Riqui Puig

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Szerinted:

A szavazás 2021.08.17. 07:55:00-kor befejeződött.

Elmegy kölcsönbe
1
8%
Hasznos cserejátékos lesz
1
8%
Marad a tartalékszerep
8
67%
Alapemberré válik
2
17%
 
Szavazatok száma: 12
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.25. 11:10:14

Barcahun írta:
2021.01.24. 21:01:30
döbbenetes amúgy, hogy Trincao 11x több időt tölt a pályán :roll:
Nála biztosan többet ér, bár más pozitúra, nálam fixen kezdő lenne, iszonyat paraszt volt lekapni őt a kupába, főleg, hogy 92% felett passzolt, és Trinaco aki maradt döbbenetesen gyenge volt.
"92 % feletti passzolt"...ahol ezt nézted (nem kell link, ne csatolj semmit), nézd meg légyszives, ha lesz időd és alkalmad, hogy összesen hány passza volt és azok hogy oszlottak meg? Ha labdaszerzésről is lenne valami statisztika, arra is kiváncsi lennék....:)))
Köszönöm szépen előre is!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.25. 08:45:11

Barcahun írta:
2021.01.24. 22:17:01
grgly50 írta:
2021.01.24. 21:32:05



Frissítsd a FIFA-t! :D Alena nincs a Barcánál.
Nem adták el így, gondolom a jövőben kifejezéssel még gondolkozhatok ilyen középpályába, mintahogy Wijnaldum sem játszik még itt, de reméltem ez ilyen levágós dolog :| :roll:
Én ezt amúgy adom! Úgy gondolom, hogy egy Wijnaldum-Alena páros mára már sokkal jobb, mint a Busi-Pjanic duó.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.01.24. 22:21:52

Régóta örültem ennyire gólnak!
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 22:17:01

grgly50 írta:
2021.01.24. 21:32:05



Frissítsd a FIFA-t! :D Alena nincs a Barcánál.
Nem adták el így, gondolom a jövőben kifejezéssel még gondolkozhatok ilyen középpályába, mintahogy Wijnaldum sem játszik még itt, de reméltem ez ilyen levágós dolog :| :roll:
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.24. 21:32:05

Barcahun írta:
2021.01.24. 21:01:30
LG írta:
2021.01.24. 20:10:55
:mrgreen:
Hát igazából 25 perc alatt, mármint egész szezont tekintve, :shock: döbbenetes amúgy, hogy Trincao 11x több időt tölt a pályán :roll:
Nála biztosan többet ér, bár más pozitúra, nálam fixen kezdő lenne, iszonyat paraszt volt lekapni őt a kupába, főleg, hogy 92% felett passzolt, és Trinaco aki maradt döbbenetesen gyenge volt.
Úgy gonolom Pedri mellé bőven elfér, mint régen Ini-Xavi, DeJong meg jó lenne kiszorítaná végre Busit, ettől függetlenül kéne egy rutinos is, no nem Pjanic, inkább Wijnaldum, ha már ingyé van, Alena és SR-el rotálva ez vállalható lenne a jövőben, de majd meglátjuk.
Frissítsd a FIFA-t! :D Alena nincs a Barcánál.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 21:01:30

LG írta:
2021.01.24. 20:10:55
Mikor bejössz, és egy perc alatt többet csinálsz, mint az alibiző csapattársaid egész meccsen. :mrgreen:
Hát igazából 25 perc alatt, mármint egész szezont tekintve, :shock: döbbenetes amúgy, hogy Trincao 11x több időt tölt a pályán :roll:
Nála biztosan többet ér, bár más pozitúra, nálam fixen kezdő lenne, iszonyat paraszt volt lekapni őt a kupába, főleg, hogy 92% felett passzolt, és Trinaco aki maradt döbbenetesen gyenge volt.
Úgy gonolom Pedri mellé bőven elfér, mint régen Ini-Xavi, DeJong meg jó lenne kiszorítaná végre Busit, ettől függetlenül kéne egy rutinos is, no nem Pjanic, inkább Wijnaldum, ha már ingyé van, Alena és SR-el rotálva ez vállalható lenne a jövőben, de majd meglátjuk.
frutti55
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2019.05.07. 18:13:27

2021.01.24. 20:46:21

Érdemes megnézni a sprintjét a fejese elött...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.24. 20:10:55

Mikor bejössz, és egy perc alatt többet csinálsz, mint az alibiző csapattársaid egész meccsen. :mrgreen:
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.14. 15:19:56

fanbarca írta:
2021.01.14. 13:31:56
A tegnapi tizenegyesről: "Amikor megfogtam a labdát, tudtam, hogy be fog menni, nagy meggyőződéssel lőttem. Nem tudtam, hova, de ha már egyszer ott vagy, keményen kell lőnöd és hinned magadban."

Öööööö, mi? :lol:
Nagyon sok játékos a rugás pillanatáig nem dönti el merre arra, max annyit igen, hogy keményen lövi e meg, hiszen azt a ráfutás miatt muszáj lesz. Van aki előre eldönti, de elég látványos, amikor megnézed magadnak a sarkot =P~ legalábbis sok kapus ezt mondja, persze meglehet nézi mindkettőt, meg farkasszemezni a kapussal, de elég gyakori tényleg, hogy neki fut valaki, aztán uccsó lépésnél jobbra vagy balra eldönti.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.01.14. 13:31:56

A tegnapi tizenegyesről: "Amikor megfogtam a labdát, tudtam, hogy be fog menni, nagy meggyőződéssel lőttem. Nem tudtam, hova, de ha már egyszer ott vagy, keményen kell lőnöd és hinned magadban."

Öööööö, mi? :lol:
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.12. 19:52:10

davi10 írta:
2021.01.12. 11:40:22
Azért a már megint-et túlzásnak érzem.
Puig az utóbbiakkal ellentétben, most tényleg jól szállt be a meccsbe, és Pedri is egy hosszabb periódus után most nem volt olyan jó.

Szerintem nincs olyan felállás, ahol ők 2-en egyszerre a pályán meglennének, még 4-3-3-ban sem. És úgy néz ki, hogy Koeman Pedri mellett tette le a voksát. Ettől függetlenül játszhatna többet a srác, mert tényleg nagyon ígéretes, és most tényleg öröm volt nézni. Pedri lassan csapágyasra van hajtva, Coutinho sérült, úgyhogy itt a lehetőség. Talán majd holnap a szuperkupában...
A már megintet valóban a nyári játékához viszonyítottam, mert máshoz nem lehetett. Volt egy kb 88. perces cseréje, mikor amúgy is "védekeztünk" a maradék időben, meg 0-3-nál kapott 20 percet a Juve ellen, ahol azért megint csak nagyot ment, sajnos egy mentálisan már összeomlott csapatban. De nyáron Messi mögött maximum Fatit lehetett volna elé tenni, de szerintem az is necces. Persze két külön poszt, és emiatt nehéz is a hasonlítgatás. A nyári és a most szűk 20 percet játszó Puig szerintem az eddigi csúcs Pedrinél magasabb szint. Szerintem többet nyújt előrefelé, váratlanabbat, a csapatra gyakorolt hatása is nagyobb - mentálisan is és játékban is. Sokkal nagyobb zavart kelt az ellenfélnél, mint Pedri. Ha védő lennék, gondolkodás nélkül Pedri ellen akarnék játszani. Pedri "láthatatlanabb" módon teszi amit tesz, a játékot nem igazán diktálja, viszont cserében nagyon jól felismeri ő is, hogy a beindulók közt kit és hogyan kell indítani, és ha épp jó meccse van, jók a kivitelezései is. Közben persze alázatos hátrafelé is, ebben talán jobb egy kicsit ő, de egyértelmű bizonyítékot erre sem láttam még. Puig ellenben diktálja is a játékot, 1 az 1-ben kérdés nélkül jobb, szerintem kicsit gyorsabb is talán. Az indulósebessége mindenképp. És ezek a kvalitások a posztjukon szerintem létfontosságúak. Pedriben valahogy jobban látok egy Rakiticet inkább, mint egy csatár mögötti kreatív irányítót. Félreértés ne essék, kreativitás van benne is, de kevesebb, mint Puigban. 4-2-3-1-ben a csatár mögött szerintem egyértelműen Puig a befutó a kvalitásai miatt kettejük közt. Ebben a mostani fura 4-3-3-szerűségben szerintem még akár ketten is elférnének, de ott azt mondanám, hogy Pedri kvalitásai kicsit jobban érvényesülnek, kicsit precízebb hátrafelé. Oda mondjuk 50-50%-ot tennék kettejük közt.

De ezért is írtam, hogyha el is fogadom, hogy Pedri valamiért előrébb tart - szerintem nem, sőt, nagyon nem, de elfogadom a más véleményét - akkor is ott van, amit te is írtál. 12-3 km-eket fut a gyerek, ősz végén is hulla volt már pár meccsre, meg most is kikészülni látszik. Igenis le kell rotálni 60-40, esetleg 65-35%-ban Puiggal, akkor is, ha őt tartja gyengébbnek kettejük közül. Amúgy Pedri jobb meccsein is nézd meg, hova tűnik a 2. félidőre. Konkrétan nincs már semmi extrára ereje, nem tud érdemben hozzátenni, főleg előrefelé, ami a posztján azért problémás, sőt, szerintem konkrétan ez az egyik ok, ami miatt az 50-60 perc után a Barca támadójátéka szinte minden meccsen eltűnik a süllyesztőben, mert eltűnt a kapocs az első/hátsó részleg közt. És ez megint nem az ő hibája, 18 évesen még nem bír el ennyit a szervezet. Ebben a sunyi covidos évben még a csúcs 22-25 éveseké sem, teszem hozzá. És bizony ilyenkor jöhetne Puig, ha nem lenne nyilvánvaló - játékon kívüli - problémája vele Koemannak. Én főleg ezt sérelmezem, nem azt, hogy nem osztja a véleményemet (meg rajtam kívül sok más emberét), mert szíve joga, hogy ő a sajt szempontrendszere alapján valamiért kicsit hátrébb helyezi kettejük közül. Hanem hogy még Pedrit rotálni sem hajlandó miatta, ami Pedrinek, Puignak, a csapatnak, a szurkolóknak, sőt, még a saját maga megítélése szempontjából sem jó.

Remélem, a mostani meccs egy lépés volt a hibája kijavítására. Későn jött, sok pont ment el miatta, de jobb, későn, mint soha. De most remélem bizonyított neki is. Azért fél év mellőzés után így beszállni még akkor sem akármi, ha amúgy tudjuk, mire képes. Simán görcsölhetne a havi 20 percén, mert ennyi idő alatt még Leo sem tudna bizonyítani, de nem, végig vigyorog, mint a tejbetök, és csak a csatárokon és a csatárt felrúgó védőn múlt, hogy nem adott ennyi idő alatt 2 gólpasszt, közben meg hátrafelé is csíp-rúg-karmol, megállítja elöl az ellentámadásokat. Na ez nem akármi, és ennél komolyabban nem lehet bizonyítani 15-20 perc alatt az ő posztján.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.12. 16:22:47

Andris írta:
2021.01.12. 15:55:26
Egy ilyenben el tudom képzelni, másban komolyabb meccseken nem annyira:
---------Géza---------Piqué--------Araujo-----------
-----------------deJong-------------------Jordi Alba-
------Messi---------------Puig-----------Pedri------
--Dembelé--------------Fati---------------------------

Nagyon karcos ennyi törpével a középpályán játszani, de hát egyszer láttuk már.... a világ valaha volt, azóta is legjobb középpályája a Xavi Iniesta Busquets, és ott aztán senki sem volt éppen vasgyúró.
Semmi baj nem lenne a törpékkel, ha Géza kicsit belejönne és Piqué hozna minimum egy 5-6-8 évvel ezelőtti formát....:)
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.01.12. 15:58:16

Nekem De Jong-Puig-Pedri az álomközéppálya és nem is értem, hogy Puig és Pedri miért ne játszhatna együtt egy 4-3-3-ban, ahol De Jong van Busquets helyén. Pedri egyébként kifejezetten jól is védekezik szerintem, talán a legjobban a középpályán ( már játszott 4-2-3-1- ben is De jong mellett és ott is jó volt) és Puig is nagyon odateszi magát kisebb termete ellenére és mindenhol ott van. Mind a kettő 10-11 km fölött futna tutira egyébként és eleve szerintem ez a két srác annyira labdabiztos, hogy még jobban uralnák a középpályát. Anno se Xavi se Iniesta nem fizikálisan volt erős, csak nem lehetett tőlük elvenni a labdát (és mögöttük Busquets játszott, aki szintén nem egy Casemiro típus) és aztán, amikor elvesztették mégis a labdát, akkor csapatilag támadott vissza a Barca és mind Puig, mind Pedri ebben jók lennének szerintem , mert fiatalok, frissek, motiváltak és gyorsak. Semmiképp nem érzem nagyobb kockázatnak őket együtt játszatni védekezés szempontjából, mint amikor Busquets vagy Pjanic van fent, mert mellettük konkrétan elsétálnak és ők meg sem próbálnak szerelni egyébként, de még csak zavarni sem. Szerintem, ha Xavi lenne az edző mindkettő játszana egyébként.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 15:55:26

Peter írta:
2021.01.12. 12:36:46
Mascherano14 írta:
2021.01.12. 11:27:17
de Jong - Pedri - Puig és Dembele - Messi - ??? sorok a nem kiválóan kontrázók ellen milyen lenne?
Egy más szerkezetű, más tipusú védelemmel teljesen rendben lehetne.
Egy ilyenben el tudom képzelni, másban komolyabb meccseken nem annyira:
---------Géza---------Piqué--------Araujo-----------
-----------------deJong-------------------Jordi Alba-
------Messi---------------Puig-----------Pedri------
--Dembelé--------------Fati---------------------------

Nagyon karcos ennyi törpével a középpályán játszani, de hát egyszer láttuk már.... a világ valaha volt, azóta is legjobb középpályája a Xavi Iniesta Busquets, és ott aztán senki sem volt éppen vasgyúró.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.12. 12:36:46

Mascherano14 írta:
2021.01.12. 11:27:17
de Jong - Pedri - Puig és Dembele - Messi - ??? sorok a nem kiválóan kontrázók ellen milyen lenne?
Egy más szerkezetű, más tipusú védelemmel teljesen rendben lehetne.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 11:40:22

bence0330 írta:
2021.01.12. 11:02:57
Én elfogult vagyok, ezért nem biztos hogy jól látok mindent vele kapcsolatban, azért megkérdezném, hogy csak szerintem nyújtott negyedóra alatt már megint többet, mint Pedri egész meccsen?
Azért a már megint-et túlzásnak érzem.
Puig az utóbbiakkal ellentétben, most tényleg jól szállt be a meccsbe, és Pedri is egy hosszabb periódus után most nem volt olyan jó.

Szerintem nincs olyan felállás, ahol ők 2-en egyszerre a pályán meglennének, még 4-3-3-ban sem. És úgy néz ki, hogy Koeman Pedri mellett tette le a voksát. Ettől függetlenül játszhatna többet a srác, mert tényleg nagyon ígéretes, és most tényleg öröm volt nézni. Pedri lassan csapágyasra van hajtva, Coutinho sérült, úgyhogy itt a lehetőség. Talán majd holnap a szuperkupában...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.01.12. 11:27:17

de Jong - Pedri - Puig és Dembele - Messi - ??? sorok a nem kiválóan kontrázók ellen milyen lenne?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 11:18:28

bence0330 írta:
2021.01.12. 11:02:57
Én elfogult vagyok, ezért nem biztos hogy jól látok mindent vele kapcsolatban, azért megkérdezném, hogy csak szerintem nyújtott negyedóra alatt már megint többet, mint Pedri egész meccsen? Ahogy én láttam: folyamatos futás, és mindezt tudatosan olyan helyekre ahol megjátszható. Kivágott egy két olyan szlalomot, mint Leo, ráadásul sikerrel, az egyik ilyen után még egy kvázi gólpasszt is adott szenzációs meglátással és kivitelezéssel, amiről végül a piros lapot is kapták. És még egy két beton kemény passzt is kiosztott előrefelé. Sajnálom hogy nem volt Messivel egy időben a pályán...
És félreértés ne essék, Pedrivel semmi bajom nincs, tök jó játékosnak tartom, de szerintem Puig még mindig szintekkel jobb. De ha elfogadom azt a véleményt hogy mégsem, akkor is sűrűn kellene vele rotálni, Pedri már most sem bírja ezt a terhelést, és bizony még sérülés is lehet a vége. És eddig amúgy is körülbelül három jó meccse volt, a többiben súlytalan volt. Volt két meccse ahol tényleg szép kulcs passzokat adott, de ez ennyi idő alatt kevés, és nem is az ő hibája, mivel többet játszik mint ahogy a kora indokolná - mentálisan és fizikálisan is. Ő tipikusan egy remek első számú rotációja lehetne Puignak, és akkor sokkal többször jobban játszana amikor a pályán lenne.

Ja és Puig személyiségét még ki is felejtettem a fentiekből. Mosolyog élvezi a játékot, pozitív hangulatban és a megmozdulásaiban és ez tuti hogy átragad a többiekre is, és a jelekből ítélve iszonyatos Barcelona fanatikus.
Szerintem egyértelműen rosszul látod, hogy Puig magasabb szintet képviselne, és ez főleg azért van így, mert Pedri annyira szenzációsan teljesít. Hosszú ideje a legutóbbi volt az első halványabb meccse, de még így is jobb teljesítményt hozott, mint bárki kb Iniesta óta a középpályán. (1-1 meccstől, 1-1 nyilvánvaló véletlentől eltekitve)

Egyébént szerintem is egyértelműen bizonyította Puig MEGINT, összesen negyed óra alatt, hogy megkérdőjelezhetetlenül helye van a keretben, és játszania kellene. Pechje, hogy Pedrivel ketten ritkán lehetnének fent egyszerre, mert hasonló szerepkörük van, és a fizikumuk meg nehezen ad lehetőséget a párhuzamos játszatásukra. (főleg Puig gyengébb amúgy, egyszerűen elnyomhatóbb, hiába gyors és ügyes és mozgékony, bizonyos játékhelyzetekben nem engedhetjük meg a Pedri - Puig duót, például mikor nem nálunk van a labda)

Pedri cseréjeként és rotációs parnereként, esetleg biztonságibb felállásokban kezdőként (3nál több kp), kisebb téttel bíró meccseken kezdőként, labdatartós szitukhoz és kitámadós csapatok ellen... millió játéklehetőséget lehetne találni neki, sokat adhatna a játéknak és a keret mélységének, talán még fejlődne is.

Nyilván lehet mondani, hogy mi nem látjuk edzésen, de tavaly sokat játszott és Fati mellett a csapat legjobbja tudott lenni szinte mindig. Most is kimagasló szerintem, amikor nem 88. perces időhúzó csere, kivétel nélkül. Továbbra is védhetetlennek gondolom Koeman döntését, puszta arrogáns makacs agyalágyultságnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.12. 11:02:57

Én elfogult vagyok, ezért nem biztos hogy jól látok mindent vele kapcsolatban, azért megkérdezném, hogy csak szerintem nyújtott negyedóra alatt már megint többet, mint Pedri egész meccsen? Ahogy én láttam: folyamatos futás, és mindezt tudatosan olyan helyekre ahol megjátszható. Kivágott egy két olyan szlalomot, mint Leo, ráadásul sikerrel, az egyik ilyen után még egy kvázi gólpasszt is adott szenzációs meglátással és kivitelezéssel, amiről végül a piros lapot is kapták. És még egy két beton kemény passzt is kiosztott előrefelé. Sajnálom hogy nem volt Messivel egy időben a pályán...
És félreértés ne essék, Pedrivel semmi bajom nincs, tök jó játékosnak tartom, de szerintem Puig még mindig szintekkel jobb. De ha elfogadom azt a véleményt hogy mégsem, akkor is sűrűn kellene vele rotálni, Pedri már most sem bírja ezt a terhelést, és bizony még sérülés is lehet a vége. És eddig amúgy is körülbelül három jó meccse volt, a többiben súlytalan volt. Volt két meccse ahol tényleg szép kulcs passzokat adott, de ez ennyi idő alatt kevés, és nem is az ő hibája, mivel többet játszik mint ahogy a kora indokolná - mentálisan és fizikálisan is. Ő tipikusan egy remek első számú rotációja lehetne Puignak, és akkor sokkal többször jobban játszana amikor a pályán lenne.

Ja és Puig személyiségét még ki is felejtettem a fentiekből. Mosolyog élvezi a játékot, pozitív hangulatban és a megmozdulásaiban és ez tuti hogy átragad a többiekre is, és a jelekből ítélve iszonyatos Barcelona fanatikus.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
frutti55
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2019.05.07. 18:13:27

2021.01.06. 19:37:37

Cseri írta:
2021.01.06. 19:28:07
frutti55 írta:
2021.01.06. 12:59:16
Egyáltalán mi baja Kőmannak a sráccal?
Visszaváltotta a holland üresüvegeit :)
Pedig az is teljesítmény! 🤣🤣
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.06. 19:28:07

frutti55 írta:
2021.01.06. 12:59:16
Egyáltalán mi baja Kőmannak a sráccal?
Visszaváltotta a holland üresüvegeit :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.06. 17:15:26

vidra írta:
2021.01.06. 17:02:48
Katt erre:
Kép
Szóval a 4 kiló különbség döntött Pedri javára. Értem. :D Messi, Xavi és Iniesta is 70 alatt vannak még most idősebben, kicsit "kikerekedve" és férfiasodva. Fogalmam sincs, mennyit nyomhattak 21 évesen, de 60-on nem sokkal lehettek túl. Még szerencse, hogy Koeman nem akkor érkezett... :D

És amúgy a súlyát bőségesen kompenzálja az agresszivitással. Nagyobb súllyal érkezik szerelni mint Pedri és Cou, az 100%. És amúgy sem védekezni meg erőcsatárnak van itt, de védekezni is tud.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.06. 17:02:48

Katt erre:
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.06. 13:05:16

frutti55 írta:
2021.01.06. 12:59:16
Egyáltalán mi baja Kőmannak a sráccal?
Valahol olvastam,-lehet csak pletyka- hogy Messi sem beszél vele, ez lehet az oka?
Először a "rendszerbe nem illett bele", aztán "gyenge" volt, aztán "szivárogtatott", végül pedig "nem edzett rendesen". Az utolsó azért szerintem még hazugságnak is gyenge lehet, amit a pályán látni tőle, az alapján kétlem, hogy bárki keményebben menne edzésen. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.06. 13:03:39

Enrique írta:
2021.01.06. 10:42:31
Elvileg az volt benne, hogy a klub és ő is mondhatja azt, hogy akkor tartson 2023-ig. Aztán lehet, hogy a klub hosszabbította meg egyoldalúan, nem egyértelmű. De lehet kiveszem ezt a részt a cikkből. :)

szerk.: most visszakerestem: Riqui firmó en 2018 su renovación de contrato hasta 2021 y entre las cláusulas de confidencialidad había la opción unilateral del Barça de prolongar su contrato por dos temporadas más. - ezt írt a Mundo, és lehet én olvastam félre, mert ebből az jön le, hogy a Barca tudta kitolni 2 évvel. De ezt meg nem hiszem, hogy Koeman kérte :D
Hehe, akkor sok tekintélye nem lehet Koemannak az ideiglenes/leendő elnökök szemében, legalábbis fontosabbnak tartják a klasszis utánpótlásjátékost, mint az edzőt. Ez azért jelzésértékű is lehet. :)

Mindenesetre örülök, akár elmegy fél évre Koeman elől, akár marad. Nem hagyja magát a srác. Cou kiesésével muszáj lesz néha játszania, Pedri most sem bírta rendesen egyedül.
Csak a 100 milkós kivásárlási nem tetszik, elég hamar meg kellene majd emelni, ha végre játszani is tud majd, még mielőtt baj lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2021.01.06. 13:06:15-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése