FC Barcelona - Csapat, taktika, felállások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.24. 14:44:17

Sinya22 írta:
2021.08.24. 13:36:32
Mióta Suarez lelépett azóta olvasom, hogy mennyivel jobb nekünk, meg a védekezésünknek, hogy már csak Messit kell elviselni. Engedd meg, hogy ne értsek ezzel egyet. Az utolsó pár szó meg személyeskedés, úgy tudom az tilos a fórumon. :D
Ne érts egyet, de kifigurázni akkor sincs értelme egy jogos kritikát, amit megcáfolni sehogy sem tudtál.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.24. 13:36:32

Kalapos írta:
2021.08.24. 13:20:03


Csababarcának külön figyelmébe ajánlom ezt a társalgást... védőkről és felállásokról volt szó, aztán páran a korábbi egyébként teljesen jogos és értelmes a régi felállást kritizáló véleményt a mai napig kifiguráznak, ráadásul alaptalanul és ostobán.
Mióta Suarez lelépett azóta olvasom, hogy mennyivel jobb nekünk, meg a védekezésünknek, hogy már csak Messit kell elviselni. Engedd meg, hogy ne értsek ezzel egyet. Az utolsó pár szó meg személyeskedés, úgy tudom az tilos a fórumon. :D
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.24. 13:20:03

Deluigi írta:
2021.08.24. 11:05:03
iden Messi nelkul is igy kaptunk par golt es hagytak ki helyzeteket
mire gondolsz? eddig kaptunk egy szabad gólt, egy szöglet gólt, és egy Emerson hibából eredő gólt.

Csababarcának külön figyelmébe ajánlom ezt a társalgást... védőkről és felállásokról volt szó, aztán páran a korábbi egyébként teljesen jogos és értelmes a régi felállást kritizáló véleményt a mai napig kifiguráznak, ráadásul alaptalanul és ostobán.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.24. 12:25:59

Deluigi írta:
2021.08.24. 11:05:03
Sinya22 írta:
2021.08.24. 10:00:22
Az Messi miatt volt. Most már jó lesz minden. Egyénileg is és csapatszinten is 8)
remelem, vicceltel :)

iden Messi nelkul is igy kaptunk par golt es hagytak ki helyzeteket
Ilyennel sose viccelnék :mrgreen:

Meglátod, hogy megmutatják a srácok mi van bennük. Ha meg nem, akkor egyértelműen Post-Messi szindróma, az eligazolásával is csak ártott a többieknek.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.24. 11:05:03

Sinya22 írta:
2021.08.24. 10:00:22
Az Messi miatt volt. Most már jó lesz minden. Egyénileg is és csapatszinten is 8)
remelem, vicceltel :)

iden Messi nelkul is igy kaptunk par golt es hagytak ki helyzeteket
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.24. 10:00:22

Deluigi írta:
2021.08.11. 18:37:16
en azert nem biznek ennyire a vedelemben

lathattuk, hogy kontrabol ugy megfognak, mintha palyan sem lennenek a vedoink

teny, hogy volt par utolso masodperces mentesunk is, de az inkabb a szerencsenek volt koszonheto
Az Messi miatt volt. Most már jó lesz minden. Egyénileg is és csapatszinten is 8)
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.11. 18:37:16

en azert nem biznek ennyire a vedelemben

lathattuk, hogy kontrabol ugy megfognak, mintha palyan sem lennenek a vedoink

teny, hogy volt par utolso masodperces mentesunk is, de az inkabb a szerencsenek volt koszonheto
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.11. 18:25:24

bence0330 írta:
2021.08.11. 18:15:08
Abban igen. :) Garcia tutira alapember lesz. Araujonál már tartok kicsit a dologtól, de őt is szereti Koeman. Szerintem ha nem lesz sérült végre, előrébb lehet még a rangsorban, mint a többiek. De egyikük mindig ott lesz szerintem legalább.
Erre mondanám azt, hogy úgy legyen, ha mondjuk 4-3-3 ban megyünk, belül Garcia-Araujo
Mondjuk a 3 belső védős felállás már felvethetne koemannál piké-lenglet kérdést, de bízom az optimizmusodban :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.11. 18:15:08

Peter írta:
2021.08.11. 18:11:55
bence0330 írta:
2021.08.11. 18:01:01
Jobb lesz a védelmünk. Lehetünk simán egy nemrég majdnem döntőző Ajax is. Lehet persze az is, hogy ki sem jutunk acsoportból, ki tudja. Lutri lesz.
Te nagyon biztos vagy abban, hogy nem a piké - lenglet duo lesz a védelmünk....
Abban igen. :) Garcia tutira alapember lesz. Araujonál már tartok kicsit a dologtól, de őt is szereti Koeman. Szerintem ha nem lesz sérült végre, előrébb lehet még a rangsorban, mint a többiek. De egyikük mindig ott lesz szerintem legalább.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.11. 18:11:55

bence0330 írta:
2021.08.11. 18:01:01
Jobb lesz a védelmünk. Lehetünk simán egy nemrég majdnem döntőző Ajax is. Lehet persze az is, hogy ki sem jutunk acsoportból, ki tudja. Lutri lesz.
Te nagyon biztos vagy abban, hogy nem a piké - lenglet duo lesz a védelmünk....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.11. 18:01:01

NovaProspekt írta:
2021.08.11. 17:50:19
sztem a bajnokságot behúzhatjuk Messi nélkül is, a keret ahhoz van eléggé jó. ilyenkor le vagyunk írva, lesajnálva, kiröhögve, innen könnyebb nyerni, mint amikor esélyesként tartanak minket számon, aztán mindenki résen van ellenünk. Fatit drótozzuk össze, meg regeljük be vhogy az újakat, és sztem meg lehet. én is próbálok optimista lenni, de sztem ez még reális is lehet. a BL nyilván nem a mi terepünk.
Szerintem is mindenképp versenyben leszünk érte. A BL-ről meg annyit, hogy nem tudom, esélytelenebbek leszünk-e, mint az elmúlt két évben. Kiszámíthatatlanabbak leszünk, nem lehet majd ráküldeni 3 embert Messire és kész. Gyorsabbak is lehetünk azért. Modernebbek. Jobb lesz a védelmünk. Lehetünk simán egy nemrég majdnem döntőző Ajax is. Lehet persze az is, hogy ki sem jutunk acsoportból, ki tudja. Lutri lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.11. 17:50:19

sztem a bajnokságot behúzhatjuk Messi nélkül is, a keret ahhoz van eléggé jó. ilyenkor le vagyunk írva, lesajnálva, kiröhögve, innen könnyebb nyerni, mint amikor esélyesként tartanak minket számon, aztán mindenki résen van ellenünk. Fatit drótozzuk össze, meg regeljük be vhogy az újakat, és sztem meg lehet. én is próbálok optimista lenni, de sztem ez még reális is lehet. a BL nyilván nem a mi terepünk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.11. 17:31:50

csababarca írta:
2021.08.11. 15:52:50
szóval összességében egy TS-Emerson/Dest,Araujo,EG,ALba-Busi,DeJong,Pedri-Fati, Griezman, Depay 11 még mindig simán top 3 minőségű keret spanyolban, és akkor még vannak a beugrósok.
Ezt kellene erőltetni, nem az agyonvert Piqué, Lenglet, Roberto vonalat. Alba-Busi kettőst ez a fiatalos csapat elbírja még, ha berakod a másik 3at akkor ők ketten is bizonytalanabbak, gyengébbek.
Az a baj, hogy száz normális edzőből 99 ezt csinálná....pont nálunk van az az egy ..... =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.11. 16:48:12

Barca_10 írta:
2021.08.11. 16:43:41

Értékelem az optimizmusodat, ezek hárman ugyanúgy játszani fognak mintha mi sem történt volna.
Próbálok az lenni, tudom azért hogy hiába.
A te verziód mèg jobb, arra még kevesebb esély van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.08.11. 16:43:41

csababarca írta:
2021.08.11. 15:52:50
Persze minden várakozásomat felülírhatja, ha Végül egy Roberto, Piqué, Lenglet tartósbérletet kap a kezdőbe.
Értékelem az optimizmusodat, ezek hárman ugyanúgy játszani fognak mintha mi sem történt volna.
Nálam így nézne ki: TS-Dest/Emerson, Araujo, Garcia, Baldé-Nico/Gavi, De Jong, Pedri-Puig-Depay,Fati
Nem emlékszem ki tolta 28-ban a Juve ellen, őt tenném be. Az összes öreget elfelejteném, Busi, Alba cserének még jók, a másik kettőt maximum labdaszedőnek alkalmaznám.
Lehet túl sok a fiatalt és a tapasztalatlant várnék azonnal a kezdőbe de All In-t kell tolni minden téren. Mit veszíthetünk még? A leégett lúzerektől szinte lehetetlen rosszabbnak lenni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.11. 15:52:50

Hétvégén indul a bajnokság, kíváncsi vagyok mire megyünk.
Szerintem a 3. hely minimum meglesz, sokak megelégedésére bizonyítva, hogy Messi utolsó 3-4 éve már nem is kellett volna, mert semmit nem tett hozzá.
Ez a spanyol bajnokság gyenge, tavaly is bebizonyosodott, hogy történelmileg rossz real-barca párost sem tudta a Sevilla megelőzni.
Most sem sok változott, ahogy nézegettem a csapatok hogyan erősítettek, szóval attól nem kell tartani, hogy itt a top3ból kiszorulunk akár egy szezon erejéig is.
Pláne azért sem, mert most tételezzük fel, hogy sikerül az igazolásokat regisztrálni, akkor mélyült a keret. Innentől Koeman felelőssége, hogy miként bánik vele, erőlteti e a tévút Lenglet-Piqué duót középen pl, vagy megadja a bizalmat az EG-Araujo kettősnek.
KP adott, oda nagyon kellett volna igazolni, mert vérszegény és vékony is, persze megint jöhet a jollyjoker reménykedés, hogy Puig majd több szerepet kap:D
Csatársor minősége meg nagyban múlik majd Fatin, Depay rendben lesz, Griezman meg sokkal jobb nem lesz, őt nem Messi zavarta, hanem ez a labdatartós, passzolgatós foci nem ízlik neki.

szóval összességében egy TS-Emerson/Dest,Araujo,EG,ALba-Busi,DeJong,Pedri-Fati, Griezman, Depay 11 még mindig simán top 3 minőségű keret spanyolban, és akkor még vannak a beugrósok.
Ezt kellene erőltetni, nem az agyonvert Piqué, Lenglet, Roberto vonalat. Alba-Busi kettőst ez a fiatalos csapat elbírja még, ha berakod a másik 3at akkor ők ketten is bizonytalanabbak, gyengébbek.

BL megint olyan kérdés, hogy sokan mondják Messivel se volt esélyünk, ami szerintem marhaság, mert a Pool ellen is nüanszokon múlt pl, még ha sima 4-0 is lett, az odavágó 3-0 ide, és lehetett volna több, de a visszavágó első félideje is simán lehetett volna 1-2 gól ide.
Idén meg a PSG ellen tartom, ha Piquét nem erőlteti be a kezdőbe 4 hónap után, akkor szorosabb lett volna a párharc, még ha ki is esünk.
Szóval na, a lényeg, a BL-ben akármi lehet, tavaszra bőven összeállhat ez a kezdő annyira, hogy ha nem is esélyessé lépünk elő, de egy kedvező sorsolással sokáig elmehetünk. De ahhoz a lúzereket el kell felejteni, az nem fog beleférni, hogy a Roberto-Piqué duó meghallja a bl himnuszt és már remegnek a félelemtől.

Abban nem hiszek, hogy Messi nélkül nem lesz meg a bl helyezés, egy 5-6 éve még féltem volna tőle, erősebbnek hatott a liga, most már nem csak a top 3 gyengült, de az utána lévő csapatokhoz képest még így is nagy a szakadék.
Ezek a meglátásaim, egy bajnoki top 3, bl 8 aztán lesz ami lesz szezonnal kibékülnék.
De szerintem Messi nélkül is a bajnokságban ott leszünk tűzközelben, a fentebb írt indokok miatt, és mert látok lehetőséget a fiatalított csapatban.
Persze minden várakozásomat felülírhatja, ha Végül egy Roberto, Piqué, Lenglet tartósbérletet kap a kezdőbe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.10. 12:23:07

csababarca írta:
2021.08.10. 10:51:33
De tök mindegy, nincs jelentősége igazából, csak szomorú, hogy ide jutottunk, hogy a 4 kerékkötő a csk brigád.
Lélekben ugyanitt tartok, tök mindegy, nincs jelentősége, csak szomorú.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.10. 12:21:21

Barca_10 írta:
2021.08.10. 11:09:50
amikor a hivatalos oldalak kitesznek egy képet robertoról vagy pikéről nézzétek meg a kommenteket. Facebook, twitter, insta. A kommentelők-ezáltal feltételezem szurkolók-99%-a melegebb éghajlatra küldi őket. Ma reggel a hivatalos fb oldal kiposztolta a 4 “kapitányt” a karszalaggal pózolva. Érdemes megnézni a reakciókat...
A kérdés költői.
Uhh, megnéztem, ez tényleg durva. Nem is találtam pozitív hozzászólást hirtelen. Nem gondoltam, hogy Katalóniában is ez megy...
Fognak ezek kapni rendesen élőben is a teljesítményük, a fékerejük és Messi távozása miatt is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.10. 11:35:18

bence0330 írta:
2021.08.10. 11:32:39
Egyébként négyük közül szerintem Alba a leginkább csk-alap, (Piquével együtt, de ő remélem nem lesz stabil kezdő) ő tud pl tüzelni is embereket, de egyetértek azokkal, hogy alapvetően egyikük sem az. De ki a fene lenne? DJ és TS neve szokott felmerülni, szerintem egyik sem való annak, egyik sem vezér. Nem látom a keretünkban a csk-t, hogy őszinte legyek...
fujj, engem meg az is irrital, hogy az edzo nem CSK-oskodik a palya szelerol
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.10. 11:32:39

amonos írta:
2021.08.10. 10:38:10
Peter írta:
2021.08.10. 10:09:27
Jó lesz ez így is, azért itt is sok szurkoló kedveli őket. Most Messi nélkül különösen fontos lesz kihangsúlyozni, milyen komoly szerep hárul a legendákra, mennyire fontosak lesznek a klubnak, piké nélkül még levegőt sem lehet venni az öltözőben.
Sokszor elgondolkodtam azon, biztosan bennem van a hiba, hiszen megannyi vezető ("nagy ember") egy ilyen gigaklubnál nálam csak jobban tudhatja, mi zseniálisat nyújt a klubnak egy pikét. Egész biztosan én megyek a forgalommal szemben és nem ők. Tegnap valahol azt írtam, hogy Laporta és Koeman is milyen szépen egymásra találtak. Úgy látom ez a páros pikével teljesedik ki igazi trióvá.
Azt remélem, ha ez a trió ( Piké, SR, Alba) hozza a tavalyi formáját, hamar elmúlik ez a " nagy szerelem" Laporta irányából.
Laporta renoméja Messi távozása után igen mélyen van a szurkolók körében, kell valaki(k), akibe kapaszkodhat.
Viszont, ha leszerepelnek, és Koemannak van egy kis esze ( ez egy indokolatlan bizalom feléje :D ), padoztatja őket egész évben, Lenglet, Umtiti mellé ültetve.
Így végignézve van egy komplett védelmünk, akiknek rég nem szabadna Barca mezben játszaniuk...
Ne felejtsük el, hogy (ha minden jól meg, és a jelenlegi helyzet miatt nem fújják le az egészet) lesznek nézők! Azért ha tényleg gyengék lesznek, akkor ott bizony lesz nyomás, olyan esetek nem történhetnek meg visszhang nélkül, mint tavaly. A fiatalok közül 1-2-t már most is hangosan név szerint éltettek (Demir, Puig), pár léhűtőt meg kifütyültek. Umtitit persze nem sportszakmai okokból, ami nekem kicsit azért visszás, még ha meg is értem, de SR szerintem kapni fog, ha lehoz pár olyan teljesítményt, mint tavaly. Piqué-t nem tudom, ő lehet, hogy túl nagy név még a nézőknek is.

Albával nekem semmi gondom, sőt. Szerintem a formaingadozása is annyiból áll, hogy hol bőven top5 a posztján, hol jó közepes, rossz teljesítményt max 1-1 meccsen nyújt, mikor túl van hajszolva már - reméljük Baldéval ezt megelőzzük. És egyébként a Messi kapcsolat bár nagyn ült, de kiszámítható is volt, összességében szerintem még akár javulhat is az amúgy sem gyenge támadószerepe is. Láthattuk most az elmúlt hónapokban, hogy mit csinált új közegben. A spanyol válogatottból szerintem messze kiemelkedett az elődöntőig, folyamatosan kulcspasszokat adott elöl, hátul meg szerelt is szépen. Most valamelyik felkészülési meccsen is ő adott gyönyörű labdákat Depaynak, talán a Salzburg ellen, még ha nem is váltotta gólra. Védekezésben nem top, de rendben van. Neki akár még 2 jó éve is lehet, meglátjuk.

Egyébként négyük közül szerintem Alba a leginkább csk-alap, (Piquével együtt, de ő remélem nem lesz stabil kezdő) ő tud pl tüzelni is embereket, de egyetértek azokkal, akik szerint egyikük sem az. De ki a fene lenne? DJ és TS neve szokott felmerülni, szerintem egyik sem való annak, egyik sem vezér. Nem látom a keretünkban a csk-t, hogy őszinte legyek...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.08.10. 11:09:50

amikor a hivatalos oldalak kitesznek egy képet robertoról vagy pikéről nézzétek meg a kommenteket. Facebook, twitter, insta. A kommentelők-ezáltal feltételezem szurkolók-99%-a melegebb éghajlatra küldi őket. Ma reggel a hivatalos fb oldal kiposztolta a 4 “kapitányt” a karszalaggal pózolva. Érdemes megnézni a reakciókat.
Na mármost elhiszem hogy Laportát meg a sportigazgatót nem érdekli ha az ázsiai szurkoló szidalmazza a fentebb említett vezéreket, de a spanyol/katalán is ugyanúgy szidalmazza őket akkor sem jön rá hogy itt [auto_cenzúra] van a palacsintában és talán először nem Firponál kellett volna kicsapni a brét?
A kérdés költői.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.10. 10:51:33

fanbarca írta:
2021.08.10. 08:12:44


Azért ez picit erős. Bár vannak melléfogásaik, Busquets és Alba még mindig igazán magas szintet képviselnek, ezt láthattuk az EB-n is.
mondj gyengébbet.

Busi, Alba még játékban okés, megfelelően használva őket (itt bukta a történet), de kapitánynak a legalkalmatlanabbak.
De tök mindegy, nincs jelentősége igazából, csak szomorú, hogy ide jutottunk, hogy a 4 kerékkötő a csk brigád.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
amonos
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2021.08.06. 21:58:48

2021.08.10. 10:38:10

Peter írta:
2021.08.10. 10:09:27
Jó lesz ez így is, azért itt is sok szurkoló kedveli őket. Most Messi nélkül különösen fontos lesz kihangsúlyozni, milyen komoly szerep hárul a legendákra, mennyire fontosak lesznek a klubnak, piké nélkül még levegőt sem lehet venni az öltözőben.
Sokszor elgondolkodtam azon, biztosan bennem van a hiba, hiszen megannyi vezető ("nagy ember") egy ilyen gigaklubnál nálam csak jobban tudhatja, mi zseniálisat nyújt a klubnak egy pikét. Egész biztosan én megyek a forgalommal szemben és nem ők. Tegnap valahol azt írtam, hogy Laporta és Koeman is milyen szépen egymásra találtak. Úgy látom ez a páros pikével teljesedik ki igazi trióvá.
Azt remélem, ha ez a trió ( Piké, SR, Alba) hozza a tavalyi formáját, hamar elmúlik ez a " nagy szerelem" Laporta irányából.
Laporta renoméja Messi távozása után igen mélyen van a szurkolók körében, kell valaki(k), akibe kapaszkodhat.
Viszont, ha leszerepelnek, és Koemannak van egy kis esze ( ez egy indokolatlan bizalom feléje :D ), padoztatja őket egész évben, Lenglet, Umtiti mellé ültetve.
Így végignézve van egy komplett védelmünk, akiknek rég nem szabadna Barca mezben játszaniuk...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.10. 10:09:27

bunga írta:
2021.08.10. 06:33:35
Az eddigi csk. helyettesek megerősítése arra mutat, hogy a saját nevelésű veteránok még ma is erős nyomásgyakorló csoportot jelentenek Messi nélkül is. Így a fiatalok közül csak az számíthat gyakori percekre a csapatban, aki elnyeri a kegyeiket.
Jó lesz ez így is, azért itt is sok szurkoló kedveli őket. Most Messi nélkül különösen fontos lesz kihangsúlyozni, milyen komoly szerep hárul a legendákra, mennyire fontosak lesznek a klubnak, piké nélkül még levegőt sem lehet venni az öltözőben.
Sokszor elgondolkodtam azon, biztosan bennem van a hiba, hiszen megannyi vezető ("nagy ember") egy ilyen gigaklubnál nálam csak jobban tudhatja, mi zseniálisat nyújt a klubnak egy pikét. Egész biztosan én megyek a forgalommal szemben és nem ők. Tegnap valahol azt írtam, hogy Laporta és Koeman is milyen szépen egymásra találtak. Úgy látom ez a páros pikével teljesedik ki igazi trióvá.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.10. 08:12:44

csababarca írta:
2021.08.09. 22:10:15
Ilyen gyenge képességű kvartett soha nem viselte a karszalagot top csapatban, mióta focit nézek.
Azért ez picit erős. Bár vannak melléfogásaik, Busquets és Alba még mindig igazán magas szintet képviselnek, ezt láthattuk az EB-n is.
més que un club
Válasz küldése