Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.01. 23:53:08

Cestus írta:
Kubla9 írta:Mindegy is,nyugodjunk meg és készüljünk a vasárnapi derbire a matracosok ellen.
Ha ott nyerünk megint kék lesz az ég és 8 pont lesz az előnyünk ellenük.
Tulképp abban az esetben 9 pontot kellene hozniuk rajtunk, mert pontegyenlőség esetén a jobb egymás elleni eredményünk révén mi lennénk a bajnokok, nem?
Pontosan! De ehhez nyerni kell, ami egy ilyen Atleti ellen nagyon nehéz lesz még otthon is. Szerencse hogy a Calderonban(Metropolitano) már ősszel jártunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.03.01. 23:53:47-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.01. 23:52:10

Kubla9 írta:Mindegy is,nyugodjunk meg és készüljünk a vasárnapi derbire a matracosok ellen.
Ha ott nyerünk megint kék lesz az ég és 8 pont lesz az előnyünk ellenük.
Tulképp abban az esetben 9 pontot kellene hozniuk rajtunk, mert pontegyenlőség esetén a jobb egymás elleni eredményünk révén mi lennénk a bajnokok, nem?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.01. 23:51:10

zeli39 írta:Valverde a hibás ,hogy a játékosok nem akartak ma focizni Messin kívül ?A kezdő középpályás sornak momentuma nem volt ,,szidjátok Vidalt de pont olyan gyenge volt Busquets,Paulinho -Iniesta trió is
Ki állítja össze a kezdőt?
Ki dolgozik egész héten a játékosokkal?
Ki motiválja a játékosokat?
Stb... Igen, ezt most eltolta Valverde.

A Bilbaoval meg szerintem nem lehet mindig előjönni, az Olympiakosnál is a bajnokság megnyerése volt a cél minden szezonban, nem a bennmaradás vagy az 5.-6. hely.

Amennyire "beleszerettem" szezon elején, úgy sajnos kezdem belátni, hogy koránsem fenékig tejfel a pali.
Mintha nem tudná kezelni a játékosok mennyiségét és minőségét.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.03.01. 23:48:29

S.Agüero írta:Szerintem is adjuk el, eltaktikázta az első meccsét.

#takalverde
azért nem az első eltaktikázott meccse...nem kell leváltani, de szerintem érződik és látszódik, hogy támadásban Barcelonai mércéhez mérve/szokva elég gyenge az idei csapat, nekem kicsit Martino-s támadásban a Barca...Messi sokszor 5-6 emberre vezeti rá a labdát és Suárezen kívül nem igen van aki felérne a támadásokkal, Paulinho még esetleg, főleg ha a gálakezdő játszik,na meg Alba a szélen.
Védekezést helyrerakta ezt meg kell hagyni, egységes, szervezett csapat lett a Barca, év végén meglátjuk milyen eredményekhez lesz elég. Én szurkolok neki, remélem a bajnokság és a kupa meglesz, BL már nagyobb lutri, de a Chelsea-n illene továbbjutni, onnan meg már sorsolásfüggő is.
Coutinho és Dembele beépítése az egyetlen ami nem tetszik, játszhatnának többet, de ez megint egyéni vélemény :D
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.03.01. 23:48:11

Mindegy is,nyugodjunk meg és készüljünk a vasárnapi derbire a matracosok ellen.
Ha ott nyerünk megint kék lesz az ég és 8 pont lesz az előnyünk ellenük.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.01. 23:42:50

S.Agüero írta:Szerintem is adjuk el, eltaktikázta az első meccsét.

#takalverde
Ezt most mire? Gondolom irónia, de annak sem látom okát. Közel sincs lincshangulat vagy bármi hasonló, csupán pár hibára való rámutatás megy.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.01. 23:39:36

Szerintem is adjuk el, eltaktikázta az első meccsét.

#takalverde
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:33:31

Kubla9 írta:
erikbarca4ever írta:
Kubla9 írta:Ernő bá egy kicsit lebecsülte szerintem a hazai csapatot.
Pedig neki kellett volna legjobban tudnia hogy az életükért küzdenek.
Vidal,Paulinho ,kezdő,Dembélé,Coutinho meg rakéta ül a padon. =D> =D> #-o #-o #-o
Minek vettük meg a sztárokat ha félórákat meg 15 perceket játszanak.
Bátran kezdhetett volna Dembélé,Cou meg pláne.


Jogos minden szavad
De en ezt a biro nyakába varrom.. ő hozta meccsbe a hazaiakat. Ami minket megtört
Addig uraltuk a meccset.. piros lap kapusnak , kamu tizenegyes ... ez mind olyan lelki dolog ami a hazaiaknak erot adott.. tolunk meg erott vett ki.
Nem hiaba Pique is a vegen eleg szepen beszelt a bírónak
Én nem varrom a bíró nyakába,tény hogy nagyot tévedett a félidő végénél meg a büntetőnél de ezt a meccset akkor is meg kellett volna nyernünk ha cigány gyerekek potyogtak volna az égből.Miért kell 0-1-nél megint visszaállni ??????? =D> =D> =D> =D> =D> =D> Pont egy olyan csapat ellen akinek minden pont fontos.
Talán mert heti 2 meccs van
Es nem szeretnenek ész nelkul belemenni buta dolgokban
Ezert amikor vezetnek megnyukszanak.

Szerintem felháborítóan nagy tevedesek voltak
Simán perre vinném az ügyet
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.03.01. 23:28:45

erikbarca4ever írta:
Kubla9 írta:Ernő bá egy kicsit lebecsülte szerintem a hazai csapatot.
Pedig neki kellett volna legjobban tudnia hogy az életükért küzdenek.
Vidal,Paulinho ,kezdő,Dembélé,Coutinho meg rakéta ül a padon. =D> =D> #-o #-o #-o
Minek vettük meg a sztárokat ha félórákat meg 15 perceket játszanak.
Bátran kezdhetett volna Dembélé,Cou meg pláne.


Jogos minden szavad
De en ezt a biro nyakába varrom.. ő hozta meccsbe a hazaiakat. Ami minket megtört
Addig uraltuk a meccset.. piros lap kapusnak , kamu tizenegyes ... ez mind olyan lelki dolog ami a hazaiaknak erot adott.. tolunk meg erott vett ki.
Nem hiaba Pique is a vegen eleg szepen beszelt a bírónak
Én nem varrom a bíró nyakába,tény hogy nagyot tévedett a félidő végénél meg a büntetőnél de ezt a meccset akkor is meg kellett volna nyernünk ha cigány gyerekek potyogtak volna az égből.Miért kell 0-1-nél megint visszaállni ??????? =D> =D> =D> =D> =D> =D> Pont egy olyan csapat ellen akinek minden pont fontos.
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.01. 23:27:27

Remélem ezt az edzőt minél előbb elküldik. Idén az 5. meccset ejtjük el így, hogy egy ilyen nulla csapattal állunk fel. 300+ millióért vesszük a játékosokat és padoztatja őket, vagy el se jönnek. Egy sérült Pique kell a kispadra, egy nulla Gomes is kell, de egy Mina, akinek a legtöbb esélye lett volna fejelni még a padon sincs. Erre bohozza a Rakitic-et akinek meccsek óta egy jó megmozdulása sincs... Cou és Dembele ülnek padon. [auto_cenzúra] csapatba 60ik percnél beállva nem lehet csodát tenni. Ez a Digne mi volt ma, ennél jobb lett volna a védelem nélkül megyünk fel.

Múlthéten a Girona elleni meccsen éreztem, hogy végre játszunk. Nem véletlen.. Semedo Alba két gyors szélső, előttük Cou, Dembelé, szétszedték a védelmet és Messi, Suarez finishelt, és hátul is minden okés volt. Erre ma....

Szerk: lehet hibáztatni a bírót, sok mindent benézett, de ez igaz mindkét oldalra, de akkor se kiállított kapussal kéne nyerünk egy ilyen meccset...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danixx 2018.03.01. 23:28:48-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.01. 23:26:19

Elbénázta ezt most Valverde. Coutinhonak meg Dembélének kezdenie kezdett volna, az Atlético ellen úgy sem fognak. Pláne Dembélét nem kezdetni volt hülyeség, hiszen a LP az elején nagyon sok területet hagyott, amit befuthatott volna a francia. Aztán behozta, de addigra már ment a busz.

Izgalmassá válik így a vége, az Atléti pedig olyan formában van, hogy igencsak fázhatunk a hétvégi meccstől. Meg kell viszont verni őket, nincs mese, és akkor jó helyzetbe kerülhetünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:26:05

Csak én vagyok felhaborodva a 40-50. Perc közötti események miatt? :D :D
Las Palmas kapus : egyértelmű kez Piros
Olyan tizenegyest kaptunk amiert megye 3ban halott van ha ilyet befújnak.. =D>

Én nem védem az edzőt mert dembelet nagyon sajnalom
De a srácok lefocizták őket első felidoben aztán sajnos igy alakult.. :|
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:22:26

Kubla9 írta:Ernő bá egy kicsit lebecsülte szerintem a hazai csapatot.
Pedig neki kellett volna legjobban tudnia hogy az életükért küzdenek.
Vidal,Paulinho ,kezdő,Dembélé,Coutinho meg rakéta ül a padon. =D> =D> #-o #-o #-o
Minek vettük meg a sztárokat ha félórákat meg 15 perceket játszanak.
Bátran kezdhetett volna Dembélé,Cou meg pláne.


Jogos minden szavad
De en ezt a biro nyakába varrom.. ő hozta meccsbe a hazaiakat. Ami minket megtört
Addig uraltuk a meccset.. piros lap kapusnak , kamu tizenegyes ... ez mind olyan lelki dolog ami a hazaiaknak erot adott.. tolunk meg erott vett ki.
Nem hiaba Pique is a vegen eleg szepen beszelt a bírónak
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.01. 23:21:31

Számomra az vicces, hogy múltkor vki leírta, hogy Valverde megijedt a gálától. Nos, úgy tűnik tényleg, mert gyorsan visszatért a jó kis Bilbao szintű játékhoz. Persze eredményeket azzal is lehet elérni, főleg, hogy sokkal erősebb a keretünk, mint a baszkoknak, de azért szólhatna neki vki, hogy itt mások az elvárások.

Na mindegy, reméljük levonta a következtetéseket, és most már elkezdi a gálakezdőt nyomatni (már amennyire a sérülések miatt lehetséges). Az ilyen szintű rotáció teljesen indokolatlan, LE-nek sem jött be a tavalyi szezonban. Azért durva, hogy a papíron legerősebb kezdőnk eddig a szezonban 1x állt össze, az előző meccsen. Jó ebben, sok tényező szerepet játszott, főleg a sérülések, de akkor is...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.01. 23:20:22

erikbarca4ever írta: Csak olyan felháborodva írsz mintha vilagvége lenne..ebből vontam le.
persze hogy fel vagyok háborodva, amikor a jó játékosok ülnek a padon, közben meg vakok játszanak.
bocs hogy nem bontok pezsgőt, hogy egy Las Palmas ellen elszórakoztunk 2 pontot.

játékosoknak is megvan a sara benne, de az edzőnek is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:19:02

csababarca írta:
erikbarca4ever írta:
És mivan akkor mi nem x-elhetunk?
ezt hol írtam?
mutasd meg, és akkor megbeszéljük a feltett kérdésedet is.
Csak olyan felháborodva írsz mintha vilagvége lenne..ebből vontam le.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.03.01. 23:18:01

Ernő bá egy kicsit lebecsülte szerintem a hazai csapatot.
Pedig neki kellett volna legjobban tudnia hogy az életükért küzdenek.
Vidal,Paulinho ,kezdő,Dembélé,Coutinho meg rakéta ül a padon. =D> =D> #-o #-o #-o
Minek vettük meg a sztárokat ha félórákat meg 15 perceket játszanak.
Bátran kezdhetett volna Dembélé,Cou meg pláne.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.03.01. 23:17:41

Nero. írta:ti már a kezdőnél tudtátok hogy nem nyerünk.
Paulinho meccsek óta 0.
Vidal 0.
Digne -1.

Suarez eltiltásveszélyben, gondolom elmondták neki, hogy legyen nagyon óvatos, ne kockáztasson.

Ez alaphangon -3 ember és egy óvatos csatár.

Igen, nálam ez erősen EV sara, a vak Lahoztól függetlenül.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.01. 23:17:04

erikbarca4ever írta:
És mivan akkor mi nem x-elhetunk?
ezt hol írtam?
mutasd meg, és akkor megbeszéljük a feltett kérdésedet is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:15:11

csababarca írta:Nehéz pálya?
13 meccs 4 győzelem, 1 döntetlen (mostmár kettő), 7 vereség.

nehéz pálya a San Mames, vagy az atma idegenben, Anoeta, Madrigal, stb.
azért ne vicceljünk már.
És mivan akkor mi nem x-elhetunk?
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:14:07

Nero. írta:1-1 egy nehéz pályán egy életéért küzdő Las Palmas ellen, igen nyerhettünk volna, de már március van és még mindig veretlenek vagyunk és vasárnap játszunk a tőlünk 5 pontra lévő Atleticotól hazai pályán, minden sanszunk megvan hozzá hogy tartsuk ezt az 5 pontot vagy 8ra növeljünk.

A többség megint csak sír, hangulatot kelt. Sok embernek levelet kéne intéznie a klubnak, és követeljétek Valverde kirúgását és helyezzenek ki titeket edzőnek mert ti mindent jobban tudtok, ti már a kezdőnél tudtátok hogy nem nyerünk.

=D> =D> =D>
Igaz igaz :lol: :lol: =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.01. 23:13:15

Nehéz pálya?
13 meccs 4 győzelem, 1 döntetlen (mostmár kettő), 7 vereség.

nehéz pálya a San Mames, vagy az atma idegenben, Anoeta, Madrigal, stb.
azért ne vicceljünk már.


tragédia nem történt, nyilván, de intő jelek ezek.
és mivel te azt írod,hogy nehéz pálya, akkor ennek fényében még inkább gáz ez a kezdő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018.03.01. 23:14:39-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.01. 23:11:38

Petr írta:
davi10 írta:A mai után alá is írnám az X-et az Atma ellen, mert úgy néz ki, hogy a Girona elleni gála csak egyszeri fellendülés volt (és jöhetnek a rossz nyelvek, hogy a Girona lefeküdt nekünk).
Akkor a megfelelő kezdő játszott. Talán EV levonja a tanulságot és az Atma ellen is a legkompetensebb csapat lesz a pályán.

Valahogy, amikor az emberek a stabilitással példálóznak, mindig az ilyen nézhetetlen és eredménytelen meccsek jutnak eszembe. A szó jelentésének a rossz oldalán kopogtatnak az illetők.

Nemtudom ti mitneztetek de az egyik legjobb meccs.volt a mai..
Nektek azsemjó ha unalmas a meccs tili-toli
Meg azsem ha egy nyitott talalkozot lattok mint ez a mai

Ez egy fej-fej melletti kuzdelem volt.. ha Messi a meccs elején jól passzol Suareznek akkor higyjetek el Gála meccs lett volna. :!:
Ez ilyen egyszerű elso felido ha 0-3 akkor sem szolhattak volna semmit.

Aztan a Biro szepen elhitette veluk hogy Ők is ''janik'' ezek után úgy mentek mint akik eletukert kuzdenek mi pedig rá görcsöltunk a golszerzesre ennyi. Joejt tetszett hogy küzdött a csapat és nem 'mit is' ? bele a meccs dolgaiba
Igazi csapat vagyunk!! :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.01. 23:09:38

1-1 egy nehéz pályán egy életéért küzdő Las Palmas ellen, igen nyerhettünk volna, de már március van és még mindig veretlenek vagyunk és vasárnap játszunk a tőlünk 5 pontra lévő Atleticotól hazai pályán, minden sanszunk megvan hozzá hogy tartsuk ezt az 5 pontot vagy 8ra növeljünk.

A többség megint csak sír, hangulatot kelt. Sok embernek levelet kéne intéznie a klubnak, és követeljétek Valverde kirúgását és helyezzenek ki titeket edzőnek mert ti mindent jobban tudtok, ti már a kezdőnél tudtátok hogy nem nyerünk.

=D> =D> =D>
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.01. 23:08:56

én azt gondoltam már ősszel is, hogy agyban még blokkolva van benne, hogy ez a Barcelona, nem egy középcsapat.
egyre jobban erősödik ez bennem.
nehéz megfogalmaznom mire gondolok ez alatt, de talán az a hasonlat kézenfekvő, hogy 20 évig használsz egy suzuki swiftet, el vagy vele 100-110 között az autópályán nyugisan, majd veszel egy komolyabb autót, egy A6os audit pl (csak hogy földhözragadott példát hozzak), és ugyan úgy vezetsz, abban a nyugis-lassú stílusban.


kicsit összekaphatná magát, mert LE-nél jogosan felhoztuk a túlzott rotációt, és hogy nincs fent kétszer ugyanaz a csapat, akkor itt is meg kell jegyezni.

semmi baj nem lett volna, ha támadó csapattal állunk fel, teszem azt a hétvégivel. egy X akkor is meg lett volna.
nem egy Las Palmas ellen kell betojni, és "stabilnak" lenni, hanem a bl meccseken, és a rangadókon, mert ott erős csapatok ellen játszunk, és fontos a kontroll.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018.03.01. 23:11:08-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése