Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 10:13:03

Stalkyard írta:
drobika írta: Messi! Szakmai profizmus volt beállítani félsérülten. A Valencia ellen is a rúgás után nem tudott már játszani. Tegnap detto ugyanez volt a helyzet.Nem tudott hozzátenni a mentális jelenlétén kívül. Reméljük, hogy nem lett rosszabb az állapota. Felelőtlenség volt a játszatása. Ennyit EV-ről.
"Nem akartunk semmilyen kockázatot sem vállalni. Messi 100%-os, de inkább a padra neveztük be. Ugyanakkor bármikor beállhat majd" - így Ernesto Valverde segítője, Jon Aspiazu a 'Gol' médiumnak nyilatkozva.

Nem volt félsérült, 100%-os állapotban volt, és egyébként a meccsen sem látszott, hogy gond van vele fizikálisan. Bár gondolom most sem zavartatod magad a tényekkel, mivel neked véleményed van, ami felülír minden hivatalos álláspontot szakmabeliektől. Ez persze nem baj, csak az arroganciából visszavehetnél, amivel szakmai munkát minősítesz.

Az arroganciádból te vehetnél vissza, ugyanis mások kioktatása az arrogancia! Nekem van egy véleményem, amit tiszteltben kellene tartanod, ahogy én is a tiedet. Vagy százan leírták, hogy Messi nem volt 100-as, de ez a tény ne zavarjon, A meccsen pedig igenis látszott, hogy sérült.Másrészről, ha igazad lenne és 100-as lett volna akkor EV nem játszatja ugye a Reál ellen, henm Malcomot játszatja. Elképesztő
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.02.07. 09:49:11

drobika írta: Messi! Szakmai profizmus volt beállítani félsérülten. A Valencia ellen is a rúgás után nem tudott már játszani. Tegnap detto ugyanez volt a helyzet.Nem tudott hozzátenni a mentális jelenlétén kívül. Reméljük, hogy nem lett rosszabb az állapota. Felelőtlenség volt a játszatása. Ennyit EV-ről.
"Nem akartunk semmilyen kockázatot sem vállalni. Messi 100%-os, de inkább a padra neveztük be. Ugyanakkor bármikor beállhat majd" - így Ernesto Valverde segítője, Jon Aspiazu a 'Gol' médiumnak nyilatkozva.

Nem volt félsérült, 100%-os állapotban volt, és egyébként a meccsen sem látszott, hogy gond van vele fizikálisan. Bár gondolom most sem zavartatod magad a tényekkel, mivel neked véleményed van, ami felülír minden hivatalos álláspontot szakmabeliektől. Ez persze nem baj, csak az arroganciából visszavehetnél, amivel szakmai munkát minősítesz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.07. 09:46:41

drobika írta:Hát én meg nem védném meg EV-t!
Malcom beállítása most rotáció! Nevetséges! Azért rakta be,mert nem volt más! SR-t azért már csak nem merte jobb oldali támadónak nevezni egy Madrid ellen.Nem játszatta sosem, lehetőséget sem adott neki.Teljesen mellőzi a srácot, erre megint egy ilyen ember menti meg seggét, mint Dembelé számtalanszor!
Semedo végre jobbhátvéd volt, amíg megint elő nem jön EV-n a SR szindróma, hogy milyen jó jobbhátvéd! Semedo irány a cserepad:) Ez a két ember volt a legjobb a csapatban, igaz hogy EV-nél alig játszanak, de sebaj, végre tovább hosszabbítunk EV-vel!
Lajos végigjátszatása is jó volt grat EV.! Elképesztően érinthetetlen a pali.Bármit csinál, pályán van.
Messi! Szakmai profizmus volt beállítani félsérülten. A Valencia ellen is a rúgás után nem tudott már játszani. Tegnap detto ugyanez volt a helyzet.Nem tudott hozzátenni a mentális jelenlétén kívül. Reméljük, hogy nem lett rosszabb az állapota. Felelőtlenség volt a játszatása. Ennyit EV-ről.
Elhiszem, hogy neked már rémálmaid vannak Valverde-ről, de azért lássuk már reálisan a dolgokat.

1. Miért nevetséges Malcom beállítása? Simán berakhatta volna SR-t előre, akkor meg az lett volna a baj. Mellesleg megjegyzem, hogy Malcom semmivel nem adott több okot a kezdőbe kerülésre, mint SR. A gyerek eddig enyhén szólva nem sokat mutatott.
2. Nem tudom melyik szezont nézed, de Semedo legalább annyit, ha nem többet játszik, mint SR.
3. Suarez valóban gáz, de egy Madrid ellen főleg bármikor benne van a meglepetés, talán én is behoztam volna Boatenget, de ez a lépése még érthető. Viszont nem volt már cserelehetőség.
4. Nem tudom mi alapján döntöd el jobban, mint maga Messi, illetve a profi orvosi stáb, hogy mikor alkalmas a játékra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 08:52:27

Hát én meg nem védném meg EV-t!
Malcom beállítása most rotáció! Nevetséges! Azért rakta be,mert nem volt más! SR-t azért már csak nem merte jobb oldali támadónak nevezni egy Madrid ellen.Nem játszatta sosem, lehetőséget sem adott neki.Teljesen mellőzi a srácot, erre megint egy ilyen ember menti meg seggét, mint Dembelé számtalanszor!
Semedo végre jobbhátvéd volt, amíg megint elő nem jön EV-n a SR szindróma, hogy milyen jó jobbhátvéd! Semedo irány a cserepad:) Ez a két ember volt a legjobb a csapatban, igaz hogy EV-nél alig játszanak, de sebaj, végre tovább hosszabbítunk EV-vel!
Lajos végigjátszatása is jó volt grat EV.! Elképesztően érinthetetlen a pali.Bármit csinál, pályán van.
Messi! Szakmai profizmus volt beállítani félsérülten. A Valencia ellen is a rúgás után nem tudott már játszani. Tegnap detto ugyanez volt a helyzet.Nem tudott hozzátenni a mentális jelenlétén kívül. Reméljük, hogy nem lett rosszabb az állapota. Felelőtlenség volt a játszatása. Ennyit EV-ről.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.07. 08:26:04

Megvédeném Valverdét. Az elején bealudt a csapat, ez nyilvánvaló, két helyezkedési hibát kihasznált a madrid, és más forgatókönyve lett a meccsnek. Viszont 1:1 után nem érte meg kockáztatni. Egy 2:1-es győzelem nem ad annyit a visszavágóra, mint amilyen nehéz helyzetet teremt egy esetleges 1:2. Így teljes mértékben megértem, hogy visszavettünk utána.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.07. 07:24:15

Az első félidő egyértelműen a Madridé volt, ha nem Vinicius játszik, hanem még Ronaldo, akkor sima 3-0 a félidőben. Megköszönhetjük a bénázásukat.
A 2. félidőt jobban kezdtük, jobb volt a csapat, a 60. perc körül, Messi beállása után meg volt egy negyed óránk, amikor látványosan és gyorsan játszottunk, megélénkült nagyon a meccs, aztán az utolsó 10-15 percben igazából már senki sem akart semmit, csak lepörgetni az órát. Csalódás volt kicsit a meccs, de igazságos az eredmény. Semedo és Malcom a csapat legjobbja volt, Suarez, Cou és Busquets meg a legrosszabbak.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.02.07. 07:03:54

markionni írta:
Mert látványosan jobbak voltunk nem csak az eddigi szezon alapján, hanem kb az első perctől kezdve a mai meccsen is. Ha van aki gólra váltja a játékunkat, akkor simán egy sok gólos különbségről beszélünk.
35 percig a Barca kereste magát, bőven Real fölényt érzékeltem az elején. A Barcáé volt a meccs középső periódusa, az eleje és a vége a Madridé szerintem. Lehetőségek alapján igazságos eredmény született.
Egyetértek, bár szerintem a vége nem volt a tiétek. Igazából senkié se. Miután lezajlott mindkét oldalon a dupla csere, nagyon leült a meccs. Kicsit megelégedett mindkét fél az eredménnyel.

Valverde tegnapi elképzeléseibe én láttam rációt, de nem minden sült el jól.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.02.07. 04:29:36

Egy erre az alkalomra összeállt öregfiuk csapatot láttunk egy ereje teljében lévővel szemben. Hízelgő a döntetlen.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2019.02.07. 00:35:00

markionni írta:
Mert látványosan jobbak voltunk nem csak az eddigi szezon alapján, hanem kb az első perctől kezdve a mai meccsen is. Ha van aki gólra váltja a játékunkat, akkor simán egy sok gólos különbségről beszélünk.
35 percig a Barca kereste magát, bőven Real fölényt érzékeltem az elején. A Barcáé volt a meccs középső periódusa, az eleje és a vége a Madridé szerintem. Lehetőségek alapján igazságos eredmény született.
☺ nem egészen!
Az eredmény igazságos persze. De nem az történt , amit írsz.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2019.02.07. 00:23:07

Mert látványosan jobbak voltunk nem csak az eddigi szezon alapján, hanem kb az első perctől kezdve a mai meccsen is. Ha van aki gólra váltja a játékunkat, akkor simán egy sok gólos különbségről beszélünk.
35 percig a Barca kereste magát, bőven Real fölényt érzékeltem az elején. A Barcáé volt a meccs középső periódusa, az eleje és a vége a Madridé szerintem. Lehetőségek alapján igazságos eredmény született.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.06. 23:33:40

Nos, szerintem amúgy igenis az SR-Boateng-Messi sorral a pályán is többet rúgtunk volna ennél az egynél.. :D

De ha nagyon kíváncsi vagy, Messi-Suarez-SR/Coutinho sorral kezdtem volna, és Malcom szélre, Boateng Suarez helyére lehetett volna csere. Mindenesetre semmiképpen sem így csináltam volna, megközelítőleg sem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.02.06. 23:33:12

Én szeretem kritizálni, de ma nem tudom...a kezdő OK volt. Messi lehetett hiányérzet, de gondolom eztbebeszélték az orvosi stábbal.
Feltette Srmedot SR helyett, ami pozitívum, és Messi helyére sem SRt tolta be, hanem bevállalta Malcomot, aki magasan a legjobb és leginkább veszélyes emberünk volt a támadótriónkból.
Nem tudom...nekem úgy tűnt, hogy a meccs elején a Madrid volt fölényben, aztán mi. Suarez ma is botrányos volt, de ezt majd másik topicban
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.06. 23:28:56

Mindeközben van Boatengünk, Sergi Robertonk és láthatóan egészséges Messink is. Csak jobban lehetett volna kezdőt összeállítani, és cserélni is, mint ahogy azt ma sikerült.
Suárezt akkor a Valencia ellen nem kellett volna kezdetni.

De Boatengnél is elmondhatjuk, hogy van nagyjából 90 (?) perc a lábában nálunk, SR meg nem a fénykorát éli a formáját illetően. Messi meg abban a 30 percben, míg pályán volt, nem tett annyit hozzá.

Játékunk volt, ziccerünk már kevésbé.

Másrész Malcom ma nem lefelé lógott ki. Nem hiszem, hogy a Boateng-Messi-SR hármas sokkal több gólt lőtt volna a Luis-Cou-Malcom hármasnál.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.06. 23:23:49

Gondolom az Alena-Boateng-Malcom támadótrió lett volna a kulcs a győzelemhez.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2019.02.06. 23:20:28

Andris írta:Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
Ha ez nem irónia, akkor nem értem.
Ő mondja Lajosnak, hogy ziccer előtti helyzetben essen el a labdában? Vagy Rakiticnek, hogy veszitsen labdákat a kapunktol harminc méterre?
Ne már.
Nyilván nem egy zseni az ember, de azért ha kicsivel is kevésbé mutatunk bohóckodást, most más az összkép.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.06. 23:19:59

MatyiG írta:
Andris írta:Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
Miért?
Mert látványosan jobbak voltunk nem csak az eddigi szezon alapján, hanem kb az első perctől kezdve a mai meccsen is. Ha van aki gólra váltja a játékunkat, akkor simán egy sok gólos különbségről beszélünk. Egy hulla fáradt Suarez, egy tapasztalatlan és sose játszó Malcom és egy fél éve a B szintjét megütni nem képes Coutinho kezdett, majd pedig egy Alena jött cserének a támadósorba.

Mindeközben van Boatengünk, Sergi Robertonk és láthatóan egészséges Messink is. Csak jobban lehetett volna kezdőt összeállítani, és cserélni is, mint ahogy azt ma sikerült.

Mellesleg a játékunk stabilitása is szvsz sokkal inkább Arthur váratlanul csodás egyéni képességeinek és szorgalmának köszönhető, nem a mester zseniális játékfelfogásának.

szerk: én értem, hogy az eredményekkel nehéz vitatkozni, de szerintem manapság annyival jobb keretünk van, mint a legtöbb csapatnak, hogy számomra ez a játék csalódást keltő.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.02.06. 23:17:00

MatyiG írta:
Andris írta:Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
Miért?
Bárki mással 5-0, Kloppal 6-0, Peppel 8-0
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.06. 23:15:02

Andris írta:Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
Így van! A Madrid annyira jól focizott , közünk nem volt a meccshez.Sorra dolgozták ki a helyzeteiket felállt vedelemmel szemben mi meg a félpályát nem tudtuk átlépni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.06. 23:06:26

Andris írta:Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
Miért?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.06. 22:52:55

Csak es kizarolag az o felelossege hogy nem 5-0 lett ez a talalkozo.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.01.31. 18:22:52

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.21. 20:43:36

Ez a január eddig Valverdéé. Csak olyanokat igazolunk, amilyeneket ő akar.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.21. 12:42:55

Okosan rotál, a cseréi is bejönnek mostanában, a védelem is úgyahogy helyreállt, és emellett végre tényleg érdemes leülni a tv elé meccset nézni.

Ha ez kitart a szezon végéig, akkor nem lehet kérdés a hosszabbítás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.01.21. 10:59:32

Samper írta:Tegnapi teljesítrménye meglehetősen kétarcú. És az alacsony nézőszámot se lehet függetleníteni az ő teljesítményétől.
Vasárnap este volt egy kis csapat ellen és a meccs előtt elvileg esett is, igaz a szinte félház még így is kellemetlen
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.21. 10:48:20

Jól forgatja a csapatot az öreg, ezek a rotálások rendben vannak. Nem hittem volna, hogy betartja a szavát. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése