Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.04. 22:55:45

[/quote]

Komolyan úgy gondolod, hogy az ügyvédek döntöttek arról, hogy több ízben nem adóznak a transzferek után? :) Kérlek, mesélj még :)

Az ártatlanság vélelme pedig már régen elbukott, kb akkor, amikor kiderült, hogy egy pumpát nem tudnak anélkül megvenni a klubnál, hogy közben ne sikkasszanak, lopjanak vagy csaljanak egy kicsit. Undorító az egész brigád, a klub történelmének legmocskosabb vezetése. Remélem, hogy pár év börtönt kapnak és nem ússzák meg bírságokkal.[/quote]


ebből a" gyűlölet fröccsből" amit itt összehordasz egyszerűen : semmi nem igaz.
nem állítom, hogy az adó csalás - ha megállapítják - nem árt a klubnak de itt nem egyéni érdekekről és korrupcióról van szó, hanem az átigazolási trükkök,trendek, stiklik, alkalmazásáról ami alkalmasint kockázattal jár és a jó szándék (valaki rátermettsége híján) visszájára fordul.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.02.04. 21:17:00

Már megint kezdi az összeesküvések szövését.
Így kezdődött a transferbannál is, Masia no es toca, aztán pár hét múlva csak elismerte, hogy hibáztak. Most se hiszem el egy szavát se.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.04. 19:36:21

Forcabarca8 írta: Komolyan úgy gondolod, hogy az ügyvédek döntöttek arról, hogy több ízben nem adóznak a transzferek után? :) Kérlek, mesélj még :)

Az ártatlanság vélelme pedig már régen elbukott, kb akkor, amikor kiderült, hogy egy pumpát nem tudnak anélkül megvenni a klubnál, hogy közben ne sikkasszanak, lopjanak vagy csaljanak egy kicsit. Undorító az egész brigád, a klub történelmének legmocskosabb vezetése. Remélem, hogy pár év börtönt kapnak és nem ússzák meg bírságokkal.
1., Azért nem embert öltek. Az bőven elég ha bűnösnek találják ahhoz, hogy ne induljon a választáson és a klub környékéről is eltünjön.
2., Minden szerződést ügyvédek fogalmaznak meg. Gondolom nem Bartomeu írta meg Rossellel együtt egy hétvégén.
3., Egyébként a szerződés anyagi kitételei és teljesítései kötelezik az egyesületet a vonatkozó adószabályok figyelembevételével a tételek befizetésére. Azt pedig a pénzügyi vezető "számolja ki".
4., Az igaz, hogy minden kifizetést a mindenkori elnök jegyez és felelőséget is vállal érte.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.02.04. 15:58:11

mess2009 írta:hová tévedtem???!!
ez egy Barca oldal?
Hát a hírek alapján olyan mint ha egy olasz klub lennénk... (bár nem így értetted)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.02.04. 15:15:59

ha bebizonyosodik a bűnösség, akkor nyilván az ügyvédek, vagy a könyvelők, vagy a mitudoménmik hibáztak és nem személyesen bartomeu töltögette a kis papírokat, de az ő stábjának tagjai, az övé a felelősség, ez szerintem nem kérdés.

abban viszont igaza van, hogy tényleg leszállhatnának már rólunk. kezd kicsit sok lenni. ha ehhez az kell, hogy menjen ő, és a csapata akkor legyen az.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.04. 14:45:59

Hiába magyarázkodik,takarodjon innen az egész mocskos alja korrupt vezetőséggel együtt! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Napalm
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.08.06. 23:10:59

2015.02.04. 14:07:05

Nem tisztem védeni az Bartomeut egyrészt mert nem szorul szorul az én védelmemre ebben az ügyben másrészt mert nekem sem szimpatikus az, ahogyan "vezeti" a klubot, ugyanakkor:

- itt most a Neymar-transzferről van szó főleg és akkor Rosell volt a klubnál a regnáló elnök, így nem biztos, hogy konkrétan az utódján kéne leverni a port emiatt;

- a főoldali cikkből idézve: "Leigazoltuk Neymart úgy, hogy a tanácsokat közben a legjobb ügyvédektől kaptuk." Azért nem gondolom, hogy klubelnökként ilyen horderejű és ekkora sajtóvisszhangot keltő kérdésben ennyire homályra menne. Azt is valószínűsítem, hogy nem full másnaposan egy görbe éjszaka után igazolták le Neymart, hanem előre volt tervezve és mérlegelve voltak a lehetőségek alaposan. Meg nem egy érettségiző diákkal íratták meg a szerződéseket meg néztek utána az esetleges következményeknek (Ha így is elszúrták, ami amúgy benne van a pakliban, akkor meg a minimum, hogy vállalják a felelősséget érte.) ;

- egyáltalán nem bizonyos még a bíróság előtt sem, hogy adót csalt a Barca, (az, hogy utólag befizettek x milliót az adóhatóságnak önként, meg a sok homály a transzfer körül azért persze jelzésértékű) de ne vonjuk már egy kalap alá az adóelkerülést és az adócsalást;
Forcabarca8 írta:Komolyan úgy gondolod, hogy az ügyvédek döntöttek arról, hogy több ízben nem adóznak a transzferek után? Kérlek, mesélj még
Szerinted hogy történt? Messi felhívta Rosellt, hogy ő épp most csinálta meg frankón a bevallását és ha nincs más programja délutánra elcsalhatnának a klub nevében néhány misit? Vagy Messinél konkrétan az ügyvédek meg adótanácsadók voltak a hunyók, ebben az ügyben meg Rosell meg Bartomeu kéz a kézben ketten valósították meg ördögi tervüket?
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2015.02.04. 13:10:47

mess2009 írta:hová tévedtem???!!
ez egy Barca oldal?
még ha nem az lenne is az ártatlanság védelme(vélelme)?????
ha bűnös csak egy vétke lehet: rossz ügyvédeket foglalkoztat! aki nem tudná: az adó ügyek már csak ilyenek! sőt a Spanyoloknál különösen erős a "behajtó" apparátus (elég hamar bűnügyi pályára tereli az ügyeket, bár nyilván nem ismerem az előzményeket.)
ami engem illet: neki szurkolok. ha elmeszelik az elsősorban a fentebb közölt szakmai hiba, hiszen az alkalmazottaiért kétségtelenül ő felel.
Komolyan úgy gondolod, hogy az ügyvédek döntöttek arról, hogy több ízben nem adóznak a transzferek után? :) Kérlek, mesélj még :)

Az ártatlanság vélelme pedig már régen elbukott, kb akkor, amikor kiderült, hogy egy pumpát nem tudnak anélkül megvenni a klubnál, hogy közben ne sikkasszanak, lopjanak vagy csaljanak egy kicsit. Undorító az egész brigád, a klub történelmének legmocskosabb vezetése. Remélem, hogy pár év börtönt kapnak és nem ússzák meg bírságokkal.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.04. 11:20:34

hová tévedtem???!!
ez egy Barca oldal?
még ha nem az lenne is az ártatlanság védelme(vélelme)?????
ha bűnös csak egy vétke lehet: rossz ügyvédeket foglalkoztat! aki nem tudná: az adó ügyek már csak ilyenek! sőt a Spanyoloknál különösen erős a "behajtó" apparátus (elég hamar bűnügyi pályára tereli az ügyeket, bár nyilván nem ismerem az előzményeket.)
ami engem illet: neki szurkolok. ha elmeszelik az elsősorban a fentebb közölt szakmai hiba, hiszen az alkalmazottaiért kétségtelenül ő felel.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.04. 10:30:29

Én cska azt nem értem, hogy míg adócsalási ügyről van szó, Barto halandzsázik Neymar átigazolásáról. DE nem magáról az átigazolás stiklijeiről vna most szó, hanem egy sima "nem fizettük be az adót" ügyről, nem?
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.03. 18:27:28

A vicc egyébként az, hogy a hivatalos oldalon mit közöltek le: The Club has expressed its “surprise, indignation and disagreement"...

Elképzelem, hogy a csinos titkárnő bebaktat Bartomeu irodájába, átadja a leveleket neki. Josep meg felordít: már megint az adóhatóság? :lol: Tragikomédia ez a vezetőség.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.02.03. 18:22:10

A klub ússza meg, ezeket a majmokat meg csukják le :!:
500 milliós büdzsé mellett 1-2 millióval megbukni (ha bebizonyosodik) már művészet.
Azalatt a 17 év alatt mióta a klubnak szurkolok ennyi negatív hír, eljárás, vizsgálat nem volt még a klubbal szemben mint ezalatt a 4-5 év alatt, már ezért megérdemelnék a sittet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.03. 18:21:38

Erxy írta:Eurobarcát meg majd én fogom olvasni, mi? :D
Nem igaz, hogy már megint bejátszom ezt.. #-o :lol:

Bartoéknak meg grat, remélem még jó sokáig itt lesznek, és növelik a klub jó hírét! =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.02.03. 18:23:06-kor.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.03. 18:20:56

addig jár a népművészeti cserépedény a kútra, amíg el nem törik, ugye.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.02.03. 18:18:05

Eurobarcát meg majd én fogom olvasni, mi? :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.03. 18:06:30

Erxy írta:Az illegitim elnökünk a vádlottak padjára kerül... előfordult már valaha ilyen a klub életében?
Sikerült ezeknek egy újabb mélypontot elérniük.. :roll:
Mit csinált már megint? :lol:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.02.03. 18:02:07

Az illegitim elnökünk a vádlottak padjára kerül... előfordult már valaha ilyen a klub életében?
Sikerült ezeknek egy újabb mélypontot elérniük.. :roll:

Ha kicsit is tisztelné ez a gerinctelen a klubot, azonnal lemondana a teljes elnökséggel együtt. :cry:
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.09. 18:21:03

Chino írta:
Alfa írta: Azt nem mondom , hogy nem értek veled teljesen egyet mert van igazság abban is amit te mondasz de én helyesnek tartom ezt a kapcsolat megszakítást . Az eltiltást el kell fogadni és kész . Megsértődni sem kell de az sem jó ha fülünket farkunkat behúzva leülünk egy sarokba és csöndben maradunk. Abban viszont biztos vagyok , hogy Messi elfog menni a gálára. De egy kisebb pofon kijárna már a FIFA-nak elsősorban a korrupciós vádak miatt .
Ez nem arról szól, hogy fülünket farkunkat behúzzuk, de én sem látom értelmét az ilyen akcióknak. Ezzel nem fog semmi változni, maximum az, hogy még jobban magunkra haragítjuk őket.
Ezt a büntetést viszont én is túlzónak tartom. Rendben hibázott a vezetőség, de ott volt például a Chelsae. Ők is ugyanezt tették, és milyen szankciót kaptak!? Pénzbüntetés.
Lehet, hogy itt több játékosról volt szó, viszont ott volt a Suarez-eset, ami szintén elég erős büntetés volt, most ezzel csúnyán ellehetetlenítenek egy klubot. Ha pedig igaz, hogy a Laporta-érában is történt ilyen újra csak a következetlenség áll fenn.

Ennek ellenére tényleg nem kéne sértődöttet játszani, mert gyeerekes és csak magunk alatt vágjuk a fát.
Tudomásul kell venni ezeket az ítéleteket és megpróbálni belőle kihozni a legjobbat. Ami tulajdonképpen meg is történt Zubi menesztésével és az előrehozott választásokkal.
Nem akarom ismételgetni magamat ( nem nagyon sikerül :oops: :D ) . Palesznek már leírtam a véleményemet ahhoz tartom is magam. De még egy észrevétel. Szerintem hangsúlyozom szerintem attól nem válunk sértődött óvodássá ha megszakítunk minden kapcsolatot a FIFA-val. Szerintem sokkal rosszabb ha elmegyünk Zürichbe jópofizni Blatternek . De az , hogy ki melyiket tartja jobbnak az lehet , hogy egyén függő (sőt inkább biztos) . Na de mind1 ennek csak akkor lesz jelentősége ha Messi nem megy el mert az senkit sem fog érdekelni , hogy Barto ott lesz-e vagy sem.

Ja és ha Messi nem megy el és véletlenül nem ő kapja a lasztit ( ami lássuk be elég valószínű ) akkor megvan már a kifogás :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.09. 15:51:32

Alfa írta: Azt nem mondom , hogy nem értek veled teljesen egyet mert van igazság abban is amit te mondasz de én helyesnek tartom ezt a kapcsolat megszakítást . Az eltiltást el kell fogadni és kész . Megsértődni sem kell de az sem jó ha fülünket farkunkat behúzva leülünk egy sarokba és csöndben maradunk. Abban viszont biztos vagyok , hogy Messi elfog menni a gálára. De egy kisebb pofon kijárna már a FIFA-nak elsősorban a korrupciós vádak miatt .
Ez nem arról szól, hogy fülünket farkunkat behúzzuk, de én sem látom értelmét az ilyen akcióknak. Ezzel nem fog semmi változni, maximum az, hogy még jobban magunkra haragítjuk őket.
Ezt a büntetést viszont én is túlzónak tartom. Rendben hibázott a vezetőség, de ott volt például a Chelsae. Ők is ugyanezt tették, és milyen szankciót kaptak!? Pénzbüntetés.
Lehet, hogy itt több játékosról volt szó, viszont ott volt a Suarez-eset, ami szintén elég erős büntetés volt, most ezzel csúnyán ellehetetlenítenek egy klubot. Ha pedig igaz, hogy a Laporta-érában is történt ilyen újra csak a következetlenség áll fenn.

Ennek ellenére tényleg nem kéne sértődöttet játszani, mert gyeerekes és csak magunk alatt vágjuk a fát.
Tudomásul kell venni ezeket az ítéleteket és megpróbálni belőle kihozni a legjobbat. Ami tulajdonképpen meg is történt Zubi menesztésével és az előrehozott választásokkal.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.09. 15:46:26

Ezekhez a FIFA szankciókhoz csak annyit: Szerintem a májusban tartandó választások után, nagy esély van rá, hogy eltörlik nekünk a hátralevő büntetést. Véleményem szerint eltakarítják Blattert és bandáját, túl sok a korrupciós vád ellenük. Az új elnökségnél lehet majd kilincselni a szankció feloldása miatt.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.09. 15:27:14

palesz77 írta:
Alfa írta:Az tény , hogy elkövették ezeket a hibákat és megszegték a szabályokat . DE teljesen egyértelmű , hogy mindenki megszegi akkor meg miért velünk kell kötözködni akik a legtöbb játékost adják a TOP ligáknak. A korrupt jelzőt még véletlenül sem a mi eltiltásunk miatt írtam. Qatarban VB #-o és még sorolhatnám . Blatterből is már nagyon elegem van, meglátom a fejét és már rosszul vagyok...
Mondom, én is egyetértek azzal, hogy enyhén túlzó volt az ítélet, és Blatterék munkássága sem nyűgöz le kifejezettebben mostanában. De így is annyi dolog miatt lehet szégyellni már magunkat emiatt a vezetőség miatt, most nehogy már nekik álljon feljebb,és játsszák a megsértődöttet.. Ezzel olyanok mint egy ovis, aki nem kapja meg a játékot amit akar, és a bolt közepén leül, és elkezd hisztizni. Csak kinevettetjük magunkat ezzel, hogy még mindig nem fogadták el, hogy megkaptuk az eltiltást.. Szerintem.
Azt nem mondom , hogy nem értek veled teljesen egyet mert van igazság abban is amit te mondasz de én helyesnek tartom ezt a kapcsolat megszakítást . Az eltiltást el kell fogadni és kész . Megsértődni sem kell de az sem jó ha fülünket farkunkat behúzva leülünk egy sarokba és csöndben maradunk. Abban viszont biztos vagyok , hogy Messi elfog menni a gálára. De egy kisebb pofon kijárna már a FIFA-nak elsősorban a korrupciós vádak miatt .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.09. 15:18:16

Alfa írta:Az tény , hogy elkövették ezeket a hibákat és megszegték a szabályokat . DE teljesen egyértelmű , hogy mindenki megszegi akkor meg miért velünk kell kötözködni akik a legtöbb játékost adják a TOP ligáknak. A korrupt jelzőt még véletlenül sem a mi eltiltásunk miatt írtam. Qatarban VB #-o és még sorolhatnám . Blatterből is már nagyon elegem van, meglátom a fejét és már rosszul vagyok...
Mondom, én is egyetértek azzal, hogy enyhén túlzó volt az ítélet, és Blatterék munkássága sem nyűgöz le kifejezettebben mostanában. De így is annyi dolog miatt lehet szégyellni már magunkat emiatt a vezetőség miatt, most nehogy már nekik álljon feljebb,és játsszák a megsértődöttet.. Ezzel olyanok mint egy ovis, aki nem kapja meg a játékot amit akar, és a bolt közepén leül, és elkezd hisztizni. Csak kinevettetjük magunkat ezzel, hogy még mindig nem fogadták el, hogy megkaptuk az eltiltást.. Szerintem.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.09. 15:03:46

palesz77 írta:
Alfa írta:De ennek a lépésnek csak úgy lenne értelme ha a Barcából senki se menne el.
Meg mondjuk akkor lenne értelme, ha Bartomeu nem ismerte volna el, hogy hibáztak az átigazolásoknál, és a CAS se ítélt volna el minket.. :roll: Annak ellenére, hogy én is túlzónak érzem az ítéletet, szerintem teljes mértékben röhejes, hogy még ő pattog, meg fenyegeti meg a FIFA-t és Blattert, amikor mi vagyunk a vétkesek.
Az tény , hogy elkövették ezeket a hibákat és megszegték a szabályokat . DE teljesen egyértelmű , hogy mindenki megszegi akkor meg miért velünk kell kötözködni akik a legtöbb játékost adják a TOP ligáknak. A korrupt jelzőt még véletlenül sem a mi eltiltásunk miatt írtam. Qatarban VB #-o és még sorolhatnám . Blatterből is már nagyon elegem van, meglátom a fejét és már rosszul vagyok...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.09. 14:31:25

Alfa írta:De ennek a lépésnek csak úgy lenne értelme ha a Barcából senki se menne el.
Meg mondjuk akkor lenne értelme, ha Bartomeu nem ismerte volna el, hogy hibáztak az átigazolásoknál, és a CAS se ítélt volna el minket.. :roll: Annak ellenére, hogy én is túlzónak érzem az ítéletet, szerintem teljes mértékben röhejes, hogy még ő pattog, meg fenyegeti meg a FIFA-t és Blattert, amikor mi vagyunk a vétkesek.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.09. 14:03:28

Alcantara írta:
bence-barca írta:Vélemények?
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2386603" target="_blank
Igazából ezzel kapcsolatban egy dolog szomorít el: Ezek szerint nem láthatjuk Messi legújabb divat öltönyét, amit már szerintem olyan gondosan megtervezhettek erre a gálára?
Komolyan mondom elkeserítő! :^o
Nagyon helyes , hogy megszakítjuk a kapcsolatot ezzel a korrupt bagázzsal. De Messi sajnos elfog menni szerintem :( . De ennek a lépésnek csak úgy lenne értelme ha a Barcából senki se menne el.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése