Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
29%
4
29
40%
3
14
19%
2
3
4%
1
5
7%
 
Szavazatok száma: 72
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.09. 10:24:07

Es az 500 millio azzal fog megterulni, hogy csinalnak egy tetot, egy uj kosar csarnokot, meg befuvesitenek ket parkot? 🤣 5-6 epkezlab jatekos, egy par kupa, meg 2-3 telthazas ideny elobb megterul mint ez az espai bohockodas.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.09. 10:23:31

Feast4 írta:
2021.12.09. 10:22:00
Az más kérdés, hogy sanszosan most semmilyen hitelt nekünk nem adnak.
Igen, erre céloztam.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.09. 10:22:00

davi10 írta:
2021.12.09. 10:11:35

Játékosokra senki nem ad hitelt, főleg nem egy már bőven eladósodott klubnak.
Az új stadion egy befektetés, ami valószínűleg kitermeli az évek, évtizedek alatt az árát.
Ez így pont nem igaz, mert adnak. A hitelállományunk jelentős része abból van, hogy rövid lejáratú hitelekre megvettünk ilyen Griezmannokat és nem volt lóvé a kifizetésére, ezért hosszú lejáratú hitelt vettünk fel, hogy kifizessük a rövid lejáratút.

Az más kérdés, hogy sanszosan most semmilyen hitelt nekünk nem adnak.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.09. 10:11:35

visca el barca írta:
2021.12.09. 07:35:07
Hát igen, sokkal tobbet erne ha az ertelmetlen espai barca projektre felvett 500 millios hitelbol venne 11 epkezlab jatekost. Lehet lesz szep uj csilivilli stadion, meg egyeb sportkomplexum, csak majd nezo nem lesz aki kijarjon, mert valljuk be, egy spanyol kozepcsapat nem lesz tul vonzo senkinek.
Játékosokra senki nem ad hitelt, főleg nem egy már bőven eladósodott klubnak.
Az új stadion egy befektetés, ami valószínűleg kitermeli az évek, évtizedek alatt az árát.

Ettől függetlenül valóban van most nagyobb gondunk, mimthogy 90 vagy 100 ezres-e a stadion. Mondjuk olyan szempontból jó, hogy most csinálják, hogy jelenleg az nem fenyeget, hogy folyamatos teltház lenne. Ilyen szempontból a Real-nak is jól jött ki, hogy a zártkapus szezon alatt csinalták a stadiont.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.09. 08:26:59

sansz írta:
2021.12.09. 08:13:26
....

Ha meg is tehetné, 500 millióból ma nem jön ki 11 jó játékos. Mondjuk 5-7. Csak ezután kéne még fizetést is adni. Plussz a spanyol szabályok (aminek pont az a lényege,hogy nem lehet hitelekből bevásárolni).
Laporta elpasszolta utolsó pillanatban Grizest, Messit, a bajnokságban ketten rúgtak vagy 35 gólt. El lett passzolva Trincao is,amikor már sérült volt Dembele és Fati is. Ja és aztán fillérekért kidobta a Barcáért rajongó Emersont is, aki fizikailag lekörözte Destet, technikailag Minguesát. Laporta felelőssége itt kezdődik igazán. Trincao, Messi, Grizes csomagból valakiket egyelőre hagyni kellett volna. Grizessel és Trincaoval se lennénk BL nyerő csapat, de lenne dupla ennyi gólunk.
Szóval most már nem tudom Laporta hogyan tudna kimászni abból a gödörből,amit ő is szépen mélyített rövid idő alatt.
Grízest szerintem a fizuja miatt sem lehetett volna megtartani.
Emerson, Trincao inkább Koeman sara. A "géniusz" két mérkőzés alatt megmondta van-e benne "Barca dns" vagy nem. Laporta meg volt elég gyáva ahhoz, hogy nem mert nemet mondani neki. Mégis mit gondolt, hogy ezzel a mentalitással, ezdésmódszerekkel (ha lehet nála ilyet mondani) kihúz nálunk még egy évet?
Még mindig Koeman játékospolitikáját szívjuk, amihez Laporta asszisztált.
Ez az év rá is megy majd.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.09. 08:13:26

visca el barca írta:
2021.12.09. 07:35:07
Hát igen, sokkal tobbet erne ha az ertelmetlen espai barca projektre felvett 500 millios hitelbol venne 11 epkezlab jatekost. Lehet lesz szep uj csilivilli stadion, meg egyeb sportkomplexum, csak majd nezo nem lesz aki kijarjon, mert valljuk be, egy spanyol kozepcsapat nem lesz tul vonzo senkinek.
Ha meg is tehetné, 500 millióból ma nem jön ki 11 jó játékos. Mondjuk 5-7. Csak ezután kéne még fizetést is adni. Plussz a spanyol szabályok (aminek pont az a lényege,hogy nem lehet hitelekből bevásárolni).
Laporta elpasszolta utolsó pillanatban Grizest, Messit, a bajnokságban ketten rúgtak vagy 35 gólt. El lett passzolva Trincao is,amikor már sérült volt Dembele és Fati is. Ja és aztán fillérekért kidobta a Barcáért rajongó Emersont is, aki fizikailag lekörözte Destet, technikailag Minguesát. Laporta felelőssége itt kezdődik igazán. Trincao, Messi, Grizes csomagból valakiket egyelőre hagyni kellett volna. Grizessel és Trincaoval se lennénk BL nyerő csapat, de lenne dupla ennyi gólunk.
Szóval most már nem tudom Laporta hogyan tudna kimászni abból a gödörből,amit ő is szépen mélyített rövid idő alatt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.09. 07:35:07

Hát igen, sokkal tobbet erne ha az ertelmetlen espai barca projektre felvett 500 millios hitelbol venne 11 epkezlab jatekost. Lehet lesz szep uj csilivilli stadion, meg egyeb sportkomplexum, csak majd nezo nem lesz aki kijarjon, mert valljuk be, egy spanyol kozepcsapat nem lesz tul vonzo senkinek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.12.09. 06:31:06

Bátyja rohadt gyorsan pénzt kell szterezned mindegy honnan es most amíg talan meg lehet fogni …. különben ugy el tununk 10-15 évre a térképről mint a huzat vagy mint az Arsenal Milan stb….
(Aguero azert jött ide h 7x aranylabdassal játszhasson egyutt a bajnoki címert es a BL trófeárt!) csóri… igy a kutya nem fog idejönni !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2021.11.04. 13:57:10

vinszentvega írta:
2021.11.04. 09:05:06
Most komolyan! Nem tud felülni egy hülye repülőre, hogy kezet fogjon az olajbányásszal?Ha ezen múlik hogy 5 vagy 0 millió a lelépési pénze Xavinak, akkor növesszen már kukkert!!
Ennél azért komolyabb a történet háttere.
Laporta nagyon hangosan ellenezte, amikor az Unicef helyett a katariak lettek a mezszponzorok és konkrétan keményen beszólt Katarnak.
Ami ennél is jobban fáj nekik, hogy Laporta jó kapcsolatban van a szaúdiakkal, márpedig Katar és köztük igen rossz a politikai viszony.
Szóval valószínűleg nem véletlen, hogy Xavi szerződéséből akkor került ki az automatikus lelépés Barca megkeresés esetére, amikor Laportát választották meg.
Már akkor erre a lehetőségre készültek, nyilván meg akarják leckéztetni Laportát, aki pont ezért nem ment oda.
Képzeld el, hogy most őt túráztatnák napokig...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.04. 09:05:06

Most komolyan! Nem tud felülni egy hülye repülőre, hogy kezet fogjon az olajbányásszal?Ha ezen múlik hogy 5 vagy 0 millió a lelépési pénze Xavinak, akkor növesszen már kukkert!!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.10.28. 12:39:32

Ha vicces lenne….. Amúgy én utána néztem, de jelenleg csak egy felülvizsgálás folyik, mivel a sérüléseire hivatkozva akarják valamilyen módon semmisnek tekinteni, de azóta se láttam róla cikket ( ez is egy bloggban volt spanyolul ). Az iróniát meg arra értettem, hogy padlón vagyunk gazdaságilag, morálisan és most még ez is…. Én most arról keresek cikket, hogy áll az elszámoltatás és a katalán rendőrség Barto papa kapcsán, mert ezt egy sima szóbeli meghurcolással nem úszhatja meg! Konkrétan amit okozott, az évek alatt lehet kiheverni. Laporta nálam minimum 4 évet kap, hogy rendbe rakja! Egy év alatt nem lehet így, ilyen körülmények alatt megítélni. Már csak azt nézve, hogy jelenleg is tartozunk edzőknek/ játékosoknak és csapatoknak! Nem lennék most a helyében…
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.28. 12:19:17

kapuera írta:
2021.10.28. 10:29:44
Amin ma reggel felsírtam, hogy nem csak kikapni sikerült, de Cou pályára lépése és Koeman kirúgása minusz 30 misi Ájró!!!! :D Mikor eltemetsz valakit a gyilkosság után, de kiásod, hogy még egyszer megöld és visszatemesd! :D
Ezen nem tudom mi olyan vicces. Vszínűleg nem lesz kifizetve Coutinho után semmi plusz, pár napja már cikkezte róla, vagyis a Barcelona nem akar, konkrétum majd később lesz, hogy tudják elérni.
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.28. 12:14:39

kapuera írta:
2021.10.28. 10:29:44
Amin ma reggel felsírtam, hogy nem csak kikapni sikerült, de Cou pályára lépése és Koeman kirúgása minusz 30 misi Ájró!!!! :D Mikor eltemetsz valakit a gyilkosság után, de kiásod, hogy még egyszer megöld és visszatemesd! :D
Ez a Coutinho utáni pénz, nem úgy volt, hogy a Barto féle szerződést átnézték és hivatalosan megtudták óvni?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.10.28. 10:29:44

Amin ma reggel felsírtam, hogy nem csak kikapni sikerült, de Cou pályára lépése és Koeman kirúgása minusz 30 misi Ájró!!!! :D Mikor eltemetsz valakit a gyilkosság után, de kiásod, hogy még egyszer megöld és visszatemesd! :D
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.28. 09:15:59

Már kivágta!végre! De Laporta vagy Font tök mindegy mind2 ugyan ezt a savazást kapja/kapná! Nyílván Laporta egy politikus, de egyszer már visszahozta a klubbot a ganéból…bízzunk benne, hogy most is sikerül neki!
Megtennéd, hogy megtanulsz idézni? Már 3 alkalommal szóltunk, azt hiszem elfogyott a türelmem veled kapcsolatban. Írj rám privátba, ha egyedül nem megy a tanulás, szívesen elmagyarázom, de nem akarok több ilyen idézetet! Alcantara

LG írta:
2021.10.28. 08:59:57
messideco írta:
2021.10.28. 05:16:55
Hozd el Xavit nekünk Laporta! Gyengébbek semmivel sem lehetünk vele :)
Én én sem bánnám, ha Laporta is megbukna, és az új elnök hozná el Xavit.
Koemanról már rég kiderült, hogy alkalmatlan, emelett geriinctelen ember, aki sosem fog magától lemondani, Szóval ezek a bukott pontok most már bőven az elnök számára írhatóak, aki még mindig nem vágja ki a kóklelrt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.28. 08:59:57

messideco írta:
2021.10.28. 05:16:55
Hozd el Xavit nekünk Laporta! Gyengébbek semmivel sem lehetünk vele :)
Én én sem bánnám, ha Laporta is megbukna, és az új elnök hozná el Xavit.
Koemanról már rég kiderült, hogy alkalmatlan, emelett geriinctelen ember, aki sosem fog magától lemondani, Szóval ezek a bukott pontok most már bőven az elnök számára írhatóak, aki még mindig nem vágja ki a kóklelrt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.10.28. 05:16:55

Hozd el Xavit nekünk Laporta! Gyengébbek semmivel sem lehetünk vele :)
"And my heart will leave you never."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.10.27. 21:44:01

Laportanak fel van adva a kérdés. Neki kellene megállítani a negatív spirált. Ha nem teszi, őt is magával ragadja.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.27. 20:45:47

Elég volt a bullshitelésből! Elég volt a szenvedésből! Vegye már észre ha a buszsofőr, Jose Amigo-t tenné be a fogalmatlan holland helyett is jobbak lennénk..Ezt nem lehet nézni! Nincs erőnlét, idétlen cserék, az igazi tehetségek mellőzése(Puig, Collado) Ez ami ma is kint volt, nem fog júrót tenni a számlára az tuti…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.27. 20:12:14

Áthozom ide:
Norton írta:
2021.10.27. 17:37:22
A 25 fős keretbe elvileg még 2 játékos nevezhető a felnőtt csapatból, tehát januárban ő is és Collado is beférnének, ha nincs egyéb érkező. Mielőtt az előző szezonban kölcsönadtuk hivatalosan ő is felkerült a felnőtt keretbe, tehát ahogy Collado, ő sem sorolható vissza a B-be.
Mostanában kevés szó esik Laporta-ról, pedig Pedri és Fati hosszabbítását elég gyorsan levezérelte. Szerintem Araujo-val se lesz gond, Dembele-vel is sinen van a dolog elvileg, de megmondom őszintén, Ő engem annyira nem érdekel.
Viszont nálam egyértelműen a leggázabb lépése eddig Laporta-nak az Collado kezelése. Nem tudom, hogy mennyi köze van ahhoz, hogy így alakult a dolog, de így elbánni a B csapat kapitányával szerintem vállalhatatlan.
Lehet, hogy Koeman-nak tényleg nem kellett volna, Demir-t választotta és Ő se játszik kb. semmit, de ilyet akkor se lehet csinálni egy kapitánnyal. Mindegy, hogy A, B, Juvenil, vagy bármilyen csapat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.21. 17:14:57

vinszentvega írta:
2021.10.21. 08:47:48
Addig töketlenkedtek Koemannal, hogy a Newcastle, a szabadlábon lévő és szóbajöhető edzők egyikét tutira elfogja vinni, most hogy elzavarták onnan is a trénert...
Remélem a Szaudi nem Xavit akarja.....
Legutóbb még Conte neve merült fel az "angoloknál".
Forca Barca!!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.21. 08:47:48

Addig töketlenkedtek Koemannal, hogy a Newcastle, a szabadlábon lévő és szóbajöhető edzők egyikét tutira elfogja vinni, most hogy elzavarták onnan is a trénert...
Remélem a Szaudi nem Xavit akarja.....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.10.08. 09:14:59

Egy érdekes cikk, csak hogy megint legyen hír az előző vezetésről:
https://www.marca.com/en/football/barce ... b457e.html

Nem tudom, mit gondoljok, hogy Bartomeu tényleg ennyire ostoba volt, vagy szándékosan tette tönkre a klubot.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.10.07. 10:16:07

Peter írta:
2021.10.05. 15:18:37
A fiatalok beépítési fázisát már lekéstük. Nálink " a fiatolkra " lehet és - pénz híjján - muszáj építeni. Nincs más lehetőség. Tavaly sem lett volna már más lehetőség egyébként
TS, Araujo, Frenki és Depay (Fati még nem teljes értékű) köré kell őket előbb szervezettség tekintetében összegyúrni és ha ez ki van pipálva, akkor jöhet a taktika. Alba juthatna még szerephez, a többi kapitány - szerintem öltözőn kívülre -, de max padra férhetne vagy a bővebb keretbe.
A középpályás fiataljainkra főszerep kellene, hogy háruljon, amit csak megfelelő pedagógiai és szakmai hozzáértéssel lehet kihozni belőlük, illetve folyamatos fejlődésüket megfelelően biztosítani.
Laportának házon belülről látnia kellett volna, hogy Koeman teljes mellényúlás.
A fiatal kerethez olyan edzőre van szükség, aki képes a fiatalokat csapattá gyúrni, aki alatt biztosított a folyamatos fejlődés (egyéni és csapatszinten is). Aki képes kivenni a saját csapatából a taposóaknákat.

Szerk.: egyébként, ha valóban jó politikus és kellően zsivány, akkor nem okozhatna neki gondot akár egy közös megegyezéses elköszönés Koemantól vagy egyszerűen annyira elszívni Koeman körül levegőt, hogy kikényszerítse a felmodását vagy alkut kötni vele. Ilyen szinten és ilyen tétekkel, nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlen.
Laporta zsivány, és nem teregeti ki a kártyáit. Valszeg a döntések nagy részét megbeszéli az embereivel, de még ekkor sem stimmel egy csomó dolog. Számomra Messi elengedése megbocsáthatatlan. Nem az eredményesség, hanem Leo miatt. Imádtam a játékát, még ha sétált, akkor is :)
Busi is kapitány. A spanyol válogatottban képes a jó teljesítményre, máshol miért nem? Oké, azt még csak-csak megértem, hogy egy Bayern, Atma, Pool, psg ellen már kevés, ha pressingelik, de oda még elég sok más játékos is kevés.
Azt nem látom, hogy miért nem tudja idehozni Xavit? Fél, hogy nem válik be? Szerintem ez a döntése még simán védhető lenne. Koeman sajnos sok szempontból kevés ide. Nincs megfelelő taktika, nem elég jó személyes motivátor. Biztos baromi nehéz a helyzet, de nálam ő egyszerűen kevés ide. Ki lehet kapni, de mi még partiban sem voltunk. Ha nincs csatárunk, legalább ne kontrázzanak le minket. Liszabonban mire megérkeztünk, már 1:0 volt oda. Simeone taktikailag agyon verte. Nem kellett volna bunker foci, de miért hagytuk őket kontrázni. Labdajáratás oké, de miért a tizenhatosuknál. Azért a győzelem nekik volt sokkal fontosabb. Nem volt idén még távoli lövésünk. Cou miért van pályán?

Laporta elkezdett egy kockázatos tervet, de túl sok az áldozat. Így még a fiatalokat Fati/Pedri/Gavi sem fogjuk tudni itt tartani. Nem látok átigazolási stratégiát. Kapkodunk. Miért Sterling? Mert jó játékos? Ez igaz, de buta mint a tök. Dembi 2. Ez minden csak nem építkezés. Jobban szeretném, szt látni, hogy Laporta előbb kirakja a ballasztot. Cou!!! Umtiti, Lenglet, BW, Neto, SR, LDJ és csak ezek után Pique. Pique talán befejezhetné az idény végén, de Businak még van minimum plusz egy éve. Gondoljatok bele, Nico, Gavi és Pedri mennyit tanulhatnak tőle.

Jelenleg nincs "épkézláb" edző elöltje. Pirlo rossz vicc volt. Tuchel, Klopp durva terelés. Számomra Martinez sem tűnik jó jelöltnek. Sajnos ide olcsó, határozott, Barca kötődésű edző kellene. Más meg nem is jönne. Ezek Lucho, Xavi. Én Xavit szeretném itt látni. Lucho már bizonyított. Jelenleg is bizonyít a párhuzamos valóságban. Guardiola nem jön ide. Attól tartok, hogy Xavi esetében személyes okok lehetnek a háttérben, ami valahol elgondolkodtató.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.05. 15:18:37

A fiatalok beépítési fázisát már lekéstük. Nálink " a fiatolkra " lehet és - pénz híjján - muszáj építeni. Nincs más lehetőség. Tavaly sem lett volna már más lehetőség egyébként
TS, Araujo, Frenki és Depay (Fati még nem teljes értékű) köré kell őket előbb szervezettség tekintetében összegyúrni és ha ez ki van pipálva, akkor jöhet a taktika. Alba juthatna még szerephez, a többi kapitány - szerintem öltözőn kívülre -, de max padra férhetne vagy a bővebb keretbe.
A középpályás fiataljainkra főszerep kellene, hogy háruljon, amit csak megfelelő pedagógiai és szakmai hozzáértéssel lehet kihozni belőlük, illetve folyamatos fejlődésüket megfelelően biztosítani.
Laportának házon belülről látnia kellett volna, hogy Koeman teljes mellényúlás.
A fiatal kerethez olyan edzőre van szükség, aki képes a fiatalokat csapattá gyúrni, aki alatt biztosított a folyamatos fejlődés (egyéni és csapatszinten is). Aki képes kivenni a saját csapatából a taposóaknákat.

Szerk.: egyébként, ha valóban jó politikus és kellően zsivány, akkor nem okozhatna neki gondot akár egy közös megegyezéses elköszönés Koemantól vagy egyszerűen annyira elszívni Koeman körül levegőt, hogy kikényszerítse a felmodását vagy alkut kötni vele. Ilyen szinten és ilyen tétekkel, nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlen.
Válasz küldése
cron