Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.23. 10:00:10

Samper írta:
2020.08.23. 07:05:18
A Bayern vereség után egy héttel felállt a szakmai stáb. Olyan nagy az egyetértés a műtéteket illetően, hogy tuti már korábban folytak a tárgyalások Barto és Koeman között, hogy mit hogyan. A 2:8 csak a ravaszt húzta meg a startpisztolyon.
Valóban,a nagy egyetértésben csak az adott játékosoknak felejtettek el szólni személyesen,hogy pakolják ki a szekrényüket :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.23. 07:05:18

A Bayern vereség után egy héttel felállt a szakmai stáb. Olyan nagy az egyetértés a műtéteket illetően, hogy tuti már korábban folytak a tárgyalások Barto és Koeman között, hogy mit hogyan. A 2:8 csak a ravaszt húzta meg a startpisztolyon.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.23. 05:00:16

Peter írta:
2020.08.23. 01:30:43

Mindenki láthatta az újrakezdés után, hogy a megfáradt, életunt gála kezdő mire képes.....Ligában csak azért maradt el néhány zakó, mert az ellenfelek kihagyták a kihagyhatatlant ellenünk vagy ter Stégen megmentette a csapatot....volt egy jó meccsünk a Villareal ellen majd egy félidő a Nápoly ellen....eredménykényszer....ugyan már.....a híres gála tagjai a saját méltóságukért sem voltak képesek küzdeni....Piqué hányszor nyilatkozta a szezonban, hogy "magunkba kell nézni és átbeszélni dolgokat az öltözőben...." Erre ki lenne kiváncsi újra szeptembertől....?
Jöjjenek a fiatalok, kell néhány új igazolás (katonák, nem sztárok)....aztán elnökválasztás....és meglátjuk, milyen korszak veszi kezdetét.... :roll:
Persze, szerintem ez mind igaz, amit írsz, csak be kell látnunk, hogy bármilyen kezdővel is fog felállni ez a csapat, itt mindig lesz eredménykényszer!
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.23. 04:58:40

LG írta:
2020.08.22. 23:03:47

Mindent amúgy biztos nem dobunk el, hiszen vannak olyan játékosok az idei csapatból, akikre Koeman is akar építeni. Ha megnézzük, hogy a hírek szerint kikkel számol a holland, akkor azért közel sem a semmiből fog építkezni.

Előzetesen sejtettük, de a legújabb nyilatkozata megerősíti, hogy de Jongnak kulcsszerepet szán. Nagyban befolyásolni fogja a következő szezont, hogy mennyire jön be ez a terv, ha belenyúlna vele a tutiba, és azt hozná, amiért leigazoltunk és amiért nem kevés fizetést is kap, az sokat dobna a csapaton. Én benne reménykedem egyébként, hogy most sikerül neki az áttörés.
A holland nekem nagy kedvencem. Amúgy itt látszik a koncepció és a szakmai hozzáértés hiánya talán a legjobban! Leigazolják de Jongot, a korosztálya, sőt, tavaly konkrétan európa egyik legjobbját és mit csinálnak? Nem a saját posztján játszatják. Néha tényleg azt érzem, hogy FIFA-znak (néha még oda is több tudás kell), nem nézik, hogy melyik játékosnak mik az erősségei, gyengeségei, s azt se, hogy hol tudna a legjobban játszani, kell-e hozni egyáltalán (van helye a keretben a SAJÁT posztján). Szerintem nagyon jó vétel volt a holland, de egyszerűen eddig mondhatni annyi lehetőséget kapott a kibontakozásra, mint Gríz! Mert mindkettő klasszis, csak nem ott, ahol játszatják őket. Még jó, hogy nem ter Stegennek kell csatárt játszani!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dorian01 2020.08.23. 05:55:22-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.23. 01:30:43

grgly50 írta:
2020.08.22. 21:41:59
dorian01 írta:
2020.08.22. 19:08:16
Igen, azt senki se várja, hogy eldobunk mindent és csak a fiatalokra kezdünk el építeni! Nagyobb klub ez annál, s lehet, hogy itt egyesek (én is) beáldoznának egy szezont vagy kettőt erre, a szurkolók többsége nem így gondolkodik. Eredménykényszer lesz végig, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem szabadna annak lennie..
Szerintem helyes a meglátásod. Ugyanis itt a foci, mint szórakoztató sport már régóta csak kellék. Minél nagyobb egy klub, annál nagyobb a költségvetése, amit különböző forrásokból lehet fedezni. Ezek a források pedig követelik az eredményt. Ha nincs, elapad a forrás, csődhelyzet, le lehet húzni a rolót
Mindenki láthatta az újrakezdés után, hogy a megfáradt, életunt gála kezdő mire képes.....Ligában csak azért maradt el néhány zakó, mert az ellenfelek kihagyták a kihagyhatatlant ellenünk vagy ter Stégen megmentette a csapatot....volt egy jó meccsünk a Villareal ellen majd egy félidő a Nápoly ellen....eredménykényszer....ugyan már.....a híres gála tagjai a saját méltóságukért sem voltak képesek küzdeni....Piqué hányszor nyilatkozta a szezonban, hogy "magunkba kell nézni és átbeszélni dolgokat az öltözőben...." Erre ki lenne kiváncsi újra szeptembertől....?
Jöjjenek a fiatalok, kell néhány új igazolás (katonák, nem sztárok)....aztán elnökválasztás....és meglátjuk, milyen korszak veszi kezdetét.... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.22. 23:03:47

grgly50 írta:
2020.08.22. 21:41:59
dorian01 írta:
2020.08.22. 19:08:16
Igen, azt senki se várja, hogy eldobunk mindent és csak a fiatalokra kezdünk el építeni! Nagyobb klub ez annál, s lehet, hogy itt egyesek (én is) beáldoznának egy szezont vagy kettőt erre, a szurkolók többsége nem így gondolkodik. Eredménykényszer lesz végig, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem szabadna annak lennie..
Szerintem helyes a meglátásod. Ugyanis itt a foci, mint szórakoztató sport már régóta csak kellék. Minél nagyobb egy klub, annál nagyobb a költségvetése, amit különböző forrásokból lehet fedezni. Ezek a források pedig követelik az eredményt. Ha nincs, elapad a forrás, csődhelyzet, le lehet húzni a rolót
Hiába van eredménykényszer, ha úgysem jön az eredmény, legalábbis rövid távon nincsenek jó kilátások, akár az öregeket akarjuk tovább facsarni, akár olyan fiatalokat dobunk a mély vízbe, akik közül néhányan még nagyon komoly kérdőjelek, hogy mire lesznek elegek. Utóbbiból viszont legalább hosszútávon lehet építkezni. Előbbinél is eljön az idő, mikor már nem lehet tovább sajtolni az öregeket, és akkor pedig muszáj fiatalítani.

Sztárigazolásokat pedig nem nagyon várhatunk, hiszen az utóbbi években kiköltekeztünk.

Mindent amúgy biztos nem dobunk el, hiszen vannak olyan játékosok az idei csapatból, akikre Koeman is akar építeni. Ha megnézzük, hogy a hírek szerint kikkel számol a holland, akkor azért közel sem a semmiből fog építkezni.

Előzetesen sejtettük, de a legújabb nyilatkozata megerősíti, hogy de Jongnak kulcsszerepet szán. Nagyban befolyásolni fogja a következő szezont, hogy mennyire jön be ez a terv, ha belenyúlna vele a tutiba, és azt hozná, amiért leigazoltunk és amiért nem kevés fizetést is kap, az sokat dobna a csapaton. Én benne reménykedem egyébként, hogy most sikerül neki az áttörés.

A másik, akiben kevesebb reménnyel ugyan, de még mindig bízom, az Dembelé. Még mindig úgy érzem, hogy ha "összedrótoznák", egyik nyerő emberünk lehetne.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.08.22. 21:41:59

dorian01 írta:
2020.08.22. 19:08:16
Igen, azt senki se várja, hogy eldobunk mindent és csak a fiatalokra kezdünk el építeni! Nagyobb klub ez annál, s lehet, hogy itt egyesek (én is) beáldoznának egy szezont vagy kettőt erre, a szurkolók többsége nem így gondolkodik. Eredménykényszer lesz végig, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem szabadna annak lennie..
Szerintem helyes a meglátásod. Ugyanis itt a foci, mint szórakoztató sport már régóta csak kellék. Minél nagyobb egy klub, annál nagyobb a költségvetése, amit különböző forrásokból lehet fedezni. Ezek a források pedig követelik az eredményt. Ha nincs, elapad a forrás, csődhelyzet, le lehet húzni a rolót
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.08.22. 19:47:34

LG írta:
2020.08.22. 19:24:33
Nem hiszem, hogy a fiatalokkal lenne akkora visszaesés. Nagy szerencsénk, hogy az európai mezőny nagyon gyenge, rajtunk kívül jó néhány másik nagy csapat is komoly problémákkal küzd. Másrészt pedig néha elkerülhetetlen egy top csapatnak is néhány gyengébb szezon. A Milant sokan emlegetik, ott azért voltak más problémák is, így inkább felhoznám a MU-t és a Chelseat. Ezeknél van pénz, de hiába, ők is évek óta próbálnak visszajutni az elitbe, miután kiöregedett egy nagy generációjuk.
Nem feltétlen a tényleges visszaesésre gondolok,hanem a státuszra,ami a régen elti játékosokon rajt maradt és az emberek nosztalgikus fejében él. Ha ránéz Random Józsi a csapatra,akkor látja h "hmm,jaja,ez a Messi,Suarez,Busi,Pique...ezek ezek jó focisták,nyertek ezek 6 éve is".
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.22. 19:24:33

daffy írta:
2020.08.22. 16:09:08
LG írta:
2020.08.20. 13:32:10
Eddig mindig az volt a kifogás, hogy azért nem lehet kísérletezni, fiatal játékosokat, új formációkat, taktikai elemeket próbálgatni, mert akkora az eredménykényszer. Annyi pozitívuma legyen már akkor a bukásoknak, hogy most elengedjünk az elvárásokat, és próbálkozhatunk nyomás nélkül. Aztán ha nem jön össze semmi, így jártunk, ha mégis, akkor örülünk.
Szerintem ez nem az a klub,aki a világ top8 csapatából a top32be lecsúszna azért,hogy pár szezon alatt fiatalokból építsen várat. az a dortmund. azt gondolom,hogy a vezetőség az "eredmények" megtartása (spanyol top2,európa top8 ) mellett szeretne fejlődni és nem megnyomni a reset gombot.
Nem hiszem, hogy a fiatalokkal lenne akkora visszaesés. Nagy szerencsénk, hogy az európai mezőny nagyon gyenge, rajtunk kívül jó néhány másik nagy csapat is komoly problémákkal küzd. Másrészt pedig néha elkerülhetetlen egy top csapatnak is néhány gyengébb szezon. A Milant sokan emlegetik, ott azért voltak más problémák is, így inkább felhoznám a MU-t és a Chelseat. Ezeknél van pénz, de hiába, ők is évek óta próbálnak visszajutni az elitbe, miután kiöregedett egy nagy generációjuk.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.22. 19:08:16

Igen, azt senki se várja, hogy eldobunk mindent és csak a fiatalokra kezdünk el építeni! Nagyobb klub ez annál, s lehet, hogy itt egyesek (én is) beáldoznának egy szezont vagy kettőt erre, a szurkolók többsége nem így gondolkodik. Eredménykényszer lesz végig, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem szabadna annak lennie..
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.08.22. 16:09:08

LG írta:
2020.08.20. 13:32:10
Eddig mindig az volt a kifogás, hogy azért nem lehet kísérletezni, fiatal játékosokat, új formációkat, taktikai elemeket próbálgatni, mert akkora az eredménykényszer. Annyi pozitívuma legyen már akkor a bukásoknak, hogy most elengedjünk az elvárásokat, és próbálkozhatunk nyomás nélkül. Aztán ha nem jön össze semmi, így jártunk, ha mégis, akkor örülünk.
Szerintem ez nem az a klub,aki a világ top8 csapatából a top32be lecsúszna azért,hogy pár szezon alatt fiatalokból építsen várat. az a dortmund. azt gondolom,hogy a vezetőség az "eredmények" megtartása (spanyol top2,európa top8 ) mellett szeretne fejlődni és nem megnyomni a reset gombot.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.22. 16:03:33

Nem értem, hogy bízhat bárki is még a múlt játékosaiban.....nem volt elég ennyi pofon 4 év alatt???? A valamikor fénykorát élő " GÁLA " generációval és tagjaival semmire sem megy a csapat....elmúlt, le kell tudni zárni.....ők saját maguk képtelenek voltak a méltó búcsúra....minden más csak naivitás!

Itt most más megoldás egyszerűen nem lehetséges, csak és kizárólag a drasztikus megújulás.....jelen körülmények között (gazdasági, vírus, rövid idő ...stb) ehhez rendelkezik a klub fiatalokkal akik olyanok amilyenek.....ezzel kell főznie Koemannak....(néhány igazolás nyilván lesz).

És igen....lesznek szokatlan pofonok....talán nem is kevés....de ha küzdenek, csúsznak, másznak....már előrébb vagyunk mentálisan és nincs mese, ez jelenleg fontosabb, mint a naív reményű trófeákért való illúzió... :mrgreen:

Aztán jövőre választások.....új elnökség.....olyan meg nincs, hogy valahogy ne lenne.... :roll: :roll: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2020.08.22. 16:11:09-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.22. 12:49:41

Hétfőtől remélem az új pályardzők veszik át az újak és a kölcsönből visszatérők edzéseinek vezetését. Egy hét alatt eldönthetik, melyikük hol tart és mit ér.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.20. 13:45:32

LG írta:
2020.08.20. 13:32:10
Barca_10 írta:
2020.08.20. 12:49:33
MatyiG írta:
2020.08.19. 18:29:38
Én azért majd kíváncsi leszek a fórum véleményére, mikor mondjuk tavasszal otthon kikapunk egy alsóházi csapattól, de a kezdő átlagéletkora csak 25 év lesz, elégedettek leszünk e vele. :D
ha nem a lézengő, motiválatlan sztárokat kell nézni hétről-hétre hanem egy harapós csikócsapatot kiegészítve a meglévő, még hasznos öregekkel akkor nálam beleférnek azok a vereségek amiket-joggal-vízionálsz. az elmúlt 3 szezon égései után lejjebb nem nagyon lehetne már tenni a színvonalat.
Egyetértek! Szerintem már az öregekkel sem lenne esélyünk BL-t nyerni, bajnokságra is csak keveset, de arra is csak azért, mert a riválisok is nagyon gyengék, bár szerintem a Real azért már előttünk jár, ha nem is sokkal.

Ezért én a következő szezont beáldoznám már a hosszabb távú célokért. Játsszanak a fiatalok, és ne rakjunk rájuk terhet, ne legyenek nagy elvárások. Az eredményeket tekintve én csak egyet várnék el, érjük el a BL-es helyek valamelyikét. Én már elégedett leszek, ha emellett látom, hogy elindul egy olyan irány, amit ha követünk, néhány éven belül összeállhat egy sikeres, szerethető, szórakoztató csapat. Meg kell nézni, a fiatalok közül kire lehet építeni, kire nem.

Eddig mindig az volt a kifogás, hogy azért nem lehet kísérletezni, fiatal játékosokat, új formációkat, taktikai elemeket próbálgatni, mert akkora az eredménykényszer. Annyi pozitívuma legyen már akkor a bukásoknak, hogy most elengedjünk az elvárásokat, és próbálkozhatunk nyomás nélkül. Aztán ha nem jön össze semmi, így jártunk, ha mégis, akkor örülünk.
Így van. Remélem, nem csak mi látjuk így, hanem a fontosabb pozíciókban is. Ha így lesz, akkor ez a 2-8 hiába volt megalázó, de a legjobb eredmény volt, amit az elmúlt 2-3 évben történt velünk, mert egyértelműen ez a végső lökés ami elindíthatja a régi-új irányvonalat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.20. 13:32:10

Barca_10 írta:
2020.08.20. 12:49:33
MatyiG írta:
2020.08.19. 18:29:38
Én azért majd kíváncsi leszek a fórum véleményére, mikor mondjuk tavasszal otthon kikapunk egy alsóházi csapattól, de a kezdő átlagéletkora csak 25 év lesz, elégedettek leszünk e vele. :D
ha nem a lézengő, motiválatlan sztárokat kell nézni hétről-hétre hanem egy harapós csikócsapatot kiegészítve a meglévő, még hasznos öregekkel akkor nálam beleférnek azok a vereségek amiket-joggal-vízionálsz. az elmúlt 3 szezon égései után lejjebb nem nagyon lehetne már tenni a színvonalat.
Egyetértek! Szerintem már az öregekkel sem lenne esélyünk BL-t nyerni, bajnokságra is csak keveset, de arra is csak azért, mert a riválisok is nagyon gyengék, bár szerintem a Real azért már előttünk jár, ha nem is sokkal.

Ezért én a következő szezont beáldoznám már a hosszabb távú célokért. Játsszanak a fiatalok, és ne rakjunk rájuk terhet, ne legyenek nagy elvárások. Az eredményeket tekintve én csak egyet várnék el, érjük el a BL-es helyek valamelyikét. Én már elégedett leszek, ha emellett látom, hogy elindul egy olyan irány, amit ha követünk, néhány éven belül összeállhat egy sikeres, szerethető, szórakoztató csapat. Meg kell nézni, a fiatalok közül kire lehet építeni, kire nem.

Eddig mindig az volt a kifogás, hogy azért nem lehet kísérletezni, fiatal játékosokat, új formációkat, taktikai elemeket próbálgatni, mert akkora az eredménykényszer. Annyi pozitívuma legyen már akkor a bukásoknak, hogy most elengedjünk az elvárásokat, és próbálkozhatunk nyomás nélkül. Aztán ha nem jön össze semmi, így jártunk, ha mégis, akkor örülünk.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.20. 12:49:33

MatyiG írta:
2020.08.19. 18:29:38
Én azért majd kíváncsi leszek a fórum véleményére, mikor mondjuk tavasszal otthon kikapunk egy alsóházi csapattól, de a kezdő átlagéletkora csak 25 év lesz, elégedettek leszünk e vele. :D
ha nem a lézengő, motiválatlan sztárokat kell nézni hétről-hétre hanem egy harapós csikócsapatot kiegészítve a meglévő, még hasznos öregekkel akkor nálam beleférnek azok a vereségek amiket-joggal-vízionálsz. az elmúlt 3 szezon égései után lejjebb nem nagyon lehetne már tenni a színvonalat.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2020.08.20. 11:37:04

vidra írta:
2020.08.19. 19:04:39
Egy nagyon merész húzás: Nekem amúgy a középpályán tetszene Griezman, ha már semmit nem lehet kezdeni vele elöl.
Okos meglátás, tetszik. Hátha észreveszik.
Lehetne játszani mint Deco-t. És hátha ugyan úgy megpattannak a lövései, több gólt is lőhetne.

Koemannal nekem nincs bajom, de nem oszt szoroz ilyen keret mellett. Ha nem költ a csapat 2-300 milliot idén értelmesen (eddig nem sikerült) , nagy változás nem lesz
94:39 6 - 1
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.08.19. 20:59:03

Peter írta:
2020.08.19. 19:34:55
Ja.....és az öregek legnagyobb baja nem az életkoruk.....hanem az unott, kiégett, megfásult mentalitásuk.....
Szó szerint nekem is ez a véleményem. Hogy ebből az állapotból ki lehet-e billenteni őket....? Na, erre kellene egy komoly pedagógiával, pszihológiával rendelkező ember.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.08.19. 20:01:28

azt persze nem tudom milyen munkát hoz le . de egy dolgot nem értek:
jövő márc. ban jön az új elnök(Font?!) ez azt jelenti, hogy egy éve van mert az aspiráns kész tény ként emlegeti Xavi-t. hogy ennyi pénzt kaphat? ez nekem talány.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.19. 19:34:55

Ja.....és az öregek legnagyobb baja nem az életkoruk.....hanem az unott, kiégett, megfásult mentalitásuk.....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.19. 19:31:37

vidra írta:
2020.08.19. 19:04:39
Egy nagyon merész húzás: Nekem amúgy a középpályán tetszene Griezman, ha már semmit nem lehet kezdeni vele elöl.
Okos meglátás, tetszik. Hátha észreveszik.

Köszi. Sajna kétlem, bár ha Coutinhot is betették szélső támadónak irányító kp helyett, akkor annál semmiképp nem lenne nagyobb merészség visszavonni őt eggyel. Szerintem mindenképp jobb mint elöl erőltetni, - pár meccsre persze meg lehetne próbálni klasszikus kilencesként középen, hátha, de kétlem... nem befejező ember, gyenge fejben. De annál is jobb, minthogy a fizetett ár feléért elpasszoljuk valakinek, mert azért nem ügyetlen játékosról beszélünk, csak hát kapusnak is hamarabb tenném be, mint balosként baloldali támadónak, ahonnan nemigen lehet gólt lőni, pusztán az ember anatómiai felépítése, és a Magnus-effect miatt sem. Eredetileg is látszott, hogy aki oda szánta, annak fogalma sem volt ilyen alapvető témákról.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.19. 19:26:57

MatyiG írta:
2020.08.19. 18:29:38
Én azért majd kíváncsi leszek a fórum véleményére, .....

Persze ha egy ehhez hasonló kezdő lesz a gyakori Koemannál, már örülni fogok, de meglepődnék:

MAtS - Semedo, García, Lenglet, Alba - De Jong, Pjanic, Puig - Trincao/Dembélé, Messi, Fati
Lenglet, Alba helyett Araujo és találjon Koeman is valakit....:)))
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.08.19. 19:04:39

Egy nagyon merész húzás: Nekem amúgy a középpályán tetszene Griezman, ha már semmit nem lehet kezdeni vele elöl.
Okos meglátás, tetszik. Hátha észreveszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.19. 18:29:38

Én azért majd kíváncsi leszek a fórum véleményére, mikor mondjuk tavasszal otthon kikapunk egy alsóházi csapattól, de a kezdő átlagéletkora csak 25 év lesz, elégedettek leszünk e vele. :D

Én nem számítok nagytakarításra. Eladjuk mondjuk Suárezt, Busquets pados lesz, SR szintén, a többiek nagyjából maradnak a kezdőben.

Persze ha egy ehhez hasonló kezdő lesz a gyakori Koemannál, már örülni fogok, de meglepődnék:

MAtS - Semedo, García, Lenglet, Alba - De Jong, Pjanic, Puig - Trincao/Dembélé, Messi, Fati
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.19. 18:18:58

Hajrá neki, ha sikerül a védelmet össze rakni és a középpályába egy kicsi életet lehelni akkor én már elégedett leszek. Remélem hagyják majd dolgozni 2-3 évig, 1 év alatt nem lehet csodát művelni.
Válasz küldése