FC Barcelona - Csapat, taktika, felállások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.06. 19:46:50

Komolyra fordítva a szót, szerinted Xavi-val a tiki-taka újra eredményes tudna lenni Barcelona-ban?
Nem tudom, hogy eredményes lenne-e, de ha adnánk neki elég időt, végre élvezhető lenne a játékunk hosszú idő után.
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2020.12.06. 19:39:24

Teljesen naivan kérdezem, úgy, hogy nem ismerem a rendszert, sem az ottani szabályokat (Mármint a Barca belső szabályzatát)

Ördögtől való gondolat, hogy ha megjelenne egy tőkeerős arab/kínai/orosz vagy bármilyen nációjú befektető, aki hajlandó lenne euro/dollár milliárdokat befektetni annak eladnák a klubot?
Segített ez már a PSG-n , MC-n Chelsea-n, és sok más klubon is.
A barca modell egyedi, de úgy tűnik nem működik.
Ebből a lefele tartó spirálból, csak a pénz, a nagyon sok pénz segítene.
Ki akarna most a Barcába igazolni? Se pénz, se várható címek, se jövő, se, csak Messivel játszhassak együtt , se fizetés.
Ki vesztene azzal, hogy mondjuk ha FC Barcelona Bin Láden neve lenne a klubnak.?
A 20000 socio?

Kérlek segítsetek hadd tanuljak én is!
Milyen elháríthatatlan akadálya lenne ennek.?
Mert így a szakadékba rohanunk.És onnan nincs visszaút!
Ahogy talán Puskás Öcsi bácsi mondta anno: kis pénz kis foci, nagy pénz nagy foci!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.12.06. 19:37:02

MatyiG írta:
2020.12.06. 19:20:09
Hát azért annyit talán az új vezetőség meg tudna oldani, hogy vegyen két játékost 12 (!) árából. Nem nagy mutatvány.
Van Dijk, De Bruyne, Halaand meg Mbappé
Ehhez képest én utóbbi kettőből az egyiket írtam, szóval igen, a tiéd komolytalan. :)
:D :D FM az menne :D
Komolyra fordítva a szót, szerinted Xavi-val a tiki-taka újra eredményes tudna lenni Barcelona-ban?
Mert szvsz óriási bukta lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.06. 19:20:09

Hát azért annyit talán az új vezetőség meg tudna oldani, hogy vegyen két játékost 12 (!) árából. Nem nagy mutatvány.
Van Dijk, De Bruyne, Halaand meg Mbappé
Ehhez képest én utóbbi kettőből az egyiket írtam, szóval igen, a tiéd komolytalan. :)
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.12.06. 19:00:56

MatyiG írta:
2020.12.06. 17:55:17
Mbappé és Haaland totál esélytelen , már a fizetésekre se igen futja , hitelből se, de pont rájuk lesz 100-150 millió 😁😁
Xavi meg nem volt még komoly csapat edzője sem, ráadásul tiki-taka mániás , ami egy megbukott rendszer már , minek kene megint beégni vele, ráadásul a keret is totál alkalmatlan rá, úgyhogy szvsz óriási bukta lenne, mondjuk a 70%os labdabirtoklás meglenne, csak a gólok meg a helyzetek nem.
Végre egy olyan edző kene aki már mutatott is valamit egy komoly európai csapatnál és modern focit , gyors focit játszat , nem a tiki-taka nosztalgia vonat féle lassított felvételt.
Mint látod, írtam játékosokat is, akiket el lehetne passzolni. Nehogy azt mondd már, hogy a Coutinho, Griezmann, Busi, Piqué, Umtiti, Trincao, Alba hetes béréből és árából nem jön ki Mbappé vagy Haaland fizuja és ára.

Egyik rendszer sem megbukott, csak jól kell játszani. Nem csak lassan lehet játszani a tiki-takát (például az Ajax is elég sokáig ment vele, pedig egyik játékosuk sem volt világklasszis)... :roll:

Hát szvsz abból a hetesből Cou + Griezmannért adna nag ynehezen pénzt(Covid is betesz, plusz a fizetésük is irreálisan magas), értük sem sokat , max a kettőért 50-et, mivel mind a totál megbukott és nem is olyan fiatalok(mindjárt 30 lesz mind a kettő).
A tiki-taka meg annyira megy éppen, h Pep(aki a felélesztője volt) a City-vel bukdácsol, az ő tanítványa meg az Arsenal-nál ég meg).
Az Ajax játéka nekem is tetszik, de az nem tiki-taka. Az ő edzőjük is jöhetne, láttuk alatta, hogy muzsikált De Jong is pl., ezt az irányt kéne követni, ebben egyetértünk, de Xavi szvsz (pont az ellenkezőkje) a Pep féle ,csak legyen nálam a labda többi nem számít követője, ami mára totál halál.
Mbappé (akit hozhattunk volna Dembi helyett 100-ért, de nekünk a másik francia kellett..), meg Haaland, totál esélytelen ilyen anyagi helyzetben. Én is le tudnám írni, hogy jöjjön Van Dijk, De Bruyne, Halaand meg Mbappé :D de ez komolytalan.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.06. 18:40:31

Egyetértek Matyi mehetne-maradna-jöhetne gondolataival, teljes mértékben.
Kár, hogy ebből vajmi kevés fog megvalósulni.
Tudom, hogy új elnökség, új szelek, de ilyen átalakítást utoljára Laporta vitt véghez, talán neki lenne töke még egyszer megcsinálni, de kétlem, hogy megválasztanák.

Másrészt a mehetne vonalon a fizetések nagyobbak, mint amennyit adnának értük reálisan, ez sem segít a helyzeten.

Meglátjuk, talán elnökválasztás után már tisztábban látunk.
Xavit akkor "vállalnám be", ha ténylegesen tisztogatással együtt jár.
Ebből a csapatból ő se hozna ki sokkal többet, el kell zavarni/adni azokat az embereket, akiknek lejárt az idejük.
Xavi játékosként legenda volt, ikon. Többet érdemel annál, mint hogy erre a szarhegyre ráüljön kapirgálni.
Márpedig ma a barca nem több egy hatalmas kulahegynél.
Rendbe kellene tenni morálisan a klubot, aztán szakmailag, mert lehet itt Busit szidni (ahogy én szoktam), Lenglet, Messit, Griezmant, Dembelét, stb...ez nem rajtuk múlott, múlik.
Bartomeu a béke feneke alá vezényelte a klubot, erkölcsileg, morálisan, szerkezetileg, anyagilag, szakmailag, mindenhogy. Amikor majd írni kell egy könyvet, hogy hogyan tegyél tönkre egy csapatot, akkor azt az ő karakterén keresztül lehet/kell bemutatni.

Szóval hajrá jövőre, kíváncsian várom, hogy lábalunk ki ebből a válságból, amilyenbe nagyon régóta nem voltunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.06. 17:55:17

Mbappé és Haaland totál esélytelen , már a fizetésekre se igen futja , hitelből se, de pont rájuk lesz 100-150 millió 😁😁
Xavi meg nem volt még komoly csapat edzője sem, ráadásul tiki-taka mániás , ami egy megbukott rendszer már , minek kene megint beégni vele, ráadásul a keret is totál alkalmatlan rá, úgyhogy szvsz óriási bukta lenne, mondjuk a 70%os labdabirtoklás meglenne, csak a gólok meg a helyzetek nem.
Végre egy olyan edző kene aki már mutatott is valamit egy komoly európai csapatnál és modern focit , gyors focit játszat , nem a tiki-taka nosztalgia vonat féle lassított felvételt.
Mint látod, írtam játékosokat is, akiket el lehetne passzolni. Nehogy azt mondd már, hogy a Coutinho, Griezmann, Busi, Piqué, Umtiti, Trincao, Alba hetes béréből és árából nem jön ki Mbappé vagy Haaland fizuja és ára.

Egyik rendszer sem megbukott, csak jól kell játszani. Nem csak lassan lehet játszani a tiki-takát (például az Ajax is elég sokáig ment vele, pedig egyik játékosuk sem volt világklasszis)... :roll:
Conte, Gattuso
Ők hamarabb megbuknának, mint Koeman vagy Setién.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.06. 16:46:07

Xavit már csak azért sem ültetném le jövő nyáron,mert semmilyen tapasztalata nincs edzőként. Amit az araboknál csinál,az nem sokat számít. Ráadásul itt most majdnem nulláról kellene viszonylag hamar visszajutni az elitbe,ő most biztos nem ülne bele a tutiba. Jobban jár,ha 2 szezont lehúz valakinél,aki legalább egy fix El résztvevő csapat,vagy ha már mindenképp jönne,csak másodedzőnek.

Ez a tiki taka vonal meg biztos nem működik pláne,hogy azok az emberek,akik világklasszis szinten űzték (Xavi,Ini,lassan Messi is) már nem is játszanak. Lehet sok passzos játékot játszani, de az kevés. Jelenleg ez a csapat nem tud hatékonyan támadni,hatékonyan védekezni,sok esetben a futómennyiség is kevés,emellett évek óta fejben teljesen szétesnek a bl-ben, és most már a bajnokságban is bármelyik meccsen.

Nagyon szurkolok Xavinak,hogy az edzői karrierje is sikeres legyen majd,de én tartok attól,hogy ha Font nyer és leülteti egyből,abból bukás lesz hamar.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2020.12.06. 15:19:30

Nem ismerem Xavi eddigi eddzoi munkassagat, de ha tippelnem kene pep-cruyf suli. Nem gondolom, hogy erre van most szuksege a klubnak. Mellesleg nem hinnem, hogy Xavi lenne az az eddzo, aki kipaterolja a keretbol a fekeket (messi, busi, stb).

Megneznek vegre egy SZAKEMBERT az eddzoi szekben. Nekem tetszene egy Conte, Gattuso vonal pl. Nem tisztelnek ezek ugyse senkit, de akkor legalabb feljenek.:D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.12.06. 14:25:24

MatyiG írta:
2020.12.06. 11:44:12
A következő szezon, ha rajtam múlna: (Fonttal és Xavival)

Mehetne: Neto, Lenglet, Piqué, Umtiti, Alba, Firpo, Busi, Matheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite, Trincao

Maradna: MAtS, Pena, Araújo, Mingueza, SR, Dest, Pjanic, FdJ, Puig, Alená, Pedri, Fati, Konrad, Messi, Dembélé

Kölcsönből visszajövőkből Wagué és Todibo jöhetne kiegészítőnek.

Hátra Eric García jöhetne ingyen, középre megvagyunk, ha jön Wagué a szélre - SR egy sorral előrébb -, előre hozni kell egy Haaland/Mbappé kalibert, plusz még balhátvédet kell kukázni, mondjuk Gayát.

Úgyhogy két olyan igazolás lenne, akikért zsebbe kellene nyúlni, cserébe csomó játékostól szabadulnánk, és az ő bérüktől is egyben, plusz azért pénz is jönne a kasszába. Tovább fiatalodna a keret, Xavi stílusára csiszolva.

TS/Pena - Dest/Wagué/SR, Eric/Todibo/FdJ, Araújo/Mingu/FdJ, Gayá/Dest - FdJ/Pjanic, SR/Alená, Pedri/Puig - Messi/Dembélé, Mbappé vagy Haaland/Messi, Fati/Konrad/Dembélé/Pedri
Mbappé és Haaland totál esélytelen , már a fizetésekre se igen futja , hitelből se, de pont rájuk lesz 100-150 millió 😁😁
Xavi meg nem volt még komoly csapat edzője sem, ráadásul tiki-taka mániás , ami egy megbukott rendszer már , minek kene megint beégni vele, ráadásul a keret is totál alkalmatlan rá, úgyhogy szvsz óriási bukta lenne, mondjuk a 70%os labdabirtoklás meglenne, csak a gólok meg a helyzetek nem.
Végre egy olyan edző kene aki már mutatott is valamit egy komoly európai csapatnál és modern focit , gyors focit játszat , nem a tiki-taka nosztalgia vonat féle lassított felvételt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.06. 12:10:43

Nem kötekedni akarok, de nálad Messi miért maradna? A többivel kb egyetértek, kivéve, hogy én azért még nem írnám le Trincaot így pár hónap után. Szerintem több bugi van benne, mint a Coutinho-Griezmann párosban együttvéve, csak épp gólt lőni nem tud.
Azért, mert szerintem Xavinál tök hasznos lenne Messi, plusz nem árt egy öreg a háznál a sok fiatal köré. Nem lehet egyszerre mindenkit eladni. Nem maradna elég támadó.

Trincao meg egyelőre nem csak a kapu előtt súlytalan, hanem mezőnyben sem mutatott semmit.

Így is csak Pjanic maradna +30-as Messin kívül.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.12.06. 11:53:37

MatyiG írta:
2020.12.06. 11:44:12
A következő szezon, ha rajtam múlna: (Fonttal és Xavival)

Mehetne: Neto, Lenglet, Piqué, Umtiti, Alba, Firpo, Busi, Matheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite, Trincao

Maradna: MAtS, Pena, Araújo, Mingueza, SR, Dest, Pjanic, FdJ, Puig, Alená, Pedri, Fati, Konrad, Messi, Dembélé

Kölcsönből visszajövőkből Wagué és Todibo jöhetne kiegészítőnek.

Hátra Eric García jöhetne ingyen, középre megvagyunk, ha jön Wagué a szélre - SR egy sorral előrébb -, előre hozni kell egy Haaland/Mbappé kalibert, plusz még balhátvédet kell kukázni, mondjuk Gayát

Úgyhogy két olyan igazolás lenne, akikért zsebbe kellene nyúlni, cserébe csomó játékostól szabadulnánk, és az ő bérüktől is egyben, plusz azért pénz is jönne a kasszába. Tovább fiatalodna a keret, Xavi stílusára csiszolva.
Nem kötekedni akarok, de nálad Messi miért maradna? A többivel kb egyetértek, kivéve, hogy én azért még nem írnám le Trincaot így pár hónap után. Szerintem több bugi van benne, mint a Coutinho-Griezmann párosban együttvéve, csak épp gólt lőni nem tud.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.06. 11:44:12

A következő szezon, ha rajtam múlna: (Fonttal és Xavival)

Mehetne: Neto, Lenglet, Piqué, Umtiti, Alba, Firpo, Busi, Matheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite, Trincao

Maradna: MAtS, Pena, Araújo, Mingueza, SR, Dest, Pjanic, FdJ, Puig, Alená, Pedri, Fati, Konrad, Messi, Dembélé

Kölcsönből visszajövőkből Wagué és Todibo jöhetne kiegészítőnek.

Hátra Eric García jöhetne ingyen, középre megvagyunk, ha jön Wagué a szélre - SR egy sorral előrébb -, előre hozni kell egy Haaland/Mbappé kalibert, plusz még balhátvédet kell kukázni, mondjuk Gayát.

Úgyhogy két olyan igazolás lenne, akikért zsebbe kellene nyúlni, cserébe csomó játékostól szabadulnánk, és az ő bérüktől is egyben, plusz azért pénz is jönne a kasszába. Tovább fiatalodna a keret, Xavi stílusára csiszolva.

TS/Pena - Dest/Wagué/SR, Eric/Todibo/FdJ, Araújo/Mingu/FdJ, Gayá/Dest - FdJ/Pjanic, SR/Alená, Pedri/Puig - Messi/Dembélé, Mbappé vagy Haaland/Messi, Fati/Konrad/Dembélé/Pedri
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.01. 05:24:55

Már megint kialakult, hogy a kapitányok szent tehenek. Így kreativ csapatjáték soha a büdös életben nem lesz.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.11.01. 00:45:27

Kíváncsi vagyok, Messi meddig játszik még középen. Ma sem volt semmi értelme annak, hogy a középen betömörülő ellenfél játékosainak erdején keresztül próbálta becselezni magát a gólvonal mögé. Mivel Koeman bevallottan szeretné a maradásról meggyőzni Messit, így nem fog konfrontálódni vele, arra tippelek, hogy ezen a fronton nem fog változni semmi.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.25. 10:39:28

Amivel gyorsan lehetne javítani az eredményességet, az a pontrúgások gyakorlása támadásban is, védekezésben is. Ha a gyakorlás ezt diktálja, az összeállításon is kellene változtatni a dolog érfekében.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.21. 16:31:09

Chino írta:
2020.10.21. 11:53:38


Valószínű, hogy egy Clásicón adjunk perceket egy 18 éves srácnak, aki még Argetntínában sem ismeri az A-csapat padját, Spanyolországban meg van 1 meccse eddig, csak azért mert hátha kell majd.
Ha valami folytán mégis kellene inkább megy Busquets vagy De Jong. Utóbbi az Ajaxban nem is egyszer játszott cb-t.
Mellesleg a Fradi ellen Mingueza ott volt a padon.
Isten ments a "rangidős" szemlélettől. Az tette tönkre a Barcat az utóbbi években, Teljesen más dolog, ha a kispadon ül Araujo és Koeman bölcsen leültet mégegy kh-t a kispadra, mint ha Araujo kezd és a másik bevetése kényszer lehet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.21. 15:46:37

Chino írta:
2020.10.21. 11:53:38
Samper írta:
2020.10.21. 10:23:12
Szerződésosszabbítás ide vagy oda már a Real ellen is kellene, hogy perceket kapjon Ramos Mingo. A Juve ellen úgyis az Araujo-Lenglet duo kezd és ha valamelyiket le kell cserélni, mégis képtelenség, hogy egy abszolut újoncot kelljen behozni.
Valószínű, hogy egy Clásicón adjunk perceket egy 18 éves srácnak, aki még Argetntínában sem ismeri az A-csapat padját, Spanyolországban meg van 1 meccse eddig, csak azért mert hátha kell majd.
Ha valami folytán mégis kellene inkább megy Busquets vagy De Jong. Utóbbi az Ajaxban nem is egyszer játszott cb-t.
Mellesleg a Fradi ellen Mingueza ott volt a padon.
Objektivitás.....jut eszembe.... #-o
Lomha helyett egy még lassabbat (Busi) =D>
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.21. 14:45:02

A fiatalok nyakába akasztanak egy olyan súlygolyót, amitől már tegnapelőtt szabadulni kellett volna.... :mrgreen:
Hihetetlen ami történik !!!
A Piqué-Lenglet páros kvalitása és teljesítménye annyira nulla, hogy kommentekben való értelmes vitákra is alkalmatlan.....
Ezek alapján számíthatunk arra, hogy SR és Busi is hosszabbít.... #-o
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.21. 13:41:04

Messi szavaival élve: "Nincs itt semmi sportszakmai projekt,csak bűvészkedés". Hétről hétre látszik,hogy mennyire az igazat mondta.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 822
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.10.21. 12:46:18

Samper írta:
2020.10.21. 10:23:12
Szerződésosszabbítás ide vagy oda már a Real ellen is kellene, hogy perceket kapjon Ramos Mingo. A Juve ellen úgyis az Araujo-Lenglet duo kezd és ha valamelyiket le kell cserélni, mégis képtelenség, hogy egy abszolut újoncot kelljen behozni.
Nem gondoltad te se komolyan remelem. Szerinted pont egy Real/ Juve ellen dobnak a melyvizbe a gyereket ?

Meg tegyuk fel, kapna 10 -20 percet a Real ellen, 35-0 -as vezetesnel, akkora " szakmai tapsztalatot" jelentene neki, hogy Juve ellen mar lubickolna a vedelemben?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.21. 11:53:38

Samper írta:
2020.10.21. 10:23:12
Szerződésosszabbítás ide vagy oda már a Real ellen is kellene, hogy perceket kapjon Ramos Mingo. A Juve ellen úgyis az Araujo-Lenglet duo kezd és ha valamelyiket le kell cserélni, mégis képtelenség, hogy egy abszolut újoncot kelljen behozni.
Valószínű, hogy egy Clásicón adjunk perceket egy 18 éves srácnak, aki még Argetntínában sem ismeri az A-csapat padját, Spanyolországban meg van 1 meccse eddig, csak azért mert hátha kell majd.
Ha valami folytán mégis kellene inkább megy Busquets vagy De Jong. Utóbbi az Ajaxban nem is egyszer játszott cb-t.
Mellesleg a Fradi ellen Mingueza ott volt a padon.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.21. 10:23:12

Szerződésosszabbítás ide vagy oda már a Real ellen is kellene, hogy perceket kapjon Ramos Mingo. A Juve ellen úgyis az Araujo-Lenglet duo kezd és ha valamelyiket le kell cserélni, mégis képtelenség, hogy egy abszolut újoncot kelljen behozni.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.21. 08:56:35

csababarca írta:
2020.10.21. 08:04:43
MatyiG írta:
2020.10.21. 07:46:06
Gondolom ők azok, akik belementek valamilyen fizucsokkentesbe.
De 4 meg 6 évre???
Piquét ki kellett volna futtatni a szerződéséből, nem tudom mikor járt volna le neki alapból.
Lenglet meg a másik fele, neki is se kellett volna max 2 évvel.
Szivatják a jövő elnökségét rendesen.
Jól mondja Matyi kolléga, mindenkinek fizucsökkentés is szerepel a szerződésben, mondjuk azt tegyük hozzá, hogy oda van biggyesztve az, hogy "átmeneti" a jelenlegi gazdasági helyzetben.

Piqué esetében van még kikötés a szerződésben a 2021-2022-es szezontól (tehát 1 év múlva) csak akkor hosszabbodik tovább a 2022-23-as idényre ha meglesz a szerződésben szereplő meccsszáma. Ugyanígy 2024-ig. Tehát ha nem játszik már jövőre sokat, akkor 2022-ben vége a szerződésének. Szerintem nem fogja bírni és visszavonul 22-ben.

Lenglet 6 éve pedig brutális szám, azon azért én is seggre ültem. :shock:

Ter Stegen és de Jong szerződésének én örülök. Remélem Stéga még csk is lesz nálunk.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.21. 08:31:54

davi10 írta:
2020.10.20. 23:44:05
Közben a facebookon bejelentették a hosszabbításokat:

TS - 2025
De Jong - 2026

Ééés.....:
Pique - 2024
Lenglet - 2026

Utóbbi 2 nagyon kellett, remélem még sokáig tolják együtt...

Meg mondjuk azt is jó lenne tudni, hogy De Jong-gal hova a facba hosszabbítunk 1 szezon után? És az az 1 szezon is inkabb volt okés, mint kiemelkedő...
Pique még négy év? Ez komoly? Lenglet 6? Akkor úgy érzem hogy nem igazán van zseton középső védőkre (sem), ha ennyire kellenek a srácok, esetleg még pénzt akarnak valamelyik USA-klubtól, ha elmennek:) Bár épeszű ember már pl. Pique-ért pénzt nem ad. Sokkal jobban járna mindenki, ha inkább a Barca vezetése felé tekintgetne már inkább!
Ezek ketten ott középen komplett életveszély, simán ki merem mondani, hogy a meccsek többségében a B-ből felhozottak nem csinálnának akkora baromságokat mint ők!
Tegnap ,,csak,, egy Fradi volt az ellenfél, és komplett hülyét csináltak belőlük amikor szembe találták magukat a ritka ellentámadásokkal.
Válasz küldése
cron