Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.11. 09:55:21

Ez egy jobb megoldás is lett volna. Suarezre most nagyon haragszom, talán mind közül a legjobban. Igaz, hogy nem neki kell levédekezni a romát, de az a hozzáállás, amit odatett, az felháborító volt.

Sajnos Ini is állandó jelleggel bele forgolódott a védőkbe, jött róla rengeteg kontra.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.11. 09:48:19

nehéz mit írni, mert ez a tegnapi meccs részben az ő sara, de valljuk be, hogy ezeknek a játékosoknak, akik ekkora BL rutinnal rendelkeznek, edző nélkül is le kellett volna hozni ezt a meccset.

AG-t meg azért hozta be 2-0nál, mert egyértelműen látta, hogy kifulladt a csapat és semmi mást nem akart csak bekkelni, nem akart belemenni adok-kapokba. én is éreztem h a támadások, labdatartások nem mennek, én még durvábbat húztam volna, 2-0 után suarez le, vermaelen be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2018.04.11. 10:38:02-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.04.11. 09:09:39

Sajnos én sem tudok ezen a dolgon átlépni, hogy AG-t hozta be.. Az ő 'biztonságos'(hátrapasszolgatós) játéka akkor lett volna célszerű, ha 1-2 az állás. de nem 2-0 nál, könyörgöm!!!!!!!!
On the other hand..... Mi a fenét csinált, vagy épp nem csinált Dembele az edzéseken, hogy kulcs meccseken 10 perceket kap csak?
Arról nem beszélve, hogy a harmadik gól előtt valamikor a 60-70 perc között azt vettem észre, hogy szinte az összes Római, már a fenekén vette a levegőt. Könyörgöm ezt neki is látnia kellett! Ekkor kellet volna behozni Dembelét és a kis Suarezt. Frissek lettek volna és mind a kettő simán betudott volna futni a már kifáradt cula olaszok mögé... Úgy látszik valamilyen olasz pestissel van beoltva a csapat, mert leszámítva a 2015-ös Római 1-1-et, eddig mindegyiktől 3 gólt kaptunk...( Milán, Juve, Róma)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.11. 09:03:14

Nehéz szavakat találni a tegnapi estére, talán ennyire mióta Barca szurkoló vagyok, nem érzetem magam kiábrándultnak. Voltak mindig is nagy pofonok, rossz meccsek vagy szériák, de ennyire fásult, kilátástalan Barcelonát én még soha nem láttam.
Nem vagyok jós, de kb a 10. percben érzetem, hogy itt mi kiesünk, ha nem változtatunk. Erre az edzőnk megvárta az első cserével a 81. percet??? Komolyan ehhez milyen racionális döntés vezethetett??? És pont Gomest...
Mikor jön a kudarc, akkor divat szidni az edzőt, de valljuk be őszintén, hogy ez a dolog már érett egy ideje. Maga a játékunk egész évben döcög, de ezt a nyári kilátástalannak tűnő helyzet után mindenki elfogadt, mivel cserébe eredményesek voltunk. Ezt azért hosszú távon nem lehet a Barcában tartani, hogy célfocit tolsz ezerrel. Mi kezdetben vártuk Dembelét, mert sérült volt és azzal indokoltuk. De nem...Dembelé felépült és ugyanúgy maradt a 442.
Tudom, hogy az edzőnk szűkebb keretet akar, de konkrétan teljesen kiszámíthatatlanul és logikátlanul teszi a dolgát. Lehet itt edzésen mutatott teljesítményre fogni a hektikus döntéseit, de ilyen kilengések, ennyi embernél nem fordulhatnak elő. Miért van az, hogy Dembelét meg sem próbálja beépíteni? Vagy, hogy Denis Suarezt mostanában hosszú kihagyás után padra teszi, néha még pályára is küldni? Gomes is el volt felejtve egy ideig, most újra porondom. Vidal idén teljesen felejtésbe merült. Paco pillanatokat kap, holott szezon első felében még szélsőként is hozott le elfogadható meccseket. Paulinho az elmúlt időszakban szintén el lett felejtve. Semedo szezon elején játszott, majd szinte semmit. Most sérülése után újra játszatja. Nekem ne mondja senki, hogy egy Iniestát rommá kellett minden meccsen játszatni, hogy a bl szezon legkiélezettebb részére hulla legyen. Ezt minden fotelszurkoló tudta, hogy nem fogja bírni. Idehoztuk Coutinhot, reméltük, hogy Ini tartalékolhat a Bl-re, de szerintem még bajnokikon is többet volt pályán, mint Coutinho. Egy-egy bajnokit miért nem lehet úgy kezdeni, vagy úgy befejezni, hogy nem kezdet vagy lecserél néhány kulcsjátékost??? Ezek a cserék nem annyira vészesek, hogy okosan rotálva max 2 poszton való változtatást ne bírja el a csapat. De a legnagyobb kérdőjel a középhátvédek agyonjátszatása. Kimerült a csapat teljesen. De nekem ezeken túl Verma mellőzése (és talán Minaé) a legfájóbb. 2 középhátvédet folyamatosan játszatta, pedig volt itt formahanyatlás, fáradtság, sérülten játszás! Miért kell rizikózni ennyire? Nekem a keret kezelésére nincs ésszerű magyarázatom, de szerintem EV-nek sincs.
Ami a játékunkat illeti. A 442 egy kényszer szülte, és eredményt hozó megoldás volt. De nem lehet minden meccsen ennyire beszari módon játszani! Nekünk nem ez a játékunk, sose volt. Nem védek a tegnapi után senkit, de sokszor volt elővéve Lajos is, hogy mit bambázik elől. De konkrétan ő és Messi a támadósorunk, nincs második hullám, max a leghátulról érkező Alba. Ini nem ér fel már a támadással, Bisu sose ment fel, Rakitic sem tolong a kapu előtt. Paulinho míg játszogatott néha megjelent ott, de SR már nem. Ha szívünkre tesszük a kezünket, azért nem egy-két meccset döntöttek el csaráraink villanásai, mert túl sok segítséget nem kaptak hátulról. Ez aztán nagy taktika!
Mikor LE lett végül kinevezve edzőnek, emlékszem két nevet is társítottak a csapatunkhoz: Valverdet és Emeryt. Mindekttő szép eredményeket ért el a spanyol bajnokságban, rutinos edzőknek tartották őket. Erős köztük a párhuzam, mert mindketten egy bizonyos szinig képesek csak kockázatot vállalni, de a mi edzőnekben soha nem fogom megérteni sem a keret menedzselését, sem pedig a cserék kezelését.
Egy szó mint száz...ez a csapat hulla fáradtan érkezett a tegnapi meccsre. Már hétvégén, de inkább hetek óta lehetett látni, hogy ki vannak fáradva, mert a legutolsó ZS kategósiás cspat ellen is erőletetni kellett a gálakezdőt, akik közül a legtöbben már 30 felett vagy ahhoz közel vannak korban! Óriási edzői baki, mint ahogy az is, hogy ezt meccs közben sem orvosolta. Téptem a hajamat már az 50. percben, hogy miért nem cserél...várt a 81. percig...nem sok hajam maradt...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.04.11. 08:35:15

Azért ne essünk már át - jó magyar módjára - rögtön a ló másik oldalára. Egy ember megnevezünk bűnbaknak, aztán megnyugszik a lelkünk??

Tény, hogy tegnap ő is hibás volt mert nem tudta motiválni a csapatot és nem változtatott, pedig nyilvánvaló volt, hogy kell. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy megvárja a 2-0-át mielőtt becseréli Paulát Iniesta helyére. Aztán inkább jött AG és engem olyankor mindig rossz érzés fog el…

Lehet itt szidni a 4-4-2-őt meg ábrándozni a régi időkről, de ha nem ilyen enerváltan és töketlenül játszunk tegnap, akkor teljesen mindegy milyen taktika van, simán lehoztuk volna ezt a meccset, akár mennyi vért iszik a Róma előtte.

Nem hiszem, hogy az edző hibája, hogy Suarezt nyomozni kell a pályán, ha meg előkerül akkor a földön fetreng, hogy húzza az időt. Nem hiszem, hogy egyedül az edző hibája, hogy Messi a fél meccs alatt csak sétálgat a pályán, vagy hogy Alba / SR először 20 métert hátrál, mielőtt kiváltana az emberére.

Iniestát elvből nem szidom, de tény, hogy tegnap legalább 10 esetben veszített el labdát kritikus helyzetekben.

A védőket ezek után már nem is érdemes említeni.

Problémának látom, hogy nincs "vezéregyéniség" a csapatban, aki hajtaná a többieket. Piquét és Suarezt fogva tartja a saját ego-ja, a többiek pedig egyszerűen nem olyan típusok.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.11. 04:26:04

Ez nem elsősorban Valverde személyes kudarca, hanem egyrészt a Barca-filozófiáé, másrészt a kereté. A mai élmezőnyben nincs mód olyan labdabirtoklási fölényre, amit a filozófia előír, másrészt meg egyénileg csak a legjobbakkal lehet számítani arra, hogy többféle játékmódban is magas szintre képesek. Szerintem meg tudná oldani a csapat megváltoztatását, ha szabad kezet kap rá.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2018.04.10. 23:58:47

Az a vicc hogy ezt bármelyik fotel drukker lemeccselte volna aki érti is a focit nem csak nézi.... ma Valverde csak nézte, Enrique legszebb napjait idézte, csak állt és nézett a semmibe, azt se tudta mi van.... mégis mire számitott, bl negyeddöntőben vagyunk könyörgöm, 1 meccsre az elődöntőtöl, ha értette volna mi történik, félidőben hoz egy 3as cserét, és felpofoz mindenkit az öltözőben... Piqué már 1 hónapja sérülten játszik, jöhetett volna Verma, Robi és Semedo egymás seggében, Robi le Demb fel, Ini-t meg úgy elnyomták hogy rossz volt nézni, jöhetett volna Denis, és elkezdeni focizni... de nem ő ehelyett, úgyanazt a 'mit is' ? kiküldte, és nézett tovább a semibbe... és még Gomest is bedobta, hogy rá tegye az i-re a pontot, mert anélkül nem volt teljes ez a mai...
Sergi 94:38 Roberto
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.04.10. 23:48:04

üdv. ezt EV nagyon eltaktikázta ma és igazság szerint eddig is csak azért nem bántottam a taktikája miatt mert jöttek az eredmények, de tény és való hogy élvezhetetlen a játékunk. én nem várom el hogy mindig sokgólos gálameccseket játszunk mert én tudok örülni a brusztolós hajtós nyögvenyelős győzelemnek is ha a csapat szépen játszik, de ez mostanában nagyon nem megy, főleg tavasszal. értem azt is hogy stabilitás kellett a mai meccsre és nem akart nagyon kinyílni hogy lekontrázzanak, de kérdem én mégis MI A JÓ BÜDÖS FRANC VOLT MA A TERV??? azt hiszi hogy Messi mindent megold, végigmegy 6 védőn egyedül vagy mi? Lalit is szidjátok itt hogy gyengén játszott, persze hogy gyengén játszott ha egyedül volt elől 5 hústorony között mert a társak tőle vagy 20-25 méterre nézelődnek és eszük ágába se volt felmenni segíteni. egy szó mint száz ezt Valverde nagyon elcseszte, játszatni kellett volna a Messi, Suárez, Dembelé hármast úgy hogy Messi jobbra kihúzódva az oldalvonalhoz Dembi a balon és simán le lehetett volna kontrázni őket. ehelyett mi volt, Suárez meg Messi egymástól 5-10 méterre bent középen a 6-7 hústorony között erőlködve próbálnak kapu felé menni, felívelgetni KÖZÉPRE a labdát a colos római védők legnagyobb örömére (még véletlenül se a szélre ahol talán nincs annyi védő és egy gyors játékos talán elfuthatna). és sajnos ez a középen töketlenkedés megy már az utóbbi hónapokba (sőt talán egész szezonban) csak eddig mindig volt egy Messi aki kihúzta a csapatot a kakiból, Ernő bá konkrétan kiölte a játékunkból a szélső támadókat és ez nagyon bánt.
mvik
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:47:14

Amennyire az idény elején jól nyúlt bele a meccsekbe, ez annyira elmúlt az utóbbi időben. Ez a mai vállalhatatlan volt, de valószínűleg az esetleges idény végi dupla megmentheti az állását.
Most nagyon ideges vagyok és elsőre úgy kezdtem a hozzászólást, hogy EVnek mennie kell. Bárki is az edző, amíg a csapat magja minden meccsen 90 percet játszik, addig minden tavasszal jönni fog a Barca betegség, a tötyilötyi.
Jól hangzott, hogy EV szűk keretet akar és majd fiatalokat vet be szükség esetén. Ebből az lett hogy valóban lettek létszám felettiek, akik eszébe jutnak 20 meccsenként. És lett egy kb 13 fős mag, aki minden meccset végig tol... és csak bennük a bizalom, lásd SR a hónap elejéig vitte a jh posztot bármi is volt, majd a sevilla ellen dembele bizalmat vesztett a védőmunkája miatt, így lett Robiból jobboldi kp, a hétvégén meg balhátvéd...
Eddig nem értettem hova akarjuk hozni Griezmannt, de nem ártana ha suareznek lenne egy olyan vetélytársa, akit komolyan is lehet venni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:46:52

Kovbal88 írta:
Itt úgy lehetne új csapatot építeni, ha Messi elmegy. Csak éppen ő a legjobb játékos! Sajnos tőle függ a csapat.
van benne valami.
de én úgy látom, hogy ebben a taktikában függ tőle a csapat, mert annyira ki van herélve a támadójáték, hogy csak az ő extrájában lehet bízni. de mivel ebben a taktikában messze játszik a kaputól, ez vagy jön vagy nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.10. 23:44:03

csababarca írta:
bence8 írta:Szerintem Grizire vár hogy megbontsa a kezdőt :lol:
Viccet félretéve hatalmas kudarc volt ilyen kerettel így játszani....
ugyan, majd idehozatja padozni.
idén is megvoltak a játékosai mind a bajnokságban, mind a bl-ben, hogy normális focit toljunk, de betojt.

de ma még ez sem kellett volna, 4-1ről nem lehet megmagyarázni a kiesést.
Itt úgy lehetne új csapatot építeni, ha Messi elmegy. Csak éppen ő a legjobb játékos! Sajnos tőle függ a csapat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.10. 23:43:07

Fullba tolta ma a tavalyi Emeryt :D

Elhitte...ahogy kb mindenki, kivéve 15-20 romait. Vastaps nekik, asszem elkezdem figyelni őket.

Eddig volt mázlink a szezonban, mondjuk ma még az is kevés lett volna. Az a cink, h én lemeccseltem volna a mait, ő meg képtelen volt rá.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:38:06

bence8 írta:Szerintem Grizire vár hogy megbontsa a kezdőt :lol:
Viccet félretéve hatalmas kudarc volt ilyen kerettel így játszani....
ugyan, majd idehozatja padozni.
idén is megvoltak a játékosai mind a bajnokságban, mind a bl-ben, hogy normális focit toljunk, de betojt.

de ma még ez sem kellett volna, 4-1ről nem lehet megmagyarázni a kiesést.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.10. 23:33:47

kristop írta:koszi az eddigieket, de ebben a maiban az egyeduli felelosseg az ove, es csak is az ove.

a rotacio hianya, hogy alig birnak lepni a jatekosok, negyvenszer korbefutnak minket, es nyerik az osszes parharcot, megis ki a halalt erdekel a veretlen bajnoksag. a meccshez valo hozzaallas, csak legyen mar vege a kilencven percnek. ket csatarral felallni a harom vedos rendszer ellen, es pont ilyenkor szelso nelkul jatszani. a defenziv mentalitas, mikozben 4-1re mentunk az elso meccsen. a beszari kezdo es cserek.

rengetek jo dolgot csinalt ebben az idenyben, es remek edzo, osszeszedte a csapatot romokbol, de ezert a parharcert nalam nincs bocsanat. tolem mar nyaron johet is egy rendes, offenziv edzo helyette.
Szóról szóra ez a véleményem, csak nem tudnám ilyen hidegvérrel leírni.

Annyit fűznék még hozzá a mai meccshez zárásnak: "Úgy kell játszanunk, mintha 0-0 lenne." :lol: :lol: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.10. 23:32:33

Yokozuna írta:Ezt azért nem tudhatta Valverde, hogy ezek nem fognak focizni. Azt kéne megfejteni, hogy ilyen felfogással hogyan lehet pályára menni?
Érdemesebb egy két játékostól megválni, vagy a fejében rendet tenni (Umtiti, Ini, Alba, SR), mint mindenért Valverdét hibáztatni.
Ha viszont sérült játékosokat tett be, az tényleg megbocsáthatatlan baklövés.
Azért ebből a négyesből senkit se adnék el. De ha valakit muszáj az Ini lenne.

Nem tudom miért nem játszottunk ma, úgy kellett volna kijönni a második félidőre, hogy felszántsuk a pályát, hiszen olyan közel a vége, ehhez képest, mint akik halálra unják magukat.
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.04.10. 23:31:36

Szerintem Grizire vár hogy megbontsa a kezdőt :lol:
Viccet félretéve hatalmas kudarc volt ilyen kerettel így játszani....
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.04.10. 23:29:08

koszi az eddigieket, de ebben a maiban az egyeduli felelosseg az ove, es csak is az ove.

a rotacio hianya, hogy alig birnak lepni a jatekosok, negyvenszer korbefutnak minket, es nyerik az osszes parharcot, megis ki a halalt erdekel a veretlen bajnoksag. a meccshez valo hozzaallas, csak legyen mar vege a kilencven percnek. ket csatarral felallni a harom vedos rendszer ellen, es pont ilyenkor szelso nelkul jatszani. a defenziv mentalitas, mikozben 4-1re mentunk az elso meccsen. a beszari kezdo es cserek.

rengetek jo dolgot csinalt ebben az idenyben, es remek edzo, osszeszedte a csapatot romokbol, de ezert a parharcert nalam nincs bocsanat. tolem mar nyaron johet is egy rendes, offenziv edzo helyette.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:25:11

Subinho írta:Láthatóan nem működött a védelem, miért nem jött be Vermalen?
Jöttek a Roma gólok, miért nem jött be Dembele sokkal hamarabb?
Robi és Semedo egymást oltja ki, ugyanott mozognak.
Lajos nulla volt, miért nem cserélte le. Akár Dembelére?
Mit keresett a pályán Gomes??? Pontosítanék: a padon???
Iniesta elfáradt, még Denis is jobb lett volna, mint a falábú Gomes!
Ha Busi és Piqué sérülten játszott, akkor az gáz!
Rengeteg hiba, rengeteg! Ez egy középszerű edzőre vall!!

Felrakta a tutit, mosom kezeimet címszóval.
Egyébként még a félidőben legkésőbb orvosolhatta volna a hibáit, taktikailag, cserékkel, de nem tette meg.
Jellemzően, mikor égett a ház, egyből cserélte Dembelét. De már régen késő volt. Nem 3-0nál kell a kiesés szélén megváltani a világot.

Középszerű edző, ami nem lenne baj, de a taktikája is elavult, és nem kompatibilis a csapatéval.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018.04.10. 23:29:53-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:24:31

knor írta:Már tavaly is mondtam
joachim löw
Leonardo Jardim
Igen, mindkettő nagyon jó, de Löw a Bayernhez nem ment el. Jardim meg nagyon futós erő focit nyom, ez a keret nem erre való.
VB után esetleg Sampaoli, vagy Lopategui.
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2018.04.10. 23:24:00

Szerintem egyéretlműen Valverde és a stáb a hibás, nincs miről bsszélni.
Ez egy január közepeóta látszódó tendencia eredménye volt.
Valverde egy osztályon felüli taktikus, remek edző, kiváló motivátor, de erőforrásgazdálkodásban NULLA!!!!!
Azt gondolom a vak is látta, hogy február eleje óta a kulcsemberek nem rotáldótak. Minden meccsen, kupa, "tét nélküli Liga", vagy legyen az bármi, mindig-mindig a top csapat állt ki, rotáció nélkül, 1-2 kivételtől etlekintve!

Nem igaz hogy ezt EV nem látta, hogy Raki, Alba, Pique, Sui, Messi, és még sorolhatnám semmit nem pihentek és mentálisan, fizikailag nagyonfáradtak. Nem, az összess meccsen még sérülten is csak eröltetni kellett némelyik kulcsember játékát!

Minek kellett full csapatttal ezt a sehol nem jegyzett Copa-t végig erölteteni? Ki adna akár csak 1 BL gólt is a CdR megnyeréséért? Én biztos nem.

Január közepe óta ez látszot, bárki bármit mond, hogy a csapat fárad, fárad és fárad és ennek ellenére nem volt rotáció!!!!!!!!!!!!!!

Szégyen ami történt, nincs mit mondani, és nagyon sajálom és haragszom EV-re és a stábra, hogy nem tudta megmutatni a legerősebb, legkobb forámban lévő Barca,, hogy mire lenne képes ebben a sorozatban.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:21:07

Láthatóan nem működött a védelem, miért nem jött be Vermalen?
Jöttek a Roma gólok, miért nem jött be Dembele sokkal hamarabb?
Robi és Semedo egymást oltja ki, ugyanott mozognak.
Lajos nulla volt, miért nem cserélte le. Akár Dembelére?
Mit keresett a pályán Gomes??? Pontosítanék: a padon???
Iniesta elfáradt, még Denis is jobb lett volna, mint a falábú Gomes!
Ha Busi és Piqué sérülten játszott, akkor az gáz!
Rengeteg hiba, rengeteg! Ez egy középszerű edzőre vall!!
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.04.10. 23:19:54

Már tavaly is mondtam
joachim löw
Leonardo Jardim
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.04.10. 23:13:50

Ezt azért nem tudhatta Valverde, hogy ezek nem fognak focizni. Azt kéne megfejteni, hogy ilyen felfogással hogyan lehet pályára menni?
Érdemesebb egy két játékostól megválni, vagy a fejében rendet tenni (Umtiti, Ini, Alba, SR), mint mindenért Valverdét hibáztatni.
Ha viszont sérült játékosokat tett be, az tényleg megbocsáthatatlan baklövés.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:12:09

Xavi nem fog még jönni, az tuti, remélem nem várnak rá és adnak még egy évet Valverdének. Utoljára Tata Martino volt ennyire nulla mester! Tök mindegy a bajnokság, ez a játék gyakorlatilag nézhetetlen!!! Ha ez marad jövőre, inkább elolvasom másnap az eredményt... Nagyon elkeserítő! Nem a kiesés, hanem a látott lélektelen semmi és hogy még mindig ilyen Gomeseket kell néznem szerencsétlenkedni, amikor elköltöttünk egy halom pénzt játékosokra!!!
Coutinhot meg sajnálom, látva a mai meccset vele párhuzamosan a Poolt...

Ui.: most már értem, miért kell nekünk Griezman! Lajos szezon végén nyugodtan elmehet bohóckodni máshova. Jelenlegi formájában padon lenne a helye és helyette Paco, Demb, bárki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2018.04.10. 23:15:13-kor.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2018.04.10. 23:08:42

kas7as írta:Xavi jöhetne a helyére jövőre!!!
20 éve nem láttam ilyen rosszul játszó Barcelonát, ilyen rossz taktikát se!
Őt már nagyon várom én is, de szerintem sajnos nem fog jönni. Conte - ra rá kéne repülni, vagy megfűzni Xavit, hogy mégis.


De szerintem jövőre Valverde még maradni fog, hogy Messinek még véletlenül se legyen esélye BL - t nyerni...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Válasz küldése