Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.16. 08:20:44

LG írta:Normandia! Pont azért kell Bartót minél hamarabb elzavarni, hogy ne tudja tovább rombolni a csapatot, az új elnök pedig minél hamarabb elkezdhesse a munkát, mert lesz neki bőven mit csinálni, kitakarítani Rosell/Barto és az embereik után nem lesz könnyű feladat.

Magasan a világ legjobb csapata volt a Barca, mikor ezek átvették, aztán szép lassan csak sikerült leépíteni, mindeközben morálisan is a béka segge alá juttatta a klubot. Lehet, hogy akkoriban túlzásba estünk az olyan kifejezésekkel, hogy Barca család meg mi kiniveljük a sztárokat, nem vásárolunk esztelenül és a több mint egy klub is kapott új értelmezéseket, a már meglévő, történelemből adódóak mellé, talán túltoltuk azt is, hogy mi vagyunk jó fiúk, nálunk mindenki szent, tökéletes, vagy legalábbis majdnem az, bezzeg a többiek... Túlvoltak ezek tolva, de mégis rengetegen hittek benne, szerethető csapat volt, a riválisok is tiszteltek, kivéve azokat, akiket teljesen elvakított gyűlölet. Akkor ezek mögött igenis volt tartalom, ha nem is annyi, mint amennyit kifelé mutattunk. De mára ez eltűnt. Ma adócsalások, ügyeskedés, simliskedések színhelye a csapat, a tiszteletet és a gyűlöletet egyre inkább a szánalom váltja fel, még a korrektebb madridistáktól is, akik nem kárörvendenek.

A legszomorúbb a jövőképünk. A sikerek oszlopos tagjai közül többen távoztak az elmúlt években, a többiek is kikopnak, vki már a közeljövőben, vki kicsit később, de ők is szépen, lassan de biztos mennek kifele. Minőségi utánpótlás semmi. A saját nevelésű fiatalok közül, akiben lennének lehetőségek (sajnos túl sokan nincsenek), azt is elherdáljuk.

Szóval ezért kell a topic névadóját minél hamarabb elkergetni a sleppjével együtt. :!:
A lényeget nagyon jól megfogalmaztad, leírtad. =D>
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.16. 07:44:00

Normandia! Pont azért kell Bartót minél hamarabb elzavarni, hogy ne tudja tovább rombolni a csapatot, az új elnök pedig minél hamarabb elkezdhesse a munkát, mert lesz neki bőven mit csinálni, kitakarítani Rosell/Barto és az embereik után nem lesz könnyű feladat.

Magasan a világ legjobb csapata volt a Barca, mikor ezek átvették, aztán szép lassan csak sikerült leépíteni, mindeközben morálisan is a béka segge alá juttatta a klubot. Lehet, hogy akkoriban túlzásba estünk az olyan kifejezésekkel, hogy Barca család meg mi kiniveljük a sztárokat, nem vásárolunk esztelenül és a több mint egy klub is kapott új értelmezéseket, a már meglévő, történelemből adódóak mellé, talán túltoltuk azt is, hogy mi vagyunk jó fiúk, nálunk mindenki szent, tökéletes, vagy legalábbis majdnem az, bezzeg a többiek... Túlvoltak ezek tolva, de mégis rengetegen hittek benne, szerethető csapat volt, a riválisok is tiszteltek, kivéve azokat, akiket teljesen elvakított gyűlölet. Akkor ezek mögött igenis volt tartalom, ha nem is annyi, mint amennyit kifelé mutattunk. De mára ez eltűnt. Ma adócsalások, ügyeskedés, simliskedések színhelye a csapat, a tiszteletet és a gyűlöletet egyre inkább a szánalom váltja fel, még a korrektebb madridistáktól is, akik nem kárörvendenek.

A legszomorúbb a jövőképünk. A sikerek oszlopos tagjai közül többen távoztak az elmúlt években, a többiek is kikopnak, vki már a közeljövőben, vki kicsit később, de ők is szépen, lassan de biztos mennek kifele. Minőségi utánpótlás semmi. A saját nevelésű fiatalok közül, akiben lennének lehetőségek (sajnos túl sokan nincsenek), azt is elherdáljuk.

Szóval ezért kell a topic névadóját minél hamarabb elkergetni a sleppjével együtt. :!:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.16. 00:20:06

gg86 írta: Régen volt már, de én úgy emlékszem, hogy a bizalmatlansági indítvány nem volt eredményes ellene, 2010-ben lejárt a mandátuma és nem indulhatott a következő választáson.
Nehéz ügy lesz ez a mostani indítvány is, az első körben a 16500 aláírás talán összejöhet, a 2/3-os többség már necces. Drukkolok a kezdeményezésnek, nagyon-nagyon fontos lenne, fontosabb mint hogy most jön-e még új igazolás vagy sem.
Tételezzük fel, hogy sikeres lesz az indítvány. Leghamarabb jövő tavasszal - jó esetben - lesz a választás. Megnyeri akárki, aki nem Barto. Mi lesz akkor? Visszajön Neymar? Leigzolunk még 5 Xavi féle igazolást? Újrakötik a szerződéseket, hogy tényleg nálunk legyen a legalacsonyabb a bér? Eladják az összes felesleges játékosunkat darabját 40 milláért? Vagy netalán az elnökváltástól jobb lesz Gomes,Samper, Busi, Paco, belövi a helyzeteit Suarez, Vidal visszafelé is fog tudni játszani és Ini is visszafiatalodik Leóval együtt 5 évet, Paulinhot meg vissza adjuk a kínaiaknak 80 milláért? Az új staion is felépül már jövő év végére és úja mi leszünk a verhetetlen Barca? Ezek a kérdések azokat a kifogásokat tartalmazza, amiket itt nap, mint nap megfogalmaztok vádként Bartóval szemben. Rombolni mindig könnyebb, mint építeni. A népharag, amire nyilván a vetélytársai rá is tesznek rendesen, elmoshatja simán és aztán mi lesz? A szezonunk most mondom, kuka lesz, mert amikor már a játékosokat is kezdik ebbe belevonni és nem azzal foglalkoznak, amivel kell, akkor az csak negatívan hat a teljesítményükre, akár jönnek a csúcsigazolások, akár nem. Mikor a háttér válik bizonytalanná, márpedig ez azt fogja jeleteni, akkor ne is várjunk semmit. És mielőtt Barto magyarhangjának tűnnék, én is látom a hibákat, a feleslegesnek tűnő igazolásokat, a fiatalok nem kellő támogatását, a kapkodást a hibás és nem meggondolt kommunikációt. Na de ezek megérik a káoszt, a bizonytalanságot?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.15. 22:30:00

Samper írta:Barto sorsa nem a szuperkupán, hanem az igazolásokon múlik. Azt talán végre felfogta, hogy szögeken ül, nem pedig kényelmes trónon.
Én simán eltudom képzelni hogy jön Coutinho és Dembelé és úgy is nagyon gyenge szezonunk lesz. Itt mar sokkal komolyabb problémák vannak mint amit 2 fiatal jatekos megtudna oldani.
Erre meg szavak sincsenek, hogy a játékosok meg a vezetőség a sajtón keresztül üzenget egymásnak. Van ennél rosszabb? Rijkaard utolso honapjait idézi ami most van, az nagyon csunya volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.15. 22:24:12

Barto sorsa nem a szuperkupán, hanem az igazolásokon múlik. Azt talán végre felfogta, hogy szögeken ül, nem pedig kényelmes trónon.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.15. 22:07:33

Vicc, de sajnos lassan igaz.

Egy riporter megkérdezi Bartomeu-t.
-Signor Bartomeu, mi lesz az első dolga most, hogy tönkretette a Barcát?
-Átveszem az év embere díjat Madridban!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.15. 15:03:08

Chino írta:Azóta azért elég komoly dolgok történtek, nem beszélve egy 3:1-es Real-győzelemről.
Ez nem jelent semmit. A Realt most is megvertük otthon, pedig már a végét járta a csapat. 2015-ben 4-0 volt idegenben. Perez még mindig elnök :)
Csak is Puyol
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.15. 14:50:34

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:https://www.facebook.com/fcbinsider/pho ... =3&theater

2 óra alatt 136 ezer Bartomeu lemondatós tweet, amit összesen 67 millió ember látott. =D>
Nagyon pörög a twitter, tuti el fog indulni ez az eljárás. Viszont nem tudom, van-e reális esélye annak, hogy ilyen úton leváltják. Olyat olvastam, hogy a 110 ezer socionak a kétharmadát szavazásra kell bírni (gondolom Bartomeu ellen is kell, hogy szavazzanak). Az előző választásokon meg olyan 40-50 ezer között volt a szavazók száma, most kéne 70 ezer.
Azóta azért elég komoly dolgok történtek, nem beszélve egy 3:1-es Real-győzelemről.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.15. 13:15:36

MessiNeymarSuarez írta:https://www.facebook.com/fcbinsider/pho ... =3&theater

2 óra alatt 136 ezer Bartomeu lemondatós tweet, amit összesen 67 millió ember látott. =D>
Nagyon pörög a twitter, tuti el fog indulni ez az eljárás. Viszont nem tudom, van-e reális esélye annak, hogy ilyen úton leváltják. Olyat olvastam, hogy a 110 ezer socionak a kétharmadát szavazásra kell bírni (gondolom Bartomeu ellen is kell, hogy szavazzanak). Az előző választásokon meg olyan 40-50 ezer között volt a szavazók száma, most kéne 70 ezer.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 00:53:01

https://www.facebook.com/fcbinsider/pho ... =3&theater" target="_blank

2 óra alatt 136 ezer Bartomeu lemondatós tweet, amit összesen 67 millió ember látott. =D>
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.08.15. 00:20:51

Bartomeu oldalán ellepték a trollok a posztjait #bartomeuout tagekkel és egyéb vicces dolgokkal. :mrgreen: Némelyik eléggé vicces , én ezeken nevettem egy jót. :lol:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59EF3EA7" target="_blank

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59F27869" target="_blank

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A217C1C" target="_blank Ez már nem annyira Bartohoz köthető :D
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 23:49:40

Twitteren nem kis népség indult be..

https://www.facebook.com/fcbinsider/pho ... =3&theater" target="_blank


Egyik legnagyobb számban tweetelt:
https://www.facebook.com/fcbinsider/pho ... =3&theater" target="_blank
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.08.14. 23:45:05

zsoltfree írta: Tehát Laporta mondhatni eléggé kiemelte a sárból a csapatot eléggé rövid idő alatt, minden téren. Egy elnökválasztást megnyert, de el nem tudom képzelni, hogy utána mi a francnak kellett történnie ahhoz, hogy ezt az embert bizalmatlansági indítvánnyal megbuktassák.
Régen volt már, de én úgy emlékszem, hogy a bizalmatlansági indítvány nem volt eredményes ellene, 2010-ben lejárt a mandátuma és nem indulhatott a következő választáson.
Nehéz ügy lesz ez a mostani indítvány is, az első körben a 16500 aláírás talán összejöhet, a 2/3-os többség már necces. Drukkolok a kezdeményezésnek, nagyon-nagyon fontos lenne, fontosabb mint hogy most jön-e még új igazolás vagy sem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 22:46:46

MessiNeymarSuarez írta:Remélhetőleg Laporta is beszáll Benedito mellé, azzal eléggé nagy szeletet tudna megmozgatni.

Mozgalom:
Első szakasz:
*Szeptember 1-től 8-áig fogja várhatóan kiküldeni a lapokat, 8-a péntek, és 14 MUNKAnapja lesz onnantól hogy összegyűjtse a kellő 16500 szavazatot
*Csak azok a tagok szavazhatnak, akik 18 éven felüliek és legalább 1 éve tagok, ezek a tagok száma úgy 110.000 a becslés szerint


Arról is beszél hogy okos Benedito, és úgy tervezte el, hogy 2 otthoni meccs is benne legyen a 14 napban(Espanyol és Eibar elleni), ezzel elérve hogy rengeteg pártoló tag legyen egy helyen, és el tudja érni őket a mozgalom.

Ha meglesz a kellő szavazat, akkor az első szakaszt sikeresen teljesítette, amit kb szeptember 2-ig megtudjuk


Második szakasz:

Itt már a szocik 2/3-madának kell hogy Benedito mozgalma mellett álljanak, és azt választaniuk hogy már nem bíznak a vezetőségében, ha ez sikerül akkor repülnek, és választások lesznek.

Viszont ahogy mondta, az első is nagyon fontos szakasz lesz, mert állítása szerint Bartomeu kezében van a katalán média nagy része, mint Mundo, sports és társai, akik próbálják királynak beállítani Bartoékat, és Paulinhot is össze-vissza dícsérik, viszont ha sikerül ezt az első szakaszt megcsinálni, akkor elindul a mozgalom, és rengeteg ember erről fog beszélni.
szeptember 2 szerintem 20 akar lenni ugy jön össze a 14 nap. De lehet nem kell ezt megvárni, kikapunk a visszavágon a realtól, aztán nem jön Dembele utána bajnokság ott ha nincs három győzelem indulásnál akkor már ugyis lengeni fognak a fehér zsepik, főleg ha kivülről még valaki rá is segít.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.14. 21:33:06

zsoltfree írta:
Bob_Marley írta:Pont hogy Laporta alatt kezdődtek meg a nagy fizetések és a drága igazolások. Ez mára tarthatatlanná vált, emiatt én is azt mondom új irány kell. Nem szégyen másoktól tanulni, sőt. RM kiváló klubmodell, sávos fizetési rendszer, marketing bevételek 50% tulajdonlása, spanyol játékosok olcsó megszerzése.
Szerintem nem igzán. Az, hogy nőtetk, az tiszta sor. Én is első ránézésre sikítófrászt kapok Messi fizujától. De aztán rájövök, hogy mégis mennyit kéne keresnie egy olyan játékosnak, aki majndem 10 éve a világ legjobbja. Ha 1 milliót kapna minden aranylabda+bl+bajnokság után, már az is majdnem 20 lenne, plusz hozzá köthető minden létező rekord, stb. És bár nőttek a fizuk, de a gerinc már itt van régóta, és ugyan milyen jogon ajánlanál nekik új szerződést kevesebb pénzért, miközben alacsonyabb kaliberek játszanak másol többért, plusz 2 évente bajnokságot és/bl-t nyernek stabilan 2 évente legalább. A Real-t felhozot, de ott sem fenékig tejfel az élet. 2 évvel ezelőttig például náluk semi inkdokolta semmi a nagy fizukat, mert alig nyerek valamit. Azóta bemákoltak 2 bl-t és a bajnokságot is elbénáztuk, így mondhatni már megérte a költés, de ott is játszott egy Kaká horror (Ronci után a második legjobban kereső) pénzért, és nem igen volt megérdemelt. James sem kap keveset szerintem.

A marketing bevétel pedig jól hangzik, de ott nekem azért bűzlik kicsit valami. Nem akarom elhinni egyszerűen, hogy ott a marketing lóvé fele a klubbé, nálunk pedig semmi. Ez azt jelenteni kb., hogy Ronaldo és a nagy sztárok fizuja a marketing bevétel felét levonva kb. pár milliós összeg csak évente. Azért nem lehetnek ők ennyire istenek, mi pedig ennyire a világ szégyenei.... Például tavaly Ronaldo 93 millát keresett egyes forrás szerint, abból 53 a fizuja. Ezek nyilván bruttó összegek, de ha ez igaz, akkor kijöhet az, hogy kb. a fizujának csak a felét kell kifizetni, míg nálunk Messinek hasonló összegnél az egészet? Ha ez igaz, akkor tényleg világ balgái vagyunk. Szerintem itt kicsit arról van szó, hogy PErez mindig szerette fényezni magát és a Real bizniszt, hogy az mekkora üzlet, és minden ingyen van. Ez a marketing bevétel fele, és a mezeladások (leigazolnak bárkit, kb első nap visszajön a mezeladásból az árának a fele).... És ezt úgy adják elő, mint ha csak ők csinálnák ezt. Ezt azért nem hiszem. 2 okból sem: akkor kb. nagyon sok csapat megvehetne bárkit, ha pár napon belül visszajönne a mezeladásból a fele, a másik érv pedig Ronaldo (és más sem) akkor nem maradna ott, ha máshol nem kéne lemondania a reklámbevételei feléről....
Nem értek egyet, mert magasan a legtöbbet költjük fizetésekre, sokkal inkább kell racionálni ezeket. A bevételeket jól megoldották a kiadások viszont magasak.
Játékos vásárlást meg ne 10 évvel ezelőttire kell érteni, elmúlt időszak. James óta nem adtak ki sokat, de jól engedtek el, de vegyük 2008 óta

[944m] Man City [628m] Man Utd [591m] PSG [477m] Barcelona [441m] Chelsea [402m] Real Madrid

Elég megdöbbentő számok szerintem, s mutatja, hogy a pénz elköltése nem minden, nem abból lesz ütős csapat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 21:18:44

Remélhetőleg Laporta is beszáll Benedito mellé, azzal eléggé nagy szeletet tudna megmozgatni.

Mozgalom:
Első szakasz:
*Szeptember 1-től 8-áig fogja várhatóan kiküldeni a lapokat, 8-a péntek, és 14 MUNKAnapja lesz onnantól hogy összegyűjtse a kellő 16500 szavazatot
*Csak azok a tagok szavazhatnak, akik 18 éven felüliek és legalább 1 éve tagok, ezek a tagok száma úgy 110.000 a becslés szerint


Arról is beszél hogy okos Benedito, és úgy tervezte el, hogy 2 otthoni meccs is benne legyen a 14 napban(Espanyol és Eibar elleni), ezzel elérve hogy rengeteg pártoló tag legyen egy helyen, és el tudja érni őket a mozgalom.

Ha meglesz a kellő szavazat, akkor az első szakaszt sikeresen teljesítette, amit kb szeptember 2-ig megtudjuk


Második szakasz:

Itt már a szocik 2/3-madának kell hogy Benedito mozgalma mellett álljanak, és azt választaniuk hogy már nem bíznak a vezetőségében, ha ez sikerül akkor repülnek, és választások lesznek.

Viszont ahogy mondta, az első is nagyon fontos szakasz lesz, mert állítása szerint Bartomeu kezében van a katalán média nagy része, mint Mundo, sports és társai, akik próbálják királynak beállítani Bartoékat, és Paulinhot is össze-vissza dícsérik, viszont ha sikerül ezt az első szakaszt megcsinálni, akkor elindul a mozgalom, és rengeteg ember erről fog beszélni.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 21:12:36

Bob_Marley írta:Pont hogy Laporta alatt kezdődtek meg a nagy fizetések és a drága igazolások. Ez mára tarthatatlanná vált, emiatt én is azt mondom új irány kell. Nem szégyen másoktól tanulni, sőt. RM kiváló klubmodell, sávos fizetési rendszer, marketing bevételek 50% tulajdonlása, spanyol játékosok olcsó megszerzése.
Szerintem nem igzán. Az, hogy nőtetk, az tiszta sor. Én is első ránézésre sikítófrászt kapok Messi fizujától. De aztán rájövök, hogy mégis mennyit kéne keresnie egy olyan játékosnak, aki majndem 10 éve a világ legjobbja. Ha 1 milliót kapna minden aranylabda+bl+bajnokság után, már az is majdnem 20 lenne, plusz hozzá köthető minden létező rekord, stb. És bár nőttek a fizuk, de a gerinc már itt van régóta, és ugyan milyen jogon ajánlanál nekik új szerződést kevesebb pénzért, miközben alacsonyabb kaliberek játszanak másol többért, plusz 2 évente bajnokságot és/bl-t nyernek stabilan 2 évente legalább. A Real-t felhozot, de ott sem fenékig tejfel az élet. 2 évvel ezelőttig például náluk semi inkdokolta semmi a nagy fizukat, mert alig nyerek valamit. Azóta bemákoltak 2 bl-t és a bajnokságot is elbénáztuk, így mondhatni már megérte a költés, de ott is játszott egy Kaká horror (Ronci után a második legjobban kereső) pénzért, és nem igen volt megérdemelt. James sem kap keveset szerintem.

A marketing bevétel pedig jól hangzik, de ott nekem azért bűzlik kicsit valami. Nem akarom elhinni egyszerűen, hogy ott a marketing lóvé fele a klubbé, nálunk pedig semmi. Ez azt jelenteni kb., hogy Ronaldo és a nagy sztárok fizuja a marketing bevétel felét levonva kb. pár milliós összeg csak évente. Azért nem lehetnek ők ennyire istenek, mi pedig ennyire a világ szégyenei.... Például tavaly Ronaldo 93 millát keresett egyes forrás szerint, abból 53 a fizuja. Ezek nyilván bruttó összegek, de ha ez igaz, akkor kijöhet az, hogy kb. a fizujának csak a felét kell kifizetni, míg nálunk Messinek hasonló összegnél az egészet? Ha ez igaz, akkor tényleg világ balgái vagyunk. Szerintem itt kicsit arról van szó, hogy PErez mindig szerette fényezni magát és a Real bizniszt, hogy az mekkora üzlet, és minden ingyen van. Ez a marketing bevétel fele, és a mezeladások (leigazolnak bárkit, kb első nap visszajön a mezeladásból az árának a fele).... És ezt úgy adják elő, mint ha csak ők csinálnák ezt. Ezt azért nem hiszem. 2 okból sem: akkor kb. nagyon sok csapat megvehetne bárkit, ha pár napon belül visszajönne a mezeladásból a fele, a másik érv pedig Ronaldo (és más sem) akkor nem maradna ott, ha máshol nem kéne lemondania a reklámbevételei feléről....
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.08.14. 21:07:11

MessiNeymarSuarez írta:
MisterDJ írta:https://www.youtube.com/watch?v=Ymdr69JPUXM

Aki ért angolul annak ajánlom ezt a videót, sőt igazából mindenkinek. A srác napi szinten tölt fel videókat, ahol a véleményét osztja meg a klubbal kapcsolatosan. Mostmár neki is elege van a jelenlegi helyzetből, ami az elnökség és a klubhoz köthető. A lényege annyi, hogy bemutatja miként zajlik ez a kampány, amit Benedito indítványoz és hogyan tudunk segíteni (TALÁN?) mi is, mint szurkolók. Ezt a részét, ha valaki érti elmagyarázhatná, mert szerintem nem csak engem érdekelne. Az agyam nem fogta fel a bonyolultabb, részletes részét a magyarázatának. :mrgreen:

#BartomeuOut
Épp most akartam belinkelni :lol:

Az elején arról beszél, hogy segítenünk kell elterjeszteni a hírt, mert a katalán média( gondolom nem véletlenül) nem számol be erről, és a fejleményeiről, max nagyon ritkán elvétve, így a sociók sem tudnak róla sokan.

Szeptemberben majd legalább 60500 szavazat kell a szocióktól ahhoz hogy az első lépésen tovább jusson.
Köszönöm a választ! :mrgreen: Akkor igazából mi nagyon mindent nem tudunk csinálni a hashtegelésen kivűl :D Bár ha annak idején Laportát is meg tudták buktatni a sikerei után, akkor Bartomeut sem lesz képtelenség remélhetőleg. [-o<
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 21:00:11

MisterDJ írta:https://www.youtube.com/watch?v=Ymdr69JPUXM

Aki ért angolul annak ajánlom ezt a videót, sőt igazából mindenkinek. A srác napi szinten tölt fel videókat, ahol a véleményét osztja meg a klubbal kapcsolatosan. Mostmár neki is elege van a jelenlegi helyzetből, ami az elnökség és a klubhoz köthető. A lényege annyi, hogy bemutatja miként zajlik ez a kampány, amit Benedito indítványoz és hogyan tudunk segíteni (TALÁN?) mi is, mint szurkolók. Ezt a részét, ha valaki érti elmagyarázhatná, mert szerintem nem csak engem érdekelne. Az agyam nem fogta fel a bonyolultabb, részletes részét a magyarázatának. :mrgreen:

#BartomeuOut
Épp most akartam belinkelni :lol:

Az elején arról beszél, hogy segítenünk kell elterjeszteni a hírt, mert a katalán média( gondolom nem véletlenül) nem számol be erről, és a fejleményeiről, max nagyon ritkán elvétve, így a sociók sem tudnak róla sokan.

Szeptemberben majd legalább 16500 szavazat kell a szocióktól ahhoz hogy az első lépésen tovább jusson.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.14. 21:07:34-kor.
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.08.14. 20:49:47

https://www.youtube.com/watch?v=Ymdr69JPUXM" target="_blank

Aki ért angolul annak ajánlom ezt a videót, sőt igazából mindenkinek. A srác napi szinten tölt fel videókat, ahol a véleményét osztja meg a klubbal kapcsolatosan. Mostmár neki is elege van a jelenlegi helyzetből, ami az elnökség és a klubhoz köthető. A lényege annyi, hogy bemutatja miként zajlik ez a kampány, amit Benedito indítványoz és hogyan tudunk segíteni (TALÁN?) mi is, mint szurkolók. Ezt a részét, ha valaki érti elmagyarázhatná, mert szerintem nem csak engem érdekelne. Az agyam nem fogta fel a bonyolultabb, részletes részét a magyarázatának. :mrgreen:

#BartomeuOut
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.14. 20:34:41

Bob_Marley írta:Pont hogy Laporta alatt kezdődtek meg a nagy fizetések és a drága igazolások. Ez mára tarthatatlanná vált, emiatt én is azt mondom új irány kell. Nem szégyen másoktól tanulni, sőt. RM kiváló klubmodell, sávos fizetési rendszer, marketing bevételek 50% tulajdonlása, spanyol játékosok olcsó megszerzése.
Ja csak akkor legalább nagyobb összegeket olyan játékosokért adtak ki mint Villa, vagy Ibrahimovic, nem ilyen André Gomes, Arda Turan, Paulinho és társaikért. Ráadásul az edző kérésére ...
Villat 2 évig akarta a klub megvenni, mire sikerült, Ibra meg Pep kérésére jött (és ment is), nem építőipari projekt miatt.

Talán Henry volt egyedül, aki Laporta szerelme volt, és azért érkezett.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 20:20:26

Bob_Marley írta:Pont hogy Laporta alatt kezdődtek meg a nagy fizetések és a drága igazolások. Ez mára tarthatatlanná vált, emiatt én is azt mondom új irány kell. Nem szégyen másoktól tanulni, sőt. RM kiváló klubmodell, sávos fizetési rendszer, marketing bevételek 50% tulajdonlása, spanyol játékosok olcsó megszerzése.
Előtte is voltak drága és értelmetlen igazolások. Pl Saviola, Petit, Overmars, Riquelme, Ronaldo.
De persze Laporta alatt is csak akkor csapat is volt. Nem kellett katarnak eladni a mezt. Épültek be fiatalok.

Itt most az a nagy baj, hogy Neymar pénzből, sőt még előtte hozni kellett volna, Verrattit vagy Couthinho-t Neymar után, pedig Dembelét vagy Di Mariat, vagy bárkit akiben van fantázia.

Paulban már 29 éves, eddig nem volt kiemelkedő sehol, levezetni megy és jön 40 ért ez, mindenhol kiveri a biztosítékot.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.14. 19:56:28

Pont hogy Laporta alatt kezdődtek meg a nagy fizetések és a drága igazolások. Ez mára tarthatatlanná vált, emiatt én is azt mondom új irány kell. Nem szégyen másoktól tanulni, sőt. RM kiváló klubmodell, sávos fizetési rendszer, marketing bevételek 50% tulajdonlása, spanyol játékosok olcsó megszerzése.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.14. 19:37:09

Laportának mindenben igaza volt vele kapcsolatban. Ezen a nyáron, eddig a legnagyobb átigazolási eredménye a neymar transzfer.Szép volt!!Ekkora botrányt.... :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 19:19:18

visca el barca írta:
zsoltfree írta:Tehát Laporta mondhatni eléggé kiemelte a sárból a csapatot eléggé rövid idő alatt, minden téren.
nem, a klubot az emelte ki a sárból h minden csapatrészbe találtunk egy világklasszist (összesen 4-et)

Klubot akartam nyilván írni, de a lényeg remélem átment.
Válasz küldése