Jeremy Mathieu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
3
7%
2
2
4%
3
2
4%
4
2
4%
5
8
17%
6
5
11%
7
16
35%
8
6
13%
9
0
0 szavazat
10
2
4%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.21. 07:56:59

palesz77 írta:
visca el barca írta: amugy nem néztem vissza, de sztem az első sárga kamu volt, mert nem is ő, hanem dinnye szabálytalanodott.
En most visszaneztem a sargat reggel, o volt, Sterling betort Digne mellett, o meg alavert egyet a 16-os elott. :D Az ertheto volt, de a masodik nekem meg mindig total homaly, hogy ott mire gondolt.. :D
Szerintem hozzá sem ért, homorított egyet a brit, Digne mnegtolta picit, de Matyi konkrétan méterre voplt tőlük.
Mindegy, a második ostobaság volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.10.21. 07:27:34

Úgy néz ki minden korszaknak meg van/lesz a maga Oleguer-je. Szerintem a vezetőségnek hiányérzete lenne, ha nem lenne a keretben egy ilyen dilettáns.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.10.21. 06:26:16

Szeintem csak szimplán nem akart ősszel kiutazni Angliába. :-D Azért ott csak hűvösebb van egy csöppet...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.20. 10:43:07

palesz77 írta: Az ertheto volt, de a masodik nekem meg mindig total homaly, hogy ott mire gondolt.. :D
Lehet, hogy rossz a rövidtávú memóriája, és elfelejtette, hogy két perccel korábban kapott egy sárgát. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.20. 10:37:04

visca el barca írta: amugy nem néztem vissza, de sztem az első sárga kamu volt, mert nem is ő, hanem dinnye szabálytalanodott.
En most visszaneztem a sargat reggel, o volt, Sterling betort Digne mellett, o meg alavert egyet a 16-os elott. :D Az ertheto volt, de a masodik nekem meg mindig total homaly, hogy ott mire gondolt.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.20. 10:29:12

oriási forma :D felrúgta sterlinget, felállt, meg se várta mi lesz a vége, hanem szép csendben lebandukolt a pályáról :D azért ritkán látni ilyet focistától, h nem őrjöng habzó szájjal :D amugy nem néztem vissza, de sztem az első sárga kamu volt, mert nem is ő, hanem dinnye szabálytalanodott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.20. 09:47:28

palesz77 írta:Nemsemmi meccset hozott, bő 35 perc játék, 2 perc alatt 2 sárga.. :D A másodikat mondjuk nem is értem, kiszorított helyzetben volt Sterling, így, hogy sárgája volt, elég hülye ötlet volt.
Az első nem az övé volt, a második meg felesleges volt 3:0-nál.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.20. 08:44:55

Nemsemmi meccset hozott, bő 35 perc játék, 2 perc alatt 2 sárga.. :D A másodikat mondjuk nem is értem, kiszorított helyzetben volt Sterling, így, hogy sárgája volt, elég hülye ötlet volt.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2016.10.03. 09:50:23

A tegnapi meccse borzalmas volt, jegelni kellene egy jó (hosszú) időre. :evil:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.02. 08:42:36

Tromort77 írta:Mathieu lemondta a válogatottságot. Pedig a mostani selejtezőkön is számítottak volna rá, de azt mondta, hogy soká lesz a következő világesemény és Ő már valószínűleg nem lesz ott, úgyhogy inkább átadja a helyét a fiataloknak.
Ideje lenne, hogy a Barcaban is átadja a helyét Marlon Santosnak és egy középcsapat oszlopaként focizzon még pár évet.
Tromort77

2016.10.01. 11:44:16

Mathieu lemondta a válogatottságot. Pedig a mostani selejtezőkön is számítottak volna rá, de azt mondta, hogy soká lesz a következő világesemény és Ő már valószínűleg nem lesz ott, úgyhogy inkább átadja a helyét a fiataloknak.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.09.11. 08:29:07

Zozzy 5 írta:
Nero. írta:
azt nem gondolnám, hogy Umtiti előtt lenne. oké, hogy LE szereti, de nyilván ő is látja, hogy öregszik és mennyi hibával játszott már az előszezonban is, Umtiti ezzel szemben elég megbízható eddig, fiatal és dinamikus. Matyi sztem egyértelmű negyedik számú emberke középre, de az tény, hogy annak tökéletes.

amúgy nekem az sem teljesen egyértelmű az eddigiek alapján, hogy LE-nél még mindig Mascherano a fix kezdő, vagy lehet az a helyzet, hogy idén nem is nagyon lesz már ilyen és erősen rotálja az embereket Pique mellett.

A szerelem vak.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.29. 21:16:44

Nero. írta: Persze hogy van, raadasul Enrique mindig is bizott benne. Kezdo nem lesz de szerintem meg mindig Umtiti elott van meg barmikor johet egy serules/eltiltas is.
azt nem gondolnám, hogy Umtiti előtt lenne. oké, hogy LE szereti, de nyilván ő is látja, hogy öregszik és mennyi hibával játszott már az előszezonban is, Umtiti ezzel szemben elég megbízható eddig, fiatal és dinamikus. Matyi sztem egyértelmű negyedik számú emberke középre, de az tény, hogy annak tökéletes.

amúgy nekem az sem teljesen egyértelmű az eddigiek alapján, hogy LE-nél még mindig Mascherano a fix kezdő, vagy lehet az a helyzet, hogy idén nem is nagyon lesz már ilyen és erősen rotálja az embereket Pique mellett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.29. 20:25:31

Bob_Marley írta:Én nem írnám le még, van még a tankban szerintem.
Persze hogy van, raadasul Enrique mindig is bizott benne. Kezdo nem lesz de szerintem meg mindig Umtiti elott van meg barmikor johet egy serules/eltiltas is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.29. 20:11:23

Én nem írnám le még, van még a tankban szerintem.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.29. 19:55:04

Ha még szeretne focizni és nem csak nézni a kispadról vagy inkább lassan a lelátóról a meccset, akkor neki nagyon gyorsan el kell igazolnia. Egy spanyol középcsapatban még jó lehet. De az idei Barcába nem fog beférni.

Szeretem az ilyen játékosokat, akiknek példaértékű a hozzáállása, de szerintem számára ennyi volt a barcelonai álom.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.15. 23:24:51

Bob_Marley írta:
recrea írta:Digne első tétmeccsén jobban játszott a baloson, mint Matyi valaha. Ha volt ilyen kérdésed Bob, amire ez a válasz, akkor meg is van egy egesz erős érv. Umtitiről ne nyilatkozom, sem Matyi belső védős játékáról, csak a bal védő posztról.
Umtitirol volt szó eddig is, de látod bhv-be is először Matyi került, egyelőre benne jobban bízik Le. Később változik a helyzet, Digne nálam Adrianot kell pótolja. Belülre Kérem az első beugrós. Itt ezen ment a "vita".
Ok, Dignet említetted, de leesett, h nem Matyival kapcsolatban, hanem Alba-val. Abban egyetértek, h Umtiti még egy meccset nem játszott, sztem sem kell előrébb helyezni Matyinál. Amikor kezdő volt középen, nagyrészt szépen megoldotta, a gond a balossal meg a meccsbe szállással volt nála tavaly is, kezdőként közepén hozta a szintet. Mondjuk számomra nem kérdés h gyorsan ki lesz szorítva.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 23:11:40

recrea írta:Digne első tétmeccsén jobban játszott a baloson, mint Matyi valaha. Ha volt ilyen kérdésed Bob, amire ez a válasz, akkor meg is van egy egesz erős érv. Umtitiről ne nyilatkozom, sem Matyi belső védős játékáról, csak a bal védő posztról.
Umtitirol volt szó eddig is, de látod bhv-be is először Matyi került, egyelőre benne jobban bízik Le. Később változik a helyzet, Digne nálam Adrianot kell pótolja. Belülre Kérem az első beugrós. Itt ezen ment a "vita".
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.15. 22:51:14

Digne első tétmeccsén jobban játszott a baloson, mint Matyi valaha. Ha volt ilyen kérdésed Bob, amire ez a válasz, akkor meg is van egy egesz erős érv. Umtitiről ne nyilatkozom, sem Matyi belső védős játékáról, csak a bal védő posztról.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 22:33:30

Umtiti hosszútávra jött ezért nem vágom miért kéne már most előrébb követelni. 22 éves még. Ugyanaz mint Digne, az idő eldönti mi lesz. És én mindig a csapat érdekeit nézem, ezért is tartom most előrébb Matyi. Mert jelenleg a csapatnak ő egy biztos régi pontja mint a full új Umtiti.
Kép
Kép
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.15. 20:39:17

Én általában a Bartra-Matyi vitában szoktam hozzászólni a francia teljesítményéhez. Na most ilyen már nincs. :D Én nem aludtam át az első évét. Az elején rettentően bizonytalan volt, majd feljavult, ez tény. Kiegészítő ember szintjén rendben volt, arra is hoztuk. Bal bekkben nagyon ritkán tudott elfogadható teljesítményt lehozni. Tavaly nem volt jó, a felkészülési meccseken meg még annyira sem.

Konstans a teljesítménye, csak ez nem azt jelenti, hogy jó is. Kezd olyan lenni, mint az Oleguer story. Persze a francia jobb játékos, de lassan 33 éves. Míg Ollé azért játszott, mert katalán nacionalista volt, Matyi azért, mert az edző kedvence. Bob, te írtad sok más szitura, hogy ez nem jótékonysági szervezet. De nem is szeretetszolgálat. Azért mert szimpatikus srác, meg az edző szerelmes belé, nem kéne ennyire mások elé helyezni.

A csapat szempontjából, mert ugye ez a legfontosabb. Ha Umtiti annyit játszik, mint tavaly Bartra, Jeremy elmegy jövőre, és ott lesz egy majdnem 0 perces játékosunk, jó esetben harmadik számú kh-nek. Rossz esetben Masch is lelép, akkor mit csinálunk? Veszünk 2 másik bekket, és majd meglátjuk mi lesz? Matyinak 4. számú középhátvédnek, és harmadik számú balhátvédnek kell lennie idén. Annyit hozzátennék, ha a Masch-Piqué duóból most esne ki valaki, akkor én is a franciát raknám be, egy darabig.

Mathieu szempontjából: azért jött ide, hogy címeket nyerjen. Sikerült. Amíg a Valenciában volt, középszernél senki sem tartotta jobbnak, és nem is az. Persze az élfoci mértékével. Sok, rengeteg jobb játékosnak nincs BL címe, neki van, meg a többi kupa is ugye zsebbe került. Én a helyében már idén leléptem volna, de legkésőbb jövőre.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 20:25:02

Bob_Marley írta: Semmi baj nem volt tegnap Mathieuvel abban a harminc percben amikor játszott. Tavalyi éve meg nem sikerült annyira jól, leírtam mi lehetett ennek az oka, én bízok benne, mert előtte meg nagy hasznunkra volt.

És Umtitivel van az összehasonlítás nem Digne-vel. Egyik sem tett le annyit az asztalra hogy jobbnak mondjam Mathieunél, mert róla tudom mit nyújt, róluk meg még nem tudhatjuk. Amit kapnak lehetőséget élni kell vele és bizonyítani és lehet előrébb lépni,d e ejelenleg nem tuom őket Jeremy elé helyezni.

Mathieu balhátvédként mindig is kritikán aluli volt, nem Digne-vel kell összehasonlítani. És igen, Matyiról tudjuk mire is képes, pont ezért nem érzem egyértelműnek. Az első éve még rendben volt, de ott sem volt kiemelkedő, a tavalyi szezonja, illetve az utóbbi meccsek eléggé ellene szólnak. A lehetőségekkel élni pedig elegendő játékperccel lehet, nem negyedik számú hátvédként.
Matyiról pedig pont egy egyenletes,stabil teljesítményre nem lehet számítani, mert folyamatosan benne van a hibafaktor.
Bob_Marley írta:Ebben továbbra sem értünk egyet, mert nagy ugrás ez neki és Mathieu meg bizonyított. Itt is azt tudom mondani mint egy másik párharcban, hogy nincs ok hú de nagy váltásra.

És a válogatottat meg ha jól rémlik pont felhoztad ellene, hogy a sérülése ellenére sem játszott. Aztán ugye meg mégiscsak be kellett már tegyék.

Én Mathieuben jobban bíznék, mert azt nem lehet rá mondani, hogy nem képes stabil jó teljesítményre, akkor az első évét "átaludtátok". :D Jelenleg Mathieu jobban illik a játékunkba lévén, ismeri is a játékunkat és esetleg szezon végére változhatnak szerepek, de addig nem látom értelmét, mert Jeremyt jobb játékosnak is tartom jelenleg.
Én nem érzem akkora ugrásnak. A Piqué-Masch páros mögött lenni nem hiszem, hogy olyan lépcső lenne amit egy ilyen képességű játékos ne tudna meglépni.
A válogatottat azért hoztam fel, mert beugróként kellett beszállni és abszolút fel tudott nőni a feladathoz, nagyon jó teljesítményt tett le az asztalra.
Az, hogy Mathieut jobbnak tartod az szubjektív, én ennek az ellenkezőjét érzem, plusz fokozatosan, de hatékonyan elkezdődhetne a beépítése, ha már minden bizonnyal kezdőcsapatba szánnák rövid időn belül, nem három év múlva. Már ha bizonyítja, hogy van benne annyi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 19:55:58

S.Agüero írta:Nem képes stabil teljesítményre, tavaly láthattuk...
Tegnap is sokkal megbízhatóbb volt Digne, mint Mathieu a sérüléséig, nem is értem, hogy jobb játékos nálad az öreg...
Semmi baj nem volt tegnap Mathieuvel abban a harminc percben amikor játszott. Tavalyi éve meg nem sikerült annyira jól, leírtam mi lehetett ennek az oka, én bízok benne, mert előtte meg nagy hasznunkra volt.

És Umtitivel van az összehasonlítás nem Digne-vel. Egyik sem tett le annyit az asztalra hogy jobbnak mondjam Mathieunél, mert róla tudom mit nyújt, róluk meg még nem tudhatjuk. Amit kapnak lehetőséget élni kell vele és bizonyítani és lehet előrébb lépni,d e ejelenleg nem tuom őket Jeremy elé helyezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.15. 19:42:21

Nem képes stabil teljesítményre, tavaly láthattuk...
Tegnap is sokkal megbízhatóbb volt Digne, mint Mathieu a sérüléséig, nem is értem, hogy jobb játékos nálad az öreg...
Lezárt