Munir

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.08. 08:11:22

Gareth Tello írta:szerk.: Itt a második is, szép befejezés egy kötény után. https://twitter.com/Barca_A7/status/651828910250983428" target="_blank
Ez szép kis találat volt, kár, hogy egyelőre nem tud ilyen duzzadó önbizalommal játszani nálunk, sokkal nagyobb haszna lenne. Mondjuk így se olyan rossz azért a 3 gólpasszával, de kapu előtt lehetne hasonlóan határozott, mint itt. Remélem hamarosan ezt is megéljük, még van pár hete úgyis alkotni valami érdemlegeset, a játékán mindenesetre szerintem felfedezhető némi javulás - bár szerintem tavaly év elején volt a legjobb, csak semmi nem akart bemenni neki.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.07. 22:54:50

Gareth Tello írta:A spanyol U21-eseknél középcsatárt játszik ma is, a grúzok ellen félidőben 1-1-re áll a csapat, övé a gól: http://www.youtube.com/watch?v=4DzeJhuBs6s" target="_blank
A gólpasszt Deulofeu jegyzi.

szerk.: Itt a második is, szép befejezés egy kötény után. https://twitter.com/Barca_A7/status/651828910250983428" target="_blank
Munir egy hozzá nem értő, totális antifutballista. Értsd már meg!!!!! :mrgreen:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.07. 19:58:38

A spanyol U21-eseknél középcsatárt játszik ma is, a grúzok ellen félidőben 1-1-re áll a csapat, övé a gól: http://www.youtube.com/watch?v=4DzeJhuBs6s" target="_blank
A gólpasszt Deulofeu jegyzi.

szerk.: Itt a második is, szép befejezés egy kötény után. https://twitter.com/Barca_A7/status/651828910250983428" target="_blank
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.30. 07:29:57

Munirnál azt látom,hogy minél többet játszik annál több és jobb megoldásokat választ,Sandro szintén. Szerintem semmivel sem vagyunk velük hátrébb mint mondjuk Pedroval lennénk.
Remélem,hogy legalább az egyikük átesik egy olyan transzformáción mint Sergi Roberto és akkor nem is kell senkit igazolnunk előre! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.09.30. 06:04:12

A két fiatal kényszerből játszik - most bizonyíthatnak. Nagyon helyes, hogy egymás cseréi, mert egyelőre 90 perc sok lenne nekik és a csapatnak is, ha mindketten játszanak. De még egy sérülés és ez is kikerülhetetlen lesz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.30. 02:49:17

roby122 írta:
Andris írta:Megmondom oszinten, en nem lattam meg Sandrotol felkeszulesi meccsen se olyan megmozdulast, ami indokolna a kerettagsagat. Nem sok vizet zavar a padon, szoval nem is bantanam, de tenyleg semmire nem emlekszem, egy finom mozdulatra, jo passzra, nehezen megoldhato jo lovesre..
Munirra ez nem igaz, meg ha eddig keves is amit mutatott elesben.
https://www.youtube.com/watch?v=LYFUP7dVx4g" target="_blank
Pedig akasztott egy elég nagy gólt a Chelsea-nak. Tavaly a Villareal elleni meccset is ő döntötte el.
Sandro mindenképpen jobban akar, küzd, hajt, még ha Munir jobb is ez nagyon nem látszik, és nem lehet megítélni, hogy melyik jobb.
Munirtól a mai meccsen kívül, csak a tavalyi Elche elleni gólja jut eszembe, az 1. fordulóból. Azért ennél Sandro bőven többet mutatott, VISZONT szerintem is Munir a tehetségesebb.
Majd bizonyíthatnak, itt a lehetőség.
Nehéz ez a Munir vs Sandro téma. Számomra kicsit olyan mint Alexis vs Pedro.
Sandronak azért van annyi előnye, hogy valamivel rutinosabb. Egy év a másodosztályban ilyen korban sokat számít. Munir még a Juvenil A-ban volt, mikor Sandro már állandó kezdő a Barca B-ben. Nem is játszott egy teljes évet a másodosztályban, mert fel-fel hívták a felnőttekhez a padra és úgy kell itt bizonyítania Neymar meg Suarez mellett alig 20 évesen.
Ma mindkét gólban komoly érdemei vannak, hétvégén is adott egy assistot, az lett volna az igazi, ha ő sem hagyja ki a lehetőségét.

Én nem úgy látom, hogy nem lenne hajtós. Ma is volt mikor a balhátvéd helyén szerelt aztán letette a labdát és söpört előre. Az alázatot meg nem hiszem, hogy le tudnánk mérni innen.

Bármelyikük is válik be jobban, mindenképp örülni fogok.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.30. 00:22:04

Andris írta:Megmondom oszinten, en nem lattam meg Sandrotol felkeszulesi meccsen se olyan megmozdulast, ami indokolna a kerettagsagat. Nem sok vizet zavar a padon, szoval nem is bantanam, de tenyleg semmire nem emlekszem, egy finom mozdulatra, jo passzra, nehezen megoldhato jo lovesre..
Munirra ez nem igaz, meg ha eddig keves is amit mutatott elesben.
https://www.youtube.com/watch?v=LYFUP7dVx4g" target="_blank
Pedig akasztott egy elég nagy gólt a Chelsea-nak. Tavaly a Villareal elleni meccset is ő döntötte el.
Sandro mindenképpen jobban akar, küzd, hajt, még ha Munir jobb is ez nagyon nem látszik, és nem lehet megítélni, hogy melyik jobb.
Munirtól a mai meccsen kívül, csak a tavalyi Elche elleni gólja jut eszembe, az 1. fordulóból. Azért ennél Sandro bőven többet mutatott, VISZONT szerintem is Munir a tehetségesebb.
Majd bizonyíthatnak, itt a lehetőség.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.29. 23:56:19

Andris írta:
mahitoo írta:Szerintem felesleges veszekedni a Sandro-Munir kérdésben. 2 tehetséges játékos, teljesen más kvalitásokkal. Szerencsére látszik, hogy barátok, jóban vannak. Kapják csak felváltva a lehetőséget, majd az idő eldönti, melyikük lesz jobb. Mindkettőnek drukkolok. :)
Megmondom oszinten, en nem lattam meg Sandrotol felkeszulesi meccsen se olyan megmozdulast, ami indokolna a kerettagsagat. Nem sok vizet zavar a padon, szoval nem is bantanam, de tenyleg semmire nem emlekszem, egy finom mozdulatra, jo passzra, nehezen megoldhato jo lovesre..
Munirra ez nem igaz, meg ha eddig keves is amit mutatott elesben.
A tavalyi szezonban több meccsbe kiválóan szállt be, egyet el is döntött, és ha már nehezen megoldható jó lövésről beszélünk, meg kellene nézni az Ajaxnak lőtt gólját. Mondjuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 23:42:57

mahitoo írta:Szerintem felesleges veszekedni a Sandro-Munir kérdésben. 2 tehetséges játékos, teljesen más kvalitásokkal. Szerencsére látszik, hogy barátok, jóban vannak. Kapják csak felváltva a lehetőséget, majd az idő eldönti, melyikük lesz jobb. Mindkettőnek drukkolok. :)
Megmondom oszinten, en nem lattam meg Sandrotol felkeszulesi meccsen se olyan megmozdulast, ami indokolna a kerettagsagat. Nem sok vizet zavar a padon, szoval nem is bantanam, de tenyleg semmire nem emlekszem, egy finom mozdulatra, jo passzra, nehezen megoldhato jo lovesre..
Munirra ez nem igaz, meg ha eddig keves is amit mutatott elesben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.29. 23:22:41

Szerintem felesleges veszekedni a Sandro-Munir kérdésben. 2 tehetséges játékos, teljesen más kvalitásokkal. Szerencsére látszik, hogy barátok, jóban vannak. Kapják csak felváltva a lehetőséget, majd az idő eldönti, melyikük lesz jobb. Mindkettőnek drukkolok. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 23:18:59

igen, visszanéztem, tényleg ő lőtte :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.09.29. 23:16:17

Jó ez így ahogy van, szerintem.
Sandro teperősebb, hajtósabb játékos, gyakran jön vissza védekezni. Ha befejezni is tudna, nem lenne panaszom rá.
Munir technikásabb, fineszesebb, viszont törékenyebb testalkat, aki nem bír még végig 90 percet.
Kezdjen csak Sandro majd 60. percben Munir, jól van ez így, sztem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 23:15:51

A gólpassz tényleg szép volt, de Sandro összevetésben Ramirez sokkal előrébb tart. Lehet tehetségesebb Munir, de Sandro-n sokkal inkább látszódik az akarat és többet melózik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 23:08:21

visca el barca írta:
raffa írta:Lehet volt megint több rossz megoldása, de már nem annyi mint a hétvégén, és ugye első gólnál az ő lövése jött ki a kapusról, utána ugye gólpassz Suareznek... ;)
SR gólja előtt saurez lőtt.

ma adott egy gólpassz, nagyjából akkor az egyszer mondta a kommentátor a nevét. nem véletlen h sandro kezdett, ezerszer élesebb pali. kár h a 3 nagy zicceréből egyet sem tudott beverni
Szerintem Munir volt!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 23:03:33

raffa írta:Lehet volt megint több rossz megoldása, de már nem annyi mint a hétvégén, és ugye első gólnál az ő lövése jött ki a kapusról, utána ugye gólpassz Suareznek... ;)
SR gólja előtt saurez lőtt.

ma adott egy gólpassz, nagyjából akkor az egyszer mondta a kommentátor a nevét. nem véletlen h sandro kezdett, ezerszer élesebb pali. kár h a 3 nagy zicceréből egyet sem tudott beverni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.29. 23:02:11

A hétvégén jól megszidtam, úgyhogy most őt is megdicsérem. Nagyon szép gólpasszt adott Suareznek. A végén a ziccerénél azért megérdemelte volna a gólt.

Szerintem egálban vannak Sandroval, a spanyolnak is voltak lehetőségei, akár mesterhármast is elérhetett volna.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.29. 23:01:38

Gareth Tello írta:Nocsak, nocsak, ahogy kapja szépen a perceket, csak kezd már szép dolgokat is mutatni, ráadásul úgy, hogy nem is az eredeti posztján játszik. Az elmúlt két szezonjában engem meggyőzött, rendkívül tehetséges játékosnak tartom (és Sandrónál mindenképpen jobb megoldásnak, bár tudom, hogy ezzel nagyjából egyedül vagyok a fórumon), remélhetőleg a következő hetekben bebizonyítja, hogy korai volt még leírni őt.
Nem vagy egyedül. :wink: Sandro egy keményebb, küzdős, befejező csatár. Munir, fineszesebb, technikásabb. Nekem is Munir a favorit, de Sandrónak is drukkolok. 2 szimpatikus srác. És Sandrót is az ekézze, aki először írt a Neymar topickba. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.29. 22:59:17

Gareth Tello írta:Nocsak, nocsak, ahogy kapja szépen a perceket, csak kezd már szép dolgokat is mutatni, ráadásul úgy, hogy nem is az eredeti posztján játszik. Az elmúlt két szezonjában engem meggyőzött, rendkívül tehetséges játékosnak tartom (és Sandrónál mindenképpen jobb megoldásnak, bár tudom, hogy ezzel nagyjából egyedül vagyok a fórumon), remélhetőleg a következő hetekben bebizonyítja, hogy korai volt még leírni őt.
Nem vagy egyedül, látszott a 2 játékos között a különbség, Sandro 3 ajto ablak helyzetet kihagyott, Munír mind a 2 gólban így vagy úgy de benne volt, ráadásul a gólpassza előtt 2 v 3 leverkusen játékos lábára kötött csomót.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 22:57:18

Nagyot küzdött.
A mai meccs alapján, előnyben van Sandro-val szemben.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.29. 22:55:57

Lehet volt megint több rossz megoldása, de már nem annyi mint a hétvégén, és ugye első gólnál az ő lövése jött ki a kapusról, utána ugye gólpassz Suareznek... ;)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 22:53:53

Nocsak, nocsak, ahogy kapja szépen a perceket, csak kezd már szép dolgokat is mutatni, ráadásul úgy, hogy nem is az eredeti posztján játszik. Az elmúlt két szezonjában engem meggyőzött, rendkívül tehetséges játékosnak tartom (és Sandrónál mindenképpen jobb megoldásnak, bár tudom, hogy ezzel nagyjából egyedül vagyok a fórumon), remélhetőleg a következő hetekben bebizonyítja, hogy korai volt még leírni őt.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.27. 11:51:11

Tegnap is nagyon akart, volt pár nagyon szép megoldása, de sajnos sok hibával játszott.
Remélhetőleg ha kap több lehetőséget, akkor belejön :)
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.22. 11:59:23

Csak most tudok ide írni, az nagyon feltűnt, hogy tele volt a gatya a srácnál. Egész meccsen semmit nem mert elvállalni, még a majdnem ziccerét is elgörcsölte, ahelyett, hogy elvállalta volna a kapura törést "tiszta erőből". Az előző szezonban tökösebb volt, de most nagyon nem...
Tudom keveset játszik, szinte soha, de ez itt kevés lesz, őt hiba volt felhozni, Sandro-val semmi bajom, ő is izgult, de fizikálisan más szint.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.25. 16:22:53

Nero. írta:de egyre jobban világos, hogy ugyanaz a sorsa mint Bojannak, dos Santosnak vagy éppen Deulofeunak...
Tartok ettől én is, pedig tehetséges gyerek nagyon, csak egyszerűen a fizikuma nagyon gyenge. Kéne neki is 1 Gijonos év, mint Halilovicnak, ahol szokhatná a ritmusát és a színvonalát az első osztálynak, ha pedig nem tudna fejlődni, akkor szerintem is búcsút inthetnénk az ő barcás karrierjének. Jelenleg inkább Sandrora tennék pénzt, ha azt kérdeznék tőlem, hogy melyikük marad hosszabb távon a csapatál. Pedig ő is képes szép dolgokra:

Munir El Haddadi 2014/2015 ● Barcelona B
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 15:12:39

Amikor láttam a videót az U19es BL döntőről akkor kezdtem el róla még vidiket nézni, meg olvasgatni hogy mit írnak róla, akkor azthittem nagy zsúgás lesz, de egyre jobban világos, hogy ugyanaz a sorsa mint Bojannak, dos Santosnak vagy éppen Deulofeunak...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Lezárt