Nélson Semedo

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.14. 18:19:36

Dekázgatás. Jól fest a mezben, bár annyira nem nyűgöz le ez a szerelés. Az oldalán mondjuk az a gránátvörös csík az összképen azért egész sokat dob szerintem, kicsit kevésbé tűnik kéknek.

Már várom, hogy meccsen is lássam! :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.14. 17:27:27

visca el barca írta:
Chino írta:bőven beválhat.
"hat". nekem ez a bajom. 1000x nyugodtabb lettem volna ha megvesszük mondjuk azpilicuetat 50-ért. 27 éves, legjobb korban van, 300 meccsel a lábában.

mind1, én egyáltalán örülök h ez a debil vezetőség vett vkit egy hiányposztra :D
HA megvesszük... De az a baj, hogy kérdés mennyire elhozható, ha hoztunk volna egy Azpilicuetat akkor szerintem annak mindenki örült volna, kérdés hogy ő mennyire akarna itt játszani, és hogy a Chelsea mennyire engedné, szerintem egyáltalán nem.



Amúgy ez a Nélson nem véletlen a Néger Emerson rövidítése? :D (bocsi)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.14. 17:24:59

Na, ma lett csak totál teljesen hivatalos az egész. Ha minden igaz 18:15-kor lesz a bemutatása, gyorsan lezavarják.. :D
visca el barca írta: de hát amióta palesz összevágott egy AG best of-ot, én azóta nem hiszek az ilyenekben :mrgreen:
Akkor már megérte.. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.14. 17:12:12

10? jobb esetben 15... :lol: viccet félretéve ügyes gyereknek tűnik, de hát amióta palesz összevágott egy AG best of-ot, én azóta nem hiszek az ilyenekben :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.14. 17:07:48

visca el barca írta: "hat". nekem ez a bajom. 1000x nyugodtabb lettem volna ha megvesszük mondjuk azpilicuetat 50-ért. 27 éves, legjobb korban van, 300 meccsel a lábában.
27 éves? Az már öregnek számít. :mrgreen:

Semedo 10 évre megoldja a jhv posztot. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.14. 17:00:29

Chino írta:bőven beválhat.
"hat". nekem ez a bajom. 1000x nyugodtabb lettem volna ha megvesszük mondjuk azpilicuetat 50-ért. 27 éves, legjobb korban van, 300 meccsel a lábában.

mind1, én egyáltalán örülök h ez a debil vezetőség vett vkit egy hiányposztra :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.14. 16:46:22

Varatrix írta:Egy két érdekesség:

Rui Vitória, Semedonak és Victor Lindelöfnek szavazott a legtöbbszzör bizalmat, mindketten 47 alkalommal léptek pályára, még a Benfica kapusánál Edersonnál is többször.

Minden sorozatot egybevéve mindannyiszor kezdőként került a pályára. 31 bajnokiból mindössze 9 percet "pihent". A Bajnokok ligáját az eljétől a végéig játszotta le.

A Benficában Semedo kapta bajnoki meccsen a legtöbb sárga lapot (6), de "összetettben" így is csak ezüstérmes (8), több játékossal holtversenyben.

A portugál ligában kapott díjai:

-Februárban A legjobb fiatal játékos
-Bekerült az év csapatába
-Ő lett az év felfedezettje

Mindannyiszor jobb szélső védőt játszott. (Tehát nem érzem megalapozottnak, hogy fentebb is bevethető lenne)

A transfermarkt szerint a piaci értéke 20 millió euro.
Ennek van egy árnyoldala is. Mivel Grimaldo szinte az egész szezonban sérült volt Almeidanak balbekket kellett játszania.
Ugyanakkor ezzel a teljesítménnyel jó eséllyel kiszorította volna a kezdőből, már B csapatosként is inkább a felnőtteknél játszott.

A díjai viszont szépek. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.14. 16:33:44

barca0417 írta:mindenesetre remélem jól járunk vele, én reménykedek benne, illetve azért Vidal is megkapja remélem a lehetőséget, mert megérdemli. Döntsék el a pályán egyenlő feltételekkel hogy melyik a jobb.
Azt nem tudja valaki mikor mutatják be amúgy? Új mezben dekázással ..(remélem jobban megy majd neki mint Theonak :twisted: )
Ha igazak a hírek, akkor jövő hét szerdán lesz bemutatva.

https://www.youtube.com/watch?v=Ghu2ev5x7Dk" target="_blank

Dortmund ellen nem tolta rosszul legutoljára.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.14. 16:25:36

mindenesetre remélem jól járunk vele, én reménykedek benne, illetve azért Vidal is megkapja remélem a lehetőséget, mert megérdemli. Döntsék el a pályán egyenlő feltételekkel hogy melyik a jobb.
Azt nem tudja valaki mikor mutatják be amúgy? Új mezben dekázással ..(remélem jobban megy majd neki mint Theonak :twisted: )
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.14. 16:12:08

barca0417 írta:
Varatrix írta:
Mindannyiszor jobb szélső védőt játszott. (Tehát nem érzem megalapozottnak, hogy fentebb is bevethető lenne)
Bocsánat ha tévedtem, de úgy rémlett hogy középpályásként kezdte. Palesz is írta, illetve Wikipedián (tudom hogy nem hiteles, de azt hittem tudják) hogy középpályás volt régebben.
Ebből gondoltam hogy esetleg bevethető eggyel feljebb is, de ha nem akkor se változtott a véleményem, mert Vidal bevethető azt tudjuk.
Hát ez 2016-17 es szezon de amúgy sem gondolom hogy nen jhv- kènt számolnának vele. Vidalban inkább látom amit gondolsz...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.14. 16:08:37

Varatrix írta:
Mindannyiszor jobb szélső védőt játszott. (Tehát nem érzem megalapozottnak, hogy fentebb is bevethető lenne)
Bocsánat ha tévedtem, de úgy rémlett hogy középpályásként kezdte. Palesz is írta, illetve Wikipedián (tudom hogy nem hiteles, de azt hittem tudják) hogy középpályás volt régebben.
Ebből gondoltam hogy esetleg bevethető eggyel feljebb is, de ha nem akkor se változtott a véleményem, mert Vidal bevethető azt tudjuk.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.14. 16:00:21

Egy két érdekesség:

Rui Vitória, Semedonak és Victor Lindelöfnek szavazott a legtöbbszzör bizalmat, mindketten 47 alkalommal léptek pályára, még a Benfica kapusánál Edersonnál is többször.

Minden sorozatot egybevéve mindannyiszor kezdőként került a pályára. 31 bajnokiból mindössze 9 percet "pihent". A Bajnokok ligáját az eljétől a végéig játszotta le.

A Benficában Semedo kapta bajnoki meccsen a legtöbb sárga lapot (6), de "összetettben" így is csak ezüstérmes (8), több játékossal holtversenyben.

A portugál ligában kapott díjai:

-Februárban A legjobb fiatal játékos
-Bekerült az év csapatába
-Ő lett az év felfedezettje

Mindannyiszor jobb szélső védőt játszott. (Tehát nem érzem megalapozottnak, hogy fentebb is bevethető lenne)

A transfermarkt szerint a piaci értéke 20 millió euro.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.14. 15:31:48

Feast4 írta:Kiváncsi leszek.Kb. olyasmi ahogy nekem lejött mint Vidal.Talán alakíthatóbb még.Egy kalappal!Hátha.Bellerinnél mindenképp jobb ogazolásnak tartom.
annyiban örülök hogy ő is és Vidal is bevethető egy sorral feljebb hogy nem zárja le az utat feltétlen Palencia előtt aki meg inkább védekezőbb típusú játékos.
Így Valverde tud okosan sakkozni hármójukkal ha akar.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.14. 15:29:39

visca el barca írta:
Varatrix írta:..
értem én ezt, nem vagyok hülye :D meg teszek is rá h mennyi volt, nem az én pénzem, csak sokallom. 1 szezonos, gyenge bajnokságból, nem válogatott: 35 milla. akkor ezen az áron dölöfu ér 60-at, rafinha meg turan legalább 120-at :lol:

umtitit mennyivel olcsóbban hoztuk, pedig ő egy erősebb bajnokságban évekig volt fiatal kora ellenére standard kezdő. semedo ára a mai tarifák melletti is nagyon-nagyon max 20 millió, nem a duplája. még1x mondom, sztem nem is akartunk mi ennyit fizetni, csak bartoék érzik a nyomást és vkit virítani kellett. de egy semedótól had ne ájuljak már el :D megint vettünk vkit akiből vagy lesz vki vagy nem. a fiatalítási hullám az emgy ezerrel, csak ezek 90%-a bukta eddig...
Ezzel nem értek igazán egyet. A jobbhátvéd piacon (értsd. elérhető) az egyik legjobb játékos, legalábbis amit én tavaly láttam belőle. Grimaldo miatt néztem a Benfica meccseit, (habár a tavalyi év nem jött össze neki ezt Semedo ki is használta), de ha ilyen az első éve, bőven beválhat. A Bl-ben is elég jól szerepelt. És lehet, hogy kevés a válogatottsága, de mindez egy profi év után, amire sűrűn hivatkozol.
Az pedig lehet, hogy két évvel ezelőtt még hivatalosan a nem az első csapat tagja volt, de szinte az egész szezont ott töltötte, csak volt egy komoly sérülése.

Látványra is benne van a faktor, hogy illeszkedjen a kombinatív játékba, ha ezt sikerül kiaknázni nem csak jó vétel volt, hanem alacsony összeg. Érdekes azért, hogy néhány nap alatt sikerült megszerezni úgy, hogy 15-20 milliót faragtak azon az áron, amit a Benfica hetekig tartott.
És a piaci helyzet ezt diktálja. Bellerínt 50 alatt nem lehet elhozni. Lehet, hogy ő is fiatal, de láttuk már mit tud. És Arsenal ide vagy oda kihívója sem nagyon volt, a teljesítménye pedig...

Igen, komoly kockázatot rejt ez nem is lehet vitás, de nem hiszem hogy ez tűzoltásnak számítana. Az inkább Douglas volt. Muszáj volt a vezetésnek összeszedni egy jh-t és gyorsan előkapartak egyet Brazíliából, hogy elmondhassák vettek valakit.

Annak mindenesetre örülök, hogy komoly versenyhelyzet állt elő, amiből csak profitálhatunk, ráadásul miondkét ember nagyon elszántnak tűnik.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.14. 13:18:44

Ha minden igaz, külön kérte hogy hadd utazzon el ő is az amerikai túrára a csapattal, pedig július 29-ig nyaralhatna, mert ő is Konföderációs kupán volt.

Elég motiváltan érkezik, hajrá =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.14. 11:12:44

Varatrix írta:..
értem én ezt, nem vagyok hülye :D meg teszek is rá h mennyi volt, nem az én pénzem, csak sokallom. 1 szezonos, gyenge bajnokságból, nem válogatott: 35 milla. akkor ezen az áron dölöfu ér 60-at, rafinha meg turan legalább 120-at :lol:

umtitit mennyivel olcsóbban hoztuk, pedig ő egy erősebb bajnokságban évekig volt fiatal kora ellenére standard kezdő. semedo ára a mai tarifák melletti is nagyon-nagyon max 20 millió, nem a duplája. még1x mondom, sztem nem is akartunk mi ennyit fizetni, csak bartoék érzik a nyomást és vkit virítani kellett. de egy semedótól had ne ájuljak már el :D megint vettünk vkit akiből vagy lesz vki vagy nem. a fiatalítási hullám az emgy ezerrel, csak ezek 90%-a bukta eddig...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.14. 10:59:50

Kiváncsi leszek.Kb. olyasmi ahogy nekem lejött mint Vidal.Talán alakíthatóbb még.Egy kalappal!Hátha.Bellerinnél mindenképp jobb ogazolásnak tartom.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.14. 10:56:59

Ahhoz képest hogy a Benfica elvileg 50 milliót kért, ha igaz ez a 30/35+5 millió, nem is vészes, pláne amikor 50-60 milliókért vesznek 16 éveseket.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.14. 10:38:54

visca el barca írta:mitől lenne normális? 1 éve játszik a nagyokkal, válogatottban is csak kerettag, egy hulla gyenge soares kiszorítja. jah és védő.
Okés:
Jelen körülmények között Kyle Walker mindenidők legdrágább védőjévé vált, és elhiheted nem a teljesítményével, hanem a azért mert a futballban van egy szerintem nagyjából 2009-ben megindult inflációs hullám.

Ez nem a vezetők inkompetenciája, legalábbis nem teljesen. Eleve többször hangsúlyozom hogy szerintem normális hogy, máshogy ülnek le egy olyan klubbal tárgyalni, akiről tudják hogy, van mit a tejbe aprítani, mint egy olyan klubbal ahol tudod, hogy a költségvetés nem engedi. Nyílván itt az eladó fél mérlegelheti hogy, mekkora szüksége van a pénzre, így lehet hogy egy adott játékos olcsóbban kerül el egy "szegényebb" klubbhoz mint egy "gazdag" klubbhoz. Legjobb példa erre Felipe Luís: a Barca körbeudvarolta, de sokalltuk érte a pénzt amit a Depor elkért, jött egy év múlva az Atleti és elvitte a feléért annak amivel minket haza küldtek.

Szóval szerintem ez együttes következménye annak, hogy mi vagyunk a Barcelona, és mint mondtam tartósan emelkedik az árszínvonl. Ami amúgy normális, hiszen a klubbok vagyonosodása is sokkal egyszerűbb mint 10 vagy 20 évvel ezelőtt. Ez a folyamat szerintem meg fog állni valahol, de addig feleslegesnek érzem hogy bárki ezen bosszangodjonm, mert már nem lesznek 10 milliós igazolások, akik 20 évesek és "visszahozzák az árukat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.14. 10:07:42

Varatrix írta:
visca el barca írta:sok sikert neki!
fogalmam sincs milyen játékos, best of videók meg nem érdekelnek, úgyhogy a puding próbája az evés lesz. az árát sokallom egy picit
Értem én hogy kell egy kis idő amig megszokja az ember, de jelen piaci árakon, azt mondom, hogy teljesen normális átlagos árú igazolás volt.
mitől lenne normális? 1 éve játszik a nagyokkal, válogatottban is csak kerettag, egy hulla gyenge soares kiszorítja. jah és védő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.14. 10:00:37

visca el barca írta:sok sikert neki!
fogalmam sincs milyen játékos, best of videók meg nem érdekelnek, úgyhogy a puding próbája az evés lesz. az árát sokallom egy picit
Értem én hogy kell egy kis idő amig megszokja az ember, de jelen piaci árakon, azt mondom, hogy teljesen normális átlagos árú igazolás volt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.07.14. 09:56:56

Jó lesz majd, amikor együtt lesz a pályán Ő, Umtiti és MArlon :mrgreen: :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.14. 08:37:32

sok sikert neki!
fogalmam sincs milyen játékos, best of videók meg nem érdekelnek, úgyhogy a puding próbája az evés lesz. az árát sokallom egy picit, játszott eddig egy szezont a portugál bajnokságban, és a válogatottba se fér be, de legalább a gólpasszokat osztogatta rendesen. gondolom nem akartunk érte ennyit fizetni, csak mivel a vezetőség elég erősen érzi a nyakán a kést és nem toltak el verrattira egy 100-ast, inkább letették a pénz amit kértek. annak amugy én sem örülök, hogy ennek a gyereknek is mendes az ügynöke... holland vonal után beindul a portugál vonal?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.14. 07:26:46

MessiNeymarSuarez írta:

Azért ne alapozzunk félhírekre, kérdezd meg tőle hogy biztos lájkolta-e, és nem pedig csak félrenyomott :mrgreen:
Sose alapozunk arra,Bellerin is azota nalatok sportol. :D :D :D :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.14. 00:18:36

Ahogy palesz megjósolta jött is a "tűzoltó" igazolás. Majd meglátjuk, én Vidallal elégedett voltam, továbbra is egy nagyon jó irányító a legfontosabb amire így kevesebb zseton maradt.

És ahogy olvasom egy újabb Mendes-fióka...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése