Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.12.22. 08:30:09

MatyiG írta:Bartót nem tudják újraválasztani 2021-ben.
Miért ne tudnák?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.21. 18:10:48

Ahogy ül a fűben és folyton néz ki a fejéből, akaratlanul is de mindig ez jut eszembe:


Kép



:lol: :lol:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.21. 17:03:39

davi10 írta:Nem akarlak elszomorítani, de ha Róma és Liverpool után nem küldték el, akkor azt egy change.org-os petíció se fogja elintézni :D
lehet ezt kellett volna már az elején is, és már nem lenne itt. ha az a 100 ember alárja, sztem simán kirúgják
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.21. 16:57:07

Forcabarca73 írta:Reméljük h összejön!

https://www.change.org/p/barcelona-fc-f ... =psf_combo_" target="_blank ... efc3383889
De aranyos... :D

Nem akarlak elszomorítani, de ha Róma és Liverpool után nem küldték el, akkor azt egy change.org-os petíció se fogja elintézni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2019.12.21. 16:51:11

Reméljük h összejön!

https://www.change.org/p/barcelona-fc-f ... efc3383889" target="_blank
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.12.21. 13:15:22

NovaProspekt írta:a forrásaim szerint a Pep gyerőköcök a jövő évtől Barcelonában fognak iskolába járni. mivel a felesége is visszaköltözne BCN-be, emellett Pepszi apja is lenyilatkozta, h nem kizárt a visszatérés, így mindjárt bebizonyosodik, hogy ő lesz a következő edzőnk.

én meg most írtam erről pár hsz-szel lejjebb. ez orákulumi kvalitásaimat maximálisan bizonyítja
Annak örülnék, ha Pep legalább egy évre visszajönne, másodedző Xavi lenne, és aztán átadná neki a stafétabotot.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.20. 21:07:34

Bartót nem tudják újraválasztani 2021-ben.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.20. 12:07:18

Vakmacska írta:átemelem ide is a hsz-emet:

Én nem is értem a vezetőséget, hogy EV-ben hol látták meg a Barca-DNS-t?
még az Espanolban is többet játszott, mint nálunk!
Az akkori vezetőség gyorsan meglátta, hogy nincs benne semmi, mert, egy év után túladtak rajta. Csatárként 22 meccs, nyolc gól. És csatárként nem képes támadófocit játszatni, támadó taktikát kialakítani. Vicc
még válogatottságban sem vitte sokra, két év alatt két meccs, nulla gól. Gondolom csere volt csak 10 percre
Szerintem ott, ahol Inaki Williams-ben a ba.szk származást látják Bilbaoban. Ez van az, amikor ragaszkodunk egy elvhez, ami alapvetően szép lenne és becsülendő, de azért na, csak elkezdjük kicsit okosban megoldani dolgokat, kicsit átvariálni ezt vagy azt. A Bilbaoban volt, amikor csak ba.szk származás dominált és csakis az ott születés. Együtt a kettő. Most igazából elég, ha van egy ba.szk unokatesód, vagy a nagyanyád az volt. Hígul itt minden, a Barca vér is erősen vízízű már. Valójában Alexander Hleb és a drága Dmitro Csigrinszkij is Barca DNS-ek, mert játszottak tarcsiként is egy-másfél szezont, vagy mennyit. :D KISPADRA ŐKET!

Valaki írta lent, hogy Valverde csak egy báb. És kinek a kezében? :D Melyik impotens, kezdődő prosztatás vezetőnk kezében? :D Bartoéban? :D Egy kerékcserét nem lehetne rábízni. Úgy elnök ő itt, ahogy egy rendes helyen egy kussban lévő könyvelő lenne. Figyeljétek meg, megint elnök lesz. Elnökké fogják választani, mert a sociók ugyanakkora gyökér se.ggek, mint a britek mutatták meg múlt héten ismét BoJoval, a széphajú udvari bohócukkal.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.20. 08:15:02

Nekem nincs azzal bajom, ha tudatosan átengedjük az ellenfélnek a labdát, sőt, évekig ugattam, h így lehetne megverni betömörülő csapatot, jött LE és láss csodát kontráztunk és sok gólt lőttünk belőle.

Szerdán 1 db kontrát nem tudtunk végigvinni, pedig labda nem volt nálunk, talán egyet, amit Griz megcsinált, utána luftot rúgtunk kétszer ziccerben. Semmit több. Pedig semmi bonyolult nincs benne, kőbe van vésve, hogy kontránál hova megy a labdás és hova a többiek. Nem sikerült.

Lassan azért kezdi mindenki elengedni a makacsságot, miszerint nincs jelenleg jobb edző ide EV-nél :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 21:51:08

a forrásaim szerint a Pep gyerőköcök a jövő évtől Barcelonában fognak iskolába járni. mivel a felesége is visszaköltözne BCN-be, emellett Pepszi apja is lenyilatkozta, h nem kizárt a visszatérés, így mindjárt bebizonyosodik, hogy ő lesz a következő edzőnk.

én meg most írtam erről pár hsz-szel lejjebb. ez orákulumi kvalitásaimat maximálisan bizonyítja
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 21:34:14

optimus írta:
Aham. Busi és Arthur nélkül, őgy hogy ők 4 kp-val áltak fel elég egyértelmű volt hogy nem fogjuk uralni a kp-t. De szerintem erre mindenki felvolt készülve előre is, volt egy kb 5 perces intervallum az első félidőben ami káosz volt, azon kívül végig teljesen tudatosan csináltunk mindent, nem úgy tűnt mintha megleptek volna minket ezzel. Teljesen tudatos volt az is hogy Ter Stegen fellőtte a labdákat laposan Suareznek vagy Griznek, ebből volt is pár megindulásunk az első félidőben. Mindemellett ismétlen a realnak egy ziccere nem volt, de ez nyilván irreleváns.
dehogy volt tudatos.
uralni akarta a kp-t, és gyorsan átjátszani őket, ezért tette fel ezt a kp-t. nem jött be, kár szépíteni.
csababarca írta:
Annyi még, hogy engem meg az untat, hogyha valaki ( :) ) a saját szubjektív véleményét, amit semmiféle ténnyel - csupán annyival hogy én azt láttam - nem tud alátámasztani tényként fogalmazza meg. Gondolom ez téged is zavar hisz tanár emberként, felvilágosult értelmiségiként tobbek közt ez ellen küzdessz.
Az hogy valaki ( :) ) leírja hogy nem látta a meccset, de ez szégyen, tényként, az számomra zavaró, nem tudom számodra az-e.
jah mert te mivel támasztottál alá bármilyen véleményt? semmivel.
én leírtam mi zavart, hogy láttam, és mivel szurkoló vagyok, leírtam az érzéseimet a meccsel kapcsolatban. nem éreztem azt, amit 10ből 9szer éreztem akár az elmúlt években a real ellen, hogy ők próbálnak változtatni, és teljesen mást játszani, mint amit szoktak, hogy azzal hátha meglepnek minket. Pont az volt az erősségünk ellenük, hogy mi kimentünk és csináltuk amit tudunk, ők meg fejre álltak se tudtak sokszor mit tenni.
most tegnap azt láttam, igen láttam, képzeld általában látni kell a meccseket, nem whoscored meg xp, xd statisztikákat bújni, hogy a real véghezvitte amit kitalált. ha ez az volt, hogy Bale bedobja Ramos fejére, akkor azt. De mi nem azt csináltuk amire készültünk, pláne nem azt amit alapból játszani szoktunk. Ezt Valverde is beismerte a nyilatkozatában. De biztos hazudott, csak azért hogy ne lehessen igazam, majd ezt kihozod belőle. :lol:

élőben nem láttam, azóta megnéztem már képzeld, és szerintem szégyen igen, hogy otthon ezt adtuk elő.
nem a 0-0, lehet azt írtam, akkor azért bocs, nem az eredmény, hanem ez az ótvar gyenge produktum.

amúgy nem megmondani akarom neked, hogy mit csinálj meg mit nem, totál nem érdekelsz, de következetlenül nyomod a dumádat, csak hogy ellenkezz, meg kioktass másokat. főleg engem, csak azért is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.12.19. 17:07:06

csababarca írta:
olvasd el a nyilatkozatát, aztán rájösz miben verte bucira.
nem tudtuk kihozni a labdát konkrétan, Messit is elfojtották, amivel nem lett volna baj, mert máskor ilyenkor elő kellene lépnie DeJongnak, Griznek, Lajosnak, Albának stb.

aztán ha ezek meg vannak, ajánlom figyelmedbe, hogy hogy erőltettük rá a realra nem egyszer a saját elképzelésünket, és nekik kellett alapkoncepciót változtatniuk. most ilyenről már nem lehet beszélni, nagyon nem.
Aham. Busi és Arthur nélkül, őgy hogy ők 4 kp-val áltak fel elég egyértelmű volt hogy nem fogjuk uralni a kp-t. De szerintem erre mindenki felvolt készülve előre is, volt egy kb 5 perces intervallum az első félidőben ami káosz volt, azon kívül végig teljesen tudatosan csináltunk mindent, nem úgy tűnt mintha megleptek volna minket ezzel. Teljesen tudatos volt az is hogy Ter Stegen fellőtte a labdákat laposan Suareznek vagy Griznek, ebből volt is pár megindulásunk az első félidőben. Mindemellett ismétlen a realnak egy ziccere nem volt, de ez nyilván irreleváns.

2 éve a Chelsea elleni odavágó nézett ki így csak fordítva, ők teljesen nyugodtan hagyták nekünk hogy birtokoljuk a labdát a térfelükön, mi meg nem tudtunk semmit kezdeni a labdával. Tegnap pont ugyanez volt, akkor mindenki szétsírta a forumot hogy ez vállalhatatlan és szégyen mert az történt amit a Chelsea akart. Most ugyanez történt tegnap, de nyilván nullába voltunk játszva.

Nekik nem kellett alapkoncepciót váltaniuk, tekintve hogy nyugodtan játszhatták az impotens ívelgetős játékukat. Mondom mégegyszer, a legnagyobb taktikai elem az volt hogy Bale bedobja a labdát Ramos fejére. Ez aztán totál nullába, bucira verés. Nem tudom akkor az ilyen 5-0ák meg a tavalyi alázások micsodák, ha ez bucira verés.

De mondom mégegyszer, nekem sem tetszett a tegnapi, szerintem is nekik kellett volna menni és bucira verni őket, de szégyennek, meg kóklernek nevezni a csávót, mikor egy teljesen érthető meccstervvel ment ki szerintem túlzás.
csababarca írta: tudod, te egy vicces figura vagy, már többször írtam, hogy szállj le rólam, mert unom. reagálj másra, tapsolj EV-nek, aztán örülj magadnak.
Ez meg cuki, tippre össze keversz valami tanulóddal, de szerencsére távol vagy attól hogy megmondd nekem mit csináljak :D
Annyi még, hogy engem meg az untat, hogyha valaki ( :) ) a saját szubjektív véleményét, amit semmiféle ténnyel - csupán annyival hogy én azt láttam - nem tud alátámasztani tényként fogalmazza meg. Gondolom ez téged is zavar hisz tanár emberként, felvilágosult értelmiségiként tobbek közt ez ellen küzdessz.
Az hogy valaki ( :) ) leírja hogy nem látta a meccset, de ez szégyen, tényként, az számomra zavaró, nem tudom számodra az-e.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.19. 16:38:34

Alcantara írta: Mindennél beszédesebb, hogy tegnap a "tetűlassú" Busi úgy hiányzott onnan, mint egy falat kenyér.
.
Összegezve azért nyugodtan vehetné a kalapját a mester, csak mondjuk másfél évvel ezelőtt lett volna igazán aktuális.
Na ha valaki nem hiányzott, az Busi. Vele kikaptunk volna. Tudomásul kell venni, hogy egy korszak lejárt Valverdevel együtt. Lehet még egy-egy jobb meccs, de bármikor jöhet a két utolsó. Sőt, tavasszal jön is.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 15:12:29

Alcantara írta:Ezen a kereten Pep sem segítene. Szívesen megnézném én őt itt újra, legalább sokan szembesülnének a ténnyel, hogy nulla a középpályánk és ezen egyetlen edző sem tud változtatni.
Mindennél beszédesebb, hogy tegnap a "tetűlassú" Busi úgy hiányzott onnan, mint egy falat kenyér..
a középpályánk gagyi, de az edző is. Rakiticset és Busit lassan el kell felejteni sajnos, és Vidalt is, ha nagyon veri az asztalt (ő is maximum csereként jó, 30 perc alatti ledarálni mindenkit). az Arthur-De Jong vonal jó lesz, melléjük kell hozni vkit a kezdőbe, pl. ott van a lejáró szerződésű Eriksen. nem vagyok nagy fanja, de egy próbát megér, ő a kp kreativitását felturbózhatja amellett, hogy melós játékos is. bár én fosnak láttam minden meccsen kb., ahol láttam játszani, de egy próbát megér. edző meg szintén új kell, csak ne vmi Setien vagy hasonszűrő váltsa Kóklerdét.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.12.19. 15:04:52

Ezen a kereten Pep sem segítene. Szívesen megnézném én őt itt újra, legalább sokan szembesülnének a ténnyel, hogy nulla a középpályánk és ezen egyetlen edző sem tud változtatni.
Mindennél beszédesebb, hogy tegnap a "tetűlassú" Busi úgy hiányzott onnan, mint egy falat kenyér.
Szerintem agyon nem vertek minket játékban, de tény, hogy már a legtöbb csapat az agyig feltolt pressinget alkalmazza ellenünk. A Madrid sem bírta ezt játszani azért 90 percig, a védelem meg Piqué vezetésével szerintem jól állt a lábán.
Griezmann szerintem elfáradt, azért kapta le, mivel ő volt aki harmónikázott a két tizenhatos között egész meccsen. Suarez meg pihentebb volt, hiszen gyakorlatilag semmit nem csinált.
Griezmannt teljesen kiherélik ezzel az oda-vissza robotolással szerintem, az igazi csatár erényei elvesznek, még a lomha léhűtő 10 meccsenként egyszer varázsol, utána 9 meccsen erőt gyűjt.

Összegezve azért nyugodtan vehetné a kalapját a mester, csak mondjuk másfél évvel ezelőtt lett volna igazán aktuális.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 14:54:26

Ezzel egyetértek: "ZZ kimaxolta a csapatát, viszont nem hiszem, hogy bennünk ez a max."

Annak ellenére, hogy nem nyertek több góllal, miben is vertek - még ha nem is bucira - minket:
- elvették a labdát tőlünk a saját stadionunkban
- azt játszottak, amit ők akartak, nem kellett a mi játékunkhoz alkalmazkodniuk
- nem hagyták, hogy játszuk a játékunkat, irányítsuk a meccset
- védekezésre, kontrázásra kényszerítettek minket, ami nekünk nem fekszik
- elnyomták Messit, ahogy elindult hárman voltak körülötte
- elnyomták a középpályásainkat, ezáltal Lajosnak és Grieznek alig jutott használható labda.

Nem vagyok szakértő, mégis lejött ez még TV-ből is. A szakember a partvonalról meg nem látta, tenni kéne valamit! Jön a kérdés, OK, de mond meg mit tettél volna? Tudom is én? Nem én vagyok a Barcelona vezetőedzője évek óta töretlen bizalommal és csilliárdos fizetéssel.

Gyakorlatilag azt tették, amivel meg lehet ölni a játékunkat. Egyre többet teszik ezt.
Ez alapvetően nem is lett volna probléma, ha fel vagyunk pörögve. Ez nem picsogás. Volt egy Atleti elleni meccs is nemrég, ég és föld volt a kettő. Érdemes megnézni azt a meccset újra.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 14:38:12

optimus írta: Engem érdekelne hogy Zidane tegnap miben verte őt bucira, de komolyan :)
Tekintve hogy a Madrid legtudatosabb koncepciója támadásban az volt hogy bedobásnál Ramos és Varane felfut Bale pedig jó messzire bedobja, és úgy hogy elvileg AGYON VERTEK minket és SZÉTDOMINÁLTÁK a pályát sikerült valami 0.8as xG-t összehozniuk, úgy hogy az egyetlen helyzetük egy szöglet utáni fejes volt.

Ja és neked örülnöd kéne, Busi nem játszott, mondjuk ez meg is látszott tekintve hogy nemtudtuk kihozni a labdát, de te mindig ezt akarod : ))), végre nem játszott a lókötő, a fék.

És külön kíváncsi lennék hogy te hogy nyúltál volna bele a meccsbe tekintve h Busi a meccs előtt lázas volt, azért nem kezdett.
olvasd el a nyilatkozatát, aztán rájösz miben verte bucira.
nem tudtuk kihozni a labdát konkrétan, Messit is elfojtották, amivel nem lett volna baj, mert máskor ilyenkor elő kellene lépnie DeJongnak, Griznek, Lajosnak, Albának stb.

tudod, te egy vicces figura vagy, már többször írtam, hogy szállj le rólam, mert unom. reagálj másra, tapsolj EV-nek, aztán örülj magadnak.

aztán ha ezek meg vannak, ajánlom figyelmedbe, hogy hogy erőltettük rá a realra nem egyszer a saját elképzelésünket, és nekik kellett alapkoncepciót változtatniuk. most ilyenről már nem lehet beszélni, nagyon nem.

nem örültem, hogy Busi nem játszik, mert így Rakitict rakta idétlen pozícióba, totál elvéve Rakitic előnyeit.
Roberto meg kp-n a halál kategória, főleg úgy, hogy random dobogatja be oda. Nekem nem derült ki,hogy mi volt vele a célja.

De jobb lenne, ha erre sem reagálnál már (mondjuk nem is szoktál, csak egyszer általában), mert megint kimagyarázod, holott te is leírtad, hogy miben verte bucira.
de akkor mondok még egyet, szerintem tegnap ZZ kimaxolta a csapatát, viszont nem hiszem, hogy bennünk ez a max.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.12.19. 14:24:33

csababarca írta: irgalmatlan gyenge edző, semmire nem reagál, semmire. folyik a meccsekkel, de belenyúlni nem tud. még sablonjai sincsenek, amik olykor olykor beválnának, ad hoc jelleggel csinálja a munkáját.
Zidane tegnap megette reggelire, bucira volt taktikailag verve, aztán várta, hogy Messi kihúzza a csávából ezredjére. ez a taktikája, erre számított gondolom.
Engem érdekelne hogy Zidane tegnap miben verte őt bucira, de komolyan :)
Tekintve hogy a Madrid legtudatosabb koncepciója támadásban az volt hogy bedobásnál Ramos és Varane felfut Bale pedig jó messzire bedobja, és úgy hogy elvileg AGYON VERTEK minket és SZÉTDOMINÁLTÁK a pályát sikerült valami 0.8as xG-t összehozniuk, úgy hogy az egyetlen helyzetük egy szöglet utáni fejes volt.

Ja és neked örülnöd kéne, Busi nem játszott, mondjuk ez meg is látszott tekintve hogy nemtudtuk kihozni a labdát, de te mindig ezt akarod : ))), végre nem játszott a lókötő, a fék.

És külön kíváncsi lennék hogy te hogy nyúltál volna bele a meccsbe tekintve h Busi a meccs előtt lázas volt, azért nem kezdett.

Hozzá tenném , én sem így csináltam volna a tegnapit, és csinált Valverde ormótlan baromságokat, pl Suarez pályán tartása, A Griz-Fati csere teljesen érthetetlen, így lehet elcseszni egy fiatalt, ez még bőven nem az ő szintje, a végén kihagy egy ziccert és kettétörik a karrierje. Suarez - Perez cserét kellett volna lépni szvsz, a Madrid behozott 2 támadó játékost, erre ő leszedi az egyetlen védekezésben értékelhető támadónkat. wtf
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.12.19. 13:47:06

átemelem ide is a hsz-emet:

Én nem is értem a vezetőséget, hogy EV-ben hol látták meg a Barca-DNS-t?
még az Espanolban is többet játszott, mint nálunk!
Az akkori vezetőség gyorsan meglátta, hogy nincs benne semmi, mert, egy év után túladtak rajta. Csatárként 22 meccs, nyolc gól. És csatárként nem képes támadófocit játszatni, támadó taktikát kialakítani. Vicc
még válogatottságban sem vitte sokra, két év alatt két meccs, nulla gól. Gondolom csere volt csak 10 percre
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 10:40:33

MessiNeymarSuarez írta:Volt ami volt, amit láthattunk 2008 és 2012 között, ahhoz a csillagok együttállásától kezdve minden kellett, hogy akkora csoda szemtanúi lehessünk.(Párosítva a foci igazságtalansággal is, mert az nonszensz hogy az a Barca csak 2 Bl-t nyert, míg a Zidane-féle Real zsinórban 3mat, címvédéssel karöltve)
én nem azért akarom, mert instant Pepbarca 2.0-ára áhítozom, hanem mert jó lenne egy normális edzőre cserélni Ernie-t, bármilyen kóklert én nem hoznék a helyére csak azért, h messze legyen innen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 10:14:58

NovaProspekt írta:Pepet meg kéne dumálni vhogy, hogy jöjjön vissza, ha a Citynél rosszul alakul a sora
Volt ami volt, amit láthattunk 2008 és 2012 között, ahhoz a csillagok együttállásától kezdve minden kellett, hogy akkora csoda szemtanúi lehessünk.(Párosítva a foci igazságtalansággal is, mert az nonszensz hogy az a Barca csak 2 Bl-t nyert, míg a Zidane-féle Real zsinórban 3mat, címvédéssel karöltve)
Pep is nagyon kellett hozzá, de nem várható el tőle hogy ide jöjjön aztán megint olyat produkáljunk, ez lehetetlen(bár szerintem senki sem várna ilyet el, a jelenlegi csapat alapján).
Viszont az biztos, hogy ha ide jönne, és szabad kezet kapna, akkor ég és föld lenne a mostani Valverde-féle játék és az között, amit Guardiola működtetne.
De ez csak egy álom, nem fog ez megvalósulni, 2 dolog miatt sem:

1. Bartomeu amíg nem érzi hogy ég a ház, és amíg nincs veszélyben a pozíciója, addig kizárt hogy kockáztasson, marad a tuti, a báb, aki mindenkinek megfelel, ha Valverdét menesztenék is, jönne egy Valverde 2.0 aki csókolommal köszön az öltözőben a játékosoknak.


2. Guardiola aligha vállalná be azt a hálátlan szerepet, hogy az aranygeneráció megmaradt tagjait ő nyugdíjazza, vagy szorítsa padra 1-2 év múlva.
De ezt ő is megmondta, hogy nem fog visszatérni a Barcába edzőként, úgy meg pláne nem amíg lesznek itt olyanok, akik még itt voltak a Dream Team-ből.
Plusz Luchonál sem volt elhanyagolható Unzué és a stáb munkája(bakker, élményszámba ment, amikor úgy helyre rakták a rögzített helyzetek levédekezését hogy már meg sem izzadt az ember 1-1 szögletnél, miközben előtte minden egyes szöglet, szabadrúgásnál remeghettünk mert szinte nettó gólhelyzetet jelentett), addig Guardiolánál sem lehet elhanyagolni Titoék munkásságát.

Szóval sajnos amíg Bartoéknál nem ég a ház, marad a realitás az, hogy a pillanatnyi hangulattól függ hogy mit produkálnak a srácok, nem Valverde szakértésétől.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 09:51:41

Pepet meg kéne dumálni vhogy, hogy jöjjön vissza, ha a Citynél rosszul alakul a sora
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 09:48:07

Rinku írta:Az a hihetetlen mértékű beleszarok az egészbe fej és impotens k.öcsög pofa, amivel FOLYAMATOSAN jár-kel, ül, áll, lélegzik, az olyan, hogy a hűtőládával verném agyon 98.000 ember előtt. Feljövök az oldalra, és megint az a jó kis hagyományos semmilyen, hoki feje fogad, és a tök lelketlen gyökér nyilatkozatai. Egy vízihullában több élet van... Szégyelljék magukat a sociók, hogy asszisztálnak ehhez a tengernyi mocsokhoz. Társtettesek a morális züllésben, és ezért a kedves-kedvetlen édesanyját minden egyes embernek, akinek lenne eszköz a kezében, és mégis szótlanul ül a nyomorultja.

Nem tudom mikor láttam iylet utoljára, hogy egykapuzott velünk a Madrid a saját pályánkon. Fati is a 83. percben jött be. Zseniális. Tömény zsenialitás a fas.zikám.
Egyetértek.
Ahogy valaki mondta, amilyen az edző, olyan a csapata. Ez meg is látszik a fejeken.
Az viszont garantált, hogy ha idén is behúzza a ligát, akkor marad, és minden a legnagyobb rendben van.

Körbe kéne menni, és megkérdezni a sociokat, hogy őszintén akik 2015-ben a triplázó csapatot látva Bartomeut megszavazták, azok TÉNYLEG elégedettek? És ha igen akkor miért? Azért mert itt játszik még Messi? ilyesmi válaszokra tippelnék.
Biztonsági játékot játszunk, csak biztonság nélkül...Majdnem a dupláját kaptuk eddig be gólokból mint a RM, jó ez így?

Jól a szemére kéne nézni Bartomeunak hogy ebből változás legyen, mert addig amíg nem azt érzi hogy lázong a nép, nem fogja ezt a bábot eltakarítani, és hozni egy karakán edzőt, aki fenéken billenti az elkényelmesedett, "jóazúgy", " nincs probléma" fejeket.

Valverdéről meg nem tudok mit mondani, szinte biztos hogy csak egy báb, és 0 szava van már.
El nem tudtam volna képzelni, hogy egy olyan edző, aki a 2015-ös Barcát dagadtra verte, és még a legjobb Barcának is komoly fejtörést okozott mindig is, mikor akkoriban a Bilbao keret értéke a tizede volt, baszk megkötéssel, egyéniségekben meg összehasonlíthatatlan, az egy ilyen Barcelonával ennyire fhos 0-t tudjon produkálni.

Továbbra is az látszódik, hogy ha a srácok jobb lábbal kelnek fel, akkor lehet valami, ha ballal akkor pedig totális fejetlenség, szervezetlenség van, és erre Valverde nem sok jó behatással tud bírni.
Szezon után elég szép eséllyel mehet majd az ő feje is arra a "tiszteletbeli" listára, akik 3 szezon alatt sem tudtak BL-t nyerni a csapattal, a 2000-ben kirúgott Van Gaal-t követve, ami nem ma volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 09:30:20

Rinku írta:Az a hihetetlen mértékű beleszarok az egészbe fej és impotens k.öcsög pofa, amivel FOLYAMATOSAN jár-kel, ül, áll, lélegzik, az olyan, hogy a hűtőládával verném agyon 98.000 ember előtt. Feljövök az oldalra, és megint az a jó kis hagyományos semmilyen, hoki feje fogad, és a tök lelketlen gyökér nyilatkozatai. Egy vízihullában több élet van... Szégyelljék magukat a sociók, hogy asszisztálnak ehhez a tengernyi mocsokhoz. Társtettesek egy etikai züllésben, és ezért a kedves-kedvetlen édesanyját minden egyes embernek, akinek lenne eszköz a kezében, és mégis szótlanul ül a nyomorultja.
plusz egy.

megint ez a nyilatkozat, "számítottunk" erre. tényleg? akkor miért nem találtál ki valamit? :lol:
irgalmatlan gyenge edző, semmire nem reagál, semmire. folyik a meccsekkel, de belenyúlni nem tud. még sablonjai sincsenek, amik olykor olykor beválnának, ad hoc jelleggel csinálja a munkáját.
Zidane tegnap megette reggelire, bucira volt taktikailag verve, aztán várta, hogy Messi kihúzza a csávából ezredjére. ez a taktikája, erre számított gondolom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.19. 09:25:09

Az a hihetetlen mértékű beleszarok az egészbe fej és impotens k.öcsög pofa, amivel FOLYAMATOSAN jár-kel, ül, áll, lélegzik, az olyan, hogy a hűtőládával verném agyon 98.000 ember előtt. Feljövök az oldalra, és megint az a jó kis hagyományos semmilyen, hoki feje fogad, és a tök lelketlen gyökér nyilatkozatai. Egy vízihullában több élet van... Szégyelljék magukat a sociók, hogy asszisztálnak ehhez a tengernyi mocsokhoz. Társtettesek a morális züllésben, és ezért a kedves-kedvetlen édesanyját minden egyes embernek, akinek lenne eszköz a kezében, és mégis szótlanul ül a nyomorultja.

Nem tudom mikor láttam iylet utoljára, hogy egykapuzott velünk a Madrid a saját pályánkon. Fati is a 83. percben jött be. Zseniális. Tömény zsenialitás a fa.szikám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2019.12.19. 09:30:49-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése