Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
29%
4
29
40%
3
14
19%
2
3
4%
1
5
7%
 
Szavazatok száma: 72
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.04. 23:42:27

Sonoma írta:
2021.08.04. 23:19:49
Laporta egyik ( hanem a legnagyobb) hibája, hogy Koemant meghagyta edzőnek, noha látta mit művelt az elmúlt évben.
Ez az új keret meghaladja a képességeit. Még mindig a már sokszor leszerepelt emberekben bízik.
Nem tudom mi folyik nála "edzés" címén, de a meccseken nagyon nem jön át mit csinál. És egy Real Sociedaddal kezdjük a szezont...
Kíváncsi vagyok meddig tart ki Laporta türelme Koeman felé.
Félek nem azt a tökös Laportát kapjuk, mint az első regnálásánál.
Én is ezt tartom messze a legnagyobb hibájának - ráadásul nyilvánvaló, hogy totál ellentétes a futballról való elképzelésük is. Pl. az, hogy SR itt marad, egy józan edzőnél nem lenne gond, mert padoztatná, max néha beállna 3 percre. De Koeman megtartásával ezet a problémák is felnagyítódnak, hiszen kötelességszerűen használja őket kezdőként, vagy stabil csereként.

De ahogy (talán Chino) írta az igazolások topikban, azért sokmindenbe nem látunk bele. Látványosan el akarta küldeni, olyannyira, hogy közben kicsit azért meg is alázta Koemant ezzel a "ló nincs szamár is jó" hozzáállással, de nem jött össze. Ez azért nagyon azt sejteti, hogy látja a problémát. Gondolom annak, hogy végül maradt, főleg anyagi okai is voltak, meg most senki nem akart jönni, meg lehet, hogy mondjuk 1, max két év múlva pl Xavival terveznek, és addig nem akarnak iderakni egy új arcot, aki vagy bejön, vagy nem, és úgyis hamar megy, függetlenül attól, hogy mit ér el a csapattal.
Én személy szerint úgy látom, hogy kis túlzással bárki jobb lett volna (mondjuk a B csapat edzője), ideiglenesen is, mert itt Koeman idegenebb test a Barcelona hagyományok közt, mint Griezmann a pályán, és ha még 1-2 évet viszi ellentétes irányba a csapatot, annak majd Xavi csak a kárát látja, mert lesz itt pl 3-4 fizikális középpályás, a Xavi-Ini utódok meg eltűnnek a süllyesztőben. De mindegy, ez személyes vélemény.
De ami biztos, hogy Laporta látja, hogy Koeman nem a megfelelő ember, és ezt megfejeli az, hogy ő inkább romantikus gyors támadójátékot akar látni, amit Koemantól nem fog megkapni. Szerintem most eltűri, mert nem akart lóvét veszteni. Meg most kapott pár saját embert is, jobb védőket, jobb keretet, hadd bizonyítson, ha tud. Depay lehet, hogy csak miatta jött, ez is egy érv lehet, főleg, hogy akkor még Wijnaldumról is szó volt.
Ha Koeman minden kritikára rácáfol, és elfogadható focival nyer egy bajnokságot, akkor Xavi érkezésétől függően 1, max 2 évet marad, aztán megy. De pár ilyen meccs után, mint a mai (miről amúgy azt nyilatkozta, hogy jó kis meccs volt, minden rendben volt, a csapat jó teljesítményt nyújtott), amikor kifütyülik a Camp Nouban vagy 70.000-en (bár én sajna nem hiszem, hogy lesz közönség hosszabb távon), szerintem ki fogja rúgni féltávon, nem fog ettől félni, mert eleve nagyon érdekli őt szerintem a megítélése, és a szurkolók kiszolgálása is. Nekem legalábbis ilyen embernek tűnik. De majd kiderül.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.08.04. 23:19:49

Laporta egyik ( hanem a legnagyobb) hibája, hogy Koemant meghagyta edzőnek, noha látta mit művelt az elmúlt évben.
Ez az új keret meghaladja a képességeit. Még mindig a már sokszor leszerepelt emberekben bízik.
Nem tudom mi folyik nála "edzés" címén, de a meccseken nagyon nem jön át mit csinál. És egy Real Sociedaddal kezdjük a szezont...
Kíváncsi vagyok meddig tart ki Laporta türelme Koeman felé.
Félek nem azt a tökös Laportát kapjuk, mint az első regnálásánál.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.04. 22:46:48

Két hónapja írtam néhány gondolatot "komoly elnök" kezdetű mondatokkal ..... :mrgreen:
Mai napig bezárólag sajnos az égvilágon semmi sem változott.
Egy komoly elnök, akinek progresszív tervei vannak, teljesen másként cselekszik, viselkedik.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.04. 16:47:42

Elfogadom, hogy kritizáljátok, de nem igazán értek vele egyet. Csak úgy meg nincs értelme folytatni a nem csinált semmit vs. semmire nem volt lehetősége vitát.
De erre reagálnék:
Feast4 írta:
2021.08.04. 16:38:47
Elfogadom nagyon rossz állapotban jutott a gyeplőhöz. De konkrétan eddig semmi saját ötlet, semmi előremutató húzás. Bartoval is kb. itt lennénk. Továbbra is azt mondom: lehet, hogy menet közben kialakul, de egyenlőre még nem látom a fényt az alagút végén.
1. Barto-val szerintem annyiban tartanánk ugyanitt, hogy az érkezők ugyanúgy jöttek volna. Csak szerintem másfélszer ekkora fizuval.

2. Milyen saját ötletre gondolsz?

Nekem az már fény az alagút végén, hogy valahonnan akasztott egy támogatót, akivel egyáltalán át tudta venni az elnöki széket. Plusz ugye az Allianz-al is lett valami új deal, de arról nincsenek hivatalos számok.

De mindegy is, szerintem legkorábban 1 év múlva lesz értelme ítelkezni a munkássága felett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.04. 16:38:47

LG írta:
2021.08.04. 14:49:15
Nekem kezd amúgy egyre inkább csalódás lenni. Jól hangzó, magabiztos nyiltakozatokat tett, mintha tényleg lenne terve és kézben tartaná a dolgokat. De ezek már egyre inkább parasztvakításnak tűnnek.

A bajnoki hajrában fájdalmasan leengedett a csapat. Erre azt mondta, hogy nála az ilyeneknek következményei lesznek. Mik is lettek azok a következmények? Az edző maradt, a csapat gerince is úgy tűnik, ugyanaz marad.

A koloncot sem bírta még kirakni, a fizetésket is úgy tudja csak csökkenteni, hogy annak később kemény böjtje lehet. Mindjárt startol a bajnokság, és káosz van meg kapkodás.

Értem én, hogy nagyon nehéz helyzetben vette át a klubot, de ez akkor is rohadt kevés.
Nos erre válaszként felhoznám egy pár héttel ezelőtti hozzászólásom:
Feast4 írta:
2021.06.03. 14:46:51

Nem azért, de szerintem jelen helyzetben jogosan elvárható, hogy kommunikáljunk már le egy koncepciót, hogy merre tovább. Ha tényleg keretszűkítés lesz akkor, gyakoroljunk már egy kis nyomást azokra a, akiket ki akarok vágni. Az meg hogy top edző... Háthhhh nahhh. :D Ha tényleg top edzőt akarok ne égjek már ekkorát azzal, hogy azt mondom kell egy top edző, de amíg nincs jó lesz ez a bohóc is, aztán marad a bohóc. Ez az egész edző ide edző oda csak egy óriási blöff volt, hogy hallagsanak el az emberek. Még azt sem tudjuk tényleg tárgyalt e valakivel vagy csak simán elolt egy új szerződést és ennyi. Koeman óriási játékos volt, de az edzői előélete és az elmúlt egy éve baromira mutatja, hogy ez egy nagy kabát. Ahhoz képest megtartjuk.

Nem mondom, hogy rossz irányba viszi a dolgokat, de egyenlőre én nem látom azt mit akar kihozni abból amit most csinál és merre az arra. Kicsit pánikszerű toldozgatás, foltozgatás szagú minden perpill.

Lehet, hogy menet közben kialakul, de egyenlőre még nem látom a fényt az alagút végén.
Ami tény: Edzőcsere befulladt. Keretszűkítés, még mindig semmi. Fizetés csökkentés, részben bejött, de a a La Liga most nem szól közbe gáz lehetett volna. Azon felül, hogy tűzzel vassal Messi megtartásán van, semmi eredményt mutatott még. Oké a piac is be van állva, mindenki azt várja hátha valaki lép és akkor beindul az átigazolási piac vérkeringése. De egyenlőre az tuti nem mi indítjuk be.

Elfogadom nagyon rossz állapotban jutott a gyeplőhöz. De konkrétan eddig semmi saját ötlet, semmi előremutató húzás. Bartoval is kb. itt lennénk. Továbbra is azt mondom: lehet, hogy menet közben kialakul, de egyenlőre még nem látom a fényt az alagút végén.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.04. 16:17:15

sansz írta:
2021.08.04. 16:02:57
LG írta:
2021.08.04. 14:49:15
Nekem kezd amúgy egyre inkább csalódás lenni. Jól hangzó, magabiztos nyiltakozatokat tett, mintha tényleg lenne terve és kézben tartaná a dolgokat. De ezek már egyre inkább parasztvakításnak tűnnek.
Üdv Laporta világában! Szerintem Laporta alapvetően nem jobb Bartonál, csak sokszor van mázlija. Szerintem sokan ezért is szavaztak rá.
És tessék, a La liga úgy néz ki, ki is húzta a bajból. Már csak fogni kéne azt a pénzt és bele kéne tömködni a párna alá,hogy legyen miből kifizetni a mostani csk-knak a nagy lemondásaik fennmaradó részét majd öt év múlva.
Sokan mondják, hogy minél jobb vagy valamiben, annál többször van mázlid. De nem is emiatt írok, hanem arra, hogy, de a Liga kihúzta a bajból? Pontosan milyen bajból? Barto eladósította a klubot, a leggyengébb játékosok többet keresnek, mint a City húzóemberei, ahol pedig van pénz. A poén kedvéért leírom, hogy kik keresnek többet nálunk KDB-nél, aki talán a világ legjobbja a posztján a világ egyik leggazdagabb csapatában, és a csapat legjobban kereső játékosaként 12M fontot kap.
Messi(52), Griezmann(31), Cou(21), Pjanic(14), Busquets(14), és akik kicsevel alatta: Alba, Umtiti, Dembélé 11-11-11M, SR és DJ 9-9, utóbbi nyilván még magyarázható is. Ezen játékosok fele nem játszik, nem illik ide, vagy nem elégséges, SR meg pl. egyenesen alig La Liga szint már.

Na, ha csak a játékosmozgást nézzük, ebből a lehetetlen helyzetből kell valamit varázsolni, ahol se alkupozíciója nincs, se piaca ezeknek a játékosoknak, se semmi.

3 játékosra 350 millió, akik nem is illettek a képbe (Cou még oké de támadóközéppályásnak, és nem Neymar helyett, te jó ég...) Ha csak ezt a 350 milliós ámokfutást kéne kipótolni, annak is csak a bő kétharmadát kapta most vissza a ligától, de nem, milliárd feletti adósságról beszélünk a covid nélkül, amivel amúgy Bartonak pl. nem kellett szintén foglalkoznia. Neki tök ideális körülményei voltak, még ha a covid első szakaszát bele is számoljuk, rengeteg lóvé állt rendelkezésére, a csapatnak még nívója és neve volt, és mind elszórta tök feleslegesen, miközben középszerű edzők váltották egymást a csapatnál.

Ez ahol tartunk jelenleg, nem Laporta hibája volt, hanem mások hibáját kell korrigálnia még így is. Nem számoltam össze de kb 20 milliót költöttünk a nyáron, ha belevesszük Demir opciós árát is, max valaki kijavít. És jobb állományunk van, mint akkor, amikor elment a 350 millió, vagy akár tavaly, amikor pl csatár nélkül mentünk neki a Ligának egy többek közt csodás Suarez üzlettel.

Az, hogy a Liga egy Barto eladósításához képest totál minimális szinten segít helyrebillenteni kicsit a dolgokat, még semmit nem von le Laporta munkájából, így is olyan hendikeppel indult, mint még nem sok ember a futballtörténelemben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2021.08.04. 16:03:51

LG írta:
2021.08.04. 14:49:15
...Értem én, hogy nagyon nehéz helyzetben vette át a klubot, de ez akkor is rohadt kevés.
Én nem így látom. Végre tényleg kezd visszatérni az erős Barca... De ugyebár azt nem gondolhatta senki, hogy egy teljesen lezüllesztett brigádot és brandet majd egycsapásra visszaemel Laporta a régi magasságába... Ahhoz bizony több idő kell. Szerintem még így is eddig nagyon jó lépéseket tett. Én nem szidom, inkább megvárom a bajnokság első-négy-öt mérkőzését. Lesz Messi? (igen, mert kapnak 250milkát, akkor már regisztrálhatják) Milyen lesz Memphis? (Eleinte biztosan nagyon jó, aztán meglátjuk, lesz-e belőle második Cou... szerintem jó lesz végig) Mi lesz a Piqué - Lenglet párossal? (Na meg Umtitivel... Remélem, hamar kikopnak már az elején) És a többi. Teszi a dolgát, megmenti a Barcát a csődtől. És ami még nagyon fontos, hogy az elmúlt évek arcvesztése után végre ismét van gerincünk, ki merünk állni a saját elveink mellett, nem pedig lefeküdni az első kényeskedőnek. Szerintem ez már most előrelépés az eddigiekhez képest. Én bízom benne. A csapat is jól alakul, csak az a néhány idegesítő név... :D
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.04. 16:02:57

LG írta:
2021.08.04. 14:49:15
Nekem kezd amúgy egyre inkább csalódás lenni. Jól hangzó, magabiztos nyiltakozatokat tett, mintha tényleg lenne terve és kézben tartaná a dolgokat. De ezek már egyre inkább parasztvakításnak tűnnek.
Üdv Laporta világában! Szerintem Laporta alapvetően nem jobb Bartonál, csak sokszor van mázlija. Szerintem sokan ezért is szavaztak rá.
És tessék, a La liga úgy néz ki, ki is húzta a bajból. Már csak fogni kéne azt a pénzt és bele kéne tömködni a párna alá,hogy legyen miből kifizetni a mostani csk-knak a nagy lemondásaik fennmaradó részét majd öt év múlva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.04. 14:49:15

Nekem kezd amúgy egyre inkább csalódás lenni. Jól hangzó, magabiztos nyiltakozatokat tett, mintha tényleg lenne terve és kézben tartaná a dolgokat. De ezek már egyre inkább parasztvakításnak tűnnek.

A bajnoki hajrában fájdalmasan leengedett a csapat. Erre azt mondta, hogy nála az ilyeneknek következményei lesznek. Mik is lettek azok a következmények? Az edző maradt, a csapat gerince is úgy tűnik, ugyanaz marad.

A koloncot sem bírta még kirakni, a fizetésket is úgy tudja csak csökkenteni, hogy annak később kemény böjtje lehet. Mindjárt startol a bajnokság, és káosz van meg kapkodás.

Értem én, hogy nagyon nehéz helyzetben vette át a klubot, de ez akkor is rohadt kevés.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.08.04. 09:36:57

Nem unod ezt a blogolást ebben a topicban?
"And my heart will leave you never."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.04. 09:22:26

Akármi legyen a huzakodás vége, Laporta bebizonyította, hogy mindent megpróbál Messi megtartásáért.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.01. 06:30:28

Remélem Laporta rájött, hogy nem sztárigazolással lehet érdekessé tenni ezt a csapatot, hanem kiváló fiatal játékosokkal. Azokkal viszont jól kell szerződni, nehogy úgy járjunk, mint Moribaval.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.21. 11:35:39

7-8 igazolás már új csapatot jelent, amit Laporta joggal nevezhet sajátjának. Ugyanez vonatkozik a sok távozóra is, ha elegen lesznek.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.06.10. 11:59:12

fanbarca írta:
2021.06.06. 19:06:44
Titinho írta:
2021.06.05. 08:51:35
Xavi: "I'm not in a rush to manage Barça. It is true that I said no to the possiblity two times already, but I don't feel ready just yet. It was not the moment, for many reasons. Right now, I am happy at Al Sadd."

Xavi: "Saying no is the most difficult decision I had to take, because I am a Culé at heart. But I don't think that it was the aproppiate moment to do so."

Na csak megkeresték őt is. Viszont ha ő nem érzi még késznek magát, akkor jobb is hogy nem vállalta el.
S az nem lehet, hogy az első megkeresés Setien, a masodik Koeman kinevezése előtt volt? Mindkettő 2020-ban.
Minden tiszteletem Xavié, de azt se felejtsük el, hogy gyakorlatilag a jövő évi katari VB helyi reklámarcáról van szó, valószínűleg nem egyszerű ám annál jövedelmezőbb kontraktussal. A VB után a nyakamat rá, hogy vele futnak ki a srácok a gyepre. Addigra talán körvonalazódik egy új csapat is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.10. 11:49:36

bunga írta:
2021.06.10. 11:12:43
Lehet, hogy a két lejárt szerződésű holland elvesztése Laporta miatt van, aki látványosan szórakozott Koemannal? Ők Koeman miatt akartak idejönni és ez a közjáték megingatta őket?
Én kicsit fordítanék rajta, lehet, hogy ez volt egy döntő érv Koeman maradása mellett, hogy jön két klasszis holland játékos miatta. Ha igen, akkor az szivacs lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.10. 11:35:55

bunga írta:
2021.06.10. 11:12:43
Lehet, hogy a két lejárt szerződésű holland elvesztése Laporta miatt van, aki látványosan szórakozott Koemannal? Ők Koeman miatt akartak idejönni és ez a közjáték megingatta őket?
Nem hiszem. Egyszerűen mindig mindenkinek több pénz kell. Megy a sakkozás, de Laporta elég világosan kommunikált.
més que un club
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.10. 11:12:43

Lehet, hogy a két lejárt szerződésű holland elvesztése Laporta miatt van, aki látványosan szórakozott Koemannal? Ők Koeman miatt akartak idejönni és ez a közjáték megingatta őket?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.06. 19:06:44

Titinho írta:
2021.06.05. 08:51:35
Xavi: "I'm not in a rush to manage Barça. It is true that I said no to the possiblity two times already, but I don't feel ready just yet. It was not the moment, for many reasons. Right now, I am happy at Al Sadd."

Xavi: "Saying no is the most difficult decision I had to take, because I am a Culé at heart. But I don't think that it was the aproppiate moment to do so."

Na csak megkeresték őt is. Viszont ha ő nem érzi még késznek magát, akkor jobb is hogy nem vállalta el.
S az nem lehet, hogy az első megkeresés Setien, a masodik Koeman kinevezése előtt volt? Mindkettő 2020-ban.
més que un club
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2021.06.06. 18:52:04

Tetszenek ezek a hozzászólások, Laporta kb fél éve elnök és már azzal kezditek hogy egy "komoly" elnöknek mit kellene tennie, így a fotelből. :)
Bartomeou hat évig volt elnök egy jó csapatot sikerült szetbarmolnia arról nem is beszélve hogy egy normális konstrukció nem volt a fejében.
Kb két hónap van még az átigazolási időszakból de ha nem is sikerül komoly nevet hoznia akkor sem leszek csalódott. 2003-ban hosszú idő után ő volt az első normális elnök akinek voltak elképzelései és tudott hosszú távon gondolkodni. Egy komoly szurkoló nem fél év után vár eredményt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.06.05. 16:22:19

A fizetésmegrántás is elég szépen összejött.
Akkor erről én lemaradtam. Kik azok, akiknek csökkentve lett a fizeteségük? És mennyivel?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.05. 13:16:45

grgly50 írta:
2021.06.04. 07:58:39
Fura eszmefuttatás, a tények figyelembe vétele nélkül.
A "komoly elnök" utáni bármelyik gondolat fura lenne mondjuk egy német vagy angol TOP klub esetében?
Mi Barcelona vagyunk, tudom. Ennek előnyeivel és hátrányaival egyaránt. Nagy zsugás Laporta, igen. Nem is mindig egyenes játékos, ami akár már a Koeman helyzet mögött is ott lehet. Ha nem ment másként, akkor lehet így is.... 8)
De nálam bejelzett a figyelmeztető lámpa.
Koeman sztori, a bulváros, bratyizós feeling és ellentmondást tartalmazó nyilatkozatai így együtt kicsit soknak tűnik.....de majd kiderül, hova vezet.... :roll:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.05. 08:51:35

Xavi: "I'm not in a rush to manage Barça. It is true that I said no to the possiblity two times already, but I don't feel ready just yet. It was not the moment, for many reasons. Right now, I am happy at Al Sadd."

Xavi: "Saying no is the most difficult decision I had to take, because I am a Culé at heart. But I don't think that it was the aproppiate moment to do so."

Na csak megkeresték őt is. Viszont ha ő nem érzi még késznek magát, akkor jobb is hogy nem vállalta el.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.04. 14:33:52

visca el barca írta:
2021.06.04. 11:40:23
Eddig ami

minusz: nem tudott idehozni egy vilagklasszis edzot

plusz: ingyen berantjuk a garcia, wijn, aguero, depay negyest, ami azert jo nevsor. (bar ez nem tudom h az o erdeme e, garciat pl mar barto lezsirozta)

A merleg nyelvet az fogja eldonteni, hogy a selejtet ki tudja e szorni. Ez minimum 5 ember. Ha megszabadulunk a lenglet, sr, firpo, pjanic, umtiti 5ostol az mar jo, bar tolem griezmann meg coutinho is mehetne vmi aranylag jo penzert.
Hát május végére-június elejére nagy sansz van Pjanic, Coutinho, Neto, Sr biztos távozására. Mondjuk közel sem vagyok biztos benne, hogy egy Font ilyen radikálisan ajtót mutatna SR-nek. Nekik nagyjából meg is van a csapat, ahová jó eséllyel távoznának. Akikről kisebb-nagyobb hírek voltak pl. Firpo, Griezmann, Mathaus.
Umtiti előtt kinyitották az ajtót vagy lelátó vagy megy kölcsönbe/végleg. Ezzel még lehet kezdeni valamit.
És ne felejtsük, hogy június 4.-ét írunk, Copa, Eb stb. még nem lehet a játékosokkal tárgyalni sem.
A fizetésmegrántás is elég szépen összejött. Odaát Perez a 10 %-ot sem nagyon tudja elérni. Ramos össze is balhézott emiatt a klubbal és lepni fog.
Bár amit és ahogy csinálta gusztustalanabb dolog nincs, nálunk bárki lehetne ilyen klublegenda kérdés nélkül elzavarnám.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.04. 11:40:23

Eddig ami

minusz: nem tudott idehozni egy vilagklasszis edzot

plusz: ingyen berantjuk a garcia, wijn, aguero, depay negyest, ami azert jo nevsor. (bar ez nem tudom h az o erdeme e, garciat pl mar barto lezsirozta)

A merleg nyelvet az fogja eldonteni, hogy a selejtet ki tudja e szorni. Ez minimum 5 ember. Ha megszabadulunk a lenglet, sr, firpo, pjanic, umtiti 5ostol az mar jo, bar tolem griezmann meg coutinho is mehetne vmi aranylag jo penzert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.04. 10:36:48

Hát jelenleg nem úgy tűnik, hogy Laporta projektjét bevállalta volna egy épkézláb edző.
Válasz küldése
cron