Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.08. 23:11:14

shutterisland írta:...
Igazából arra irányult volna a kérdésem, hogy szerinted képes lesz-e elfogadni, hogy még jó pár szezonig nem lesz kezdő, hanem csak kiegészítőember. Igazából már az is nagy előrelépés lenne neki, ha idén eljutna addig, hogy ő legyen a 4. számú cserecsatárunk.. Csak nem tudom, hogy ő ezzel mennyire lenne elégedett, főleg ha esetleg 2 szezon után is még "csak" ez a szerep jutna neki.
Mindenesetre nem túl jó előjel, hogy LE már most panaszkodik az edzésmunkájára.. Nála tényleg tartok tőle, hogy a személyisége fogja meggátolni abban, hogy egy nagyon jó kis szélső legyen belőle.

u.i.: Szegény Tello tavaly csak 852 percet játszott.. :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.08. 22:30:07

Szerinted ő mennyire bírná azt, hogy ilyen 1000 percet játszik összesen a szezonba? Nem sértődne meg, és lépne le?
elég nagy vicc lenne 1000 perc.

ugyanis :
55 tétmeccsünk lesz kb. a szezonban, ez azt jelenti, hogy nagyjából 5000 játékperc.
3 támadóval toljuk, az 3x5000 perc, tehát 15000 percet kell a támadók között elosztani.

1. suarez vélhetően eltiltott lesz 2 hónapig, így deulofeu lesz az egyetlen csatárcsere.
2. neymar kellemetlen sérülésből tér vissza, őt sem kellene látástól mikulásig erőltetni, főleg ősszel kellene óvatosan.
3. messit is lehetne néha pihentetni, semmi értelme minden meccset végigjátszania.
lehet jönni a klisével, hogy de messi az messi, de ha a klub és az edző felett áll tényleg, akkor hagyjuk az egészet.
4. rengeteg könnyebb meccsünk lesz, kupában, bl-ben és bajnokságban is lesznek, főleg hazai pályán olyan meccsek, ahol lehet forgatni a csapatot.
5. a sérülések.
6. remélhetőleg idén már nem lesz divat középpályásokat a csatársorba rakni.

egy normális, egészséges rotációt figyelembe véve reális esetben deulofeunak 1500 percet legalább játszania kellene a szezon során, az pedig nem kevés így.
bármilyen is a személyisége, azért tudja ki az a messi, ki az a neymar vagy ki az a suarez, és ilyen játékosok mögött nem könnyű.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.08. 12:13:02

ZolTano írta:Sanchez féle robotolás??? na ez az amit nem lehet elvenni Pedrótól!!! nála nagyobb munka robot nem nagyon van a csapatban...ráadásul nem kimozdíthatatlan, mert emlékeim szerint amikor mindenki egészséges volt akkor koptatta rendesen a kispadot
Elismerem, szélsőségesebben fogalmaztam meg a kelleténél, ennek oka, hogy már jó ideje Fábregashoz hasonlóan Pedro sem volt húzóember a rangadókon. A statok alapján valóban nincs olyan nagy lemaradása Alexishez képest, itt főleg a védekezést néztem.
(A chileinél: 1,7 szerelés/meccs és 0,4 labdaszerzés/meccs, míg Pedrónál 1,1 és 0,4 ugyanebben a sorrendben)
Egy szóval sem mondtam, hogy Gerard jobb nála (jelenleg), azt írtam, hogy megvan benne a potenciál, és sokkal lendületesebb, meg váratlanabb húzásokra képes.
palesz77 írta:Szerinted ő mennyire bírná azt, hogy ilyen 1000 percet játszik összesen a szezonba? Nem sértődne meg, és lépne le?
Ha türelmetlen, akkor az ő és a csapat érdekében is jobb, ha megy. Ha meg képes kivárni a helyét, vagy jobb esetben kiharcolni, akkor maradjon. No offense, de Thiago után is van élet...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.08. 11:43:14

shutterisland írta:...
Szerinted ő mennyire bírná azt, hogy ilyen 1000 percet játszik összesen a szezonba? Nem sértődne meg, és lépne le?
Csak mert én egyáltalán nem ismerem a srácot, de a mostani meccs alapján már azon kicsit besértődött - látszatra legalábbis -, hogy csak 15 percet játszott, akkor ezt egy egész szezonon keresztül hogy bírná szerinted..?
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.08. 11:36:20

ettől a gyerektől eddig annyit láthattál, hogy az esetek 90%-ban belevezeti a védőkbe a labdát.
azért jönnek a túlzások erősen ellene is.

lényeg, hogy tellora lett kicserélve, nála pedig 3 évvel fiatalabb, tehetségesebb.
a kezdőbe nyilván senki sem követeli, jövőre mehetne pedro, és akkor egyet léphet előre.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.08.08. 11:12:08

danianevem írta:
ktm írta:Nem kis elfogultágot érzek, illetve Pedro "gyűlöletet" ebben a mondatban, ahhoz képest, hogy ettől a gyerektől eddig annyit láthattál, hogy az esetek 90%-ban belevezeti a védőkbe a labdát.
Nem gyűlölöm Pedrót, egyedül az zavar vele kapcsolatban, hogy nagyjából kétévnyi kimagasló teljesítmény után bármilyen játékot is produkál, szinte kimozdíthatatlan, a játékperceket is többnyire megkapja aztán mégis elég hullámzó a teljesítménye... Nyilván nem azt várom tőle, mint Messitől, vagy Ronaldinhótól, de egy Sánchez-féle robotolás már talán nem olyan nagy kérés...

A jelenlegi Deulofeu nekem sem az igazi, de ott van a srácban a zseni, csak valakinek "helyre kellene raknia", mintha Enrique a mostani kritikáival meg is kezdte volna, s onnantól kezdve már teljesen rendben lenne és a nyögvenyelősebb meccseken meghozhatná az áttörést.
Sanchez féle robotolás??? na ez az amit nem lehet elvenni Pedrótól!!! nála nagyobb munka robot nem nagyon van a csapatban...ráadásul nem kimozdíthatatlan, mert emlékeim szerint amikor mindenki egészséges volt akkor koptatta rendesen a kispadot. ezen a fórumon divat utálni Pedrót, közben meg nem értem a miértjét? azért közel sem annyira bot lábú, mint ahogy azt sokan itt írják, mellette meg elég sokat köszönhetünk neki, é többnyire hozzá tud tenni a játékhoz, ha nem is a góljaival( bár előző szezonban termelt, nbem is rosszul......majdnem annyit mint az itt kikiáltott világlegjobbja Sanchez...persze miután eladtuk...), de az iszonyatos mezőnymunkájával és védekezésével. LE remélem kihozza belőle a kapuratést is, mert benne van.
amugy Deulo jó lesz, de azért még Pedro szint sem..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.08. 10:48:25

Én úgy vélem, ha marad Suárez eltiltása, meg kell várni vele a telet, mert komolyabb lehetőséghez juthat fél szezon erejéig, majd utána kölcsönadni, hogy a klasszis visszaérkezése után is játékban maradjon. De van egy olyan érzésem, hogy ő nem fog menni sehova, legalábbis valószínűbbnek tartom, mint a kölcsönlistára tételét.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.08. 10:01:21

ktm írta:Nem kis elfogultágot érzek, illetve Pedro "gyűlöletet" ebben a mondatban, ahhoz képest, hogy ettől a gyerektől eddig annyit láthattál, hogy az esetek 90%-ban belevezeti a védőkbe a labdát.
Nem gyűlölöm Pedrót, egyedül az zavar vele kapcsolatban, hogy nagyjából kétévnyi kimagasló teljesítmény után bármilyen játékot is produkál, szinte kimozdíthatatlan, a játékperceket is többnyire megkapja aztán mégis elég hullámzó a teljesítménye... Nyilván nem azt várom tőle, mint Messitől, vagy Ronaldinhótól, de egy Sánchez-féle robotolás már talán nem olyan nagy kérés...

A jelenlegi Deulofeu nekem sem az igazi, de ott van a srácban a zseni, csak valakinek "helyre kellene raknia", mintha Enrique a mostani kritikáival meg is kezdte volna, s onnantól kezdve már teljesen rendben lenne és a nyögvenyelősebb meccseken meghozhatná az áttörést.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2014.08.08. 09:51:11

danianevem írta:
AndrisBarca írta:Na meg Pedrónál sérülten is több lendület van benne...
Nem kis elfogultágot érzek, illetve Pedro "gyűlöletet" ebben a mondatban, ahhoz képest, hogy ettől a gyerektől eddig annyit láthattál, hogy az esetek 90%-ban belevezeti a védőkbe a labdát.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.08. 09:25:14

AndrisBarca írta:És ha Neymar Messi és Suarez se tud játszani sérüles miatt?
Akkor az orvosi stábnak, gyúróknak, meg a többi ide kapcsolható személyzeti tagnak meg lehet köszönni az eddigi munkát, majd Isten hírével szabadon bocsátani.

Komolyabbra fordítva, Deulofeu nélkül is simán megoldható lenne, de szerintem nem kellene kölcsönbe küldeni. Az önbizalma megvan hozzá, a tudása is, az alázat meg remélhetőleg majd kialakul, ha rájön, hogy nem ő van a "tápláléklánc csúcsán" a csapaton belül... Na meg Pedrónál sérülten is több lendület van benne...
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.08.08. 08:14:57

Lionel85 írta:Kevés ő még ide, még egy évre kölcsön kéne adni. Erős vetélytársai vannak és nem fog annyi lehetőséget kapni, hogy fejlődhessen. Egy Valencia-szintű csapatban tudna fejlődni.
És ha Neymar Messi és Suarez se tud játszani sérüles miatt?
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.08. 07:49:27

Lionel85 írta:Kevés ő még ide, még egy évre kölcsön kéne adni. Erős vetélytársai vannak és nem fog annyi lehetőséget kapni, hogy fejlődhessen. Egy Valencia-szintű csapatban tudna fejlődni.
Ezt én is hasonlóan látom. ennek a gyereknek egy teljes szezont végig kellene kezdőként nyomnia a La ligában. abban a korban van, amikor csak a rendszeres játék segíti elő a fejlődését.
Az rendben van, hogy visszahozták, de spanyol földön kellene játszania rendszeresen, különben az életben nem lesz belőle több, mint tehetség.
A kispad már kevés neki, a 3 csatár meg fényévekkel előtte jár tudásban.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.08.07. 20:59:24

Kevés ő még ide, még egy évre kölcsön kéne adni. Erős vetélytársai vannak és nem fog annyi lehetőséget kapni, hogy fejlődhessen. Egy Valencia-szintű csapatban tudna fejlődni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.07. 16:19:50

szerintem akkora gondok nem voltak tegnap.
volt azt hiszem egy elcselezett labda, egy rossz mélységi indítás és egy csínbe adott passz , de a szabadrúgása és a másik lövése szép volt, ez utóbbit például ha suarez, ney vagy messi csinálja, akkor klasszis megoldás, egy kis hinta után 4 ember között tekerte el a hosszúba.
jah, meg volt pár oldal(alibi)passza, mert ugye vannak, akiknek ez fontos. :)

valóban kicsit sértettnek tűnt, és meg kell nevelni, de megint veszélyesen, gólra törően játszott, már amennyire 15 perc alatt egy barca b-ben a napoli ellen lehet.
picit a passz/egyénieskedés mutatót tovább kell pofozni, és kész.

fizikailag pedig remélem, hogy nem akar már izmosodni, pont elég jó a fizikuma, most van az, hogy kellően szikár, de mégis robbanékony, a súlypontja is optimális.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.07. 14:37:55

Örülök neki, hogy LE nevelő célzattal ezt mondta. Úgy néz ki ezt a srácot párszor vissza kell majd rántani a földre.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.07. 11:02:49

mess2009 z Egyéb Barca meccsek topicban írta:-Deloufeu önző?! nem ! ha ezt a mentalitást kiölik belőle , tönkre is teszik. a srácnak még az a baja, hogy nem tudja befejezni amit akar!! tegnap kifejezetten az egyetlen volt aki bátran ment előre!!!!!! és vállalta az áttörést, ami egy csatár első feladata. én inkább azt látom, hogy időnként "spórol", vagy nagyképűsködik, így aztán lendület híján nem jönnek be a cselei, vagy eleve olyan védőfalnak ront neki ahol nemigen van esélye. ha ezért "fegyelmezi" LE. hogy támadó létére mer és akar támadni nos akkor az kampec.(remélem nem így van) az ötösön is passzolgatókból spec. nekem elegem van.
Azért ez így sem egészen igaz szerintem.. A te írásod szerint van a Pedro féle játékos, aki csak passzol szinte, meg van a Deu féle, aki meg csak maga akarja megoldani. De mi meg pont az arany középútra szeretnék "rávezetni" Deut, mert szerintem senkit nem zavar, hogy néha megveri a védőit, de amikor 5-en vannak előtte, akkor gondoljon már néha arra, hogy passzolni kéne.. :roll:

De igazából ezt te is leírtad a kiemelt részben. Nekünk ezzel van a legfőbb problémánk - vagyis hát gondolom az átlagnak ezzel van -, hogy nem tudja mérlegelni, hogy mikor kell cselezni, és mikor passzolni. És ezért igenis fegyelmezni kell kicsit, mert az se módi, hogy ész nélkül mindent egymaga akar megoldani, ez egy csapatsport.. Jók a hasonló egyéniségek, kellenek is, de egy bizonyos határon belül azért..

Ajánlanám neki, hogy nézzen meg a régi Messiről pár videót, aztán tanuljon belőlük.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.03. 00:53:49

Látszik rajta, hogy nem rossz a srác, és jó is ez, hogy meg meri húzni, de már túlzásba viszi, hamarabb kell passzolni. Plusz az sem tetszik, hogy ha elveszti a labdát, nem próbálja meg visszaszerezni. Ezen a téren még lehet fejlődni, ha kinövi, jó játékos lehet belőle.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.03. 00:50:02

bennike123 írta:Valamit kell kezdeni dulifulival mert ez nem állapot, ennyire önző játékost még nem láttam.
nem nem, ez jo, hogy o osztonosen ilyen jatekos. kell ez a csapatba, hogy majd en meghuzom a varatlan,blablabla
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.08.02. 22:38:48

Valamit kell kezdeni dulifulival mert ez nem állapot, ennyire önző játékost még nem láttam.
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.25. 12:41:44

Deulofeu-t az előző szezonban nem láttam nagyot villani és az Evertonon sem segített sokat, szóval remélem a kövi szezonban nem így lesz.
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.22. 13:17:03

shutterisland írta:nem erről van szó, de ne nevezzünk már egy éppen 20 éves srácot kész futballistának.

egyébként meg nagyjából az lehet a legnagyobb dolog, amit idén elér, hogy pedro elé kerül a sorban, bár pedrito státusza miatt ez is rohadt nehéz.
messi érinthetetlen, suarez most jött egy zsák pénzért, neymar pedig kis túlzással az első és a második is egyben.
ha deuval rotálgatnák ezt a hármast, az már parádé lenne.
Nyilván nem kész játékos, de nagy változás nem hiszem, hogy lesz a játékában, vagy a stílusában.

Egyelőre még azért Pedroval se hasonlítsuk össze, az a Pedrito gyerek azért csak hozott 3 remek évet itt, és a tavalyi éve sem volt annyira szörnyű, mint páran beállítják, Deunak egyelőre semmilye nincs itt még, de már Pedrito helyére kell. Majd ha bizonyít, akkor persze, de egyelőre várjuk ki szerintem.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.22. 12:37:47

nem erről van szó, de ne nevezzünk már egy éppen 20 éves srácot kész futballistának.

egyébként meg nagyjából az lehet a legnagyobb dolog, amit idén elér, hogy pedro elé kerül a sorban, bár pedrito státusza miatt ez is rohadt nehéz.
messi érinthetetlen, suarez most jött egy zsák pénzért, neymar pedig kis túlzással az első és a második is egyben.
ha deuval rotálgatnák ezt a hármast, az már parádé lenne.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.22. 09:56:34

shutterisland írta:
másik topicban írták írta:Delou viszont kész focista akinek tetszik nem tetszik eredményeket kellene produkálni.
erre itt reagálnék. :)


Bírom, hogy még semmit nem csinált, de már véded :mrgreen: Meg minden negatív tulajdonságát meg tudsz magyarázni, vagy hozol valamit mellé, amivel kihozod 0-ra :D
Az látszik, hogy tehetséges srác, nem egy oldalpassz Roberto, és nem ügyetlen, de szerintem kicsit (bőven) túl van hypeolva. Piszok önző, és ha ezen nem változtat radikálisan, lehet itt mondani, hogy néha jó, ha meghúzza, igen, néha jó, akkor sok keresnivalója itt nem lesz. 19-20 évesen Messi is behúzott farokkal adogatta le a labdákat a többieknek.

A lehetőségről annyit, hogy élete lehetősége áll előtte október végéig. Suarez nem játszhat, Neymar sérült, Messi meg ki tudja mikorra fog formába lendülni.
Én viszont továbbra sem látom benne azt a hatalmas lehetőséget, és potenciált, mint Te. Halilovicban például sokkal több lehetőség van szerintem.

UI: Az utóbbi évek terméséből egyértelműen kitűnik(bár ez szerintem inkább a rossz "évjáratokat" minősíti), kérdés mire megy vele.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.07.22. 09:29:17

Örülnék, ha kapna lehetőséget. Év elején lesz alkalma bizonyítani. Suarez nincs, Neymar nincs, Messi még mindig félholt, Pedro :lol: van.

Deulofeunak az lesz a tökéletes lehetőség!

Az látszik h fejlődött, többször passzol már( nem is rosszul).
A fizikuma, ahogy már említették előttem, ideális!
Hogy esze mennyi van...Nos, Messi se egy lángész, Sanchez sem, Pique-Alves meg kb ketten együtt kiteszik egy átlag cerkófmajom IQ-ját. Bele fog tanulni reményeim szerint.
Hajrá!
A Fifa egy szégyen
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.22. 00:36:37

másik topicban írták írta:Delou viszont kész focista akinek tetszik nem tetszik eredményeket kellene produkálni.
erre itt reagálnék. :)

messi, ronaldo, iniesta, bale, falcao, aguero, xavi, modric, robben, suarez, pirlo, drogba vagy teszem azt schweini, reggelig lehetne folytatni azon topfocisták sorát, akik 20 évesen még közel sem érték el a bennük rejlő maximumot, és bőven fejlődtek az azt követő éveikben is.
na persze lehetne hozni a példákat arra is, hogy valaki 20 évesen megáll a fejlődésben és/vagy eltűnik a süllyesztőben, de inkább csak arra akartam rávilágítani, hogy közel sem állítható, hogy valakinek ennyi idősen már kész futballistának kellene lennie.

fizikálisan nagyjából kész, az látszik.
nem egy terminátor, mint céronaldo, de pont eléggé atletikus, combos gyerek, ráadásul 180 centi, ami szerintem pont ideális, mert nem egy törpe, viszont a súlypontja is még pont jó.
elég kivételes fizikuma van az utóbbi jó pár év la masia gyerkőceinek felépítését végignézve.

fejben viszont van még hova érni.
az önzőség szerintem kinőhető dolog, nála sem azzal van ám a baj, hogy ne tudna nagy lasztikat osztani, mert egyrészt itt pallérozódott a barca utánpótlás neveldéjében, ahol azokra is ragad passzkultúra, akiknek relatíve gyenge érzéke van hozzá, másrészt pedig igen jó passzokat is láthattam már tőle, amikor volt "kedve".
egyszerűen még sokszor hoz rossz döntést, és nem mindig villan be neki, hogy a kevesebb néha több.

mondjuk az is igaz, hogy mindig az volt az erőssége, hogy elhitte magáról, hogy meg tudja csinálni, és ha 2x egymás után leszerelték, akkor is nekiment a védőfalnak harmadjára, becselezte magát és helyzetbe került/gólt lőtt.
megvan benne az igazi "ki, ha én nem?" mentalitás, ami óriási fegyver lehet, ha a csapat és ő maga is ki tudja kellően használni.
kicsit rá kellene enrique-nek szoktatnia arra, hogy többet passzoljon.
viszont ha pedro féle passzer szélsőt akarnak belőle csinálni, az alapból halott ötlet, egyszerűen nem ilyen beállítottságú játékos, sokkal karakánabb, ösztönösebb, virtuózabb.
nem szabad szűk korlátok közé sem beszorítani.

én bízom benne, hogy hasznára lesz a csapatnak, bár piszok nehéz a helyzet.
egy suarez-messi-neymar hármas van előtte, plusz egy all-time kiskedvenc pedro.
ezért is félő, hogy a kevés játékperc miatt többet akar adni, mint amire képes, meg akarja mutatni, hogy helye van a csapatban, és ez több hibát fog szülni.

ennyire még játékosnak életemben nem szurkoltam, hogy beváltsa a hozzáfűzött reményeimet.
sokaknak furcsa lehet, de már akkor kinéztem, mikor 12 évesen szerződést kötött vele a nike, azóta többé-kevésbé (az utóbbi években jobban) követtem a srácot, jó volt látni, ahogy szépen lépkedte végig a ranglétrákat, és jó látni, hogy végre itt van a felnőtt keretben.
óriási beteljesedés lenne számomra, ha egy olyan játékos, akit még taknyos korában "fedeztem fel" magamnak, nem okozna csalódást, és a jövő barcájának része lehetne.
Lezárt