Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.11. 12:57:10

ikajli írta:Azért fura, hogy semmi hivatalos nyilatkozat, vagy ilyesmi nincs, hogy akkor változik-e valami, vagy minden megy a régiben. Azért nem mondhatjuk, hogy nem történt itt semmi, lehet tovább haladni. Vagy csak én maradtam le valamiről?
Nekem az az érzésem, hogy maradni fog végül.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.11. 12:51:34

Azért fura, hogy semmi hivatalos nyilatkozat, vagy ilyesmi nincs, hogy akkor változik-e valami, vagy minden megy a régiben. Azért nem mondhatjuk, hogy nem történt itt semmi, lehet tovább haladni. Vagy csak én maradtam le valamiről?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.11. 08:23:39

Akik Koeman-t várják edzőnek,milyen változást várnak tőle,miben hozna Ő változást? A ligaban már megégett az Evertonnál se hozott semmi extrát,az oranjét rendbe tette ez igaz,de az javarészt fiatal csikókból álló csapat,a Barca nem mostanában lesz az. Értem,hogy váltani kell, én is ezt gondolom,de mindegy kire? Értem,hogy Barca kötődés,meg legenda,de nálam ugyanaz az az edzői karakter,mint Valverde,még talán életkorban is,és Ő legalább a ligát hozza :) Ha holland vonal akkor már inkább Van Bommel vagy Cocu.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.05.09. 23:18:11

Kovbal88 írta: Számít, meg hoz pár milliót a konyhára és különben is, ami jár az jár. Valverde legalább szépen búcsúzna. Azt mondta vállalja a felelőséget.
Engem nem érdekel hogy búcsúzik csak húzzon a rákba.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.05.09. 22:15:37

MatyiG írta:Igen, ezeket a nevenincs FB-oldalakat forrásként feltüntetni erős... Köszi. :)
https://www.sport.es/es/noticias/televi ... ca-7446289" target="_blank
Remélem jó lesz. :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.09. 22:04:28

Igen, ezeket a nevenincs FB-oldalakat forrásként feltüntetni erős... Köszi. :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.05.09. 21:56:30

Subinho írta: Koeman a Valenciánál már megégett, Ten Hag-nak jobban őrülnék.
Igaz, viszont a válogatott kiváló játékot nyújt az irányítása alatt. És a fiatalokat is jól kezeli.
Nem lenne rossz megoldás szerintem.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.09. 21:47:59

Nervo írta:Ezek a nap hírei.

Summary of today's FC Barcelona reports:

• Currently, the favorite candidate to replace Valverde is Ronald Koeman, who is currently coaching the Netherlands.

• The second option is Erik ten Hag, currently coaching Ajax.

• Xavi refused to train FC Barcelona right now.

FC Barcelona Fans Club/ Facebook
Koeman a Valenciánál már megégett, Ten Hag-nak jobban őrülnék.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.05.09. 21:39:20

Nervo írta:Ezek a nap hírei.

Summary of today's FC Barcelona reports:

• Currently, the favorite candidate to replace Valverde is Ronald Koeman, who is currently coaching the Netherlands.

• The second option is Erik ten Hag, currently coaching Ajax.

• Xavi refused to train FC Barcelona right now.

FC Barcelona Fans Club/ Facebook
Valami hitelesebb forrásból légyszi. :)
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.05.09. 20:43:21

Ezek a nap hírei.

Summary of today's FC Barcelona reports:

• Currently, the favorite candidate to replace Valverde is Ronald Koeman, who is currently coaching the Netherlands.

• The second option is Erik ten Hag, currently coaching Ajax.

• Xavi refused to train FC Barcelona right now.

FC Barcelona Fans Club/ Facebook
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.09. 19:33:38

Nervo írta:Cope értesülései szerint Ernesto Valverde az FC Barcelona vezetőedzője nem kíván lemondani posztjáról.

forrás: keresztlabda.hu

Egyéb:

Barcelona has two Dutchman at the top of their wishlist should they sack Ernesto Valverde.

Ronald Koeman is their ideal candidate with Erik ten Hag their second. (Jugones)

http://www.football-oranje.com/" target="_blank
Nincs is rá oka, hogy lemondjon. A Liverpoolt egy meccsen megvertünk, a visszavágón nyújtott gyenge teljesítmény meg nehogymár az ő sara legyen.
Mert Roberto nem tud beadni egy labdát, Suarez nem tud megcsinálni egy cselt. Stb. Van benne része persze, de ez inkább a játékosok hiába volt most, mint az övé. A tavalyi, után ment a nagy fogadkozás, hogy így akarjuk a BL-t, meg nem követjük el ugyanazt a hibát mint Rómában. Ha ez így lett volna, edző nélkül is fel kellett volna szántani a pályát, vért izzadni, ennek a szikráját se láttam.

De nem bánnám ha lelépne, és menne vele, Busquets, Suarez, sajnos Sergi Robertohoz és már Rakitichez se ragaszkodnék, pedig mind kettő nagy kedvencem volt... de ebből úgyse lesz semmi.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.05.09. 19:23:10

Cope értesülései szerint Ernesto Valverde az FC Barcelona vezetőedzője nem kíván lemondani posztjáról.

forrás: keresztlabda.hu

Egyéb:

Barcelona has two Dutchman at the top of their wishlist should they sack Ernesto Valverde.

Ronald Koeman is their ideal candidate with Erik ten Hag their second. (Jugones)

http://www.football-oranje.com/" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.05.09. 10:07:43

Én lassan kezdem nem is annyira bánni a liverpooli fiaskót, feltéve, hogy elemi változások jönnek az edzőben és a keretben.
Ha döntőzünk, akkor nyertünk is volna, ami a nézhetetlen játék és generációváltás elmaradása ellenére többé-kevésbé mindenkit megnyugtatott volna. Egy triplázás után mégsem lehet edzőt elküldeni és játékosokat nyugdíjazni. Az lett volna mind a Reálnál a 3 év BL győzelem után, káosz, üresség, eredménytelenség, útkeresés.
Talán most időben vagyunk.
Valamiben legalábbis csak bízni kell..

Coutinho, Busquets/Rakitic, Gomes, D Suarez, Cilissen, Vermalen, a 2 kölcsön ember mehet nyugodtan. És még pénzt is hoznak.
Sokkal radikálisabb nem nagyon mernék lenni (Suarez,Dembele, Busi, Rakitic mindkettő), mert azért évi 60-70 meccset egy fiatal csapat ennyi fronton még nem bír el.
De Todibo, Wague, De Jong, De Ligt, Puig, Malcom, Dembele oylanok, akikben van fantázia, csak értő kezek kellenek hozzájuk. Előrejátékban viszont kell 1-2 középkorú ütős játékos is minimum. De nem Mata..
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.05.09. 09:23:50

Eddig amúgy olyan edzőkkel nyertünk BL-t akik tudtak önfeledten örülni egy-egy gólnak akár félpályát lefutva önkívületbe, jó mentalitásuk volt látszódott rajtuk hogy tudnak motiválni vörös fejjel ordibálni és a játékosok kb mondhatni havernak tekintették.
Ilyen volt Rijkaard, Pep, Enrique.
Mostani edzőnknél egy esetleges utolsó percbe bevart gól után is max egy kierőszakolt mosolyt tudok elképzelni majd feláll a kbszott guggolásából. Nincs az a kölcsönös bizalom szerintem közte és a játékosok között.
(Magyar fiúknál is Dárdai volt az első ilyen fiatalos játékosokkal haver mentalitású és azért ugrott egy szintet az a válogatott neki köszönhetően) Nem beszélve Zidaneról...
Jó volt látni a az elődöntőknél mind 3 másik csapat edzőjét, miénktől a hányinger kerülget.
Tényleg Neymar óta visszaestünk játékban, mindenki látta de ahogy tavaly ugy idén is vakon elhittük hogy elég lehet ennyi... hát nem elég.
Messi nem kap maga mellé nyáron egy értelmes ügyes vagány középpályást és egy BAL oldali csatárt és egy új edzőt félek hogy a következő lesz az utcsó idénye itt.
Egy Juveval (Cr-MEssi) egy PSGvel sőt egy Cityvel is a karrierének utcsó 3-4 évéből biztos nyerne 2 Bl-t. És ha elmegy hirtelen Messi akkor iszonyat szétesés bevételi szétborulás lesz.
Itt igenis csak a motiváció hiányzott és ilyen szinten kb ennyi lenne az edző szerepe, motiválni egy egy meccs előtt vagy közbe a játékosokat, vagy csak Messit. Torony magasan mi voltunk idén a legjobb tudású legtechnikásabb csapat csak 0 motiváció lett a visszavágóra. Pedig a Wemblyben Spurs ellen is vért izzadtunk látszódott főként Messin h mennyire akar meg a többi meccsen is... pool ellen is otthon mit hajtottunk, bemelegítés után pool ellen Nou Campba összeálltak a srácok és Messi tolt egy motiváló beszédet mutatta a tv.
Lehet elég lenne Messit motiválni de őt csak az edző tudná felspanolni. Láttuk Messi akar akkor bárkit megverünk.
Láttuk az a tavaly középszer madrid csak megnyerte a BL-t újra mert vért ittak minden meccs előtt. Ezt a felspanolt na most szétszedünk titeket mentalitása nálunk a gála11ből kinek van?
Suarez, Messi ha nem billentik ki, Vidal, SR, Pique, Alba talán.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.05.09. 09:21:52

A miénk a világ egyik legjobb kerete? Valaki írta... hááát... ahol a húzóemberek mind 30 felett vannak az nem jó keret maradjunk annyiban. Suarez, Messi, Busquets, Rakitic nem fognak 90percig rohangálni, mert már nem is képesek rá.
José? Hogy ugyanez v még deffenzívebb foci legyen és decemberre összevesszen mindenkivel? Csak őt ne, bárki mást csak a portugált hagyjuk. Egyik kakiból lépnénk át a másikba.

... de majd megerősítik valverdet bartoék...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr12 2019.05.09. 09:24:57-kor.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.09. 09:10:29

Pep visszajon az ifibe, de a nagy meccseken beszedet tart.
Kép
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2019.05.09. 08:42:09

Én tudom a tuti megoldást: Ernőbá maradjon a hazai meccsekre, idegenbeli edzőnek szerződtessük ten Hagot. Remekül kiegészítenék egymást....... :twisted:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.05.09. 08:20:53

Maradjon Valverde, ő lehozza a PD-t meg a spanyol kupát, a bl meccseken meg legyen más az edző :D
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.09. 08:12:37

Tegnap állítólag összeült a vezetőség, hogy döntéseket hozzanak. Erről semmi hír nincs?
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.05.09. 08:05:59

Bob_Marley írta:Egy kupadonto előtt nagy ostobaság lenne szerintem edzőt valtani. Az higy mentálisan ez higy viseli meg, utána el lehet gondolkozni. Én kitartanek mellette.
Való igaz.

A személyes véleményem az, hogy elsősorban az edző rossz döntései miatt buktuk el az elődöntőt. Egy 4-4-2, vel Semedoval és Arthurral a kezdőben, továbbá megfelelő hozzáállással és motovációval valószínűleg esélyük sem lett volna fordítani.

A felelősséget - azt monta - vállalni fogja. Gyakorlatilag ez a lemondását vetíti előre, különben mi mi mást jelentene??

Viszont azért kezeljük helyén a dolgokat: Tavaly is és idén is lényegében egy-egy meccset buktunk el, de piszkosul, minden más téren stabilan teljesített a gárda, ráadásu elindult egy csapatépítés, jöttek minőségi emberek és kiszórásra került az aggasztó mértékű ballaszt nagy része.

Ezzel együtt én is azt mondom, ha BL-t akarunk nyerni kell egy olyan edző, aki jobban tudja motiválni a csapatot. Nem kell kapkodni. Vigye végig a szezont, köszönjön el emelt fővel.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.05.09. 08:02:20

Na közben látom az itt agyondícsért ten Hag is nyomott egy Valverde-set. 3 gólos előnyt egy félidő alatt leadni, az sem rossz teljesítmény. Ráadásul az első meccsen 30 perc után totál leálltak, pedig minden sanszuk megvolt, hogy kivégezzék a leharcolt Tottenham-et. Akkor gondolom most őt is kihúzhatjuk a kívánságlistáról.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.08. 23:50:48

MatyiG írta:
Zsolti írta: Egy ekkora pofon utan senkit se erdekel a cdr.
Engem azért fog érdekelni.
Számít, meg hoz pár milliót a konyhára és különben is, ami jár az jár. Valverde legalább szépen búcsúzna. Azt mondta vállalja a felelőséget.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.05.08. 23:49:51

Valószínű, vagy csak remélem, hogy az, a kupadöntő után fogják bejelenteni a távozását. Aminek személy szerint jobban fogok örülni, mint a kupagyőzelemnek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.05.08. 23:39:00

Zsolti írta:
Bob_Marley írta:Egy kupadonto előtt nagy ostobaság lenne szerintem edzőt valtani. Az higy mentálisan ez higy viseli meg, utána el lehet gondolkozni. Én kitartanek mellette.
Egy ekkora pofon utan senkit se erdekel a cdr.
Még ha a harmadik számú sorozat is, az hogy érdektelen lenne nagyon nagy túlzás. Főleg hogy zsinórban az ötödiket nyerhetnenk, nagyon nem mindegy az a döntő,sőt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.08. 23:36:53

Zsolti írta:
Bob_Marley írta:Egy kupadonto előtt nagy ostobaság lenne szerintem edzőt valtani. Az higy mentálisan ez higy viseli meg, utána el lehet gondolkozni. Én kitartanek mellette.
Egy ekkora pofon utan senkit se erdekel a cdr.
Engem azért fog érdekelni.
Válasz küldése