Switch to full style
Emlékszel még a nagy sztárokra? Kik lesznek a jövő sztárjai? Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Itt kifejtheted!
Hozzászólás küldése

Szezonértékelő:

1
2
14%
2
8
57%
3
4
29%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 14

Re: Yerry Mina

2018.02.07. 12:45:17

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ezt adom. Nyilván a Valencia ellen nem fogja berakni, mert életében nem látott még ilyen erős csapatot szerintem, viszont várhatóan a hétvégi otthoni Getafe elleni meccsen be fogja rakni, ahol sokkal kevesebb a kockázat.

csak kérdés h akkor holnap ki fog játszani piqué helyett.

Sztem felépül

2018.02.07. 12:43:13

visca el barca írta:csak kérdés h akkor holnap ki fog játszani piqué helyett.

Busi vs Eakéta.

2018.02.07. 12:25:13

MessiNeymarSuarez írta:Ezt adom. Nyilván a Valencia ellen nem fogja berakni, mert életében nem látott még ilyen erős csapatot szerintem, viszont várhatóan a hétvégi otthoni Getafe elleni meccsen be fogja rakni, ahol sokkal kevesebb a kockázat.

csak kérdés h akkor holnap ki fog játszani piqué helyett.

2018.02.07. 12:18:03

hajnesz írta:Azt elfelejtitek, hogy az éremnek 2 oldala van.
Az egyik az, hogy berakja a kezdőbe egy ilyen nagy meccsen, és olyan terminátor lesz, mint Umtiti. Ez a jobbik verzió, ebben reménykedik szinte mindenki.
A másik meg az, hogy rajta megy el a meccs. Viszont, utóbbi eset túlságosan megneheziti a beilleszkedését a csapatba. Más berakni egy fiatalt előre, meg más egy bizalmi posztra.
Én is simán Minát raknám be, ha már lejátszott volna 1-2-3 meccset kisebb csapatok ellen, esetleg a bajnokságban, ahol most nem olyan hatalmas a tét (bár ismerve a ligát, az a 9pont se olyan óborzasztó sok, kiindulva az előző évekből...)

Ezt adom. Nyilván a Valencia ellen nem fogja berakni, mert életében nem látott még ilyen erős csapatot szerintem, viszont várhatóan a hétvégi otthoni Getafe elleni meccsen be fogja rakni, ahol sokkal kevesebb a kockázat.

2018.02.07. 11:56:54

Na de mikor játszott volna? Leigazoltuk, akkor a papírjaival volt valami izé, azért nem játszhatott. Aztán pedig csupa szenvedős meccsünk volt, akkor meg azért nem. Gondolom az lehetett a terv, hogy mondjuk az Alavést elkalapáljuk 4-0-ra, és akkor berakja, de aztán azon a meccsen váratlanul gáz lett a helyzet. Végül Valverde sajnos a saját csapdájába esett, a tökéletes alkalomra várva nem játszatta a srácot, erre a körülmények úgy alakultak, hogy a lehető legrosszabbkor kell bemutatkoznia.

Mindenesetre ha debütál a Mestallában, kapásból megtámogatnám egy Robi-Semedo jobboldallal, ők védekezésben kisegíthetik.

2018.02.07. 11:43:47

Azt elfelejtitek, hogy az éremnek 2 oldala van.
Az egyik az, hogy berakja a kezdőbe egy ilyen nagy meccsen, és olyan terminátor lesz, mint Umtiti. Ez a jobbik verzió, ebben reménykedik szinte mindenki.
A másik meg az, hogy rajta megy el a meccs. Viszont, utóbbi eset túlságosan megneheziti a beilleszkedését a csapatba. Más berakni egy fiatalt előre, meg más egy bizalmi posztra.
Én is simán Minát raknám be, ha már lejátszott volna 1-2-3 meccset kisebb csapatok ellen, esetleg a bajnokságban, ahol most nem olyan hatalmas a tét (bár ismerve a ligát, az a 9pont se olyan óborzasztó sok, kiindulva az előző évekből...)

2018.02.07. 11:42:19

visca el barca írta:a héten kiderül számít-e rá valverde.... én nem lennék meglepve ha nem játszatná, elnézve a youtube videókat a csávóról, igazi anti-barca talentum, darabos, lassú, valahogy nem tudom itt elképzelni...

De ha ennyire nem bízik benne és nem akarta, akkor vajon miért hozta a vezetőség?
Pláne hogy így non-EU-s helyet elfoglalja a Melós helyett.

Valverde nem olyannak tűnik mint akire rá lehet tukmálni mindenféle c kategóriás játékost, és a vezetőség is egész jól igazolt az elmúlt időben(végre!)

2018.02.07. 11:33:50

a héten kiderül számít-e rá valverde.... én nem lennék meglepve ha nem játszatná, elnézve a youtube videókat a csávóról, igazi anti-barca talentum, darabos, lassú, valahogy nem tudom itt elképzelni...

2018.02.07. 10:33:18

barca0417 írta:Azért nehogy már gondolkodni kelljen hogy játszon e Mina, mikor minden védő kidőlt. Az elég megalázó lenne ha most se ő kapna lehetőséget. Nem egy falábú jöttment azért. Remélem megkapja az esélyt és él vele.

Így van. Játszania kell, kötelező. Nem baj, ha mélyvíz a debütálása. Ne hagyja senkinek, hogy megkerülje, majdnem 2 méter - tessék kifejelni a szögleteket és 5 méterre tudjon passzolni. Azért annyira ezen kritériumok nem kellene nehezeknek lenniük annak, aki a brazil 1. liga egyik legjobb védője volt és a kolumbiai válogatott alapembere. Majdnem egy hónapja itt tréningezik, remélem Valverde nem fog tökölni vele. Én rögtön a kezdőbe raknám. Ha meleg a pite, 50. perc körül lecserélném és SR-t raknám be középre, de szvsz nem lesz gond. Labdaérzékeny, benga fekát igazolni mindig jó, csodaszer tud lenni, ha kis mértékben adagoljuk. :) Látjátok a Törzsfőnökünk is mekkora spíler lett már. :) Ha Semedo és Mina is rákap a dologra, Stegen előtt rendesen bealkonyodik majd... :lol:

2018.02.07. 10:20:57

Azért nehogy már gondolkodni kelljen hogy játszon e Mina, mikor minden védő kidőlt. Az elég megalázó lenne ha most se ő kapna lehetőséget. Nem egy falábú jöttment azért. Remélem megkapja az esélyt és él vele. Bár attól féltem azért hogy semmi összeszokottsága nincs és ha hibázik egyből ráhúzzák a vizes lepedőt, de bízom benne hogy nem így lesz.

2018.02.02. 21:46:34

Bohóckodást hol láttál tőle edzésen?

Nyilván sehol, csak erre gondoltam mint ok, ha igaz a hír de azt is hozzá akartam tenni hogy valószínűleg kamu, mint ahogy a MD és a Sport "híreinek" a 90%a.

4 KH az ideális, de én jobban örülnék ha "azokat" a perceket Vermaelen kapná meg. Sok már neki se fog jutni, mert Pique és Umtiti se sérülékenyek, nálunk meg védő poszton nem nagyon lehet elfáradni, úgyhogy rotáció sincs annyi.

2018.02.02. 20:53:55

EV pont annak az edzőnek tűnik, aki 8 edzés után dönti el játékosok sorsát :D nem írta be egyszer valaki, h Digne is tud középsőt játszani? Ismerek két vakot a közelmúltból, akikből khv lett szélsőből nálunk :D

2018.02.02. 20:43:00

Mondjuk én azért nem kezelném kész tényként még, ha jól sejtem utána jött/jönni fog egy cikk hogy kik lehetnek majd a jelöltek a védelem közepére. Nyilván lehet, hogy igaz, de szerintem a Mundo csak kihasználja a lehetőséget, hogy bedobhatnak egy kattintásvadász hírt.

2018.02.02. 20:21:36

Elég vékony az a Piqué-Umtiti-Verma hármas, főleg úgy, hogy utóbbi most is sérült, és ez továbbra is bármikor előfordulhat nála. Piqué posztján meg egyikük sem az igazi azért.

Bohóckodást hol láttál tőle edzésen?

2018.02.02. 19:44:17

soadroli írta:MD:
Ernesto Valverde is dissatisfied with Yerry Mina's performances in training. There is a possibility that the player could be loaned out.

Lehet túl sok a bohóckodás.
Az Umtiti-Pique-Vermaelen hármassal megvagyunk

2018.02.02. 19:33:17

MD:
Ernesto Valverde is dissatisfied with Yerry Mina's performances in training. There is a possibility that the player could be loaned out.

2018.02.02. 19:05:21

S.Agüero írta:Nekem is tetszene, de holnapután játszunk. :mrgreen:

Valóban. Mondanám hogy a Getafe elleni meccsre gondoltam de az is(mint mostanában mind) vasárnap lesz :D

2018.02.02. 18:32:18

Sinya22 írta:Jövőhéten jön hozzánk a Getafe,az tökéletes alkalom pihentetésre hátul is. Holnap max akkor áll be szerintem,ha a félidőben 0-4. Bár az tetszene :D

Nekem is tetszene, de holnapután játszunk. :mrgreen:

2018.02.02. 18:11:12

Jövőhéten jön hozzánk a Getafe,az tökéletes alkalom pihentetésre hátul is. Holnap max akkor áll be szerintem,ha a félidőben 0-4. Bár az tetszene :D

2018.02.02. 17:47:46

barca0417 írta:Lassan megnézném őt is már bevetésen. Mondjuk akár az Espanyol ellen. Piqué is pihenhetne egy kicsit már. Ha nem is az egész meccsen.

Maximum akkor, ha vezetünk több góllal, de szerintem szoros meccs lesz.
Mestallábban sem valószínű, hogy kap lehetőséget, majd talán az utána lévő bajnokin.

2018.02.02. 17:34:45

Lassan megnézném őt is már bevetésen. Mondjuk akár az Espanyol ellen. Piqué is pihenhetne egy kicsit már. Ha nem is az egész meccsen.

2018.01.22. 15:48:03

Masche távozik, Verma sérült: máris ő az első számú tartalék.

2018.01.18. 19:52:05

A 24-es számot kapta.

2018.01.16. 17:35:08

S.Agüero írta:
Kovbal88 írta:Remélem más posztokon is bevethető, nem csak középhátvédként, mert akkor itt nagyon keveset fog játszani.
Talán egy jó jobbhátvédre lenne szükség, vagy védekező Busquets mellett.
Nagyon különleges képességekkel kell rendelkeznie ahhoz, hogy csapatba kerülhessen. Meglátjuk, bár a 3-3-4, és a 2-4-4 felállás nem kedvezz neki.

Miért, akkor mi kedvez neki? :D Piqué cseréje lesz, elég egyszerű.

OKé csak Piqué elég ritkán van kispadon. Aggódom a játékpercei miatt.

2018.01.16. 16:45:18

Rinku írta:Amúgy a srác 'jerri" vagy 'dzserri'? Vagy van 3. verzió is? :D

Bemutatáskor "Jerri"-nek ejtették.
Hozzászólás küldése