Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.18. 22:54:55

Ez szerintem is egy hatalmas lökést adhat a vezetésnek. Előrehoztak egy választást, beismerték hibájukat és megadták a népnek a lehetőséget, hogy időközben értékeljen. Ismét lehetőséget kapnak, de új impulzusokkal felvértezve és a hibákra felhívva a figyelmet a többi jelölt, sajtó által. Ebből ellehet indulni afelé is, hogy hátradőlünk és azt mondjuk minden jó, amit csináltunk, vagy lelehet vonni a következtetéseket. Én bízom benne utóbbi fog megvalósulni és lsd pl Quatar átbeszélése is erre ad következtetést. Egy átgondoltabb még racionálisabb Bartomeu-t várok, aki remélhetőleg tovább építi a a klubot. Bizalmat megkapta a folytatásra, élni kell vele.

messineymarsuarez
Más, az csak a Manchester United. aki irgalmatlan sokat kap. Mi a Chelsea, Arsenal után a negyedikek vagyunk. Nagyjából egy szinten az Arsenallal, akiknek a Fly Emirates fizet. Hozzájön ehhez, hogy az angolok nagyon jól menedzselik a saját csapataikat és a ligájukat is, nemhiába mozognak hatalmas pénzek a PL-ben. Ehhez fel kell nőni és ez is egy feladat kell legyen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.18. 22:50:23

danianevem írta:Végül megkapta a lehetőséget az újbóli bizonyításra. Most egyáltalán nem egy égő házat kell átvennie, illetőleg továbbépítenie, ergo új kihívásokkal áll szemben, de ugyanez Laportára is igaz lett volna. Mindenesetre amilyen mélyről indult (nem csak fórumon), nagyjából ugyanannyit sikerült javítani saját megítélésen. Most lesz pár éve, hogy a klubbal is megtegye ezt.
Szerintem túl friss a Triplázás és ezért sokmindenki elfelejti hogy egyáltalán miért van most elnökválasztás.

Én Laportának szurkoltam, de megadja azt, amit Laportától vártam:
A klub presztízsét, megitélését helyrehozza, a Barcelona ellenes kampányoknak véget vet, kiáll és meg tudja védeni a klubot és játékosokat, nyugalmat hoz, akkor áldásom rá, nem Bartomeuval van bajom.

Mellesleg ideje lenne már ezeket a szerződéseket megoldani, mert szvsz amennyi pénzt a Nike és Qatartól kapunk az vicc ezen a szinten. Mások sokkal többet kapnak pl Adidastól és Chevrolettől.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.18. 22:45:11

Végül megkapta a lehetőséget az újbóli bizonyításra. Most egyáltalán nem egy égő házat kell átvennie, illetőleg továbbépítenie, ergo új kihívásokkal áll szemben, de ugyanez Laportára is igaz lett volna. Mindenesetre amilyen mélyről indult (nem csak fórumon), nagyjából ugyanannyit sikerült javítani saját megítélésen. Most lesz pár éve, hogy a klubbal is megtegye ezt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.16. 00:28:41

Igazából sok mindenben ugyanott vagyunk, ő azt veszi alapul, amit pl te is linkeltél míg Bartomeu és Faus és a Forbes pedig más számokat. A növekedési ráta is furának tűnt, ami elvileg azt bizonygatta, hogy Laporta három-ötszörös növekedést ért el anno. Elfogadom, hogy így van, sőt biztos, hogy a mostani vezetés számai elég optimisták (pl a 600 milliós költségvetést tekintve is). Én sem Bartomeu-ért rajongok, de úgy gondolom ők gazdaságilag jobbat tudnak produkálni. És nem azért mert ők azt mondják, hogy Laporta meg nem. :D Érdekes cikk volt, vannak fent tartásaim, s a legfőbb konklúzió ebben is az, hogy a számokat lehet jobbról is meg balról is nézni (lsd marketing pénzeket számolnak vagy sem).
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.15. 23:12:43

Bob, elsősorban neked - természetesen másoknak is közben -, ha nem vagy lusta olvasni. :) Meg ha érted jól a google fordítós angolt.. :lol: Bár mintha a spanyol szöveget értetted volna a múltkor, szóval lehet neked még jó is lesz. Barto és a pénzügyek. Nem veszem én se minden szavát szentírásnak, de azért érdekes kis írás..
Avatar
egoland
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.01.30. 00:02:37

2015.07.08. 22:10:45

Chino írta:
visca el barca írta:hagyjátok már ezt az lesittelős ócska dumát. elhiszem, hogy menő most ezzel érvelni, de azért lássuk be, ezért senki nem fog sittre kerülni. ha a bíróságnak bármilyen konkrét bizonyítékai lennének (2 év alatt csak sikerült volna vmit összekaparni) már meglenne a konkrét ítélet. ha lesz is belőle valami, kap a klub egy komolyabb 10-20 milliós pénzbíróságot és ennyi lesz a történet. persze neki is van bőven vaj a füle mögött, de van itt egy csomó ember, aki egy csaló senkiházinak állítja be, akinek mintha semmilyen érdemei nem lennének az elmúlt félévben. a vicc meg az, mikor már majdnem sírás a vége annak, hogy jaj de kár h tripláztunk, meg csúcsigazolásaink vannak, ez megmenti a seggét.
Itt inkább arról van szó, hogy mennyit rontott a pajtásával az egész klub megítélésén, renoméján. Személy szerint ez nekem legalább olyan fontos, mint az elért eredmények. És nem azért mert így mások köpködhetik a Barcelona-t (néhány szegmensben joggal) hanem mert sok mindent befeketített ezzel. Azt pont lesz..om, hogy lecsukják-e vagy nem, azt akarom, hogy ne olyan ember képviselje azt a csapatot aminek már közel 18 éve szurkolok, aki bíróságra jár a KLUBBAL KAPCSOLATOS mutyizások miatt.
Lehet mondani, hogy persze mindenki csinál ilyet, senki se szent, de mégis elő vannak véve.

Egy kicsit másképp a mutyizás lehet hogy ezt a mutyizást érted értem és a többi drukkerért és a club miatt is megkellet lépni.Tegyük fel hogy úgy sül el hogy a reál elviszi Neymart de szerintem ők is csak mutyival tudták volna és ott játszana,most behúzták volna a bajnokságot a 11-ket az neked mennyivel lenne jobb.Szerinted ezt a hercehurcát kik vagy ki miatt indult el? Szerintem 2 eshetőség van ezt nem részletezném.Mi azért annyira nem vagyunk benne az ottani dolgokban lehet hogy sokat rontott a club megítélésén renoméján de az hogy itt van Neymár ugyan annyit javított is.Személy szerint engem érdekelnek az eredmények is inkább a reál nézze a mi seggünket ne mi.Szerinted mennyivel másabb ember az aki a clubbon belül elindítja ezt a folyamatot tudom hogy bartoék is elindítottak egy folyamatot de csak a személye ellen.Most még írhatnám hogy bartoék igazolásai jobban tetszenek meg STB.Egy kis bírósági ügy belefér Neymár itt van ez a lényeg.bocsi hogy én egy kicsit másképp gondolom.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.08. 21:26:35

gg86 írta:A főoldali cikkből: "Bartomeu nem ment el a napokban rendezett elnökválasztási vitára". Hát ilyen ember lenne az elnökünk. Sok kényes dologgal nézett volna szembe, de jellemtelen, gyáva módon kikerülte ezt. Ha hibáztak/hibázott nézzen szembe ezzel, és védje meg magát, ne a háttérből igazolgasson "ideiglenes elnökség" címén.
Barto nagy taktikus, tudja mit csinál. Ez a szint már olyan, mint a pokitika. Mindent okkal tesznek a jelöltek és egy percig sem hiszem, hogy bármelyik különb a másiknál. Itt az a kérdés melyik adja jobban el magát. Barto mellett az eredmények szólnak és ő ezt ki is használja.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.07.08. 21:21:24

A főoldali cikkből: "Bartomeu nem ment el a napokban rendezett elnökválasztási vitára". Hát ilyen ember lenne az elnökünk. Sok kényes dologgal nézett volna szembe, de jellemtelen, gyáva módon kikerülte ezt. Ha hibáztak/hibázott nézzen szembe ezzel, és védje meg magát, ne a háttérből igazolgasson "ideiglenes elnökség" címén.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.08. 21:00:36

visca el barca írta:hagyjátok már ezt az lesittelős ócska dumát. elhiszem, hogy menő most ezzel érvelni, de azért lássuk be, ezért senki nem fog sittre kerülni. ha a bíróságnak bármilyen konkrét bizonyítékai lennének (2 év alatt csak sikerült volna vmit összekaparni) már meglenne a konkrét ítélet. ha lesz is belőle valami, kap a klub egy komolyabb 10-20 milliós pénzbíróságot és ennyi lesz a történet. persze neki is van bőven vaj a füle mögött, de van itt egy csomó ember, aki egy csaló senkiházinak állítja be, akinek mintha semmilyen érdemei nem lennének az elmúlt félévben. a vicc meg az, mikor már majdnem sírás a vége annak, hogy jaj de kár h tripláztunk, meg csúcsigazolásaink vannak, ez megmenti a seggét.
Itt inkább arról van szó, hogy mennyit rontott a pajtásával az egész klub megítélésén, renoméján. Személy szerint ez nekem legalább olyan fontos, mint az elért eredmények. És nem azért mert így mások köpködhetik a Barcelona-t (néhány szegmensben joggal) hanem mert sok mindent befeketített ezzel. Azt pont lesz..om, hogy lecsukják-e vagy nem, azt akarom, hogy ne olyan ember képviselje azt a csapatot aminek már közel 18 éve szurkolok, aki bíróságra jár a KLUBBAL KAPCSOLATOS mutyizások miatt.
Lehet mondani, hogy persze mindenki csinál ilyet, senki se szent, de mégis elő vannak véve.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.07. 21:46:11

visca el barca írta:hagyjátok már ezt az lesittelős ócska dumát. elhiszem, hogy menő most ezzel érvelni, de azért lássuk be, ezért senki nem fog sittre kerülni. ha a bíróságnak bármilyen konkrét bizonyítékai lennének (2 év alatt csak sikerült volna vmit összekaparni) már meglenne a konkrét ítélet. ha lesz is belőle valami, kap a klub egy komolyabb 10-20 milliós pénzbíróságot és ennyi lesz a történet. persze neki is van bőven vaj a füle mögött, de van itt egy csomó ember, aki egy csaló senkiházinak állítja be, akinek mintha semmilyen érdemei nem lennének az elmúlt félévben. a vicc meg az, mikor már majdnem sírás a vége annak, hogy jaj de kár h tripláztunk, meg csúcsigazolásaink vannak, ez megmenti a seggét.
Végre már valaki le merte írni ezeket. Vicc ami itt folyik hetek óta pár ember részéről.
Tavaly magam is rászavaztam az év kommentelőjére, de az utóbbi hetekben amit itt és az átigazolások topicba folytat már több mint szánalom. Napi két hsz folymatosan erről rinyálásról szól.
Véletlen meg is választanák Bartomeut, nagyon úgy néz ki, páran eret vágnak magukon.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.07. 16:24:40

Capon írta:Akkor jobb lesz ha utánanézek annak az évértékelőnek, köszönöm.
Az a 600 millió nekem egy kicsit túl optimistának tűnik (de legyen így), akkor mi lennénk a legtöbb bevételt hozó klub... na rákeresek arra az évértékelőre.
Azt hittem be is linkeltem. :oops: Itt megtalálod. Maga a beszéd is ott van pdf-ben spanyolul (vagy katalánul?), de én anno youtubeon hallgattam végig, akkor volt angol "szinkron", biztos fent van úgy is.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.07. 16:18:25

danianevem írta:
Capon írta:Engem még az adósságkezelésünk/törlesztésünk érdekelne nagyon, de erről elég mélyen hallgat minden elnökjelölt.
A jelöltek túl sok konkrétumot nem is tudhatnak ezzel kapcsolatban... Bartomeu meg az évértékelőjében megemlítette a témát, felsorolt egy csomó számot, a lényeges része az ez:

"The revenue forecast this year is 600 million [euros], which represents an increase of almost 50% in just five years... FC Barcelona have been able to generate 130 million euros in profit while cutting their debt load by 30'% in the last five years."

Az adósság elvileg 430 millió körül volt 2010 környékén, a beszédében 300-at mondott az aktuális helyzetre vonatkozóan, ez a kb. 30%-os csökkentés. Aztán persze ez is lutri, ahányan néznének rá a könyvelésre, annyiféle eredmény születne...
Akkor jobb lesz ha utánanézek annak az évértékelőnek, köszönöm.
Az a 600 millió nekem egy kicsit túl optimistának tűnik (de legyen így), akkor mi lennénk a legtöbb bevételt hozó klub... na rákeresek arra az évértékelőre.
bowlinggolyo írta:...
Köszi a linkeket, jó kis olvasnivaló lesz!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2015.07.07. 16:15:59

Capon írta:Engem még az adósságkezelésünk/törlesztésünk érdekelne nagyon, de erről elég mélyen hallgat minden elnökjelölt.
Ha jól halad a dolog akkor érthető, hogy miért nem hozzák fel az ellenfelei, de Bartoék is hallgatnak róla pedig ez is egy választást befolyásoló tényező lehet.

Azért is érdekelne mert ha jól emlékszem valaki linkelte, hogy az elmúlt 2-3-4 évben nem igazán növekedett a bevételünk.
Itt találtam egy cikket, hogy mekkora jelenleg az adósságunk, és hogy évente 33%-al tudjuk ezt csökkenteni.
http://talksport.com/football/top-five- ... 1014118276" target="_blank

Nem tudom, hogy mennyire hiteles forrásokból dolgozik az oldal, ezért egy kérdőjelet tennék az állításuk mellé.

Ezt pedig a hivatlos oldal tette közzé 1 évvel ezelőtt, emellé is jár a kérdőjel. (3. bekezdés)
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/ ... lion-euros" target="_blank

A Forbes szerint pedig a klub értékének a 3%-a, ami nagyjából 100 millió dollár
http://www.forbes.com/teams/barcelona/" target="_blank

Valószínűleg azért nem hozzák nyilvánosságra, mert ennyire eltérő adatok vannak, amiket úgy lehet manipulálni, ahogy akarnak. Lévén, hogy neten nem elérhető az éves könyvvitele a klubnak
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.07. 16:10:11

Capon írta:Engem még az adósságkezelésünk/törlesztésünk érdekelne nagyon, de erről elég mélyen hallgat minden elnökjelölt.
A jelöltek túl sok konkrétumot nem is tudhatnak ezzel kapcsolatban... Bartomeu meg az évértékelőjében megemlítette a témát, felsorolt egy csomó számot, a lényeges része az ez:

"The revenue forecast this year is 600 million [euros], which represents an increase of almost 50% in just five years... FC Barcelona have been able to generate 130 million euros in profit while cutting their debt load by 30'% in the last five years."

Az adósság elvileg 430 millió körül volt 2010 környékén, a beszédében 300-at mondott az aktuális helyzetre vonatkozóan, ez a kb. 30%-os csökkentés. Aztán persze ez is lutri, ahányan néznének rá a könyvelésre, annyiféle eredmény születne...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.07. 16:03:51

hagyjátok már ezt az lesittelős ócska dumát. elhiszem, hogy menő most ezzel érvelni, de azért lássuk be, ezért senki nem fog sittre kerülni. ha a bíróságnak bármilyen konkrét bizonyítékai lennének (2 év alatt csak sikerült volna vmit összekaparni) már meglenne a konkrét ítélet. ha lesz is belőle valami, kap a klub egy komolyabb 10-20 milliós pénzbíróságot és ennyi lesz a történet. persze neki is van bőven vaj a füle mögött, de van itt egy csomó ember, aki egy csaló senkiházinak állítja be, akinek mintha semmilyen érdemei nem lennének az elmúlt félévben. a vicc meg az, mikor már majdnem sírás a vége annak, hogy jaj de kár h tripláztunk, meg csúcsigazolásaink vannak, ez megmenti a seggét.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.07. 15:47:54

palesz77 írta:Pénzügyileg sem igen gyarapodtunk a Qatari szerződéses pénzen kívül az elmúlt években, pedig a többi nagy klubnak valahogy mégis sikerült..
Engem még az adósságkezelésünk/törlesztésünk érdekelne nagyon, de erről elég mélyen hallgat minden elnökjelölt.
Ha jól halad a dolog akkor érthető, hogy miért nem hozzák fel az ellenfelei, de Bartoék is hallgatnak róla pedig ez is egy választást befolyásoló tényező lehet.

Azért is érdekelne mert ha jól emlékszem valaki linkelte, hogy az elmúlt 2-3-4 évben nem igazán növekedett a bevételünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.07. 15:38:02

messideco írta:...
Nem mintha ő nem lett volna tagja a Rosell féle bagázsnak, elég fontos szerepe volt ott is, nem véletlen, hogy ő lett az utódja - és hogy őt is lecsukhatják..
A B csapat válságánál is elég későn reagált, és akkor sem azt nevezte ki, akit ajánlottak neki - csak úgy, mint ahogy most sem azt fogja kinevezni, akinek már megígérték a posztot..
Pénzügyileg sem igen gyarapodtunk a Qatari szerződéses pénzen kívül az elmúlt években, pedig a többi nagy klubnak valahogy mégis sikerült..
A mostani Arda igazolás is elég mókás, miután kijelenti, hogy 35 alatt hozzuk el, 34+7 millió az ára, miközben 41 millió a kivásárlási ára Ardának, érdekes.. :D

Na mindegy, nem mondok semmit inkább, de semmivel nem jobb a Rosellnél, remélem nem kell megtudnom, hogy mi lesz a klub értékeiből 6 év múlva, ha ő marad az elnök..
visca el barca írta:na majd mindjárt jön valaki és jól megkapod a magadét :lol:
Most lehet röhögni, de nem hiszem el, hogy 1 jól sikerült hónap után - ami alatt szintén voltak érdekes dolgai - ennyien elfelejtik sokan az előző ügyeket.. :roll:

És nem, ez nem azt jelenti, hogy én Laportát akarom elnöknek, mielőtt jönnének ezek a hsz-ek..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.07. 15:22:11

na majd mindjárt jön valaki és jól megkapod a magadét :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.07. 15:16:57

Ha Bartomeu megnyeri a választásokat, akkor megérdemelten nyeri meg szerintem: :)

-télen nagyon nehéz helyzetben az ölébe hullik a csapat vezetése, eddig másodhegedűs pozícióból ő lett a főnök.

-csapatválság alakul ki az öltözőben a nagy csapatnál, miközben a Barca B rég nem látott mélységekbe zuhan. Sokan mindkét csapatnál edzőcserét követelnek, leváltja a sportigazgatót. Kinevez egy ideiglenes technikai csapatot, akik felügyelik a sportigazgatóságot.

-a transzfertilalom nehéz helyzetbe hozza a klubot, sikerül szerződést hosszabbítani a két rebellisnek tűnő játékossal (Pedro+Alves), valamint a sikeredzővel.

-stábja előkészíti és lebonyolítja a vezetőedző kérésére a két átigazolást.

-tárgyal egy 50 milliós mezszponzori szerződésről, amit a következő elnök hagy majd jóvá (ha jól értelmeztem.)

Jelen pillanatban nem érzem azt, hogy Laporta érdemesebb lenne a pozícióra, mint ő...
"And my heart will leave you never."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.06. 23:24:45

gg86 írta:
palesz77 írta: Ettől nem kell tartani, Lucho és Alves hosszabbításával, plusz ezzel a transzferrel meg is nyerte a választásokat Barto magának szerintem.
Sajnos én is így érzem. Ha januárban lett volna a választás, vagy ha nem nyerünk semmit esélye sem lett volna, így meg minden szépen elsimult, jött egy két kampány igazolás, minden mehet tovább. Sose lesz szimpatikus ez a tag és a vezetőségi tevékenysége.
eselyesebbnek gondolom en is jelenleg Bartomeut Laportanal, de
Freixa, aki tagja volt Rosell es JMB boardjanak is azt nyilatkozta ma egy esemenyen, ahol minden jelolt megjelent, csak Bartomeu nem merte bevallalni, hogy Barto a legtobb alairast a Penyaktol szerezte, akik nem szavazhatnak a valasztasokon :D
szoval meg nem jelentenem en ki Bartomeu gyozelmet
Bob_Marley írta:Nem fogják lecsukni, a Neymar ügyletet legfőképpen Rossell intézte.
az o alairasa is rajta van az osszes dokumentumon

szerk:14.-en lesz egy vitamusor a katalan teveben, o is ott lesz :D
remelem keszul majd hozza angol felirat, nagyon megneznem ahogy Laportaval vitazik, nem tunnek egy sulycsoportnak ebben a tekintetben :D
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.07.06. 22:48:16

palesz77 írta: Ettől nem kell tartani, Lucho és Alves hosszabbításával, plusz ezzel a transzferrel meg is nyerte a választásokat Barto magának szerintem.
Sajnos én is így érzem. Ha januárban lett volna a választás, vagy ha nem nyerünk semmit esélye sem lett volna, így meg minden szépen elsimult, jött egy két kampány igazolás, minden mehet tovább. Sose lesz szimpatikus ez a tag és a vezetőségi tevékenysége.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.06. 22:40:08

Nem fogják lecsukni, a Neymar ügyletet legfőképpen Rossell intézte.

Akárhogy nézem, azért 1 hónap alatt szépen lerendezték a keretet, s ez pozitívum. Hosszabbítottak azzal akivel kellett, hoztak jobbhátvédet és hoztak egy mindenes játékost, aki több poszton is bevethető. A kölcsönszerződéseket lerendezték, szinte nincs is megoldatlan ügy. Akárhogy alakul a választás, kifejezetten örülök neki, hogy a csapattal volt elfoglalva a vezetés és nem mással.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.06. 21:59:26

ZBarca írta:+1! Sajnos szerintem is újraválasztják a sociók, szép is lesz, ha fél év után lecsukják, ezután pedig jön Laporta. :lol:
Még azt mondom szép is lenne, de úgyse csukják le. Viszont kíváncsi leszek, hogy pl a Masia hol tart majd 6 év múlva, Barto finoman szólva sem erősíti sajnos az utánpótlást a döntéseivel.. :?
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.06. 21:50:28

palesz77 írta:
Gali máshol írta:így Laporta - amennyiben nyer - sem passzolja vissza.
Ettől nem kell tartani, Lucho és Alves hosszabbításával, plusz ezzel a transzferrel meg is nyerte a választásokat Barto magának szerintem. Tökéletesen taktikázott az öreg, meg kell hagyni, de az eddigiek alapján nem szeretném tudni, hogy hol lesznek 6 év múlva a 6 évvel ezelőtt emlegetett értékei a klubnak.. :roll:
+1! Sajnos szerintem is újraválasztják a sociók, szép is lesz, ha fél év után lecsukják, ezután pedig jön Laporta. :lol:
Stalkyard írta:Leigazolja Turant, megnyeri a választásokat, aztán elmegy pár évet nyaralni a sittre. Like a Boss. 8)
Thug Life. :lol:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.06. 21:47:54

Leigazolja Turant, megnyeri a választásokat, aztán elmegy pár évet nyaralni a sittre. Like a Boss. 8)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése