Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.31. 18:40:08

MatyiG írta:Kissé vicces, hogy olyanokért is EV a hibás, amik meg sem történtek. :D
De ha elmegy-amire esély is van a hírek alapján-az egyértelműen ernő sara lesz, ő játszatja 2 éve Semedo helyén oldalpasszt, hogy miért is pontosan arra választ nem fogunk kapni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.31. 17:12:28

Kissé vicces, hogy olyanokért is EV a hibás, amik meg sem történtek. :D
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2019.05.31. 17:08:08

Remelem Valverde Úrnak köszönhetően Semedotól is sikerul megszabadulnunk ...... wtf is going on ?

AG-t nem akarja visszahozni, hogy még stabilabbak legyünk?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.31. 16:50:53

Ronal.10 írta:lehet elég csak egy Messi fejbeütés (MU ellen kapott Messi utána semmit nem csinált.. pool ellen is, régen ilyenkor felcseszte magát és nagyon nyomott.. most pont az ellenkezője).
Ez van, nyilván 32 évesen, ezer trófeával a zsebben már nem ér neki annyit az egész, hogy összetörje/agyonüttesse magát, még ha ez talán nem is tudatosul benne, csak valahol legbelül így érez. Nem is neki kellene már a hátán cipelnie a csapatot ennyi év után, hanem maximum a csapat tagjaként az utat mutatni az új húzóembereknek (ha lennének).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.05.31. 09:45:47

Előre félek még ha sikeréhes Neymarok Grizmanok..de Jong-ok fognak futkározni nálunk egy esetleges akár 5-0-os Bl kieséses meccs visszavágóján... és szerintem a megmaradt romai liverpooli emberkéknek is remegni fog a lába (ami valószínű jövöre gálakezdőből kb 8 ember lesz + fapofa edzőbá) egy első pár percbe kapott gól kezdéstől, már előre látom. Plusz bármelyik ellenfél tudatába lesz annak hogy ellenünk bármit meglehet fordítani föleg ha marad ez keret, lehet elég csak egy Messi fejbeütés (MU ellen kapott Messi utána semmit nem csinált.. pool ellen is, régen ilyenkor felcseszte magát és nagyon nyomott.. most pont az ellenkezője).
Hát liverpool 0-1 nél szerintem sokan éreztük hogy gáz lesz mint Rómába.
Nagy változás kéne mert nem lesz meg a BL komolyan töketlen a társoság, semmi vagányság nincs bennünk mint LE-nél, és tehetetlenek vagyunk.. csak reménykedni lehet, (na meg persze UEFA-nál mit dob a gép év elején, ki is nyerje az ideit).. meg úgy emlékszem komolyabb ellenfelünk nem is volt BL-be 2 év alatt csak ez a tartalékos pool. Mi lesz amikor egy ki ki meccset tolunk egy Bayern ellen. Visszakéne venni ebből az önfeledt szurkolásomból, elvárásaimból, bár az is gáz hogy egy Bajnoki címnek nem tudok örülni annyira mint 15 éve mert már megszokott mint a májusi fagy.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.31. 08:54:07

Subinho írta:Szezon közben biztos nem, az nálunk nem szokás. A Realnál már rég repült volna...
Egyenértékű ezzel, ha télen bejelentik, hogy újabb hosszabbítás nem lesz és keresik az új edzőt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.31. 06:24:20

Szezon közben biztos nem, az nálunk nem szokás. A Realnál már rég repült volna...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.31. 05:35:13

Van egy fogadásom, hogy Ernestot szezon közben kénytelenek lesznek felállítani a kispadról.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.30. 19:47:43

crixus írta:Azt tudja valaki, hogy mikor lesznek legközelebb elnökvalasztasok? Valverde-vel együtt jo lenne ha Barto is elhuzna. Ugy emlekszem 2015ben Volt azt hiszem legutobb, nem?
2021, Barto már nem fog indulni, szerintem ezért se küldi el Valverde-t, ezzel majd foglalkozzon a következő elnök.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.05.30. 19:02:03

Azt tudja valaki, hogy mikor lesznek legközelebb elnökvalasztasok? Valverde-vel együtt jo lenne ha Barto is elhuzna. Ugy emlekszem 2015ben Volt azt hiszem legutobb, nem?
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.05.30. 15:10:47

Én sajnos nem tudok őszintén szurkolni, ha marad Valverde, mert nem hiszek abban, hogy képes megújítani a csapatot, és látványos focit csinálni. Az egész személyisége nem ilyen.
Pedig az ember folyton eljátszik a gondolattal, hogy kiket adna el, kiket igazolna,
és bizony könnyen lehetne még jobb csapatot csinálni, hosszabb távon versenyképes csapatot építeni, de kivel, Valverdével? Mikor fog nála Todibo, De Ligt, Puig, Alena játszani?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.30. 14:55:48

Nekem azért nagyon furcsa Valverde magatartása. Ha vezetőség, öltöző, dzurkolók egyérteelműen kiállnának mellette még megérteném, hogy a maradás mellett dönt, de így hogy balhé van miatta odafent, a szurkolóknak is a begyében van illene magától felállni. Főleg, hogy a regnálása alatt kétszer zsinórban gyakorlatilag megalázta a klubot. Persze ez nem egyedül az ő hibája volt, több összetevős a dolog, de nagyon vastagon benne volt mind a római, mind a liverpooli érthetetlen lebőgésben. Az, hogy megnyerte kétszer a bajnokságot ennél a klubnál, ilyen játékosállománnyal nem olyan bravúr, hogy komoly okot adna a maradásra. Ráadásul a kupadöntőben is elvérzett, ami valamelyest kozmetikázhatta volna a szezont. Én speciel biztos voltam benne, hogy másnap/harmadnap bejelenti a lemondását. A hülye is látja, hogy kell valami változás, ami vele nem lesz meg. A játékosok ha tényleg annyira kiállnak mellette több oka is lehet. Akinek szava lehet, mint Rakitic, Busquets, Suarez stb. tudja, hogy a helye Ernővel biztosítva van akármit is tesz le.(Piquét és Albat nem számolom ide, mert nekik mindenképp megmarad a kezdőtagságuk, teljesen joggal)

Én tényleg nem értem Valverdet. Más edző -még ha nem is rúgják ki- ilyen estekben önként fel szokott állni a padról, hacsak nem ilyen Mourinho-féle. Nem tudom Barto mivel marasztalhatja, hacsak nem a pénzét félti, de így hogy nemcsak a játékban, hanem a vezetésben is káoszt okoz, nem tudom mi tartja itt. Nekem nem tűnt olyan arrogánsnak vagy pénzéhesnek, hogy emiatt mindenképpen maradjon, ahogy pedig telik az idő, annál biztosabb a maradása.

Mondjuk ilyen Martinezzel nem tudom mennyivel lennénk előrébb, de valami frissítés muszáj lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.30. 14:04:37

davi10 írta:Esküdni mernék rá, hogy már előtte is repkedtek a #wecolorfootball-ok a hivatalos csatornákon.
Az a Barca ball pedig tényleg gagyi volt, de annyira szerintem nem volt cink, mint ez a 2 agymenés :D
Fogalmam sincs. :D

A Barca ball elég WTF volt, de nyilván nem akkora cink. Azért az ilyen bohém netes dolgokkal a klub gondolom a fiatalokat célozza meg, akik közül az új rajongók kikerülhetnek. A régi, idősebb rajongók meg nem fognak azért elpártolni, mert egy Barca ballt meg kellett emészteniük. :D Meg nem is követik a netes őrültségeket annyira. De off már.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.30. 12:43:03

Cestus írta: Először az el clásicon volt ez, ott még egész találó volt, mert ugye a Real fehérben tolja, mi színesben. De aztán túl lett tolva. A Barca-DNS meg zseniális, én már lassan minden kommentemben használom. :D

A Barca ball, ami meg az előző nyarat tette "színessé", szerintem meg se lett beszélve itt a fórumon. Az volt még egy agyrém. :D
Esküdni mernék rá, hogy már előtte is repkedtek a #wecolorfootball-ok a hivatalos csatornákon.
Az a Barca ball pedig tényleg gagyi volt, de annyira szerintem nem volt cink, mint ez a 2 agymenés :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.05.30. 12:41:04

davi10 írta:Ettől meg a "Barca-DNS" dumától megyek a falnak.
Én meg a "nem Barca szint" dumáltól vagyok ki. Ez mit is jelent? Csak úgy röpköd a játékosokra ez a jelző. Közben Origi, Wijnaldum beárazta az egész bandát. Ők sem Barca szint. Vagy micsoda.
Csak is Puyol
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.30. 12:00:19

davi10 írta: Na igen, ez az a marketingszöveg, amit én se értek. Úgy néz ki nem csak 1-2 szurkoló ragadt a Pep-érában.
Ettől meg a "Barca-DNS" dumától megyek a falnak.
Először az el clásicon volt ez, ott még egész találó volt, mert ugye a Real fehérben tolja, mi színesben. De aztán túl lett tolva. A Barca-DNS meg zseniális, én már lassan minden kommentemben használom. :D

A Barca ball, ami meg az előző nyarat tette "színessé", szerintem meg se lett beszélve itt a fórumon. Az volt még egy agyrém. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.30. 11:18:39

ki kellett volna tenni, mert a BL vele tényleg nem lesz meg, úgy tűnik. még a Pool ellen védtem, mert úgy voltam vele, hogy nálam belefér a csapat sokszor takarékon tartása egy öreg Suarez meg egy öregedő Messivel elől, amennyiben ennek megvan az eredménye tavaszra - hát pont kipukkanás lett, nem darálás. ez így nem éri meg nálam sem.

és hát persze a BL sosem kötelező, de 4 éve nem nyertük meg, ami ilyen keret meg anyagi ráfordítás után kezd luxus lenni. tudtam volna örülni még egy Allegri korszaknak Xavi előtt, persze ez csak ilyen vágyálom, mert nem is jött szóba. Martínez meg Koeman nem tudom, milyen lett volna, de EV itt tartása a történtek után, a lehető legkiábrándítóbb forgatókönyv.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.30. 11:05:49

baas11 írta:Ami már nekem kellemetlen ..: "We color football" :lol:
Nemáá...
Na igen, ez az a marketingszöveg, amit én se értek. Úgy néz ki nem csak 1-2 szurkoló ragadt a Pep-érában.
Ettől meg a "Barca-DNS" dumától megyek a falnak.

Ma már ahogy nézem, inkább játékosmozgásokat emleget a sajtó, mint edzőváltást.
Nem hiszem, hogy a problémáinkra az lenne a megoldás, hogy eladjuk Malcom-ot, Dembele-t, Coutinho-t, Rakitic-et és Semedo-t aztán veszünk egy Griezmann-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.05.30. 10:56:04

Ami már nekem kellemetlen ..: "We color football" :lol:
Nemáá...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.30. 09:51:42

Én nem tartozom Valverde utálói körébe,de azt gondolom távoznia kell. Azért csalódtam benne,mert nem mondott le önként, két ugyanúgy elkövetett hiba miatt. Azt gondolom képtelen átlépni a saját árnyékát és ez a következő idényben sem lesz másként. Ezek szerint egyelőre utódban sem kell gondolkodni,ami a felmerült nevek kapcsán nem olyan nagy baj, csak a váltás miatt váltani nem biztos,hogy jó jel(Koeman zéró eredménnyel vagy Blanc semmivel sem jobb karakter,mint Valverde)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.05.30. 08:42:03

Nem hiszem el, hogy ez a koncepció nélküli, nézhetetlen játék csak minket idegesít, és nem történik valami. Menjen Barto is Valverdével együtt, de nagyon gyorsan. Miért kell megvárni, amíg minden széthullik és neki rohanunk ennél jobban is a falnak? Ez kinek jó?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.30. 05:45:14

Valverde horizontja a LaLiga. Arra koncentrál, hogy nyerjük a bajnokságot és Messi legyen gólkirály. Ez kétszer is sikerült. E mellett még összejött egy BL negyeddöntő és egy Király kupa döntő. Miért bántjátok szegényt? Ennyit tud és valójában erre szerződött. Ezért ragaszkodik hozzá Barto és ezért tartanák meg a csapatkapitány-helyettesek. A konstrukció csak a következő bajnokságban és a lelátón bukhat meg. Illetve a Board máris gondol a Barto utáni korszakra "terven felül".
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2019.05.30. 03:42:03

herlius írta:
davi10 írta:
ktm írta: Azert az allando triplazas, mint elvaras, nem realis, valoszinu csak azok gondolkodnak ebben, akik Pep csapatan nottek fel.
Nem állandó elvárás, a tavalyi szezonnak pl. úgy mentünk neki, hogy jó, ha megvan a bajnokság.
Azért erős optimizmusra vall, hogy a tavalyi szezon előtti káoszt és a Real bombaformáját elnézve bárki is bajnoki címről álmodozzon. Neymar távozása után egy totálisan megzuhant társaságot örökölt Valverde, amiben nagyon komoly rizikó volt. Én már annak is örültem volna, ha szégyenszemre nem leszünk a Real pofozógépe, ehhez képest a szuperkupa kisiklást leszámítva elég jól kijött a lépés.
A Real bombaformája is túlzó, a pofozógépes rész méginkább!
Hétről hétre nézzük a meccseket, és látjuk, mi történik.
Tisztázni kellene, hogy nem szarok vagyunk, hanem nem mindig vagyunk ELÉG jók!
Én egyáltalán nem éreztem vagy gondoltam akkor (sem), hogy milyen alárendelt helyzetbe kerülünk...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.05.29. 22:25:00

Sinya22 írta:Dárdaival rámegyünk a 93. perces Piqué fejes gólokra :D

na és aztán?! Ha Realnak lehetett csinálnia ezt Ramossal? :D :D :D
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.05.29. 20:43:33

davi10 írta:
ktm írta: Azert az allando triplazas, mint elvaras, nem realis, valoszinu csak azok gondolkodnak ebben, akik Pep csapatan nottek fel.
Nem állandó elvárás, a tavalyi szezonnak pl. úgy mentünk neki, hogy jó, ha megvan a bajnokság.
Azért erős optimizmusra vall, hogy a tavalyi szezon előtti káoszt és a Real bombaformáját elnézve bárki is bajnoki címről álmodozzon. Neymar távozása után egy totálisan megzuhant társaságot örökölt Valverde, amiben nagyon komoly rizikó volt. Én már annak is örültem volna, ha szégyenszemre nem leszünk a Real pofozógépe, ehhez képest a szuperkupa kisiklást leszámítva elég jól kijött a lépés.
Válasz küldése