Arturo Vidal

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.12. 20:01:51

Nem örültem a leigazolásakor, de most nagyon kell egy jó Vidal a csapatba. Busi zombi módban tolja, Rakitic eltiltott lesz, Coutinho sérült, Demvelével nagy bajok vannak, kell valaki aki hajtja a csapatot a lelkesedésével! Most be kell kerülnie a csapatba, meglátjuk tud-e élni vele!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.11.12. 17:37:40

Kíváncsi leszek mit kell még tennie a kezdőtagsághoz. A hülye nem látja, hogy fizikálisan és mentálisan rendkívül erős, középpályán párharcokat nyer, jól fejel és gólveszélyes.Plusz még borzasztóan motivált amikor beáll.
Igaz nem forgolódik "Xavisan" és nincs 20/20-as alibipassza a középpályán.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.10.29. 11:41:27

geridoss írta:Farkas Norbi említette a beállása után, hogy Barto megbeszélte Vidallal, hogy az ilyen viselkedés nem való ide, és állítólag megértette a chílei. Remélem így van, mert bár hosszú távon nem, de 1-2 évig nagyon hasznos tagja lehet a csapatnak. És szükségünk is van rá.

Nagyon örültem a góljának én is, megérdemelte. A Leonesa ellen kezd, remélem.
Vidal is lenyilatkozta, hogy megbeszélte a dolgokat Valverdevel és már minden OK köztük.
Ha pedig így van, akkor nem tudom miért nem játszik többet. Nem egyy másodvonalas játékos akit max. kupameccseken vagy időhúzó csereként kellene alkalmazni. Főleg hogy még egy félvak koldus is látja, hogy Rakitic már kezd teljesen kifulladni. Volt egy rohadt kemény VB-je, tavaly is ő játszotta szinte a legtöbbet és úgy tűnik ez most se változik, pedig, most lenne alternatíva is, nem csak Paulinho az egyetlen értelmes játékos a padon.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.29. 10:32:28

Farkas Norbi említette a beállása után, hogy Barto megbeszélte Vidallal, hogy az ilyen viselkedés nem való ide, és állítólag megértette a chílei. Remélem így van, mert bár hosszú távon nem, de 1-2 évig nagyon hasznos tagja lehet a csapatnak. És szükségünk is van rá.

Nagyon örültem a góljának én is, megérdemelte. A Leonesa ellen kezd, remélem.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.10.29. 09:51:53

Nagyon örültem a góljának, na meg annak, hogy a pár hetes szmájlis-instás sztori nem tett be nagyon az itteni létének. Reméltem akkor, hogy megbeszélik valahogy az edzővel a dolgokat, és hasznos tagja lehet a csapatnak a kezdeti gondok ellenére.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.29. 09:40:29

Jeffren-díjas lett a srác :mrgreen: =D>

Reméljük ez megdobja majd az önbizalmát, és Valverdétől is több lehetőséget kap majd, szerintem Rakiticet megfelelően tudja majd tehermentesíteni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.10.29. 07:23:04

Ezzel a góllal remélem megérkezett végleg a csapatba. Nagyon kellett neki egy ilyen beállás mentálisan.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.10. 23:51:24

MichaaBee írta:
lics írta:Dembele támadó, Coutinho szintén vagy max irányító közép. Nemértem mi közük van, vagy miért vannak Vidal előtt aki inkább erőközéppályás, teljesen más a szerepe mint az általad említetted 2nek szerintem, de lehet tévedek.
Annyi köze van, hogy Paulinho tavaly a harmadik támadó helyett játszott negyedik középpályást... :) Amikor már itt volt Coutinho és Dembélé is egészséges volt, számottevően kevesebbet játszott Paulinho, mint előtte ősszel. Ergo ha Vidal azt várta, hogy itt majd Paulinho őszi perceit kapja meg, akkor tévedett.
Tottenham ellen behozta 5.védőnek Vermalent, Dembele úgytűnik kijátsza magát a kezdőből, de Coutinho igaz, hogy támadó volt az utolsó 2 meccsen. Vermalen helyett lehetett volna őt is hozni a Tottenham ellen, Girona ellen jó volt, Busqets, Rakitic rotálásához tökéletes lehetne ha már játszott volna annyit, hogy ezt kileheseen mondani. Jóljött volna szerintem már egykétszer. Ergo itt inkább arról lehet szó, hogy Valverde valamiért nen bízik benne.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.10.10. 23:29:31

lics írta:Dembele támadó, Coutinho szintén vagy max irányító közép. Nemértem mi közük van, vagy miért vannak Vidal előtt aki inkább erőközéppályás, teljesen más a szerepe mint az általad említetted 2nek szerintem, de lehet tévedek.
Annyi köze van, hogy Paulinho tavaly a harmadik támadó helyett játszott negyedik középpályást... :) Amikor már itt volt Coutinho és Dembélé is egészséges volt, számottevően kevesebbet játszott Paulinho, mint előtte ősszel. Ergo ha Vidal azt várta, hogy itt majd Paulinho őszi perceit kapja meg, akkor tévedett.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.10. 21:37:32

MichaaBee írta:
BarcafanTomee írta:Paulihno helyére jött, aki 10x ennyit játszott. :D
Igen, csak amikor Paulinho itt volt, akkor nem volt előtte Dembélé és Coutinho. :)
BarcafanTomee írta:Nem tudjuk, hogy mit igértek neki, hogy mi lesz a szerepe, de kétlem, hogy csak ennyiben egyeztek meg. Mondjuk szerintem annak a levét issza meg, hogy nem jönnek az eredmények.
Ezzel viszont maximálisan egyetértek. Már féllábbal az Interben volt, valószínűleg nem epizódszerep volt neki ígérve, hogy meggondolta magát az utolsó pillanatban. Mert oké, hogy a Barca nagyobb presztízsű klub, mint az Inter, de az Interben garantáltan oszlopos tag lett volna. A felháborodása valószínűleg annak is köszönhető, hogy egy elég jó lehetőséget szalasztott el azért, hogy itt ücsörögjön.
Dembele támadó, Coutinho szintén vagy max irányító közép. Nemértem mi közük van, vagy miért vannak Vidal előtt aki inkább erőközéppályás, teljesen más a szerepe mint az általad említetted 2nek szerintem, de lehet tévedek.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.10.10. 20:17:00

BarcafanTomee írta:Paulihno helyére jött, aki 10x ennyit játszott. :D
Igen, csak amikor Paulinho itt volt, akkor nem volt előtte Dembélé és Coutinho. :)
BarcafanTomee írta:Nem tudjuk, hogy mit igértek neki, hogy mi lesz a szerepe, de kétlem, hogy csak ennyiben egyeztek meg. Mondjuk szerintem annak a levét issza meg, hogy nem jönnek az eredmények.
Ezzel viszont maximálisan egyetértek. Már féllábbal az Interben volt, valószínűleg nem epizódszerep volt neki ígérve, hogy meggondolta magát az utolsó pillanatban. Mert oké, hogy a Barca nagyobb presztízsű klub, mint az Inter, de az Interben garantáltan oszlopos tag lett volna. A felháborodása valószínűleg annak is köszönhető, hogy egy elég jó lehetőséget szalasztott el azért, hogy itt ücsörögjön.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.10. 17:32:54

Maximálisan egyetértek, én sem értettem a leigazolását (mondjuk Pauláét sem, de ő rácáfolt). Gyakorlatilag semmi értelme, azon kívül, hogy olcsó volt. Viszont ha már itt van, Kapjon annyit mint tavaly Paula, kb az ő helyére vettük. De nem csak ő, a többi játékos is! Attól megalázóbbat, mint a 87-88 percben beállni minden 3. meccsen.... Hát, én is káromkodnék...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.10.10. 12:37:39

Alapból nem értettem a megvételét, mikor annyian vagyunk a középpályára. Oké, 18 millióért belefért, de inkább vettünk volna abból a pénzből egy embert Alba mögé...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.10.10. 12:30:51

Abszolút megértem hogy be van pöccenve, több lehetőség járna neki főleg hogy a húzóemberek hulla fáradtak. De mivel Valverde nem ismeri azt a fogalmat hogy cserélni így elpadozhat idén,aztán nyáron majd le is tiplizik mi meg kereshetünk valami tehetségtelen favágót helyette...

=D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.09. 14:20:58

csababarca írta:annyiban megértem, hogy ezek a 87.perces cserék semmi más célt nem szolgálnak az edző részéről, mint hogy megalázza a játékost.
inkább ne cserélje be. komolyan. totál feleslegesek ezek.

mondjuk jah lehetne Busquets, Rakitic helyett játszatni kicsit, hogy egyáltalán kiderüljön mit tud itt. meg ne az legyen hogy extrém esetben lesérülnek 3an a kp-ról, és akkor 20 perccel a lábában, "vakon" kell beugróst játszania egy rangadón pl.
Ez olyan dolog, hogy Semedot is szívesebben nézegetem jobb hátvédként mint Robertot, de felépül Semedo megint a padon találja magát, pedig szerintem ügyes. Vidalra se mondhatja és nem is mondja senki, hogy nem jó, mert akkor nem játszott volna a Juveba meg a Bayernbe mégse kapja meg a lehetőséget, pedig mind Rakiticnek mind pedig Busqetsnek szüksége lenne pihenőre szerintem. De ott van Malcom, tavaly a francia bajnokságba kiemelkedő volt, hátán vitte a csapatát, itt semmi lehetőséget nem ad blneki Valverde, mert ha igazak a hírek, hogy azért mert nem az ő kérésére jött, akkor erre mitmondjak, olyan nagyra tartja magát, hogy egy friss kipihent tehetséges kb 25 éves játékossal megteheti, hogy ezt csinálja vele? Denis Suarez szintén érthetetlen, igaz, hogy nem egy őstehetség és volt pár gyenge meccse, mindenki szapulta mint a fene, de volt jó pár meccse amikor meg lehozott egy olyan szintet ami egy csere játékostól elvárható és pl egy Girona vagy Huesca elleni meccsen kezdő lehetne, hogy a nagyok pihenjenek. Igaz tudom, hogy sérült volt, de ő még 2 percet sem kapott egyik meccs legvégén sem. Ez abszurdum számomra, Suarezt, Piquet erölteti amikor a vak is látja, hogy pont netto 2 emberhátrány. Nem értem az edzőt mik ezek a húzásai és miért csinálja. Kijelölt magának 14 embert és kb csak ők játszhatnak. Ez nekem nem túl szimpatikus, főleg, hogy a csapat rovására megy, mert kipukkadnak márciusra.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.10.09. 13:08:44

annyiban megértem, hogy ezek a 87.perces cserék semmi más célt nem szolgálnak az edző részéről, mint hogy megalázza a játékost.
inkább ne cserélje be. komolyan. totál feleslegesek ezek.

mondjuk jah lehetne Busquets, Rakitic helyett játszatni kicsit, hogy egyáltalán kiderüljön mit tud itt. meg ne az legyen hogy extrém esetben lesérülnek 3an a kp-ról, és akkor 20 perccel a lábában, "vakon" kell beugróst játszania egy rangadón pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.09. 12:14:46

Azért azt részben meg lehet érteni, hogy nem tetszik neki az, hogy eljött a Bayernből alapemberként, és erre itt 12 meccsen játszott összesen 170 percet, mindezt úgy hogy szemmel láthatóan lenne kit helyettesíteni(Rakitic már mióta a hátsóján veszi a levegőt.
Szerintem amikor azt mondták neki Bartoék hogy cserejátékos lesz, nem arra gondolt hogy 5 perceket fog játszani.

Persze ezt nem így kellene kezelni, főleg nem itt.
Mondjuk az sem igaz tőle hogy mindent megnyert, mert pl BL-t nem nyert még. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.10.09. 12:04:51

Szerintem részben jogos a felháborodása, más kérdés, hogy nem feltétlenül így kellene kezelni.

Nyilván a nem játszó játékosaink is látják, hogy akadozik a gépezet. Azt meg mi is látjuk, hogy középen egyes játékosok hulla fáradtak és fásultak és sok hibával játszanak. Arthur jól szállt be, és biztos vagyok benne, hogy Rakiticnek vagy Businak sem ártana némi pihenő. Pláne akkor, mikor a 60. perc körül már elfogy az erő. De ugyanezt érzem Coutinho esetében is. De őt általában a 80. perc után cseréli csak le EV, mikor már 20 perce csak lézeng a pályán. Középen meg ennyit sem frissít.

Mivel nem látom az edzéseket, ezért nem okoskodom, de ha a cserepad odateszi magát, és soha még csak perceket sem kapnak, akkor egy idő után elfogy a motiváció, mert ha megdöglik edzésen akkor sem játszik.

Én tartok tőle, hogy ő csak az első, aki kinyitotta a száját, de nem az utolsó. EV meg nem az a karizmatikus ember, aki rendet tudna tenni, ha az öltöző "ellne fordul".
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.10.09. 12:04:43

Paulihno helyére jött, aki 10x ennyit játszott. :D

Nem tudjuk, hogy mit igértek neki, hogy mi lesz a szerepe, de kétlem, hogy csak ennyiben egyeztek meg. Mondjuk szerintem annak a levét issza meg, hogy nem jönnek az eredmények.

Az meg elfogadhatatlan, hogy az edző nem mer cserélni, csak a 85. perc után. Nem is értem, hogy mire számít, hogy csodát tesznek 2 perc alatt?

Ami meg Vidal posztolásait illeti, az egyszerűen gyerekes. Itt sem tudjuk, hogy kinek szólnak a posztok, de azért lehet sejteni. Az ilyet nem kéne a nyílvánosság előtt.

Azon a kevesen amit játszott, jól tolta. Főleg a Girona ellen. Több percet érdemelne. Szerintem edzői hiba, hogy ennyire mellőzi őt egyelőre, de Vidal is sáros, hogy teregeti a szennyest.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.10.09. 11:41:21

MichaaBee írta:
MQuCsabi írta:Na, a hülyegyerek elkezdett lázadozni. Már vártam, hogy megnyilvánuljon. #-o
Paulinho helyére jött, nem tudom mennyi játéklehetőségre számított... Másfél hónap telt el, de már elégedetlen, ez nem túl jó ómen. Pedig a kezdés ígéretes és szimpatikus volt.
kutyából nem lesz szalonna... a kötsög az kötsög marad, ha átfestik, akkor is...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.10.09. 11:29:06

MQuCsabi írta:Na, a hülyegyerek elkezdett lázadozni. Már vártam, hogy megnyilvánuljon. #-o
Paulinho helyére jött, nem tudom mennyi játéklehetőségre számított... Másfél hónap telt el, de már elégedetlen, ez nem túl jó ómen. Pedig a kezdés ígéretes és szimpatikus volt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.09. 08:44:00

Na, a hülyegyerek elkezdett lázadozni. Már vártam, hogy megnyilvánuljon. #-o
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.09.06. 06:39:40

Vagy csak nem volt kedve játszani, ezzel is kockáztatva a sérülést, Reméljük ez a változat a jó :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.09.05. 20:55:44

BarcafanTomee írta:A RAC1 szerint, abba kellett hagynia a mai edzést a válogatottnál, mert fájdalmat érzett a jobb térdében. Elvileg nem súlyos a baj, de még nincs hivatalos megerősítés.
Ez nem jó hír,az előző szezonban nem azzal volt gondja,és hagyott ki sokat?
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.09.05. 20:48:17

A RAC1 szerint, abba kellett hagynia a mai edzést a válogatottnál, mert fájdalmat érzett a jobb térdében. Elvileg nem súlyos a baj, de még nincs hivatalos megerősítés.
Válasz küldése