Sandro

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
3
17%
2
2
11%
3
2
11%
4
6
33%
5
4
22%
6
1
6%
7
0
0 szavazat
8
0
0 szavazat
9
0
0 szavazat
10
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.18. 14:48:01

Nero. írta:Szerinted. Szerintem meg Guardiola nem véletlenül foglalkoztatta annyit, többek közt egy Chelsea elleni BL elödöntőn
Ja, pont annyira mentünk vele, mint egy Telloval az El Clásicon. :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.18. 14:27:24

Szerinted. Szerintem meg Guardiola nem véletlenül foglalkoztatta annyit, többek közt egy Chelsea elleni BL elödöntőn
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.10.18. 13:01:34

Nero. írta:Ez a Munir/Sandro felhozatal a legrosszabb "a fiatal sajátnevelésű támadó" történetből az elmúlt évek alapján. Dos Santos, Bojan, Tello és Cuenca is jobbak voltak náluk, dehát nem minden papsajt.
Tehetség alapján Munir nem lóg ki abból a sorból, Dos Santos nem kp-s volt? Cuenca pedig szvsz semmivel nem volt jobb mint egy Munir.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.18. 13:01:19

Nero. írta:Ez a Munir/Sandro felhozatal a legrosszabb "a fiatal sajátnevelésű támadó" történetből az elmúlt évek alapján. Dos Santos, Bojan, Tello és Cuenca is jobbak voltak náluk, dehát nem minden papsajt.

Mondjuk fogalmazzuk át ezt úgy, hogy ígéretesebb volt az a vonal.
Aztán egyik sem hozta ki magából amit vártunk,vártak tőlük.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.18. 12:50:33

Ez a Munir/Sandro felhozatal a legrosszabb "a fiatal sajátnevelésű támadó" történetből az elmúlt évek alapján. Dos Santos, Bojan, Tello és Cuenca is jobbak voltak náluk, dehát nem minden papsajt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.18. 12:48:05

Cseri írta:Nem olyan rég játszott egy Tello nevű fiatal játékos a Barcaban,aki tényleg nem volt sokoldalú,de az olyan helyzeteket,amit tegnap pl. Sandro az égbe lőtt, elég nagy százalékban értékesítette annak idején. Szerintem pl. Ő is hasznosabb tagja volt a csapatnak,mint jelenleg a Munir-Sandro páros bármelyik tagja, és Ő sem volt sokkal öregebb,amikor a Barcában szerepelt.
Így van sőt volt még egy Isaac Cuenca is, aki nem játszott éppen rosszul, viszont most, hogy Messi Iniesta sérült, Pedro pedig elment, nincs más játékos előre. Szóval muszáj játszatni őket, és ha már játszhatnak bízhatunk is bennük, hogy lesz belőlük valami. Ennél nagyobb lehetősége egyiknek se lesz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.18. 12:47:08

Cseri írta:Nem olyan rég játszott egy Tello nevű fiatal játékos a Barcaban,aki tényleg nem volt sokoldalú,de az olyan helyzeteket,amit tegnap pl. Sandro az égbe lőtt, elég nagy százalékban értékesítette annak idején.
Azért voltak neki is nagy lövései.. :D Persze értem mit mondasz, igazad is van ebben, az idei Sandronál tényleg hasznosabb volt kapu előtt Tello, csak ez most hirtelen beugrott - Thiago nagy zsugát adott a lövés előtt amúgy.
Messias2 írta:Szezon előtt, illetve előszezon után azt gondoltam, h Sandro készebb játékos, mint Munir, de revideálnom kell az álláspontomat.
Én is kezdek hasonlóan érezni, pedig Sandrot jobban komálom, de semmi nem jön neki most össze. Munir valamivel hasznosabb szerintem most, kedden gondolom kezdeni is fog.
visca el barca írta:messi visszatérésével, nolito megvásárlásával, és arda hadrendbe állításával egyik sem fog a jövőben túl sokat szerepelni, max sörmeccseken kapnak a végén 20 perceket.
Ez meg így van.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.10.18. 12:26:10

Nem olyan rég játszott egy Tello nevű fiatal játékos a Barcaban,aki tényleg nem volt sokoldalú,de az olyan helyzeteket,amit tegnap pl. Sandro az égbe lőtt, elég nagy százalékban értékesítette annak idején. Szerintem pl. Ő is hasznosabb tagja volt a csapatnak,mint jelenleg a Munir-Sandro páros bármelyik tagja, és Ő sem volt sokkal öregebb,amikor a Barcában szerepelt.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.18. 12:09:12

visca el barca írta:messi visszatérésével, nolito megvásárlásával, és arda hadrendbe állításával egyik sem fog a jövőben túl sokat szerepelni, max sörmeccseken kapnak a végén 20 perceket. valljuk be, hogy többet egyik sem érdemel jelenleg. az égadta világon semmit nem tudnak hozzátenni a játékhoz. kellenek h meglegyen a 11 ember, de ennyi.
Még mindketten nagyon a pályájuk elején vannak! Munír, nem játszik rosszul a jobb oldalon, szerintem tegnap is elment játéka. Szóval őt biztosan nem temetném. Sandro neki jelenleg, olyan Iniesta jelegű kezdése van, neki volt úgy, hogy sose jött össze a gól, hol kapufa, hol beleléptek a lövéseibe, hol pedig a kapus mentett.

Sörmeccs nem nagyon van, azért a tegnapi sem volt olyan magabiztos siker sokáig, de még kb egy hónapjuk van bizonyítani. És Munír már megérdemli a meccs végi 10-15 perceket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.18. 11:37:42

messi visszatérésével, nolito megvásárlásával, és arda hadrendbe állításával egyik sem fog a jövőben túl sokat szerepelni, max sörmeccseken kapnak a végén 20 perceket. valljuk be, hogy többet egyik sem érdemel jelenleg. az égadta világon semmit nem tudnak hozzátenni a játékhoz. kellenek h meglegyen a 11 ember, de ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.17. 23:48:41

Érdekes, h ide eddig nem írt senki a meccs után. Nagyon gyengén játszott, értékelhető megmozdulására nem emlékszem. Szezon előtt, illetve előszezon után azt gondoltam, h Sandro készebb játékos, mint Munir, de revideálnom kell az álláspontomat. Munir tehetségesebb és hasznosabb játékos. Sandro nagyon akar bizonyítani, de ez sokszor görcsösségbe fullad. Sevilla ellen is nagy helyzetet hagyott ki, ma ziccerben vágta ki a stadionból. Úgy látszik nem bírja a nyomást. Mindenesetre nálam most Munir előtte van, és ezt ő is érzi. Nem véletlenül bosszankodott a cseréje után.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.22. 16:28:59

MichaaBee írta:Emlékszem, egy olyan 7 éve Pedróval kapcsolatban zajlottak nagyon hasonló viták. :D Senki nem gondolta, hogy ő lesz a jövő sztárja, de a fórum fele egyet értett abban, hogy hasznos kiegészítőember lehet évekig, ha a flikkflakkot nem is ő fogja hozni. Sandróval kapcsolatban is hasonló az érzésem, itt volt évekig Munir hírének árnyékában, aztán most mégis úgy tűnik, hogy a robusztusabb Sandro lehet az, aki megragad itt. Pont azért, mert tőle senki sem várja, hogy az MSN-ből bárkit is kiszorítson, senki nem vár tőle hosszú távú kezdőtagságot, talán még ő magától sem, de pont ezért elképzelhető, hogy egy stabil csereemberként horgonyt vet a csapatnál. Nekem szimpatikus a játéka, a hozzáállása és kellően gólérzékenynek tartom.
Maximálisan egyetértek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.22. 15:26:42

Kapott egy kisebb rúgást a hétvégi meccsen, úgyhogy a Celta elleni keretből kimaradt.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.09.04. 08:32:16

Emlékszem, egy olyan 7 éve Pedróval kapcsolatban zajlottak nagyon hasonló viták. :D Senki nem gondolta, hogy ő lesz a jövő sztárja, de a fórum fele egyet értett abban, hogy hasznos kiegészítőember lehet évekig, ha a flikkflakkot nem is ő fogja hozni. Sandróval kapcsolatban is hasonló az érzésem, itt volt évekig Munir hírének árnyékában, aztán most mégis úgy tűnik, hogy a robusztusabb Sandro lehet az, aki megragad itt. Pont azért, mert tőle senki sem várja, hogy az MSN-ből bárkit is kiszorítson, senki nem vár tőle hosszú távú kezdőtagságot, talán még ő magától sem, de pont ezért elképzelhető, hogy egy stabil csereemberként horgonyt vet a csapatnál. Nekem szimpatikus a játéka, a hozzáállása és kellően gólérzékenynek tartom.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.09.04. 07:34:05

Chino írta: Ez az X kifejezés szerintem nem állja meg a helyét, mert bőven vannak olyan példák, akikben nem volt X csak meló és ott voltak a végén. Ma már az X amúgy sem jelent sokat, kitartás, akarat sokkal nagyobb tényező a mai fociban.
Szerintem inkább pont mostanában vagyunk elkényeztetve X manyusokkal. Elég ha Messire, Neyre, vagy - urambocsá - akár CR-re gondolunk! Az elmúlt 30 évben nem emlékszem olyanra, hogy három ilyen kaliberű játékost láthattunk játszani hétről hétre. Hmmm vagy legalábbis támadó poszton... Klasszis játékosok mindig voltak, meg lesznek is de ők még ahhoz is hozzátesznek egy lapáttal. Élvezzük, amíg lehet...
Amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz Sandroval kapcsolatban. Tipikus befejező ember lehet. Ha kitartóan dolgozik odaérhet Pedró egykori szintjére. Kérdés, hogy tud-e továbbfejlődni, vagy megreked egy szinten, mint Tello tette. :?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.04. 00:19:00

Chino írta:
palesz77 írta: Én annyira nem érzem extrának, jó, meg ügyes, csak az X nincs meg benne szerintem. Tello is például rengeteg hasonlóan nagy gólt lőtt - ráadásul tétmeccseken -, mégsem fogja ő sem megváltani a világot soha. Sandro se hiszem, hogy annál a szintnél sokkal többre viszi, csak alapjáraton jobban passzol hozzánk szerintem, ezért hasznosabb lehet nekünk hosszútávon - kombinatív játék eléggé megy neki, nem csak futni tud.

Aztán remélem tévedek, és klasszis lesz a srác, de egyelőre nem úgy tűnik nekem.
Én sem hiszem, hogy valaha klasszissá nőné ki magát. Egy válogatott szint viszont simán benne van. Nincs meg benne az a plusz, ami mondjuk Munir-ban megvan, csak vele az a gond, hogy valamiért nem tudja kihozni magából. Mondjuk a B-ben nem tolta rosszul, bár ott tegyük hozzá a posztján játszott, mert a vak is látja, hogy a bal oldal totál homály neki.
Sandro engem inkább Pedrora emlékeztet, ami a játékstílusát illeti. Ha egy olyan szintet tud hozni, amit Pedro abban a két évében Pep alatt, akkor már nagyon jól jártunk.
Azért tegyük hozzá, hogy Sandro tényleg nem egy labdazsonglőr típus, de Tello-t azért bőven veri ilyen téren, mert ő tényleg olyan egyszerű, mint az ásóbot.
Lehet, hogy voltak góljai, meg jól megy a Portoban, de kreativitás, kombinatív játék nála olyan messze van, ami ide kevés. Nem elég, ha valaki gólerős (bár azért ő sem ontotta a gólokat, főleg nem nagyobb csapatok ellen. Kb. ilyen 15-20. 4-5 gólos győzelmekkor), a játékhoz is hozzá kell tenni, amellett amikor Tello itt volt, azt hiszem vagy két évvel idősebb is volt.
Ezzel én is így vagyok, hogy kicsit Pedro hasonmás és nekem pont ezért is nagy kedvencem. Lehet nem egy fülén megpörgető, de szerintem is ha folytatja tovább a munkát, akkor odafog egyszer kerülni aztán meglátjuk megmarad vagy sem. Rohadt fiatal még és én sem zárom ki annak lehetőségét, hogy akár kezdő is lehessen idővel, de ha nem is kezdő, de egy fontos kiegészítő, beugró játékos. Ez az X kifejezés szerintem nem állja meg a helyét, mert bőven vannak olyan példák, akikben nem volt X csak meló és ott voltak a végén. Ma már az X amúgy sem jelent sokat, kitartás, akarat sokkal nagyobb tényező a mai fociban. Én szurkolok Sandro-nak nekem nagyon tetszik a játéka. Küzd hajt megy a labdákért és támadásban sem ügyetlen. Gyors, képzett, jól passzol.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.04. 00:01:20

palesz77 írta: Én annyira nem érzem extrának, jó, meg ügyes, csak az X nincs meg benne szerintem. Tello is például rengeteg hasonlóan nagy gólt lőtt - ráadásul tétmeccseken -, mégsem fogja ő sem megváltani a világot soha. Sandro se hiszem, hogy annál a szintnél sokkal többre viszi, csak alapjáraton jobban passzol hozzánk szerintem, ezért hasznosabb lehet nekünk hosszútávon - kombinatív játék eléggé megy neki, nem csak futni tud.

Aztán remélem tévedek, és klasszis lesz a srác, de egyelőre nem úgy tűnik nekem.
Én sem hiszem, hogy valaha klasszissá nőné ki magát. Egy válogatott szint viszont simán benne van. Nincs meg benne az a plusz, ami mondjuk Munir-ban megvan, csak vele az a gond, hogy valamiért nem tudja kihozni magából. Mondjuk a B-ben nem tolta rosszul, bár ott tegyük hozzá a posztján játszott, mert a vak is látja, hogy a bal oldal totál homály neki.
Sandro engem inkább Pedrora emlékeztet, ami a játékstílusát illeti. Ha egy olyan szintet tud hozni, amit Pedro abban a két évében Pep alatt, akkor már nagyon jól jártunk.
Azért tegyük hozzá, hogy Sandro tényleg nem egy labdazsonglőr típus, de Tello-t azért bőven veri ilyen téren, mert ő tényleg olyan egyszerű, mint az ásóbot.
Lehet, hogy voltak góljai, meg jól megy a Portoban, de kreativitás, kombinatív játék nála olyan messze van, ami ide kevés. Nem elég, ha valaki gólerős (bár azért ő sem ontotta a gólokat, főleg nem nagyobb csapatok ellen. Kb. ilyen 15-20. 4-5 gólos győzelmekkor), a játékhoz is hozzá kell tenni, amellett amikor Tello itt volt, azt hiszem vagy két évvel idősebb is volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.03. 22:29:23

ZBarca írta: Meglátjuk, én sokat látok benne, a Chelsea elleni gólja is mestermunka volt. Az idő majd eldönti ezt, szerintem meg van benne a potenciál, hogy 5-6 év múlva már stabil kezdőként számítsunk rá.
Szerintem is van benne potenciál, de nem valószínű, h hosszú távon meg tudna ragadni a kezdőben. Max. jó kis kiegészítő embernek tudom elképzelni. Többször is hangsúlyoztam, h Masia párti vagyok, és inkább onnan építenék be embereket a nagycsapatba a giga-mega igazolások helyett. De sajnos észre kell venni, h ez jelenleg nem megvalósítható. Világmárkává nőtte ki magát a csapat a Pep éra sikerei miatt, ezért muszáj a legnagyobb neveket leigazolni. Emiatt tartom esélytelennek, h megragadjon a kezdőben.
Ha kimenő félben is lesz az MSN, nem hiszem, h a vezetőség a fiatalokat preferálná, sokkal inkább nagy sztárokat fognak hozni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.03. 22:04:18

palesz77 írta:Én annyira nem érzem extrának, jó, meg ügyes, csak az X nincs meg benne szerintem. Tello is például rengeteg hasonlóan nagy gólt lőtt - ráadásul tétmeccseken -, mégsem fogja ő sem megváltani a világot soha. Sandro se hiszem, hogy annál a szintnél sokkal többre viszi, csak alapjáraton jobban passzol hozzánk szerintem, ezért hasznosabb lehet nekünk hosszútávon - kombinatív játék eléggé megy neki, nem csak futni tud.

Aztán remélem tévedek, és klasszis lesz a srác, de egyelőre nem úgy tűnik nekem.
Hát nem tudom, meglátjuk, remélem be fog futni. Amúgy tényleg hasonlít valamennyire Tellora - akit mellesleg bírtam - , bízok benne, hogy Sandro nem fog az ő sorsára jutni. :D
fanbarca írta:Én is bízom benne, de hogy 5-6 éve múlva legyen stabil kezdő?? Az már nagyon késő. :mrgreen:
Messi és Suarez 28, Neymar pedig 23. 5 év múlva 33 illetve 28 évesek lesznek. Az uruguayi nem tudom, mennyire fog visszaesni játékban, Leo valószínűleg visszalép majd addigra a kp-ra, Ney pedig a legjobb korban lesz. Sandronak lenne helye a támadósorban. Amúgy ő még csak 20 éves, 5 év alatt simán fejlődhet annyit, hogy top 5-ös támadó legyen.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.03. 21:48:07

ZBarca írta:Meglátjuk, én sokat látok benne, a Chelsea elleni gólja is mestermunka volt.
Én annyira nem érzem extrának, jó, meg ügyes, csak az X nincs meg benne szerintem. Tello is például rengeteg hasonlóan nagy gólt lőtt - ráadásul tétmeccseken -, mégsem fogja ő sem megváltani a világot soha. Sandro se hiszem, hogy annál a szintnél sokkal többre viszi, csak alapjáraton jobban passzol hozzánk szerintem, ezért hasznosabb lehet nekünk hosszútávon - kombinatív játék eléggé megy neki, nem csak futni tud.

Aztán remélem tévedek, és klasszis lesz a srác, de egyelőre nem úgy tűnik nekem.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.09.03. 21:41:04

Én is bízom benne, de hogy 5-6 éve múlva legyen stabil kezdő?? Az már nagyon késő. :mrgreen:
més que un club
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.03. 21:21:55

palesz77 írta:
ZBarca írta:Nagy potenciál rejtőzik benne, ezt ki kell használni, mert a jövő Barcájának egyik alappillére lehet majd.
Ezt azért kétlem, szerintem beugrósnál többre sose fogja vinni, de aztán ki tudja..
Meglátjuk, én sokat látok benne, a Chelsea elleni gólja is mestermunka volt. Az idő majd eldönti ezt, szerintem meg van benne a potenciál, hogy 5-6 év múlva már stabil kezdőként számítsunk rá.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.03. 20:50:44

Chino írta:Azért valamennyire sajnálom a tagot. Gyakorlatilag van kb. négy hónapja, hogy beverekedje magát a csapatba.
Igazabol szerintem ez nem elvaras toluk, csak hogy beugroskent jok legyenek, az meg neki siman sikerulhet.. Munirnak szerintem nem fog, de Sandro szerintem "bejatssza magat cserekent" a csapatba. Januarban se kezdo szintu jatekost hoznank elvegre..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.03. 14:53:52

Azért valamennyire sajnálom a tagot. Gyakorlatilag van kb. négy hónapja, hogy beverekedje magát a csapatba. Ráadásul egy MSN van előtte, akiket túlságosan nem fognak rotálni, plusz azokon a 10-20 perceken is meg kell osztoznia Munirral (sőt még talán Rafinhaval is). Aztán ott lesz Arda, lehet, hogy jön még egy támadó és reszeltek neki is meg Munirnak is. Igazából egy komolyabb sérülés esetén lehet esélyük.
Ha nem sikerül nagyot alakítaniuk (már pedig nagyon csekély erre az esély) mehetnek a levesbe, ami nem feltétlenül az ő hibájuk lesz. Nem Messi egyikük sem, kell idő nekik,
Az idei szezonban szerintem LE legnagyobb hibája, hogy mindkét fiatalt felhozta, ráadásul úgy néz ki, hogy Sandrot favorizálja akkor meg a marokkói-spanyolnak mi értelme volt?
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.25. 16:13:55

Sandro Ramírez 2014/2015 ● Barcelona B + Sandro gól vs Ajax + Sandro gól vs Chelsea

Szimpatikus csávó nekem nagyon, támadja a kaput ahogy tudja, fizikálisan baromi jó, a lövőkéje is durva, piszok gyors, sokat melózik. Remélem hétvégén ő fog kezdeni Neymar helyén, több lehetőséggel hasznos tagja lehet a keretnek szerintem, legalábbis a Pedro után keletkező űrt be tudja majd tölteni.
ZBarca írta:Nagy potenciál rejtőzik benne, ezt ki kell használni, mert a jövő Barcájának egyik alappillére lehet majd.
Ezt azért kétlem, szerintem beugrósnál többre sose fogja vinni, de aztán ki tudja..
Lezárt