Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 12:03:32

herlius írta:Senki nem utálja EV-t (max drobika), esküszöm nem értem, h itt miért csak szélsőségekben tudnak emberek gondolkodni
Ha már személy szerint meg lettem szólítva! Én is esküszöm nem értem, hogy miért kell személyeskedni? Ha valaki nem ért valakivel egyet, az baj? Az útálja a másikat jó magyar szokás szerint? Elképzelhetetlen, hogy az is ember, és az is jót akar?
EV-vel sokan sok dologban nem értenek egyet!!!!!!!! Nem hiszem, hogy útáljuk! Vannak erényei, van amit jól csinált, és csinál! Az, hogy egy ilyen kerettel lehet másként is dolgozni, az teljesen egyértelmű!
Nem hiszem el,és elszomorító, hogy negatív példaként ki kell emelni valakinek a nevét,és azt sem,hogy miként veszi a bátorságot ehhez valaki egy fórumban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 12:02:53

Hát pedig igaza van, ha jól emlékszem 20+ kaput eltaláló lovesunk volt a visszavágón, csak semmi nem ment be, azon a meccsen bizony rohadt jól játszottunk, és egyébként az odavágón is lohettunk volna 3-4 gólt, elég csak a kapufakra gondolni, vagy a gólvonal előtti mentesre.

10bol 9x szerintem kiejtettuk volna azt a Chelseat.

Ne keverjük össze az Inter elleni párharccal, ahol ugyanúgy emberelőnyben alig volt helyzetünk a visszavágón.

ON
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.04.17. 11:09:46

recrea írta:Senki nem utálja EV-t (max drobika), esküszöm nem értem, h itt miért csak szélsőségekben tudnak emberek gondolkodni :D

Amúgy, a saját szintemen ugyan, de én 30-31 évesen voltam csúcsformában, pedig 23-25 évesen voltam a toppon fizikálisan, a foci mégis jobban ment később, szóval nem igaz, h feltétlenül jobb 20-22 évesen az ember.

A Roma meccs Barcás pályafutásom (ami nem kevés sajnos) magasan legnagyobb égése volt, és ez nagyrészt emberünknek köszönhető, érdekes párhuzamba vonni a 2012-és Chelsea elleni kieséssel, amely párharcban az egyik legjobb focit mutatta be a a csapat a Pep-éra alatt :D

Játékoskeretről felhozni megint érdekes dolog, ilyen mély sose volt még a keret, ennyi hasonló teljesítményű klasszis sem volt még nálunk, két egyforma csapatot ki tud állítani EV, 2-3 kulcspozit kivéve.
Nyilván ez is egy vélemény, de egyetérteni nem fogunk. Gondolom 30-31 évesen azért nem PD és BL-meccseket toltál le szerda-szombat ritmusban, megállás nélkül. Az a fizikai megterhelés, amit ezek a srácok lenyomnak minden szezonban, nem múlik el nyomtalanul egy ilyen felgyorsult, fizikálisan megterhelő fociközegben.
Mellesleg, nem kötekedésből, de ha a tavalyi Roma elleni kudarc jelenti számodra a legnagyobb égést, akkor bizony elég szerény "pályafutásod" lehet a csapat szurkolójaként, ugyanis ennél sokkal megrázóbb eredmények is voltak már korábban a Barca életében. 2012-ben a Chelsea elleni lett volna az egyik legjobb meccse a Pep-csapatnak? Hááát, azért 2-0-ről emberelőnyből elbukni odahaza a továbbjutást egy olyan Chelsea ellen, akit odahaza sorban felpofoztak a bajnokságban... Nekem az legalább akkora bukta volt, mint a tavalyi. Nyilván a friss emlék mindig fájóbb, de én nem érzem azt, hogy ebből az egyetlen eredményből kellene Valverde munkásságát megítélni, főleg mert a játékosok is bőven kivették a részüket abból a kudarcból. Az, hogy Sergi Roberto a meccs elején ziccerben a kapusba lövi a labdát vagy pár perccel később Umtiti állva kíséri a ziccerben kilépő ellenfelet, az mennyiben az edző felelőssége? Ráadásul azt se felejtsük el, hogy honnan indítottuk a tavalyi szezont. Neymar lelépése után egy totálisan széthullott társaságot kellett felépítenie EV-nek, ráaádásul többnyire kényszermegoldásokkal és improvizált csapatszerkezettel. Ehhez képest szvsz bőven hozta az elvárhatót, sőt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.17. 10:57:22

Valóban fájdalmas és gáz volt a Roma elleni kiesés de semmivel se volt nyomasztóbb pillanat mint mondjuk a Bayern elleni 7-0, a Getafe elleni 4-0, a Real elleni sorfal majd ugyanazon az estén egy 4es, stb. stb. Pedig én divat szurkoló vagyok mert csak 2004 óta szurkolok a csapatnak.

Ráadásul tavaly hazain porondon simán dupláztuk + BL negyeddöntő, tehát ezért nehéz elhinni amikor az örök károgók egy ilyen szezon után bemondják az “én már Kubala óta barcás vagyok, mindent átéltem már” féle dumát.

Érdekes hogy a Roma elleni zakót az ő nyakába varrod, de a sikereinkhez nincs köze.

Elárulod nekünk amúgy hogy melyik top bajnokságban játszottál?

A Pep-éra örök emlék, de nem vagyok benne biztos hogy a 2015ös vagy az idei Barca nem oldotta volna meg azt a Chelseat. Tili-toli a végsőkig, még a gólvonalról is passzolni kellett.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.17. 09:42:26

Senki nem utálja EV-t (max drobika), esküszöm nem értem, h itt miért csak szélsőségekben tudnak emberek gondolkodni :D

Amúgy, a saját szintemen ugyan, de én 30-31 évesen voltam csúcsformában, pedig 23-25 évesen voltam a toppon fizikálisan, a foci mégis jobban ment később, szóval nem igaz, h feltétlenül jobb 20-22 évesen az ember.

A Roma meccs Barcás pályafutásom (ami nem kevés sajnos) magasan legnagyobb égése volt, és ez nagyrészt emberünknek köszönhető, érdekes párhuzamba vonni a 2012-és Chelsea elleni kieséssel, amely párharcban az egyik legjobb focit mutatta be a a csapat a Pep-éra alatt :D

Játékoskeretről felhozni megint érdekes dolog, ilyen mély sose volt még a keret, ennyi hasonló teljesítményű klasszis sem volt még nálunk, két egyforma csapatot ki tud állítani EV, 2-3 kulcspozit kivéve.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.04.17. 09:15:42

Nem teljesen értem, hogy honnan ered ez a látványos EV-utálat, mert az eredmények eddig őt igazolják, a játék pedig semmivel sem rosszabb, mint a korábbi években. Azért jobban belegondolva, Pep vagy LE idején is voltak sorozatosan bűnrossz meccseink, ahol a totális tanácstalanság jellemezte a csapatot. Viszont akkoriban Messi kb egy 10-essel fiatalabb, robbanékonyabb volt, később volt egy Neymar-unk, aki bármikor képes volt egy egyéni villanásra, volt egy Iniesta-nk, aki 3 ember között is átfűzte magát, Busi is jóval fiatalabb és valamivel gyorsabb volt, ahogy Suarez is. Azt tudomásul kell venni, hogy a mostani kulcsjátékosaink már túlvannak a csúcsformájukon, ők már nem tudnak olyan sorozatterhelés mellett folyamatosan brillírozni, mint mondjuk Pep idejében. 30 felett már nem pont úgy regenerálódik a szervezet, mint 20-22 évesen. Az új, fiatal játékosok pedig vagy nem érik még el azt a minőséget, vagy lehet hogy soha nem is fogják. Ettől persze még simán nyerhetünk BL-t, mert még így is kimagaslóan jó a csapat, viszont már nem vagyunk olyan egyértelmű favoritok, mint mondjuk 8-10 éve. Azt gondolom, hogy a legtöbb kritika részben abból ered, hogy az "idő mindent megszépít" alapon a legtöbben a kimagaslóan jó meccsekre, brilliáns megmozdulásokra emlékeznek és hajlamosak úgy emlékezni rájuk, mint mindennapos eseményre. Pedig ez korábban sem volt így. Pep idejében is jöttek a sorozatos pofonok a január-februári periódusban, voltak értékelhetetlen meccseink a BL-ben és a bajnokságban is. Valverde egyetlen komoly mellényúlása a tavalyi Roma elleni meccs, bár ott is inkább a játékosok meccs eleji lazasága volt a döntő faktor, illetve nyilvánvaló erőnléti problémák látszódtak a legtöbbjüknél. Erre viszont csak annyit tudok mondani, hogy összeségében ez sem volt nagyobb égés, mint 2012-ben kiesni a bűngyenge Chelsea ellen. És az még egy jóval erősebb Barca volt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 07:58:19

Számomra a Liverpool elleni párharc lesz igazán Valverde vizsgája.

Ha sikerül a Liverpoollal is eljátszani azt, mint a Lyonnal, hogy teljesen semlegesítjük a sebességüket, akkor minden elismerésem Valverdének.

Nem mellesleg ott is egy nagy koponya ül, Klopp, ha rajtuk sikerül túljutni, akkor az nagy királyság lenne.

Én totálisan elfogadnám ezt a mostani állapotot, idegenben lehet hogy nem túl szépen, de tudatosan játszunk, és ez a legfontosabb, otthon meg gálázunk.
Liverpool ellen is egy hazai győzelem után bármikor aláírnék egy csúnya, unalmas, öngólos idegenbeli döntetlent. [-o<


Amúgy nagy pacsi Valverdééknek, hogy újból elővették a kontrákat, látható is hogy mennyire fontos =D>
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.17. 07:05:37

Így kora reggel azt is megtudtuk, h Zidane hülye a taktikához...azért szeretnék én olyan hülye lenni hozzá, mint ő :D :D Akkor talán nem lennék futballvak...

Még mindig nem értem, h miért kéne más edzőt mondani attól, h minősítjük EV szerepét a csapat szereplésében. De én meg arra lennék kiváncsi, h mit tesz ehhez hozzá ő, mert én nem igazán látom, pedig egy raklap klasszisa meg elkölteni való pénze van, mentségemre szól, h futballvak vagyok, így nagyon szeretném, ha felvilágosítanának, akik látják, de erre egyedül Cestus írt értelmes dolgot. Én nagyon szurkolok neki, h nyerjünk meg mindent, nem látom a Liverpoolt sem erősebbnek, de egyáltalán nem miatta. Egyébként miben más a Hofi edzőjének lenni, mint az Olimpiakos-Bilbao féle vonal edzőjének lenni?

Voltak azért olyan edzőink, akik akkor is nyertek meccseket, amikor Messi meg a kapusunk nem élete egyik legjobb formájában volt ;)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.17. 06:04:40

Nevetséges az eredményességét kétségbevonni, ha eredményes. És aki a győzelmeket és a nem gyönyörködtető focit egyatánt a játékosoknak tulajdonítja, az még önellentmondásba is keveredik. Ez bizony Valverde focija ezzel a kerettel.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.04.17. 00:18:25

geridoss írta:Van a szarkazmusnak egy olyan szintje, ami nagyon vicces és jól illik a fórumozóhoz.

Na, amit te csinálsz, az nem ilyen.
Kösz az inputot, sokat számít, legközelebb megcélzom azt a szintet hogy neked tetsszen, hisz ez a legfontosabb, nem az hogy az ember elmondja a saját véleményét.
edit: külön köszi a példát a szarkazmus elfogadható vicces és jópofa szintjére. megpróbálom belőni énis ezt az irigy hónaljmirigy, rekop gyuri, bagi iván szintet, szerintem is nagyon jó humoristák, mindig nevetek rajtuk
geridoss írta: Az, hogy most jól megy a szekér, az nem felejteti el velünk az utóbbi két év meccseinek 95%-ban nézhetetlen semmi játékát. Nem azért küldenénk el Ernőt, mert eredménytelen a csapat, de nem tudom hányszor kell még ezt elmondani, és hányszor kell még neked újra felhozni egy - egy győzelem után ezt. Remélem érthető volt most.
Az hogy olyanokat nyomtok, hogy nem látszik a munkája a csapaton, teljes futballvakság. Nem véletlen mondtam a Simekes hasonlatot, akik itt ilyeneket tolnak hogy a csapat maga nyeri a meccseket, meg nincs semmi nyoma a csapaton, azok a Simek, Bozsik, Gerazoli kaliberű szakértőktől szedik az inputot. Bozsik lenyomja hogy a labda gömbölyű, az nyer akinek több a pénze, a kihagyott helyzetek megbosszulják megukat, meg hogy a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, és ebből bólogatva lejön az hogy a csávó csak áll és néz, sőt sokszor még állni se tud, csak gugol és néz.

De sokszor fel is lett téve a kérdés, hogyha ilyen patentül megy a kritizálás, hogy ezt bárki hozná amit ő, akkor mégis ki jöjjön helyette? De komolyan, ezt csak én feltettem már 10szer de senkinek nincs egy válasza sem, néha jön a random bedobott Pep meg Klopp, aztán amikor válaszul megy az hogy Kloppó eddig annyi címet nyert a Poolal 4 év alatt mint én, akkor meg ja téll, itt címet is kell nyerni. Allegri jön még néha, de ezt csak olyan ember írja be aki nem látott Juve meccset az elmult 3 évben, max olyant ahol épp nyertek a Spurs ellen a bl-ben.

A szépség meg szubjektív, de nem tudom ki játszik tényleg szebb focit. Ilyen Hoffenheimek meg tényleg viccnek is rosszak, teljesen más managelni a két csapatot. Zidane is teljesen hülye a taktikához, szép játékhoz, cserébe értett a játékosok nyelvén, és ez ( meg a többi apróság, bírók meg ilyenek ) hozta neki a címeket. Ilyen Hoffenheim edzője idejönne és csókolommal köszönne Messinek. Na annak sok értelme van.

Az meg külön vicc hogy minden játékosunk kiáll mellette, elismerik a szakmai tudását, és követik a kéréseit, de emellett elkéne küldeni mert nem játszunk elég látványosan egy Leganes elleni meccsen december 8adikán 4órakor.
Külön kedvencem az amikor meg van magyarázva hogy az első félidőben kell eldönteni a meccset 2-3 góllal hisz így sokkal jobban lehet pihenni, mintha a 60adik percig takarékon játszunk és utána 20 perc alatt eldöntjük a meccset. Hogy ennek mi a halál alapja van arra komolyan kíváncsi lennék, valaki magyarázza már meg hogy ezt honnan veszitek, mert ha nem gáz én addig inkább a profi szakembereknek hiszek akik napi kapcsolatban állnak a játékosokkal és centire pontosan megmondják azt is hogy mikor menjenek el wc-re, ellenben azokkal akik annó megyei szinten fociztak, és náluk ez így a szüreti bál másnapján sokkal jobb volt.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.04.16. 23:58:54

Van a szarkazmusnak egy olyan szintje, ami nagyon vicces és jól illik a fórumozóhoz.

Na, amit te csinálsz, az nem ilyen.

Az, hogy most jól megy a szekér, az nem felejteti el velünk az utóbbi két év meccseinek 95%-ban nézhetetlen semmi játékát. Nem azért küldenénk el Ernőt, mert eredménytelen a csapat, de nem tudom hányszor kell még ezt elmondani, és hányszor kell még neked újra felhozni egy - egy győzelem után ezt.

Imádom a sziporkázó játékot, amit játszunk, szemkápráztató játékunk mindig mosolyt csal az arcomra. Melóból sietek haza, hogy láthassam a csapatot, hétről hétre kitörő lelkesedéssel ülök le a stream elé. A játéknál már csak a keret megfelelő forgatása és a cserékkel való bánásmód tetszik jobban, meg hogy mindig ugyanaz a 13 ember játszik, formától és fáradtságtól függetlenül. Legalább jól össze van szokva a csapat!

Remélem érthető volt most.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.04.16. 23:51:09

Nero. írta:
optimus írta:Nulla edző, Allegri ma is megmutatta miért sokkal jobb nála, nem csak szépen de eredményesen is játszik a Juvéval. Miközben a kókler meg 5 percig alárendelt szerepet játszott egy bl elődöntőben, úgy hogy az ellenfélnek 180 perc alatt 2 teljes kaput eltaláló lövése is volt.
Ez megengedhetetlen ezen a szinten szerintem.
Engem abszolút meglep hogy ilyen szinten van a csapat most. Télen egyértelmű volt hogy idén nem fogunk nyerni semmit.
Ha triplázunk se fogom nagy edzőnek tartani, én is tripláznék ezzel a Barcával és anno a 11est is belőttem volna a Chelsea ellen.

Van idén legalább 5 csapat akik eredményesebbek és szorakoztatobbak mint mi.

Semmit nem tesz hozzá ehhez a dologhoz
Nem tudom szoktál-e bundást nézni, de a Hoffenheim edzője állítólag nagyon jó, legjobb focit tolják, megnézném itt is. Alapvetően kongói négereket meg 20 éves német gyerekeket managelni úgy hogy mindemellett olyan eredménykényszer alatt játszol hogy 3 meccsből max 2-t veszíthetsz el, teljesen ugyanolyan mint Messi-t meg Suarezt managelni úgy hogy 3 sorozatot kötelező megnyerned, de nem akárhogy, természetesen jó játékkal, úgy hogy olyan egyértelmű stílusjegyek legyenek felfedezhetők a csapaton ami még a Simek - Bozsik kettősnek is leesik. Ez utóbbi nagyon fontos hisz ezt a tudást ők fogják félidőben tovább adni MessiNeymarSuarez kaliberű szakértőknek akik ezután ezt több éven keresztül emlegetni fogják, mint Lucho direktebb fociját.

Ha esetleg tovább mennénk a Pool ellen, én rögtön kirugnám és megpróbálnám elhozni Kloppot, még talán esély is lenne elhozni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.16. 23:42:36

optimus írta:Nulla edző, Allegri ma is megmutatta miért sokkal jobb nála, nem csak szépen de eredményesen is játszik a Juvéval. Miközben a kókler meg 5 percig alárendelt szerepet játszott egy bl elődöntőben, úgy hogy az ellenfélnek 180 perc alatt 2 teljes kaput eltaláló lövése is volt.
Ez megengedhetetlen ezen a szinten szerintem.
Engem abszolút meglep hogy ilyen szinten van a csapat most. Télen egyértelmű volt hogy idén nem fogunk nyerni semmit.
Ha triplázunk se fogom nagy edzőnek tartani, én is tripláznék ezzel a Barcával és anno a 11est is belőttem volna a Chelsea ellen.

Van idén legalább 5 csapat akik eredményesebbek és szorakoztatobbak mint mi.

Semmit nem tesz hozzá ehhez a dologhoz
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.04.16. 23:39:20

Nulla edző, Allegri ma is megmutatta miért sokkal jobb nála, nem csak szépen, de eredményesen is játszik a Juvéval. Miközben a kókler meg 5 teljes percig alárendelt szerepet játszott a teljes bl elődöntőben, úgy hogy az ellenfélnek 180 perc alatt 2 teljes kaput eltaláló lövése is volt.
Ez megengedhetetlen ezen a szinten szerintem.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.10. 04:18:21

Nézzük a dolgot Barto szemszögéből. Ő hátralévő idejében mennél több trófeát akar, meg akarja tartani a szent teheneket és neves fiatalokkal a csapatban akarja átadni a marsallbotot. Ha ezt Valverde szállítja, miért akarná kirúgni? Ráadásul fogy az idő a staféta átadásáig, ezért komoly edző már nem akar hozzá elszegődni. Ha mégis be kell áldoznia Valverdet, alighanem Xavinak jók az esélyei.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.10. 00:16:47

Majd a BL beárazza őt, pozitívan vagy negatívan.

Bayern, Psg, Real, Atma kiesett, angolokat cseppet sem tartom jobbnak nálunk, sztem Juve erős nagyon. Kiváncsi vagyok, h mit kezd a helyzettel, bár sztem egyáltalán nem rajta, hanem a játékosokon fog múlni.

Jómagam nemcsak télen, de most nyáron is elküldeném, még mindig nem igazán látom, h mit tesz ehhez az egészhez hozzá.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.04.10. 00:11:22

Nero. írta: Télen (vezettük a bajnokságot) 10 szurkolóból hány akarta kirúgni? 7-8?
Felőlem szezon végén távozhat még most is, egész nyugodtan.
De nem fog, úgyhogy ne is hozzuk fel megint ezt a témát. El lett mondva sokszor a pro és kontra, ki miért marasztalná vagy küldené el.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.09. 22:43:23

“Szívesen lennénk olyan jók a rögzített játékhelyzetek, a játékminőség és a szurkolói támogatás terén, mint ők.”

Télen (vezettük a bajnokságot) 10 szurkolóból hány akarta kirúgni? 7-8?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.09. 19:23:00

4 ember nincs a pályán,akik szerdán kezdeni fognak. De már így is szenvedünk,Dembelé be fog állni,de szerintem Rakitic is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.09. 19:04:58

Vele vagyok, az viszont vicc hogy megint nincs rotálás a BL előtt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.04. 10:03:45

mert váratlanul hozta a jó eredményt.
Neked volt varatlan meg azoknak akik abszolut negativak vagy nem ertenek a focihoz.

nem azt mondom hogy boritekolhato volt a kettos gyozelem, de messze nem volt olyan rossz ez a csapat ahogy itt paran hisztiztek. Raafasul a nagy meccseken mar osszel is lemeccseltuk az ellenfeleket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.03.04. 06:11:38

Most mindenki elégedett, mert váratlanul hozta a jó eredményt. A jó edző egyik ismertető jegyét. Most senki se hánytorgatja fel, hogy nem attraktiv, közönségcsalogató a játék. Sem azt, hogy nem hoz fel fiatal, no name játékosokat a nemzetközi élvonalba. És ez rendben is lenne, de ha a végső elszámolásnál nem jönnek a jó eredmények, akkor egyik pillanatról a másikra mindezt felhánytotgatják neki. És ez is rendben lenne.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2019.03.02. 23:21:59

sasi1 írta:Csak bejött neki a Samedo - Roberto csere a meccsre! A védelmet összerakta....
Szerintem ez nem volt kérdés, én fordított helyzetben nem értettem volna.

Semedo szenvedett szerdán, Vinicius és Reguilon mellett maximum Vidallal párban szabadott volna betenni. Támadni pedig úgy sem igazán tudott volna

Azt is sokan elfelejtik, hogy fejben Sergi erősebb, plusz az az eltökéltség, elszántság, önmagát felülmúlás, amit a nagy meccsekre általában Roberto előhúz, azt Semedo nem tudja. Főleg egy klasszikuson. Tökéletes döntés volt.

Vidal remek csere volt, bár talán Rakitic jöhetett volna inkább le.

Azt hiányoltam, hogy nem voltak elől pozícióváltások, Dembele és Luis is végig maradt a helyén, bár Carvajal elég helyet hagyott. De több ötlet kellene, több változatosság.

A két meccsen Valverde jobb volt, mint gondoltam.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2019.03.02. 22:59:39

Csak bejött neki a Samedo - Roberto csere a meccsre! A védelmet összerakta....
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.01. 21:50:33

Ernesto Valverde is the first manager in the history of Barcelona to win 3 Clasicos by 3+ goal margin!

Ez durva azért, én azt hittem, Pepnek már sikerült ez. És ez három különböző edző ellen történt (Zidane, Lopetegui, Solari).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése