transzferrel meg is nyerte a választásokat Barto magának szerintem. Tökéletesen taktikázott az öreg, meg kell hagyni, de az eddigiek alapján nem szeretném tudni, hogy hol lesznek 6 év múlva a 6 évvel ezelőtt emlegetett értékei a klubnak.. :roll:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.04. 12:25:11

Pepnél volt olyan hogy király kupa mérkőzésen a fél csapat a B-böl volt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 11:55:28

Sanama írta:Itt nem inkább valami olyasmit akart mondani, vagy akár mondott is csak rossz a fordítás, hogy ne edzenek a felnőttekkel, ha amúgy a keretbe nem férnek be és a B-vel játszanak. Lásd a madridi eset Ödegard-al. Castillaban azt se tudta kik a csapattársai kb., de velük kellett játszania.
És akkor mi ez a "ne szerepeljenek barátságos meccseken, meg kupába se mutatkozzanak be" szöveg? El van tájolva ez az ember. Ezen az elven Busi nem játszott volna semmit 08/09-ben, és Thiago beépítése se úgy zajlott volna ahogy - tény, hogy később elment, de amíg Pep itt volt, papírforma szerűen építette be a csapatba -, meg úgy konkrétan szinte senki nem kerülne fel. Samper fent volt 5 meccsen kb, biztos visszafejlődött tőle.. Az első csapat edzéseire meg tényleg szoktak felhívni a B-ből játékosokat, de általában csak akkor, ha a keretben is benne lesznek, nem tudom mi baj van ezzel - egyáltalán nem Ödegard szindróma.. A kupában való szerepeltetés pedig tök jó lépcsőfok a "valós első csapat" és a B között, nem tudom mi a problémája vele drága elnökünknek - ráadásul az ifik is elég jól be szoktak válni ezeken a meccseken.

Ha Bartoékat megválasztják most, akkor ez alatt a 6 év alatt simán Real szintűre építik le az utánpótlást.. Bár ez nem is baj, mert manapság nincs idő ifikkel bajlódni ugye, úgyhogy igazából felesleges is a Masia. :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.04. 01:33:01

Itt nem inkább valami olyasmit akart mondani, vagy akár mondott is csak rossz a fordítás, hogy ne edzenek a felnőttekkel, ha amúgy a keretbe nem férnek be és a B-vel játszanak. Lásd a madridi eset Ödegard-al. Castillaban azt se tudta kik a csapattársai kb., de velük kellett játszania.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.04. 00:50:23

palesz77 írta:
Barto: "It is a mistake to make them both train with the first team, making them play friendlies and debut in cup games. "

Most ő komolyan ezt mondta??? :shock: :lol: Nyugtassatok meg, hogy ez csak valami kamu.. Édes istenem, és egy ilyen ember vezeti a klubot.. #-o

tenyleg ezt mondta.
de nincs gond az utanpotlassal, jo kezekben vannak a fiatalok, szakerto kezek kozott, akik alatt a fejlodesuk toretlen, igy nem problema hogy kiestek a harmadosztalyba.
olyan edzok mellett, mint Eusebio, Vinyals vagy Gerard López csak tanulni lehet, ezek a nevek a garanciak arra, hogy a fiataljaink keszen alljanok az elso csapatra, s edzesrol-edzesre fejlodjenek.

La Masia no es toca, de tenyleg.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.04. 00:24:57

palesz77 írta:
visca el barca írta:ez is pont aznap durrant ki, mikor laporta bejelentette, hogy indul :mrgreen:
.. :D Tényleg elég gyanús, de attól még van ügy, ökörség olyat kijelenteni, hogy nincs, a történtek tükrében. Ez olyan, mintha azt mondaná Messi, hogy nincs semmi adócsalási ügye, miközben megy tárgyalásra majd.

De amúgy mess2009 azon gondolatával egyetértek, hogy ha Laporta lesz most megválasztva, akkor megy majd a visszafröcsögés folyamatosan. Tartok ettől én is nagyon, meg attól is, hogy újra akarja élni a sikerkorszakát. Nem tudom mi lenne a legjobb, elsősorban nekem a lényeg, hogy Bartoék menjenek, ha ehhez Laporta az egyetlen út, ám legyen - bár őt is fogjuk még szidni, ha megválasztják -, de én is "tiszta lappal" indulót választanék szívem szerint. Azok közül nem tudom kit, mert nem emlékszem kinek mi a programja.. :D
Én például őt választanám ha már új versenyzőt választanának meg, szimpatikus a hozzáállásmódja és a tervei:

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... eken/16833" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.03. 22:02:35

Barto: "It is a mistake to make them both train with the first team, making them play friendlies and debut in cup games. "

Most ő komolyan ezt mondta??? :shock: :lol: Nyugtassatok meg, hogy ez csak valami kamu.. Édes istenem, és egy ilyen ember vezeti a klubot.. #-o
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.20. 14:02:47

visca el barca írta:ez is pont aznap durrant ki, mikor laporta bejelentette, hogy indul :mrgreen:
hát ha Laportanak zsebében van a brazil meg a spanyol bíróság is, akkor pláne ő legyen az elnök :lol:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.20. 13:50:38

visca el barca írta:ez is pont aznap durrant ki, mikor laporta bejelentette, hogy indul :mrgreen:
.. :D Tényleg elég gyanús, de attól még van ügy, ökörség olyat kijelenteni, hogy nincs, a történtek tükrében. Ez olyan, mintha azt mondaná Messi, hogy nincs semmi adócsalási ügye, miközben megy tárgyalásra majd.

De amúgy mess2009 azon gondolatával egyetértek, hogy ha Laporta lesz most megválasztva, akkor megy majd a visszafröcsögés folyamatosan. Tartok ettől én is nagyon, meg attól is, hogy újra akarja élni a sikerkorszakát. Nem tudom mi lenne a legjobb, elsősorban nekem a lényeg, hogy Bartoék menjenek, ha ehhez Laporta az egyetlen út, ám legyen - bár őt is fogjuk még szidni, ha megválasztják -, de én is "tiszta lappal" indulót választanék szívem szerint. Azok közül nem tudom kit, mert nem emlékszem kinek mi a programja.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.20. 13:39:24

palesz77 írta:[url=http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... tve-/16814]De amúgy tessék, 2 napos hír
ez is pont aznap durrant ki, mikor laporta bejelentette, hogy indul :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.06.20. 12:58:41

szerencsére én nem fogok választani....de nem irígylem a sociókat.... a Laporta - Bartomeu/Rosell összevetésbe bele sem megyek, tul kevés a hiteles infó. kívülállóként azért mondtam, hogy egy harmadik új ember kellene mert ezek sarát így is úgy is még sokáig dobálni fogják és az mindenképpen árt a klubnak.
a választások jószerével emocionális tényezőkön dőlnek el én azonban remélem ezúttal győz majd a józan ész.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.20. 12:32:31

visca el barca írta:jah értem. tehát barto pert vesztett, akkor az jelenti h minden 100%ig rendben volt laporta alatt. neymar ügyben meg hónapok óta nincs semmi, se ítélet, se semmi (ha lenne a bíróság kezében bármi aduász már kijátszották volna), de barto vétkes. ettől a gondolatmenettől tudok falra mászni.
Mondtam, hogy minden 100%-ig rendben volt? Nem, tuti nem, mert sokat költöttünk a végén, meg kezdett elszaladni Laportával a ló - ezt a múltkor le is írtam, kicsit tartok tőle, hogy mi lesz ha visszatér, nehogy Pérez 2.0 legyen belőle. De nem csődben hagyta itt a klubot - pedig Bartoék ezt állították. A Neymar ügyet meg szíved joga teljesen szabályosnak és semminek tekinteni, de gondolom azért mondott le Rosell is, mert nem volt az üggyel semmi gond - amúgy abban javarészt Rosell a vétkes, nem Barto, de hogy lehet ilyet mondani, hogy nincs Neymar ügy? Lehet azt is mondani rá végülis, hogy 57 millióba került, elég sokszor elmondták már Rosellék.. :roll: De amúgy tessék, 2 napos hír.

Attól még, hogy nem kedvelem Bartoékat, nem fogom Laportát megváltónak tekinteni. De sokak szemében ez a két dolog látom elválaszthatatlan.. :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.20. 12:16:28

palesz77 írta:De ez mekkora gáz már édes istenem, nemrég bizonyosodott be, hogy alaptalanul perelték Laportáékat, erre úgy csinál, mintha ez a bírósági ítélet meg se született volna? Vagy ez most mi?
megnyert egy olyan pert, ami arról szól, hogy nem károsította meg a klubot laporta. ettől még átadhatta "fenntarthatatlan gazdasági szituációban" a klubot, a kettőnek szinte semmi köze egymáshoz.

"visszaélések, vesztegetések, hamisítás és luxuskiadások"

laportát ilyenek alapján állították bíróság elé a sociók. az hogy valaki alatt veszteséget termel a klub alapból nem jelent semmit, és nem ok arra hogy megvádolják. az más kérdés hogy azt felelőtlen gazdálkodással, esetleg illegális dolgokkal érte-e el. de ebben a kérdésben felmentették.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.20. 11:38:40

A transferban meg érint olyan játékosokat is ha jól tudom, akiket Laporta éra alatt hozott a klub, a Neymar saga, ami valóban gáz a mostani elnökséggel kapcsolatban, bele is tört Rosell bicskája.

A legviccesebb ebben az elnökválasztói kampányban minden oldalról, hogy miután játékosokat nem igazolhat a klub, így sportigazgatók, meg technikai vezetők neveivel próbálnak kampányolni a jelöltek. :D
Kép
Kép
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2015.06.20. 11:33:44

Feast4 írta:Ha mást nem a Rosell/Barto éra mellé lehet írni, hogy képesek voltunk nagy igazolásokat (mégha sokszor értelmetleneket) is megtenni, ráadásul a stadiont is rendbe fogjuk tenni. Ez mindenképp pozitív. Az eredmények is mellette szólnak.


Laporta idején érkezett nagy igazolásként Ibrahimovics :D A stadion rendbetételéről pedig csak annyit ,hogy Benedito szerint a mostani projektben rengeteg kérdőjel van, ami hosszú távon tönkreteheti a klubot. Nem állítom, hogy igaza van, csak ha Bartomeu és Rosell érdemeit soroljuk, akkor a kétes elemeket ne vegyük bele szerintem.

Az eredmények pedig nem mellettük szólnak. Az első évek sikerei még Pepé, Titoé volt, aztán az egyékbént sokat kritizált Zubi akarta hozni Luchot, aki azonban egyrészt már aláírt a Celtához, másrészt Rosell kívánsága/ötlete volt Tata Martino szerződtetése. Lucho tehát Zubié, persze az végre Bartomeu érdeme, hogy hagyta érvényesülni ebben Zubit, ezt el kell ismerni.
Rosell és Bartomeu gazdasági zsenik
Bartomeu azt mondta tegnap, hogy csak Katar kíván a Barcelona szponzora lenni 2016-ig bezárólag, nincs más lehetőség az egész világon. Ezen csak nevetni tudok :D

A könyvekbe innen nem látok bele, mindenesetre azt nem értem, hogy a gazdaságilag fenntarthatatlan helyzetben levő klub 2010-ben még leigazolta Villát 40 millió euróért, aztán rá egy évre már a gazdaságilag kitűnő állapotban levő klub megszerzi Fábregast ugyanennyiért, közben Afellay és Adriano érkezik együtt kb. 16 millió euróért. Ugyanúgy költ a klub, de 1 év alatt rendbe tették. Valami nem stimmel.

Laporta nem megváltó, és lehet, hogy nem figyel annyira oda a gazdasági részre, de nem fogja csődbe vinni a klubot, ez biztos. Ha már néggyel kevesebb bírósági ügy lesz, megéri visszajönnie.
.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.20. 11:27:18

palesz77 írta:De ez mekkora gáz már édes istenem, nemrég bizonyosodott be, hogy alaptalanul perelték Laportáékat, erre úgy csinál, mintha ez a bírósági ítélet meg se született volna? Vagy ez most mi? Meg mi az, hogy nincs Neymar ügy? Azért mondott le Rosell tényleg.. :lol: Komolyan, ha ezeket újra megválasztják.. #-o
jah értem. tehát barto pert vesztett, akkor az jelenti h minden 100%ig rendben volt laporta alatt. neymar ügyben meg hónapok óta nincs semmi, se ítélet, se semmi (ha lenne a bíróság kezében bármi aduász már kijátszották volna), de barto vétkes. ettől a gondolatmenettől tudok falra mászni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.20. 11:21:22

Ez a Barto nyilatkozat tényleg baromság. Majd elmegy a Neymar ügy mi?! Eddig is nagyon bevált ez a hozzáállás. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.06.20. 11:04:01

Szerintem eléggé szoros lesz a "küzdelem", de csak Barto és Laporta lesznek játékban, közöttük fog eldőlni minden.
Barto mellett szólnak a sztárigazolások és az idei triplázás is, viszont a Neymar transzfer és a FIFA ban miatt én úgy gondolom nem lenne jó újraválasztani.
Laporta anno elég mélyről hozta vissza klubot, de neki is voltak különböző "ügyei", ennek ellenére szerintem őt fogják megválasztani.

Jelen helyzetben nehéz eldönteni, hogy ki lenne a jobb választás, ezt majd az idő dönti el, mindenesetre nekem jelenleg nincs favoritom, remélhetőleg a culék majd jól döntenek és folytatódik a klub aranykorszaka. :)
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.20. 10:49:58

palesz77 írta: De ez mekkora gáz már édes istenem, nemrég bizonyosodott be, hogy alaptalanul perelték Laportáékat, erre úgy csinál, mintha ez a bírósági ítélet meg se született volna? Vagy ez most mi? Meg mi az, hogy nincs Neymar ügy? Azért mondott le Rosell tényleg.. :lol: Komolyan, ha ezeket újra megválasztják.. #-o
Na azért ennyire naívak ne legyünk már gyerekek. Én mint jogász mondom a jog az nem igazságszolgáltatás hanem jogszolgáltatás. A kettő nagyon nem úgyanaz. És Laportáról azért tudni kell, hogy jogász és politikus. Két olyan nevezzük "szakmának" ( a politikát én nem tartom annak) a művelője akiket gyülölnek az emberek és nem ok nélkül. (Azt sem tartom kizártnak, hogy a jövőbeni katalán poltikiai ambíciói erősítésére is hazsnálni fogja a klubbot. Tudjátok én vagyok a Barcelona elnöke én hoztam el a katalán focihegemóniát stb. stb.) Az hogy az alaptalan perlés bebizonyosodott az nem azt jelenti, hogy nem tett semmit. Elvétve láttam olyat, hogy valaki teljesen önhibáján kívül került bírósági perbe. És egy ilyen gazadsági egységnél, mint amilyen egy profi fociklubb ahol az átlag ember számára felfoghatatlan összegek röpködnek olyan kiadásokra amiket nem is gondolnánk, sőt amiket nem is tudunk, kizártnak tartom, hogy csak úgy véletlen lett volna a perlése. Meg eleve az alapelképzelése annó. Boldog boldogtalant idehozott, azóta az ára pedig a többszörösére mentek. Ha most is ezt a magatartást akarja folytatni a klubb gatyája is rámegy. És ha már a klubb gatyája a klub anyagi helyzetéről pedig a Laporta éra alatt többször cikkeztek, hogy gáz van.
Ha mást nem a Rosell/Barto éra mellé lehet írni, hogy képesek voltunk nagy igazolásokat (mégha sokszor értelmetleneket) is megtenni, ráadásul a stadiont is rendbe fogjuk tenni. Ez mindenképp pozitív. Az eredmények is mellette szólnak. DE! a nemlétező Neymar ügy az egyik legnagyobb ziccer volt a klubb történetében. Ott kezdett el a nyakunkra jönni az összes létező foci felügyeleti szerv. Nagyon látványosan kihasználták, hogy ezer helyen van a játékjoga és gyanítom mindenkinek szépen vastagon teljestek a háttérben, szóval ha kijönne mennyi az annyi gyanítom Bale ára a fasorba se lenne, ha hozzászámoljuk azt ami a zsebekbe vándorolt.Az ifik átigazolásával való csudázás meg tényleg a kabaré, kabaréjának, a kabarjéja. Egy akkora szarvas hibát elkövetni így meghurcolni a vezetőség marhasága miatt egy neves klubbot (ami ennek ellenére BL-t bajnokságot és kupát nyert) ezek után senki nem maradhat a posztján.
De ne gondoljunk úgy Laportára mint a megváltóra, mert nem hiszem, hogy az lesz és ne gondoljunk úgy Rosell/Bartomeura mintha ők lennének a két lábon járó gonosz akik tönkrevágták a klubot, mert ez se igaz. Ez a helyzet elég szürke. Nem fekete és fehér.
Azt hiszem mint már többször mondtam az igazság a kettő közt lenne. Egy ember(szurkoló)központú vezetés ami nem csak az anyagiakat nézi ( lásd katari szerződés stb.) és gazdasgilag célzatos irányítás ami nem tesz minket megint kátyuba viszont nem is vonza ránk a fél futbalvilág haragját. Nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb nem-e az lenne ha nem Laporta vagy nem Barto jön hanem egy teljesen új arc. De erre nagyon kicsi az esély és megmondom, bár én is azt mondom mint a legtöbben Bartomeu-nak el kell tűnni innen a rákba( mielőtt klubelnökként csukják le) de Laporta visszatérésétől is eléggé tartok.

Bocs hogy kicsit hosszú lett csak úgy gondoltam ezt le kell írni, mert ami most fog történni az ismét évekre meghatározza a csapat útját és nem lehet csak abból a szempontból nézni, hogy Bartoék mekkora szemetek és de jó, hogy Laporta visszajön. Mondom ezt úgy hogy én is azt az elvet vallom Rosell/ Bartomeu kösse fel magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2015.06.20. 11:04:09-kor.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.20. 09:31:11

Fecooo írta:Tipikus "mozdulat"... "tarthatatlan volt a gazdasági helyzet" =D>
Jah szerintem is, már éppen ki akarták kapcsolni a világítást, csak jöttek ők, a megmentők és megakadályozták, hogy még ki kelljen fizetni a visszakapcsolási díjat is :roll:
De ez mekkora gáz már édes istenem, nemrég bizonyosodott be, hogy alaptalanul perelték Laportáékat, erre úgy csinál, mintha ez a bírósági ítélet meg se született volna? Vagy ez most mi? Meg mi az, hogy nincs Neymar ügy? Azért mondott le Rosell tényleg.. :lol: Komolyan, ha ezeket újra megválasztják.. #-o
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.06.20. 09:12:09

Tipikus "mozdulat"... "tarthatatlan volt a gazdasági helyzet" =D>
Jah szerintem is, már éppen ki akarták kapcsolni a világítást, csak jöttek ők, a megmentők és megakadályozták, hogy még ki kelljen fizetni a visszakapcsolási díjat is :roll:

ez itt off, de összefügg Bartolómeóval:

Majó programja elsőre szimpatikusnak TŰNIK(!!!), bár lehetséges, hogy inkább populista akar lenni, de abban hasonlít Laporta stílusára, hogy látszólag ő se a pénzügyeket veszi előre, hanem a Barca imázsát szeretné helyreállítani.

Laportához csak egyetlen gondolat: A jelöltek közül továbbra is rajta látszik egyértelműen, hogy számára maga az FC Barcelona, mint intézmény a fontos, és hiába jön majd Bob azzal, hogy egy elnök ne mutassa ki, hogy culé, kinek lenne érdeke jobban a Barcát tenni, mint egy olyan elnöknek, akinek a szíve ezért a klubért dobog...
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.17. 16:17:38

Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.10. 21:09:08

palesz77 írta:meg az ürgéről se hallottam még soha, kétlem, hogy komoly esélyes lenne..
Ő nyilatkozta a nincs pénzünk az MSN-re hülyeséget, meg egyszer leoltotta Messi nyilvánosan, hogy semmit se tud a fociról :lol:
Arra jó, hogy elvigyen pár szavazatot Bartomeutól, hisz egy alomból valók. :D
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.10. 20:46:38

Feast4 írta: De snasz amit mond. Jó egyértelműen fontos, de valami konkrétum? Nem egy teljesen részletes programot várna el az ember, de valami pontosítás jó lenne.
mármint politikusoktól konkrétumokat vársz el? :lol:

belefektetheti az energiáját az emberek tíz százalékába, akik elolvasnának egy hosszabb programot, de valószínűleg felesleges és egyszerűbb elérni, megszerezni az egyszerűbb többség támogatottságát. nem véletlenül szóltak az eddigi kampányok is inkább nagy igazolási tervekről, az ellenfél lejáratásáról, meg csupán arról, hogy ki tud odaállítani maga mellé hiteles, a barca történelmét megjárt személyeket.


ettől még persze teljesen semmilyen amit mond, nem is arra céloztam hogy ezért őt támogatom. egyszerűen csak arra gondoltam, hogy ezek számomra tényleg fontos dolgok lennének, amik megoldásra várnak. akár tőle, akár mástól, nekem tökmindegy, de valakinek lépnie kell.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.10. 20:43:40

kristop írta:a sportszakmai rész nagyjából rendben van, így azzal nagyon nehezen lehetne kampányolni. az edzőnek új szerződése lett, a leváltásával úgyse mer senki se előjönni. mindenkivel hosszabbították, akivel kellett, és jobbhátvédbe igazoltak egy embert. azzal együtt, hogy rendbe tették mindent a lemondásuk előtt, egyben meg is nehezítették a többi jelölt dolgát. maximum tényleg a középpályással tudnak bedobni valami érdekeset a jelöltek.
Feast4 írta:4. Játszunk, hogy megvédjük a klubot a támadásoktól. Fel kell építeni egy intézményi rendszert és módszertant, amely képes erre.
5. Játszunk, hogy véget vessünk a klub elleni bírósági eljárásoknak.
mondjuk számomra ezek a legfontosabbak. ezért nem választanám a mostani elnökséget, mert ők képtelenek erre, és még plusz dolgokat is hoznak a klubra. nem szívem csücske laporta, de ha nála ezek a problémák megoldódnának, akkor még őt is szívesen látnám újra.

Üres duma. Puszta jókívánság.
Válasz küldése