Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
29%
4
29
40%
3
14
19%
2
3
4%
1
5
7%
 
Szavazatok száma: 72
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.02. 11:25:12

Köszönöm a gondolataitokat.
Nekem az első gondolatom az volt az összes témát alapul véve, hogy Laporta mellébeszél.
Ez a kiengedtük a bajnokságot a kezünkből aminek következményei lesznek, nagyon érdekes fejezet lesz. Neki is tudni kell, hogy Koeman úsztatta el a szezont és nem csak a szezonvégi szétcsúszással, hanem már az őszi kezdéssel. Ugyanakkor mintha néhány játékossal vitetné el a balhét, akik közé - nyakamat rá - nem tartozik Piké.
Megerősíti az eddigi belterjes viszonyokat, megpróbálja kirakni a franciákat, de a Piké haver Lenglet maradni fog.
Ezer passzos teszetosza körülményes játékunk megmarad, Wijnaldum és Eric Garcia stabilabbá teheti a védelmet és középpályát, előre pedig marad az ahogy esik úgy puffan. Néhány lecsorgó vagy zavarosból bepattanó Agüero góllal több lehet.
Kicsit aláducoljuk ami van, hogy ne omoljon össze.....most nekem úgy tűnik, ebbe a sorba állt be Laporta is.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.02. 11:20:15

Chino írta:
2021.06.02. 10:50:24
SR-nek is ha nem fog tetszeni az új ajánlat megy Pephez, ez már nem pletyka, az angolok is elismerték, hogy érdeklődnek.
Az utolsó jó megoldása a Real elleni sprintje volt amiből Messi utolsó perces gólt lőtt. Volt még korábban egy kiemelkedő klasszikója.
Meg a PSG elleni gól. Statisztikailag elfogadható mennyiságű gólpasszt adott. Bárhova teszed ugyanolyan langyos fst hoz, ez pozitívum.
Idén viszont fájt a labdának, ha hozzá került.

Ez az ember nem egy jó játékos, és már lassan 30. Mit lát benne Pep? Hova rakná be, milyen posztra és ki helyett? Nem értem, de őszíntén nagyon kíváncsi vagyok mit hozna ki belőle az angol foci és Guardiola. Megnézném. Gyanítom Pedrohoz hasonló utat járhatna be, csak Pedro eleve jobb volt.

Köszi a távozók helyzetének gyors összefoglalását, jó látni hogy ezen is pörög a munka.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.02. 10:50:24

messideco írta:
2021.06.02. 09:02:39
Egyelőre a a távozókról semmi hír. Innen fognak szerintem is visszavonulni :| Nem lesz könnyű dolga a vezetőségnek...
Bőven van távozókról hír. Legutóbb Firporól beszéltek, aki iránt korábban már a West Ham és a Sothampton is érdeklődött, most ismét bepróbálkoznak de Coutinhot is vinné az Arsenal és az Everton is. Előbbi már tavaly is szívesen látta volna, de Bartomeuék nem akartak véglegesen megválni tőle áron alul, ezért is vették kölcsön Ödegaardot, 40 milla körül mozog az ára, amit akár az Everton is kifizetne. SR-nek is ha nem fog tetszeni az új ajánlat megy Pephez, ez már nem pletyka, az angolok is elismerték, hogy érdeklődnek. Dembélé jövője is attól függ, hogy tetszeni fog-e neki az új szerződés, ha nem, akkor valszeg irány a Juve.

Mivel mindenki a válogatottnál van, nem tudom ki mit vár most, eddig azok jöttek, akik ingyenesen, teljesen biztosak voltak kész tervezettel, már a bőröndjük is össze volt pakolva. Az Emersonos transzfert is nagyon gyorsan tető alá hozták.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.06.02. 09:02:39

Egyelőre a a távozókról semmi hír. Innen fognak szerintem is visszavonulni :| Nem lesz könnyű dolga a vezetőségnek...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 07:31:04

Olyan érzésem van, mint tavaly Koemannál volt, jött nagy szájjal, hogy a középső tengely Piquével és Busival nem versenyképes, erre játszatta őket orrvérzésig(tudom ez a gonosz Barto miatt volt) Most jött az új elnök, aki szintén kemény szavakkal indult, majd hagyja a padon a sikerkovács hollandot. Kíváncsi vagyok milyen kifogásai lesznek, ha idén is gyengék leszünk. Ilyesmire számítok:túl sok volt az új igazolás, idő kell, amíg összeáll a csapat, és elsajátitják az új felállást, taktikát. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2021.06.02. 07:29:12

Peter írta:
2021.06.02. 01:27:16
Olvassátok el a főoldali cikkben a Laporta beszéd részleteit és írjátok meg, hogy mit gondoltok erről? "Koeman közelebb a maradáshoz" cikk
Nekem full ellentmondás ez az egész beszéd az elejétől a végéig.
Egyszerű szerintem, arról van szó hogy Laporta szeretett volna megszabadulni Koemantól, egyrészt mivel nem az ő embere, másrészt pedig az elveszített bajnoki hajrá miatt, valamint gondolom látta ő is, hogy egy full középszer edzőről van szó. Viszont egyszerűen nincs elérhető minőségi edző jelenleg a piacon, a Real is kénytelen volt visszvinni Ancelottit, mert nem találtak ők se jobbat. Az újgenerációs német edzők, akik jelenleg nálam az abszolút TOP kategóriát képviselik, mint Klopp, Tuchel, Nagelsmann, Flick mind foglaltak, talán ha Laporta hamarabb került volna az elnöki székbe, akkor lett volna esély vagy Flickre, vagy Nagelsmannra még télen/tavasz elején. Sajnos róluk lecsúsztunk, Tuchel is most ment a Chelsea-hez, velük 2-3 évig biztos nem kell foglalkozni. Kloppra ellenben jövő nyáron talán lehet némi esély, attól függően mit alkot jövőre a Pool-lal, nekem úgy tűnik hogy az a házasság kicsit megfáradni látszik, bár ha elkerülik a sérülések a következő szezonban a Poolt, és sikerül igazolni nekik 1-2 minőségi játékost nyáron, akkor azért kíváncsi leszek rájuk jövőre.
Véleményem szerint a jelenleg szabad edzők, akik az eddigi munkájuk, elért eredményeik alapján szóba jöhetnének: Sarri, Conte, Xavi, Blanc, Ten Haag.
Sarri eléggé lebőgött az utolsó 2 helyén, pedig emlékszem pár éve ő is potenciális jelölt volt a kispadra. Conte nem véletlenül nem kellett a Realnak se, eredményei a bajnokságban elismerésre méltóak, viszont emberileg kiállhatatlan, BL-ben eddig 0 teljesítméányt rakott le mindegyik csapatával. Xavi rutintalan még, illetve amíg itt vannak a haverok, addig ő nem fog visszajönni, talán majd 3-4 év múlva. Blanc egy érdekes megoldás lehetne, van barcelonai kötődése, régóta nincs munkája, PSG-vel nem tolt rossz focit, számomra nagy kérdőjel lenne. Ten Haagnak pedig szerződése van, illetve nem volt még topcsapatnál edző, ha mozdítható lenne az Ajaxból én lehet rápróbálnék.
És ezzel el is jutottunk oda, hogy több jelölt a kispadra nem is jut eszembe, ha valakinek igen nyugodtan ossze meg a gondolatait. Tehát ebből következően, vélhetően maradni fog Koeman még egy évet, ha csak nem jönnek ősszel/télen valami borzasztó rossz eredmények, vélhetően végig is viszi majd a szezont, Laportának pedig lesz 1 éve megtalálni a helyére az utódját.
Nem mellékes, hogy a 2 holland (Depay, Wijnaldum) úgy néz ki akkor jön hozzánk, ha Koeman marad az edző, és mivel jelen helyzetben nincs pénz igazolni mást, ezért valószínűleg ez is szerepet játszik Koeman megtartásában.
V I S C A E L B A R C A
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.02. 06:34:02

Peter írta:
2021.06.02. 01:27:16
Olvassátok el a főoldali cikkben a Laporta beszéd részleteit és írjátok meg, hogy mit gondoltok erről? "Koeman közelebb a maradáshoz" cikk
Nekem full ellentmondás ez az egész beszéd az elejétől a végéig.
Szerintem Laportanak nagy volt a szája, de megkezdte az előkészítést Koeman megtartására, mert pénz nélkül nem kap jobbat. Akkor a két holland is aláír és ő megkezdheti a fájdalmasabb műtéteket az edzővel is takarózva.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.02. 01:27:16

Olvassátok el a főoldali cikkben a Laporta beszéd részleteit és írjátok meg, hogy mit gondoltok erről? "Koeman közelebb a maradáshoz" cikk
Nekem full ellentmondás ez az egész beszéd az elejétől a végéig.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.01. 10:25:44

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.01. 09:27:49
Laporta azért szerencsére nem arról híres(általában) hogy az általa kiválasztott edző ne kapná meg azt, vagy hasonló kaliberűt akit szeretne.
Lásd Beckham-Ronaldinho eset, Bartomeuéknál ez úgy játszódott volna le hogy Beckhamért ajánlanának 2 zsák krumplit hogy kihúzzák a gyufát, aztán mikor már a RM-nál van orvosi vizsgálaton akkor a fél stadiont+világ összes fizujával fejvesztve bepróbálkoznak, de mivel már késő ezért hoztak volna egy zs kategóriás helyettest túlárazottan :lol:

Jelenleg a probléma az hogy nincs meg még az az edző, viszont a jó lehetőségekre most kell lecsapni különben nincs ingyen Agüero-Garcia-Wijnaldum-Depay csomag.
Én is hasonlóan látom Laportát. Azt jó látni hogy ő is észrevette a nagyobb problémákat a csapatunkkal. Középcsatárunk nem volt, szerzett egy minőségi középcsatárt. A védelmünk meglehetősen lyukas, szerzett egy védőt. Mindemellett érdeklődik további minőségi középhátvéd után is (Citys majdnem-névrokona pl). A középpályánk volt még nagyon lyukas, oda valószínűleg érkezik GW, és azért nem kizárt hogy ott lesz még valaki. A jobb szárnyunk gyenge volt, megszerezte Emersont. Azért ez nekem egy kifejezetten logikus építkezésnek tűnik, mindamellett hogy persze a piac és az ingyenes lehetőségek is diktálják a döntéseit. De például nem három új Neymart akar igazolni. :D És a csapat összetétele látványosan egészséges lesz, pl nem 3 ballábas jobbszélső meg 10-es tapossa egymás lábát majd, a kp-ban lesz energia is, nem csak tityi-totyi, és hátul is versenyképesek lehetünk akár. Egész más, jóval modernebb képet festhet ez a csapat játékosállományban, mint ahogy idén kinéztünk.

Egyelőre számomra úgy tűnik, hogy nagyon jól bánik a kínálkozó lehetőségekkel. Szerintem most tényleg lesznek olyan távozók, akiknek távozniuk kell - az előző nyári idézőjeles nagytakarítással ellentétben. És azt sem hiszem hogy bármelyik játékosunk itteni szójárással élve "egy marék szotyiért kel majd el". Áron alul lehet, de az már egy egészen más kérdés, főleg a jelenlegi gazdasági helyzetben, ami egész Európát uralja. Ezt persze igazolnia kell még.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.06.01. 09:37:40

bunga írta:
2021.06.01. 09:14:53
Akárki lesz az edző, Laporta mellett átigazolási ügyekben neki coki. És ez kihat arra is, hogy kiket kell majd játszatnia.
Samper, komolyan , mikor latom ezeket a bebofogeseker, mar a hanyinger kornyekez.
Olvasol valahol, valamilyen postot, vagy a sajat velemenyed ugy adod itt elo, mintha az mar torvenykonyvbol lenne idezve.
Ne eroltesd, olvasgatni is lehet a forumot...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.01. 09:27:49

bunga írta:
2021.06.01. 09:14:53
Akárki lesz az edző, Laporta mellett átigazolási ügyekben neki coki. És ez kihat arra is, hogy kiket kell majd játszatnia.
Laporta azért szerencsére nem arról híres(általában) hogy az általa kiválasztott edző ne kapná meg azt, vagy hasonló kaliberűt akit szeretne.
Lásd Beckham-Ronaldinho eset, Bartomeuéknál ez úgy játszódott volna le hogy Beckhamért ajánlanának 2 zsák krumplit hogy kihúzzák a gyufát, aztán mikor már a RM-nál van orvosi vizsgálaton akkor a fél stadiont+világ összes fizujával fejvesztve bepróbálkoznak, de mivel már késő ezért hoztak volna egy zs kategóriás helyettest túlárazottan :lol:

Jelenleg a probléma az hogy nincs meg még az az edző, viszont a jó lehetőségekre most kell lecsapni különben nincs ingyen Agüero-Garcia-Wijnaldum-Depay csomag.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.01. 09:14:53

Akárki lesz az edző, Laporta mellett átigazolási ügyekben neki coki. És ez kihat arra is, hogy kiket kell majd játszatnia.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.28. 23:36:46

Tudja valaki, hogy mi az a Laietà-ügy amiről Laporta beszélt a főoldali cikkben?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.28. 23:23:32

az interjúban benne maradt pár eredeti spanyol szöveg.
amúgy köszi a cikket :D
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.05.28. 19:29:56

Nevetséges, ahogy a klub bánik az edzőivel és a legendáival. Nem tudom, meddig lehet ezt még fokozni, de szerintem már magas szinteket értünk el.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.28. 19:07:51

Laporta eddigi teljesítménye, hogy pánikrohamot okozott Koemannak. Ezek után furcsa lesz, ha azzal fog büszkélkedni, hogy hollandokat igazolt és eladta TS-t.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.28. 17:25:47

Chino írta:
2021.05.28. 16:39:07


Nem védeni akarom Laportát, de ez nem csak rajta múlik, jelenleg szinte képtelenség egy teljes nagytakarítást csinálni, sajnos Bartomeu nagyon rossz helyzetben hagyta itt a klubot.
Sokan azt hiszik, ez úgy működik, hogy valakire azt mondom eladó és már viszik is, főleg ha az illető maradni is akar. Lásd: Umtiti, Braithwaite, Lenglet
Vannak erre különféle bevett módszerek, hogy ne akarjon itt maradni. Pl fizetéscsökkentés, bónuszmegvonás, stb. Gondolom mindegyik szerződésének a záradékában volt valami teljesítményhez kötött megszabás. (legalább is remélem), bár ez a Barto éra igazolásgyönygszemei, lehet nincs....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.28. 16:39:07

Peter írta:
2021.05.28. 14:12:48
Titinho írta:
2021.05.28. 13:38:57
Azon vísítottam amikor megkérdezte az újságíró, hogy:
- Mi változott azóta hogy Messi elküldte azt a bizonyos burofaxot?
- Az hogy most én vagyok az elnök. :twisted:
:lol: :lol:
A válasz remek, de tettekben mérhető..... :mrgreen:
Ha minimum egy Ten Hag szintű edzőt sem képes a Barca kispadra ültetni és Piké SR a keret tagja marad kevesebb fizuért (no még Lenglet barátunkról se feledkezzünk el), előbb vagy utóbb a visszatérő közönség lengetni fogja azt a fehér zsebkendőt....
Azért azt se felejtsük el, hogy nem csak mi vagyunk rossz gazdasági helyzetben. A többi klub sem dúskál a pénzben így hiába széles a piac, nem könnyű eladni játékosokat, főleg ha ilyen magas a bérük. A mai hírek szerint SR komolyan átadólistára került, mert magas a fizuja és most tudnak még pénzt látni belőle, mert jövőre nem kívánnak hosszabbítani vele.
Egy Umtiti esetében is fejre állhatnak, bármennyire el szeretnék adni nincs olyan vevő akinek megéri, még ha fillérekért menne is. Baromi egyszerű mondani, hogy XY-t el kell adni ez nem így megy. Az "öregek" közül Busquets és Alba érezheti magát biztonságban, ami szerintem korrekt is.
Az olyan játékosokat, mint pl. Dembélé viszonylag könnyű áruba bocsátani, de az SR, Umtiti, Pjanic, Matheus, Lenglet, Braithwaite vonal más. A Lyon is hiába szeretné nagyon vinni Umtitit, akár fillérekért, a bérigénye baromi magas. Azoknak a csapatoknak, akik meg tudnák fizetni nem kellenek, ahová beférnének ott szűk a büdzsé. Senki nem hülye még csak 5-6 milliót sem cashelni olyan emberekért, akik max cserék/kiegészítő emberek lesznek. A mostani gazdasági helyzetben pláne nem.
Lehet felhozni Pep-et példának, de egy Decon, Ronaldinhon, Eto'on (alatta is rezgett a léc) nem olyan nehéz túladni.

Nem védeni akarom Laportát, de ez nem csak rajta múlik, jelenleg szinte képtelenség egy teljes nagytakarítást csinálni, sajnos Bartomeu nagyon rossz helyzetben hagyta itt a klubot.
Sokan azt hiszik, ez úgy működik, hogy valakire azt mondom eladó és már viszik is, főleg ha az illető maradni is akar. Lásd: Umtiti, Braithwaite, Lenglet
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.28. 14:12:48

Titinho írta:
2021.05.28. 13:38:57
Azon vísítottam amikor megkérdezte az újságíró, hogy:
- Mi változott azóta hogy Messi elküldte azt a bizonyos burofaxot?
- Az hogy most én vagyok az elnök. :twisted:
:lol: :lol:
A válasz remek, de tettekben mérhető..... :mrgreen:
Ha minimum egy Ten Hag szintű edzőt sem képes a Barca kispadra ültetni és Piké SR a keret tagja marad kevesebb fizuért (no még Lenglet barátunkról se feledkezzünk el), előbb vagy utóbb a visszatérő közönség lengetni fogja azt a fehér zsebkendőt....
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.28. 13:38:57

MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.28. 13:27:03

Elvileg félreírták, és valójában ezt a kérdést az újságíró tette fel, azzal a kiegészítéssel a végén hogy szerinte folytatnia kellene-e ha nem találnak helyettest.

"Reporter: "Did you tell Koeman: You are not my top coach. Let me have some time until I can find a replacement. Do you think that Koeman could work if you didn't find one?"

Laporta: "Yes.""

Ettől függetlenül lényegében elismerte, ez többet mond mindennél. Nagyon remélem hogy a játékoskérdésben és a törzsgyökeres kezdőtagok kérdésében is hasonlóan szigorú lesz.


Az újságírók nem kímélték a jobbnál jobb kérdésekkel, legalább nem egy előre megrendezett "Sanyi te azt kérdezheted meg hogy melyik a kedvenc színe, Józsi te meg azt hogy mi volt a jele óvodában és végeztünk is mára" az egész :lol:
Igen igen, most látom én is, hogy korrigálták. :)
A lényeg, hogy igennel válaszolt és nem cáfolta.

Szerintem elég őszinte volt, minden kérdésre velős választ adott.

Azon vísítottam amikor megkérdezte az újságíró, hogy:
- Mi változott azóta hogy Messi elküldte azt a bizonyos burofaxot?
- Az hogy most én vagyok az elnök. :twisted:
:lol: :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.28. 13:27:03

Titinho írta:
2021.05.28. 12:16:08
MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.28. 12:06:54
Az hogy nem jelenti ki hogy jövőre is Koeman lesz az edző, hanem megmondta hogy jövőhéten összeülnek elemezni és dönteni, ez alátámasztja azt hogy valamiben tényleg sántikálhatnak.
Laporta: "Koeman is a coach that we did not appoint, so we need to have these conversations to make sure that our ideas and goals are aligned."

Azt viszont kimondta, hogy nem ők választották meg. Nem erősítette meg most sem, csak hogy beszélniük kell. Ha annyira megbízna benne, már régen kiálltak volna mellette. Most is csak azt hangoztatja, hogy még szeződése van a klubbal amit tisztelnek.

Szeintem neki Sanyi legkésőbb jövő héten.

Szerk:
❗Laporta: "Yes, I told Koeman that you are not my favourite coach, give me time to find an alternative and if I don't find one - you can continue."

Hoppá, csak beismerte :shock:
Elvileg félreírták, és valójában ezt a kérdést az újságíró tette fel, azzal a kiegészítéssel a végén hogy szerinte folytatnia kellene-e ha nem találnak helyettest.

"Reporter: "Did you tell Koeman: You are not my top coach. Let me have some time until I can find a replacement. Do you think that Koeman could work if you didn't find one?"

Laporta: "Yes.""

Ettől függetlenül lényegében elismerte, ez többet mond mindennél. Nagyon remélem hogy a játékoskérdésben és a törzsgyökeres kezdőtagok kérdésében is hasonlóan szigorú lesz.


Az újságírók nem kímélték a jobbnál jobb kérdésekkel, legalább nem egy előre megrendezett "Sanyi te azt kérdezheted meg hogy melyik a kedvenc színe, Józsi te meg azt hogy mi volt a jele óvodában és végeztünk is mára" az egész :lol:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.28. 12:16:08

MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.28. 12:06:54
Az hogy nem jelenti ki hogy jövőre is Koeman lesz az edző, hanem megmondta hogy jövőhéten összeülnek elemezni és dönteni, ez alátámasztja azt hogy valamiben tényleg sántikálhatnak.
Laporta: "Koeman is a coach that we did not appoint, so we need to have these conversations to make sure that our ideas and goals are aligned."

Azt viszont kimondta, hogy nem ők választották meg. Nem erősítette meg most sem, csak hogy beszélniük kell. Ha annyira megbízna benne, már régen kiálltak volna mellette. Most is csak azt hangoztatja, hogy még szeződése van a klubbal amit tisztelnek.

Szeintem neki Sanyi legkésőbb jövő héten.

Szerk:
❗Laporta: "Yes, I told Koeman that you are not my favourite coach, give me time to find an alternative and if I don't find one - you can continue."

Hoppá, csak beismerte :shock:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.28. 12:06:54

Az hogy nem jelenti ki hogy jövőre is Koeman lesz az edző, hanem megmondta hogy jövőhéten összeülnek elemezni és dönteni, ez alátámasztja azt hogy valamiben tényleg sántikálhatnak.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.28. 11:59:55

"Once the season is over, we'll have to evaluate how things went and our options for the future. We'll sit down with
Ronald Koeman next week and finalize decisions on these questions."
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.28. 11:27:02

Akit érdekel és van ideje nézni, itt tudja követni Laporta sajtótájékoztatóját, angolul:

https://t.co/TE5hA4Cvko

5 perc és kezdődik.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése