Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.09.27. 17:00:44

A RAC1 szerint a mai edzés előtt hegyi beszédet tartott a játékosoknak, hogy összekapják magukat. Szerinte nagyon ellazázták a Leganés elleni meccset, de úgy véli, túllendülhetnek a jelenlegi helyzeten.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.09.27. 16:53:00

Feast4 írta:Nem vagyok biztos benne, hogy az ilyen meccseken nem mennénk e többre egy 4-2-3-1 felállással. Sőt nem csak az ilyen meccseken hanem általánosságban.

TS-Alba, a twitterkirály,Umtiti, SR- Busquets, Rakitic- szélen jobb szélen Coutinho- bal szélen Dembélé a kettő között Messi, elől Lajos.

Mondjuk igaz, hogy így az a baj, hogy minden játékos akinek védekezni kellene lassú mint a tetű.
Ettől független EV helyében kipróbálnám, a jelenleginél nagyibbat nem égtünk volna.

Ami engem kifejezetten dühít, hogy van egy raklap középpályásunk, Vidal, Artur, Denis, Rafhina de egy sincs akit be lehet tenni amikor látszik, hogy nincs kreativitás, akad a labda meddőn járatjuk.
üdv. egyet értek veled, csak én Cout és Dembit megcserélném, de igen sokkal többre mennénk szerintem is ezzel a felállással. a tegnapi meccsről meg annyit, egyszerűen nem értem EV-t, hangoztatja hogy ő bízik a fiatalokba erre mit csinál berakja a full lassú és támadójátékban teljesen impotens Vermalent balhátvédnek aki úgy fordul mint egy nyerges kamion, nem hogy berakta volna oda Mirandát aki elég korrekt meccseket lehozott a nyáron, de még véletlenül se hívná fel és játszatná, inkább egy colos lassú középhátvédet tol ki oda és ettől a falra tudnék mászni, az egyenlítő góljuknál Miranda simán utol érte volna a madridit. a kreatív középpályásokról meg az a véleményem hogy Rafi jó lenne csak őt a középpálya jobb felén kéne játszatni, mert múltkor is mikor játszott akkor is baloldali középső középpályás volt (és még így se játszott rosszul) pedig jobboson jobban menne neki is.
mvik
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 13:21:14

Állandóan az ötösig akarjuk vinni a labdát száz passzal.Távoli lövés alig akad. Az ellenfelek ezt már ismerik,és állandóan lekontráznak. Az eredmény 70%-30% meddő labdabirtoklás és vereség,vagy döntetlen, esetleg keserves nyertes meccs! Egyre nehezebb lesz így.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2018.09.27. 13:12:53

pep71 írta:A régi Xavi-Ini féle focihoz nem csak az emberállomány nincs meg, hanem azt a játékot már az ő idejükben is(ha sokkal nehezebben is mint most) meg tudták fogni a szervezettebb csapatok pl. Mou féle Inter, mára meg már az összes kis csapat is képes 90 percen keresztül szervezetten buszozni, meg 1-2 kontrát előre rúgni a gyorsabb támadóira.
Erre a támadósorra, aminek Dembelé, Coutinho és Malcom lehet majd az alapja, egy sokkal dinamikusabb,gyorsabb foci illene, nem ez a lötyögés, de ennek az egyik legnagyobb hátráltatója szerintem, nem más mint Messi. A szememben messze ő a legjobb játékos a világon jelen pillanatban, de nagyon beleszokott a Barca féle lassú fociba(ami 1-2 éve megy, meg Tata alatt), tegnap is amikor lett volna lehetőség még az első félidőben megindulni, kontrázni, mindig visszafordult, visszapasszolta a labdát, egyszerűen hozzászokott ehhez a lötyögéshez, ami Busi, Piqué és Suárez mellett nem is volt nehéz..ők pl. egy Klopp féle dinamikus focihoz már kevesek lennének, pedig e felé kellene a Barcának is haladni, de ez csak az én véleményem :D
Nekem is ez a véleményem. Olyan, mintha behúzott fékkel játszana elöl mindenki, nehogy megsértsük a Barca filozófiáját és csak a meddő passzolgatást lehet erőltetni. Dembelében és Coutinhoban óriási potenciál van, C. még csak-csak, de D. nem tud mit kezdeni azzal, hogy nincs támadójáték a szélen, hiába húzná meg, senkinek nem tudja beadni, mert üres a 16-os, csak visszatenni lehet a labdákat hátra, nincsenek érkezők. Középen erőlködünk végig a meccseken ahelyett, hogy széthúznánk a pályát. Szerintem nem a játékosállomány a probléma itt.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.09.27. 11:42:54

SR-t elfelejthetnenk, a jobb oldal atjarohaz, Semedonak pedig eselyt sem ad edzoba. Megint 13 jatekossal akarja vegignyomni a szezont, ebbol nem lesz BL/sem/.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.09.27. 11:20:55

Nem vagyok biztos benne, hogy az ilyen meccseken nem mennénk e többre egy 4-2-3-1 felállással. Sőt nem csak az ilyen meccseken hanem általánosságban.

TS-Alba, a twitterkirály,Umtiti, SR- Busquets, Rakitic- szélen jobb szélen Coutinho- bal szélen Dembélé a kettő között Messi, elől Lajos.

Mondjuk igaz, hogy így az a baj, hogy minden játékos akinek védekezni kellene lassú mint a tetű.
Ettől független EV helyében kipróbálnám, a jelenleginél nagyibbat nem égtünk volna.

Ami engem kifejezetten dühít, hogy van egy raklap középpályásunk, Vidal, Artur, Denis, Rafhina de egy sincs akit be lehet tenni amikor látszik, hogy nincs kreativitás, akad a labda meddőn járatjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2018.09.27. 12:14:23-kor.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 10:57:19

Ezekkel a gondokkal már régóta találkozunk. Mégis Sergi Roberto a jobbhátvéd...
Mégsincs a támadó hármas mellett hadrafogható csatár...Munír?:) ugyan már...
Középpályán hol van Rakitic,Busquets alternatívája?
Azok akik jelen vannakMalcolm,Arthúr,Vidal jelenleg nem képesek még tartósan jó játékra.
Ezért kell mindig a legerősebb csapat a pályán.
Versenyhelyzet,jó öltözői hangulat.Enélkül nincs jó foci sem.Valverde ezt egyenlőre idén nem tudja biztosítani.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.09.27. 10:41:48

pep71 írta:A régi Xavi-Ini féle focihoz nem csak az emberállomány nincs meg, hanem azt a játékot már az ő idejükben is(ha sokkal nehezebben is mint most) meg tudták fogni a szervezettebb csapatok pl. Mou féle Inter, mára meg már az összes kis csapat is képes 90 percen keresztül szervezetten buszozni, meg 1-2 kontrát előre rúgni a gyorsabb támadóira.
+1

A foci fejlődött a Guardiola-korszak óta, és jobban fel vannak készülve erre a stílusra. De persze a Xavi-Iniesta-Busquets középpálya még így is nagy király lenne még ma is, csak mondjuk az akkori teljesítményük 80%-át tudnák emiatt hozni. De helyettük most Rakitic-Busquets-Coutinho középpálya van, akik mondjuk a Xavi-Ini-Busquets középpálya teljesítményének megint csak ilyen 80%-át tudják produkálni (de inkább kevesebbet sajnos). Így a mostani kp. 0,8*0,8 = 0,64, mondjuk 64%-át tudja hozni a jelen viszonyok között annak, amit a Pep-féle tudott a maga korában. Persze a számok hasraütésszerűek, de nagyjából érzékeltetik, hogy mi lehet a baj többek között.

Nekem az első pár meccsünk tetszett, azt láttam, hogy próbálunk kicsit máshogy játszani, hintáztatni a buszt, beívelésekkel operálni, szögletek után is tudtunk gólt szerezni, de az utóbbi meccseken valahogy szétesett minden. Sajnos elnézve a Real meccseket, alapkoncepciót tekintve jelenleg előttünk tartanak (gyors labdajáratás, pálya széthúzása, kontrák, beívelések és stb.), habár a tegnapi bajnokijukon ők sem mutattak ebből meg semmit, és talán még mi teljesítményünket is alulmúlták (meg persze nekik is meg vannak a maguk gondjai).

Persze jobb, ha ezek a hibák most jönnek ki, mintha tavasszal a BL-ben szembesülnénk a gondokkal.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 10:41:17

Hogy Messi beleszarna???
Én úgy látom, hogy Coutinho és ő az,akit érdekelt a tegnapi meccs is. Még az a szerencsénk,hogy Messi még most is bepöttyint gólokat,kioszt asszisztokat,mert ha ez nem lenne a 8-12. hely között ingáznánk.
Ő sosem védekezett.Nem ez a feladata,és remélem sosem lesz az ővé. Ami rá van bízva, azt megteszi.Nem ő tehet róla, hogy képtelenek igazolni,kinevelni egy Alves szintű jobbhátvédet,hogy a kezdő,,gála,, csapat egy emberes megbontása után szétesik minden. A kapott gólokért és a gyenge játékért őt felelőssé tenni,totál képtelenség! Nem azért mert érinthetetlen,hanem azért mert igazságtalan volna.
Közáppályás védekezés,hátsó stabil védelem kell. És agresszív támadójáték,nem állandó ezer passz,mert az már a múlt.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.27. 10:15:03

Aki azt mondja, az ő hibája, annak nincs igaza...
Felnőtt emberekkel nem fog ordítozni, mert minek! Ha nem akarnak a kicseszett sok fizetésükért meg a címerért letenni valamit az asztalra, akkor mit kellene erőlködni! Ilyenkor látszik, mennyire hiányzik a Kapitány! Puhapöcsűek gyülekezete, szánalom, amit előadnak! Minden kiscsapat elleni meccs nehéz, két sort húznak fel a saját térfél felétől a tizenhatosukig. Pep idejében is így volt, szenvedés a köbön! Volt, hogy semmi realitás nem volt a gólhoz, de akkor még Messi is fiatalabb volt, valahogy bepöttyintett egyet. Most azt látom, sétálgat labdavesztéskor, senki nem mer rászólni, pedig kaphatná ő is az ívet, amikor belexarik. Ezzel a hozzáállással olyan messze a BL, mint az utóbbi pár évben...
Vajon ki merné megmondani Messinek, hogy a kapitányi szalag valamiféle felelősséggel is jár!?
Talán Simeone, de ez már csak hipotézis...
Ma egy fullos sztárcsapatnak is vért kell izzadnia a három pontért, mert a fizikum az egyetlen, amit egy szerényebb képességű csapat is oda tud tenni az asztalra és rendszerint oda is teszi!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.09.27. 10:06:51

A régi Xavi-Ini féle focihoz nem csak az emberállomány nincs meg, hanem azt a játékot már az ő idejükben is(ha sokkal nehezebben is mint most) meg tudták fogni a szervezettebb csapatok pl. Mou féle Inter, mára meg már az összes kis csapat is képes 90 percen keresztül szervezetten buszozni, meg 1-2 kontrát előre rúgni a gyorsabb támadóira.
Erre a támadósorra, aminek Dembelé, Coutinho és Malcom lehet majd az alapja, egy sokkal dinamikusabb,gyorsabb foci illene, nem ez a lötyögés, de ennek az egyik legnagyobb hátráltatója szerintem, nem más mint Messi. A szememben messze ő a legjobb játékos a világon jelen pillanatban, de nagyon beleszokott a Barca féle lassú fociba(ami 1-2 éve megy, meg Tata alatt), tegnap is amikor lett volna lehetőség még az első félidőben megindulni, kontrázni, mindig visszafordult, visszapasszolta a labdát, egyszerűen hozzászokott ehhez a lötyögéshez, ami Busi, Piqué és Suárez mellett nem is volt nehéz..ők pl. egy Klopp féle dinamikus focihoz már kevesek lennének, pedig e felé kellene a Barcának is haladni, de ez csak az én véleményem :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.09.27. 09:18:42

Én azt nem értem,hogy szeptemberben mi a fenére tartalékolunk?Nem az egészséges rotálásról beszélek,hanem a tök utolsó ellen miért nem lehet egy 60 percet komolyan focizni,miért kell 1 gól után visszaállni és buta hibákat kikényszeríteni saját magunkból?Tavaly folyton ezt csináltuk,persze sokszor lehoztuk 1 góllal,vagy fordítottunk,de ez akkora baromság.Főleg hogy tavaly se értünk semmit ezzel a nagy lazasággal,mert a bl-ben is egy gólos meccseket hoztunk nagyrészt.

Elküldeni nem fogják,max ha nagyon összezuhanunk és most jön még 3-4 pontvesztés. De nekem ez a nagy lötyögés amit csinálunk nagyon nem tetszik.
ferenc0425
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.04.18. 07:59:37

2018.09.27. 09:06:01

Stalkyard írta:Ha idén sem tud épkézláb támadójátékot felépíteni, szezon végén el kell köszönni tőle.

Ha elfogy a mák faktor, máris nem olyan meggyőző anit csinál. Nekem mondjuk a komplett 2018-as naptári évben való ténykedése nem tetszik. A tavalyi őszt kiválóan lehozta Neymar nélkül es Dembele sérülésével. De januártól kb totál homály a pali nekem. Tavaly nem akartam kritizálni, mert hazai dupla után nem illik.

De nem jo irányba megyunk, ahogy sokan leírtak mar elottem. Tavaly ősz ota megjött Dembele es Coutinho, es Lajos is szintet lépett megye 3-as formából egy combos NB2-esre. Támadójáték meg még mindig nincs. 4-4-2 es antifoci nélkül meg mar a védekezés is kuka.

Várjuk ki a szezon végét. De hogy nem idén nyerünk ujra bl-t, arra jelenleg a havi fizetésemet is feltenném. Es nagyon gyanús, hogy Messi is újabb BL győzelem nélkül fog visszavonulni már.
+1

Tegnapi meccs elgondolkodtatott engem is.. :D Erre a tavalyi duplára alapozva próbálom elhinni, hogy nem az edzővel van a baj, hiszen egy dupla mégis dupla, a bl-ből való kiesés meg a szokásos "kifogásgenerátor" egy rossz meccs és utána tudjuk.. :D De sajnos baj van az edzővel és szerintem a játékosokkal is akikre akarjuk építeni az egész rendszert nem a megfelelő futballisták. Nyilván egyéni kvalitásokat nézve mindegyik egy nagyszerű futballista, de nem hiszem, hogy képesek visszahozni azt a játékot amit játszottunk Xavi-Ini-Messi trio, de még LE idején. Akkor is voltak gyengébb meccsek, de legalább nézhető volt a játék. Arra a játékra, amivel végig vertük a világot, sajnos úgy érzem nagyon sok olyan van a csapatban, aki alkalmatlan. Talán Coutinho akitől láttam olyat, hogy a szokásosnál több kényszeritőt nyomott a társakkal de a többiek.. És ezt se azért gondolom így, mert most kikaptunk, hanem már győztes meccseken sem lehet ezt látni. És sokkal inkább hiszem azt, hogy a győztes meccsek is a kolléga által említett effektusnak köszönhető, amit "mák faktor"-nak hívunk. Hiányoznak az egyérintős lapos passzok. Ez a játék tökéletesen működött, amíg volt egy olyan kp, mint a Busi-Ini-Xavi 3-as. És félek attól, amíg nincs olyan minőségű középpálya, addig felesleges is arra várni, hogy itt majd szép játékkal, BL-t nyerünk, vagy kikapunk a Laganes-től 2-1re. Mert ez a játék fogja hozni magával az eredményeket is. De amíg ezt olyan játékosokkal próbáljuk erőltetni, akik erre alkalmatlanok. Azt se tudom elhinni egyébként, hogy a B csapatból nincs olyan játékos, aki a 213123123millió €-ért vett játékos teljesítményét ne tudná hozni. Nem nézem a B csapat meccseit, de szerintem annak a csapatnak hasonlít a legjobban a játéka arra, amit mi is akarunk játszani.

Remélem valaki rám cáfol, és elhiteti velem, hogy a "több idő kell a játékosoknak" és társai végül beigazolódik..
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.09.27. 00:11:19

Ha idén sem tud épkézláb támadójátékot felépíteni, szezon végén el kell köszönni tőle.

Ha elfogy a mák faktor, máris nem olyan meggyőző anit csinál. Nekem mondjuk a komplett 2018-as naptári évben való ténykedése nem tetszik. A tavalyi őszt kiválóan lehozta Neymar nélkül es Dembele sérülésével. De januártól kb totál homály a pali nekem. Tavaly nem akartam kritizálni, mert hazai dupla után nem illik.

De nem jo irányba megyunk, ahogy sokan leírtak mar elottem. Tavaly ősz ota megjött Dembele es Coutinho, es Lajos is szintet lépett megye 3-as formából egy combos NB2-esre. Támadójáték meg még mindig nincs. 4-4-2 es antifoci nélkül meg mar a védekezés is kuka.

Várjuk ki a szezon végét. De hogy nem idén nyerünk ujra bl-t, arra jelenleg a havi fizetésemet is feltenném. Es nagyon gyanús, hogy Messi is újabb BL győzelem nélkül fog visszavonulni már.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.09.27. 00:10:35

Nem az a bajom, hogy kikaptunk.
Az a bajom, hogy 2-1nél eltelik 15perc, és nem nyúl bele a meccsbe. Megint...
Az új igazolásainkat nem használja rendesen, belekényszerit mindenkit ebbe a lagymatag fosba, amit már 2 éve játszunk.
Mikor rotálni akar, akkor kicseréli egyszerre az egész középpályát. Aztán, mikor Piqué hibájából kapunk 2-t, kit cserél le? Hát persze, hogy a 2 új középpályást.
Két fiatal közül kiválasztja a fiatalabb balhátvédet, amazt elküldi. Mégis miért nem merte ma berakni a kezdőbe?
Középcsatár poszt szerintem eléggé egyértelmü a jelenkori barcában. Tudni kell birkózni, és befejezni az akciókat, akár a semmiből is. Cselezni, helyzetet teremteni hálistennek adott 2123214142 játékos.
Aztán van 2 játékos, akik közül választhat, és megtartja Munirt, akinek semmi köze nincs a középcsatár poszthoz nálunk. Góllövés nincs a vérében, párszor már besült, mégis őt tartotta meg. Simán mondhatta volna Paconak, hogy kuss a neved, és a szerződésed végéig ott fogsz ülni a padon, mert én azt mondom. Munirnak meg megköszönni az eddigi nagy semmit, és elzavarni a Secundába idétlenkedni, mert kb az az ő szintje.
Mi fog történni ez a meccs után? A kezdőt fogja nyomatni addig, amig levegőt tudnak venni, mert kétszer próbálkozott "rotálással", és mindkétszer besült, teszem hozzá, a cserék nem lógtak ki annyira lefelé a csapatban...
Tavaly nagyon védtem Valverdét, mert a semmiből hozott egy majdnem veretlen szezont, de idén, mikor játszani kellene, semmit nem produkál. Nem érzem azt, hogy lenne neki még valami a tarsolyában, hogy ezt megváltoztassa.
Hozzáteszem, a játékunk a veteránok között is megállná a helyét, nem tudjuk felpörgetni a tempót, lassan jár a labda, nehezen nyerünk párharcot a középpályán, ma olyan volt, mint mikor mi játszunk barátságos meccset a veterán taták ellen, akik bár nem nagyon birnak már futni, de technikájuk meg tudásuk még megmaradt a 90es évekből.
SZERK2: Baromi tanácstalannak nézett ki a padon.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2018.09.27. 00:21:08-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.09.26. 22:49:31

MessiNeymarSuarez írta:Őszintén kíváncsi lennék, hogy mennyire maradt tekintélye az öltözőben azok után, hogy az ötletét rátukmálva a csapatra szenvedtek csúfos vereséget, úgy hogy Iniestáék magyaráztak félidőben neki, hogy nem így kéne, és a Barcánál nem így szokás.

Én jó edzőnek tartom, de kérdés hogy mennyire tudja levetkőzni azt, hogy ez már nem egy középcsapat, egyenlőre sajnos úgy tűnik hogy nem, míg Luchonak sikerült.
Tekintélye valószínűleg sosem volt sok, de intelligens a pali nagyon. Csak az ész nem mindig elég, fel is kellene tudnia pörgetni a fiúkat, ami valószínűleg nem megy neki. Így meg pláne rossz ez a kombó, hogy nincs egy Puyol, vagy akár csak egy Mascherano a csapatban, aki felébresztené a fiúkat az ilyen meccseken.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.26. 22:45:25

Őszintén kíváncsi lennék, hogy mennyire maradt tekintélye az öltözőben azok után, hogy az ötletét rátukmálva a csapatra szenvedtek csúfos vereséget, úgy hogy Iniestáék magyaráztak félidőben neki, hogy nem így kéne, és a Barcánál nem így szokás.

Én jó edzőnek tartom, de kérdés hogy mennyire tudja levetkőzni azt, hogy ez már nem egy középcsapat, egyenlőre sajnos úgy tűnik hogy nem, míg Luchonak sikerült.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.09.26. 22:44:51

Ott van még Conte is, vele aztán nem a szokásos tiki-taka menne. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2018.09.26. 21:58:35

geridoss írta:Én sem tartom Barca szintű edzőnek, és a nézhetetlen focija miatt is már régen elzavartam volna, de kit hoznátok helyette ilyenkor, aki szabad?

Mondjuk Mourinho alatt inog a kispad Manchesterben... :lol:
Legálabb lenne védelem :lol:
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.26. 21:56:27

Én sem tartom Barca szintű edzőnek, és a nézhetetlen focija miatt is már régen elzavartam volna, de kit hoznátok helyette ilyenkor, aki szabad?

Mondjuk Mourinho alatt inog a kispad Manchesterben... :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2018.09.26. 21:54:39

Samper írta:Fogalmam sincs, hogy ilyen helyzetben mit kellene csinálni. De hogy valami nagyon határozottat, az biztos.
Szerintem megvárni még az októbert (leginkább az első két hetét) és ha akkor sem javul a helyzet (leginkább játékban), akkor elküldeni. Most még nincs veszíteni való ezzel kapcsolatban, a szezon elején vagyunk. Kell hozni egy világklasszis, neves edzőt bármi áron.

Utálok utólag okos lenni, de már a Roma elleni kiesés után leírtam tavaly: Valverde nem Barca szintű edző.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.09.26. 21:47:51

Fogalmam sincs, hogy ilyen helyzetben mit kellene csinálni. De hogy valami nagyon határozottat, az biztos.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.16. 09:31:09

Valverde várja az átigazolási időszak végét, hogy megtudja, kikkel kell dolgoznia, kikre számíthat. Ezzel ismét deklarálja, hogy ebben neki nincs túl nagy szava. Jobb is, hogy így van, mert ő rövidtávú szempontokat néz. Így fájhat a foga pl. egy Parejora. Persze akkor más kell, hogy a távlati érdekeket képviselje.Reméljük, Abidal ilyennek bizonyul.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.24. 16:11:31

FIFA, AZ ÉV FÉRFI EDZŐJE-DÍJ, 2018
1. Massimiliano Allegri (Juventus)
2. Sztanyiszlav Csercseszov (orosz válogatott)
3. Zlatko Dalic (horvát válogatott)
4. Didier Deschamps (francia válogatott)
5. Pep GUardiola (Manchester City)
6. Jürgen Klopp (Liverpool)
7. Roberto Martínez (belga válogatott)
8. Diego Simeone (Atlético Madrid)
9. Gareth Southgate (angol válogatott)
10. Ernesto Valverde (Barcelona) 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.19. 11:42:18

Samper írta:Nagyon nem mindegy, hogy mit tapasztal Valverde a B csapat legjobbjainak hadra foghatóságával kapcsolatban. Ha van köztük, akik szükség esetén beállíthatók az A-ba is, akkor lesz itt tánc és nagyon meg kell gondolni a "töltelék" tagjainak, hogy érdemes-e maradniok. Ha viszont pillanatnyilag nagy a a távolság a fiatalok és idősebbek között, akkor az érkezésektől és távozásoktól függetlenül idén is látni fogunk töltelék-embert a csapatban.
Senki nem fog feljönni a Bből, szerencsére.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése