Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 01:09:15

hank1ee írta:
ferninho írta: ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
Ne haragudj, de ha majd Céronáldó felhagy az "I'm the man celebration"-nel, akkor lehet beszélni ilyenekről... Ehhez nem kell "Deulofeu arca", hogy ki legyen figurázva, mert be lehet állítani annyira nevetségesnek, hogy a következő grundfocimon én is kiparodizáljam, ha gólt lövök.
csak az a kibe nagy különbség, hogy ezt egy Cristiano Ronaldo megteheti, bármennyire nem szimpatikus sokaknak... addig a spanyol még nagyon messze van ettől... és hiába van CRnek néha nagy arca a focihoz való hozzáállása az igen csak becsülendő.

és még annyi a különbség, hogy Deulofeu az FC Barcelona focistája, addig te tudtommal nem... senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz a grundon, de egy Barca játékos, aki épp most tér vissza kölcsönből ne akarja már előadni a nagy csávót és azzal kezdje, hogy közvetlen rivális legjobbját kifigurázza... ha tudta, hogy veszik, ha nem, ha viccből volt, ha nem....
Deulofeu a Klub kötelékében áll, ergo képviseli a Barcelonát, ha nektek ez kell, akkor remélem jövő héten a combját fogja mutogatni.

mint írtam rengeteg potenciál van benne, de sokat kellene változnia, hogy meghatározó focista legyen és itt főleg a hozzáállására kell gondolni.
madridista
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.18. 00:41:59

ferninho írta: ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
Ne haragudj, de ha majd Céronáldó felhagy az "I'm the man celebration"-nel, akkor lehet beszélni ilyenekről... Ehhez nem kell "Deulofeu arca", hogy ki legyen figurázva, mert be lehet állítani annyira nevetségesnek, hogy a következő grundfocimon én is kiparodizáljam, ha gólt lövök.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 00:34:41

shutterisland írta:
The10 írta:Nekem egy kicsit kötött izomzatúnak (ducinak?) tűnik a fiú, bár lehet, hogy csak a nagy mellénye miatt... :D
iszonyatosan jó fizikuma van.
nem is túl magas, nem is túl izmos, de jó kötésű és robbanékony.

ez a videó meg... :mrgreen:
ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.17. 22:56:33

shutterisland írta:szerintem nem nagy szám, parkolóban, civilben trollkodott.
fordított esetben persze közülünk is sokaknak szúrná a szemét vagy oltogatnák teszem azt jesét vagy nachot, de ennyi a történet.
Ja persze, nem azt mondom, engem se hat meg, nem sajtótájékoztatón csinálta, így még belefér. Unokatesómmal mindig mi is mindig ilyeneket csinálunk családi focizás közben.. :mrgreen: Csak azt mondom, hogy remélem nem a páváskodásáról fognak csak szólni az újságok mostantól..
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.17. 22:52:40

szerintem nem nagy szám, parkolóban, civilben trollkodott.
fordított esetben persze közülünk is sokaknak szúrná a szemét vagy oltogatnák teszem azt jesét vagy nachot, de ennyi a történet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.17. 22:51:21

shutterisland írta: ez a videó meg... :mrgreen:
Abba azért bízok, hogy ő nem ezek miatt kerül a címlapokra a jövőben - mint manapság Pique -, hanem a pályán mutatott teljesítménye ad rá majd okot..

Szezon elején amúgy kíváncsi leszek mennyit fog játszani, elvégre nem lesz Suárez, Neymar is ketté van törve egyelőre.. Számára "tökéletesen" indul majd a szezon, kíváncsi vagyok élni fog-e a lehetőséggel, ha meg esetleg igen, akkor LE hogy fogja megoldani, hogy eleget játsszon a Neymar-Messi-Suárez trió mellett utána egész szezonban..
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.17. 22:27:32

The10 írta:Nekem egy kicsit kötött izomzatúnak (ducinak?) tűnik a fiú, bár lehet, hogy csak a nagy mellénye miatt... :D
iszonyatosan jó fizikuma van.
nem is túl magas, nem is túl izmos, de jó kötésű és robbanékony.

ez a videó meg... :mrgreen:
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.17. 22:22:05

Nekem egy kicsit kötött izomzatúnak (ducinak?) tűnik a fiú, bár lehet, hogy csak a nagy mellénye miatt... :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.17. 21:29:40

10 kérdés, 10 válasz Gerard Deulofeutól

Tetszik benne, hogy ilyen magabiztos. Nála nem hiszem, hogy attól kell majd tartani, hogy amikor megkapja a lehetőséget, csak a biztosra megy, és alibizni fog.. Persze lehet, hogy át fog esni a ló túloldalára, és ezért nem válik majd be, de nagyon várom már, hogy mit fog mutatni. Ha pedig nem törlik el Suárez büntetését, akkor a szezon elején lesz is bőven alkalma ezt megmutatni szerintem..
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.08. 06:47:57

Boixos1981 írta:
Realboy94 írta:Nem nagyon ismerem, de Ti gondolom igen. Milyen a gyerek? Lehet neki nagy jövője?


Az a gond vele, hogy kicsit önző meg az arcából is vissza kéne vegyen, de nem rossz játékos.
Megrekedtetek annál, amilyen pár éve kamaszként volt. Azóta felnőtté vált, látott egyet-s mást. Ha nem tudná, hogy Messi, Neymar és Suarez mellett egyelőre csak beugró lehet. akkor hülye. De miért lenne az?
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.07.08. 00:58:21

palesz77 írta: Jól látom, hogy 'Anyós Park' áll azon a táblán??? :lol:

Jól :mrgreen: LINK (Andorrában egy welness központ)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 00:17:17

Jó gyerek ez a Deulofeu! Megkérdezték tőle, hogy hol játszana inkább, a Stoke Cityben vagy a Real Madridban, és a a Stokeot választotta. :mrgreen: Persze egyáltalán nem biztos, hogy igaz, de azért jó volt olvasni.. :D cikk

Jól látom, hogy 'Anyós Park' áll azon a táblán??? :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.06.23. 21:21:41

ha az ösztönös tehetségét nézzük, nem kérdés, hogy itt a helye, viszont a jelleme és játékstílusa gátolhatja.
mondjuk az a dolog pikantériája, hogy pont ez a "ki, ha én nem?" felfogása egyben az egyik legnagyobb erénye is.

telloval felesleges egy lapon említeni, tehát ha csak annyi lenne a támadóötösben a különbség, hogy messi-alexis-ney-pedro mellett/mögött deu van helyette, már akkor is erősítés.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.23. 20:13:14

Realboy94 írta:Nem nagyon ismerem, de Ti gondolom igen. Milyen a gyerek? Lehet neki nagy jövője?


Az a gond vele, hogy kicsit önző meg az arcából is vissza kéne vegyen, de nem rossz játékos.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.23. 20:01:20

Nem nagyon ismerem, de Ti gondolom igen. Milyen a gyerek? Lehet neki nagy jövője?
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.31. 13:35:55

tipikus válogatott debütálás, 10 perc lötyi egy sörmeccs végén.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.31. 09:52:52

Lionel85 írta:Bemutatkozhatott a válogatottban Bolívia ellen. Ki látta, hogy játszott? Sajnos én az első félidőt láttam csak.
10 percet játszott, semmi maradandót nem alkotott. Debütálásnak jó volt..

https://www.youtube.com/watch?v=6s1SwJS3BY4
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.31. 09:43:42

Bemutatkozhatott a válogatottban Bolívia ellen. Ki látta, hogy játszott? Sajnos én az első félidőt láttam csak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 17:58:22

Lionel85 írta:Kíváncsian várom, hogy milyen szerepet kap majd a csapatban. Nagyon egoista játékosnak tartották egy időben, remélem Angliában megembereltd magát. Alexisszel és Pedróval nagyon fel kell vennie a kesztyűt, reményteljes fiatal, aki kiadja magából azt, amire a tehetsége feljogosítja.
Szerintem az ő szempontjából Luis Enrique volt a legjobb választás. Lucho nem nagyon fogja tolerálni, ha nem dolgozik és nagy lesz a pofája. Ez szerintem borítékolható.
Amúgy meg nekem az a véleményem, hogy el van túlozva ez az egoizmus, nagyképűség meg amiket róla mondanak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.30. 17:04:20

Kíváncsian várom, hogy milyen szerepet kap majd a csapatban. Nagyon egoista játékosnak tartották egy időben, remélem Angliában megembereltd magát. Alexisszel és Pedróval nagyon fel kell vennie a kesztyűt, reményteljes fiatal, aki kiadja magából azt, amire a tehetsége feljogosítja.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.25. 19:54:50

igazából egyik szemem sírna, a másik nevetne.
szinte biztosan nem játszana semmit, ha ki is vinnék, viszont örülnék neki abból a szempontból, hogy azért ez csak nagy lépcső a karrierjében.

de ha választanom kellene, akkor inkább ne vigyék, toljon le egy normális előszezont itt.

más :
Az FC Barcelona csatára egy év kölcsönjáték után a nyáron visszatér Luis Enrique csapatába. Ahogy nyilatkozta, ez volt a vágya, olvasható a marca.com-on.

"Nagyon nagy öröm ez a számomra. Úgy látszik nekem el kellett mennem, hogy én is szerephez juthassak. A célom akkor is egyértelmű volt. visszatérni, és kupákat nyerni a Barcával. Nagyon boldog vagyok, és most azért kell dolgoznom, hogy játszhassak." - nyilatkozta Gerard Deulofeu azután, hogy biztossá vált, Rafinha mellett ő lesz a másik cserejátékos, aki visszatér nevelőegyesületéhez.

Saját elmondása szerint, ha valaki sikert akar elérni, ahhoz kockáztatnia is kell. "Kilenc évesen igazoltam a Barcához, és naponta 100-200 kilométer kellett taxiznom.
Kell kockáztatni ahhoz, hogy elérd az álmaidat." - mondta.
BARCANOTICIAS
~LM10~
come on, GD. :mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.05.25. 13:27:06

Official: 8 Barcelona players part of Spain's squad for game against Bolivia > Pique, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Deulofeu
Del Bosque (coach ESP): "Deulofeu called up? He's not in pre-squad for Brazil, but we wanted him to spend this week with us."
A két madridi csapatból nem hívott be senkit Del Bosque.

szerk: Del Bosque (coach ESP): "We believe in Deulofeu. He had a great season at Everton. If someone gets injured, he could go to Brazil."

Az AS pedig ezzel kapcsolatban azt írja, ha Jesus Navas nem épül fel a bokasérüléséből (valószínüleg fel fog) akkor Deu pótolhatja őt a keretbe! =D>
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.22. 13:33:40

Azért lesz ott Luis Enrique illetve a csapat kapitányai, vezéregyéniségei, hogy az orrára koppintsanak, ha esetleg elszaladna vele a ló. Sajnos, a Kapitány már nem lesz az öltözőben, de kötve hiszem, hogy Xaviék nyugodtan tűrnék, ha folyamatosan öncélúan rohangálna a pályán.
Még nagyon fiatal, a játéka és a hozzáállása is nagyon sokat változhat, fejlődhet még.

Ami mindenképpen pozitívum, hogy lesz egy olyan ember a kispadon, aki ösztönösen támadja a kaput és Telloval ellentétben, nagyon is tud új impulzust adni a csapatnak, ha mondjuk szemmel láthatóan döcög a szekér.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.22. 12:42:39

a sérülése fényében nem lehet teljesen reálisan értékelni a szezonját.
martínez megmondta, hogy mikorra várja a berobbanását, így szezon elejétől fogva fokozatosan építette be, és mikor már eljött az idő, kidőlt vagy 10 fordulóra.
az rengeteg, ráadásul mikor visszatért, akkor ebből az okból kifolyólag is játszott kevesebbet.

máskülönben volt azért konkurencia.
2 szélsővel, 1 támadóbb középpályással játszott legtöbbször az everton.
erre a 3 helyre volt egy deulofeu,mirallas,mcgeady,naismith,pienaar,osman,barkley fogat nagyjából, ez 7 ember, és úgy, hogy ezek közül mindegyik volt szélen is, nem csak azok, akik alapból szélsők, szerette variálni a dolgokat martínez.

sokan féltették, hogy keveset fog játszani, én ettől nem igazán féltem, és be is igazolódott volna, amiben reménykedtem, ha nem sérül meg.
úgy legalább 2000 perce biztosan lett volna a szezonban, így csak 1121 játékperc jutott neki, 4 gól és 4 gólpassz a termés ez alatt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.22. 11:21:52

Albion? Tudtommal az evertonban jatszott es amikor eselyt kapott elt is vele. A jovo csapatanak egyik fontos pillere lehet majd idovel.
A ködös albion, értsd, Anglia. :wink:
Kép
Lezárt