Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.01.05. 21:17:35

"ja, és Messi insta hadjárata is folyik tovább, már beszállt az asszony is meg Cesc asszonya is "

Mit csinálnak?Az eligazolásáért lobbiznak???
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.01.05. 21:11:37

Erxy írta:Szerdán 16:00-kor Bartomeu sajtótájékoztatót tart. Ezt megelőzően lesz egy elnökségi ülés. egyes híresztelések szerint ekkor beadhatja a lemondását a legtöbb elnökségi tag. a klub szabályai szerint, ha a board 75%-a legalább lemond, akkor megbukott a vezetés és az elnöknek ki kell írnia a választásokat. ezután, a következő elnökig egy ideiglenes vezetés áll fel.

röviden: Bartomeu lemondó/lemondató levele lehet előkerül már szerdán!
El se hiszem, hogy ezt végre megéljük! :lol:

Amúgy az lehetséges, hogy az ideiglenes vezetőség leváltja LE-t?
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.05. 21:05:02

huhh, rég pörgött ennyire a twitter, mint most, jönnek az infók rendesen.
ha hinni lehet a híreknek:
Monchi, a Sevilla sportigazgatója visszadobta Bartomeu ajánlatát, nem akar felszállni a süllyedő hajóra.
Szerdán 16:00-kor Bartomeu sajtótájékoztatót tart. Ezt megelőzően lesz egy elnökségi ülés. egyes híresztelések szerint ekkor beadhatja a lemondását a legtöbb elnökségi tag. a klub szabályai szerint, ha a board 75%-a legalább lemond, akkor megbukott a vezetés és az elnöknek ki kell írnia a választásokat. ezután, a következő elnökig egy ideiglenes vezetés áll fel.

röviden: Bartomeu lemondó/lemondató levele lehet előkerül már szerdán!

ja, és Messi insta hadjárata is folyik tovább, már beszállt az asszony is meg Cesc asszonya is :lol: :lol:
gg86 írta: Egy kérdés: Tudja valaki, hogy ki dönthet az előrehozott választásokról?
vagy az történik, amit feljebb írtam, vagy a socióknak kell kezdeményezniük a választások kiírását. hogy hánynak, azt sajnos nem tudom
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.01.05. 21:00:40

Bartomeu pont annyi szavazattal ül az elnöki székben, mint amennyit én kaptam. Meg lennék lepve, ha önként lemondana erről az ajándék pozícióról. Egy kérdés: Tudja valaki, hogy ki dönthet az előrehozott választásokról?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.01.05. 20:59:53

Itt valami nagyon nagy baj lehet...Remélem nem omlik össze az egész klub.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.01.05. 20:53:01

Capon írta:És Bartomeu lemondó levele elkeveredett?
Én nem hiszem hogy ö fel tudna adni 1 levelet :cry:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.05. 20:52:18

Capon írta:És Bartomeu lemondó levele elkeveredett?
Remélhetőleg csak azért késik, mert még mindig fogalmazza..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.01.05. 20:40:19

És Bartomeu lemondó levele elkeveredett?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.05. 18:41:11

BFC írta:A liga elsőség már ott elúszott hogy kis és középcsapatoktól nem bírtuk elhozni a 3 pontot.
A ManCity valószínűleg úgy el fog verni, hogy azt rossz lesz nézni hiszen nekik van hátvédsoruk ellentétbe velünk, nálunk van 4 "védő" amelyből kb 2 használható a másik kettő úgy ahogy van elmehet a ...-ba, a középpályájuk szerintem elég jó a Nasri-Silva-Navas tengely elől, mögöttük pedig a Touré-Fernandinho kettős (legutóbbi meccsen ez volt a felállás legalábbis :D), csatárnak meg berakják Agüerot és kész lesz abban a pillanatban... kapunk egy raklap gólt.
De majd Bartomeu megoldja :D :D
Barto beáll a kapuba és kivédi a szemüket!! Agüero meg verhetné a fejét a kapufába, hogy honnan szedtünk ilyen jó kapust. :mrgreen:
Ezzel meg is lenne Bartou régóta várt "felhasznosítása".
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.05. 18:40:01

MateLona írta:
hank1ee írta:Zubi kirúgása csak a felszín emberek, megvan a bűnbak és ki van téve, de nehogy már elhiggyétek, hogy ezzel a vezetéssel jutunk valahova... Jellemtelen Bartomeunak saját magát kéne kirúgni.
Lehet, hogy Bartomeuéknak ez volt a céljuk: legyen bűnbak és rúgjuk ki. DE ez kevés lesz... Nem fognak ezzel a már régóta várt lépéssel megelégedni a tagok. Szerintem fölösleges is ezt hinni.
Szó szerint bűnbak, persze nem sajnálom, mert a fogalmatlan igazolásai mitt már régen lapátra kellett volna tenni, de azért ne higgyük már azt, hogy az elnök mögött végezte a dolgát. Bartomeu-nak ugyan úgy el kellene húznia a p-be, mert mindenről tudnia kellett. Most meg úgy tesz mint ha Zubi csinált volna mindent és Ő semmiről sem tud. Ez az év már úgy is elúszott, előrehozott választások kellenek és egy új edző, mert LE amit csinált tegnap az nem magyarázható és védhető már semmivel. Simeone kellene ennek az enervált, szétforgatott, agyonrotált csapatnak.
Tatát szídtuk itt, de fényévekkel jobb edző, még akkor is, ha nem nyert semmit.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.01.05. 18:32:43

A liga elsőség már ott elúszott hogy kis és középcsapatoktól nem bírtuk elhozni a 3 pontot.
A ManCity valószínűleg úgy el fog verni, hogy azt rossz lesz nézni hiszen nekik van hátvédsoruk ellentétbe velünk, nálunk van 4 "védő" amelyből kb 2 használható a másik kettő úgy ahogy van elmehet a ...-ba, a középpályájuk szerintem elég jó a Nasri-Silva-Navas tengely elől, mögöttük pedig a Touré-Fernandinho kettős (legutóbbi meccsen ez volt a felállás legalábbis :D), csatárnak meg berakják Agüerot és kész lesz abban a pillanatban... kapunk egy raklap gólt.
De majd Bartomeu megoldja :D :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.05. 18:17:26

mess2009 írta:legyünk tárgyilagosak: az elnök ezúttal jól döntött! az más kérdés, hogy későn ezért mondom, hogy ezúttal.
mi lehet a következő jó döntése és mik a lehetőségei?
nyilván lemondhat, ami akár eszkalálhatja is a válságot(káoszt) tehát nem egyértelműen jó a klub szempontjából.
ki írhat (?) előrehozott választásokat ami azonos a lemondásával, mivel nincs esélye (amennyire mi ismerhetjük az esélyeit jelenleg) de mivel egy szabályozott eljárás, nem rendítheti meg annyira a klubot úgyhogy én erre szavaznék.
ha nem (ő) irhat ki választást akkor azoknak kellene lépni akik illetékesek. (elnökség? sociok?)
azt hiszem a lavina beindult...
Én is úgy gondolom. Szerintem, már csak egy aprócska szikra kell és robban a bomba. LE csinál mégegy okosságot vagy neadj isten kipatkol mintek a City a BL-ből ami simán benne lehet akkor itt néplázadás lesz. A bajnokság kb. felejtős se a Real-t se az Atleticot nem fogjuk tudni megfogni. Talán a Spanyol kupában a szerencsés sorsolás segíthet de ez nem lesz elég eredmény tűzoltásnak. Minden most attól függ szerintem mit csinál a csapat. Valószínű az öltözőben se lehet jó hangulat. A hétvége LE megy úgy általában LE marhaságai miatt, aztán ez a vállság a vezetőség háza táján is tuti érződik a játékosoknál is. Bartomeu igazából két dolgot tehet. Vagy görcsösen ragaszkodik a hülységéhez amivel csak még jobban felkfokozza a bajt és akkor kikényszerítik az új választást.( Ez sajna hosszabb lesz de szerintem nyárnál nem tart tovább) Vagy ő dönt úgy hogy elég volt. Szerintem ez februárra eldől.

Már csak attól félek hogy nehpgy egy Van Gaal féle történelmi rpssz szezonba vezessenek minket bele.
Kép
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.05. 18:04:00

hank1ee írta:Zubi kirúgása csak a felszín emberek, megvan a bűnbak és ki van téve, de nehogy már elhiggyétek, hogy ezzel a vezetéssel jutunk valahova... Jellemtelen Bartomeunak saját magát kéne kirúgni.
Lehet, hogy Bartomeuéknak ez volt a céljuk: legyen bűnbak és rúgjuk ki. DE ez kevés lesz... Nem fognak ezzel a már régóta várt lépéssel megelégedni a tagok. Szerintem fölösleges is ezt hinni.
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.05. 18:02:48

legyünk tárgyilagosak: az elnök ezúttal jól döntött! az más kérdés, hogy későn ezért mondom, hogy ezúttal.
mi lehet a következő jó döntése és mik a lehetőségei?
nyilván lemondhat, ami akár eszkalálhatja is a válságot(káoszt) tehát nem egyértelműen jó a klub szempontjából.
ki írhat (?) előrehozott választásokat ami azonos a lemondásával, mivel nincs esélye (amennyire mi ismerhetjük az esélyeit jelenleg) de mivel egy szabályozott eljárás, nem rendítheti meg annyira a klubot úgyhogy én erre szavaznék.
ha nem (ő) irhat ki választást akkor azoknak kellene lépni akik illetékesek. (elnökség? sociok?)
azt hiszem a lavina beindult...
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.05. 18:02:37

Feast4 írta:
MateLona írta:
Feast4 írta:Na már csak egy maradt meg a három senkiháziból. Szerintem most Barto időt nyert magának egy kicsit. De ami késik nem múlik. Ha kiesünk a BL-ből a City ellen akkor lincshangulat lesz.

Szerintem a következő Eusebio feje lesz a tálcán a szurkolóknak.
Végre kezd körvonalazódni egy TALÁN jó irányba történő változás vezetői szinten. (és lássuk be, eredményes változás csak innen, felülről indulhat jelenleg)
A türelem nagyon véges és lehet, hogy Eusebio feje kevés lesz...
LE-t nem fogja beáldozni szerintem. (mint az előző hsz-ben is írtem) Az tulajdonképp a végső öngyilkossága lenne. A következő lépés akkkor már ő lesz. De bízom benne, hogy a támogató tagok kapcsolnak és meglátják, hogy eljött a dolog vége.
Nehezen tudom megérteni, hogy a támogató tagok eddigi nyilvánvaló elégedetlensége és az elnökség felé tett egyértelmű jelzései miért nem kerülnek magasabb szintekre. Mi kell még? Valóban, LE bukása a végső szeg lesz, de én már úgy hiszem, hogy az a bizonyos utolsó kalapácsütés jó ideje sújtani készül arra a szegre.. Bár ez kezd bonyolódni :D
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.05. 18:01:56

Zubi kirúgása csak a felszín emberek, megvan a bűnbak és ki van téve, de nehogy már elhiggyétek, hogy ezzel a vezetéssel jutunk valahova... Jellemtelen Bartomeunak saját magát kéne kirúgni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.05. 17:57:46

MateLona írta:
Feast4 írta:Na már csak egy maradt meg a három senkiháziból. Szerintem most Barto időt nyert magának egy kicsit. De ami késik nem múlik. Ha kiesünk a BL-ből a City ellen akkor lincshangulat lesz.

Szerintem a következő Eusebio feje lesz a tálcán a szurkolóknak.
Végre kezd körvonalazódni egy TALÁN jó irányba történő változás vezetői szinten. (és lássuk be, eredményes változás csak innen, felülről indulhat jelenleg)
A türelem nagyon véges és lehet, hogy Eusebio feje kevés lesz...
LE-t nem fogja beáldozni szerintem. (mint az előző hsz-ben is írtem) Az tulajdonképp a végső öngyilkossága lenne. A következő lépés akkkor már ő lesz. De bízom benne, hogy a támogató tagok kapcsolnak és meglátják, hogy eljött a dolog vége.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.05. 17:54:41

visca el barca írta:én majd akkor örülök, ha tudom h ki jön a helyére... idehoznak valami huszadrangú kóklert, ugyaott leszünk ahol eddig...

volt itt, vagy vhol régeben egy cikk, hogy talán a sevillai palit próbáljuk elcsábítani, neki örülnék, mindig jó embereket talált oda.

bartomeunak ha van vér a pucájában nyáron elküldi a másik kóklert is, és idehoz valami abszolút külsős embert edzőnek. ha bejön neki nagyot nyerhet (akár a következő választást is), ha nem meg így járt.

Erre a cikre gondolsz? https://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=16275" target="_blank
Kizárt, hogy válallná úgy hogy tulajdonképp semmit sem csinálhat. Csak abban az esetben jönne ha Benetido nyer.

Nem hsizem, hogy LE-t kivágná. Szerintem őt ilyen utolsó utáni mentsvárként nevezték ki, amolyan végső tűzoltásank Martino után. Ha LE bukik az egy végső szeg lesz és rántja magával az egész diszes bagázst. És akkor pá-pá Barto!
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.01.05. 17:45:16

Mélységesen elszomorító, hová lett ez a mai Barca. A csapat kicsit a Rijkaard éra utolsó évére hasonlít, immár lassan 3. esztendeje. Megoldatlan problémák, tekintély és igazi vezér nélküli edzők, illetve vezért nélkül a pályán. Vannak meccsek amikor nagyon megy a zsuga, de többségében nagyon nem működik a gépezet olajozottan. Messze járunk az elit mezőnytől, azoktól a csapatoktól, akik a címekért vannak harcban. De egy dolog a csapat, az a pályán dől el és az öltözőben, de ez a vezetőség, már nem is idegeskedek, csak mélységesen elszomorít, kik jutottak vezetői pozícióhoz. Csodálkozunk sokszor magyar labdarúgásban mik történnek csapatokkal, itt ugyan ez csak mind nagyban. Zubi egy totális alkalmatlan figura és jó 4 évig töltötte be az egyik legfontosabb szerepkört. Rosellt két lábbal rúgták ki, folyamatos bírósági tárgyalások, börtön fenyegetettsége, Neymar átigazolási ügye, de az idei, az átigazolási tilalom, ez messze a legfájóbb. Azért a Barcelona a világ elitje, és ha valamelyik csapatnak példás az utánpótlás nevelése, és mindenki a csodájára jár, hogy milyen zsenik kerülnek ki, több mint egy klub, óriási csorbát ejtettek. Remélem Bartomeut is páros lábbal rúgják ki a francba. És akkor mint mezei szurkoló, kitudja mi minden mehet a háttérbe, töredéke jut ki a nyilvánosság elé. Laportának is megvolt a maga hibája, lehet gazdaságilag nem volt stabil a klub, de a focit a gólra játsszák, bajnokságot nyerni, kupákat, címeket, mindennek ez az alapja. Ez az idei illetve tavalyi év, mélységes nagy kudarc nekem, amit a vezetőség össze hozott. Az igazolásokat nem említve. Montoyát kikiáltjuk hogy felesleges, majd rájövünk csak ő van mint megoldás, nulla játékkal bedobjuk majd röhögünk rajta hogy kutyaütő. Nem tudom lesz e választás a nyáron, de óriási a fejetlenség. Pep korszak óta csúnya mélyrepülésben vagyunk. Vagy csak túlságosan el voltunk kényeztetve akkortájt, az is lehet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.05. 17:43:21

visca el barca írta:én majd akkor örülök, ha tudom h ki jön a helyére... idehoznak valami huszadrangú kóklert, ugyaott leszünk ahol eddig...

volt itt, vagy vhol régeben egy cikk, hogy talán a sevillai palit próbáljuk elcsábítani, neki örülnék, mindig jó embereket talált oda.
én már inkább akkor örülök, ha bárkit is hoznak, az nem Bartomeu irányításával fog megtörténni. A sevillai férfiú nekem is szimpatikus, már szakmai szempontból, de jó lenne, ha Bartomeu addigra nem lenne itt... Lehet ez akár holnap is.
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.05. 17:40:40

én majd akkor örülök, ha tudom h ki jön a helyére... idehoznak valami huszadrangú kóklert, ugyaott leszünk ahol eddig...

volt itt, vagy vhol régeben egy cikk, hogy talán a sevillai palit próbáljuk elcsábítani, neki örülnék, mindig jó embereket talált oda.

bartomeunak ha van vér a pucájában nyáron elküldi a másik kóklert is, és idehoz valami abszolút külsős embert edzőnek. ha bejön neki nagyot nyerhet (akár a következő választást is), ha nem meg így járt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.05. 17:39:53

Chino írta:
MateLona írta:Bennem most így hirtelen megfogalmazódott a kérdés, hogy a fő "bűnbak" má' nincs Zubi személyében a klub kötelékeiben... ki lesz a következő, akinek az elbocsájtásával Baromeu időt nyerhet magának?

Eusebio. :mrgreen:
Naív vagy, Luchóval itt fog megöregedni, bármilyen teljesítményt hoznak. - vonatkoztassunk el attól, hogy én Luchót nem rúgnám (még) ki.
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.05. 17:38:09

Feast4 írta:Na már csak egy maradt meg a három senkiháziból. Szerintem most Barto időt nyert magának egy kicsit. De ami késik nem múlik. Ha kiesünk a BL-ből a City ellen akkor lincshangulat lesz.

Szerintem a következő Eusebio feje lesz a tálcán a szurkolóknak.
Végre kezd körvonalazódni egy TALÁN jó irányba történő változás vezetői szinten. (és lássuk be, eredményes változás csak innen, felülről indulhat jelenleg)
A türelem nagyon véges és lehet, hogy Eusebio feje kevés lesz...
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.05. 17:34:08

Na már csak egy maradt meg a három senkiháziból. Szerintem most Barto időt nyert magának egy kicsit. De ami késik nem múlik. Ha kiesünk a BL-ből a City ellen akkor lincshangulat lesz.

Szerintem a következő Eusebio feje lesz a tálcán a szurkolóknak.

Remélem nem megy végig a ciklus. Főleg ha trófea nélküli év lesz. Akkor itt tuti jó páran menneka levesbe. Barto és LE is.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.05. 17:29:01

Official: Former Barcelona player Carles Puyol resigns as assistant sports director of the club, he started at the job in September 2014

helyes, jó döntés. okosabb ezekkel nem együttműködni, semmilyen szinten.
Kép
Válasz küldése