Sergio Agüero

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.31. 13:03:56

Mellkasi fájdalom miatt azonnal kórházba kellett szállítani tegnap.

Jelenlegi állaportáról tud valaki valamit? Éjszaka már jobban volt elvileg, de friss hírt nem találok.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.12. 10:22:22

Elvileg a Valencia ellen a hétvégén már beszállhat egy 10 percre, és úgy fognak vele is haladni, mint Fati-val.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.28. 11:16:47

Barcaforever írta:
2021.09.28. 10:01:47
Október 17-re van a hivatalos felépülése a Valencia ellen esetleg már beállhat. Nagyon kell egy zsigeri 9-es, aki berúgja azokat a helyzeteket, amiket Goatwait vagy LDJ 10ből 7x kihagy. Akár csereként is beállva, rutin van, szükség lesz rá.
Reméljük egészséges is marad. Szívesen látnék néha ilyen Inzaghis (majdnem Nyicsenkot írtam) könnyű gólokat is, hogy valaki kapura lő, egy csatár pedig bekotorja az 5-ösről a kipattanót.

Ez a "Goatwait" pedig nagyon betalált. :lol:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.28. 10:01:47

Október 17-re van a hivatalos felépülése a Valencia ellen esetleg már beállhat. Nagyon kell egy zsigeri 9-es, aki berúgja azokat a helyzeteket, amiket Goatwait vagy LDJ 10ből 7x kihagy. Akár csereként is beállva, rutin van, szükség lesz rá.
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.07. 20:36:35

Sonoma írta:
2021.09.07. 15:31:14
1. Nem történt változás, mert ugyanaz a forgatókönyv megy, mint tavaly. A második félidőre ugyanúgy elfogy a csapat erőnléte. Vagy, ha igen kérlek írd le, mert lehet én siklottam el felette. Most ne a fiatalok beépítése meg ilyenek legyenek, hanem maga az erőnlétben való fejlődésre gondolok, mert ugye ez a vita tárgya.

2. Már miért ne az ő nyakába (Koeman) varrjuk az erőnlét hiányát? Ki az edző? Vagy ha nem az ő feladata lenne, akkor kié?

3.Egy csapaton hetek alatt is lehet sokat formálni. Ha ehhez kellene egy év, akkor felesleges is lenne az évközi edzőváltások.
Legjobb példa erre a magyar válogatott.
Mintha nem is ugyanaz a csapat játszott volna nyáron, mint szeptemberben.
A különbség annyi, hogy míg az EB előtt Rossinak volt 40 napja arra, hogy összerakja a csapatot, mind kondícionálisan, mind taktikailag, addig a Vb selejtezőknél volt 3-4 napja.
Látható volt a különbség.
1. Idén eddig három tétmeccset játszottunk: A Socit lemostuk, nem voltak erőnléti gondok a második félidőben sem, még a 90. percben is lőttünk gólt. Az ó két góljuk a másodikban pedig egy 50/1-es szabadrúgás volt és egy buta védekezési hiba, szóval nem a kondiban volt a hiba.
A Bilbao ellen éppen az első félidőben mosták fel velünk a padlót, nem tudtuk, hol vagyunk, a másodikban stabilizálódott a játékunk.
A Getafe ellen állhat, amit mondasz, ott tényleg gyengék voltunk a másodikban, aminek lehettek erőnléti okai is.
De itt három meccsről beszélünk a szezonból, könyörgöm. Azért várjunk már még kicsit, mielőtt megállapítjuk, hogy nem történt változás.

2. Itt több éves perspektíváról beszéltem/beszéltünk, hiszen Aguero nyilatkozatából vontál le következtetés, hogy nem történt változás. Erre mondtam, hogy ő nem tud viszonyítani az eddigi Barcához, csak a Cityhez, ahol ő húzott le sok évet. Valóban a jelenlegi erőnlétért Koeman és stábja a felelős, de én továbbra sem azt látom, hogy Koeman alatt erőnlétben lennénk gyengék, hanem ő inkább taktikailag kevés ide. Szerintem a tavalyi év sem arról szólt leginkább, hogy nem bírtuk a tempót, hanem egyszerűen nem volt elég jól összerakva a csapat, vagy nem sikerült Koeman elképzeléseit átültetni hatékonyan. Ez persze szintén edzői hiba, de nem erőnléti probléma.

3. Lehet, de nem erőnlétet. Hidd el, hogy Rossi sem a játékosok erőnlétét fejlesztgette az edzőtáborban, hanem a taktikán/összeszokáson dolgozott. Ebben valóban lehet gyorsan eredményeket elérni, de most nem erről a témáról volt szó.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.07. 15:46:53

Én aztán nem állok távol attól hogy Koemant szidjam ha bármi okot ad rá, de itt most tényleg felesleges mélyre menni vele.

Azt tuti hogy vártunk egy komoly változást, felkészítésben és felfogásban a LE féle csapat végén, ahol már érezhető volt hogy fogy a kakaó. Azóta csak mélyebb lett a válság, és Koeman nem hozta el a győztes mentalitást a csapatnak.

Aguero erre nem mondott semmit, mert mit tudna, nem volt itt, nem tudja, nem látja, de kontextusba helyezve a nyilatkozát igenis érthető és belátható, hogy bizony nem történt érdemi, vagy szimplán nem történt elég nagy változás az utóbbi évekhez képest, amire példa hogy Aguero nem tud extra munkát végezni az edzőközpontban mert üres, vagy amiket az összes távozó játékosunk nyilatkozgat, miszerint itt valami nem kóser.

Koemanon is túl mutat ez, Laporta azt hittem majd elkezdi a reformokat, de még sok kis és közép fejest le kell cserélni mire lesz itt változás, és kb teljes szakmai stábot is cserélni vagy frissíteni kell mert a játékosokon látszik hogy nincs elég support.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.07. 15:36:57

Sonoma írta:
2021.09.07. 15:31:14
de Jong írta:
2021.09.07. 07:57:09
Javaslom küld el neki, mit csináljon, hogy végre mindig mindenkit legyőzzünk!
Tudnék mit fejleszteni a csapaton hidd el...ellentétben veled.
Mivel nem ismered a szakmám, felesleges is a további társalgás.
Mert te ismered az Ő szakmáját?

Mindegy, nagyon remélem, hogy befejeztétek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.07. 15:31:14

de Jong írta:
2021.09.07. 07:57:09
Sonoma írta:
2021.09.06. 21:57:01
Kb. 20 évvel le van maradva Koeman a mai top edzőktől.
Javaslom küld el neki, mit csináljon, hogy végre mindig mindenkit legyőzzünk!
Tudnék mit fejleszteni a csapaton hidd el...ellentétben veled.
Mivel nem ismered a szakmám, felesleges is a további társalgás.
Guille írta:
2021.09.07. 11:32:25

Persze, igazad van abban, hogy Koeman már változtathatott volna ezen, ha akart és persze nem is tudjuk, hogy történt-e valami változás a háttérben. Viszont rendes erőnlétet csinálni sem pár hét és attól még, hogy edzés előtt órákkal nem kondiznak a játékosok, még lehet, hogy nagyobb hangsúlyt fektetett az erőnlétre, mint korábban volt. De az is lehet, hogy nem. Igazából nem akartam mentegetni Koemant, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem látunk bele ezekbe a dolgokba, és egy ilyen nyilatkozatból nem kell megint apokaliptikus dolgokat vizionálni. Van elég hibája Koemannak, nem kell azt is az ő nyakába varrni, amihez nem -feltétlenül- neki van a legnagyobb köze.

ps.: saját tapasztalatom az volt, mikor még aktívan fociztam, hogy nekünk nagyjából 1 szezon kellett hozzá, hogy látványosan javuljon a csapat állóképessége, de persze ez régen volt és nem egy Barca volt :D


1. Nem történt változás, mert ugyanaz a forgatókönyv megy, mint tavaly. A második félidőre ugyanúgy elfogy a csapat erőnléte. Vagy, ha igen kérlek írd le, mert lehet én siklottam el felette. Most ne a fiatalok beépítése meg ilyenek legyenek, hanem maga az erőnlétben való fejlődésre gondolok, mert ugye ez a vita tárgya.

2. Már miért ne az ő nyakába (Koeman) varrjuk az erőnlét hiányát? Ki az edző? Vagy ha nem az ő feladata lenne, akkor kié?

3.Egy csapaton hetek alatt is lehet sokat formálni. Ha ehhez kellene egy év, akkor felesleges is lenne az évközi edzőváltások.
Legjobb példa erre a magyar válogatott.
Mintha nem is ugyanaz a csapat játszott volna nyáron, mint szeptemberben.
A különbség annyi, hogy míg az EB előtt Rossinak volt 40 napja arra, hogy összerakja a csapatot, mind kondícionálisan, mind taktikailag, addig a Vb selejtezőknél volt 3-4 napja.
Látható volt a különbség.
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.09.07. 12:23:33

Deluigi írta:
2021.09.07. 11:41:20
lattam Barca edzest, ki voltak kotve gumiszalaggal vagy kotellel es ugy kellett ramenniuk a labdara, hogy huzta vissza oket, mosolyogva csinaltak, estek is, amikor tul nagyot akartak mozdulni elore :)

amiert nem latunk dolgokat, nem biztos, hogy nincsenek...
Milyen cuki, szegények még esnek is :) csoda, hogy bírják ezt a halálos mosolygós tempót :)
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.07. 11:41:20

lattam Barca edzest, ki voltak kotve gumiszalaggal vagy kotellel es ugy kellett ramenniuk a labdara, hogy huzta vissza oket, mosolyogva csinaltak, estek is, amikor tul nagyot akartak mozdulni elore :)

amiert nem latunk dolgokat, nem biztos, hogy nincsenek...
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.07. 11:32:25

Azért ez nem ugyanaz. Laporta örökölt egy helyzetet, amit nem tud egy döntéssel megváltoztatni és eltüntentni. Ezzel szemben egy edző bemehet a központba, és már attól a naptól fogva azonnali hatállyal (vagy akár fokozatosan) átalakíthatja az edzést, emelheti az intenzitást, időt, stb. Az ő munkájának semmi köze a múlthoz, max ad pár hét hátrányt. Koeman jó egy éve itt van már, volt rá ideje. Szerintem max 2-3 hónap alatt látszódnia kellene a keményebb edzések hatásának.
Persze, igazad van abban, hogy Koeman már változtathatott volna ezen, ha akart és persze nem is tudjuk, hogy történt-e valami változás a háttérben. Viszont rendes erőnlétet csinálni sem pár hét és attól még, hogy edzés előtt órákkal nem kondiznak a játékosok, még lehet, hogy nagyobb hangsúlyt fektetett az erőnlétre, mint korábban volt. De az is lehet, hogy nem. Igazából nem akartam mentegetni Koemant, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem látunk bele ezekbe a dolgokba, és egy ilyen nyilatkozatból nem kell megint apokaliptikus dolgokat vizionálni. Van elég hibája Koemannak, nem kell azt is az ő nyakába varrni, amihez nem -feltétlenül- neki van a legnagyobb köze.

ps.: saját tapasztalatom az volt, mikor még aktívan fociztam, hogy nekünk nagyjából 1 szezon kellett hozzá, hogy látványosan javuljon a csapat állóképessége, de persze ez régen volt és nem egy Barca volt :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.07. 11:22:05

Guille írta:
2021.09.07. 10:55:15
Az iróniát nem ismerted fel? Ezek szerint nem....
Arra céloztam, hogy mennyire megdöbbent az itt látott mentalitástól. A Citynél úgy látszik előrébb járnak...
Nem, erre maga Aguero célzott, nem te.
Te annyit írtál: "Aguero szerint nincs változás".

És szerinted mihez képest nincs változás, hiszen emberünk 1-2 hónapja van itt?

Igen, ez kb. annyit jelent, amit Kalapos leírt, hogy Barcelonában jelenleg gyérebben edzenek, mint a Citynél, ami baj, de nehogy már ezt is egyedül Koemanra vetítsük, hiszen láthattuk az elmúlt évek "remek" fizikális állapotát a játékosokon. Nyilvánvalóan ez már egy régebbi probléma, ahogy más is írta, Valverde idejéből jöttek először ilyen pletykák. Ez kb. olyan, mintha Laporta nyakába varrnánk a jelenlegi pénzügyi állapotokat.
Azért ez nem ugyanaz. Laporta örökölt egy helyzetet, amit nem tud egy döntéssel megváltoztatni és eltüntentni. Ezzel szemben egy edző bemehet a központba, és már attól a naptól fogva azonnali hatállyal (vagy akár fokozatosan) átalakíthatja az edzést, emelheti az intenzitást, időt, stb. Az ő munkájának semmi köze a múlthoz, max ad pár hét hátrányt. Koeman jó egy éve itt van már, volt rá ideje. Szerintem max 2-3 hónap alatt látszódnia kellene a keményebb edzések hatásának.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.07. 10:55:15

Az iróniát nem ismerted fel? Ezek szerint nem....
Arra céloztam, hogy mennyire megdöbbent az itt látott mentalitástól. A Citynél úgy látszik előrébb járnak...
Nem, erre maga Aguero célzott, nem te.
Te annyit írtál: "Aguero szerint nincs változás".

És szerinted mihez képest nincs változás, hiszen emberünk 1-2 hónapja van itt?

Igen, ez kb. annyit jelent, amit Kalapos leírt, hogy Barcelonában jelenleg gyérebben edzenek, mint a Citynél, ami baj, de nehogy már ezt is egyedül Koemanra vetítsük, hiszen láthattuk az elmúlt évek "remek" fizikális állapotát a játékosokon. Nyilvánvalóan ez már egy régebbi probléma, ahogy más is írta, Valverde idejéből jöttek először ilyen pletykák. Ez kb. olyan, mintha Laporta nyakába varrnánk a jelenlegi pénzügyi állapotokat.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.07. 08:26:12

Nincs nyitva az edzőterem.
Nem hogy üres, mert éppen mindenki otthon edz, hanem nincs is nyitva, lehetőség sincs rá hogy ott dolgozz.
1- 1.5órával edzés előtt.

Még az általános iskolai terem vagy a megyei öltözője is nyitva van ennyivel edzés előtt :D


A lényeg amivel szerintem érdemes foglalkozni, az egyensúly, szokás szerint.
A kívülről érkező játékosok szerzett tapasztalataira érdemes lehet építeni, de nem szabad őket szentírásnak venni, hanem tartani kell a hagyományainkat és szokásainkat. De pl ha vannak rossz szokásaink, és kívülről ezek jobban látszódnak, mint bentről, ahonnan csak kényelmesnek tűnik, akkor érdemes lehet hallgatni a kívülről érkezőre. Aguero egy jelenleg jobban működő klubból érkezett, és nem szégyen elfogadni, ha tanácsot ad.
Szóval legközelebb legyen nyitva az edzőterem. Nem kell hogy 3 fizikoterapeuta és Koeman bent várja hogy hátha beesik valaki akivel foglalkozni kell.

Koemanon túl is szakmai frissülés és fegyelem kell úgy tűnik.
de Jong
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021.08.25. 02:01:06

2021.09.07. 07:57:09

Sonoma írta:
2021.09.06. 21:57:01
Kb. 20 évvel le van maradva Koeman a mai top edzőktől.
Javaslom küld el neki, mit csináljon, hogy végre mindig mindenkit legyőzzünk!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.07. 07:45:46

“At City we arrived an hour and a half before training and here half an hour before,” said Aguero. “I said, well, I’ll come in at least an hour before and try and go to the gym or do some things, but nobody was there, it was all shut, dammit.”

Training = edzés. Az a dolog amit az edző (Koemann, Valverde) vezényel le. Az, hogy a játékosok mennyivel előbb érkeznek meg, és végeznek önállóan plusz edzésmunkát még előtte, nem az edző dolga megmondani.
Az egy egyéni döntés ami a játékosok egyéni munkamoráljáról mondhat el valamit. Talán. Ugyanis itt milliárdosokròl beszélünk, akiknek többségüknek a covid lezárások miatt a saját házukban is komplett edzőtermek vannak.
Szóval valójában ez az idézet csak annyit mond nekünk biztosan, hogy a Cityben, Angliában más szokások uralkodtak, mint itt.

De tetszik, hogy egyből egy barátok közt epizódot sikerült írni egy ilyen idézetből. :D
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.06. 21:57:01

Guille írta:
2021.09.06. 21:03:39
Sonoma írta:
2021.09.06. 20:55:57
Agüero szerint nincs változás...
Pont ezt mondta, hiszen tudja is, mert jópár éve itt edz a klubnál...
Az iróniát nem ismerted fel? Ezek szerint nem....
Arra céloztam, hogy mennyire megdöbbent az itt látott mentalitástól. A Citynél úgy látszik előrébb járnak....
.

davi10: arra, hogy már nem csak arról szól egy edzés, futsz hosszabb rövidebb távokat, gyakorlod a technika- taktikai elemeket és kész. Külön fejleszted saját magadat is. Már 20 évvel ezelőtt Beckham ott maradt edzés után gyakorolni a szabadrúgást vagy másfél órán át. Egy mai csatárnak ( ld. Agüero) nem csak gyorsan kell futni, meg cselezni. Egy erőcsatárnak megfelelő fizikumának kell lenni a felsőtestén is. Ezért súlyzós edzéseket is végez ehhez. Ezért furcsállotta mikor zárva találta az edzőtermet.
Pjanics is megdöbbent azon, hogy Roni mester egyszer sem nézte meg a cseréket, milyen plusz munkákat végeznek.
Kb. 20 évvel le van maradva Koeman a mai top edzőktől.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.06. 21:46:55

Messi miatt nem lehetett kemény alapozást/felkészítést csinálni?
Kemények vagytok, még találjatok ki ilyeneket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.06. 21:25:17

Sonoma írta:
2021.09.06. 20:55:57
Agüero szerint nincs változás...
2 hónapja van itt, milyen változásra gondolsz? :D

Plusz kb. nem is edzett a csapattal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.06. 21:03:39

Sonoma írta:
2021.09.06. 20:55:57
Agüero szerint nincs változás...
Pont ezt mondta, hiszen tudja is, mert jópár éve itt edz a klubnál...
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.06. 20:55:57

Agüero szerint nincs változás...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.06. 20:12:47

Sonoma írta:
2021.09.06. 20:03:35
És ezt meddig lehet még Valverde nyakába varrni?
Mert már egy éve a csapatot edzi Roni mester. Messi sincs, aki miatt nem lehetne komolyabb erőnléti edzéseket követelni.
Félreértés ne essék, semeddig. Koeman ugyanúgy hibás, ha még mindig lagymatag a brigád.
Nyilván nem lehet egyik napról a másikra 50%-os edzéshez szokott játékosokat heti 5x rommá hajtani, de muszáj előrelépni, mert bedarálják a csapatot a BL-ben megint.

Messi elment, a játékosok aláírtak a fizucsökkentést, már nem kell senkinek a kedvébe járni. Mehet a meló.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.06. 20:03:35

És ezt meddig lehet még Valverde nyakába varrni?
Mert már egy éve a csapatot edzi Roni mester. Messi sincs, aki miatt nem lehetne komolyabb erőnléti edzéseket követelni.
Idén már nyár elején eldőlt marad egy évig minimum. A keret fele nem is volt az eb- copán, a másik fele befejezte június végén (Pedri, Garcia kivételével).
Mi akadályozta meg a minőségi edzések bevezetésében?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.06. 19:27:29

Nyilván spekuláció, de szerintem ez nem Koeman-reform. Szerintem ez még a Valverde féle "nyugodt-öltöző" hozadéka.
Azután kezdtek el panaszkodni az eligazoló játékosok, hogy mennyire semmilyen volt az elvégzett munka, lásd Malcom, aki egyből meg is sérült az oroszoknál.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.06. 14:24:41

davi10 írta:
2021.09.06. 13:19:50
Kemény munkamorálról számol be:
“At City we arrived an hour and a half before training and here half an hour before,” said Aguero. “I said, well, I’ll come in at least an hour before and try and go to the gym or do some things, but nobody was there, it was all shut, dammit.”
Áh nem tud ez semmit a fociról. Koeman mester tudja mit csinál.
Minek hamarabb bemenni, hogy ott nézzék egymást? Súlyzós edzés? Legalább olyan hülyeség, mint a sportpszichológus.
Jól tette, hogy kulcsra záratta az edzőtermet. Mit egyénieskedik Agüero? Tessék beállni a sorba.
Válasz küldése